PDA

View Full Version : Kuzey Kutbunda Futbol Atesi

ozgur0ozdemir
06.Temmuz.2007, 16:01
Ozgur Ozdemir kendi kendine konusmaktadir...

Ozgur1: Ya bu nottingham kariyeri iyi guzel de bi seyler eksik.
Ozgur2: Eksik tabi basari eksik nerdeyse birinci sezonda kovulacaktin.
Ozgur1: Yok baska bi sey eksik ya benim FM2007 yle iliskim sanki heyecanini kaybetmeye basladi.
Ozgur2: Nikahta keramet var. Istetelim istersen. Manyaga bak olum oyun bu ..
Ozgur1: Tamam oyun iste ama sanki benim kaybettigim heyecani tekrar yakalamam gerek. Dunyanin baska bir ucunda.
Ozgur2: Ac o zaman singapur ligini ya da japonya yi bak forumda asya ligi moda simdi.
Ozgur1: Olmaz gozden irak bi yer bulmam lazim yeni heyecanlar ama tanidik isimler hatiralar canlanmali. Hedefim olmali anliyomusun.
Ozgur2: Ya bi git ya zaten hava sicak sen iyisi git kuzey kutbunda lig ac eskimo super ligi. kafan serinler balatalar yancak yoksa.
Ozgur1: Helal sana loo. Gel opecem seni. (ozgur bu arada aynada kendisini opmeye kalkmistir)
Ozgur2: Olum adam ol biri gorcek simdi. Bi git alla alla hem eskimo ligi mi var manyak.
Ozgur1: Yok ama kuzey kutbuna yakin bir lig var hem de orada tanidik bir isim var.
Kisa bir bakisma
Ozgur2: Iversen Iversen Steffen Iversen (Fenerin Anelka tezahurati bestesiyle)
Ozgur1: Yaaa. Iste bu dostum. Kalk gidiyoz Norvece. Ilk hedefimiz Trondheim...
Ozgur2: Olum ayip olur millete forumdakiler beceremedi birakti nottinghami der. 150 yillik klubu kendi kaderine terk edemezsin.
Ozgur1: O da var de mi. off ya goztepe en azindan 2b de olsa hic heyecan aramicaktim simdi. Almadigim kupa kalmazdi be.. Lan bu FM 2008 icin yazi yazcam sigames e seneye turkiye amator ligini de alsinlar oyuna....
Ozgur2: Tabi caniiim.
Ozgur1: Olum buldum.. Birakmama gerek yok ki bi saat norvec bi saat nottingham oynarim her gun forumda 2 hikaye ye de devam ederim. Hem diger hikayeyi takip edenler de artar belki boylece nottingham da yitirdigim heyecani norvec ariyom zaten nottingham forest i da satmis olmam..
Ozgur2: Hadi bakalim basarilar. Ama senin bu kariyere saglam bi baslik bulman lazim..
Ozgur1: Evet dogru. `Rosenborg kariyeri` nasil.
Ozgur2: Aradigin heyecani bu baslikla bulcaani mi saniyon. Daha carpici olmali.
Ozgur3: Abi `Iversen nerede biz oradayiz` nasil.
Ozgur1: Olum sen nerden ciktin ya sizofren mi oluyom ne. Bi git be deliye bak.
Ozgur2: Kizma olum adam guzel soyledi bak iste.
Ozgur1: Olum bu benim kariyerim mi yoksa iversenin kariyeri mi. tamamIversen var diye rosenborg u alacam ama bu kadar da asagilatamam kendimi (Aslinda iyi fikirdi ama digeri daha carpici geldi ondan bunu secmedim)
Ozgur3: Abi bu nasil bak..
Ozgur1: Olum sen burda misin daha senin..
Ozgur2: Dur bi soylesin belki bu kez olur. Soyle sen kocum korkma ben varim.
Ozgur3: Kizmicaniz ama.
Ozgur1: tamam tamam soyle hadi.
Ozgur3: `Kuzey kutbunda futbol atesi` nasil abi.
Ozgur1: Helal len gel bi opeyim.... SANGIRRRRR -ayna kirildi-
2 dakka sonra.
Ozgur1: Ben kimim nerdeyim.. Off basim. Olum ben birakiyom bu kariyer muhabbetini deliriyom galiba. FM CM bitmistir su an itibariyle.
Ozgur4: DEVAAAAAAAAAAM.. DEVAAAAAAAAAAAM..:icon_twisted::icon_twisted:
Ozgur Ozdemir: HAYIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIR. :confused::confused::confused::confused: -Uyandi kendine geldi- Iversen Iversen Steffen Iversen ..
(Yine fenerin anelka tezahurati melodisiyle)(44)

Ekran Kararir ve bir yazi belirir uzaktan.
DEVAM EDECEK

Fietra 10
06.Temmuz.2007, 16:13
konuşşmalar bomba olmuş:D takip edecem kariyerini şimdiden başarılar...

Varonil
06.Temmuz.2007, 16:15
Çok güzel bir anlatımın var Özgür.Devamını bekliyorum.

CeSC FaBReGaS
06.Temmuz.2007, 16:15
super olmus sana yeni kariyerinde basarilar

yunusgs
06.Temmuz.2007, 16:18
Cok guzel cok ılgınc cok harıka cok muthıs cok da basarılar dılerım:D

KaF KeF
06.Temmuz.2007, 16:19
ilginçççç..ama güzel....

Fıratcan Alçınkaya
06.Temmuz.2007, 16:26
Başarılar... Kolay gelsiN...

BlackEagle19o3
06.Temmuz.2007, 16:32
Başarılar...

TürkuAz
06.Temmuz.2007, 16:36
Başlangıca bayıldım..:D

ozyyy19
06.Temmuz.2007, 17:08
aga oyunbaz agaclarıda ihmal etme olurmu bu kariyerdede basarılar ama kendine dikkat et donmayasın kutup soguklarında :)

ozgur0ozdemir
06.Temmuz.2007, 17:16
Yorumlariniz icin cok tesekkurler arkadaslar.
Yakinda kutup serinligini tasiyacagim evlerinize.:icon_smile: Su anda iki kariyer oldugu icin ve ikisinde de transfer doneminde oldugum icin biraz uzun surebilir.
Pek Yakinda burada Rosenborg a ise alinma hikayemle -senaryo yaziyom bi de bu arada- sizlerleyim desteklerinize tesekkurler sizlerin begenileriniz beni cok gercekten mutlu ediyor.

Wesley Sneijder
06.Temmuz.2007, 17:46
İnşallah taşıyabilirsin. :D Başarılar.

onur1990
06.Temmuz.2007, 17:50
işin zor ama sen o ligde şampiyon olabilirsin başarılar.....

Hugo
06.Temmuz.2007, 18:03
Çok güzel başlamışsın. Özgür1 ile 2 konuşuyor. 3 girince şizofren mi oluyom diyon :D

Rodrigo Tello
06.Temmuz.2007, 18:22
Basarılar...Anlatımın güzel

Atakan38
06.Temmuz.2007, 18:32
anLatım kLasık oLmus yanı basıt bıLınen esprıLer,konusmaLar faLan ben pek begenmedım kusura bakma

basarıLar ıkısını yapabıLıcenmı :)

ozgur0ozdemir
06.Temmuz.2007, 18:49
Mademki iddia ettik evinize kutup serinligi tasiyacagiz diye. Once gidecegimiz yeri tanitalim kisaca.

http://www.trondheim.com/multimedia.ap?id=6175817
Iste Trondheim yani Rosenborg un evi

Aslinda haritalarda kuzey kutbuna o kadar yakin gozukmese de Trondheim in kuzeyinde sadece penguenler yasadigi icin....
Ozgur2: Abi penguenler guney kutbunda yanlis oldu eskimo dicektin.
Tamam olum sirasi deil simdi aksam konusuruz seninle.
Neyse ne diyodum ha kutup. Aslinda bu trondheime yakindan bakinca hic fena gozukmuyo deniz kenari, manzara, kizlar falan kendimi evimde izmirimde gibi hissettim valla

http://www.nams.kyushu-u.ac.jp/~gotoh/trondheim/photo/map_troendelag.jpg
http://www.trondheim.com/multimedia.ap?id=1114992355

Resimdeki adada ev kiraladim Iversene komsu oluyom..:icon_smile:

http://www.trondheim.com/multimedia.ap?id=231171
Norvec kizlarla ilgili tek giyinik fotograf buydu netteki (::)(::)

Kutuplari tanidiktan sonra simdi gelelim futbol atesine.

http://www.rbk.no/template/ver1-0/gfx/CD2007.jpg
Rosenborg bu yil daha dogru oyundaki gelecek yil 90. yilini kutlayacak. 2yildiz 20 lig sampiyonlugunu simgeliyor. Bunlarin 13 u ustuste alinan sampiyonluk bu seriye gecen sene Valerenga son vermis biz de insallah bu sene tekrar basliyoz.:icon_smile::icon_smile:
http://godfoten.rbk.no/diverse/i/Lagbilde2007_600.jpg
Bu kadromuz. En ust sirada sagdan ikinci steffen iversen ne guzel gulmus. Allah aglatmasin. Yanindaki zenci de braaten. Bizim milli takim grubunu takip edenler bilir cok yetekli. Ama zenci hem de norvecli yeni carew gibi bisey.

http://www.rbkweb.no/images/lerkendal_flyfoto.jpg
Bu da evimiz ocagimiz Lerkendal stadi. 21 166 kisilik. tabii ki alttan isitmali koltuklari bile..:icon_smile::icon_smile: 150 bin kisilik sehir icin mukemmel stad zaten fule yakin cekiyoz.

Valla klubun tarihiyle de ilgili bi seyler anlatcaktim ama resmi site sadece norvecce ben de az biliyom norvecce kisa ozet geceyim.
Anladigim kadariyla Bu trondheim da 1917 ye kadar yapilan tek spor kayakmis. Kaymasini pek beceremeyen trondheimli bir kac sportmen genc futbol oynamak amaciyla bu klubu kurarlar ancak buz kapli sahada oynamaya calistiklari futbol beklenmedik bir sekilde sehirde buz hokeyinin gelismesi saglar.:icon_twisted::icon_twisted: Kuresel isinmanin etkisini gostermesiyle sahalarin buzu cozulur ve futbol oynanmaya baslanir ardindan da basarilar pesi sira gelir. Ancak avrupa da basarilara hasret kalan klub yeni bir arayis icine girer bizim hikayemiz de burada basliyor..

AZ SONRA

Vaernes havalimanina inis ve film basliyor....:0::0:

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

anLatım kLasık oLmus yanı basıt bıLınen esprıLer,konusmaLar faLan ben pek begenmedım kusura bakma

basarıLar ıkısını yapabıLıcenmı :)

Niye kusura bakayim kardes elestiriye her zaman acigim. Devam edecem ama biraz yavas ilerler herhalde.

Atakan38
06.Temmuz.2007, 19:31
ya ben soLeyım ddm yınede kusura bakma die bazıLarı artıstLık yapıoda
oLe seyLer diince ;)

bekLıoruz dewamını

ozgur0ozdemir
06.Temmuz.2007, 20:13
ya ben soLeyım ddm yınede kusura bakma die bazıLarı artıstLık yapıoda
oLe seyLer diince ;)

bekLıoruz dewamını

estagfurullah kardes elestiriye saygin var. Ben de zaten kendi yazimi okudugumda bazen cok uzun oldugunu bazi yerlerin sikici oldugunu farkediyom.

ozyyy19
06.Temmuz.2007, 20:22
valla kardes abartıosam namerdim gunde en az 5 kere bakıom siteye yeni bişiler yazmıssmısın die ne yalan soleyim ben okurken cok egleniom hele nottingham dayken mangal muhabbetlerinde yerlere yatıodum.. :) bence anlatımda mukemmel yapılan acıklamlar ve suslemelerde eminim baya vakit alıodur emege saygı...

ozgur0ozdemir
06.Temmuz.2007, 20:28
valla kardes abartıosam namerdim gunde en az 5 kere bakıom siteye yeni bişiler yazmıssmısın die ne yalan soleyim ben okurken cok egleniom hele nottingham dayken mangal muhabbetlerinde yerlere yatıodum.. :) bence anlatımda mukemmel yapılan acıklamlar ve suslemelerde eminim baya vakit alıodur emege saygı...

eyvallah kardes ben cok mutlu oldum simdi ya. Sana ozel bir bolum yapalim ilerde beraber bak sevindirik oldum be.
Bu arada nottingham kariyerine bir iki gun ara veriyom cunku bu kariyere hizli gizmek istiyom simdi de ise alinma hikayesini hazirliyom (::)(::)

ozyyy19
06.Temmuz.2007, 20:32
eyw. kardesim lafı olmaz..işe alınısını meraklan beklioz..

BlackEagle19o3
06.Temmuz.2007, 20:35
Bence bu işi çok iyi beceriyorsun arkadaşım devam et takip edicem:).

yunusgs
06.Temmuz.2007, 20:40
Harika gidiyorsun devam

ozgur0ozdemir
06.Temmuz.2007, 21:57
http://www.europacs.net/images/varnes.jpg
5 subat 2006 Vaerness havalimani

Ozgur kisliklari almadigina pisman olur aslinda internetten trondheim sitesindeki gunluk guneslik fotgraflara kanmistir. Bu norvecli kizlarin bu havada yari ciplak gezmelerine bir anlam veremez ve Gorevimiz Tehlike muzigi esliginde yalnizca ayaklarini gordugumuz esrarengiz kisinin yaninda durur.

