PDA

View Full Version : Değişik bir öneri!

mickeyknox
25.Temmuz.2006, 23:33
Evet, Fm 2007'nin artık yavaş yavaş sonuna geliyoruz ve serinin son oyunu Fm 2008 sonbaharda çıkcak.Artık seçe seçe takım kalmadı.Ama şöyle yaparsanız oyuna farklı bir tat gelebilir.Örneğin;Kafadan bir menejer yaratıp seçmek istediğiniz ligle oyuna başlayın.Ayrıntı seviyesini düşürün ki yıllar hızlı geçsin.Sonra diyelim 2014'e kadar (tabii size kalmış bi şey) tatile çıkın.Sonra döndüğünüzde herşey bambaşka olacak.Farklı kadrolar falan..

kardeş sen sıkıntıdan şaşırmışın yaw :icon_lol:

sivaslizoro
27.Temmuz.2006, 00:51
tek geçerim türkiye ligini :d

kasparov42
27.Temmuz.2006, 02:19
walla ben şöyle bi çözüm ürettim.oyunu yeni alınca direkt olarak Y.Kırsehispor'u seçerim.[memleketım oldugundan :D].Cok zevkli olur ordanda buyuk kuluplere transfer olurum.yoksa yeni alınan oyunda iyi takım alırsanız oyundan çabuk sıkılırsınız ve oyunun iyi olmadıgını dusunursunuz.yok Turkiye ligi iyi değil diyorsanız İngiltere 5.liginden morecambe takımını öneririm :D

f-gorkem-m
04.Ağustos.2006, 19:52
denemeye değer

sergioagüero
14.Temmuz.2007, 20:54
Evet, Fm 2007'nin artık yavaş yavaş sonuna geliyoruz ve serinin son oyunu Fm 2008 sonbaharda çıkcak.Artık seçe seçe takım kalmadı.Ama şöyle yaparsanız oyuna farklı bir tat gelebilir.Örneğin;Kafadan bir menejer yaratıp seçmek istediğiniz ligle oyuna başlayın.Ayrıntı seviyesini düşürün ki yıllar hızlı geçsin.Sonra diyelim 2014'e kadar (tabii size kalmış bi şey) tatile çıkın.Sonra döndüğünüzde herşey bambaşka olacak.Farklı kadrolar falan..

BlackEagle19o3
14.Temmuz.2007, 22:18
2014 yılı gelene kadar biz ne yapcaz peki insan sıkıntıdan patlar:D:D

El Barto
14.Temmuz.2007, 22:22
Yok yahu bunun yerine aç Hindistan ligini oyna :D

Fıratcan Alçınkaya
14.Temmuz.2007, 22:27

Aynen Abi...

Sıkılırım ben yahu 2014'e kadar go on holiday yap yap...

yunusgs
14.Temmuz.2007, 22:33
Afrıka lıgını ac

_ReaL_
14.Temmuz.2007, 22:37
öyle bişi yaparsan otomatik olarak takımların başına geçiosun ve kötü sonuçlar alıyorsun
döndüğünde hiç bitakım almaz seni :D :D
Kardeş sana singapur ligini tavsiye ederim

Hugo
14.Temmuz.2007, 22:38
Zaten zaman makinası yaptılar bunu için.. Onu kullanabilirsiniz.. Hazır 2010'a kadar gelmiş adam meselaa.. Al Gana'yı bir heyecan yaşa.

ChAoS
14.Temmuz.2007, 22:47
İzlanda ligini tavsiye ederim zevk istiyosan, avrupada başarılı olursan gerçekten iyi bir menajersindir.

_ReaL_
14.Temmuz.2007, 22:56
İzlanda ligini tavsiye ederim zevk istiyosan, avrupada başarılı olursan gerçekten iyi bir menajersindir.
Hayır arkadaşım !
İzlandadan takımla hile yapmadan Avrupada başarılı olursan bu FM saçma bir oyun olur

ChAoS
14.Temmuz.2007, 22:59
Hayır arkadaşım !
İzlandadan takımla hile yapmadan Avrupada başarılı olursan bu FM saçma bir oyun olur

Tamam bende onu diyorum zatende niye alıntı yaptın anlamadım aynı şeyi düşünüyoruz.

VahdeTrabzon
14.Temmuz.2007, 23:07
tavsie ettiğiniz igler çok ilginç ya singapur afrika izlanda peki bu liglerde güzel özellikleri olan adamlar var mı?

