PDA

View Full Version : En çok sinirlendiğiniz maç?

Saudalf
19.Ocak.2006, 18:56
Arkadaşla beraber ispanya ligini oynuyorduk. Ben R.Madrid'tim o Barça. Neyse onun sahasında bir lig maçımız geldi çattı. Taktikleri gözden geçirdik, kadromuzu kurduk, maça başladık. İlk yarı maç 0-0 bitti ve Barçadan tam 3 futbolcu kırmızı kart gördü. İçimden ikinci yarı farka giderim hesaplarını yapıyorum. DEvre arasında arkadaş iyice defansa çekildi ben ise kendi sahamda oynadığım taktiğe döndüm. Peki sonuç ne mi oldu? Benim açımdan tam bir hüsran. maç 0-0 bitti. üstüne üstlük birde arkadaşın alay edişine maruz kaldım. bu kadar sinirlendiğim ve küfrettiğim bir maç hatırlamıyorum. aradan onca zaman geçmesine rağmen hala arkadaşın laf sokmalarından kurtulamadım.

Selman Ozturk
19.Ocak.2006, 19:05
kız arkadaşımla evler altlı üstlü olduğu için sürekli multiplayer fm yaparız.benim sayemde o da tam bi fm fanatiği oldu..Bir keresinde şampiyonlar liginde aynı gruba düştük...ben galatasaray o ise inter...grubun son maçında benim 1 puana ihtiyacım vardı maç ise inter deplasmanı....son dakikalara kadar mücadele başabaştı ve 90. dakikaya 1-1 girmiştik... fakat kız arkadaşım 90+2'de bir gol atarak beni şampiyonlar liginden eledi :( :/

turknemesis
19.Ocak.2006, 19:15
deplasman macı besikas-fenerbahce Ben 1. sıradayım fener 15. ligin 20. haftası ılık bir ilkbahar aksamı mac basldı ilk yarıyı 2-0 onde kapattım Ama ikinci yarı Fenere ne olduysa costu mac 2-2 bitti cok sinir olmustum Gerci beni pek etkilemedi ama

senderson
19.Ocak.2006, 20:25
oyunda son 9 haftadır rahat maçım olmuyor.İlk 60 dk rahat sonraki 30 dk kalp krizleriyle geçiyor.Hele bir Karabükspor maçı vardıki üff.55 e kadar 3-0 öndeyim.74 te 3-3 oldu.85 te 3-4 oldu az kaldı atıyodum pc yi camdan aşağıya ama sahneye altyapından bir adam çıktı ve 5-4 yaptı yoska bu mesajı yazamayabilirdim..

safter
20.Ocak.2006, 02:10
hull city le 2010 da şampiyonlar ligi finaline kadar yükseldim,bu sefer olcak umuduyla maca cıktım rakip roma.macta üstün oynuyorum ama cassano cok uzaktan alakasız bi gol attı neyse dedik ama roma kalecisi(morgan d.sanchis)9 la oynadı ve o macı,paraları hayellerimi kaybettim:mad:

ibo
20.Ocak.2006, 04:08
kız arkadaşımla evler altlı üstlü olduğu için sürekli multiplayer fm yaparız.benim sayemde o da tam bi fm fanatiği oldu..Bir keresinde şampiyonlar liginde aynı gruba düştük...ben galatasaray o ise inter...grubun son maçında benim 1 puana ihtiyacım vardı maç ise inter deplasmanı....son dakikalara kadar mücadele başabaştı ve 90. dakikaya 1-1 girmiştik... fakat kız arkadaşım 90+2'de bir gol atarak beni şampiyonlar liginden eledi :( :/

vay be senin kız arkadaşın bile dmeek fm oynuyor. Valla heralde kız arkadaşın sayesinde elenmek snaa baya bi koymuştur :);)

