PDA

View Full Version : Oyuncumun Mevkisi Kendi Kendine Değişiyor

hagi89
24.Temmuz.2006, 04:29
Bende gökhan zan forwetti bi ara hemde fena da degıldı ha:D Bu arada kardeş önerdiğin çözüm için çk saol:D

Kardeş o dediğin kornerler sırasındaysa normaldir... :)

Bandidas
24.Temmuz.2006, 07:36
bu benimde başıma gelmişti.Ama çözümünü buldum.Taktiklerden oyuncu komutları deyin ve yer değiştiren oyuncunuzun oyuncu komutlarına girin.Orada orta hedefini altında pozisyon değiştir vardır.Orayı "yok" yapın.

Bencede çözüm bu...

f-gorkem-m
04.Ağustos.2006, 20:09
bu benim başımada geldi artık dikkat ediyom

Agent_Zero
03.Temmuz.2007, 14:28
Arkadaşlar bugüne kadar hiç böyle bir şeye rastlamamıştım.yeni oyun açtım milanla birlikte.bir kaç maç yaptıktan sonra maç içerisinde oyuncuların yerleri değişmeye başladı kendiliğinden.örnek vermek gerekirse kaka önliberoya geliyor,pirlo ofansif orta sahaya her maçı 9 kişiyle oynar gibi oynuyorum.fena transferler de yapmadım açıkcası kayıtlı oyunumu kaybetmeden düzeltme yolu var mıdır acaba

OnuldinhoHizmet
03.Temmuz.2007, 14:49
walla gardaş benim başıma da böyle birşey gelmişdi onun sebebi sanırım baş antrenarün ben kovmuşdum düzelmişdi:D:D:D:D

AndersonCosta
03.Temmuz.2007, 15:51
bu benimde başıma gelmişti.Ama çözümünü buldum.Taktiklerden oyuncu komutları deyin ve yer değiştiren oyuncunuzun oyuncu komutlarına girin.Orada orta hedefini altında pozisyon değiştir vardır.Orayı "yok" yapın.

LaKe
03.Temmuz.2007, 21:47

Evet. Çözüm bu olmalı.

Fernando Gago
03.Temmuz.2007, 21:54
İlk defa duydum bundan sonra bende dikkat ederim buna...

Chivalry
03.Temmuz.2007, 22:12
ben de de edu dracena forvete gidiyo kezman defansa geliyo:icon_smile:

sehzadee
04.Temmuz.2007, 01:31
Bende gökhan zan forwetti bi ara hemde fena da degıldı ha:D Bu arada kardeş önerdiğin çözüm için çk saol:D

Agent_Zero
05.Temmuz.2007, 12:21

eyvallah kardeşim

spider3784
05.Temmuz.2007, 13:26
Bendede oluyor sürekli, Stoperler bazen bek oluyor bekler stoper. Çözümde bulamadım zaten "pozisyon değiştire" bende "yok" yazıyor.