_ReaL_
14.Temmuz.2007, 23:25
Tamam bende onu diyorum zatende niye alıntı yaptın anlamadım aynı şeyi düşünüyoruz.
Bi daha oku :) Acaba aynı şeyi mi düşünüyoruz?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

tavsie ettiğiniz igler çok ilginç ya singapur afrika izlanda peki bu liglerde güzel özellikleri olan adamlar var mı?
singapurdaki tampinessde grabovac peres oliviera ikilisi müthiş iş yapıor

ChAoS
14.Temmuz.2007, 23:28
Bi daha oku :) Acaba aynı şeyi mi düşünüyoruz?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

singapurdaki tampinessde grabovac peres oliviera ikilisi müthiş iş yapıor

Aynı şeyi düşünüyoruz veya düşünmüyoruz niye daha fazla uzatıyosun onu anlamadım .

Kısmen aynı fikirdeyiz anlamında söyledim hem izlanda ligi oynayıpta avrupada başarılı olunmucak diye bir kaide yok başarılı olunursada saçma
bir oyun olmaz bence;;)

_ReaL_
14.Temmuz.2007, 23:30
BUNU bile söylemen uzatmak...
daha msj yazmıyacağım

ChAoS
14.Temmuz.2007, 23:33
Eğer orada bire ima varsa, uzatmak anlamında yazmadım mesajı zaten ne söylemek istediğimi doğru anlaman için mesaj yazdım

El Barto
14.Temmuz.2007, 23:33
Burada da mı tartışma yahu. ;;) :p

ChAoS
14.Temmuz.2007, 23:34
Konunun adı genel tartışmalar burda tartışmıcazda nerde tartışcaz:p:p:D:D

spider3784
15.Temmuz.2007, 22:14

Serkan abinin "Hindistan'dan Dardenele" kariyerini oku:D

AneLKa_90
16.Temmuz.2007, 00:04
olur mu öyle şey 2014'e kadar... :D ilahii! :D:D

mgokalparslan
16.Temmuz.2007, 00:34
menajer ekleyin ama takım seçmeyin çok hızlı go on holiday yapıyor takım seçerseniz baya yavaş gider

benim başka bir önerim de eğer sıkıldıysanız oyunu kurarken use real players da tiki kaldırın sallama oyuncularla oynayın daha zevkli oluyor

Varonil
16.Temmuz.2007, 00:41
Güney Afrika Ligini tavsiye ederim.Orlando Pirates takımını alabilirsin orda.

ThersoN
16.Temmuz.2007, 01:02
bir gece makineyi acık bırakın sabahına yeni bir futbol dunyasında olursunuz :D

Ilhan
16.Temmuz.2007, 10:58
Arkadaşlar lütfen bire bir tartışmalara girmeyelim.

Zannedersem bir sitede 2020 yılına kadar her yıl başında kaydedilmiş ve bilimum liglerin açık olduğu kayıtlı oyun havzası vardı. Ama siteyi de unuttum, konuyu da...

Hugo
16.Temmuz.2007, 11:03
Bence yeni oyun açın.. Mümkünse alt ligler de olsun birkaç adet. İlk sezon devam edip durun.. Arada belki teklifler gelir. BAna Darıca Gençler den teklif gelmişti. Kötü takım diye gitmedim. Sonra 1 sezo teklif gelmedi. Ama o sezon da 10 dk da falan geçti. Sonra LigB lerden ya da Serie C lerden teklifler geliyor. Başlayın oynamaya. İlk sezon boşta kalan iyi topçuları bilirsiniz. Hemen alın onları.. vs.. vs.. BEnce yönettiğiniz takımı CL şampiyonu ytapmaktansa yavaş yavaş 1.lig takımlarına yükselip onlarla başarı yakalamak kariyer açısından oldukça güzel oluyor. Kariyer bittiğinde 8-9 belki 10 takım yönetmiş olabilir ve onların favori personelleri kısmına adınızı yazdırmış olabilirsiniz!

sergioagüero
16.Temmuz.2007, 11:15
Ben mesela Fildişi'ni seçmiştim 2012'ye kadar yönettim.Sonra Ferguson emekli olmuştu heralde.Manchester'a iş başvurusu yaptım.Takım çok değişmişti.Mesele Karl Svensson'u almışlardı adam kaptan olmuştu.Siz tatile gidin bekleyin,gidin içerde TV falan izleyin, bi yere gidecekken bilgisayarı açın, bırakın oyun devam etsin.Ben denedim.

14perseus04
17.Temmuz.2007, 12:57
yavo deilde bende kendimi cok oynuo sanirdim
adamlar izlanda hindistan ligi falan dio
vah vahh :-)
demek ki biranonce cikmasi lazim2008 in