PDA

View Full Version : 60 yıl önce UFO düştü, ABD gizledi

Oghuse
01.Temmuz.2007, 16:31
Askeri yetkili ölüm döşeğinde itiraf etti!
http://www.haberturk.com/kuturesim/ufok.jpg
Amerikalı eski bir askeri yetkili, 60 yıl önce ABD’nin New Mexico eyaletindeki Roswell askeri üssü yakınlarına düşen cismin içinde uzaylı cesetleri de bulunan bir UFO olduğunu ve bunların Amerikan ordusu tarafından gizlendiğini ölüm döşeğinde itiraf etti.

O dönemde üssün halkla ilişkiler subayı olan ve geçen yıl ölen Teğmen Walter Haut, ölümünden sonra açılmak üzere yazdığı mektupta, ABD ordusunun birçok teknolojiyi bu "kazada" ele geçen dünya dışı uzay mekiğinden aldığını iddia etti.

O zamanlar UFO iddialarını yalanlayan Haut, mektubunda üs komutanı Albay William Blanchard’ın kendisini 84. no’lu hangara götürdüğünü, 5 metre uzunluğunda, 2 metre genişliğinde, yumurta şeklindeki metalik uzay mekiği ile 120 cm boyunda, büyük kafalı iki uzaylı cesetini gösterdiğini yazdı. Haut, yufka kadar ince olmasına rağmen demirden daha sert duran malzemenin dünya dışından geldiğine emin olduklarını söyledi.

Haut, mekikten elde edilen üstün teknoloji sayesinde gece görüş gözlükleri, lazer, entegre çip, casus uçak, Kevlar tipi kurşun geçirmez malzeme gibi ürünlerin geliştirildiğini iddia etti. Roswell UFO’suyla ilgili iddialar şimdiye kadar hep reddedilmişti.
Kaynak:Habertürk

canavar20
01.Temmuz.2007, 16:56
Vay canına ilginç valla sağol:)

Fıratcan Alçınkaya
01.Temmuz.2007, 17:01
Valla çok ilginç... Bu Uzay muabbetleri de hep ABD de oluyo...

sivaslizoro
01.Temmuz.2007, 17:14
vay canın bea ayakta uyuyoz

BlackEagle19o3
01.Temmuz.2007, 18:07
Çok ilginç acaba doğrumudur:).

dick
01.Temmuz.2007, 18:16
Kültür emperyalizmi yapıyorlar yine işte,uzaylılar madem var ve Dünya'ya gelecek teknolojiye sahip bir tek Amerika'ya bir kezliğine neden gitsinler?Bu tarz gereksiz bilgilerle aklınızı meşgul etmeyin

ChAoS
01.Temmuz.2007, 18:21
Kültür emperyalizmi yapıyorlar yine işte,uzaylılar madem var ve Dünya'ya gelecek teknolojiye sahip bir tek Amerika'ya bir kezliğine neden gitsinler?Bu tarz gereksiz bilgilerle aklınızı meşgul etmeyin

Bencede uzaylı filan yoktur , internet ortamındaki haberlerin hepsine inanmayın

bence arkadaşlar .....

Fıratcan Alçınkaya
01.Temmuz.2007, 18:52
Yok o değilde nedense sürekli A.B.D ye gidiyolar... Çözemedim Uzaylıların A.B.D sevgisini...:D İnanmıyom bu uzaylı muabbetiNe...

ChAoS
01.Temmuz.2007, 19:16
İlgiyi alakayı nasıl çekeceklerini bilemiyorlar bence , yeterince kan döküyolar ama yinede ilgi çekmeye çalışıyorlar ...

TürkuAz
01.Temmuz.2007, 19:18
Ne mutu Amerika'ya.

ibo
01.Temmuz.2007, 19:34
Bu Uzaylılar ABD'yi üs edinmiş heralde. Ne zaman uzaylı muhabbeti olsa illa ki ABD isminide işin içinde oluyor. Bence Uzaylı Falan YOK...

El Barto
01.Temmuz.2007, 19:34
Hey uzaylı biz dostuz.!! :p

tosunpasa
01.Temmuz.2007, 19:46
Uzaylılar ara sıra uğrasın bizim mahalleyede.. Hep abd hep abd.. Gelsinler barajda mangal yakarız onlara. Biz dostuz ya o bakımdan hani..

nekop
01.Temmuz.2007, 20:01
Amerikalılar kütahya porselenle ufoyu karıştırıyor olmasın...

yavuuzzzz
01.Temmuz.2007, 22:30
inanmıyorum maalesef hiç bir zamanda inanmıyacağım

RaSenGan
02.Temmuz.2007, 15:19
UFO gören mahsum köylü :D Amerikalıları kendileri gibi zannediyolar heralde :)

Wesley Sneijder
03.Temmuz.2007, 08:46
Bu enkazın görüntülerini televizyonda görmüştüm. O yüzden inanıyorum. (::)

LegolaS_76
03.Temmuz.2007, 13:56
hee ben bu haberi tv de izlemiştim değişik bi olay bunlar tipik bir abd hayranı galiba:D:D:D:D:D

fm26mer
03.Temmuz.2007, 15:12
galiba resimdeki de ölüm döşeğindeki kişi:zuhaha

Atakan38
03.Temmuz.2007, 20:14
tam sadettın teksoy konusu bu haberı gormusmudur acaba gercı gorse hemen program yapar

ya yaLandır hayaL urunu bence

douramss
04.Temmuz.2007, 21:10
Daha once ne uzayli ne de UFO gordum...Ama ben uzayda kendi gezegenimiz disinda baska canlilarin da yasama ihtimali oldugunu dusunuyorum..Bunu habere gore veya UFO goren masum koyluye gore soylemiyorum...Tüm uzay sonsuz bir bosluksa, neden sadece bizde yasam olsun...Bizden milyarlarca isik yili uzakta belki de bizden daha üstün canlilar olabilir...Bunlarin abartilmasini dogal karsilamak lazim...Uzaylilar tarafindan kacirilan masum insan, UFO goren koylu gibi haberler medyada oldukca prim yapar...Ne de olsa insan sirrini cozemedigi seye ilgi duyar...

avenged
05.Temmuz.2007, 01:05
ya haberturk yapmis zaten haberi bi kere ordan kaybediyor bi de oyle bir sey olamaz bi kac kere daha gelmeleri lazim o zaman mantiken

usrobotics
06.Temmuz.2007, 15:29
hikaye bunlar

the_imam912
06.Temmuz.2007, 15:38
Uzaylılarda A.B.D yi bulur hep :D.

Fıratcan Alçınkaya
06.Temmuz.2007, 16:08
Adamların reklamını yapıyoz...:D 17senedir aynı evde oturuyoz halen bizim kapıya bir ufo bile gelmedi... Hep A.B.D ye valla üzülüyom arada bir bizim buralarada uğrasınlar 2mars 1plüton yaparım onları tavlada 5-0 görürler kimin üstüN olduğuNu...