Saudalf
20.Ocak.2006, 12:07

ne kadar şanslı birisin ya, kız arkadaşın fm oynuyor. hatta senden daha iyi :))

cipy
21.Ocak.2006, 20:11
ben gs ile namağlup ilk yarıyı bitirip ikinci yarının başlarında idim.. gb ile maçım var bakiim bi kontrol ediim dedim takım 16. sırada ziya doğan yeni kovulmuş bu yüzden baş ant. mesut bakkal yönetiyor.. maça geldim... allahım çıldırıcam sürekli atak yapıyorlar kadromda defeansta iyi ama tık yok hücum taktik yapıyorum defansif yapıyorum olmuyor 3-0 yenildim :mad: :mad: :mad: o sinirle direk kapattım bilgisayarı 2-3 gün cm oynamadım... ama sonra girip
5-1 yendim hehehe...:)

selimovski
21.Ocak.2006, 20:41

süper ya :D :D

hucar17
21.Ocak.2006, 20:45
bikeresinde Fener le konya deplasmanında oynuyorum son dakkalar artık 12-0 yeniyorum maç müthiş gidiyo derken 88 civarında adamlar bi attı deli oldum resmen.dedim ne güzel 12 tane attım.adamlar son dakkalarda attılar yine de...

RoCCo_42
21.Ocak.2006, 20:59

Kötü olmus be dosdum karizma resetlenmis azcık bence.:D (vv)

Selman Ozturk
21.Ocak.2006, 21:02
Kötü olmus be dosdum karizma resetlenmis azcık bence.:D (vv)

dostum ne azıcığı yaw karizma falan kalmadı tamamen gitti walla....

Selman Ozturk
21.Ocak.2006, 21:04
ne kadar şanslı birisin ya, kız arkadaşın fm oynuyor. hatta senden daha iyi :))

walla kardeşim buna şanslılık mı denir yoksa eziklik mi denir bilemiyorum...baya bi eziklik yaşadım o dönem:D :D :D

cüneyt11
22.Ocak.2006, 00:15
benim en çok sinirlendiğim maç bayern le yaptığım maçtı.adamlar bana 5 tane attı.3 tanesini ballack attı.bi tane roy makaay ötekisini ise pizarro.ben de onlara 3 tane atabildim.takımım roma bu arada.

semih5
22.Ocak.2006, 01:03
ben bjk dim karsi taraf konya idi macta 3 penalti 2 si onlara 3 kirmizi kart mac barabere bitti bana manyak kodu bu kadar hic bir macta sinirlenmemistim

aksilaz
22.Ocak.2006, 01:17
daha önce hiç fm oynamaış bi arkadas beni oynarıekn gördü.banada feneri sec dedi daha lig öncesiydi sürekli hazırlık maçı yarladık birbirimizle adam beni 4 kez üst üste yendi.deli olmuştum o gun.ama cok sanslıydı gercekten.taktiğini görseniz gülerdiniz.oklar havda carpışıyodu birbiriyle

Selman Ozturk
22.Ocak.2006, 01:23
daha önce hiç fm oynamaış bi arkadas beni oynarıekn gördü.banada feneri sec dedi daha lig öncesiydi sürekli hazırlık maçı yarladık birbirimizle adam beni 4 kez üst üste yendi.deli olmuştum o gun.ama cok sanslıydı gercekten.taktiğini görseniz gülerdiniz.oklar havda carpışıyodu birbiriyle

biz buna acemi şansı diyoruz dostum...:D :D

gncilker
22.Ocak.2006, 09:03
Arkadaşlar bende hep büyük takım alırdım fakat bu sefer içimden şöle ii bi anadolu klübü aliim dedim neyse ankarasporu aldım. intertoto kupası finali ankaraspor - marsilya
ilk maç 1-0 marsilya yenmişti
ikinci maç fransadaydı ve 2-1 öndeydim yani maç öle biterse gol farkından uefa ya yükselecem neyse dakika 90+1 de benim adamlardan biri ceza sahasında adamı düşürünce penaltıdan yedim golü nerdeyse ağlıyacaktım

o maça çok uyuz olmuştum sonra zaten o adamı kovdum gitti...

ama neyse şimdi 2.sezonumdayım ve uefa kupasında çeyrek finaldeyim rakip celtic bakalım neolacak...