Ozgur: Bilader bura buz gibi yav.
Esrarengiz kisi: Abi biz aliskiniz kisakolluyla dolaniyoz. Gidelim mi hanim yemege bekliyo.
Ozgur: Patlicanlari tuzlu suya yatirdi mi
Esrarengiz kisi: Evet abi istedigin gibi komurle degil mese odunuyla yaktim mangali yanliz efe raki bulamadim export yeni raki var.
Ozgur: Yapma yaa. Naapcaz. Tuh be bilsem ben getirirdim. Neyse senin hatirina katlanacaz. Hadi gidelim.

Ikili kendilerini izleyen foto muhabirini farketmeden otoparktaki volvo marka arabaya binerken..
FLAS PATLAR...

Ozgur: Napiyon la dur cekme lan dursana. Hop kaciyo la yakala.....

Gazeteci yakalanamaz hizla eve dogru yola cikilr.

ERTESI GUN GAZETELER

http://www.fotomac.com.tr/i/logo_ani.gif
FLAS.. FLAS..
Sevgili kariyerseverler dun trondheim havaalaninda Steffen Iversen ile nottingham forest teknik direktoru ozgur ozdemir bulusmasi norvecli gazeteciler tarafindan goruntulendi.
Olayla ilgili herhangi bir ayrinti ogrenilemezken. Steffen Iversenin menejeri goruntulerin once fotoshop oldugunu iddia etti sonra da resimdeki kisinin iversen olmadigini soyledi.
Norvec gazeteleri de gelismeyle ilgili bir yorum yapamazken futbol camiasinda merakli bir bekleyis hakim..
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/02/Steffen_Iversen.jpg/474px-Steffen_Iversen.jpg
Resimde iversenin saskinligi acikca goruluyor.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Bu Arada Iversenin Evinde

Ozgur: Olum gel dedin geldik. Ortami gordum tamam ben sana manchester de kralini ayarlarim. Yenge sen de musterih ol saglam yer bizim sozumuzde gecer oralarda hepiniz el ustunde tutulursunuz.
Steffen: Abi tamam iyi soyluyonda ben de trondheim cocuguyum soguga alistim. hem oglani da acik ogretime yazdirdim.
Ozgur: ohooooooo. Olum ne kolpa misin sen istemiyom demiyon da.. Acik ogretim televizyondan veriliyo zaten olum sen ne diyon. Ben digiturk te alirim sana hem. Bak bunca yillik hukukumuz var seninle romada yasadigimiz gunleri. Sonra benim sayemde forumda seni alan arkadaslari ne cabuk unuttun hic mi hatirim yok be..
Steffen: Abi valla zor durumda birakiyon beni ben de seninle calismayi cok istiyom ama.. Ya Cenifir dur bi sofrayi sonra toplarsin ya.
Ozgur: Bi saniye koc telefon caliyo....Evet robin soyle canim.. yooo okumadim internete de girmedim..... Yapma ya....Olum nasil istemezmis ya. ben getircem o istemiyomus ha. Demek taraftarlar dernegini de gaza getirmis. Tamam aga ben oyunu su anda tatile aliyom benim norvecli asistani da cagircam yanima kasap naycil yonetsin takimi bi sure bakalim ne olcak... Ne biliim ne zaman donceeemi tatilden ..donmuyom ula..cat -telefonu kirarak kapatir-
Steffen: Ne oldu abi niye sinirlendin.
Ozgur: Yenge gelirken dolaptan rakiyi da getiriver sana zahmet...Olum dun bizi cekti ya gazteci butun nottingham duymus muhabbeti baskan meydani bos buldu yok ben iverseni istemem yasli diye herkesi gaza getirmis.Bana karsi geliyo ya adama bak.. saol yenge buz istemez..
Steffen: Hadi yaa:icon_smile:
Ozgur: Hemen sevinme olum ben seni kesin goturcem hele bi kac hafta takilayim burda mangali kesince o cocuklar top mop oynamaz kopek gibi beni ararlar o zaman da seninle beraber ucariz nottinghama.
Steffen: Abi sen bi kafa dinle burda sonra konusuruz hadi serefine.
Ozgur: hadi sagligina.

Muhabbet koyulasir.
Ozgur: Olum benim gibi adama yapilir mi be...hick.. yakarim ule sherwood ormanlarini..hick..
Steffen: Abijim sen birak bak burda da orman var hem bak deniz var mi nottingham da sen gel rosenborg u avrupaya goturelim..hickk..
Ozgur: Ne diyon oolum senj.. Olmaz.
Steffen: Olur olur gel he de be abijim bak ben ariyom baskani ..
Ozgur: Olum sarhos kafa arama adami len.
Steffen: Alo jorgen abi kusura bakma abi gec oldu ama rahatsiz ediyom. Beni simdi milandan aradilar abi gel diyolar hatirli bi abim var ozgur diye gazetelerde gormusundur fotoraflari...Hee abi iste o da teknik direktor olcakmis oraya eski gunlerdeki gibi gel diyo. ben gidiyom sen milan la anlas artik....Yok abi para mevzu degil arkadas hatiri var kiramam...Ozgur abi seni istiyo jorgen abi rosenborg baskani.
Ozgur: Ne yapiyon sen olum tuh ya rezil olacaz simdi.. Evet jorgen bey buyrun benim.....Arkadasim uslubuna dikkat et misafiriz diye susuyoz....Sen benim kariyerime laf edemezsin bilader...Yok yaa. len bi tek steffeni gotururum baska transfer yapmadan 10 yil tum kupalara ambargo koyarim milanda... Neeeee.. Du bi dakka abicim..
Steffen: Abi ne oldu ne diyo.
Ozgur: O zaman bize gel sana milanin verdiginin iki katini veririm.
Steffen: Tamam iste kabul et.
Ozgur: olum nottingham ne olcak. birakamam orayi seref mucadelesi bu artik.
Steffen: Birakma sende burda ligler yazin oynaniyo kisin da oraya gidersin uzatma abi hadi kabul et.
Ozgur: tamam ulen hem bi onlara da ders olur... Jorgencim hemen sozlesmeyi al gel bak mangali yeniden yakiyom uskumrulari atiyom hemen gel..bekliyoz.
Steffen: Helal abime hos geldin abicim..
Ozgur: Olum adama da yalan soyledik bi demilan diye ya. bindik bi alamete gidiyoz kiyamete hadi hayirlisi..Sakin caktirayim deme ha ona gore..Hadi serefe..
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ERTESI GUN
http://www.fotomac.com.tr/i/logo_ani.gif

FLAS FLAS FLAS
Son dakika surprizi ile Ozgur Ozdemir Rosenborg`un sicak koltuguna oturdu. Kendisyle yapilan ilk gorusmede
`OHHHHHHH. Sicacik kemiklerim isindi valla insanin kalkasi gelmiyo bu sogukta ` dedi. Birazdan basin toplantisi yaparak medyaya bilgi verecekler...
BASIN TOPLANTISI VE ILK HAZIRLIK MACI ILERLEYEN SAATLERDE

yunusgs
06.Temmuz.2007, 22:18
Cooook guzel basarılar

avenged
06.Temmuz.2007, 22:27
abi boyna mangal mangal bi yere kadar kanser olcaksiniz takimca:D:D:D
cilingir sofrasi falan hazirlayin artik dengeli beslenin abi :D:D:D

onur1990
06.Temmuz.2007, 22:49
çok güzel hikaye başarılar

ozgur0ozdemir
06.Temmuz.2007, 22:52
Artik komurle yakmiyoz mangali mese odunuyla yakiyoz. Mese odunu kanser yapmiyo.:icon_smile:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
8 subat 2006

Jorgen: evet sevgili spor yazarlari ve kariyerseverler ozgur beyle 30 kasim 2006 tarihine kadar sozlesme imzalamis bulunmaktayiz camiamiza hayirli olsun.
Gazeteci: Sayin baskan bu degisiklik biraz ani olmadi mi. sebebini aciklar misiniz.
Jorgen: Pek de ani sayilmaz cunku camiamiz uzun zamandir bir taze kan arayisindaydi. Ulen steffen boyle bi adami taniyon da niye soylemiyon haylaz.
Iversen: aman baskanim mahcup ediyorsunuz beni.
Gazeteci: Sayin ozgur ozdemir rosenborg hakkindaki dusuncelerinizi ve burada yapacaklarinizi anlatirmisiniz.
Ozgur: Oncelikle sunu belirtmek isterim ki iversen le calismak benim icin buyuk zevk ancak jorgen baskanim da cok kral adammis. dun sozlesmeyi imzaladik sicacik koltuga oturdum o ara sarhos kafa transfer butcesini arttirmasini istedim o da hemen 16.5 milyon euroyu al gule gule harca dedi.Helal olsun.

salondan VAOUUUUUUUUUUW

Jorgen: Hadi yaa tuh... Onemli deil rosenborg a canim feda. Para nedir ki Ben sahsen ozgur beyin bu parayi en iyi sekilde takimin yararina kullanacagina eminim.
Gazeteci: Takimda yapmak istedikleriniz neler ozgur bey.
Ozgur: Arkadaslar oncelikle takimi ve norvec futbolunu tanimam ve kendime acil eldiven atki bere almam lazim. 2 hazirlik maci yapacagiz yarin ve ertesi gun norvec 2. liginden iki takimla ayrintilari o toplantilarda konusuruz
-------------------------------------------------------------------------------------------------
9 subat 2006 lerkendal stadi mac oncesi

Gazeteci: Ozgur bey rosenborg kadrosu hakkinda ne dusunuyorsunuz takviye yapacaniz mi.
http://img513.imageshack.us/img513/7260/20070706230813al5.jpg
Ozgur: Valla ilk bakista kadroda sol acik olmadigini gordun oncelikle o mevkiye daha sonra da kaleye.defansa.orta sahaya ve forvete birer tane kaliteli transfer yapmayi dusunuyorum. Bi de iversene sordum onun istedigi southamptonlu lundekvami alcam nese kaynagi olarak.
Gazeteci: Iversen ile araniz cok iyi. Onu nasil kullanmak istiyorsunuz.
Ozgur: Valla istedigim gibi kullanirim o bana kalmis. `Ah be steffen ne var di nottinghama geliversen` bak iste cumle icinde bile kullandim cok kullanisli adam vesselam.. Neyse arkadaslar maca gecelim sonra devam ederiz.

http://img513.imageshack.us/img513/5742/20070706225447gm3.jpg

Gazteci: Ozgur bey ilk hazirlik macindaki performansi nasil buldunuz.
Ozgur: Valla takim duzeni iyi de hava hep boyle mi olcak onu merak ediyom. Son dakkaya kadar mucadele eden topculari tebrik ederim. Ayrica bu golu atan cocuk perjiscji mi skljkjlajlksd mi persilcan gibi bisey neyse o da yildiz olcak ama adini degistirmek lazim. Bu arada persilcan da guzel oldu sanki. Hadi gencler yarinki macta gorusuruz.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 subat 2006 lerkendel stadi mac sonrasi.

http://img513.imageshack.us/img513/1153/111hs9.jpg

Gazteci: Evet ozgur bey 2. hazirlik macinda kalecinizin performansiyla maci kazandiniz.
Ozgur: Valla arkadas ben bu norvec futbolunu takdir ettim bugun. Hazirlik maci falan demiyo songdal kalecisi son bes dakkadaki 3 kornerde de bizim ceza sahasina geliyo gol icin iste mucadele aski bu.
Gazteci: Takimin taktik anlayisindan memnun kaldiniz mi.
Ozgur: Mactan once cocuklara da dedim hazirlik maci olcu deil ancak benim tekli forvet uclu defans anlayisimda kalecini onemi buyuk kalecim guven verdi bugun bana.
http://img513.imageshack.us/img513/9936/20070706225402iu4.jpg

Ozgur: Bi de bilader 16 milyon var gozum donuyo bana bi kac topcu onersenize alayim hemen.

Sonraki bolum: Transferler ve Hazirlik maclari devami..

BlackEagle19o3
07.Temmuz.2007, 00:38
Konuşmalar yüne güzel olmuş:).

ozgur0ozdemir
07.Temmuz.2007, 02:45
Rosenborg hazirlik maclarinda firtina gibi esmeye basladi..

http://img513.imageshack.us/img513/6701/20070707012131ub4.jpg

Muhabir: Evet ozgur ozdemiri soyunma odasi cikisinda yakaladik. icerde futbolculara ne dediniz.
Ozgur: Performanslarinin muhtesem oldugunu takim olarak harika bir oyun cikardiklarini soyledim topluca.
Muhabir: Ozgur bey siz takimi genel olarak nasil degerlendiriyorsunuz.
Ozgur: Hem takimda hem de benim taktik anlayisimda gelismeler suruyor surecek. Bu gun benim fatih terim taktigi dedigim cagdas turk futbolu anlayisini ortaya koymaya calistik kanatlara yayilip toplu hucum oynadik bu oyun norvec futboluna daha uygun gibi geldi bana
http://img513.imageshack.us/img513/5707/20070707012221np4.jpg

Muhabir: takim oturdu diyebilirmiyiz.
Ozgur: takim zaten su anda soyunma odasinda oturuyo deeeermisim. Hala eksiklerimiz var soz verdigim gibi kaleye forvete kanatlara direk oynuyacak adamlari transfer ediyoruz. ancak defansin gobegi icin gorusmeler devam ediyor. Forumdaki arkadaslardan da acil oneri bekliyorum.
Muhabir: Transferleri kisaca degerlendirimisiniz.
http://img513.imageshack.us/img513/5614/20070707012340uc1.jpg

Ozgur: SS de gorulen rivaldo 14 yasinda mozambikli vecchio ve vitti arjantinli genc yetenekler. Arthur sol kanatta alternatif olacak. Lundekvam iiversen istedi nese kaynagimiz. Enyeama ve ratinho transferlerini forumdaki arkadaslar yorumlasin.

