PDA

View Full Version : Fm 2007 İÇİn 2008 GÜncellemesİ

vefacaglar
21.Temmuz.2006, 01:45
Bide avrupa transferlerini katsanız...

SsX
21.Temmuz.2006, 05:56
bu yama 7.0.0 uyumlumu

wade_Ilgaz
22.Temmuz.2006, 02:45
beyler gs kuranyiyi alıooooooo geliomus

Aykan19o3
22.Temmuz.2006, 03:05
beyler gs kuranyiyi alıooooooo geliomus

yalan.. :D

yunus2309
22.Temmuz.2006, 21:01
ya arkadaslar yamayi indirmek isteyen indirir istemeyen indirmez bu kadar kargasaya ne gerek var bence yama güzel olmus güzel çalisma tsk ler emege saygi

nihatuzel
27.Temmuz.2006, 21:09
ya bu programi indirdikten sonra nereye aticaz

Redrum
27.Temmuz.2006, 22:59
Galatasaray'ı seçtim parayı gördüm ve anladım.. bu oyun oynanmaz..

volkankose11
29.Temmuz.2006, 07:43
Ne rezilliği var kardeş fenerin transfer bütçesi 25 milyon dolar mı o zaman nasıl şaçtı 4 salağa dünyanın parasını ben oyunu daha gerçekçi yaptım ödüller ekledim elimden geldiğince transferleri yaptım ister yüklersin ister yüklemezsin

NE DİON SEN SALAK FELAN İLLA GSLİSİNİZ YA CARLOSA LAF ATIN SİZ FORMASINI ALIN İLK EWWEL 90 YTLSİ VARSA KLÜBÜNÜNÜZÜN:dddddd OLMADI SİZE KREDİ AÇAK
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
az ewwel carlos sakaydı kardeş te ya bişi dikkatimi çekti aslında baya iyi ama neden beğenmediyse millet ama o onların görüşüdür saygı duymak lazım

Addolorato
29.Temmuz.2006, 18:48
Yamayı yapan arkadaşa acıyorum arkadaş iyi niyetle bi çalışma yapmış bi küfür etmedğiniz kaldı lütfen emeğe saygı biraz....

AneLKa_90
31.Temmuz.2006, 19:06
oyun çıkana kadar bunla idare edelim... teşekkürler ;)

cankerem
05.Ağustos.2006, 00:22
saol kardeş elıne saglık

fmvolkan
22.Ağustos.2006, 05:47
ribery 21 haklı kardeşim madem bu işe emek veri yosun ona saygımız sonsuz ama boyle sacmalıklar oldumu zevki kalmıyor bu iş yapı yorsan gercek çi olsun bütceler cok sacma

xunar
25.Ağustos.2006, 11:55
Gerçekçi oynamak istiyorsan Elhadjinin yamasını indir, hileli oynamak istiyosan bunu indir. Bu yamayı yapan arkadaşa emeklerinden dolayı tşk ediyor ama yaptığı bu yamaya gerçekçi demesinden ve kezman ile luganoya salak demesinde ötürü kınıyorum. Futbol bilgisi yetersizmiş.

tounela
12.Temmuz.2007, 14:19
Arkadaşlar yeni transferler yapıldı, yeni takımlar çıktı, düştü yeni hocalar geldi, gitti buna rağmen ben oyunu hala eski haliyle oynamak istiyorum diyorsanız bu güncelleme size göre değil :)

Neler var bu güncellemede

1. Tüm turkcekcell super lig transferleri 11 temmuz 2007 ye kadar olan ( Lincoln, Carlos, tello vs )

2. Tüm yeni hocalar ( Ertuğrul sağlam bjk, Kalli Gs gibi )

3. İnen ve çıkan takımlar ( Kasımpaşa oftaş belediye - sakarya antalya erciyes)

4. Avrupaya giden takımlar ( BJK FB CL YE, GS, ERCİYES UEFAYA VE TS İNTER TOTAYA)

5. Tüm kluplerin bütçeleri güncellendi

6. Kardeş klupler güncellendi

7. Ödüller Türkçeleşti ve yeni ödüller eklendi ( Ayın menejeri, Gol kralı, Yılın kalecisi, Yılın Genç Oyuncusu gibi )

8. Potansiyelleri 120 yi geçmeyen oyuncular oyundan temizlendi

9. Potansiyeller gerçeğe uygunlaştırıldı ( Serdar kulbilge iyileştirildi Volkan demirel düşürüldü )

10. daha neler neler hadi indirin oynayın

http://www.turksportal.net/dosya/fm/28671/bilgi/

erkanzengin
13.Temmuz.2007, 22:04
kardeş avrupada herhangi bi deişiklik yapmadın mı?

spider3784
13.Temmuz.2007, 22:28
Daha 2008 transfer döneminin ortasındayız:)

y_a24
13.Temmuz.2007, 23:41
nasıl yüklenecek

_ReaL_
13.Temmuz.2007, 23:50
arkadaşlar ben singapur liginden tampinesi yönetiyorum
onun yeni transferleri varmıdır?

