PDA

View Full Version : Ne Fİyata Gİderse Dİtsİn DedİĞİnİz Oyunculari Satma!!!

B Ercan1905
21.Temmuz.2006, 08:06
Arkadaşlar benim gibi sizde bazı oyuncular için gitsinde ne fiyata olursa olsun dediginiz oyuncuları satmanın yalları:

arkadaşlar ilk önce satılık listesine koyuyoruz.

sonra bu oyuncu takımın ihtiyaçı yok yapıyoruz.

sonra gene teklif gelmezse oyuncuya ceza verioruz.

gene gitmezse gerçekten bu oyuncu 0(sıfır) demektir yani yine ceza verip. bir gün sonra kontrat iptali diyoruz ve oyuncu gidiyo.

((((((((sakın fesh etmeyin zaten genelde yönetim kabul etmiyo ama size pahalıya patlayabilir))))

Fernando Gago
21.Temmuz.2006, 08:09
Dediin taktik doru bazen bende kullanmak zorunda kalıyorum ama oyuncuya ceza verince bazen takımda huzursuzluk çıkabiliyor o yüzden dikkatli olmak lazım

sehzadee
21.Temmuz.2006, 09:20
ewet takımda huzursuzluk cıkabılıyor onun ıcın pek o yolu tercıh etmem

VahdeTrabzon
21.Temmuz.2006, 16:59
Oyuncuya haksızlık yapıldığına inanıyorlar:D

El Barto
21.Temmuz.2006, 17:12
yani yine ceza verip. bir gün sonra kontrat iptali diyoruz ve oyuncu gidiyo.

((((((((sakın fesh etmeyin zaten genelde yönetim kabul etmiyo ama size pahalıya patlayabilir))))

Bu ikisi arasında nasıl bir fark var anlatabilir misin? ;)

Bunu yapmak hiç akıllıca değil takımın dengesi alt üst oluyor.Moraller sıfıra iniyor diğer oyuncular hiçbirşey yokken yapılan bu muamelenin kendi başlarına geleceğinden endişe ediyorlar...

Fıratcan Alçınkaya
21.Temmuz.2006, 19:41
Bu kadar ceza ile takım için huzur bozulabilir ama... Bence satamassan b takıma yollayın yada bağlı klüblerden birine gönderin...

ToRoSKaPLaNı
21.Temmuz.2006, 20:22
en iyisi modifier :D istemediğin oyuncunun kontratını bitiriyorum gidiyor :D

yunusgs
21.Temmuz.2006, 22:33

Bunu yapmak hiç akıllıca değil takımın dengesi alt üst oluyor.Moraller sıfıra iniyor diğer oyuncular hiçbirşey yokken yapılan bu muamelenin kendi başlarına geleceğinden endişe ediyorlar...

AYNEN KATILIYORUM

DeNiZ_1903
21.Temmuz.2006, 22:36

Evet zaten oyun ilerlerken söylüyor bunu gerektiğinde yapın diyo yoksa diğer oyuncularınız sıra onlarda sanabilir diyor :u::icon_wink:

B Ercan1905
22.Temmuz.2006, 05:00

bu ikisi arasında ne fark var diyenlere:

oyuncunun kontratını iptal edince sadece belli bir miktar para ödüyon. bu sözleşmesinde yazıyor.

eğer serbest bırakırsanız oyuncunun kaç yıllık sözleşmesi varsa onun hepsini ödersiniz!!!!!

El Barto
22.Temmuz.2006, 05:06
Sonuçta para ödüyorsun yok yere...

B Ercan1905
22.Temmuz.2006, 05:12
arkadaşlar sonuçda bu en son ihtimal serbest bırakmak veya kontrat iptal etmek bir oyuncuyu elden çıkarmak istiyorsak ya satacaz ya serbest bırakacaz tabi serbest bırakmanında bir bedeli olmalı. önemli olan bunu en aza indirme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

El Barto
22.Temmuz.2006, 05:14
Sinir yapma yahu ;)

B Ercan1905
22.Temmuz.2006, 05:16
arkadaşım sinir yapmıyom ama yani anlayın artık!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mgokalparslan
22.Temmuz.2006, 05:18
takımın size olanı güzeni fazla değilse yapmayın kovulma olasılığınız baya bir yüksek olur

B Ercan1905
22.Temmuz.2006, 05:20
takımın size olanı güzeni fazla değilse yapmayın kovulma olasılığınız baya bir yüksek olur

evet doğru ben buna katılıyım

HAKLIYA HAKLI!!!!!!

HAKLI OLANIN YANINDA YIM!!!!!!!!!!!!:)
HAKSIZIN KARŞISINDA!!!!!!!!!!!!!!!!!:icon_twisted:

mlt44
22.Temmuz.2006, 07:04
bende bu taktiği deniyorum bazen

miharbi
22.Temmuz.2006, 07:07
bende bu taktiği deniyorum bazen

bu bi taktik değildir bence futbolcuyu yıldırma operasyonudur.Adamı bezdiriyosunuz sonunda takımdan ayrılmayı kabul ediyo.Ceza işi çok tehlikeli bence.

Flawless Victory
22.Temmuz.2006, 07:40
Bende şöyle anladım başlığı görünce : Bunları satmayın, şunları yapın.. :D

crazysebo
22.Temmuz.2006, 09:31
Dogru yontem oyuncuyu yollamak icin ama cok dikkatli olmak gerekiyor.Aksi takdirde butun oyuncular aleyhinize donuyor.

ThersoN
23.Temmuz.2006, 02:06
GS ile 2. sezonun sonuna geldim gencleri oynatıcam dedim kendi kendime kennedy bakırcıoglu profilinde tekliflere acıgım yazmıs =) (2.7 milyon pound)
Neyse lazım degil dedim listeye koydum megerse bir cok oyuncu seviyormus kenedyi basta necati olmak uzere isyan cıktı gelen tekliflere baktım bir tek fenerbahce var vazgectim listeden aldım satılmıcak diye ayarladım fakat yine de yeni kontrat kabul ettiremiyorum =)

extensor
23.Temmuz.2006, 02:12
en mantıklısı oyuncuyu isstemiyorum dedeikten sonra satılık listesine koymak sonra kendinize transfer listesinden bir futbolcu seçmek mesela 18 yaşında 1k lık bir futbolcu bununla 1k artı satmak istediğiniz futbolcuyu öneriyorsunuz mutlaka kabul ediyorlar takım sizinle eş değer ve sizden büyükse futbolcunuz gidiyorr eğer gitmesse ceza verin mutlaka gidiyor ;)