PDA

View Full Version : [Lig B] Alanyaspor Araştırması 2007

EL-Hadji
22.Temmuz.2006, 01:46
Kocaelispordan Uğur Yasan alındı. Biraz sorunlu bir oyuncudur ama her an tabelayı değiştirebilir.

o_karakopru
29.Temmuz.2006, 07:35
Rival team olarak fethiyespor gosteriliyor...

SAİT71
08.Eylül.2006, 02:47
Alanyaspor Kırıkkalespor'dan Mete Metin ve kaleci Hamit Tüzün'ü transfer etmişti. Baktım burada gösterilmemiş bende birazcık Mete'den ve Hamit'ten bahsetmek istedim.:)

Hamit Tüzün:

Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : KIRIKKALE
Doğum Tarihi : 15 Ocak 1978 (29)
Uyruk : TC

Lisans Bilgileri
Lisans No : 672375
Kulüp : ALANYASPOR
Sözleşme Başlangıç T. : 4 Temmuz 2007
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2009

Toplam Maç
Türkiye Kp:1
TFF 3. Lig:20
TFF 2. Lig:84

Kaleci Hamit'i yıllarca tribünden izledim. Çok tecrübeli ve yetenekli bi kaleci. Bu sezon başında Alanyaspor'a transfer oldu. Başarılar dilerim Hamit'e...

KALECİ HAMİT FOTOĞRAF ARŞİVİ:
http://img400.imageshack.us/img400/2959/1000284xj2.jpg
http://img256.imageshack.us/img256/8345/1000287vm6.jpg
http://img409.imageshack.us/img409/9189/1000294li6.jpg

Mete Metin:

Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : KIRIKKALE
Doğum Tarihi : 26 Nisan 1980
Uyruk : TC

Lisans Bilgileri
Lisans No : 652291
Kulüp : ALANYASPOR
Sözleşme Başlangıç T. : 13 Ağustos 2007
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2009

Toplam Maç ve Attığı Gol
TFF 3. Lig 115 41
TFF 2. Lig 29 11

Mete geçen sezon Kırıkkalespor'da başarılı bi performans gösterdi.Fiziği en büyük avantajı.Bir forvet oyuncusunda aranan özellikler Mete'de var.Bu sezon başı kaleci Hamit ile birlikte Alanyaspor'a transfer oldu ve Alanyaspor ile çıktığı Uşakspor maçında 2 gol(61.dk.81dk.), Bucaspor maçında 1 gol(Dk.88)attı.Fethiye maçını boş geçti.Çıktığı 3 Lig maçındada 3 gol attı.

METE METİN FOTOĞRAF ARŞİVİ:
Oturan sırada, en sağdan ikinci futbolcu
http://img444.imageshack.us/img444/5857/resim6964vi4.jpg
9 Numaralı Futbolcu Mete
http://img529.imageshack.us/img529/6159/resim6980fd0.jpg

METENİN BOLUSPOR'A ATTIĞI MUHTEŞEM GOL.(İLK GOL)

umr84DnI-Jg

perpetua
17.Temmuz.2007, 18:37
Alanyaspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

o_karakopru
17.Temmuz.2007, 18:40
Yakında hepsiyle karsınızda olacam.Beni izlemeye dewam edin :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Alanyaspor Alanya'nın turuncu-yeşilli futbol kulübü. Maçlarını Milli Egemenlik Stadı'nda oynayan kulüp Lig B'de mücadele etmektedir.1948 yılında kurulan Kulübün Başkanı Selçuk Doğan'dır.Milli Egemenlik Stadı 3750 kişiliktir.Fakat en kısa zamanda yapımı devam eden 15000 kişilik kendi stadlarına kavusacaklardır.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
1-erol tırpan
2-taner savut(kaptan)
3-kenan imirhan
4-erdal sezek
5-hasan hakan hacı bektaşoğlu
6-serkan ençetin
7 semavi özgür
8-metin kurt(halit köprülü)
9-metin telle
10-nedim vatansever
11-cihan
teknik direktör aldoğan argon
bu 11'e bazen forvet önder dalkıran da girmiştir.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
geçen yılın 3 kilit oyuncusu 3-kenan imirhan 5-hasan hakan hacı bektaşoğlu ve 7-semavi özgür'dür
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
kaleci erol defanstan 4-erdal 5-hasan hakan orta sahadan 7-semavi 8-halit ve 11-cihan başka kulüplere gitmiştir bu yıl.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
geçen yıl en çok forma giyen kaleci erol idi yükselme gurubuna çıkana kadar ondan sonra ise bir ara kadro dışında kalınca sanırım en çok formayı giyen bir değil birkaç kişi var 2-taner 3-kenan 4-erdal 5-hasan hakan 10-nedim bu futbolcular sakat ve cezalı olmadığı sürece hemen hemen her maçta oynadılar ama en çok sanırım 3-kenan ya da 4-erdal sezek oynadı.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
1-erol(kaleci) 2-taner(sağ bekkaptanımız) 3-kenan(stoper) 4erdal(stoper) 5-hasan hakan(libero-serbest adam orta sahaya da çıkar yeri geldiğinde) 6-serkan(ön libero) 7-semavi(sağ kanat) 8-metin kurt ya da halit(ileriye dönük orta saha forvetin arkasında) 9.metin telle(forvet) 10-nedim(forvet) 11-cihan(sol kanat).
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
yedek kalecimiz 12-doğan 13-önder aslan(stoper) 14-hicabi(kaptanın yedeği sağ bek veya duruma göre sağ açık sağ koridor) 15-kenan köse(çapa -ön libero) 16-sefer(forvet) 17-nedim gül(sol kanat) 18-burak(stoper).
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
turgut(stoper) murat(3.kaleci) alt yapıdan sercan(forvet). en cok potansiyele sahip oyuncular..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
gittiler ama semavi drinpling iyi olan bir oyuncuydu erdal topu oyuna iyi sokan bir stoperdi hakan ise top tekniği bir defans oyuncusu için çok yüksek olan bir oyuncuydu artı gizli bir golcüydü halit ise felipe tarzı yani araya iyi top atabilen asisit özelliği fazla olan bir oyuncuydu.cihan ise iyi orta açabilen oyuncuydu.kalanlardan ise kenan abiden adam geçse top geçmez top geçse adam geçemez tarzı bir oyuncu ve song gibi iyi top keser. metin kurt'un top ayağına sanki yapışmış gibidir sanki topu kaptıracak gibi ama topu ayağından zor alırsınız artı koşan biri metin telle fırsatçı golü koklar önder dalkıran hava hakimiyeti üst düzeyde ve sırtı dönük oynayabilen bir forvet nedim vatansever ters koşular yapabilen iyi pres yapan bir forvet yeni gelenlerden bildiğim biri cüneyt yis tam bir play maker iyi oyun kurar iyi asistçi ve tekniği üst seviyede bir lider oyuncudur.