PDA

View Full Version : Fatihin Veliahtı

attiilla
10.Temmuz.2007, 01:03
Yataktan telefonun sesiyle uyandım.Arayan bizzat Fatih Terimdi.

Fatih Terim:Atillacım günaydın.Çabuk haberleri aç.Önemli gelişmeler oldu.Sana anlatamam telefon fazla yazıyor.

Tam tamam diyecektim telefon kapandı.Bende hemen televizyona koştum.Bir baktım Carlo Ancelotti istifa etmiş.Milanda taşlar yerinden oynuyordu.Yeni menejer adayları olarak Tomas Schaaf,Frank Rjikaard birde Atilla Kasap diyordu.Bu haberi duyunca sevinçten havalara uçtum.Frank Rjikaard ve Tomas Schaaf Milanın boşalan koltuğuyla ilgilinmediklerine dair basın toplantısı düzenlediler.Artık tek aday bendim.Kulüp binasına gittim.Berlusconi beni kapıda karşıladı.Aramızda geçen konuşmalar aynen şöyleydi:

Berlusconi:Selam-ın aleyküm Atillacım nasılsın?Sabahleyin olanları biliyorsun değil mi?Olanları hiç sorma!Seni Milan kulübunun genel menejeri yapıyorum ititraz istemem.

Atilla Kasap(ben):Ve aleyküm selam.allaha şükür iyiyim.Tabikide kabul ediyorum.Ama bir iki şartım olacak.

Berlusconi:Emrindeyim Paşam!

Ben:İlk önce artık Milana yakışır bir başkan ol,neydi o haberler öle git yengeden özür dile.Karı kız peşinde koşmayı bırak.İkincisi maldini,costacurta,simic gibi milana emeği geçmiş fakat pörsümüş bu oyuncuları eğer kabul ederlerse antrenör yap ,kabul etmezlerse kapı dışarı et.Ben kendime 50.M $ transfer bütçesi istiyorum.Anlaşıldı mı?

Berlusconi:İstediğin sadece bunlar mı?Tamam hepsini kabul ediyorum.Yeterki bu Milana genç ve dinamik kadro kurarak başarısına başarı kat.Yaş ortalaması çıktı 30 a inmez 29a!Haydi bakayım göreyim seni

Ben:Sen bu işi oldu bil.Ligi bilmem ama Şampiyonlar ligi bizimdir.

2 hafta sonra;

Artık Milanın teknik direktörüydüm.Hayallerime kavuşmuştum ancak bu takımı gençleştirmek için çalışmalara başlamalıydım.Baş antrenörler Mauro Tasootti ve Giorgio Ciaschiniyle oturup bir güzel konuştuk.İnce eleyip Sık dokuduk...Bu çalışmanın sonucunda Cagliarili Suazoyu,West Brommichli Curtis Daviesı,Bayern leverkusenli Gonzalo Castroyu,Fnerbahçeli Şanlı tuncayı Siyah Kırmızılı renklere bağladık.Tuncay Şanlı imza töreninde sevinçten bayıldı.Bir baktık altına işemiş:icon_smile:

Mauro Tassotti benim yanıma gelerek alt yapı berbat kesinlikle takviye yapmamız lazım dedi.
Bende Bojan,Saivet ve Niguezı toplam 5 m$ yetiştirme bedeli karşılığında 20A kadroma kattım.hepside geleceği parlak oyuncular idi.Mauro Tassotti transferdeki inceliğimi gördükten sonra:

Tassotti:Eğer bu sene -8 puandan şampiyon olursak sana kızımı vereceğim gibi şakayla karışık bir
teklifte bulundu.

Ben:Hele bir şampiyon olalım da...Anadın sen onu!

işte transferlerin resimleri:

http://img486.imageshack.us/my.php?image=adszgq2.png

bu resimde de gidenler:

http://img48.imageshack.us/my.php?image=adsz2ym3.png

bu transferlerden sonra sezona bomba gibi girdim curtis davies memleketinden çok uzaklara kadar geldiği için biraz italyada uyum sıkıntısı çekmiş.ama onu çözdük.Özellikle Suazo ve Tuncay gerçekten takıma çok yararları oldu.işte size fikstür:

http://img337.imageshack.us/my.php?image=adsz3bu3.png

Fikstürün devamını yarın koyacağım.şu an 1 aralıktayım ve Drogbanın kontratı bitiyor ama kontrat istemiyor.inşallah alırım

ozgur0ozdemir
10.Temmuz.2007, 01:22
hadi hayirli olsun basarilar.

TürkuAz
10.Temmuz.2007, 01:45
Haydi bakalım..(:

Fıratcan Alçınkaya
10.Temmuz.2007, 01:49
Hayırlı olsun Başarılar...

