PDA

View Full Version : NBA yıldızları geliyor

CeNTeR_TR
23.Temmuz.2006, 08:18
Eğer sınavı kazanırsam Spor akademisi sınavını kesin orda olacam (:

drazan11
01.Ağustos.2006, 01:00
maalesef ben eger sinavi kazanirsam gitmeyi dusunuyodum ama artik dusunmuyorum cunku garnett yok.

cydel
14.Ağustos.2006, 10:30
bir zamanlar Garnett hastasıydmm hala öyleyim gerçi odamda hala posterleri durur :D onu izlemeyi çok isterdm ama gidemem o tarihlerde

fm_monster
18.Temmuz.2007, 16:11
http://www.sporx.com/images/16/45/6163_B_nbalive.jpg

NBA Europe Live kapsamında Türkiye'ye gelecek olan Minnesota Timberwolves ülkemizi ziyaret eden ilk NBA takımı olurken; antremanlarını Türkiye’de tamamlayacak ve Efes Pilsen ile özel bir maç oynayacak.

NBA'in bugün yaptığı açıklamaya göre, İstanbul’da Ekim ayında gerçekleşecek EA SPORTS'un sunduğu NBA Europe Live için dört Türk şirketi, resmi pazarlama ortağı olarak NBA’ye katıldı. Resmi yerel ortaklar Beko, Efes Pilsen, TAÇ ve Türk Telekom; Türkiye’ye ilk kez gelen NBA takımı Minnesota Timberwolves’un maç yapmasına olanak sağlayacak olan markalar olarak organizasyonun arkasındaki pazarlama ve reklam kampanyalarını kapsamlı bir şekilde yürütecekler.

EA SPORTS'un sunduğu NBA Europe Live'in bir parçası olarak İstanbul, 1-5 Ekim 2007 tarihleri arasında eğitim kampı ve Avrupa Basketbol Ligi'nin en başarılı takımlarından Efes Pilsen'le 6 Ekim’de Abdi İpekçi Spor Salonu’nda özel bir maç yapmak üzere Minnesota Timberwolves'u ağırlayacak. Bu maç, Türkiye'de bir NBA takımının yaptığı ilk maç olacak. NTV ise, 6 Ekim’deki maçı canlı olarak yayınlayarak Türkiye’deki NBA hayranlarına ücretsiz bir hizmet sunacak.

EA SPORTS, Adidas, Coca-Cola, Champion, The Las Vegas Convention and Visitors Authority, EA SPORTS tarafından sunulan "2007 NBA Europe Live"ın Avrupa’daki pazarlama ortakları olacak. NBA'in resmi tedarikçisi Spalding, bu organizasyonda da desteğini sürdürecek. Organizasyon çerçevesinde, Avrupa çapında NBA Live’a destek veren firmalar, Avrupa ve Türkiye'deki NBA hayranlarına, NBA temalı promosyonel aktiviteler üzerinden de ulaşacak.

Türkiye'deki resmi ortaklar, organizasyonun pazarlama ve dijital medya platformları ile beraber çalışma hakkına sahip olurken; ürün paketleme, satış ve promosyonel aktiviteleri yürütecekler. EA SPORTS, NBA'in Avrupa’daki four-nation turunu ikinci kez sunarken, organizasyonun ana sponsor olacak.

NBA Avrupa Pazarlama Ortaklıkları ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Sophie Goldschmidt "NBA'in Türkiye’deki ilk organizasyonunda böylesine güçlü pazarlama ortaklarıyla çalışacağımız için çok heyecanlıyız" dedi ve "Türkiye’nin basketbola tutkusu büyük; ortaklarla birlikte çalışarak bu sporu hem Türkiye’de hem Avrupa’da yaygınlaştırabiliriz" diyerek sözlerini tamamladı.

NBA'in Türkiye’deki varlığı sadece sahada değil, ligin global anlamda yürüttüğü sosyal girişimi NBA Cares sayesinde yerel halk tarafından da hissedilecek. NBA Cares, NBA’in ABD ve diğer ülkelerdeki sosyal konulara değinme geleneğini oluşturan sosyal sorumluluk girişimidir. EA SPORTS'un sunduğu NBA Europe Live kapsamında, NBA ve organizasyonun pazarlama ortakları, İstanbul ve diğer ev sahibi Avrupa ülkelerinde çeşitli toplum ve eğitim programlarını yürütecek.

EA SPORTS'un sunduğu NBA Europe Live kapsamında 4 NBA takımı 4 ayrı ülkede, 6 Avrupa şehrini ziyaret edecek. İstanbul’dan sonra Minnesota Timberwolves 10 Ekim’de Boston Celtics’le The O2’de maç yapmak için Londra’ya gidecek. Memphis Grizzlies, İspanya Malaga’da eğitim kampına girecek ve 9 Ekim’de Euroleague Basketball yarı finalisti Unicaja ile bir maç yapacak. Ardından Madrid’e gidip 11 Ekim’de MMT Estudiantes’e karşı oynayacak. 11 Ekim’de Madrid’de Toronto Raptors, Euroleague Basketball takımlarından Real Madrid’le maç yapacak. Raptors, 6 Ekim’de Boston Celtics’le, 7 Ekim’de Lottomatica Roma’yla maç yapmadan önce İtalya Treviso’da eğitim kampına girecek. NBA Takımları, NBA Live Europe Live 2006 ve 2007 sonunda Avrupa’daki 15 şehirde 41 maç yapmış olacak. NBA Europe Live 2006’da, takımlar, 5 ülkede 7 şehri ziyaret etmiş, 36 milyon kişiye ulaşmış, 115.000 izleyici toplamış ve 18 pazarlama ortağı ile çalışılmıştır.

ivan
18.Temmuz.2007, 17:09
bir zamanlar Garnett hastasıydmm hala öyleyim gerçi odamda hala posterleri durur :D onu izlemeyi çok isterdm ama gidemem o tarihlerde :icon_frown: