PDA

View Full Version : [E-GLocc] West Ham United

Pages : [1] 2

eglocc
22.Temmuz.2006, 05:38
Gunlerden Sali'ydi! Futbolcu arkadaslarimla Ingiltere'yi geziyorduk. Gezmesine gezelim de hepimiz futbolu birakmistik ve yeni bir klup ariyorduk(Tabii oralara bunun icin gitmemistik)Iste arkadaslarim: Bulent Korkmaz, ben ve Sifo Mehmet Once oteli falan ayarladik. Londra'da bir yerdi. Barclays Premiership'in bitmesine 3 hafta vardi. Biz son hafta heyecanini gormek icin hem bekariz hem de issiziz die orada kalalim dedik Ligde Chelsea, Arsenal'in 2 puan onunde liderdi. Dusme hattinda ise West Ham 17. sirada 16.'nin 5 puan gerisindeydi. Ilk hafta Chelsea liderligini korumustu. West Ham ve 16. siradaki ekibin(artik kimdi bilmiorum) arasindaki puan farki ise hala 5ti. Cunku 2 takim da yenilmisti. Ingiltere'de gecirdigimiz 2. haftada Chelsea arayi acti farki 5'e cikardi ve sampiyon oldu. West Ham'da son dakika goluyle 16. ekibi yenince puan farki 2'ye dustu. Golu Tevez atmisti. Son haftaya ise 16. ekip yenilgiyle basladi. Eger West Ham yenerse kume dusmeyecekti fakat rakipte sampiyon Chelsea idi. Maca iyi baslayan West Ham 10. dk'da Lee Bowyer'la golu buldu 50 ve 69'da Drgoba'yla geriye dustu. Fakat genc Tevez'in icinde bir umut vardi. Dakikalar 80'i gosterdiginde Tevez topu aldi. Lampard ve John Terry'i mukemmel bir sekilde gecti. Carvalho kademeye girdi ama Tevez onu da gecince karsisinda bir tek Cek kaleci Cech vardi. One dogru gelen Cech'in ustunden Tevez mukemmel bi asirtmayla skora denge getirdi. 90. dk.da Tevez gene sahnedeydi. Lampard'dan kaptigi topu 2m surerek uzaktan bir sut cikartarak harika bir gole imza atti. Mac boyle bitince West Ham ligde kaldi.
Bu mactan sonra West Ham baskani Terence Brown teknik direktorunu kovdu. Gerekcesi ise takima bu stresi yasattigiydi. West Ham artik hocasiz kalmisti. Londra sehrine baskan ilanlar astirmisti. Baslik soleydi: Teknik direktor ariyoruz. Gelin goruselim. Bunu gordukten sonra arkadaslarimla konustum. Bulent Korkmaz ve Mehmet basvurmami istediler. Ertesi gunu baskanla gorusmeye gittim. Baskan futbolculuk kariyerime bakti ve tecrubesiz olmama ragmen beni ise aldi. 3.1M civarinda bi transfer butcesi ve 722k civarinda bi maas butcesi verdiler. Boylece artik West Ham'in hocasiydim.

Transferler birazdan..

Varonil
22.Temmuz.2006, 05:50
Ss'lerle anlatımını desteklebilirsin

miharbi
22.Temmuz.2006, 05:53
Hayırlı olsun diye başlayalım.

eglocc
22.Temmuz.2006, 06:03
Ss'lerle anlatımını desteklebilirsin

Tabi desteklicem de resim bulamadim transferler geliyor resimleri ile beraber sen iste yeter:D

Hayırlı olsun diye başlayalım.
Tesekkurler

Summit
22.Temmuz.2006, 06:07
evet ss isteriz...

eglocc
22.Temmuz.2006, 06:11
Fernandez Tono West Ham'da

Pajara Playas klubunden 418k ucretle alinan futbolcuyu teknik direktor Ergiz Gizer ii bir pivot santrafor olarak belirtti.

Ghonedre
22.Temmuz.2006, 06:43
West Ham Londra takımıdır:D:D:D
Bari West Ham City yazsaydın daha inandırıcı olurdu....:D

eglocc
22.Temmuz.2006, 06:45
West Ham Londra takımıdır:D:D:D
Bari West Ham City yazsaydın daha inandırıcı olurdu....:D

Tesskurler duzeltim de daa fazla rezil olmayayim:D:D

Emmanuel
22.Temmuz.2006, 07:10
west ham çok iyi takım transferler de iyi başarılar..

avenged
22.Temmuz.2006, 07:28
west ham united zaten bi yanlışlık yok
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bi de gusev e niye 2.3 verdin ki ben 0 veriyorum hep ona alırken(approach to sign değil)
beleş geliyo o adam

eglocc
22.Temmuz.2006, 07:31
west ham united zaten bi yanlışlık yok
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bi de gusev e niye 2.3 verdin ki ben 0 veriyorum hep ona alırken(approach to sign değil)
beleş geliyo o adam

Iste orada ben bir hata yaptim ondan parayla almak zorunda kaldim oyunu da yeniden acmaya usendim

avenged
22.Temmuz.2006, 07:35
bayaa kazık yemişsin ama sağlık olsun

eglocc
22.Temmuz.2006, 07:43
west ham çok iyi takım transferler de iyi başarılar..

