PDA

View Full Version : Iki Cisse arasındaki fark!

KaF KeF
05.Temmuz.2007, 20:32
Yorum yok!!!!

http://img149.imageshack.us/img149/5866/cissedo4.jpg

http://img142.imageshack.us/img142/5832/cisse2iw5.jpg

Beşiktaş'ın 4,5 milyon € vererek yaptığı Eduard "Cisse" transferinde bjk taraftarı Şok oldu..Başka cisse olduğu anlaşılınca hemen değiştirildi..

Bir adminin dusebilecegi en geyik durumlardan biri.

Fıratcan Alçınkaya
05.Temmuz.2007, 20:36
????? Yani???

Her site bu tarz haberler verir hepsini koyarsak işimiz vaR...

deniz.91
05.Temmuz.2007, 20:36
biraz komik sağol:)

El Barto
05.Temmuz.2007, 20:38
????? Yani???

Aynen......

O z a H n
05.Temmuz.2007, 21:07
Yani her sitede karsımıza cıkıyor.

Örnekleri cogaltabiliriz :)

MeMo
05.Temmuz.2007, 21:08
Komedi yaa :D

gezenti
05.Temmuz.2007, 21:09
Bence bu site yönetiminin Fanatikten Fotomaçtan farksız olduğunu gösterir.Yani bu sitenin acizliğini ve aynı zamanda Jimnastik Klubü Yönetiminin acizliğini gösterir taraftarın isteklerine karşılık veremiyorlar...

Fernando Gago
05.Temmuz.2007, 21:10
????? Yani???

kartalhaber.com da olması garip...

El Barto
05.Temmuz.2007, 21:12
Acizlik???

Biz buna hata yada yanlış anlama diyoruz ama bursa'da farklı anlıyorsunuz sanırım siz... Yada biz Jimnastik kulübüyüz ya sizin gibi bakamıyoruz. ;;)

Bence bu site yönetiminin Fanatikten Fotomaçtan farksız olduğunu gösterir.Yani bu sitenin acizliğini ve aynı zamanda Jimnastik Klubü Yönetiminin acizliğini gösterir taraftarın isteklerine karşılık veremiyorlar...

uAburak89
05.Temmuz.2007, 21:15
Bu tür hatalar gayet normal, onlarda insan unutmayalım..

Memedov
05.Temmuz.2007, 21:18
Cisse dendiğinde akla gelen ilk isim Djibril Cisse olduğu için bu tür bir haber yapılmış daha sonra öğrenildi heralde bu tür şeyler normal büyütmemek lazım.

Fıratcan Alçınkaya
05.Temmuz.2007, 21:18
kartalhaber.com da olması garip...

FB-GS farketmez her site koyar bu tarz habeleri... Ronaldo da FB sitesinde çıkmıştır illa o zmn bende koyim Ronaldo-İlhan Parlak 2resim arasındaki 9farkı bulun...Bir amacı yok böyle bir konunun...

El Barto
05.Temmuz.2007, 21:19
Cisse dendiğinde akla gelen ilk isim Djibril Cisse olduğu için bu tür bir haber yapılmış daha sonra öğrenildi heralde bu tür şeyler normal büyütmemek lazım.

Olur mu yahu bak üstad ne demiş...

Yani bu sitenin acizliğini ve aynı zamanda Jimnastik Klubü Yönetiminin acizliğini gösterir

gezenti
05.Temmuz.2007, 21:22
Acizlik???

Biz buna hata yada yanlış anlama diyoruz ama bursa'da farklı anlıyorsunuz sanırım siz... Yada biz Jimnastik kulübüyüz ya sizin gibi bakamıyoruz. ;;)

Ya acizlikten kastettiğim şey yönetimden kaynaklanandır.Demek ki sitede Cisse ismi duyulunca herkes Liverpool lu Cisse anladı.Bende öyle anlamıştım en başta taaraftarın beklentisi de bu yöndeydi.Ama ismini cismini duymadığımız sadece isim benzerliği olan bir adam gelmiştir.İşte taraftarın beklentisi işte beşiktaşın gerçeği.
İnan biz Bursadakiler buna öyle diyoruz.

