PDA

View Full Version : Ata ve Türkiye aşağılanıyor

TR.CaPTaiN
16.Temmuz.2007, 15:57
Mahkeme kararı yediler, özür dilediler… Türk halkı unutur deyip, rezilliğe kapı açtılar…
Youtube’daki bildik rezalet sürüyor… Türkiye’yi fazla takmayan Youtube, tepkiler dindikten sonra yine aynı iğrençliğe kapı açtı. Sitenin sayfaları Ulu Önder Atatürk’e hakaret videoları ile doldu, taştı…

Öyle ki Türkiye’yi ayağa kaldıran o iğrenç “gay” videosu dahi aynı haliyle yeniden siteye girdi… Bununla da kalmadı… İğrençliklere yenileri eklendi. Atatürk hakkında bir rezil video daha, site editörleri tarafından yayına alındı.

Bu videoda Atatürk’ün fotoğrafları yer alıyor ve “gay” iftirası işleniyor… Atatürk’ün, makyaj yaptığı, kadın ayakkabıları giydiği iddiaları İngilizce yazılarla veriliyor… Atatürk fotoğrafları makyajlanarak Ulu Önder’in ruj kullandığı çirkinliği pazarlanıyor…

BUSH’UN İDAMI NİYE YOK?

Daha öncesini hatırlarsınız… Mahkeme kararı ile Türkiye’deki yayını durdurulan Youtube, hemen özür dilemişti…

Merak edilen şu… Bush’un idam animasyonu bir daha siteye girmezken, nasıl oluyor da Atatürk’e yönelik bu hakaretler tekrar tekrar yayınlanıyor. Üstelik uyarı almalarına rağmen…

TÜRK HALKI ÇABUK UNUTUR

Mantıkları bu mu?
Öyleyse Youtube ikinci bir ders daha gerekli…
Lütfen sessiz kalmayın!
Yapacağınız sadece aşağıdaki metni onlara iletmek…
Bir kez görevimi yaptım işim bitti diye düşünmeyin…
Sadece bir dakikanızı ayırın…

Yapacağınız sadece şu;

Bu linke tıklayarak (http://www.google.com/support/bin/request.py?form_type=user&stage=fm&user_type=user&contact_type=privacy&hl=en_US)

AŞAĞIDAKİ METNİ GÖNDERİN

YouTube administrators,
Although your site has been warned about this subject many times and an apology message has been transmitted by you on youtube ,the videos you have been still broadcasting contain contemptuous and insulting claims about Mustafa Kemal Ataturk the founder of the Turkish Republic. We see that you do not take this subject seriously while you still keep on letting these disreputable and shameful videos broadcasting. We do condemn you, protest you and ask you to stop broadcasting these videos as soon as possible. (Video Title : GREAT LEADER ATATURK, DIRECTOR: welcometohellas )

(Metnin Türkçesi)
Sayın Youtube editörü;
Siteniz daha önce uyarılmış olmasına ve sizin tarafınızdan sitede özür mesajı yayınlanmış olmasına rağmen, hala Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve Türk halkının önderi Atatürk’e hakaret eden videolar yayınlanmaya devam etmektedir. Ancak devamında aynı rezilliğe izin veriyor olmanız konuya ciddiyetsiz yaklaşımınızın göstergesidir. Sizi bu tavrınızdan dolayı kınıyor , protesto ediyor ve en kısa zamanda videoların yayından kaldırılmasını istiyoruz.

canavar20
16.Temmuz.2007, 16:07
Küfür etmek için açılmış konu. Böyle yapanların :mad:

NOT: Seni suçlamıyorum. ( Konuyu açan kişi )

Fıratcan Alçınkaya
16.Temmuz.2007, 16:09
Tüm korkaklar bir olmuş anca video yapabilmiş... Ötesine güçleri yetmez zaten...

Ben metni gönderdim... Umarım En kısa zamanda bu terbiyesizliğe bir son verilir...

MeMo
16.Temmuz.2007, 16:10
Bende gönderdim bu site hiç bir zaman tarafsız olmaz bence

KaF KeF
16.Temmuz.2007, 16:12
yazık çok yazık ya..gelde sövme bunları....

tosunpasa
16.Temmuz.2007, 16:48
İlla sövdürecekler kendilerine. Bu videoyu yapanın da, yayınlayanın da, keyifle izleyenin de ...................

spider3784
16.Temmuz.2007, 16:54
Şerefsizler......Bunları yapanların Allah belasını versin.
Mesajı sürekli gönderiyorum.

RaSenGan
16.Temmuz.2007, 16:56
Ben takmıyorum artık.Kendi kendilerine birşey yaptıklarını zannediyolar..Ne Türkiye'yi aşağılayabilirler ne de Ata'mızı..Bunu isteselerde yapamazlar..!

yavuuzzzz
16.Temmuz.2007, 17:10
bu adamlar arsız ya.Bıktırdılar artık.Şimdi banlanma korkkusu olmasa klavyemdeki tuşlardan çok ağır yazılar çıkacaktı.Kendimi zor tutuyorum.

Flawless Victory
16.Temmuz.2007, 17:23
Abi kendi paylaşım sitemizi kuralım. Gerçi var epey de. Kimse girmesin bu Youtube'a. Gönderdim mesajı.

Fietra 10
16.Temmuz.2007, 19:04
kalvye delikanlıları bunlar... ordan konuşurlar ancak..

mahoo
16.Temmuz.2007, 20:09
yolladim insallah hakeddiklerini bulurlar..

omer-faruk-14
17.Temmuz.2007, 02:35
Onlar da ancak böylelikle Ata'mıza iftira atabilirler. Allah katında cezalarını görürler inşAllah. Ancak, biz halen youtubeyi neden kullanıyoruz? Kendi paylaşım sitemizi yapalım.

spider3784
17.Temmuz.2007, 02:36
Anlamış değilim:o

fatih akin
17.Temmuz.2007, 13:15
Anca borulari internette ya da kacak uydu yayinlarinda oter.Herkesin gondermesi lazim.Ancak sizler de fark etmissinizdir 240.000-250.000 uyesi olan turksportal dan bu konuyu goruntuleyen insan sayisi sadece 80-90 kisi.Bizler daha duyarli olmadikca daha cok devam edicek bunlar.Aslinda site yonetimi herkese ortak bir mesaj yollayarak bu konunun daha fazla kisiye ulasmasini saglayabilir.Hic degilse 100.000 kisinin bu mesaji yollamasi bu sekilde de sesimizi daha fazla duyurmamiz saglanabilir.Lutfen bu oneriyi dikkate alalim.Bu serefsizlere de Turkiye nin sahipsiz olmadigini gosterelim.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
TR.Captain sana sormadan almiyim dedim.Yazdiklarini alip msn deki arkadaslarimla da paylasip bu konunun daha fazla kisiye ulasmasini saglamak icin mail olarak yollayabilirmiyim? Arkadaslar sizlerden de aynisini bekliyoruz.

Del Piero_10
17.Temmuz.2007, 13:27
4-1 yenildikleri maçtan bile Türkiye'ye hakaret malzemesi çıkarabilen zavallılar.

TR.CaPTaiN
17.Temmuz.2007, 14:07
TR.Captain sana sormadan almiyim dedim.Yazdiklarini alip msn deki arkadaslarimla da paylasip bu konunun daha fazla kisiye ulasmasini saglamak icin mail olarak yollayabilirmiyim? Arkadaslar sizlerden de aynisini bekliyoruz.

Tabiki de ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar güzel olur.

sehzadee
17.Temmuz.2007, 19:34
Bunların yaptıkları anca hayvanlık:::(