PDA

View Full Version : reyhan

pishlik
22.Temmuz.2006, 20:03
şehir efsanesi:D:D süpersin ya:) tbe cnm saten 20 kişide senin çaLdığın ısLığa tempo tutarken bi yndan da ayakta we "yuhh" diye bağırıodu:D goLden snrada nedense tempo kesLdi herkes bi baktım oturmuş tribündeki yerine:D:D

fm26mer
28.Temmuz.2006, 04:13
kaleci güzel yemiş:p
şaka bi yana,falsoyu iyi ayarlamış güzel gol;) )
rıdvan dilmen olsaydı gol olur derdi:D

esos07
17.Temmuz.2007, 00:34
http://youtube.com/watch?v=ws5uD-ZTzLo BENCE ÜLKEMİZDEKİ EN İİ BAYAN FUTBOLCU OLAN REYHANIN BİR VİDEOSU,TABİ GÖNÜL İSTERDİKİ MAÇ İÇERİSİNDEKİ HAREKETLERİNDEN BİR VİDEO KOYMAK AMA YAKINDA O DA OLUR İNŞ,

glbnz
17.Temmuz.2007, 10:27
10 numara futbolcu,10 numara gol..ahh bide gazili olmasa:)allah reyhanı sakatlıktan,beladan uzak tutsun,çünkü lige tek başına renk katan isim :):)

El Barto
17.Temmuz.2007, 10:46
Yahu ayıptır öyle gol atılır mı? :p :)

Futbol yaşantında başarılar dilerim. Allah sakatlık kaza bela vermesin...

esos07
17.Temmuz.2007, 14:14
10 numara futbolcu,10 numara gol..ahh bide gazili olmasa:)allah reyhanı sakatlıktan,beladan uzak tutsun,çünkü lige tek başına renk katan isim :):)
AYIP VALLA AYIP YAA EMEĞE SAYGI,BEN ONU ABLAMA Bİ KOLA ISMARLAYARAK YAZDIRDIM YAA:)

Estranged
17.Temmuz.2007, 14:48
ne yani,isteyen az beğenir isteyen çok beğenir isteyen beğenmez.ablan hiç sevmemiştir,Emre abi çok sevmiştir,o az sevmiştir.Emeğe saygı nereden çıktı?

Neyse yaa,uykumu alamadım.Ama süper şut çekmiş.Allah sakatlıktan,beladan uzak tutsun.

Yanlış anlaşılma olmasın haa,tartışma çıkarmak istemiyordum.

esos07
17.Temmuz.2007, 15:32
yok tartışma çıkmazda,glbnzin yazdığı yorumu bn youtube da ablama yazdırmıştım,bir kola karşılığında:)glbnz aynısını buraya yazınca öle bi espri yaptım,o anlamıştır zaten,sizde yanlış anlamayın die gülücük koydum ama neyse sorun deil,konu reyhan,ordan devam edelim lütfen

LaigLeNoiR
19.Temmuz.2007, 02:29
Güzel gol valla ne diyelim :D

pishlik
19.Temmuz.2007, 15:27
waLLa reyhan abLayıLa universiade den önce karşıLkLı oynama fırsatı buLmştm hazırLk maçı yapmıştık onLarLA:) o maçtan beri beğendiğim bir oyuncudur.
goLü çok qüzeL gerçi böLe bnu siteden izLmeye gerek yok:) esin iyi biLir reyhan abLanın aynı şekiLde orta sahadan bize attığı qoLü:D
tbi reyhan abLa atışı kuLLanırken esos tribünden ısLık çaLıodu:D goL oLduktn snra reyhan abLa bzm tribünün önnden geçti esos da ses kesLdi:D o qnden beri reyhan abLaya hayrandır esos:D:D

nerazzuri
19.Temmuz.2007, 15:45
Utanır insan böyle gol atılırmı onlar nasıl şutlar :D:D böle bi şarkı vardı :D;

'' utanır insan böyle güzel olunurmu onlar nasıl gözler '' die bi şarkı :D

tosunpasa
19.Temmuz.2007, 22:12
Vuruş güzel. Ama vuruştan çok kaleci hatası ve kalecinin yer tutmasındaki hata gözüme çarptı. Onun dışında gayet güzel vuruş yapmış, tebrikler.

esos07
20.Temmuz.2007, 17:32
waLLa reyhan abLayıLa universiade den önce karşıLkLı oynama fırsatı buLmştm hazırLk maçı yapmıştık onLarLA:) o maçtan beri beğendiğim bir oyuncudur.
goLü çok qüzeL gerçi böLe bnu siteden izLmeye gerek yok:) esin iyi biLir reyhan abLanın aynı şekiLde orta sahadan bize attığı qoLü:D
tbi reyhan abLa atışı kuLLanırken esos tribünden ısLık çaLıodu:D goL oLduktn snra reyhan abLa bzm tribünün önnden geçti esos da ses kesLdi:D o qnden beri reyhan abLaya hayrandır esos:D:D
YAA YETER AMA ARTIK,ŞEHİR EFSANESİ OLDU BU OLAY,ŞU YANLIŞ ANLAMAYI DÜZELTMEK İSTİYORUM,BEN ORADA KENDİMCE TAKILIP AMAN AMANI ÇALIODUM,KIZLARDA REYHANA DEĞİL BANA TEMPO TUTUYORDU YANE,SONRA BAKTIM ŞÖYLE SARIŞIN MAVİ GÖZLÜ BİR KIZ ÜZERİMİZE GELİO,ŞAŞIRDIK BİZDE SUSTUK FALAN,MEĞER GOL ATMIŞ GARİBİM:)BUDUR YANİ OLAY:)