PDA

View Full Version : Carlos, Fener'e sınıf atlattı

eGowiCh
02.Temmuz.2007, 21:32
Carlos, Fener'e sınıf atlattı

Turkcell Süper Lig şampiyonu Fenerbahçe, Eurosport'un Avrupa devlerinin hamlelerine bakarak ve yaptıkları transferleri baz alarak ortaya çıkarttığı yeni sezon değerlendirmesinde, kıtanın elit 20 ekibi arasında yer aldı. İngiliz ekibi Arsenal ise elitler listesine giremedi

Transfer piyasasının en hareketli geçtiği şu günlerde Eurosport'tan Alex Chick'in yaptığı listede Fenerbahçe, 18. sırada yeraldı.

Chick, Sarı lacivertlilerin küçümsenen bir ekip olduğunu da vurguladı.
Listenin en ilginç yanı ise Barcelona'ya transfer olan Thierry Henry'nin yeni takımınının zirvede yeralması ve eski takımı Arsenal'in liste dışı kalması oldu. İşte Eurosport'a göre Avrupa'nın 20 eliti:

1 - Barcelona
Katalanlar geçen yıl kadrolarının kendi kendilerine yeteceğini düşündü ve büyük sıkıntılar yaşadı. Ancak şimdi durumları çok daha farklı ve açlıklarını da Thierry Henry'yi alarak karşıladılar.

2 - Manchester United
Kim Glazer'ların Old Trafford harcamalarını azaltacağını söyledi. Transferler için 50 milyon poundu geçen yaz dönemi harcamaları artarak devam ediyor.

3 - Milan
Avrupa'nın en büyüğü olmayı başaran Milan uzun süredir Eto'o ve Shevchenko isimlerini kullanıyor. Artık listenin üst sıralarındaki yerini koruması için birilerini San Siro'ya getirmesi gerekiyor.

4 - Inter
Serie A'yı 22 puan farkla kazanınca ezeli rakibinin arkasında kalmak hoşlarına gitmez. Ama bunu tekrar yapamayacaklar!

5 - Chelsea
Yaz döneminde şu ana kadar tutuk davrandılar. Sadece serbest isimleri aldılar ama ne olursa olsun hala çok kuvvelilier.

6 - Bayern Münih
Şampiyonlar Ligi dışında kalmak nasıl bir his? Toni, Ribery, Klose ve Altıntop'u alarak başlamak hiç de fena değil!

7 - Liverpool
Torres'in gelmesi için artık saatler kaldı. Bu da hali hazırda kuvvetli olan ekibe bir de gol takviyesi yapacak.

8 - Real Madrid
Şampiyon oldukları sezonda yüksek rütbeli Fabio Capello'yu kovmamış olsalardı daha yüksekte yer alırlardı.

9 - Sevilla
La Liga şampiyonluk yarışında yer almaları kolay değil. Ama Süper Kupa, UEFA Kupası ve Copa del Rey için varlar.

10 - Juventus
Yeniden geri dönen Juventus'un Serie A'da sıkıntı yaşayacağını düşünenlere kısa bir not; yanılıyorsunuz!

11 - PSV Eindhoven
Herkes Lyon'un ne kadar iyi olduğunu düşünürken, PSV kesinlikle Şampiyonlar Ligi'nde daha başarılı bir ekip.

12 - Lyon
Her ne kadar çalıştırıcılarını kaybetmiş olsalar da peş peşe 6. kez Fransa'da şampiyonu oldular. Alain Perrin bu yarışa devam edebilecek mi?

13 - Roma
Serie A'da ikinci sırada yer alarak iyi iş çıkarttılar ama Luciano Spalletti'nin adamları hala en iyi taraflarını sergileyemedi.

14 - Porto
Portekiz'in şampiyonu olan ekip yaz dönemi hazırlıkları ile Şampiyonlar Ligi'nde birkez daha sürpriz yapabileceklerini gösteriyor.