Ayrıca neden olayı Bursa-Jimnastik çekişmesine döndürüyoruz ki ben aynı zamanda Bursasporunda transfer politikasını içler acısı ve aciz buluyorum.İnsanlar niye objektif olamıyor ki?Her zaman siz haklı olmayabilirsiniz karşınızdakiler karşısında kaybedebilirsiniz ama bunu kabullenmek zorundasınız.....

El Barto
05.Temmuz.2007, 21:27
Sen adını sanını duymamış olabilirsin ama bence Beşiktaş hiçte kalitesiz bir transfer yapmadı. İhtiyacı olan yere iyi bir oyuncu aldı.

Ben zaten takımımı bursa ile karşılaştırmam bile ama senin okadar problemlerin var ki aşağılamak adına Jimnastik yazıp duruyorsun. Merak etme biz bundan gocunmuyoruz aksine gurur duyuyoruz;;)

karşınızdakiler karşısında kaybedebilirsiniz

Ayrıca bunu bir bursalıdan duymakta enteresan oldu şimdi?Nerede kaldı intikam naralarınız? Ha tabii o imzanda kalmış senini? ;;)

Fıratcan Alçınkaya
05.Temmuz.2007, 21:30
Gelin BJK Transfer konusuna yazın D.Cisse gündemdeyken E.Cisse geldi...Eleştiri yapıN... Buraya konu açmanın bi alemi yok...

gezenti
05.Temmuz.2007, 21:38
Sen adını sanını duymamış olabilirsin ama bence Beşiktaş hiçte kalitesiz bir transfer yapmadı. İhtiyacı olan yere iyi bir oyuncu aldı.

Ben zaten takımımı bursa ile karşılaştırmam bile ama senin okadar problemlerin var ki aşağılamak adına Jimnastik yazıp duruyorsun. Merak etme biz bundan gocunmuyoruz aksine gurur duyuyoruz;;)

Ayrıca bunu bir bursalıdan duymakta enteresan oldu şimdi?Nerede kaldı intikam naralarınız? Ha tabii o imzanda kalmış senini? ;;)

Bak sakin sakin mesaj çekiyorum ama iğnelemeye devam edersen bende senin gibi hakaret vari konuşacağım.Bana takıntılısın diyorsun ama aslında sen takıntılısın.Ben kaybetmek konusunda GS ve FBden bahsetmiştim bu transfer döneminde Jimnastik onlar karşısında bayağ ezildi.
Birde biz intikam naraları atmadık intikam aldık.Beşiktaş maçından sorna futbolculardaki hesap görüldü tişörtlerini görmedin heralde.EE tabi haklısın bakmak istememiş olabilirsin....

El Barto
05.Temmuz.2007, 21:41
Neyse konu çok farklı yerlere gidiyor gibi uzatmaya niyetim yok...

gezenti
05.Temmuz.2007, 21:44
Neyse konu çok farklı yerlere gidiyor gibi uzatmaya niyetim yok...

Benim hiç yok...

BlackEagle19o3
05.Temmuz.2007, 22:56
Benim hiç yok...

Jimnastik deyip durma o zaman.Klübümüzün adı Beşiktaş Jimnastik Klübü ben bunlar gurur duyuyorum ama sadece jimnastik değil.Daha çok milleti kışkırtma.Ayrıca bu sitenin yönetimle bir ilgisi yoktur.Taraftar sitesidir.Böyle kolpa haberleri diğer takımların sitelerinde de gördük.Gereksiz bir konu

gezenti
05.Temmuz.2007, 23:23
sadece jimnastik değil.

Sadece Beşiktaşta değil ama Beşiktaş deyince zorunuza gitmiyor Jimnastik deyincemi zorunuza gidiyor.Yasal bir şey yazdım.İllegal birşey yok senin sinir olman da beni hiç ilgilendirmiyor.Yasal olmayan bir şey olsaydı Bursaspor ceza alırdı.Biz koskoca maç skorbortta Jimnastik yazdık ve hiçbir cezai işlem uygulanmadı.....

