PDA

View Full Version : kerlonun yanına cok ıı golcu arıorm

mesut57
22.Temmuz.2006, 01:54
fernando genro al dene bak bana hak vereceksın ;)

King35
22.Ağustos.2006, 03:12
v.bojinov'u al mf. (/0)

lablodor
22.Ağustos.2006, 06:12
beylerr ben bu oyunu yaladımm yutumm artık size eni onbiri yapıcamm deneyin bakın 1 maç bile kaybetmezsinizz(deneyinn)kale:
kale : jefferson(trabzon)
d.sağ:vandenborre
defans.or:huth,kompany(gioda)
d.sol(f.aurelio (yoksa:g.pineda(pumas)
or.sağ: edilson(vitoria)
ort.sol:anderson(porto)yoksa(diego souza palmeiras)
orta orta:diego souza(bernfica)sivok
forwet:vucinic (yok böle bişi roker canavarı)
ve fred
işte arkadaşlar 2006 ın en iyi kadrosu yetenekler ise
agüero,junior,ale,nilton,tiui.genro.kerlon.cloudio

chaalarysmn
17.Temmuz.2007, 16:02
arkadaslar ılk once sıze kadromu werım fm 2006 oynuorm 3.sezonun ortalarındayım we tawsiyelerinizi bekliorm.
volkan babacan
edılson servet alex(psvdekı) mehmet polat

okan koc guarın alex emre belozoglu

kerlon drogba

simdiden yardimlariniz icin tskr ederm ozellık guarınden ıı defansıf orta saha alexten ıı defan we drogbadan ıı forwet arıorm.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bde sezer ozturkte bnde sızce solda onu mu oynatmalıyım emrenın yerıne weya daa farklı bse yapılabılır mı

mgokalparslan
17.Temmuz.2007, 16:44
dm olarak lucas pezzini,sivok,nik besagno,nigel de jong,luis ernesto perez
dc olarak leandro castan,garay,luisao,pablo ibanez(kesinlikle al)
sc olarak da carlos tevez,fred,kerzhakov

chaalarysmn
17.Temmuz.2007, 18:03
haklısın bn leandro castanı tamamen unutmusum sence bu kadro awrupada yeterlı mı gecen sezon uefayı aldm bu sene sampıyonlar lıgını alabılırmıyım 3. sezonun kasım ayındayım bayada ıı gdıorm grupta psv,man utd,lille war 3 macta 7 puanla 1.yım ne dusunuosunuz basarılı olabılır mıyım?

mami_LEE
18.Temmuz.2007, 01:02
simdiden yardimlariniz icin tskr ederm ozellık guarınden ıı defansıf orta saha alexten ıı defan we drogbadan ıı forwet arıorm.

çok şey istiyosun :D

mgokalparslan
18.Temmuz.2007, 01:05
haklısın bn leandro castanı tamamen unutmusum sence bu kadro awrupada yeterlı mı gecen sezon uefayı aldm bu sene sampıyonlar lıgını alabılırmıyım 3. sezonun kasım ayındayım bayada ıı gdıorm grupta psv,man utd,lille war 3 macta 7 puanla 1.yım ne dusunuosunuz basarılı olabılır mıyım?

bence 4-4-2 diamond oyna favori taktiğimdir çok da iyi sonuçlar alırsın grupta da iyisin castan veya pablo ibanez i kesin al bir de brezilyalılarda çok iş var onları al derimayrıca lucas pezzini yi de alabilirsin hem dm hem amc de müthiş oynuyor

AneLKa_90
18.Temmuz.2007, 12:39
dm-fernando gago,jean makoun
dc-de jong,kompany
fc-fred,falcao...

sehzadee
19.Temmuz.2007, 22:01
Dm lucas biglia veya fernando gago
dc felipe veya kompany
fc kesin l**uinta bende super anlasiyorlar o olmassa celcinho yu al oda idare eder

leondogus
19.Temmuz.2007, 22:12
evt bence sezer öztürkü oynat.ben onu oynatıyorum ve iki sene üst üste türkiyede yılın futbolcusu seçildi.hem daha genç çok iyi adam.
dc=vanden borre, vincent kompany,önder turacı(gülme valla süper adam dünya kupasının altın 11inde vardı),
fc=rafael sobis,cesar delgado,