Muhabir: Transfer calismalari hakkinda bilgi verirmisiniz.
Ozgur: Rosen borg taraftari bayraklari cikarsin 2 bomba yolda geliyo biri higuain biri de kevin larsen. Yalniz norvecin iklim sartlari transfer gorusmelerini de zorluyo vanden borre ve van damme soguk diye gelmedi zaccardo avrupa kupalarinda oynamak istedigini soyledi kendileri bilir. Ama burdan benficali petit e sesleniyorum kapimda yalvaracan yuzune bile bakmicam senin surun git portekizde inek seni..

ozyyy19
07.Temmuz.2007, 02:55
aga yine herzamanki gibi muhtesemsin madem futbolcu istemişin al san en kralı tanıyanlar vardır tanımayanlarda duysun kolombiyanın yetiştirdiği en büyük yetenek HUGO RODALLEGA ve yepyeni gencecik bi cocuk daha arjantinli PABLO VİTTİ ikiside forvet ikiside ucuz 1,5 bilemedin 1,8 milyona kapatırsın ama illede hen kalite hem isim olcak diosan arjantininin bagrından kopup gelen yılların boca junior lusu RODRİGO PALACİO hepsi forvet hepsi tarafımdan denenmiş isimler valla daha iisini bulursan banada haber ver(aga bu arada bi izmir dayanısması yapsak ta oratak bi kariyer acsak senlen su nottingham ve kutup işleri bittikten sonra memleketten cok uzak kaldın :) )
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ben daha yazarken sen vitti yi almısın hela olsun tebrikler kardesim...gobege berry ferguson yada kiralık olarak birebir tanısmıslıgımız olan fernando gago cok ii transferler olr haberin ola

ozgur0ozdemir
07.Temmuz.2007, 03:16
eyavllah bilader gece bu saatte bile yazmissin saolasin. rodallega palacio iyi de ben zaten higuain i aldim defans lazim gago da kiralik gelmiyo soguk diye ben arayistayim sana haber ederim su ortak kariyer muhabbetini de yarin obur bi ara konusalim .. Hadi iyi geceler

ozyyy19
07.Temmuz.2007, 03:20
eyw. bilader onemli deil bis fm cilere uyumak haram oyun orda dururken ... sanada ii geceler inş. takım için en ii tranferleri yaparsın zaten suphem yok aynı kafadyız :)

yunusgs
07.Temmuz.2007, 08:31
Basarilar guzel gidiyorsun

Atakan38
07.Temmuz.2007, 09:58
daa bomba transferLer bekLıoz

arthur we rıwaLdo kım nası adamLar bıLerekmı aLdın yoksa buLdunda bı kenarda yetısıp buyusunLer ıLerde bakarız diemi aLdın

yabancı sınırLaması warmı snn lıgde

BlackEagle19o3
07.Temmuz.2007, 13:17
Defansa Garayı almaya dene.Belki gelir:).Enyeama,Ratinho ve Vitti güzel transferler.

omer-faruk-14
07.Temmuz.2007, 13:59
Daha yeni gördüm. Başarılar dilerim. Güzel transferler.:)

KaF KeF
07.Temmuz.2007, 14:08
evet garay'I al.....

Rodrigo Tello
07.Temmuz.2007, 14:15
Defansa Curtis Davies veya Garay'ı dene birisi gelir :)

ozgur0ozdemir
07.Temmuz.2007, 22:21
Hazirlik maclari nda taktigi oturttum. Sadece elfsborg a yenildim orda da maca 3-5-2 yle basladim ikinci yari da 3-1-3-3 e dondum o yuzden yenildim. diger maclar hep fatih terim taktigiyle 2-2-2-2-2 yle oynadim.

http://img464.imageshack.us/img464/5499/20070707211313hm7.jpg

Ligdeki ilk macimi zorlanmadan kazandim. Sagda ratinho yoktu yedegi de sakatti DRC olan adami WBR oynattim vasat oynadi ona ragmen iversen in 2 ve higuain in golleriyle rahat bi mac oldu defans ve kale mukemmel gidiyo allah sakatlik cikarmasin(::)(::)

daa bomba transferLer bekLıoz

arthur we rıwaLdo kım nası adamLar bıLerekmı aLdın yoksa buLdunda bı kenarda yetısıp buyusunLer ıLerde bakarız diemi aLdın

yabancı sınırLaması warmı snn lıgde

rivaldo icin genie scout a baktim potential bility 177ydi bi de 14 yasinda gelistirecem. Arthur o kadar genc degil ama ozellileri hic fena degil free transferden aldim. Bu arada oyunda norvec i actim bi de brezilyali oyunculari sectim additional nations seceneginden.

http://img464.imageshack.us/img464/3880/20070707205236xf8.jpg

Norvec liginde yabanci transferi sinirlamasi yok ancak ligde 18 kisilik kadroda en fazla 2 non EU olabiliyo. Benim amacim avrupa basarisi oldugundan biraz fazla non-EU aldim.

Garay topitopu hava soguk diye gelmedi:( Tavsiye ettiginiz diger oyunculari da pahali oldugu icin almadim.
Transfer sezonunu kapattim iste en yeni transferler..

http://img464.imageshack.us/img464/5349/20070707210035kp4.jpg

Osei ve marlon kadro derinligi icin Costil, Gomez ve Naismith genc yetenekler. Risp ve Cornelis te defansta cok yonlu oyuncular hem de ucuzlar. Ozellikle Naismith ten cok sey bekliyom newcastle in elinden kaptim. Transferlerin genc olmasina ozellekli dikkat ettim. Ileride aramiza katilacak olan futbolcular da

http://img464.imageshack.us/img464/9734/20070707210549gz6.jpg

Felipe bana cok cektirdi ama takim icin iyi olacak diye dusunuyorum digerleri gelecege yonelik transferler. ozellikle helland i begeninize sunmak isterim..

http://img464.imageshack.us/img464/5645/20070707210633be0.jpg

iyi bir idman programiyla 2 sene sonra sol acik problemimi cozer diye dusunuyorum.
Benim icin transfer sezonu oldukca verimli gecti. Petit ve sol acik alamamam disinda. Bi de delporte ile mokohena beni cok uzdu ama onlarin hala pesindeyim. TRANSFERLERIME SIZ NE DERSINIZ YORUMLARINIZI BEKLIYORUM.

Hepinize hayirli menejerlikler diliyorum. :icon_cool::icon_cool:

BlackEagle19o3
07.Temmuz.2007, 22:43
Transferlerin çoğunu tanımıyorum ama umarım yararlı olur:).Geleceğe yatırım yapman da güzel bişey:).

omer-faruk-14
07.Temmuz.2007, 23:00
Alejandro Gomez güzel transfer olmuş. 2-3 sene sonra onu kimse tutamaz.

yunusgs
08.Temmuz.2007, 08:40
Basarilar Insallah Transferler Isine Yarar

ozgur0ozdemir
08.Temmuz.2007, 18:51
4 Temmuz 2006 Saat 17:00
http://img76.imageshack.us/img76/7204/20070708123224xi2.jpg

trondheim ozgur ozdemir in evi.

TV: ahhh..uhhh..shon..ahhh..
Telefon calar kurtlar vadisi cendere melodisiyle. Dindiri dindiri dindiridin
Ozgur: Buyrun Jorgen baskanim.
Jorgen: Naber ozgur ne yapion.
Ozgur: Napayim iste baskanim norvecce mi ilerletmeye calisiyodum ben de su anda..
Jorgen: Ne gerek var olum zaten hepimiz turkce konusuyoz.
Ozgur: oyle de baskanim kultur olur fena mi iste bi suru sey ogrendim hem. norvecli izlar ic camisiri giymiyomus mesela..
Jorgen: Neyse olum birak bunlari da transfer sezonu acildi hala tik yok sende.
Ozgur: Daha ne transferi baskanim en son da lebohang mokoena yla chinedi ogbukeyi aldim piril piril transferler. Sonra litmanen geldi tecrube abidesi olaraktan. Bi de nicholas millan var sili daglarindan 5 yil sonra yeni ronaldo. Toplam 27 adam getirdim takim da iyi gidiyo. Transfere gerek yok bence baskanim takim havasi bozulmasin. zaten bu sene avrupada da yokuz. Ne yaptiysa bu eski menejer 13 yil ardarda sampion olan takima.
Jorgen: Olum takim iyi tamam ama tribunleri costuracak bi adam lazim bize. Soyle yuksek profilli taraftarin sevgilisi olacak takimi da costuracak turden. Para da mevzu deil sana acik cek ama taki kasayi da bosaltmayalim.
Ozgur: Valla mi baskanim.
Jorgen:Yalan mi soylicem lan.
Ozgur: Yok baskanim estafurullah da bunca yildir cm fm oynuyom ilk defa gordum boyle bir is. baskan transfer isterdi ama boyle acik cek falan.
Jorgen: Ne sandin olum bura rosenborg. Sana guvendik sozlesmedeki murekkep kurumadan para istedin al kocum 16 milyon avro demedim mi. Sen topcuyu bul gerekirse yangenin bilezikleri bile bozdururum rahat ol yegenim.
Ozgur: Valla baskanim ben aslinda jose sosa diye bi cocukla anlastim bi gorsen lokum lokum.
Jorgen: Olum sosa mosa bilmiyom ben herkesin bildigi coskun bi adam olsun. ne biliim sevillali poulsen olur, mertesacker olur, vanden borre olur, abidal olur hatta milanli gourcuff bile olur. Ben boyle adam isterim.
Ozgur: Emrin olur baskanin 31 agustosa kadar bulurum bi boyle bi adam senin dediklerine de bi sorayim da..
Jorgen: Neyse hadi gorusuruz televizyona da fazla yakindan bakma gozlerin bozulur.
Ozgur: Iyi geceler baskanim... Vay anasini be olaya bak. Adam ben istemiyom sosa yi diyo Kimi alsam yaa. Baskanin soyledigi adamlar da gelmez ki norvec soguk cirt virt. Su televizyondaki kizlari gorseler hemen atlarlar ama. En iyisi foruma danisayim kim gelir diye oncelikle defans olmasi bi de eu vatandasi olmasi lazim. Siz ne dersiniz arkadaslar kim gelsin rosenborga

yunusgs
08.Temmuz.2007, 19:02
Vanden Borre baskanin da dedigi gibi

ozgur0ozdemir
08.Temmuz.2007, 19:08
gelmiyo aga delircem norvec soguk orda kariyere devam etmek kotu fikir diyo

ozyyy19
08.Temmuz.2007, 19:21
valla ne desek bos klas isimler cok zor gelir genc yetenkleri de baskan istemio en iisi ufak capta bi arstırma yapayım(kendimi senin scout un zannederekten :) )sonuclarını iletirim

ozgur0ozdemir
08.Temmuz.2007, 19:31
eyvallah ozzy kardes hizir gibi yetistin hadi bekliyom kimi dersen alcam.
O da olmazsa en son start tan marius johnsen i alcam

ozyyy19
08.Temmuz.2007, 20:00
valla ufak bi arastırma oldu kusura bakma fazla fazla genişletemedim.ama senin takıma gelcek tarzda yıldız biri olması zordu bende bi kaç sene öncesinde alırsın begenmessen de almayıldızları parlayıp sonen arkadaslar baktım ama merak etme hala cok saglamlar hatta aralarında gencler bilem var.. nese bak sec begenirsen zaten cunku cok derine inemedim arastımada...ilk olarak senin oralardan kuzeyliler svensson,ostlund,gravgaard,laursen, çekli pasanen ,metzelder(getirebilirsen tabi ama ucuz),fransız squillaci,igor tudor...valla ben bunları bulabildim rosenborga gore yıldız sınıfına girerler heralde..bak işte kafana gore yardımcı olduysam ne mutlu..

ozgur0ozdemir
08.Temmuz.2007, 20:12
yardimci olmak ne kelime bilader kralsin sen kral asistan menjerimin nickname su saatten itibaren seni asistan menejerim yaptim. Yanlis anlama kucuk bi jest yapmak istedim sadece.

http://img76.imageshack.us/img76/7800/20070708190828yj8.jpg

Norvec li oldun yas buyudu bi de profil sana layik deil olsun bundan sonra boyle gidecek butun kariyerlerimde saolasin.
Ban de arastirma yaptin ama senin adamlar iyi insallah gelirler...

COK YAKINDA NORVEC LIGI ILK SEZONUN ILK YARI DEGERLENDIRMESI BURADA

ozyyy19
08.Temmuz.2007, 20:19
ooo harika bi jest oldu yavv.. valla duygulandım ne diim.kuzeyde ne kadar kupa varsa al gel hemen beklioz.

ozgur0ozdemir
08.Temmuz.2007, 21:45
19 temmuz 2006
Lerkendal stadi
Mac Sonrasi

http://img76.imageshack.us/img76/3930/20070708200231do7.jpg

Muhabir: Sayin ozdemir zorlansanizda kazanmayi bildiniz kupada bir ust turdasiniz ne diyeceksiniz.
Ozgur: Ne diyim arkadas diger takimlar bizi sabote etmek icin elinden geleni yapiyo 5 kaleci var takimimda hirscfeld in sakatlanmasiyla bi tek Enyeama kaldi . 75 dakka boyunca kaleyi koruyan defans oyuncum Kwarme yi tebrik ediyorum 2 gol yedi ancak buyuk stres vardi ustunde. Hedef kupa. Kupayi kazanip Ozzy19 kardesime armagan edecegim. Bunu da buyuk harflerle yazin.
Muhabir: Norvec liginde 13 hafta lik surec bitti ilk yariyi nasil degerlendiriyorsunuz.
http://img76.imageshack.us/img76/5711/20070708170238lh0.jpg

Ozgur: Puan tablosundan memnun degilim. Puan farkinin 10 dan fazla olmasi lazimdi. Ben sampiyonlugu garantilemek istiyodum ama simdi soylediler matematiksel olarak imkansizmis. En kisa zamanda sampiyonlugu garantilememiz lazim. Puan kayiplarimiz ise Eduardo Ratinho nun (3ay) ve Persilcan in(6 ay) sakatliklari oyun duzenini bozdugu ilk zamanlar da geldi. Ozellikle persilcan takimin belkemigiydi sezonu acamadan kapadi. Simdi de kaleciler sakat.