Saol Tesekkurler

bayaa kazık yemişsin ama sağlık olsun

Ya aslinda tekrar baslayabilirim bisi kaybetmem de useniyorum iste nabalim..

Arkadaslar hazirlik maclari son transferler yarin..

YusufT
22.Temmuz.2006, 07:46
basarilar. Tevez bomba gibi

eglocc
22.Temmuz.2006, 08:34
basarilar. Tevez bomba gibi

Tesekkurler! Haklisin Tevez super! Bu arada hzirlik maclarina baslmadan oyuna yeni basladim! Transferleri tekrar yapcam! Gusevden kazik yedim onu bedavaya alicam. Bu arada Zoro transferi is iznine takildi. Baska bi transfer yapacagiz.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Yeni oyunumda Gusevi almayacagim onun yerine bi sol kanat dusunuyorum fernandez tonoyu tekrar aldim yeni transferler birazdan..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Felipe West Ham'da

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/8336a2a46e.jpg

West Ham United Felipe adli oyuncuyu El-Sadd takimindan bedavaya transfer etti. Teknik direktor Ergiz Gizer yaptigi basin toplantisinda Felipe'yi Gusev'in yerine dusunuyor.

Hugo
22.Temmuz.2006, 09:25
Transferler iyi değil bence..
Gusev de istikrarsız bir oyuncu...

akalım göreceğiz.. Başarılar dilerim

eglocc
22.Temmuz.2006, 09:43
Transferler iyi değil bence..
Gusev de istikrarsız bir oyuncu...

akalım göreceğiz.. Başarılar dilerim

Gusev transferinden vazgectim.. Ii ki de vazgecmisim.. Tesekkurler.. Diger transferleri de yorumlarsan sevinirim.. Saol

Hugo
22.Temmuz.2006, 09:45
Tono işe yarar..
Felipe süper olmuş bence. Sol kanada koyacaksan Boa Morte'ye yaık olur. Boa'yı forvet yapabilirsin. Taktiğin ne olacak?

felipe AMC de olabilir.

eglocc
22.Temmuz.2006, 10:04
Tono işe yarar..
Felipe süper olmuş bence. Sol kanada koyacaksan Boa Morte'ye yaık olur. Boa'yı forvet yapabilirsin. Taktiğin ne olacak?

felipe AMC de olabilir.

Boa Morte die bir oyuncum yok karistiriyorsun sanirim. Tono do hem ucuz hem de acayip ii bir pivot st. felipeyi bedavaya almam ii oldu ayrica onu ml oynatmayi dusunuorum. 4-4-2 oynayacam

FikretBalkan
22.Temmuz.2006, 10:29
Boa Morte die bir oyuncum yok karistiriyorsun sanirim. Tono do hem ucuz hem de acayip ii bir pivot st. felipeyi bedavaya almam ii oldu ayrica onu ml oynatmayi dusunuorum. 4-4-2 oynayacam

Boa Morte Fulham'Da..Karıştırdı Hugo.Neyse başarılar dilerim sana ;) UEFA'da baya ilerleyebilirsin kapasite var takımında.Kolay gelsin

eglocc
22.Temmuz.2006, 10:57
Boa Morte Fulham'Da..Karıştırdı Hugo.Neyse başarılar dilerim sana ;) UEFA'da baya ilerleyebilirsin kapasite var takımında.Kolay gelsin

Yorumun icin tesekkurler hazirlik maclari ve olursa yeni transferler saat 11.00 gibi sizlerle

bySilver
22.Temmuz.2006, 18:38
Saat 11.30:D

eglocc
22.Temmuz.2006, 19:28
Saat 11.30:D

Cok afedersiniz.. Cok cok onemli bir isim cikti.. Oynayamadim geliyor birazdan..

bySilver
22.Temmuz.2006, 19:30
İyi Gelsin Bakalım

Hugo
22.Temmuz.2006, 19:31

Boa Morte West Ham United oyuncusudur.. Hiçbirşey karıştırdığım yok yani..

Fulham'dan transfer olalı 6 ay falan olmuştur.. 702 şubat güncellemesini kullanıyorsan bulursun. Ben onu kullandığını düşünmüştüm.

