PDA

View Full Version : UEFA için oyuncu kaydedemiyorum!

mickeyknox
25.Temmuz.2006, 23:30
geçmiş olsun bilader :icon_neutral: bazen oluyor böyle hatalar. denizli de zamanında fazla yabancı oynatmıştı maçta :icon_wink:

Fernando Gago
26.Temmuz.2006, 01:15
Önceki takımda listede olduğu için kendi takımına kaydedemiyorsun bu gerçek UEFA kurallarnda da değil hata filan değil yani

Varonil
26.Temmuz.2006, 01:53
Enyeama eski takımı ile UEFA maçına çıktı demekki.Geçmiş olsun diyeyim oynatamassın bu sene yeni kalecini

ThersoN
26.Temmuz.2006, 07:50
Bnei Yehuda Uefa'da ön eleme oynuyor yanlış hatırlamıyorsam transferi önceden yapman lazımdı =) geçmiş olsun

Summit
18.Temmuz.2007, 02:02
arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum.Ben şuan Beşiktaş'ın menajeriyim.Devre arasında Runje'yi gönderip Enyeama'yı aldım.Sonra UEFA'dan "Beşiktaş ileriki bölümler için oyuncu kaydetmeli"diye bir mesaj geldi.Ancak burada Enyeama secilemiyor.Enyeama'yı nasıl secebilirm?Ben Murat ve Ramazan'la UEFA'yı nasıl alacağım???Yardım ederseniz çok sevinirim...Şimdiden teşekkürler!!!...

KaF KeF
18.Temmuz.2007, 02:09
bende jo'yu seçememiştim...

Memedov
18.Temmuz.2007, 02:14
Enyeama hangi kulüp'de oynuyor bilmiyorum ama eğer ilk dönem bulunduğu takımda avrupa maçına çıkmış ise sen o oyuncuyu seçemezsin artık önümüzdeki sezonda seçebiliyorsun.

Summit
18.Temmuz.2007, 02:16
teşekkürler arkadasım

Mr.CordiaL
18.Temmuz.2007, 02:25
Enyeama'nın eski takımı Bnei Yehuda UEFA Ön Elemelerinde oynadığı için o oyuncuyu UEFA listene katamıyorsun...