15 - Marsilya
Sylvain Wiltord ve Djibril Cisse işi bitsin en azından Lyon kendi liginde iyi bir rakip bulacaktır.

16 - Valencia
Her zaman İspanya'daki yarışta yer alıyorlar. Ama gelecekleri David Villa'yı Chelsea'nin parmaklarından uzak tutmalarında yatıyor.

17 - Celtic
Her zaman Avrupa'nın sert çocukları arasında yer aldılar. Massimo Donati de ora sahaya klas kattı.

18 - Fenerbahçe
Kıtanın küçümsenen ekiplerinden. Tuncay Şanlı gitti ama Roberto Carlos'un gelişi ruhun fazlasıyla geri kazanılmasını sağladı.

19 - Stuttgart
Almanya'nın şampiyonu olmuş olabilirler. Ama Armin Veh'in ekibi Avrupa'nın elitlerinde tutunabimek için çok şey kanıtlamalı.

20 - Tottenham Hotspur
İlk 20'de Henry'i kaybeden Arsenal'in yeri yok ama hevesli komşuları bu listede yer almayı başardı.

Kaynak: Ajansspor.com

Fernando Gago
02.Temmuz.2007, 23:17
Kıtanın küçümsenen ekiplerinden :D:D maalesef bir fenerbahçeli olarak bu söze cevap veremiyorum inş. avrupada başarı gelirse eurosport başta olmak üzere herkesi sustururuz :D

Universal
02.Temmuz.2007, 23:21
Türk takımlarının isimini daha iyi yerlerde duyuracağız. Carlos ile sınıf atladık devamı gelecektir. Bu kulüpler arasına girmek hiçde kolay değil. Umarım kısa sürede diğer kulüplerimizde girer.

uAburak89
02.Temmuz.2007, 23:23
Anca bu şekilde girersiniz zaten, yani oyuncu alarak.. Başınızda Zico gibi bir hoca varken, ben Avrupada başarının geleceğine inanmıyorum..

Fıratcan Alçınkaya
02.Temmuz.2007, 23:25
Oyuncu alarak sınıf atlanmaz... Başarı ile sınıf atlanır... Bence ben böyle düşünüyorum...

ChAoS
02.Temmuz.2007, 23:27
Daha öncede yıldız transfer etmiştiniz ama yine başarı yoktu

ZeroG
02.Temmuz.2007, 23:29
Gerçekten bu kulüplerin arasına girmek kolay değil.Ama bence bizi küçümseyen eurosport değil diğer Avrupa kulüpleri.Susturmamız gereken birileri varsa buda o kulüplerdir.Tabi bu da kolay olmayacak.

Bu arada Toni, Klose, Ribery'nin yanında Bayern'in diğer flaş transferi olarak Hamit'in gösterilmesi de beni gururlandırdı.

Fernando Gago
02.Temmuz.2007, 23:31
okumadınız galiba avrupanın en ELİT takımı diyor

ekolata
02.Temmuz.2007, 23:32
Hehehe keşke herşey transferle olsaydı ;;)

Memedov
02.Temmuz.2007, 23:32
Artık transferler ile değil de Avrupada başarı ile gündeme gelsek daha güzel olacak..

Universal
02.Temmuz.2007, 23:34
Kupa almadan buraya girmişiniz. Ya kupa alsaydık... =)

uAburak89
02.Temmuz.2007, 23:36
Aramızda olaya objektif bakanlarda var, kendini kandıranlarda..

Fernando Gago
02.Temmuz.2007, 23:36
yaw arkadaşlar bu kupa başarı sıralaması değilki...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Aramızda olaya objektif bakanlarda var, kendini kandıranlarda..