Muhabir: sakatliklarla nasil basa ciktiniz.
Ozgur: Kadrom cok genis. Bi de cok profesyonel oyuncularin var. Ornegin persilcanin yerine oynattigim Roar Strand.

http://img76.imageshack.us/img76/4390/20070708010213cr2.jpg

Aslinda hic huyum degildir yasli oyuncu oynatmak ama adam ardarda 13 sampiyonlugun mimari olmus. Bunca yildir FM oynarim boyle profesyonel topcu gormedim 36 yasinda idmanlarda hala cok iyi. Ama sene sonunda emekli oluyor butun isteklerimize ragmen. Bizim icin cok buyuk kayip olacak. Zaten Litmanen i de ondan getirdim.

Muhabir: Takimin havasi nasil 27 yeni oyuncu nasil bu kadar cabuk kaynasti.
Ozgur: Soguk havalarda yapilan sicacik mangal partileri benim sirrimdir. Geceler uzun oldugu icin ogleyin hava karariyordu ben de karanlikta mangal yaparak idmani zevkli hale getirmeye calistim. Yaz gelince daha da rahatladik. Artik sabahtan aksama kadar idman yapiyoz yani gunde 21 saat. Arada nobetlese uyuyo arkadaslar. Bugunkuyle ardarda 9 maclik bi seri yakaladik ve bu galibiyetler sezon sonuna kadar surecek.

http://img76.imageshack.us/img76/9967/20070708170631ur9.jpg

Muhabir: Bize genel olarak norvec kariyerinizden bahsedermisiniz mutlu musunuz. Rosenborg takimi sizden cok memnun.

http://img76.imageshack.us/img76/6051/20070708124740xl0.jpg

Ozgur: Rosenborglularin nasil hayatindan memnunsa ben de FM hayatimin en guzel kariyer baslangicini burda yaptim. Kuzey Kutbunda futbol atesiyle istimaya calistim herkesi. Gercekten forumda cok ilgi gordu. Zannedersem sikilmadan da takip ediyorlar. Baskan cok iyi ben transfer yapmayalim dedim o hayir yapacaz sana acik cek dedi. Super adam bu ya..
Muhabir: Transferleri de degerlendirimisiniz kisaca.
Ozgur: 27 oyuncunun hepsi de Litmanen haric pek taninmamis yildiz adaylari (oyunda yani yoksa biliniyo forumda). Yakinda hepsini avrupa taniyacak. Higuain, Eduardo Ratinho, Leboheng Mokohena,Kevin Larsen ve Vincent Enyeama her takima lazim turden oyuncular. Transferlerimiz surecek ancak takimimizin avrupa da mucadele edemeyecek olmasi isimizi zorlastirdi.
Muhabir: Tesekkurle sene sonu degerlendirmesinde gorusuruz.
Ozgur: Dur bi dur ya olur mu daha transferler var. Bomba transferi gormedin demi. Jose Sosa debut yapti golle bugun hic sormuyon.
Muhabir: Ne sorcam ya. Para verdin coluk cocuga bakalim baskan istedigi gibi adam alamayinca naapcan.
Ozgur: Olum manyak misiniz siz ya Jose Sosa yi begenmiyonuz yilin en flas transferi olum bu.

Ozgur Transfer cikmazinda olmayinca olmuyo.

ozyyy19
08.Temmuz.2007, 22:02
bosver o zaman ya takma kafana ama sana bişi diimmi bi kaç ay once bi kariyerimde banada aynısı oldu baskan dayadı parayı verdi coskuyu bende gittim gencleri topladım dedim bunları 2 sene sonra peynir ekmek gibi satarız adam galeyana geldi istemem ben bole coluk cocukla rezilmi etcen bizi dedi bende sıkıysa sen al gelde gorelim dedim yalanım var sa namerdim herif 1 hafta sonra milanlı ronaldoyu getirdi agzım acık kaldı..

BlackEagle19o3
09.Temmuz.2007, 01:16
bosver o zaman ya takma kafana ama sana bişi diimmi bi kaç ay once bi kariyerimde banada aynısı oldu baskan dayadı parayı verdi coskuyu bende gittim gencleri topladım dedim bunları 2 sene sonra peynir ekmek gibi satarız adam galeyana geldi istemem ben bole coluk cocukla rezilmi etcen bizi dedi bende sıkıysa sen al gelde gorelim dedim yalanım var sa namerdim herif 1 hafta sonra milanlı ronaldoyu getirdi agzım acık kaldı..

Hangi takıma getirdi Ronaldoyu:D.

ozgur0ozdemir
09.Temmuz.2007, 01:21
Baskan oyle topcu da getiriyosa cok iyi ben bekleyeyim o zaman bak hic bilmiyodum bunu.

TürkuAz
09.Temmuz.2007, 01:24
Devam et Özgür..(:

yunusgs
09.Temmuz.2007, 09:41
Basarılar Ozgur cok ıyı gıdıyorsun

MeMo
09.Temmuz.2007, 09:45
Süpersin Özgür :)

Varonil
09.Temmuz.2007, 10:41
Beğenerek okudum hepsini:)Devamını bekliyorum.

yunusgs
09.Temmuz.2007, 11:01
Evet Ozgur harikasın

ozyyy19
09.Temmuz.2007, 13:47
cok ciddi sölüyorum gercekten baskan getirdi adamı rangers a getirdi bu arada banada ozgure gelen haber geldi baskan yuksek profilli oyuncu istio die bende almaya calıstım ama beceremedim gtiremedim adamları aradan biras sure gecti rangers ronaldoyla anlastı die haber geldi ee ben bi teklif yapmadım adam kendi kendine gelcek hali yokya. oyunu coktan oynadıgım ve bugunde kayıtlı olmadıgı için ss koyamıom ama inanmak size kalmıs tabi.ama ozgurun baskanı jorgen bole iş yaparmı orasınıda bilemem.

Atakan38
09.Temmuz.2007, 15:58
ya bzm katar turk takımLarının yaptıgı gıbı getır bı tane 35 yasında adam yıLdız die :) hakan şükür aL sana en kLas dunya yıLdızı

senın baskanda yapar bence bekLe bıraz kowucak deiL ya

ozgur0ozdemir
09.Temmuz.2007, 16:24
29 Agustos 2006 saat 16:00

http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/empics/3902546

Jorgen: Ozgur bilader beni hayal kirikligina ugrattin. alamadin istedigim gibi oyuncu.
Ozgur: Baskan adamlar hava soguk diyo avrupa kupalarinda oynamak istiyom diyo yoksa sirf transfer olsun diye hakan sukuru getiridim ben iyi adam olsun diye ugrasiyom. Bak asisitanim ozyyy19 un soyledikleri bile gelmiyo. Simdi haber bekliyom abi Vedran Vorluka var hani beraber seyrettiydik istiyom ben bunu dediydin. Kulup kabul etti bes dakkaya o da imzalar.
Jorgen: Yok aga yok gecti artik sana soyledigim acik cek olayi yok artik. 27 tane adam aldin Bi alamadim benim istedigim gibi adam. Transfer butcenle alirsin sen.
Ozgur: Ama abi daha transfer sezonu bitmedi 2 gun var..
Bipbipbipbip...bipbipbipbip..
Ozgur: Aga adam kapatti ya. Ne is anlamadim kulup baskani transfer kaprisi yapiyo ben yapcaama. Gitti gul gibi Corluka.. Tuhh. Neyse yaa seneye alirim ben de bu sene iyiyiz zaten.

http://img358.imageshack.us/img358/8687/20070709152105rg9.jpg

yunusgs
09.Temmuz.2007, 16:33
Tuh kotu olmus gelmemesı

ozgur0ozdemir
09.Temmuz.2007, 17:28
30 agustos 2006
Jorgen: Ozgur bi dakka benim odaya gelsene.
Ozgur: Hemen baskanim geliyom..

Lan adam kizdi kovacak herhalde ya cok ayip oldu. Ben ne yapayim norvec soguk.
Baskanin odada.
Ozgur: Valla abi telefonda konusmama izin vermedin ya. Sen kapattin cocuk aradi. Agladi telefonda. Hirvatca bilmiyon ne dedi anlamadim ama valla agliyodu.
Jorgen: o konuda konusmiycam Ozgur ben dicegimi dedim telfonda. Ben baska bi sey dicem sana.
Ozgur: Buyur abi emret.
Jorgen: Estafirullah. Bak kardes ne kadar transferde beni hayal kirikligina ugratsan da basarilarin ortada sana yeni kontrat teklif ediyorum. 2 yillik transfer butcesi 2,9 milyon avro maaslar icin de 12 milyon ayirdik. senin maas onemli deil istedigin maasi vercez zaten. Ne dersin.
Ozgur: Ne diyon sen baskanim allah derim allah. Kariyere bak yaw film gibi oldu.Nereyi imzaliyom baskanim. Seni hayal kirikligina ugrattim ama bu parayla senin istedigin gibi iki tane topcu alcam. Corluka zaten telfon bekliyo aclik grevi yapiyomus cocuk zagrebte olmeden alalim sunu. Bi de polonyali bi cocuk var. Maasimi da en dusukten alcam klubu zorlamayalim. Mangal parasi ciksin yeter.
Jorgen: Al iste kimi istiyosan benim de hevesim gecti zaten..

31 agustos 2006
Transfer donemi kapaniyor.

http://img358.imageshack.us/img358/88/20070709162545cd3.jpg

Bu da polonyali cocuk defansi guclendirdim baya..

http://img358.imageshack.us/img358/8937/20070709162621cg1.jpg

CeSC FaBReGaS
09.Temmuz.2007, 17:42
iyi transferler

ozyyy19
09.Temmuz.2007, 17:46
transferler ii aga takma sen baskanı.zaten adam artık anladı senin takımı ne kaadar ii yonetiğini bak yeni kontrat onermiş..ii olmus tbrkler.(bu arada rosenborga 2 yıllık imzayı caktın nottingham olayı yalan oldu heralde bak dikkat et robin basmasın orayı :) )

ozgur0ozdemir
09.Temmuz.2007, 18:15
Bugun ilk sezonu bitirip hemen ilk ucakla nottinghama uccam. Zaten sene sonuna sogru havalar iyice sogumaya basladi.

mc_eagle
09.Temmuz.2007, 18:49
sezonun bitmesine ne kadar kaldı ?

yunusgs
09.Temmuz.2007, 18:51
Cok guzel transferler

Atakan38
09.Temmuz.2007, 18:58
bıtmedı mı haLa ıLk sezon n zmn ucuon nottinghama

transferLerınde ii oLmus

ozgur0ozdemir
09.Temmuz.2007, 19:01
24 Eylul 2006 Brann Stadi

Muhabir: Kutupta futbol atesi harladi sayin seyirciler. Soguk eylul aksamini isitan bu atesi yakan Ozgur Ozdemir yanimizda. Trondheimden gelen 20000 taraftarin onunde mukemmel sonucla sampiyonluk turu atiyorsunuz ne diyeceksiniz.
http://img358.imageshack.us/img358/7729/20070709173331mq6.th.jpg

Ozgur: Bu bir. Devami geliyo. Bu sampiyonlugu Turksportal Forumlarinda beni destekleyen kardeslerime armagan ediyorum. Ozellikle de Ozyyy19 kardesime onun destegi olmasa bu kadar kolay olmazdi.

http://img358.imageshack.us/img358/979/20070709173017ja2.th.jpg

Muhabir: TV yorumculari takiminiz icin coluk cocukla hic bir sey yapilamaz diyordu.Yas ortalamasi 24 olan genc bir kadroyla basariyi yakaladiniz.

http://img358.imageshack.us/img358/5672/20070709173221uv3.jpg

Ozgur: Yas ortalamsi sizi yaniltmasin benim kadromda 30 yasin ustunde 7 topcu var 36 yasindaki Roar Strand ilk 11 de oynuyo her mac. Yani genel olarak kadro yas ortalamam 24 un de altinda. bu gune kadar FM kariyerlerimde bir ilki basardim. Tecrubeli ve Profesyonel oyuncularla genc yetenekleri birlestirdim.

http://img358.imageshack.us/img358/3976/20070709175141pj6.jpg

Tabi bunda Iversen in ve ozellikle deRoar Strand in cok buyuk payi var. Ben boyle adam gormedim hem iyi oynuyo hem de heryerde oynuyo hem de 36 yasinda. Bana Fm de tecrubenin onemini o ogretti. Sizin araciliginizla burdan sesleniyorum. Roar emekli olma.bizi birakma. Kampanya bile baslatirim olmazsa.

http://img358.imageshack.us/img358/3517/20070709173108jj0.th.jpg

Muhabir: Son olarak soylemek istediginiz neler var.