Çağrı Demirşen
13.Temmuz.2007, 23:57

bunlar niye silindi ki?

KaF KeF
14.Temmuz.2007, 02:35
Kaç Mb????

captainfb
14.Temmuz.2007, 03:41
c/program files/sport interactive/fm 2007 dosyasinn icindeki db kismina bu indirdigim seyi attim gerekli degisiklikleri yapimmi dedi yap dedim.simdi ise yeni bir lig acamiyorum hata verio _...duzeltme sansim varmi

ribery21
14.Temmuz.2007, 12:09
sadece turkiye ligi transferleri war o da yarim yamalak seyhan tolga gideli yil oldu hala kiralik istanbul buyuksehir belediyenin transfer butcesi 68 trilyon galatasarayin da ayni fenerin 112 trilyon bu ne sacmalik ya adam gibi yapin su isi yada yapip wakit kaybettirmeyin insana 68 trilyon butceyle babamda gelir oynar nie bunlari eliosun kardeim koy transferleri birak allah allah ya ne anliosunuz kolaylastirmaktan anlamiorun ki zor olsunki tadi olsun sora sadece turkiye ligi noluo yani sende lincoln olcak barcelone henry i almamis olcak ne anlami kaldi ki bole oynamanin hic bi zevki yok avrupa transferlerini koymadiktan sora...beylerbeyini gitmis fenerbahcenin pilot takimi yapmis galatasaraydan alip ne adamsiniz ya...indirmeyin bosuna mb iniz gitmesin

the_endless
14.Temmuz.2007, 12:40
Arkadaşlar yeni transferler yapıldı, yeni takımlar çıktı, düştü yeni hocalar geldi, gitti buna rağmen ben oyunu hala eski haliyle oynamak istiyorum diyorsanız bu güncelleme size göre değil :)

Neler var bu güncellemede

1. Tüm turkcekcell super lig transferleri 11 temmuz 2007 ye kadar olan ( Lincoln, Carlos, tello vs )

2. Tüm yeni hocalar ( Ertuğrul sağlam bjk, Kalli Gs gibi )

3. İnen ve çıkan takımlar ( Kasımpaşa oftaş belediye - sakarya antalya erciyes)

4. Avrupaya giden takımlar ( BJK FB CL YE, GS, ERCİYES UEFAYA VE TS İNTER TOTAYA)

5. Tüm kluplerin bütçeleri güncellendi

6. Kardeş klupler güncellendi

7. Ödüller Türkçeleşti ve yeni ödüller eklendi ( Ayın menejeri, Gol kralı, Yılın kalecisi, Yılın Genç Oyuncusu gibi )

9. Potansiyeller gerçeğe uygunlaştırıldı ( Serdar kulbilge iyileştirildi Volkan demirel düşürüldü )

10. daha neler neler hadi indirin oynayın

[CENTER]http://rapidshare.com/files/42466289/TEMMUZ_2007.rar (http://rapidshare.com/files/42466289/TEMMUZ_2007.rar)[/CENTER
]
anıl lı gs ye ekledinmi

KaF KeF
14.Temmuz.2007, 14:34
Arkadaşlar hata veriyormuş???

ribery21
14.Temmuz.2007, 18:10
hata fln wermio oynanio ama oynanmak denemez bole rezil bisey gormedim daha hic yukleme bence

tounela
14.Temmuz.2007, 19:39
Ne rezilliği var kardeş fenerin transfer bütçesi 25 milyon dolar mı o zaman nasıl şaçtı 4 salağa dünyanın parasını ben oyunu daha gerçekçi yaptım ödüller ekledim elimden geldiğince transferleri yaptım ister yüklersin ister yüklemezsin

_ReaL_
14.Temmuz.2007, 20:32
düzgün konuşalım
üslüba dikkat edelim

ribery21
14.Temmuz.2007, 21:15

malesef yukleme hatasini yaptim zaten ben elestirimi yaparim sseni hic alakadar etmez yorumumu yapiorum ben muhattabim diilsin cvp veremezsin bana ben sana ne bicim sey bu nie yaptinmi dedim kotali insanlara indirmeyin diorum sadece cunku degmez..hadi o ok istanbul buyuksehir belediyenin parasi nasi 68 trilyon acikla bakalim??????????? profesyonel yapmıcaksan yapma otur evınde oyna kardesım her onune cıkan ıstedıı takıma ıstedıını koyup parasını arttırıp yama cıkartırsa ıcınden cıkılmaz bu ısın