Okumadan yorum yapma bence bu başarı sıralaması değil galatasaray olmayınca kızdın galiba :D

eGowiCh
02.Temmuz.2007, 23:37
Bu kulüplerin arasına girdiğimiz için çok şanslıyız gerçekten, muhteşem bir kıvanç kaynağı.

uAburak89
02.Temmuz.2007, 23:40
Okumadan yazmam ben, merak etme sen Gago.. (: Galatasarayın olmaması gayet normal zaten..

TürkuAz
02.Temmuz.2007, 23:43
Carlos olmasa ne yapacaktınız acaba? :)

Omerdinho
02.Temmuz.2007, 23:44
Avrupada basari diyorsunuzda FB su anda zaten UEFA nin listesinde 20. sirada yer aliyor... InsAllah bu sene avrupada daha iyi yerlere gelip sira atlayacagiz.

Fernando Gago
02.Temmuz.2007, 23:46
Okumadan yazmam ben, merak etme sen Gago.. (: Galatasarayın olmaması gayet normal zaten..

yaw o zaman neden ancak böle listeye girer filan diyorsun bu listeye girebilecek en uygun takım fenerbahçe

uAburak89
02.Temmuz.2007, 23:47
Ya yazmayayım diyorum ama illa zorluyorsunuz.. Aramızdaki en büyük fark bu, anlayış farkı.. Fenerbahçe'nin şu andaki hali nasıl başarılı oluyor ? Biz başka takım mı izliyoruz acaba.. Başarı olarak algıladığınız nedir ben onu merak ediyorum..

yaw o zaman neden ancak böle listeye girer filan diyorsun bu listeye girebilecek en uygun takım fenerbahçe

Ancak oyuncu alarak listeye girersiniz dedim.. Uydun değil demedim ki..

TürkuAz
02.Temmuz.2007, 23:48
Her sene Avrupa`da kupalari toplariz diye yola cikarsiniz.Gecin bunlari..

Fernando Gago
02.Temmuz.2007, 23:51
Her sene Avrupa`da kupalari toplariz diye yola cikarsiniz.Gecin bunlari..

"10 senede 7 şampiyonluk , 3 sene içinde avrupada şampiyonluk , her sene 3 dünya yıldızı" parolası ile yola çıkmaktan iyidir

TürkuAz
02.Temmuz.2007, 23:53
"10 senede 7 şampiyonluk , 3 sene içinde avrupada şampiyonluk , her sene 3 dünya yıldızı" parolası ile yola çıkmaktan iyidir
Galatasaray'a sataşmayı bırak.Kendini savun.Başka dayanağınız yok zaten.

nekop
O ilk 20'ye giremeyen Arsenal Ş.L'de en kötü ihtimal son 16'ya kalır ama giren Fenerbahçe'nin ilk 32'ye girmesi bile mucize sayılır.

Universal
Anlamadığım bir olay bu sıra kupalarla oluşmuyorki yapılan transfeler ön plana alınarak ve son zamanlarda ismini duyuran kulüpler girebiliyor. Herkes takmış bir kupaya...

Fernando Gago
02.Temmuz.2007, 23:55
Galatasaray'a sataşmayı bırak.Kendini savun.Başka dayanağınız yok zaten.

sende fenerbahçeye sataşma o zaman:mad:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

O ilk 20'ye giremeyen Arsenal Ş.L'de en kötü ihtimal son 16'ya kalır ama giren Fenerbahçe'nin ilk 32'ye girmesi bile mucize sayılır.

işte zaten anlaşılamayan bu... bu liste başarı listesi filan değilki

uAburak89
02.Temmuz.2007, 23:57
Fenerbahçeye sataşmıyoruz, anlamıyorsunuz.. Yada doğru kelimelerle anlatamıyoruz.. Herkes kendi bildiğini okumaya devam edecek, sürekli aynı şeyleri yazmanın bir mantığı yok..

Fıratcan Alçınkaya
02.Temmuz.2007, 23:58
Popülerite artışı gibi bişey... Ama başlık braz iddialı... Yani yapılan iyi transfer...Roberto Carlos iyi transfer oldğu için FB adını duyurdu... Listenin amacı bu ztn... Başarı felan değil...