El Barto
05.Temmuz.2007, 23:26
Aşağılamak adına söylenen herşey illegaldir [senin tabirinle]...

LaigLeNoiR
05.Temmuz.2007, 23:32
Bu arada...

Bu sitenin tüm haberleri yalan dolandır...Bir Beşiktaşlı olarak kesinlikle girmiyorum.Ve de yalan haberler yazıyor sürekli.

Özellklede transfer konusunda...

Ayrıca bizim kuralar esnasında rakibimiz olan Ranger's in Glasgow Rangers ile karıştırılıp da haberler yapıldığını unutmayalım :)

BlackEagle19o3
05.Temmuz.2007, 23:45
Sadece Beşiktaşta değil ama Beşiktaş deyince zorunuza gitmiyor Jimnastik deyincemi zorunuza gidiyor.Yasal bir şey yazdım.İllegal birşey yok senin sinir olman da beni hiç ilgilendirmiyor.Yasal olmayan bir şey olsaydı Bursaspor ceza alırdı.Biz koskoca maç skorbortta Jimnastik yazdık ve hiçbir cezai işlem uygulanmadı.....
Senin milleti sinir etmek hoşuna mı gidiyor?Tamam Beşiktaş düşmanısınız onu biliyoruz ama burası bir forum burda olay çıkartmayın bari.Biz gereken cevabı seneye sahada vereceğiz.Hesap daha bitmedi yeni başlıyor...

gezenti
05.Temmuz.2007, 23:46
Aşağılamak adına söylenen herşey illegaldir [senin tabirinle]...

İllegal bir şey olduğunu kanıtla beni siteden bile banlatabilirsin ama yok ayrıca aşşağılamak için söylediğimide kanıtlıyamazsın.Biz bütün Bursa halkı olarak Jimnastik diyoruz ve demeye devam ediceğiz....
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Senin milleti sinir etmek hoşuna mı gidiyor?Tamam Beşiktaş düşmanısınız onu biliyoruz ama burası bir forum burda olay çıkartmayın bari.Biz gereken cevabı seneye sahada vereceğiz.Hesap daha bitmedi yeni başlıyor...

Kimsenin sinir olup olmamasıyla ilgilenmiyorum.Ben hakaret etmiyorum küfür etmiyorum sadece isminizle hitap ediyorum.Hı yok ben bu isimden utanıyorum söyleme derseniz söylemem.

RaSenGan
05.Temmuz.2007, 23:53
Bende ilk duyduğumda Djibril Cisse zannetmiştim.

BlackEagle19o3
05.Temmuz.2007, 23:54
İllegal bir şey olduğunu kanıtla beni siteden bile banlatabilirsin ama yok ayrıca aşşağılamak için söylediğimide kanıtlıyamazsın.Biz bütün Bursa halkı olarak Jimnastik diyoruz ve demeye devam ediceğiz....
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Kimsenin sinir olup olmamasıyla ilgilenmiyorum.Ben hakaret etmiyorum küfür etmiyorum sadece isminizle hitap ediyorum.Hı yok ben bu isimden utanıyorum söyleme derseniz söylemem.
Bizim de size hitap şeklimiz var ama söylersem banlanırım şimdi.Beşiktaşla uğraşmayı bırakın artık.

ibo
05.Temmuz.2007, 23:58
Lütfen şu tartışmayı kesin. Devam ederseniz ceza alacaksınız...

Seçkinn
05.Temmuz.2007, 23:59
Konunun burada işi nedir ben anlayamadım? Şimdi GMA'ya gönderiyoruz, bu konuda fikirlerini belirtmek isteyenleri transfer bölümüne bekliyoruz. Tartışma çıkaran, hakaret etmeye yeltenen olursa forum kuralları sayfasına yönlendiriyoruz. Okuduklarını anlamayan olursa uygulamalı şekilde anlatıyoruz.