Ozgur: Rosenborg camiasi bu tur basarilara aliskin zaten. Bir sampiyonluk serisine kaldigimiz yerden devam ettik. Asil hedef yeni heyecanlar. Bu sene kuzeydeki butun kupalari alip Ozyyy19 , Jorgen baskanima ve taraftara armagan edecem. Seneye de CL de surpriz var. Beni takip edin.

ozyyy19
09.Temmuz.2007, 19:43
harikasın aga senden beklenen performansı ortaya koymusun.sanada bu yakısırdı zaten. (en ufak bi katkımız olduysa gurur duyarız)duyduguma gore nottingham a geri dönüyomussun.ordada aynı basarıları beklioz senden.premier ligde nottingham fırtınasına az kaldı..

yunusgs
09.Temmuz.2007, 21:37
Tebrıkler harıka olmus ınsallah senete cl dede basarılı olursun

ozgur0ozdemir
10.Temmuz.2007, 02:05
12 Kasim 2006 norvec kupa finali

http://img461.imageshack.us/img461/4039/20070710002831eo8.jpg

Norvec kupasini kazandik ozyyy19 kardesin destekleriyle bu kupayi ona armagan ediyoruz.
Sezonu iki kupayla bitirdik lig sonundaki puan durumu da soyle olustu.

http://img461.imageshack.us/img461/9737/20070709225814cr1.jpg

Sampiyonlugu garantiledikten sonra gencleri denedim. son 6 macta 2 yenilgi 1 beraberlik aldik. Norvec ligi cok kolay geldi attigim gole ve averaja dikkat cekiyorum. Ligde her takima en az 3 gol attim. Kupada da finali 2. lig takimiyla oynadim. Boylece de anladim ki transfer politikasinda yanlis davranmisim. 18 milyon avroya alinabilecek en iyi oyunculari aldigimi dusunuyorum. Ama sampiyonlar ligi icin en az bir kaliteli takviye lazim. Ligin bu kadar kolay olacagini bilsem kadroyu biraz daha dar tutardim.

Bu sezonun ozetini SS lerle tamamliyorum.
Takimi basriya ulastiran taktik. 2-2-2-2-2 fatih terimin turk milli takimiyla uyguladigi taktik.

http://img461.imageshack.us/img461/8201/20070710004345zq9.jpg

Bu taktikte butun oyuncular ozellikle de forvet hatti cok kaliteli olmali. Kanat hucumlari agirlikli oldugu icin gollerin cogunu forvetler atiyo ornekteki gibi.

http://img461.imageshack.us/img461/1498/20070710001846wg6.jpg

Takimin ligde attigi 65 golun 42 sini iversen ve higuain atti. Ayrica bu ikisi ligdeki takimlarin hepsinden daha fazla gol atti. Gol kralligini da paylastilar. En yakin rakiplerinden 9 gol fazla.
http://img461.imageshack.us/img461/6644/golkralligixr1.jpg
Bir de bu taktikte duran toplari iyi kullanma imkaniniz varsa cok gol buluyorsunuz. Cunku benim bu taktikle oynadigim maclarda cok daha fazla korner ve faul oluyor. Iste bu da duran toplardan buldugum goller.

http://img461.imageshack.us/img461/8585/kornerwd2.jpg
Korner organizasyonu cok iyi tabi iversende. 12 golun hepsini iversen on direkten atti veya on direkten asist yaparak attirdi.

http://img461.imageshack.us/img461/6536/endirekserbestvurusqv7.jpg

Endirek serbest vuruslarda da iversen faktoru onemli hem atiyo hem attiriyo.

http://img461.imageshack.us/img461/649/direkap2.jpg

Direk vuruslar biraz daha az cunku taktik ayarlarinda serbest vuruslari hedefi en iyi hava topuna cikan adam yani iversen oluyo. direk vurustan atilan 4 gol iversenin cezali oldugu maclar olsa gerek..

Evet sevgili kariyer sever arkadaslar ilk sezon bitti. Kariyer baslangicim renkli olmustu gelecek sezon cok daha heyecanli ve renkli bir kariyer sizleri bekliyor.

Yayin ve Yapimda yorumlariyla emegi gecen herkese tesekkuru bir borc bilirim.

Nottingham Forest ta Bir sezon gecirdikten sonra tekrar bulusmak uzere hoscakalin yorumlariniza lutfen devam edin.

ozyyy19
10.Temmuz.2007, 02:46
soz verdiğin gibi tum kupaları aldın helal olsun zaten rosenborgunda kalitesi ortada hediye edilen kupalarıda menejerlik kariyerlerim boyunca kazandıgım kupaların bas kosesine koycam.nottinghamdada aynı basarıyı beklios :)

TürkuAz
10.Temmuz.2007, 02:53
Helal olsun valla Özgür.Tebrikler..(:

pinkfloyd
10.Temmuz.2007, 04:51
Abi bana gecenin bu saatinde Rosenborg'la oyun kurdurucan.Helal olsun.Çok zevkliye benziyor.Ben de takımım kurayım.Bana yardımcı olursun takım kurmada.Tecrübelerinden yaralanmak isterim:D

omer-faruk-14
10.Temmuz.2007, 05:07
Helal be.:) Taktiğin ilk bakışta verimsiz gibi gözüküyor ama işlev önemli.;;)

yunusgs
10.Temmuz.2007, 10:02
Vay be sımdı bu karıyere devam etmeyecekmısın

ozgur0ozdemir
10.Temmuz.2007, 15:01
Abi bana gecenin bu saatinde Rosenborg'la oyun kurdurucan.Helal olsun.Çok zevkliye benziyor.Ben de takımım kurayım.Bana yardımcı olursun takım kurmada.Tecrübelerinden yaralanmak isterim:D

Ayipsin kardes. Sen oyunu kur parayi da iste hemen veriyo baskan parayi zaten.
En fazla 5-6 tane adam al kaliteli fazla oyuncuya gerek yok. zaten ligde de 2 non eu oynatabiliyon en fazla.

Helal be.:h: Taktiğin ilk bakışta verimsiz gibi gözüküyor ama işlev önemli.;;)

Valla ben bu taktigi cok yogun calismalar sonucu kurguladim. Ama deedigim gibi forvetler bitirici olmali kalce de iyi olmazsa yuzde 70 topla oynarken 4-0 mac kaydebiliyon. Ben nottingham da yasadim. O yuzden alt kume takimlarina bu taktigi tavsiye etmem. Roma ve Valencia dan sonra Rosenborg da da tuttu.

Vay be sımdı bu karıyere devam etmeyecekmısın

Kariyere devam etmez olurmuyum yunus kardes. Nottingham da bi sezon ve farkli bir heyecan ardirdan havalar isininca tekrar kutuplardayiz. Bugun nottingham sezonunu bitirirsem yarin yine buradayim.

BU ARADA NOTTINGHAM SEZONUNA BASLADIM. 3.SEZON ISYANKAR AGACLAR. KARIYERE DEVAM EDIYOM YALNIZ EN SON CEVAP BEN YAZDIGIM ICIN MESAJLAR BIRLESIYO ILK SAYFALARDA GOZUKMUYO.
IMZAMA TIKLAYARAK ULASABILIRSINIZ.

yunusgs
10.Temmuz.2007, 15:09
Iyı devam etmene sevındım bu karıyere

pinkfloyd
10.Temmuz.2007, 16:59
Ayipsin kardes. Sen oyunu kur parayi da iste hemen veriyo baskan parayi zaten.
En fazla 5-6 tane adam al kaliteli fazla oyuncuya gerek yok. zaten ligde de 2 non eu oynatabiliyon en fazla.

Hemen başlıyorum.Sağol tavsiyeler için kardeş.

BlackEagle19o3
10.Temmuz.2007, 17:05
Tebrikler aga güzel bitirmişsin sezonu:)

ozyyy19
15.Temmuz.2007, 00:23
aga yeni sezonu beklemedeyiz ne zaman baslıo..ingilterede ligi bitirdin bizde geldik kombine aldık burdan.. :) ayrıca bu norveç li hatunlarda baya iimiş bi ara onlarlada mangal yapalım...avrupada basarılı bi rosenborg beklioz..

ozgur0ozdemir
15.Temmuz.2007, 01:18
aga yeni sezonu beklemedeyiz ne zaman baslıo..ingilterede ligi bitirdin bizde geldik kombine aldık burdan.. :) ayrıca bu norveç li hatunlarda baya iimiş bi ara onlarlada mangal yapalım...avrupada basarılı bi rosenborg beklioz..

Kardes senin kombine almana gerek yok zaten asistan menejersin unuttun mu..

----------------------------------------------------------------------------------------------------
KUZEY KUTBUNDA FUTBOL ATESI --ROSENBIRG KARIYER--
------------------------2. SEZON ACILISI------------------------------------------------
Nottingham donusu ucakta

Jorgen: Ozgur sana su norvecli hosteslerden yapalim ne dersin bak cillop cillop..
Bu arada hostes gelir.
Hostes: Ozgur Bey buyrun her zamanki gibi duble efe raki limonlu soda. Basarilarinizi kutluyoruz. Ama size kirildim kutlamaya cagirmadiniz artik ozel bi kutlama isterim..
Ozgur: Saol canim....Yok abi bana bi hostes yeter de bizim ozyy19 a bi tane yapalim biz. Norvec geceleri soguk oluyo. Bi de bi gece 15 saat yanliz basina gecmez.
Jorgen: O kolay onu hallederiz. Eee ozgurum sezon basliyo valla biliyon artik avrupa da basarilar bekliyoz.
Ozgur: Baskanim sizi mahcup etmiycem.
Jorgen: Orasini bilemem gecen sezon cok kirildim ben sana..
Ozgur: Baskanim durumu bilyon ayip ediyosun valla. Sirf ben degil butun forum ugrasti adam aradi. Yok kimse gelmiyo buraya soguk diye.
Jorgen: Kocum senin isin adam getirmek ben niye gelmiyo diye sormuyom sana. Adam getir diyom. Sence bu seneki kadro yeterli mi.
Ozgur: Baskanim norvecte namaglup gol yemeden sampiyon oluruz. CL de de en az ceyrek final.
Jorgen: Olum dalga mi geciyon sen CL de gruplardan cik yeter.
Ozgur: Abi o zaman bu sezonu tatile gecireyim takim ben olmadan da cikar CL ye. Ben diyom ki sana defansa bi takviye ya da cok klas bi oyuncuyla belki kupayi getiririm norvece.
Jorgen: Tama ulan al sana bi daha acik cek para muhim deil. Ama yuksek profilli adam olsun. Genclere abilik etcek birini bul.
Ozgur: Saol abi bu defa pisman olmucan.`Adam kafayi yedi yuksek profil diye. Aythami yi begenmiyo ondan para vermiyo yoksa kaptim gul gibi defansi`

---------------------------------------------
Bu sezon boyle basladi arkadaslar. Adam yuksek profil diye tutturdu. Yoksa ben direk aythamiyle anlastiydim kabul etmiyo.
Simdi takimda kanat ve forvet problemim yok. Bu sene Roar Strand yok bi de defans da Corluka nin yaninda Risp CL yi kaldirirmi bilemiyom. Ben transfer calismalarina basladim. Su an Ponce Waldo, Jose Goncalves, Carl Medjani, Tomas Sivok, Alexey Yeremenko ve Mauro Zarate ile anlastim kontrat kabulunu ertelettim.

Ponce waldo iyi defans ama non eu sadece CL de oynatirim bu kadroda digerleri hepsi EU jose goncalves i de pek dusunmuyom cunku hearts daki kirasi bitince gelcek 2009 da. olme essegim olme.. Kararsiz kaldim ya bi yardim ediverin. Bunlarin hangini aliim. Carl Medjani de higuain in tavsiyesi ama pahali.Waldo daha iyi Zarateyi de kacirmak istediyom. Bi de yeni oyuncu onerileri de yazin. Yanliz maas butcesinde kisitlama var ezequiel garay tarzinda oyuncular olabilir yani ac karnina top oynucak CL kalitesinde topcular. Simdiden tesekkurler yorum ve onerileriniz icin..

Ozzy23
15.Temmuz.2007, 01:35
zarate çok iyi oyuncu, şimdi açık oyundan baktım kaçırma derim
medjani de süper
ama ponce o mevkiye alabileceğin en iyi adam bence ama sadece cl de oynatırsann küser takıma
yeremenko yu alma kötü benm tavsielerim bunlar

ozgur0ozdemir
15.Temmuz.2007, 01:37
eyvallah bilader zarate ye aklim kayiyo medjani ise iyi ama ponce waldo hem daha iyi hem de ucuz.
Benim zarate ya da ponce waldo dan birini almam lazim artik. Simdi oyundayim yeni adam bulamazsam ponce waldo yu alip norvec li bi kizla evlendirip norvec vatandasi yapacam baska care kalmadi.

ozyyy19
15.Temmuz.2007, 01:48
valla bi an aklımdan cıktı asisitan menejer oldugum .. aga napayım bi nottinghama bi norvece gidioz kafam karıstı.. alkolü fazla kacırıom bu sıralar azaltmam lazım alzheimer olcam yoksa.. bi bakmısın kendimi bile unutmusum.. nese gecelim bunlarıda transferlere gelelim.. sen bu senede unut bence yuksek profilli futbolcuyu gecen sene ne kadar gelcek adam varsa hepsini soledim. onlar bile gelmemiş.senin yapcagın tek iş sırf baskanın gonlu olsun die bi tane 34-35 yasında yaslı kurt al takıma oynatmasanda olr.. bu arada gecen sene onerdiklerimden olan danimarkalı gravgaard ı rangers a aldım adam hem dc hem forvet oynuo aklın durur tam bi profesyonel almanı tavsiye ederim.. artık adama hostes mi ayarlarsın yoksa her gece mangal mı yaparsın bilmem. ama getirmeye calıs.bu arada bi isim onereyim sag kanatta roar abiyi kaybettin ta onun yerine bi isim .. shakhtar da srjna var adam klupten ayrılmak için can atıo deil norvece somaliye bile gider o adam hem klas bi isim sag kanadı toparlar.yalnız maliyeti biras yuksek ama olsun elimizde acık cek var

ozgur0ozdemir
15.Temmuz.2007, 02:24
valla bi an aklımdan cıktı asisitan menejer oldugum .. aga napayım bi nottinghama bi norvece gidioz kafam karıstı.. alkolü fazla kacırıom bu sıralar azaltmam lazım alzheimer olcam yoksa.. bi bakmısın kendimi bile unutmusum.. nese gecelim bunlarıda transferlere gelelim.. sen bu senede unut bence yuksek profilli futbolcuyu gecen sene ne kadar gelcek adam varsa hepsini soledim. onlar bile gelmemiş.senin yapcagın tek iş sırf baskanın gonlu olsun die bi tane 34-35 yasında yaslı kurt al takıma oynatmasanda olr.. bu arada gecen sene onerdiklerimden olan danimarkalı gravgaard ı rangers a aldım adam hem dc hem forvet oynuo aklın durur tam bi profesyonel almanı tavsiye ederim.. artık adama hostes mi ayarlarsın yoksa her gece mangal mı yaparsın bilmem. ama getirmeye calıs.bu arada bi isim onereyim sag kanatta roar abiyi kaybettin ta onun yerine bi isim .. shakhtar da srjna var adam klupten ayrılmak için can atıo deil norvece somaliye bile gider o adam hem klas bi isim sag kanadı toparlar.yalnız maliyeti biras yuksek ama olsun elimizde acık cek var

eyvallah aga saol tavsiyelerin icin. Sag kanada ratinho yu hazirliyom. Graavgardi ben de cok istedim gelmedi. Transferim asagida kapali kutu bakam ne olacak.