Memedov
10.Temmuz.2007, 01:54
Güzel bir giriş olmuş başarılar.

onur1990
10.Temmuz.2007, 02:38
başarılar...

Wesley Sneijder
10.Temmuz.2007, 08:27
Milan'la başarı yakalamanı çok isterim. İnşallah şampiyon olursun. Şampiyon olman Inter'in puan kayıplarına bağlı. ;)

yunusgs
10.Temmuz.2007, 09:57
Basarılar dogru Inter puan kaybederse Roma da kaybederse sampıyon olabılırsın

Atakan38
10.Temmuz.2007, 10:49
basarıLar oLursun artık o takımLa sampıon

Hugo
10.Temmuz.2007, 10:52
Elamın aleyküm dedirttin ya berlusconi ye :D

David Suazo kaç gol atacak bakalım :D

CeSC FaBReGaS
10.Temmuz.2007, 11:54
basarilar...

attiilla
10.Temmuz.2007, 12:05
:mad::mad:
Milan takımının yılıdz oyuncusu Kaka takımdan ayrılmak istediğini açıkladı.Bu karar karşısında adeta şok olan menejer Atilla Kasap Kaka ile özel görüşme yaptı.Kaka hocasına artık seçeneklerini düşündüğünü yeni bir takıma gitme gereksinimi duyduğunu söledi.Atilla Kasap ise Milanda kal çağrısı yaptı.Buna sebep olan olay ise Jose Mourinhonun Brezilyalı yıldıza kanca takmasıydı.Bakalım önümüzdeki günler bize ne gösterecek?Ama bundan zararlı çıkacak olan Milan gibi gözüküyor.24 yaşındaki yıldızın 2011 e kadar mukavelesi bulunuyor.

işte Kakanın personel bilgileri:

http://img161.imageshack.us/my.php?image=adszso7.png

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Sene başından beri Ambrosiniyi satmaya hevesli olan Atilla ona bir şans tanımıştı.Ambrosini yine hocasının gözüne giremeyince takımdan ayrılması an meselesiydi.Lazionun aylık taksitlerini kabul etmeyen Atilla Kasap parayı peşin istedi.Lazio bu pürüzleri de giderdikten sonra Ambrosiniyi alması pek de zor olmadı.Lazio bu transferin karşılığında Milana 7,250,000 milyon dolar bonservis bedeli ödeyecek.

http://img507.imageshack.us/my.php?image=adsz2ii6.png

Rodrigo Tello
10.Temmuz.2007, 12:15
Kaka'yı elinde tutmaya calıs..Basarılar

onur1990
10.Temmuz.2007, 12:30
kakaya ne kadar verirse verseler elinde tutmaya çalış.

attiilla
10.Temmuz.2007, 12:36
Transfer bütçesini bitiren menejer Atilla Kasap bonservissiz oyunculara yöneldi.Drogbanın Chelsea ile sözleşme imzalamasından sonra daha genç olan Real Madrid patentli Soldado da karar kıldı.Soldado 2.Temmuz 2007 tarihinde takıma katılacak.Kakayı kesinlikle satmayacağını söyleyen Atilla Kasap eğer çok cazip bir teklif gelirse Kakanın yerine Van der vaart ve Wesley Sneijder isimlerini düşünüyor.

http://img520.imageshack.us/my.php?image=adsz3ff0.png

yunusgs
10.Temmuz.2007, 13:09
Kaka Nefis Bir Futbolcu Sakin Satma

Adnan Kılıç
10.Temmuz.2007, 13:23
güzel hazırlamışsın başarılar

attiilla
10.Temmuz.2007, 14:32
yunus güzel futbolcuda kontrat imzalamıyor 2011 e geldiğimde bu sefer beleş gidecek

CeSC FaBReGaS
10.Temmuz.2007, 14:34
bence 2010 da sat o zaman

attiilla
10.Temmuz.2007, 15:08
inşallah o zamana kadar düzelir bu Kaka

yunusgs
10.Temmuz.2007, 15:11
Dogru ımzalamazsa 2010 da sat

Summit
20.Temmuz.2007, 01:38
devamı yok mu baya keyifliydi

eglocc
20.Temmuz.2007, 02:28
bende milan'i 3 sene yonettim kaka bende de sorun cikartti o nedenler onu sozlesmesinin bitmesine 1 yil kala sat o parayla baska oyuncular alirsin

byeark90
20.Temmuz.2007, 02:34
kardeş maclarda biraz daha detaya girsen hem nası bi taktik yaptın kimleri oynattın da gol yemedin bilmiyom valla nese yinede başarılar biraz detay koysan ii olur