Seçkinn
02.Temmuz.2007, 23:59
Çok sıkıldık artık her konunun BJK-GS-FB arasında polemiğe dönüşmesinden, lütfen konuları amacından saptırmayın arkadaşlar.

Fernando Gago
03.Temmuz.2007, 00:00
Fenerbahçeye sataşmıyoruz, anlamıyorsunuz.. Yada doğru kelimelerle anlatamıyoruz.. Herkes kendi bildiğini okumaya devam edecek, sürekli aynı şeyleri yazmanın bir mantığı yok..

zaten sana demedim diğer arkadaşa dedim.onun mesajlarına baktığından direk fbye sataştığını görürsün

Varonil
03.Temmuz.2007, 00:02
Keşke artık Avrupada transferlerle değilde başarılarımızla gündeme gelsek.

TR.CaPTaiN
03.Temmuz.2007, 00:04
Her şekilde seçkin bir yerlere gelmek güzeldir. Reklam olarak,başarı olarak. Son 5 yılda Türkiye'ye en çok puan getiren takımın Fenerbahçe olduğunu da hatırlatmak isterim.

WebMaster91
03.Temmuz.2007, 00:10
Son 5 yılda Türkiye'ye en çok puan getiren takımın Fenerbahçe olduğunu da hatırlatmak isterim.

Ne alaka :confused::confused::confused:

TR.CaPTaiN
03.Temmuz.2007, 00:13
Ne alaka :confused::confused::confused:

Sadece bu şekilde başarılı olabilir Fenerbahçe diyenlere cevaptı. Konuyu baştan takip edersen görürsün.

TürkuAz
03.Temmuz.2007, 00:14
Sadece bu şekilde başarılı olabilir Fenerbahçe diyenlere cevaptı. Konuyu baştan takip edersen görürsün.
Ne başarısından bahsediyorsun Muhammet son 5 yılda?

Fıratcan Alçınkaya
03.Temmuz.2007, 00:15
Emin değilim ama ben son 5senede en çok puanı BJK aldı diye biliyom...

Fernando Gago
03.Temmuz.2007, 00:17
Emin değilim ama ben son 5senede en çok puanı BJK aldı diye biliyom...

geçen sene sayıldığında fenerbahçe en çok puanı aldı... uefa tur atladık. cl 9 puan 4 puan aldık filan

TR.CaPTaiN
03.Temmuz.2007, 00:18
Ne başarısından bahsediyorsun Muhammet son 5 yılda?

Getirilen puandan.

TürkuAz
03.Temmuz.2007, 00:20
Getirilen puandan.
Bende o puanları istiyorum işte..:)

Varonil
03.Temmuz.2007, 00:20
3 aşağı 5 yukarı aynı puan topladık herhalde BJK ile.Belki birazcık fazladır bizimki.

Fernando Gago
03.Temmuz.2007, 00:22
3 aşağı 5 yukarı aynı puan topladık herhalde BJK ile.Belki birazcık fazladır bizimki.

hayır fenerbahçe en çok bjk 2. gs 3. son 5 yılda

ChAoS
03.Temmuz.2007, 00:26
Yine sidik yarışı muhabbeti

Omerdinho
03.Temmuz.2007, 00:28
Fenerbahce 20. sirada yer aliyor... bjk 40 larda gs 50 lerdeydi galiba :)

Fıratcan Alçınkaya
03.Temmuz.2007, 00:36

Fenerbahçe 18.sırada yalnız...

TürkuAz
03.Temmuz.2007, 00:37

Çok sevindirici bir durum.Göğsüzüm kabardı Türk olarak.