http://www.ajansspor.com/_images/logo_ust.gif

FLAS FLAS.. GECEYARISI OPERASYONUYLA CARL MEDJANI ROSENBORGLU OLDU...

http://www.lfchistory.net/images/profiles/player_medjani.jpg

Spor servisimize son gelen habere gore Lorient in ve Fransa umit milli takimi oyuncusu cezayir asilli Carl Medjani kendini 2010 yilina kadar Rosenborglu yapan imzayi atti.
Oyuncu hedefleri olan bir takima geldiginin kendisinden beklentileri bosa cikarmayacagini soyledi. Ozgur Ozdemir in musluman olmasinin tercihinde etkili oldugunu ekledi.
Rosenborg menejeri Ozgur Ozdemir ise Ponce Waldo ve Mauro Zarate transferlerinden vazgecip Carl Medjani yi aldigini soyledi. Oyuncusyla yaptigi gorusmede Higuain in tavsiye etmesinin en onemli etken oldugunu hem higuain den hem de medjani den CL de ust duzey performans bekledigini belirtti.
Spor kamuoyunda tartismalara yol acan transfer icin ponce waldo ve zarate kadar etkili bir oyuncu olmayan carl medjani alan ozgur un hata yaptigi konusuluyor. ayrica Ozgur un icki icmesinin Medjani yi kotu etkileyebilecegi de konusuluyor.
Bu transfer sonrasi Baskan Jorgen ve Gonzalo Higuain cok sevincli olduklarini belirtti. Higuain Ozgur ocayi ve medjani yi favorilerime ekledim bile dedi. Buyrun iste medjani nin profili..

http://img186.imageshack.us/img186/6383/20070715000841tf3.jpg

Valla iyi mi ettim kotu mu ettim bilmiyom. sirf higuainin hatrina aldim karsiladtirdim ponce waldo kadar iyi olmasa da fena degil bi de eu vatandasi.
Insallah higuain sakatlanmaz. Bi de zarate yi kacirdim ona uzuluyom. Yorumlarinizi alayim..

ozyyy19
15.Temmuz.2007, 02:29
valla ben begendim bi dmc futbolcusu için iyi.. dayanıklılıgı ve cesareti yuksek hızıda iyi kotu bi transfer diil yane.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
sunu esgecmemk lazım yalnız yeni gozume carptı lorientteki 13 mac lık 6,62 lik lig performansı pek iç acıcı deil

BlackEagle19o3
15.Temmuz.2007, 02:34
Medjani iyi oyuncu:)

ozgur0ozdemir
15.Temmuz.2007, 04:00
http://www.ntvspor.net/i/top1.jpg

Medjani kotu basladi.

Rosenborg un Arsenalle yaptigi hazirlik macinda ilk defa siyah beyaz li formayi giyen Carl Medjani kotu performansiyla. kafalarda soru isareti yaratti.

Son iki dakikaya Arsenal karsisinda 3-1 onde giren takiminin son 2 dakikada yaptigi hatalarla 2 gol birden yemesine ve macin 3-3 bitmesine yol acan futbolcu medyanin hedefi oldu.

http://img186.imageshack.us/img186/173/20070715021036bc4.jpg

Ozgur Ozdemir bunun bir hazirlik maci oldugunu ayrica 2 gun once takima katilan Medjaninin ilk macinda super performans beklemedigini takima alismasi icin ilk 11 de oynattigini belirtti. Ayrica takiminin performansindan memnun olugunu da ekledi. Ayrica Medjaninin soyunma odasinda goz yaslarini tutamayip zirlaya zirlaya agladigini belirten Ozdemir `Medjaninin bu kadar uzgun olmasinin basari istegine ve hirsina isarettir. Bu da benim icin sevindirici oldu`. Bu arada adi aciklamayan bir futbolcunun Medjaninin uzuntuden degil
sogukta yuzune top carpmasinin etkisiyle oldugunu soyledigi konusuluyor...

Valla ben de killanmadim deil bu Medjani den ama bilemiyom artik gorecez..

------------------------------------------------------------------------------------

2007 yilbasi
Lerkendal stadi mac sonrasi

Muhabir: Ozgur bey bugun Roar Strand in jubile macinda Barcelona yla oynadiniz. Zorlu bir mac oldu ve 2-1 kaybettiniz neler diyeceksiniz.
Ozgur: Her seyden once cok sevincliyim cunku Roar bugun burada kendisine gosterilen sevgi seline karsi koyamadi ve biraz once bana gelip emekliligini bir sene erteledigini soyledi.
http://www.home.no/rbkjentan/Roar_Strand__Rosenb_164535c.jpg
iste sevgi seli arasinda bogulan Roar Strand

Mac icin de soylenecek pek bir sey yok. Biz buraya jubile maci icin geldik performansin cok onemiyok ayrica gerek Arsenal gerek Barcelona sezonun ortasinda olan takimlar form duzeyleri ve kadro kaliteleri cok yuksek benim oyuncularim da onlarla basa bas bir oyun cikardilar.
Muhabir: Medjani icin ne soyleyeceksiniz.
Ozgur: Medjani yi bosver de ben gecen gunku soylentiyi kim cikardi onu merak ediyom. Yok top carpmis ondan aglamis. Adam mac sonunu mu bekliycek aglamak icin. Hem ben yalan mi soyluyom. Sen biliyon mu kim soyledi.
Muhabir: Valla ben Felipe soylemis diye duydum..
Ozgur: Tamam olum transfere para da lazim. Hem bana hoca birak fatih terim taktigini kendini de sevmem deyip duruyo. Su andan itibaren Felipe satiliktir kardesim 3.5 milyon avro getirene felipe bedava.
Muhabir: Konu acilmisken soreyim transfer sezonu acildi gelismeler var mi.
Ozgur: Cigerim kasa yam takir icine dusen farelerin kafasi yarilmis. Para bulursam hemen ponceyi aliyom. Bi de simdi genie scouttan bosman olayina bakacam yakinda belli olur..

BlackEagle19o3
15.Temmuz.2007, 04:01
Medjani 4 rating almış:zuhaha

ozyyy19
15.Temmuz.2007, 04:07
valla ben kıllandıgımı solemiştim adam lorientte hiç basarılı bi sezon gecirmiomus ama rosenborga geldi bi alıssın takıma bakalım bir iki mangal partisine gitsin gelsin alısır alısmassada verirsin yolu gider..rosenborga topcumu yok.

ozgur0ozdemir
18.Temmuz.2007, 01:28
Internet sorunlari nedeniyle ara verdigim kariyere devam ediyoruz. Baya bi ilerledigi icin kisa kisa vercegim olaylari.

En son Carl Medjaninin kotu bir baslangic yaprigindan bahsetmistim. Jorgen baskan malum cok eli acik baskan ama benim de klubu dusunmem lazim onun icin bol bol hazirlik maci yaptim ust duzey takimlarla. Chelsea maci haric performansim iyiydi.

http://img338.imageshack.us/img338/2586/20070716203013op0.jpg

Hazirlik donemimde takim ici dengeler biraz daha oturdu. Bu donemin yildizi. Size kariyer baslangicinda bahsettigim zenci norvecli daniel braaten oldu. Gercekte de benim yakindan takip ettigim bir futbolcu bence yakinda yildizi parlayacak.
http://www.rbk.no/multimedia/archive/00042/Daniel_Braaten__acti_42025a.jpg

Eduardo Ratinho gecen sezon baslangicinda gosterdigi basariyi tekrarladi ve 4 ay sakatlandi sampiyonlar ligine anca yetisecek.
Transfer donemim ise medjani disinda suskun gecti. Besiktas tan tanigimiz zago yu antrenor olarak alamayinca ben de futbolcu olarak tranfer ettim daha sonra antrenor sozlesmesini kabul etti.

http://www.pelavida.org.br/7.jpg

Ligin ilk yarisi sonucu olusan puan tablosu.

http://img338.imageshack.us/img338/1460/20070717144250er7.jpg

Gecen sezonun ilk yari tablosundan pek farki yok higuain in sik sik sakatlanmasi gol yollarindaki sorun cikardi. Carl Medjani de asistanim ozyyy19 la verdigi mangal partileriyle takimla kaynasti artik iyi de oynuyor. ozellikle defansta hava topu kacirmiyordu.

Kupada muthis sonuclar aldim.

http://img338.imageshack.us/img338/8355/20070717150200am5.jpg

Ikinci on eleme turundan katildigim sampiyonlar ligin de rakibim Litvanya nin metalurgs takimiydi. Artik genis kadromda oynat ma sansini pek bulamadigim bir suru oyuncu kendini gosterebilecekti.

http://img338.imageshack.us/img338/6203/20070717143015oa8.jpg

3. tur kurasi cekildiginde ise daha guclu bir takimla eslesecegimi biliyordum ama bir cok guclu takim arasindan disime gore bir takim cikti sansima.
http://img338.imageshack.us/img338/8859/20070717213751bh2.jpg

Roma, Arsenal, Chelsea, Sampdoria gibi takimlardan cok cekinmistim. Shaktar tam disime goreydi ama once Metalurgs u
elemem gerekiyordu ve ilk mac Lerkendal da oynamanin avantajiyla ciktik ve net bir sonuc aldik.

http://img338.imageshack.us/img338/7585/20070717212157ca9.jpg

Gol yememiz hic de iyi olmamisti. Macin daha farkli bitmesi gerekliydi ama o gun bitricilik konusunda takimim cok sanssizdi. 12 sut kaleyi bulmamisti kolay yedigim gol de beni endiselendirmeye baslamisti. Rovansta kotu bir surprizle karsilasmak istemiyordum...

1 Agustos 2007, Daucava Stadi mac oncesi.

Ozgur: Cocuklar surpriz istemiyorum. Cikin gercek kimliginizi yansitin. Herkesin sizden bekledigini yapin turu gecin.
Takim hep bir agizdan `Ayipsin abi..`

Mac Sonrasi

Ozgur: Olum naaptiniz siz ya. manyakmisiniz siz. Steffen ne yaptigini zannediyosun sen. Yapilir mi bu. Herkesin bi serefi var ya.
Steffen: Bu daha bi sey mi sen bizi esas bundan sonra gor..

http://img338.imageshack.us/img338/500/20070717232421cv0.jpg

Takimim butun uyarilarima ragmen bir surpriz yapmis ve CL de bir rekora imza atmisti. Steffen iversen ise bir macta en cok gol atan oyuncu olmustu CL de. 2 macta 6 golu vardi ve geri kalan maclarda Adriano nun 9 golluk en cok gol atan oyuncu rekorunu kirmamasi icin hic bir sebep yoktu..

Ama gercek mucadele simdi Shaktar Donetskleydi ve Rosenborgun CL biletini Ukraynadan alacaktik..

DEVAMI ILERLEYEN SAATLERDE...

ozyyy19
18.Temmuz.2007, 01:34
ozgur cum oslettin kendini ya kac gundur yoksun endişe ettik burda acaba bıraktımı die. bian kutuplarda futbol ateşi soncek die baya korktum. ama nese yine aramızdasın sezon iyi gidio. metalurgs u parcalamıssın hela olsun zaten bu sene lig ve kupada basarı yetmez cl de onemli işler beklioz haberin olsun..

KaF KeF
18.Temmuz.2007, 01:36
Ligde şampiyonluk garanti..Hedefin Final olmalı...

ozgur0ozdemir
18.Temmuz.2007, 01:41
TT net e ragmen kariyere devam.
Hedefim final. Insallah basarirrim kadrom cok genc. CL kadrosu yas ortalamasi 22. Iversen e ragmen.

ozyyy19
18.Temmuz.2007, 01:48
yaf bu net surekli kopuo mus bu sıralar aman dikket etmek lasım turkiyede ne dogru işlio ki net işlesin ama kariyer haerketi engellenemez

Atakan38
18.Temmuz.2007, 11:47
cok guzeL gıdıosun

shaktar macınıda yenıp cL'ye gıtmenı bekLıoz

ozgur0ozdemir
18.Temmuz.2007, 14:39
Dun yine internet sorunlarindan dolayi iletemedigim maceraya devam ediyoruz.

