PDA

View Full Version : BuRoCKK Show -2- Başlıyor..

BuRoCKK
08.Temmuz.2007, 01:59
Bursaspor'un Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu !

Bursaspor basın sözcüsü , yazılı olarak yaptığı açıklamada ''Takımın başına Burak Korkmaz'ı getirdiklerini,4 yıllık sözleşme imzaladaklarını belirterek.Camiamızın içinden gelen böyle bir hocaya takımımızı teslim etmekten gurur duyuyoruz , inanıyoruz ki kısa vadeli bir periyodda bu takım çok büyük başarılara ulaşacağını.Bursa şehrininde yıllardır kendi içlerinden gelen,kendi bir evladına özlem duyduğunu belirtti.Yapılan açıklamada camiiada ve taraftarlar arasında sevinçle karşılanırken taraftar , kendi içlerinden gelen Burak Korkmaz'ın başarıya ulaşacağından emin olduklarını belirtti.

Burak Korkmaz'dan Basın Toplantısı...

Bursasporun yeni ve çiçeği burnunda teknik direktörü Burak Korkmaz düzenlediği basın toplantısında kendisine yönelik soruları yanıtladı.Camianın
içinden gelmesinin kendisi için son derece olumlu olduğunu vurgulayan Korkmaz,hedeflerinin 5 senelik periyot sonunda klübün bütçesini oldukça genişletmek ve şampiyonluğa oynamak üzere kurduğunu belirtti.Korkmaz,transfer sorularına ise ilk senede 2 yada 3 tane ucuz maliyetli yetenekli genç ile yola çıkacaklarını.Camianın kendisini tanımasından dolayı projelerini tam olarak hayata geçirebilmesinin süre alacağını ama insanların bunu olumlu karşılayacağını söyledi.Korkmaz , transferde isim sorulması üzerine ise çok net cevap vererek.Bir kaç tane isim var , teker teker görüşücez yönetim bu konularda finansal kaynağı ve tamamen benim isteklerimden yola çıkacaklarını belirttiler.Özlenen Bursasporu bir periyot yakaladıktan sonra yaratacağımıza eminim şeklinde konuştu.

Taraftar Korkmaz'ı Ziyaret Etti !

Bursasporlu yaklaşık 1000 kadar taraftar , Vakıfköy Orhan Özselek tesislerine gelerek Burak Korkmaz'a yeni sezonda başarılar diledi.Taraftarlar kendi içlerinden gelen birisinin başarı yakalamasından şüphe duymadıklarını belirttiler..

omer-faruk-14
08.Temmuz.2007, 02:11
Başarılar...

ozgur0ozdemir
08.Temmuz.2007, 02:29
hadi hayirli ola.
Insallah bu da digeri kadar olamasa da uzun soluk olur.
Basarilar.

Wesley Sneijder
08.Temmuz.2007, 07:37
Eski kariyerdeki başarıları yakalaman zor. Başarılar...

yunusgs
08.Temmuz.2007, 08:42
Basarılar.

Varonil
08.Temmuz.2007, 08:45
Başarılar Dilerim.

CeSC FaBReGaS
08.Temmuz.2007, 12:34
başarılar...

BlackEagle19o3
08.Temmuz.2007, 12:50
Başarılar....

KaF KeF
08.Temmuz.2007, 13:48
Başarılar..İnşaalah sürer....

BuRoCKK
08.Temmuz.2007, 22:22
Bursasporda Hazırlıklar Başlıyor...

Bursaspor Teknik Direktörü Burak Korkmaz 2 gün sonra futbolcularla bir yemek yiyip hazırlıklara başlayacaklarını belirtti.Bursada 4-5 tane kalite takımla maç yapacaklarını belirten Korkmaz,transfer sorularına . 1 hafta içinde kafamda olan isimlerle görüşmeye gideceğini,fazla transfer yapmayacaklarını belirtti.

Varonil
08.Temmuz.2007, 22:34
Bursa yemekleri güzeldir.:zuhahaBaşarılar:)

BuRoCKK
09.Temmuz.2007, 02:16
Burak Korkmaz Almanyada!

Bursaspor Teknik Direktörü Burak Korkmaz , ismi sır gibi saklanan bir kaç gurbetçi futbolcuyla masaya oturmak üzere Almanyada bulunuyor.Buradan bir kaç Avrupa ülkesini daha ziyaret edecek Korkmaz,Türkiyeye dönüşte imzaların atılacağını ve kamp programıyla hazırlıkların hızlanacağını kaydetti.

TürkuAz
09.Temmuz.2007, 02:17
Sürprizleri bekliyoruz..(:

BuRoCKK
09.Temmuz.2007, 02:20
Evet arkadaşlar birazda haberler yazmayı bırakıp reele dönelim.Yarından itibaren işten geldiğim anda oyunu hızlandıracağım.Şu anda oyuncu takibindeyim manageri adeta 6 aydır oynamadığımdan dolayı unutmuşum.Birazda işlerin yoğunluğu sebebiyle bakamıyorum yarından itibaren hızlanıcaz.

Transferde 2 yerli 1 yabancı alıp , transferi kapatacağız.Kulubün bütçesini 4-5 senelik bir periyotta oldukça güçlendirmeliyiz.

Hedefim 2070 diyorum bu sefer :) , Farklı Liglerde seçtim oralarada görev almaya gidebilirim sıkılırsam :)

Başarı dileyen arkadaşlarda saolsun onlara bile geç cvp verdim.Hepsine ayrı ayrı teşekkürler

onur1990
09.Temmuz.2007, 13:03
2070:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_ eek:

KaF KeF
09.Temmuz.2007, 13:05
biraz fazla uçmuşsun galiba.....