Omerdinho
03.Temmuz.2007, 00:37
Fenerbahçe 18.sırada yalnız...
arkadasim ben uefanin listesini kast ettim bu liste yapilan transferlere bakarak olusturulmus :)

BlackEagle19o3
03.Temmuz.2007, 00:55
Ben de son 5 yıl içinde en çok puanı Beşiktaş getirdi diye biliyorum.Bu 5 sene içinde uefa çeyrek finali de var.Fenerbahçe son yıllarda yaptığı transferlerle popularitesini arttırdı ama keşke başarı da gelse.Aynı şey diğer takımlarımız için de geçerli.

eGowiCh
03.Temmuz.2007, 00:59
Galatasaraylı ve Beşiktaşlılara;

Son 5 yılda Fenerbahçe tek başına Avrupa'da bir şeyler yapmaya çalışıyor, kısıtlı kadrosuyla ve kötü hocasıyla...

Bu sene Galatasaray ne yaptı Avrupa'da, grupta 4. oldu, koca bir hiç.

Bu sene Beşiktaş ne yaptı Avrupa'da, o kolay grubu bile geçemedi.

Son 3 yılı düşünüyorum da, iki defa Şampiyonlar Ligi'nde, bir defa da UEFA Kupası'nda mücadele ettik, Şampiyonlar Ligi'nde iki sefer de grupları geçemedik fakat birinde 9 puan aldık, ona rağmen geçemedik, Man Utd'a 3 attık. UEFA'da da bu sene son dakika golüyle turu geçemedik, 3-3 ve 2-2'lik skorlarla.

GS ve BJK'nin esamesi okunmuyor bu saydığım yıllarda, GS Tromso faciası atlatmış, BJK ise kupalara bile katılamadı sanırım, katıldı da elendi galiba.

Yani siz burada gelip Fenerbahçe'yi eleştireceğinize son 3-4 yılda takımınızın Avrupa başarısına bakın. Ben hiç hatırlamıyorum 2 Türk takımının aynı anda Şampiyonlar Ligi'nde mücadele ettiğini, son 3 yılın 2'sinde FB, birinde GS gruplardaydı, GS diğer 2 yılda neler yaptı, elendi.

GS'li arkadaşlar UEFA ve Süper Kupa başarısı gerilerde kaldı, esamesi okunmuyor artık, kimse de hatırlamıyor onu Avrupa'dan. Son 3 yıla bakarsak en çok adını duyuran takım Fenerbahçe'dir.

Gerek transferlerle, gerek Avrupa'daki mücadelesiyle, iyi veya kötü, orası tartışılır.

Zaten sadece Fenerbahçe'nin Avrupa'da mücadele etmesinden dolayı da ülke puanı epeyce düştü, GS ve BJK'nin kupalara katılamamasından ötürü de şampiyon 2 yıldır direkt katılamıyor, ön eleme oynuyor.

Birileri Fenerbahçe'ye laf atmadan önce kendi takımına bakmalı, geçen sene ben değildim Özhan Canaydın'ın resmini avatara koyup da istifa diyen, Olimpiyat Stadyumu'nda çileden çıkan...

Bu sene umarım 2 takımımız da Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eder de, ülke puanımız yükselir.

Fenerbahçe'nin bu transferleri ile ismi duyuluyor ve ELİT takımlar arasına giriyor, stadyumumuz da öyle, elit stadyum kategorisinde, böylece Türkiye'nin adı duyuluyor, bundan sadece Fenerbahçelilerin değil, Galatasaraylıların da gurur duyması lazım.

TürkuAz
03.Temmuz.2007, 01:01
Galatasaraylı ve Beşiktaşlılara;

Son 5 yılda Fenerbahçe tek başına Avrupa'da bir şeyler yapmaya çalışıyor, kısıtlı kadrosuyla ve kötü hocasıyla...

Bu sene Galatasaray ne yaptı Avrupa'da, grupta 4. oldu, koca bir hiç.

