PDA

View Full Version : Fiorentina kariyer yardimi

mikee
04.Temmuz.2007, 22:35
Fio kariyerine basladim toni yi yolladim kloseyi aldim. Guy demel ve eduardo ratinho ile bekleri guclendirdim. Bana saglam adamlar lazim 15 20 m euro arasinda orta saha sol orta saha sag kanada ve gobekde olabilir yazin siz birini alicam hiz hizlanma orta yapma gibi ozellikleri iyi olsun

Rodrigo Tello
04.Temmuz.2007, 23:49
Ortaya Valencia'dan Edu'yu alabilirsin.

Fıratcan Alçınkaya
05.Temmuz.2007, 03:28
Sissoko iyidir... Ayrıca orta sahayada Sneijder alabilirsin...

mikee
05.Temmuz.2007, 11:16
Evet beyler gecen sezon yetersiz tranferler yuzunden kume dusmekten son anda kurtulduk ligi 13. bitirdik. Bu sezon Robin va Persie DiagneFaye yirenklerimize bagladik. Maestro arayislarimiz suruyor montovlio gitti 23m euroya
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img440.imageshack.us/img440/8426/fiojq8.jpg

Kadrom Su an bu montolivio cok kotu oynuyo manchester istio yollucam gider birazdan :icon_smile: van persie hazirlik kampini iyi geciren oyunculardandi 1 ay sakatlandi cok kotu oldu toutatis le oynuyorum ama pek iyi bi taktik deil bana gore italya ligine ve benim kadroma gore taktik lazim ve kadroma takviye gereklimi oyuncu yazin param olursa bakicam yonetim para isteyince veriyo valla 2 kez verdi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
2.sezondayim bu arada milana 3 attim taraftarlar costu klose her yerde kafa vuruyo valla toniden cok daha iyi karli ciktim o takastan toni cok bencil ve cok kaciriyodu

Rodrigo Tello
05.Temmuz.2007, 17:21
Toni'yi sattın galiba keske satmasaydın...

Krusty
05.Temmuz.2007, 17:23
toni'yi satmakla büyük hata yapmışsın. fiorentina ile ben de oynarım ve gol kralı olmuştu ilk sezonda. kolay gelsin.

Wesley Sneijder
05.Temmuz.2007, 17:52
Evet evet Sneijder. :D Yalnız biraz şahsi oynar alışacaksın alacaksan. :D