Kendi sahamdaki ilk karsilasmaya avantajli bir skor icin cikmistim ama basabas mucadeleden gol sesi cikmadi.
http://img528.imageshack.us/img528/9044/20070718031427jp8.jpg

Ikinci maca cikarken Lucescunun taktigini cozmustum. FM ancak bu kadar gercege uygun olabilirdi. Bildigim dingil Lucescu GS ve BJK de yaptigi aynisini yapmis hucum hatti cok guclu olan takimini geriye cekmisti bu da benim isime geldi ve ceza sahasinda bir karambolde Gonzalo Higuain bitiriciligini konusturdu ve rosenborg u CL ye tasidi.
http://wwwr2.goal.com/images/14409_hp.jpg

http://img528.imageshack.us/img528/44/20070718031218em4.jpg

Muhabir: Sayin ozdemir artik CL desiniz duygularinizi alalim.
Ozgur: Bizim icin beklenen sonuc oldu. Biraz zorlandigimizi soyleyebilirim ancak uzun zamandir birarada oynamayan topculari shaya surduk zamanla daha da iyi olacak. CL de final oynamak icin once guplara ckmak lazimdi.
Muhabir: Grup kuralari icin ne dusunuyorsunuz. Su anda bi sey dusunmuyorum kura cekildikten sonra dusunecegim.

VE KURA CEKILDI.....

http://img528.imageshack.us/img528/5500/20070718031811zm2.jpg

Dah kolay bir gruba dusebilirdim ancak daha zor bir gruba da dusebilirdim. Bence iyi bir grup lider olarak cikmayi amacliyoum ilk mac trondheim da Real Madrid le..
Sizce nasil grup.

Varonil
18.Temmuz.2007, 14:44
Ligde şampiyonluğu zorlanmadan kucaklarsın Özgür.Şampiyonlar ligi
grubuna bakıyorumda E grubuna düşmeni isterdim.Grubundan 3.cü olarak çıkmalısın

BlackEagle19o3
18.Temmuz.2007, 14:48
CL ye kalmana sevindim ama zor gruba düşmüşsün:)

CeSC FaBReGaS
18.Temmuz.2007, 14:54
guzel gidiyorsun tebrikler

ozgur0ozdemir
18.Temmuz.2007, 15:31
5 Eylul 2006 Lerkendal Stadi Mac Oncesi

Ozgur: OOO fabiocuum naber nasilsin.
Capello: Iyidir olum sen nerelerdesin tutturdun nottinghamdir Rosenborg dur uzun suredir avrupa arenasinda goremedik seni.
Ozgur: Aga Uefa karar almis haberin yok mu benim guclu takim yonetmem yasaklandi.
Capello: Hehehhe. hadi koc ben soyunma odasina gidiyom basarilar. Sansa ihtiyacin olacak.
Ozgur: Iyi oynayan kazansin fabio. Mactan sonra beraberiz kimseye soz verme mangal yakcaz.

Ve mac basliyor.

Ilk yari karsilikli ataklar ve orta saha mucadelesiyle gecti. Rosenborg beklenenin aksine direncli cikmisti.

Ikinci yariya real madrid hizli basladi.
Dk. 50: Robinho soldan ceza sahasina girdi. Medjani onu karsiladi. Geriye beckham a cikardi. Beckham ceza sahasina sagdan bindiren Ruud Van Nistelrooy ugorud ve ucan hollandali bos kaleye topu yuvarladi.
GOOOOOOOOOOOL Rosenborg:0 R.Madrid:1

Dk.52: Rosenborg baskiyi hafifletmek icin kanatlarda top ceviriyor. Takim golden sonra daha hirsli sanki. Soldan Kevin Larsen kendini bos alan yaratmak istiyor. Ortada Persilcan i gordu. Guzel bir verkac larsen soldan sifira indi simdi karsisindaki Sergio Ramosu gecti kafasini kaldirdi ve topu arka direge ortaladi. Lebohang Mokoena golun kokusunu aldi bombos pozisyonda topu aglara gonderdi.
GOOOOOOOOOOOOOL Rosenborg: 1 R.Madrid:1

Dk:62: Sayin seyirciler golden sonra rosenborg ataklari ardarda geliyor. Artik kisa paslarla agir tempoda oyun kuruyorlar ve yaraticiliklarinin sinirlarini zorluyorlar. Persilcan higuain i gordu. Ceza sahasinin onunde salgado onu karsiladi. Guzel bir vucut hareketiyle Higuain Salgado yu ekarte ederek ceza sahasina girecekken kendini yerde buluyor. Ve hakem penalti noktasini gosteriyor.
Topun basindaki iversen topu ve casillas i farkli koselere gonderiyor.
GOOOOOOOOOOOOOOL Rosenborg:2 R.Madrid:1

Dk.90: Artik uzatma dakikalarinda Rosenborg kendi sahasina cekildi. Becham in ortasini ceza sahasinda medjani kafayla karsiladi. Bosta kalan topu eduardo ratinho aldi ve uzun bir pasla higuain i hareketlendirdi. higuain le kontrataga cikan rosenborg real madrid i 2 ye 1 yakaladi. higuain ceza sahasina girerken kaleciyle karsi karsiya pozisyonda daha musait pozisyondaki iverseni goruyor. Iversen bombos pozisyonda kale de bos. Ancak topu ayagina dolastirinca sergio ramos mudahele ediyor. Boylece rosenborg mutlak bir gol sansini degerlendiremiyor. Hakemin son duduguyle sevinen taraf rosenborg oluyor.
http://img528.imageshack.us/img528/3164/20070718035239oa6.jpg

Mactan sonra Ozgur un evinin bahcesinde..

Ozgur: Fabio iki uskumru daha atiyom patlican da atayimmi.
Fabio: At be ozgurum. ozlemisim mangal muhabbetini ya.. bu arada olum ne bicim takim yapmisin sen oyle. Helal valla.
Ozgur: Bilader takim guzel. Jorgen baskan saolsun parayi akitti ben de genc kadro kurdum. Gecen seneden beri ben CL yi bekliyom zaten. Bu non EU larin hepsini oynatamiyoz ligde.
Fabio: Olum kadron genis sat bi kac adam hem takima para lazim diyon.
Ozgur: Valla aga Jorgen baskana haciz gelcek maliyeden kulubu aradilar ben konustum ona soylemedim. Sorunca da mali durum iyi diyo. Belli etmiyo yani. Ben felipeyi sattim zaten 850 bin avroya bosman dan 4-5 adam aldim satilacak onlari surcem pazara bi de CL den gelcek para iyi olacak.
Fabio: Olum istiyosan ben alayim bi iki adam .
Ozgur: Sana yariyacak adamlar bana lazim kotu adamlari da baskasina satarim. yine de saol fabiom. hadi serefe.
Fabio: Hadi ozgurum serefine.

ozyyy19
18.Temmuz.2007, 15:39
valla bravoo aga grup ilk bakısta zor gorunuo du bende ikincilik mucadelesi verirsin die bekliodum ama madrid galibiyeti liderliği alabileceginin sinyallari.inş finalde gormek isteriz seni..lig ve kupa yı alınmıs sayıyom..

ozgur0ozdemir
18.Temmuz.2007, 16:53
valla bravoo aga grup ilk bakısta zor gorunuo du bende ikincilik mucadelesi verirsin die bekliodum ama madrid galibiyeti liderliği alabileceginin sinyallari.inş finalde gormek isteriz seni..lig ve kupa yı alınmıs sayıyom..
Bilader bende acikcasi gruptan ilk bakista tirstim ama fikstur iyi geldi ilk mac real madridle evimde olmasi iyi oldu. Proto deplasmanda marsilyayi yendi. evimde porto ve marsilyayi yenip disardan bi puan alsam cikarim. Deplasmanda marsilyayi yenersem lider bile olabiliirim.

ozyyy19
18.Temmuz.2007, 17:00
marsilyadan 6 puan alırsın gibime gelio.. bence asıl cekişme portoyla olcak sonucları beklioz..

ozgur0ozdemir
18.Temmuz.2007, 17:24
http://img528.imageshack.us/img528/8241/20070718162105vt7.jpg

Onlara yanildiklarini kanitlayacagim. favori gosterilen real madrid i yenmeme ragmen hala 40-1 oran vermisler. Butun maasimi yatiriyom simdi. Glen parayla da super transfer yaparim artik.:icon_lol::icon_lol:

JOHN42
18.Temmuz.2007, 17:57
basarilar iyi gidiyorsun...

ozyyy19
18.Temmuz.2007, 18:27
bende bahse giriom butun maas para mal mulk hepsini yatırıom bu sene kupa bisim.. baskanada sole para yatırsın para bulamassa stadı satsın sene sonunda 40 a katlıcaz. o parayla 250 bin kişilik stad yaparız :)

Varonil
19.Temmuz.2007, 08:20
Dağıtmışın Real'i tebrikler.

yunusgs
19.Temmuz.2007, 11:07
tebrıkler.

CeSC FaBReGaS
19.Temmuz.2007, 12:29
tebrikler cok iyi bir basari

bySilver
19.Temmuz.2007, 12:53
Gerisi Nerede:D

ozgur0ozdemir
19.Temmuz.2007, 17:42
arkadaslar bende mi sorun vardi bilmiyorum dun uzun sure giremedim forumun sayfasina. Neyse baya bi ilerledim hizli bir sekilde aktariyorum..

CL Maclari
http://img514.imageshack.us/img514/1308/20070718194857ig7.jpg

Macin buyuk bolumunu 10 kisi oynayan Porto karsisinda kaleciyi gecemedik macin adami da Helton (portonun kalecisi) oldu. Anderson kalitesini konusturdu.

http://img514.imageshack.us/img514/6066/20070718194919pn9.jpg

Maca en az bir puan parolasiyla ciktik fakat defansta Corluka nin yoklugu bizi kotu etkiledi. Real Madrid de Porto deplasmanindan bir puan cikardi. Grup iyice karisti hesaplari gozden gecirme vakti geldi. Artik evimizde ki maclari kazanmaliyiz mutlaka.

http://img514.imageshack.us/img514/5610/20070718194935wo4.jpg

Higuain in yoklugunda oynattigim Vitti muthis performans gosterdi. Burda dikkatinizi onemli bir noktaya cekecegim. CL de kazandigin iki macta da Hava topu mucadelelerinde ezici ustunluk sagladim. Real Madrid de Portoyu yenerek liderlige cikti.

http://img528.imageshack.us/img528/3701/20070718194949md1.jpg

Tam bir cekisme yasaniyor.

http://img528.imageshack.us/img528/3913/20070719160507an1.jpg

Iversenin yokluguna ragmen hava toplarinda ustunluk sagladim. Yenildim ama ezilmedim. Spikerin dedigi gibi Rosenborg disli cikti ama Real aldirmadi. Mucize gerceklesti Proto kendi evinde marsilyayla berabere kaldi. Son macim Portoyla kazanmaktan baska carem yok. Iversenin iyilesecek olmasi iyi. Bu arada lig bitti gecen sezondan daha cok puan toplamama ragmen bu sezon Lyn beni oldukca zorladi. Kupa finalinde de yinbe lyn le oynadim 3-2 kazandim. Ayrica Royal League grubumda da Lyn var.

http://img528.imageshack.us/img528/7808/20070718200715sc8.jpg

http://img528.imageshack.us/img528/9943/20070718195014si4.jpg

Bu sezon artik Royal Ligi ve CL yi de alip 4 kupa kazanmaliyiz. Takimimda en guvendigim oyuncu Iversen. Higuain in sakatliklari ve formsuzlugunu da iversen kapatiyor. Ben boyle sezon istatistigi gormedim arkadas.

http://img528.imageshack.us/img528/9544/20070718201318qf0.jpg

37 macta 46 gol bu sene oynadigi tum turnuvalarin en cok gol atan futbolcusu oldu. Royal Lig haric o da henuz bitmedi. CL de gruplarin bitmesine bir mac var ve 9 golle birinciligi paylasiyor.

2 sezonda 2 lig 2 de kupa alarak Norvec menejerler listesinde 2. lige yukseldim. 1. olurmuyum onu bilemiycem artik..:p:p

http://img528.imageshack.us/img528/5904/20070718200853ur2.jpg

Ben ligi bitirdim kupayi da almis artik olum kalim maci Porto ya hazirlanirken evde taktik planlari yapiyordum birden cebim calindi. cendere melodisiyle dogal olarak.

Dindiri dindiri dindiri din.
Ozgur: Alo jorgen abi hayirdir.
Jorgen: Olum saat kac.
Ozgur: 12 yi bes geciyo abi. Gec olmus baya hayirdir sen bu saate kalmazdin uyuyamadin mi.
Jorgen: Olum ne uyumasi deli misin sen. Bes dakika once transfer sezonu acildi. bana git yuksek profilli bi adam bul yarin basin toplantisi yapacam sabah saat 8 de.
Ozgur: Abi kasada para yok. Hem sen hacizden yeni kurtuldun.
Jorgen: Olum yengenin kuzey kutbuna yakin bi arsasi vardi. zamaninda yazlik yapariz diye aldiydim ben ona. Kuresel isinma muhabbetine oralardeger kazaniyo artik. Gecen hafta insaata basladik. Su sondaji yaparken petrol bulmuslar orda artik para sikintimiz olmaz insallah sen soyle 2-3 milyonluk bi adam bul sabah gel.Cattt.

Ozgur: Yine kapatti yuzume yaa. saka maka jorgen Abramovic e bin basar. Ispanya da saat 11 falandir ben su aythami yi arayayim hem sabah gelsin bari.

VE SABAH......

FLAS FLAS.....

Aythami Rosenborg da..

http://www.goal.com/images/21182.jpg

Gece yarisi operasyonuyla siyah beyazli takima kazandirilan genc ispanyol gecen sezon rosenborg gelmek istedigini ancak jorgen baskanin profilini yeterince yuksek bulmadigini, bir sezon boyunca cok calisip profilini yukselttigini ve rosenborg formasini giymek icin sabirsizlandigini bildirdi. Transfere en cok sevinen jorgen baskan oldu. Ozgur Ozdemir de Porto macinda Aythami ye sans verecegini bundan sonra birakin hava topunu ucan kusun bile rosenborg defansini gecemeyecegini acikladi..