Son 3 yılı düşünüyorum da, iki defa Şampiyonlar Ligi'nde, bir defa da UEFA Kupası'nda mücadele ettik, Şampiyonlar Ligi'nde iki sefer de grupları geçemedik fakat birinde 9 puan aldık, ona rağmen geçemedik, Man Utd'a 3 attık. UEFA'da da bu sene son dakika golüyle turu geçemedik, 3-3 ve 2-2'lik skorlarla.

GS ve BJK'nin esamesi okunmuyor bu saydığım yıllarda, GS Tromso faciası atlatmış, BJK ise kupalara bile katılamadı sanırım, katıldı da elendi galiba.

Yani siz burada gelip Fenerbahçe'yi eleştireceğinize son 3-4 yılda takımınızın Avrupa başarısına bakın. Ben hiç hatırlamıyorum 2 Türk takımının aynı anda Şampiyonlar Ligi'nde mücadele ettiğini, son 3 yılın 2'sinde FB, birinde GS gruplardaydı, GS diğer 2 yılda neler yaptı, elendi.

GS'li arkadaşlar UEFA ve Süper Kupa başarısı gerilerde kaldı, esamesi okunmuyor artık, kimse de hatırlamıyor onu Avrupa'dan. Son 3 yıla bakarsak en çok adını duyuran takım Fenerbahçe'dir.

Gerek transferlerle, gerek Avrupa'daki mücadelesiyle, iyi veya kötü, orası tartışılır.

Zaten sadece Fenerbahçe'nin Avrupa'da mücadele etmesinden dolayı da ülke puanı epeyce düştü, GS ve BJK'nin kupalara katılamamasından ötürü de şampiyon 2 yıldır direkt katılamıyor, ön eleme oynuyor.

Birileri Fenerbahçe'ye laf atmadan önce kendi takımına bakmalı, geçen sene ben değildim Özhan Canaydın'ın resmini avatara koyup da istifa diyen, Olimpiyat Stadyumu'nda çileden çıkan...

Bu sene umarım 2 takımımız da Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eder de, ülke puanımız yükselir.

Fenerbahçe'nin bu transferleri ile ismi duyuluyor ve ELİT takımlar arasına giriyor, stadyumumuz da öyle, elit stadyum kategorisinde, böylece Türkiye'nin adı duyuluyor, bundan sadece Fenerbahçelilerin değil, Galatasaraylıların da gurur duyması lazım.

Kısıtlı kadro..

Başarı..

ManU --> 3..

:0:

Omerdinho
03.Temmuz.2007, 01:05
Kısıtlı kadro..

Başarı..

ManU --> 3..

:0:
ManU 3
PSV 3
Palermo 3

ayrica 2 kez gruplarda 3. olarak uefaya gitme basarisi gösterdik 3. sene 4. olarak elendik sonraki sene uefada gruplardan cikma basarisini gösterdik ve son dakika golüyle elendik bütün bunlarida kisitli kadromuz ve kötü hocamiza ragmen yapabilme basarisini gösterdik..

uAburak89
03.Temmuz.2007, 01:09
Biz ayrı dünyaların insanlarıyız harbiden.. Size göre başarı Uefa gitmek, bana göre başarı Uefa kupası, Süper kupa.. Hatta bu saatten sonra aldığımız kupaları almak kesmez beni, esas başarı Şampiyonlar ligini almaktır..

Fıratcan Alçınkaya
03.Temmuz.2007, 01:09
Beşiktaşlılara;

Son 7senede BJK FB den 1kez daha fazla katılmıştır Avrupa Kupalarına... Kolay grubun 5.torba takımı Tottenham... 0 çekip gelen biz değiliz... Kimn düşürdüğü belli...Biz UEFA da Çeyrek Final oynadık ya siz...

Sekopej
03.Temmuz.2007, 01:10
1 defa uyarılmış, bu da 2. oluyor. Bu sefer konuyu kapatmayacağım, siz fanatizm yapın, karşılıklı atışın, bende zevkle size uyarı sistemini kullanayım.