LvEbGm_
23.Ocak.2006, 13:31
chelsea yle man. utd deplasmanında sezonun bitmesi 11 hafta fln var yani baya bi zaman var..1-0 öne geçtim carvalho ile..van nis. 1-1 yaptı dk 11 de..sonra dk 17 de robben dk 22 de petr cech sakatlandı yedek kaleciyi aldım..owen la 2-1 öne geçtim dk 40 ta cassano da sakatlandı adam ların hepsini mecburen değiştirdim ve ilk yarıda bütün oyuncu deiştirme hakkım bitti!!!daha sonra dk 48 de Lampard la 3-1 öne geçtim sonra rooney 3-2 yaptı ama..hayatımda hç bu kdar sinirlenmemiştim..ilk defa sinirden masaya vurduğum maçtı :D anlatırken bile sinirlendim..!

Burak Duran
26.Ocak.2006, 12:37
kocaelisporum. şampiyonlar ligi çeyrek finalinde Galatasaray çıktı ilk maç ASY 1-1 bitti. dedim ismet paşada kesin tur benim. maça fırtına gibi girdim ilk yarı 2-0 öndeyim ohhh dedim bu maç bitti. dk 85 hakem penaltı verdi ve aynı dk. 3 oyuncumu attı. penaltıyı tomasx attı ve 90dk mondragon kornere çıktı ve gol attı nerdeyse pcyi indiriyodum aşağıya çoooooooook gıcık olmuştum

yusuftaş
26.Ocak.2006, 14:13
chesea6-6ajax penaltılar 5-4 bide yusuftim 40-41 denişikler

zargı
26.Ocak.2006, 19:03
hangi birini yazim ki hepsi beni deli editor

Universal
26.Ocak.2006, 19:09
Fenerbahceyi yönetirken ilk sezonun grup maçıydı şampiyonlar ligine devam etmem için s.prag yemmem gerekiyordu her şey güzel gidiyordu taki 70 dk 1-0 öndeydim ve birden penaltı oldu ve 10 kişi kaldım adamlar attı maç 1-1 bitti şampiyonlar ligi defterimi kapatmıştım ama sinrilensemi bi türlü anlayamadım çünkü o yıl uefayı aldım

treep_chi
26.Ocak.2006, 22:31
GS ile türkiye kupasında samsunsporla oynuyorum. Kalecim (polat keser) sakatlandı. Bnde Yedek kalecimi (volkan babacan) aldım oyuna dk 54 de o da sakatlandı. bnde geremi'yi kaleye koydum. skor 2-0 öndeyim. dk 81 de geremi kaleye geçti.83 de penaltı oldu ergün atıldı 2-1 oldu skor. 85 de nuri şahin son adam olduğu için atıldı. frikik gol oldu 2-2- oldu. ben kaldım 8 kişi. dk 90+2 de ben pen. kazandım. hakan şükür kaçırdı savunma ileri vurdu serkan aykut gitti gol attı 3-2 kaybettim.. zaten ondan sonra en son hatırladığım optik klavyemin hawada süzülüp duwara çarpmasıydı :D

Bundan kötüsü war mı arkadaşlar :D:D:D

RoCCo_42
26.Ocak.2006, 22:51
Walla arkadaslar yazdıklarınız gercekden cok ilginc ya gülsemmi aglasammi iki arada bir derede kaldım gercekden.

