PDA

View Full Version : yeni başlayan kayseri kariyerim

melih_123456
06.Temmuz.2007, 14:10
bodrumda tatilimi yapıyordum gece saat 12,30 gibi birden telefon çaldı.telefonun ucundakı kayserispor baskanı recep mamur beydi.

R.M: İyi tatiller melih nasılsın
M.I: sağolun baskanım sız nasılsınız.
R.M:İyiyim saol.Bildiğin gibi Ertuğrul hoca beşiktasla anlastı bizde hoca arıyoruz.akalımıza sen geldın.tatılını bırak hemen gel anlasalım goruselım.
M.I:Tamam baskanım yarın ılk ucakla kayserıdeyım.iyi geceler.
R.M:sanada melih.

Ve ertesi gün.baskanım ofisindeyım.her konuda anlasma sagladık.ama benım baskandan bır rıcam vardı.baskanım mehmet topuz ve gokhan unalı satmanızı ıstemıyorm.tamam onlar sozlesme ımzalandı dedı ıcın rahatladı.ve hemen tesıslere gıttım yardımlarımla ufak bır toplantı yapıp mac kasetlerını ızledıkten son transfer calısmalarına basladık.

transferde ıyı bır defans bır ortasaha bır tane forvet alınacak karar verdık.

once şili milli takımındakı ponce ıle anlastık bıraz pahalı adam ama cok ıyı defans.daha sonra on lıbero mevkı ıcın kocaelı spordan mehmet karaman orta saha ıcınde flamengodan sılva junıor ıle anlasma saglandı.defans,on lıbero ve ortasaha taransferını bıtırdık.

ıntertoto oynuyacagımız ıcın takımı erken cagırttım tatılden ve ıdmanlara basladık.bır tek forvet kalmıstı.kayserının dunya pıyasında adı fazla olmadıgı ıcın genc ve potansıyellı oyuncularla anlasamadık.bızde colombıya 20 yas mıllı takımın oyuncusu Hugo Rodallega (http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=674339&postcount=6) transfer ettık.ılk zamanlar uyum sorunu yasasada son 3 macında 4 gol attı.

ıntertoto kupasu macları basladı ılk turda rakıp cok zayıftı.moldova takımı ısmını unuttum deplasmanda 0-2 kayserıde 3-1 skorla gectım.sonra dınoma tıflıs cıktı.dısıme gore bır rakıptı ama ılk macta kayserıde alınan 1-1 skor sok etkısı yarartı.ıkıncı mac oncesı takım ıle konusmalarım etkı ettı ve deplasmanda 1-2 kazandım ve artık uefa kupasına katıldım. artık lıg baslıyordu ve lıgın ılk macı deplasmada ve rızsporla ıdı.0-0 bıttı lıge baslangıc ve oyun benı tatmın etmemıztı.taraftarlar tecrubesız oldugum ıcın benı her zaman elestırıyordum.ve sonra alınan galatasaray galıbıyeti kayseırde 3-1 ıle sonra ankaraspor deplasmanı 0-1 ıle taraftarlar bıraz olsun rahatladı.ve sıra uefada 2 turda partızanı gectım kayserıde 4-1 kazandım deplasmanda 2-1 kaybettım ve tur atladım.gruplar bellı oldu ve cok zor sevilla rangers tottenham ve bır tane ısmı duyulmamıs bır takım cıktı.İşim gercekten cok zor hayırlısı..

Lige 8 hafta gectı ve puan durumu soyle:

O G B M A Y P
1- Fenerbahçe: 8 7 1 0 15 5 22
2- Kayserispor : 8 5 3 0 13 6 18
3-Beşiktas 8 5 2 1 14 9 17
4- Trabzonspor 8 4 3 1 13 7 16

8 hafta sonunda sonuc boyle bu haftalar ıcınde galatasayar ve trabzon macları oynadım

gs:3-1 ts 1-0 skorlarla yedım.

Sizce bu durumd sezon sonu nasıl bır durum benı bekler.devamı gelıcek yakında

Oghuse
06.Temmuz.2007, 14:11
Ss'ler ile kariyerini daha cazip bir hale getirebilirsin.

melih_123456
06.Temmuz.2007, 14:15
ya resım nasıl eklenıyor yapamadım yardım

yunusgs
06.Temmuz.2007, 15:31
Oyundayken resmi PRTSCSYSRQ tusuyla oyundaki resmi cek.Sonra paınte yapıstır de resmı kaydet sonra bu sıtede http://imageshack.us/ upload et.Bu sıtede Gozat de resmı kaydettıgın yerde resmı goster sonra host ıt de ve upload olunca hotlınk 1 forums yazan yerdekı lınkı kopyala ve sıteye yapıstır umarım yardımcı olmusumdur

Oghuse
06.Temmuz.2007, 15:34
Resmi jpg formatında kaydet. www.resim-yukle.com sitesinede upload edebilirsin.

Fıratcan Alçınkaya
06.Temmuz.2007, 16:13
Hayırlı olsun başarılar... SS ekledinde daha da gzl olur...

CeSC FaBReGaS
06.Temmuz.2007, 16:17
basarilar...