Konu Fenerbahçe'nin R.Carlos transferiyle adını duyurması ve Eurosport'un hiçbir resmiyeti olmayan, her sene yayınladığı listeye bu sene 18. sırada Fenerbahçe'yi koyması.

Bunun üzerinden yorumlarınızı yaparsanız sevinirim, yapmazsanız da sevinirim. Ceza vermek de güzel çünkü...

TürkuAz
03.Temmuz.2007, 01:11
Artık tartışmıyorum..

Omerdinho
03.Temmuz.2007, 01:14
Biz ayrı dünyaların insanlarıyız harbiden.. Size göre başarı Uefa gitmek, bana göre başarı Uefa kupası, Süper kupa.. Hatta bu saatten sonra aldığımız kupaları almak kesmez beni, esas başarı Şampiyonlar ligini almaktır..
:) lafi istedigin yere cekiyorsun benim anlatmak istedigim, son 5 sezon ülkeye en cok puan kazandiran takim biziz GS ve BJK neredeydi?? son 5 sezon neler yaptiginizi yazin karsilastiralim.

isterseniz konuyuda burada kapayin :)

TürkuAz
03.Temmuz.2007, 01:16
En büyük Fener..:0:

uAburak89
03.Temmuz.2007, 01:16
Başarı anlayışımı söyledim sadece, lafı çevirmedim.. Son 5 senedir pek başarılı olduğumuz söylenemez, ama bu çıtayı düşürmemiz gerektiği anlamına da gelmez.. Galatasaray kendi mirasını kendisi yedi..

Ayrıca neden son 5 sezon.. Bunu da anlamış değilim.. 5 sezonda bir sıfırlanıyor mu bu alınan kupalar falan.. Puan açısından söylüyorsanız, o kadar da büyük bir katkınız olmadı..

BlackEagle19o3
03.Temmuz.2007, 01:17
Egemen senin bu yazdıklarına bakıyorum da sadece gülüyorum yani:).Ne kadar objektif olduğunu belli etmişsin.

Omerdinho
03.Temmuz.2007, 01:20
Başarı anlayışımı söyledim sadece, lafı çevirmedim.. Son 5 senedir pek başarılı olduğumuz söylenemez, ama bu çıtayı düşürmemiz gerektiği anlamına da gelmez.. Galatasaray kendi mirasını kendisi yedi..

Ayrıca neden son 5 sezon.. Bunu da anlamış değilim.. 5 sezonda bir sıfırlanıyor mu bu alınan kupalar falan.. Puan açısından söylüyorsanız, o kadar da büyük bir katkınız olmadı..
hic katkimiz olmadi zaten bizim ülke futbolu adina degilmi

uAburak89
03.Temmuz.2007, 01:21
Hiç demedim, fazla bir katkınız olmadı.. Nasıl olsun ki zaten kendin söyledin az önce.. 2 kez uefaya gitmek büyük bir puan getirmez ki..

Omerdinho
03.Temmuz.2007, 01:25
Hiç demedim, fazla bir katkınız olmadı.. Nasıl olsun ki zaten kendin söyledin az önce.. 2 kez uefaya gitmek büyük bir puan getirmez ki..
iyi ozaman birazda sizden örnek verelim son 5 sezondur gs ne yapti avrupada
ben sayayim istiyorsan, uefaya gidemedi trömsö ye elendi,cl de gruplarda 2. kez 4. oldu 1. kere uefaya gidebildi...

TürkuAz
Halen anlaşamadığımız noktayı anlamadım ben..

SYLaR
Kayseri Erciyes'de bu sene Uefa'ya gidiyor?

Başarı demek Avrupa'da turlar atlamak demek.Ama bunu son 5 yıldır hiçbir Türk takımı yapmıyor.Fenerbahçe'de son 5 yılda ki başarısızlığın başarılı takımı.Yani oda başarısız diğerleri gibi

dick
03.Temmuz.2007, 01:26
Boşuna dil dökmeyin,bitmez bu tartışmalar

Sekopej
03.Temmuz.2007, 01:27
Biter biter...