treep_chi
26.Ocak.2006, 22:58
başına gelen insan gülemiyo ama :D:D:D

semih5
26.Ocak.2006, 23:36
GS ile türkiye kupasında samsunsporla oynuyorum. Kalecim (polat keser) sakatlandı. Bnde Yedek kalecimi (volkan babacan) aldım oyuna dk 54 de o da sakatlandı. bnde geremi'yi kaleye koydum. skor 2-0 öndeyim. dk 81 de geremi kaleye geçti.83 de penaltı oldu ergün atıldı 2-1 oldu skor. 85 de nuri şahin son adam olduğu için atıldı. frikik gol oldu 2-2- oldu. ben kaldım 8 kişi. dk 90+2 de ben pen. kazandım. hakan şükür kaçırdı savunma ileri vurdu serkan aykut gitti gol attı 3-2 kaybettim.. zaten ondan sonra en son hatırladığım optik klavyemin hawada süzülüp duwara çarpmasıydı :D

cok kotü olmus arkadas

treep_chi
26.Ocak.2006, 23:54
offff offf gel bide bana sor. bana 35 YTL ye patladı. (yeni klawye) :D:D:D

Saudalf
27.Ocak.2006, 17:05

çok kötü bir durum yaa. ne desem bilemiyorum. sadece klavye ile kurtarmışsın bu şartlar altında. bence bu bile başarı. ben iki tane sandalye kırdım cm ve fm yüzünden. hoplarken, zıplarken çatırt kırıldı gariban sandalyeler.

barahir
27.Ocak.2006, 17:44
ya benim daha dün oldu arsenalleyim sezonun sondan 2. maçı ben 1 puan öndeyim chelsea den ama deplasmanda oynıcam chelsea ile. maç tam anlamıyla süper gidiyodu benim için beraberlki bile yetiyo.maçın 87. dakkasında durum 2-2 ama reyes çıkıyo gol atıyo ben bi seviniyom bi seviniyom. tam dedim ki 90. dakkada tmm şampiyon benim. ama adamlar 90 da 2 tane gol attılar ve ben 4-3 mağlupum inanabiliyomusunuz arsenal gibi bi takım 90 da 2 gol yiyo. golleride atan paulo fereira hadi forvet atsa canım yanmaz ama sağ bek atınca çok sinirlendim walla kıracaktım pc yi ama bi daha fm oynayamam diye kırmadım:D:D:D

xonderturkx
03.Şubat.2006, 22:55
ben fener deyim ilk senemde ligde üst üste 4 maç 1-1 berabere kaldım işin kötü yana her maçta öne geçtim ama hepsinde son 5 dakikada gol yedim galiba bu oyunda bir gariplik var çıldırdım yawwwwwww

Nedvedmania
03.Şubat.2006, 23:22
galatasaray fenerbahçe turkey cup final maçı hakem ali aydın fenerin uzatmalarda ofsaytten golünü vardi o maçta ne küfürler saydırmıştım hakeme :D:D:D en sinir olduğum maç oydu

cureshot
04.Şubat.2006, 14:19
şampiyonlar ligi finalinde man utda 3-1 öndeyken 84te muz şutla 35 yarddan defoe 90+3te de ruud atıp maçı uzatmaya götürmüşlerdi o an bayağı sinirlenmiştim ama 117de de mancini attı daha güzel oldu

ibo
04.Şubat.2006, 14:31
fiorentina ile italya kupasıında final deydim. italyada final 2 maç üzerinden oynandığı için ilk maçta deplasmanda inter ile 4-4 erabere kalmıştım ikinci maçta evimde 2-1 maluptum ve artık son dakkalardı ama carew mutlak pozisyonu kaçırmıştı halbuki pazzini ye pas olarak çıkarsa gol olacağı kesindi o an oldukça sinir olmuştum...

aras886
05.Şubat.2006, 07:54
çoğu zmn Gs ile oynarım TSLde bjk ile maçlarımın %90ı berabere bitiyor her maçı ayakta takip ediom
birde juve var ne zman eşlesek hiç 4-0 dan aşşasını hatırlamıyom bu juve beni ii etüt etmiş valla :S