tounela
14.Temmuz.2007, 21:26
Benim yamam yorm yaparsan muhattabın olurum ben yaptım oynuyorum belediye oftaş ve kasımpaşaya o bütçeyi verme nedenin o adamların kadrolarının Tsl için çok düşük olması transfer yapmaları için verdim yoksa 8 - 10 yiyip giderlerdi şuan manisa kluvert ile ilgileniyor Bursa ise cupa americanın en iyi kaleciilerinden birini alıyorsa gerçek olan benim yaptığımdır
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

düzgün konuşalım
üslüba dikkat edelim

Ben gerçek bir fenerli olarak diyorum Fenerbahçe 60 milyon euro verdi deivid kezman lugano ve eduya
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bütçeleri beğenmezseniz editörden düzeltirsiniz onun dışında 2008 e uyumludur oyun bununla birlikte bi sürü yenilik eklendi oyuna oynadıkça görürsünüz ama sırf art niyetli bişey bulmak isterseniz bunu orjinal oyunda da bulmak mümkün

_ReaL_
14.Temmuz.2007, 23:00
Ben gerçek bir fenerli olarak diyorum Fenerbahçe 60 milyon euro verdi deivid kezman lugano ve eduya

Kardeş sen Fotospor falan mı okuyorsun
O transferlerden Deivid dışında hangisi kotu transfer
Ayrıca hiçbiri senin diyişinle salak deil
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ayrıca indirdim update i yükledim gayet başarılı olmuş

AneLKa_90
14.Temmuz.2007, 23:10
update in çok iyi olmuş :) teşekkür ediyorum...

ribery21
15.Temmuz.2007, 00:07
[QUOTE=tounela;759495]Benim yamam yorm yaparsan muhattabın olurum ben yaptım oynuyorum belediye oftaş ve kasımpaşaya o bütçeyi verme nedenin o adamların kadrolarının Tsl için çok düşük olması transfer yapmaları için verdim yoksa 8 - 10 yiyip giderlerdi şuan manisa kluvert ile ilgileniyor Bursa ise cupa americanın en iyi kaleciilerinden birini alıyorsa gerçek olan benim yaptığımdır

belediye spor u dusunmek senin isinmi oyunda kac paraysa odur oranla bakalim chelsea bugun dunyaca unlu adamlari alio butce oyunda 140 trilyon civari sen yapmissin feneri 112 trilyon butce ayip..sen oynarsin zaten anca o yamayi hayir bisey yapiosan bunu belirt son transferler deme butcelerlede oynadim ben hile yaptim kafama gore ayarladim de ona gore indirsin insanlar kota sorunu olan war

_ReaL_
15.Temmuz.2007, 01:33
[quote=tounela;759495]Benim yamam yorm yaparsan muhattabın olurum ben yaptım oynuyorum belediye oftaş ve kasımpaşaya o bütçeyi verme nedenin o adamların kadrolarının Tsl için çok düşük olması transfer yapmaları için verdim yoksa 8 - 10 yiyip giderlerdi şuan manisa kluvert ile ilgileniyor Bursa ise cupa americanın en iyi kaleciilerinden birini alıyorsa gerçek olan benim yaptığımdır

belediye spor u dusunmek senin isinmi oyunda kac paraysa odur oranla bakalim chelsea bugun dunyaca unlu adamlari alio butce oyunda 140 trilyon civari sen yapmissin feneri 112 trilyon butce ayip..sen oynarsin zaten anca o yamayi hayir bisey yapiosan bunu belirt son transferler deme butcelerlede oynadim ben hile yaptim kafama gore ayarladim de ona gore indirsin insanlar kota sorunu olan war
Kardeş Manisa Kluivert için 2 Milyon Euroyu(Toplam 2 yıllık maliyet) fazla buldu
okadar vahim haldeler

ribery21
15.Temmuz.2007, 13:28
[quote=ribery21;759959]
Kardeş Manisa Kluivert için 2 Milyon Euroyu(Toplam 2 yıllık maliyet) fazla buldu
okadar vahim haldeler

e tamam vahim haldeler iste keyif almak istiosak vahim halde kalsinlar kardesim gercekte bole bi olaymi war aa siz vahim haldesiniz buyrun 70 trilyon butce bu sene geldiniz seneye geldiiniz gibi gitmeyin mi diolar bu zaten boledir lige yeni gelen takim 2. sene buyuk ihtimal duser para sorunundan gercekci oynayalim oyunu biraz..

ahhmet
15.Temmuz.2007, 15:41
arkadaşlar yorum yapmak istiyosanız üsluba dikkat ederek yapınız lütfen bu arada arkadaşımız uğraşmış ve yamasını yapmış sizinle paylaşmak istemiş eğer konu bütçelerse ya yamayı kullanmayın ya da kendiniz düzeltiverin (bence)

barahir
15.Temmuz.2007, 19:41
Beyler daha sakin.. Beğenen indirir oynar.. Beğenmeyen de güzelce eleştirisini yapar bu kadar..