TürkuAz
03.Temmuz.2007, 01:27
iyi ozaman birazda sizden örnek verelim son 5 sezondur gs ne yapti avrupada
ben sayayim istiyorsan, uefaya gidemedi trömsö ye elendi,cl de gruplarda 2. kez 4. oldu 1. kere uefaya gidebildi...
Niye son 5 sezon.Şunu bi açsana.Bende derim ki son 15 sezona bakalım..

uAburak89
03.Temmuz.2007, 01:30
Galatasaray başarılı demedim son 5 sezonda, başarılı olan takım yok aslında ama siz öyle bir duruma gelmişsiniz ki %80'i yedeklerden oluşan bir ManU karşısında 3 gol atmak bile başarı olmuş..

Omerdinho
03.Temmuz.2007, 01:32
Niye son 5 sezon.Şunu bi açsana.Bende derim ki son 15 sezona bakalım..
su anki siralamaya göre 20. siradayiz ve son 5 sezondur ülkeye en cok puan kazandiran biziz... bunu önceki sayfalardada aciklamistim fakat siz tartismayi baslattiniz bitirmek istemiyorsunuz sorun degil sabaha kadar oturur tartisirim ama tartismayi bilen insanlarla tartisirim..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Galatasaray başarılı demedim son 5 sezonda, başarılı olan takım yok aslında ama siz öyle bir duruma gelmişsiniz ki %80'i yedeklerden oluşan bir ManU karşısında 3 gol atmak bile başarı olmuş..
sence manchesterin yedekleri cok mu kötü??? bence bizim o sezonki ilk 11imizden daha kaliteliydiler

SYLaR
03.Temmuz.2007, 01:33
Fenerbahçeliler için başarının manası Galatasaray'ı geçmektir.Biz onuncu olsak adamlar dokuzuncu sevinecekler.Biz başarılıyız diyecekler

5 yıldır Avrupa'da hiçbir Türk takımı başarılı değil.Ha eğer sizin için başarı Galatasaray'dan başarılı olmaksa o zaman başarılısınız.Ama sonuç olarak 3 türk takımıda başarısız

TürkuAz
03.Temmuz.2007, 01:34
su anki siralamaya göre 20. siradayiz ve son 5 sezondur ülkeye en cok puan kazandiran biziz... bunu önceki sayfalardada aciklamistim fakat siz tartismayi baslattiniz bitirmek istemiyorsunuz sorun degil sabaha kadar oturur tartisirim ama tartismayi bilen insanlarla tartisirim..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

sence manchesterin yedekleri cok mu kötü??? bence bizim o sezonki ilk 11imizden daha kaliteliydiler

Zaten 6. ve 7.sezonlar devreye girerse konuşmaya hakkınız kalmıyor.O yüzden son 5 sezon..

uAburak89
03.Temmuz.2007, 01:37
Çok kötü değillerdi, ama birbirleri ile ilk defa oynuyorlardı ve bence maça fazla asılmamışlardı.. Neyse konu gittikçe dağılıyor, benim anlatmaya çalıştığımı sağolsun Aşkın çok güzel toparlamış.. Başka diyecek bir şey yok..

Sekopej
03.Temmuz.2007, 01:39
5 sezon meselesi sanırım UEFA'nın kulüpleri sıralamaya sokarken son 5 seneye baktığından dolayıdır.

Avrupa'da en başarılı Türk takımı Galatasaray'dır. Sanırım bunu tartışmaya gerek yok. Şu an için en başarılı takım da Fenerbahçe diyebiliriz. Diğer Türk takımlar içinde en başarılı olabilir ama avrupada cidden başarılı mı? Cevabı da siz verin, bu konuya yazmayın...

Konu amacından fazlasıyla sapmış, sanırım burası baş çavuşun ahırı, biz de... Pek takan yok çünkü...