PDA

View Full Version : fm 2006 editör nasıl kullanılıyo

leondogus
22.Temmuz.2006, 01:34
ya arkadaşlar bunu genel tartışmalardada açtım ama asıl yeri bura sanırım konunun.ben fm 2006 editörü kullanarak wederson kazım richards gibi oyuncuları ütrk yapmak istiyorum ve şu anki transferleri felan yapmak istiyorum bildiklerimi.lütfen yardım edin nasıl olacak bu iş.

AneLKa_90
22.Temmuz.2006, 05:56
dostum editöre gir,yukarıda file dan load database var ordan server_db ye tıkla biraz bekledikten sonra arama yeri var istediğini yap ;;)

TanerTuran
02.Ağustos.2006, 01:40
bende türkçesi war server_db tam olarak ney ve direk uyrukları deişiyor dimi 5 yıl fln beklio diolar

AneLKa_90
02.Ağustos.2006, 02:45
değiştirebilmen için yeni oyun açmadan önce yap

AmorKing
03.Ağustos.2006, 07:52
arkadaşlar özür dilerim forumda çok aradım bu başlık ve bir başlık daha var fm 2006 editör ile ilgili tam olarak anlamadım şuanda ben AdanaDemirSpor başındayım senin dediğini anlamadım Editör'e nasıl gireceğim ? Oyunu açtım fakat editör data vs.. bir menü bulamadım :S

gokhanal03
06.Ağustos.2006, 22:27
slm ben şimdi taktikler indirdim.bu taktikleri nereye kopyalıyoruz?yardımcı olursanız sevinirim.

ankserum
06.Ağustos.2006, 22:54
slm editörde yaptıgım değişiklikker oyuna yansımıyo neden ? not:yeni oyun açtığımdada

ismail bouzid
16.Temmuz.2007, 15:53
dostum editöre gir,yukarıda file dan load database var ordan server_db ye tıkla biraz bekledikten sonra arama yeri var istediğini yap ;;)

ya birisi noolur yardımcı olsun. fm 2006 da editörü server_db den açıorum ama yaptığım değişiklikleri yine oraya kaydedince yeni oyun açılmıo uyarı verip beni oyundan atıyor. ne yapmam lazım bilen arkadaşlar lütfen cevap yazsınlar. ne olur.

El Barto
16.Temmuz.2007, 16:44
Editörde birşeyleri ayarlarken yanlış yapıyorsun sanırım o yüzden hata veriyor. Oyunu kaldır tekrar yükle editörde yaptığın değişiklikleri farklı kaydedip başka bir database oluştur. Ancak nerede hata yaptığını bulman gerekiyor.

ismail bouzid
17.Temmuz.2007, 01:15
Editörde birşeyleri ayarlarken yanlış yapıyorsun sanırım o yüzden hata veriyor. Oyunu kaldır tekrar yükle editörde yaptığın değişiklikleri farklı kaydedip başka bir database oluştur. Ancak nerede hata yaptığını bulman gerekiyor.

coooook tesekkur ederim kaldirip tekrar yukleyince oldu coook sagolun

tomas ujfalusi

naples
08.Ekim.2007, 23:47
Nereye yazıcağımı bulamadığım buraya yazıyorum şimdiden özür dilerim. Fm2006 yı açtığımda para birimi olarak us bath şeklinde bir para birimi ve hergün otomatik kaydetme çıkıyor bunu değiştirmeme rağmen oyun içinde yine eskiye dönüyor bu konuda yardım edebilicek arkadaşlar varsa sevinirim.