VEEE ISTE BUYUK MAC ROSENBORG-PORTO

http://img528.imageshack.us/img528/8408/20070719163541fe9.jpg

Aythami macin adami oldu hava toplarinda ezici ustunluk sagladim ve gruplardan cikmayi basardim. CL gruplar da zorlandik. Ancak artik bizi cok dah zor rakipler bekliyor.
Kuralar yakinda cekiliyor. Barcelona,Arsenal, R. Madrid, inter, chelsea, liverpool, manu, roma ve milan guclu takimlar.
lyon, stutgart, kobenhavn, werder bremen spartak moskova ve espanyol dan biri cikarsa cok iyi olur.

Bu arada
royal lig gruplarinda ilk 3 macimi kazandim rahat alirim kupayi gibime geliyo.

Beni izleyin yorumlayin sevgili kariyerseverler.
Biraz uzun oldu ama iste internet sorunu yuzunden boyle toplu yazmak zorunda kaldim. Artik adim adim sizinleyim.

muster07
19.Temmuz.2007, 18:00
çok iyi gidiyorsun

Hugo
19.Temmuz.2007, 18:18
çok iyi gidiyorsun. CL alma hayali fazla fantezi oluyor gibi geliyor bana..

CeSC FaBReGaS
19.Temmuz.2007, 18:29
Gercekten cok iyi gidiyorsun bencede cl braz büyük bir hayal

ozgur0ozdemir
19.Temmuz.2007, 18:31
çok iyi gidiyorsun. CL alma hayali fazla fantezi oluyor gibi geliyor bana..

Sevgili hugo ben de farkindayim ancfak benim hayat felsefem sudur.

` BASARILI OLMAK ICIN MERDIVENINI YILDIZLARA DAYAMALISIN`

bu arada kura da moralimi bozmadi degil yani.

http://img528.imageshack.us/img528/2372/rosenborglogoaw2.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/9/9f/As_roma.gif

Ilk mac evimde insalllah basaririm benim icin dua edin..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kimse yorum yapmamis kuraya yahu. Ben de transfer donemimde oldugum icin oynayamadim henuz maclari CL ve Royal League bitince de kariyere ara verip nottingham a gidiyom malum premier lige cikmamiz lazim.

ozyyy19
20.Temmuz.2007, 00:30
aga pardon seni yorumsuz bıraktık.. forumda dun aksamdan bu yana sıkntı vardı sanırsam yada bizim sehirden kaynaklanıo olabilir bennde uzun sure giremedim dun gece..ondan sonrada bugunde acmaz die takılmadım..sen baya ileri goturmussun işleri hayırlı olsun.lig ve kupadan emindik zatende cl dede gayet basarılı sonuclar bence.gruptan cıktın simdi sıra kurtların cocukları(roma)da.onlarıda dewiririsin sen sana guvenioz.royal ligide pek onemseme o kupa cok bos muhabbet lig bitince takımlar boslukta kalmasın die uydurulmus bi kupa. ama sen onu da al kupadan zarar gelmes.

ozgur0ozdemir
20.Temmuz.2007, 02:39
CL eleme turu ilk mac
Lerkendal stadi
http://img530.imageshack.us/img530/6845/20070720013321xj3.jpg

iMaca defansif bir anlayisla ciktim rakibi orta sahada presle bogup defans derinliginde teknik becerisi yuksek rakibime bos alan birakmamayi amacladim. kontrataktan buldugum golle ilk yariyi onde kapattim. Ikinci yarida gizli golcu de rossi sahneye cikti. bundan sonra ise fak yememek icin taktik degisikligi yapmadim. Rovans icin sans gerekliydi. Beraberlik iyi sonuc ancak gol yemem kotu oldu roma da mutlaka gol bulmaliydim.

Benim umudum var ne dersin ozi.

KaF KeF
20.Temmuz.2007, 02:44
umut tükenmez.......

ozyyy19
20.Temmuz.2007, 02:50
valla umutların bittiği yerde hayat biter onun için roma olimpiyatı yıkmaya gidioss yakarız bu gezegeni....zaten kılım onlara(malum lazio luyuz) malup olursanda haber ver bizim laziolu eski futbolcu di canio ya o onlara bi hareket ceker.. :)

ozgur0ozdemir
20.Temmuz.2007, 02:58
http://img530.imageshack.us/img530/9599/20070719234003at6.jpg

Mac sontasi

Muhabir: Ozgur bey bi hafta once Lyn e sattiginiz doudin bugun ilk macinda size karsi 2 golatti ne diyeceksiniz.
Ozgur: Charles adina sevindim. Bizde oynama sansi bulamiyodu. Lyn teklif verince ilk once satmak istemedim gelecegi parlak bi oyuncumdu. Sonra dusundum ki takima para lazim hem de norvec futboluna da katkimiz olsun malum lig zevksiz geciyo.
Muhabir: onunuzde zorlu bir roma maci var. Tur icin sansiniz var mi hala.
Ozgur: Valla amacimiz CL de final. onun icin bu turu gecmemiz lazim. Ancak kura cekilince ben cok uzuldum. Birincisi Roma bu oyunun en guclu takimi bence. De rossi. totti, chivu, mexes, curci, **uilani mevkilerinde en iyi oyuncular. allahtan manciniyi intere satmislar. ikincisi benim romayla gonul bagim var romada 5 sezon menejerlik yaptim butun kupalari aldik. Ben zaten dogma buyume romaliyim. Ama bizim asistan ozi Laziolu bu turu ozi icin gecmem lazim yoksa cok kizar.
Muhabir: basarilar

Roma macini simdi oynadim bir iki yorum yazin oyunun ss leri ve roportajlari hazirliyom..

ozyyy19
20.Temmuz.2007, 03:04
valla bi laf vardır ayran içtik ayrı dustuk ole oldu bu mesele.. sende romalı cıktın ama bu turu sadece benim için deil tum norvec için gecmen lazım ...ilerde bu kariyerler bittikten sonra senlen bi roma-lazio kariyeri yapalım zewkli olr(adıda ROMA İKİMİZE DAR GELİR :) )

o_karakopru
20.Temmuz.2007, 03:15
hadi ozgur guveniyoruz sana..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
iversen in sakatlığı ciddi mi peki?

ozgur0ozdemir
20.Temmuz.2007, 03:40
valla bi laf vardır ayran içtik ayrı dustuk ole oldu bu mesele.. sende romalı cıktın ama bu turu sadece benim için deil tum norvec için gecmen lazım ...ilerde bu kariyerler bittikten sonra senlen bi roma-lazio kariyeri yapalım zewkli olr(adıda ROMA İKİMİZE DAR GELİR :) )

valla senin lazio avatarini gordugumden beri aklimda da su nottinghami da premiere cikarayim. Gelecek hafta sali gibi baslayalimortak kariyere msn den de konusalim kariyerin adi cok heyecanlandirdi beni. Forumda olay yaratiriz bu kariyerle.

Mac oncesi

Jorgen: Ozgurum bak ozinin gazina geldim dort ucak kaldirdik. Rezil olmayalim.
ozgur: Olur mu be abi sen yapma bunu bana.
Jorgen: Kizma hemen be ozgurum sana guveniyoz ama adamlar cok iyi. Philip lahm i da almislar. crespoyla i**uinta da var o acidan.
Ozgur: .....
Jorgen: Hemen kusme la olum dort ucak kaldirirymiydim ben sana guvenmesem. Hem bak ne buldum Roma da ro ile basliyo biz de. ro-ro oluyo. Hani benim de ro-ro gemilerim falan var ya. Ulan ne matrak oldu be.
Ozgur: Abi bak ben bu espriler yuzunden ara verdim nottingham kariyerime kirmayayim seni de. maca konsantre oluyom bi rahat dur.

Soyunma odasi

Ozgur: Cocuklar ben herbirinizin yeteneklerine guveniyorum. Romayi da yakariz biz ama olimpiyat stadi bunu bilmiyor. Hadi cocuklar ben merdiveni yildizlara dayadim. Bugun ucma zamani -Aga cok pis ghaza geldim beaa-

VE MAC BASLIYOR>>

Maca dusunulenin aksine atak bir oyunla baslayan rosenbor romayi rakip sahada karsilyor. Derin defansi ilk yari boyunca bosluk vermedi. ilk yari golsuz sonuclaniyor

devre arasi soyunma odasi.

Ozgur: Cocuklar cok iyiyiz. Aythami, Corluka, harikasiniz. Iversen abicim farki sen yaratacan bu macta.
Iversen: Ayipsin abi yanliz golumu atarim aksam romada raki balik ismarlican.
Ozgur: Lan olum sen golu at romayi yakip mangal yapcam sana.
Ozi: Yakarim uleeaa..
Ozgur: abicim birak o bidonu elinden biz ortak kariyer yapcaz o zaman yakcaz romayi..

IKINCI YARI..
ikinci yariya da atak baslayan rosenborg bu defa kisa toplarla yavas tempoyla oyun kuruyor. totti, crespo ve de rossi ve siki markaj uyguluyor, Ancak orta sahasini biraz daha gerde tutup kanatlardan surpriz ataklar ariyor.
Dk. 59: De rossi nin ortasini corluka karsiladi yukselen topa chivu mudahele etmek istedi ancak topa istedigi gibi vuramadi. Iversen hizli davranip topu aldi ve bombos roma yari sahasinda ilerliyor. iversen. iversen ah bir gol ativersen. iversen curciyle karsi karsiya. iversen topu sag caprazi cekip topu bos kaleye yuvarliyor.
GOOOOOOOOOOL roma:0 rosenborg:1

Golden sonra geri cekilen roma son dakikalarda boslik vermemeye calisiyor ancak roma tum gucuyle yukleniyor. Bu arada yardimci hakem 3 dakikalik uzatma suresi gosteriyor.
Dk.:90+3
Ceza sahasi ana baba gunu curci de ileri cikti. korneri de rossi kullandi. kafalardan seken top pizarro nun onunde kaldi. sik bir vurusla topu aglara gonderiyor ve romaya hayat opucugu veriyor. rosenborglu oyuncular adeta yikiliyor, ve mac uzatmalara gidiyor.
Soyunma odasi
Ozgur: Cocuklar hic uzulmeyin siz bu maci hakettiniz zaten simdi maci sogutuyoruz penaltilara uzatin. orda lansen halleder. hadi cocuklar.

Uzatmalarda atak olmuyor ve macta penalti atislarina geciliyor.

Ilk atis icin topun basina iversen gecti ve GOOOL.
Romanin golunu atan pizarro tpoun basinda. Kaleci lund hansen kurtardi.
....
3. penalti atisini rosenborglu ogbuke kaciriyor.
romanin 4. penalti atisini christian chivu auta yolluyor.
artik nefsler tutludu topun basinda aythami var. Kahraman olabilir. Ozgur gozlerini kapatiryor. aythami topa dogru geliyor. ve GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

ROSENBORG CL DE CETREK FINALDEEEEEEE
http://img530.imageshack.us/img530/2121/20070720012528kt8.jpg

ceyrek finalde rakibim arsenal. Bu arada gunun surprizi ni de inter i eleyen espanyol yapti, benim romadan sonra en cok korktugum takimdi inter.

carrey
20.Temmuz.2007, 03:45
tebrikler arsenali yenmen dilegiyle

ozyyy19
20.Temmuz.2007, 04:00
lay lay lay ozgur0zdemir lay lay lay ozgur0zdemir...
roma olimpiat stadı-,soyunma odası:
ozi: olm nottingham dan sonra burayıda yaktık ya helal olsun....
ozgur:bilader senin için rahat olsun bu gazla deil roma kralı gelse tanımam...
ozi:aga mactan sonra italyan kızları falan diodun ama iversene soz verdin mangala kacıoz bak cocugu ekersek arsenal macında surat asar ona gore bi yere gitmek yok bastan anlasalım..
TAKIM STAD TAN AYRILIRKEN..OZİ VE OZGUR OLİMPİYAT STDINA Bİ DAHA BAKARlar VE GELECEKTEKİ MÜCADELEYİ GöRüR GİBİ OLURLAR.....

ozgur0ozdemir
20.Temmuz.2007, 04:11
lay lay lay ozgur0zdemir lay lay lay ozgur0zdemir...
roma olimpiat stadı-,soyunma odası:
ozi: olm nottingham dan sonra burayıda yaktık ya helal olsun....
ozgur:bilader senin için rahat olsun bu gazla deil roma kralı gelse tanımam...
ozi:aga mactan sonra italyan kızları falan diodun ama iversene soz verdin mangala kacıoz bak cocugu ekersek arsenal macında surat asar ona gore bi yere gitmek yok bastan anlasalım..
TAKIM STAD TAN AYRILIRKEN..OZİ VE OZGUR OLİMPİYAT STDINA Bİ DAHA BAKARlar VE GELECEKTEKİ MÜCADELEYİ GöRüR GİBİ OLURLAR.....

BEN YOLLADIM IVERSENI JORGENLE TAKILIYO ONLAR. SIMDILIK BEN YATIYOM YARINDA NORVECI BITRIP NOTTINGHAM A GECERIM BU KARIYER MUHABBETINI MSN DEN KONUSAK
[email protected]
BEN KARIYERLERI BITIRIRKEN HAZIRLIK YAPALIM ORTAK KARIYERE> FIRTINILAR YARATALIM.

KURTLAR KARTALLAR KARSI KARSIYA

http://www.avvelenata.it/giallorossi/2005-06/record11_small.jpg

ozyyy19
20.Temmuz.2007, 04:14
ii geceler aga yarın gorusuruz ....

o_karakopru
20.Temmuz.2007, 04:30
tebrkler ozgur sewindim.Sampiyonluk bekliyorum senden yalnız..

Varonil
20.Temmuz.2007, 08:39
Helal olsun Özgür.Artık kupayı alırsın CL'DE