PDA

View Full Version : scout nasil gondericem

cikoli
13.Temmuz.2007, 21:32
arkadaslar bana acilen scout nasi gondericegimi ve kardes takim nasil edinebilcegimi anlatirmsnz. personel bolumunden gozlemcilere tikliyorum fakat onlari nasil farkli ulkelere oyuncu izlemek icin gonderebilecegimi bilmiorm.acil yardm smdden tesekkurler:s7:

AneLKa_90
13.Temmuz.2007, 22:16
arkadaslar bana acilen scout nasi gondericegimi ve kardes takim nasil edinebilcegimi anlatirmsnz. personel bolumunden gozlemcilere tikliyorum fakat onlari nasil farkli ulkelere oyuncu izlemek icin gonderebilecegimi bilmiorm.acil yardm smdden tesekkurler:s7:

kardeş türkçe yama kullanıyorsan haberlerde olduğun zaman sol tarafta kulüp güveni vs. ona benzer birşey var ona tıkladığında sol alt köşede yönetime istek yap var ordan pilot kulüp isteği de eğer kulübün onaylarsa kardeş takımını seçersin scout içinse göndermek istediğin scoutu seç sağ alt köşede görevlendir olacak oradan ayarla süre,yer,kriterleri tamam de bu kadar ;;) umarım yardımcı olmuşumdur

cikoli
13.Temmuz.2007, 22:30
kardes eyw saolasn yardimci oldunda scoutu yine beceremedm ya kardes takim tmm da.turkce yama fm 2007 gozlemcinin ustune tikliom ama sag alt kosede gorevlendir yok kisaliste fln yazio
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
tmm kardes eyw saolasn smd farkettm cok tesekkur ettm.bide son bi soru bildiin ii scout ismi warmi saol smdden ii aksamlar.

AneLKa_90
13.Temmuz.2007, 22:39
aubame,angelo colombo,chendo,jose ferreirinha,vilas boas,guillermo amor bildiğim iyi scoutlar ama biraz pahalıya mal olabilir şimdiden söyleyim :D sana iyi akşamlar kolay gelsin ;;)

bos
15.Temmuz.2007, 14:19
ya benim gözlemciler sadece bir sonraki rakip hakkında bilgi veriyolar hiç oyuncu önermiyolar bana? nasıl yapılcak bunun ayarı? ayrıntılı bişekilde anlatırmısınız ?

Ilhan
16.Temmuz.2007, 12:58
Sorununuz teknik değil. Doğru yere doğru biçimde yazınız.