PDA

View Full Version : Hangi takımı seçeyim

Ronaldinho_99
18.Ocak.2006, 19:58
Arkadaşlar şu son günlerde FM de yeni bir kariyere başlamak istiyorum.Ama hangi takımla başlıyayım karar veremiyorum.Ankette en çok önerdiğiniz takımla oyuna başlıyacağım.
Bide oyuna başlarken P4 2.8 işlemci ve 256 MB RAM ile kaç lig seçebilirim?
Yardımcı olursanız sevinirim

a.c. milan
18.Ocak.2006, 20:06
bence atletico madrid'i seç çünkü bir çok iyi oyuncu var.örneğin;mateja kezman,fernando torres,martin petrov,luccin, birde defansta perea diye bir oyuncu var oda cok yetenekli ayrıca atletico madrid'in verdiği transfer bütçeside gayet iyi

oğuz aga
18.Ocak.2006, 20:40
senin pc kaç Ghz
ronaldinho Fiorentina yı yanlış yazmışsın oraya böyle yazılacaktı
ve bn barcelona yı seç derim ama bunların arasından bi tercih yap diyosan fiorentina derim bn Luca Toni yi de iyi yapmışlar yani

Selman Ozturk
18.Ocak.2006, 20:57
senin pc kaç Ghz
ronaldinho Fiorentina yı yanlış yazmışsın oraya böyle yazılacaktı
ve bn barcelona yı seç derim ama bunların arasından bi tercih yap diyosan fiorentina derim bn Luca Toni yi de iyi yapmışlar yani

sadece luca toni için bi takım seçilmez..Adam kariyere başlamak istiyo..Yani baya zamanını harcıyacak bu işe..Dostum sen Liverpool'la başla gerekli taktikleri ve antrenman programlarını da indir süper bi kariyerin olur.

TüMeR_yAğıZ
18.Ocak.2006, 21:04
Valla kariyer yapacaksan ufaktan başlat büyük hedeflere koş.Ben Fiorentina'yı seçerim senin yerine olsam...

can777
18.Ocak.2006, 22:50
at madrid i seç derim . çok iyi oyuncuları var. ben şu an at madrid im çok iyi gidiyorum .......

can777
18.Ocak.2006, 22:51
bence fiorentina yı seçme çünkü oyucuların çoğu kiralık. ve yaşlı çok zor toparlarsın .....

tolgahan132t
18.Ocak.2006, 23:09
bence a.madrid dostum

can777
18.Ocak.2006, 23:10
256 mb ram le sen 3 ulus seç ....

BaTuHN
18.Ocak.2006, 23:15
bence roma

Maymuncuk
18.Ocak.2006, 23:22
ikinci ligen bi takım al derim sorna 3-4 sene sonra da emn ol bu oynu biliosan sampiyonlar ligini alırsın..

SunShine
18.Ocak.2006, 23:39
bencede a. madrid gerçekten çok ii kadroları var

siraragorn67
19.Ocak.2006, 01:02
bence roma sebeb alt yapı

EreN
19.Ocak.2006, 01:32
Ben hereford'u seçiyorum hep ama sen romayla başla...bence.. KAriyer için benim gibi küçük bi takımı yükseltmeye çalışmak daha zevkli....
not:hereford ingilter conferance liginde...Ve hep onu seçerim(arasıra da exeter)

the_dunker
19.Ocak.2006, 02:06
bence alt liglerden başla çok zevkli oluo

cüneyt11
19.Ocak.2006, 11:35
ben roma derim.adamları atl. madrid ten daha kaliteli.(totti,mancini,cassano,montella,de rossi,mexes,chivu) bu adamlar muhteşem.Zaten ben bi de bu kadtoya seedorf, van bronckhorst,vitti,zalayeta gibi adamlar aldım.

boaught17
19.Ocak.2006, 11:59
bende yeni sayılırım bu sitede.Daha önceden bir üyeliğim vardı ama silinmiş mi ne olmuş.Neyse ben Galatasaray'ı seçmiştim para hilesi zaten işlemedi ayrıca transfer de yapamadım çünkü bütçe belli.İlk 4 maç sonunda istifa ettim çünkü 1. maç güzeldi ama Ümit Karan 3 ay sakatlandı.2. maç berabere Gazianteple lig maçıydı orada da Necati 2 ay sakat.Saidou antremanda 3 ay sakatlandı.3. maçta da Hakan Şükür 2 ayda o gitti.4. maça orhan ak yetişmedi 1 2 hafta sakatlığı yeni bitiyordu.Anlayacağınız 4. maç Fenerden 4 tane yedim.4-0 bitti.Yedek adamları oynatır oldum takımda Özgürcan falan ama onlarda bişi yapamadı.Bende bir daha GS'yi almayacam hatta TR'den takım almayacam.Bunun için bir takım önerir misiniz?Fazla zorlanmak istemiyorum ama çok kolşayda olmasını istemiyorum.Güçlü ama şampiyonlukta zorlanacak bir takım arıyorum.
1-Schalke 04
2-Liverpool
3-Newcastle
4-İnter
5-Valencia
Şıklarım bu.Tavsiyenizi bekliyorum.Tabi başka alternatifleriniz varsa onlarıda söyleyin

Kerim Kerimov
19.Ocak.2006, 14:58
ben roma derim.adamları atl. madrid ten daha kaliteli.(totti,mancini,cassano,montella,de rossi,mexes,chivu) bu adamlar muhteşem.Zaten ben bi de bu kadtoya seedorf, van bronckhorst,vitti,zalayeta gibi adamlar aldım.

Roma'yı seç bence de çok zevkli oynaması gerçekten. Altyapısından da sürekli çok süper adamlar çıkıyor. Ben mesela şu an bi De Rossi-bi Aquilani ve bi de Cassano daha yetiştiriyorum. Altyapıdaki Cerci çok iyi oyunun başlangıcında.

Finansal yapısı çok iyi değil, ilk sezon için şamp. da olmayabilir hedefin ama çok zevkli, kendin yavaş yavaş yaratıyorsun takımı. Seyirci ortalaması da iyi.

http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/inceleme/?tsi=oku&id=141

Maymuncuk
19.Ocak.2006, 20:07
ya bişi sorcam tamam güzel fm ile ilgili bize danışıosun ama bi takım seçmek için bole anket falan yapılır mı?ya da bu topic 2-3 gunndur war sn sşimdi 2-3 gundur takım mı dusuuosun..

ertyq
19.Ocak.2006, 20:46
nasıl soru bu ya... akşam ne yiyim gibi. canın ne istiyorsa onu seç. silin gitsin bu konuyu ya...

ibo
19.Ocak.2006, 22:19
bencede kendin kafana göre başlayacaktın bir takıma böyle bir takım seçmek için anket fln yapmışsın...

Kerim Kerimov
19.Ocak.2006, 23:35
ya bişi sorcam tamam güzel fm ile ilgili bize danışıosun ama bi takım seçmek için bole anket falan yapılır mı?ya da bu topic 2-3 gunndur war sn sşimdi 2-3 gundur takım mı dusuuosun..

Bence böyle soru olur. Ben de düşünüyordum arkadaş bu konuyu atmadan.

O takımı oynayan arkadaşlardan, takımın nesi zevkli veya zevksiz mi onu öğrenirsin.

Daha önce oynamış olanlardan ipuçları falan alırsın.

Bence konu normal.