PDA

View Full Version : bir dirilis hikayesi

the lapaci
09.Temmuz.2007, 14:52
arkadaslar romanin bu sne isinin kolaylastini bilirsiniz ama aslinda o kdr da diil ben romayi aldim:0: ilk gonderdiim isim perrotta oldu cunku gereksiz bi oyuncu bence 13m e intere gittti da sonra martinez yedeklere gonderildi okaka as takima cikti yeni olar** luka modric geldi ki herkese tavsiye ederim nese bu transferlerle ilk donem gayet iiyidi mancini o kadar ii oynadi ki milan onun icin 70m i gozden cikardi($)ama buna transfer donemı engel oldu we transfer gerceqlesmedı ara transferde chıvu yu chelsea yı 17m e gonderdıqten sora yerıne valerıan ısmaelı aldım okaka 4 ay sakatlandı we forwette montellayıda serbest bırakınca bı tek vucınıc kaLmıstı bende satlık lıstesınde bulunan alan smıthı aldın we ınanılmas oynadı gerceqteq forwet eksıı olan takımlara bıre bır nese sezon sonu geldı cattı ınter 2 puan onumde sampıon oldu ama sampıonlar lıgınde fınal oynadım we arsenal e 81 de yedıım golleee malub oldum(vassıkırı dıaby)ama takım bu olanlardan memnun olsa gerek sozlesmemı 2011 e kdr uzttılaar. BUDA BENIM KARIYERIMDI FM 2007 DE HERKESE II OYUNLAR

KaF KeF
09.Temmuz.2007, 14:56
Çok Kısa Yazmışsın.Birde Caps KoysayDıN...

CeSC FaBReGaS
09.Temmuz.2007, 14:57
evet bencede oyle daha iyi olurdu

ozgur0ozdemir
09.Temmuz.2007, 15:07
Aga kariyer kisa olmus devam edersen ss falan koyarsan guzel olur. Ben de roma da cok kariyer yaptim. Chivu satman buyuk hata bence. Yerini kimse dolduramiyon onun. Forvet e de iverseni al. Bi de mancini de sakin satma. Her iki kanatta da super oynuyo

yunusgs
09.Temmuz.2007, 15:55
SS lazım...