Uzatmayın fazla..

BeeTLeJuiCe
16.Temmuz.2007, 13:29
bunlar niye silindi ki?

arkadaş sormus cevaplamamıssın bende merak ettim niye silindi pa sı 120 altında olan oyuncular??

hakanmaya18
16.Temmuz.2007, 14:37
yarim saat kendi ugrasan bi insan bundan daha bi update yapabilir..bence zaman kaybina degmez.indirmeyin

ribery21
16.Temmuz.2007, 19:45
yarim saat kendi ugrasan bi insan bundan daha bi update yapabilir..bence zaman kaybina degmez.indirmeyin

buyrun bosuna indirmeyin demedik

Hugo
16.Temmuz.2007, 20:02
düzgün konuşalım
üslüba dikkat edelim

Diyene bak yahu :zuhaha

the_endless
16.Temmuz.2007, 20:38
http://www.sortitoutsi.net/index.php?page=downloads&area=file&fileid=4472 arkadaşlar siz burda tartışa durun patchmızdünyaca ünlü sitede rekor kırıyor yarım günce 900 geçti indirme sayısı

ribery21
17.Temmuz.2007, 13:26
http://www.sortitoutsi.net/index.php?page=downloads&area=file&fileid=4472 arkadaşlar siz burda tartışa durun patchmızdünyaca ünlü sitede rekor kırıyor yarım günce 900 geçti indirme sayısı

onu ındırenler ne olduunu bılmeyıp bırazdan sılıcekler zaten...way yama die atlamışlar bizim gibi hataları görünce silicekler önemli olan indirilme adede diilki al bende indirdim ama memnun kalmadım onemlı olan kaç kişinin güzel diiceii..he zaten buda bi kriter diil hileli oynamak isteyen 13 14 yaşındaki insanlara güzzel gelir tabi 70 trilyon bütceyi kim istemez..ben istemem mesela gerçekçiliği kaçıo çünkü ama editore girip oyuncuları yükselten 200 trilyon bütçeyi takımına yapan insanlar oynar hayırlı olsun

Redrum
20.Temmuz.2007, 21:58
[QUOTE=Re@L;760131]

e tamam vahim haldeler iste keyif almak istiosak vahim halde kalsinlar kardesim gercekte bole bi olaymi war aa siz vahim haldesiniz buyrun 70 trilyon butce bu sene geldiniz seneye geldiiniz gibi gitmeyin mi diolar bu zaten boledir lige yeni gelen takim 2. sene buyuk ihtimal duser para sorunundan gercekci oynayalim oyunu biraz..

madem zengin olmak istyosaun ltfen türkiye ligini mahvetme istiyosan para git interi seç chelsea yı seç..

OnuldinhoHizmet
21.Temmuz.2007, 00:00
ne boyle yaw herkes ayrı bir telden emege saygı gösterin ayıp be begenmediyseniz indirmek zorunda değilsiniz kardeşim eleştirinin de bir tozu wardı yani helal olsun gardaş çok guzel olmuş emeğine sağlık

C_e_Z_a
09.Ağustos.2007, 17:57
helal olsun ribery21 dogru dion bir işi yspılıyorsa adam gibi yapılmalı ya da hiç yapılmamalı.İstanbul B.B.spor un o kadar parası olsa ooooo türkiye de yıldızlardan gecilmezdi.

okedeus1991
10.Ağustos.2007, 17:16
tounela kardeşim çok güzel olmuş ellerine sağlık hayır güzel olmasa bile senin uğaşman çabalaman yeter değil mi

bu arada ribery21 adam ol len madeem o kadar bilion kendin yap bi tane de görem it
bu arada arkadaşlar sırf ribery21 e inat 3 kere indirdim aynı dosyayı farklı kullanıcı adıyla

ya ribery21 herşey senin dediğm gibi olmuyomuş değil mi

İT:uzgun:

knnplt
10.Ağustos.2007, 22:07
arkadaşlar ben sıkıldım bu db işinden işe yaramıyo
7.0.2 kuryoz onu bile seçmiyo. direk oyun yüklüyo.ben en iyisi photoshop çalışıyım biraz. yapan arkadaşlarların yinede eline sağlık.şimdi fm yi kaldırıyorum. birdaha elimi sürmüycem. 2008 çıksada umrumda değil.hiç bir şeyde bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum.

okedeus1991
11.Ağustos.2007, 11:07
arkadaşım aynen bende sıkıldım artık bende bırakmak istiyorum oyunu ama bir türlü olmuyo cd yi kırdım ama dayanamayıp yüklüyorum ama bu sefer kararlıyım başka oyun oynayarak fm yi bırakacağım zaten aartık yavaş yavaş bırakmam gerekio