PDA

View Full Version : 2010 FC BAYERN Kadrom Hakkında yorumlar ve işinize yarıyacak Onemli oyuncular ...

Camelot
21.Ocak.2006, 23:28
Fc Bayernle 2010 yılındayım kadromla 5 kez lig 3 kez şampiyonlar ligi 2 kez de süper cupayı aldım Kadrom hakkında yorumlarınızı Önerilerinizi bekliyorum ayrıca işinize yarıyabilecek oyuncularıda bulabilirsiniz ( ***lara dikkat)

Kaleci: Michael Rensing***, Tim Wiese, S. Frey

Defans: Philip Lahm ***, Giorgio Chiellini ***, Lucio, Björn Schlicke, Joao Leonardo, Jan Mauersberg, Andreas Görlitz

Ortasaha: Olive Kapo ***, Sebastian Deisler, Cristiano Ronaldo, Wesley Sneijder, Michael Ballack***, Mardin Demichelis, Leo Messi, Bastian Schweinsteiger***,

Forvet: Santa Cruz, Carlos Tevez, Claudio Pizzaro, Stefano Chuka Okaka***(Çok genç ve süper), Quincy Owusu Abeiye, Ricardo, B. Semler :e:

BaTuHN
21.Ocak.2006, 23:37
bence defansına yap çünkü ortasaha we forvetin yeterince iyi=)

Kerim Kerimov
21.Ocak.2006, 23:39
Orta saha çok hoşuma gitti ama bi DMC alınabilir ;)

Universal
21.Ocak.2006, 23:39
defans ın daki oyuncular pek ii değil ve bazılarının isimlerini duymadım bence kaliteli 2 3 oyuncu al almadığın kupa kalmaz :D

can777
21.Ocak.2006, 23:51
bence de defansa al ama çok çok paran varsa bi tane de forvete alman yararlı olabilir ...... bu arada kaleci şıkkını eklememişsin ....

cüneyt11
22.Ocak.2006, 00:11
sen en iyisi defansa takviye yap.ben de sana bi adam tavsiye edeyim:olivier desch.....(anderlecht) .adını tam yazamadım.kusura bakma.Ve iki tane daha mexes ve rafinha(schalke)

can777
22.Ocak.2006, 00:14
deschahct mı ne öle bişi ondan bahsediyorsun dimi ....

semih5
22.Ocak.2006, 01:06
bencede defans ve ben kale diom ve okaka manyak oynar ya

Selman Ozturk
22.Ocak.2006, 01:08
Fc Bayernle 2010 yılındayım kadromla 5 kez lig 3 kez şampiyonlar ligi 2 kez de süper cupayı aldım Kadrom hakkında yorumlarınızı Önerilerinizi bekliyorum ayrıca işinize yarıyabilecek oyuncularıda bulabilirsiniz ( ***lara dikkat)

Kaleci: Michael Rensing***, Tim Wiese, S. Frey

Defans: Philip Lahm ***, Giorgio Chiellini ***, Lucio, Björn Schlicke, Joao Leonardo, Jan Mauersberg, Andreas Görlitz

Ortasaha: Olive Kapo ***, Sebastian Deisler, Cristiano Ronaldo, Wesley Sneijder, Michael Ballack***, Mardin Demichelis, Leo Messi, Bastian Schweinsteiger***,

Forvet: Santa Cruz, Carlos Tevez, Claudio Pizzaro, Stefano Chuka Okaka***(Çok genç ve süper), Quincy Owusu Abeiye, Ricardo, B. Semler :e:

bence öncelikle defansına leandro gioda'yı transfer et.......eğer hala paran kalırsa forvetine mutlaka lukas podolskiyi al....

the_dunker
22.Ocak.2006, 03:34
kale, orta saha ve forwette sorun yok... hatta baya bi forwet var.. bence tek tevez bile yeter... defansa.. bi takviye yapmalısın bence...

intermilan
22.Ocak.2006, 21:23
Kapo çok isabetli bi seçim..Harika bir futbolcu.Tabii Messi ve Schweinsteiger unutulmamalı...Ben olsam Nuri şahin ve Ugur Yıldırımıda eklerdim : ))
kısacasu geleceğin takımı olmus

cipy
22.Ocak.2006, 21:33
bence öncelikle defansına leandro gioda'yı transfer et.......eğer hala paran kalırsa forvetine mutlaka lukas podolskiyi al....
aynen katılıyorm...

_VeNoM_
22.Ocak.2006, 21:34
defans a kesinlikle takviye yap...

ibo
23.Ocak.2006, 03:54
bende defansa takviye yapılmaı gerektiğini düşünüyorum...

safter
23.Ocak.2006, 08:48
defansa van den borre yi düşünebilirsin bence....

Kartalim
23.Ocak.2006, 20:01
Defans diorum bende

genzo
23.Ocak.2006, 21:50
bence defansif ortasaha alsan daha iyi olur ozaman hiç tutulmazsın çünkü kadron güzel