CeSC FaBReGaS
22.Temmuz.2006, 19:53
basarilar...

avenged
22.Temmuz.2006, 19:59
Hugo hakli 7.0.0 da Fulham'da ama 7.0.2 de West Ham'da

eglocc
22.Temmuz.2006, 20:38
Iste hazirlik maclarim:

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/c3054a7e84.jpg

Hazirlik maclari bittikten sonra basin mensuplarini toplayan Ergiz Gizer soyle konustu:

Gayet ii bir kamp gecirdik ve oyuncularimdan memnunum bazi oyuncularimiz sakat: Jonathan Spector Anton Ferdinand George McCartney Robert Green ve Roy Caroll! Bu sakatliklar bittikten sonra ligde Avrupa kupalarina katilabilecek bir derece bekliyorum takimimdan! Tesekkurler geldiginiz icin

Bu arada 7.0.0 kullaniyorum. Lig maclari geliyor birazdan!
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
West Ham genc Vanden Borre'ye teklif goturdu!

Teknik direktor Ergiz Gizer transferi gerceklesirse ona uzun vadede gorev verecegini iyi bir transfer olacagini acikladi. Sozlerine fiyatta sorun yasadiklarini ekleyen Gizer arkadasi Bulent Korkmazi belcikaya gonderdigini soyledi

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 1. hafta

Bolton Wanderers-1 West Ham United-3

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/d1a0cfa956.jpg

Mactan sonra basin toplantisinda konusan West Ham teknik direktoru Ergiz Gizer'in mutlulugu gozlerinden okunuyordu. Bu iste yeni olan Gizer soyle konustu:

Ergiz Gizer:Bildiginiz gibi bu macta onemli isimlerimizden Roy Caroll ve Carlos Tevez sakatti. Fakat yine de guzel bi galibiyet aldik Tevezin yoklugunda. Gol sorunu yasamadik. Yedigimiz golde defans hatasi vardi. Ayrica macta duran toplarda ve kanatlarda ustun oldugumuzu gordum. Felipe ve Lee Bowyer kanatlardan gelisen ataklarda gollerini attilar. Mascherano da frikikten gzl bi gole imza atti. Oyuncularima tesekkur ediyorum. Calisarak daha iyi yerlere gelecegimize eminim.

Mesut Kanat: Vanden Borre transferinde gelismeler var mi?

Ergiz Gizer: Fiyatta anlasmaya calisiyoruz! Bir gelisme olursa haber veririz! Tesekkurler!

Mesut Kanat: Tesekkurler!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Arkadaslar hic yorum yapmiyorsunuz! Nese siz yorum yapin biraz. O sirada yeni maclar geliyor!

SiR ToMaSRoSiCkY1
22.Temmuz.2006, 23:19
Boa Morte West Ham Oyuncusu Demekki Sen Eski Surumle Oynuyosun
Yeni Surumu Yukle Bence Hazirlik Maclari Iyi Gitmis

sitte
22.Temmuz.2006, 23:27
başarılar

Alttaki kariyere de bi bakın derim ben:D

eglocc
22.Temmuz.2006, 23:28
Barclays Premiership 2. Hafta

Reading-3 West Ham United-1

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/575b39a2e9.jpg

Ilk 10 dakikada Lita ve Doyle kontralari sonucu 2 farkli geriye dusen West Ham 2. yarida Reo-Cokerin attigi mukkemmel sutla toparlanir gibi oldu ama Doyle Ingimarssonun cektigi sutta donen topu gole cevirince West Ham mactan 3-1 yenik ayrildi.

Mactan sonra Gizer soyle konustu: Kotu bir mac gecirdik ilk dakikada yedigimiz goller bizi etkiledi! Takimimin kontralara karsi zaafi var. Bunu cozmeye calisacagiz! Saolun!

West Ham Uefa'da Isvec ekip Djurgardenle oynayacak!

http://www.imagehack.eu/uploads/c227931379.jpg

Kuradan sonra konusan Gizer ii bir kura cektiklerini ve gruplara kalabileceklerini soyledi!

http://www.imagehack.eu/uploads/0c548a1877.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Boa Morte West Ham Oyuncusu Demekki Sen Eski Surumle Oynuyosun
Yeni Surumu Yukle Bence Hazirlik Maclari Iyi Gitmis

Yuklerdim ama ne yazik ki 7.0.2 icin orjinal cd lazim o da bende yok:(

başarılar

Alttaki kariyere de bi bakın derim ben:D

Saol tesekkurler!
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 3. hafta

West Ham-1 Liverpool-2

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/40446f5f8a.jpg

Macin basinda ii bir performans sergileyen West Ham ilk yari biterken Dirk Kuyt'un ve ikinci yarida Steven Gerrard'in ayagindan iki gol yedi! Dean Ashton'la farki 1e indiren West Ham Liverpool macindan puan cikaramadi.

Mactan sonra kameralara Ergiz Gizer tek sey soyledi: Haftaya Kazanacagiz!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Vanden Borre yerine Nathan Sturgis

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/51cdc86a30.jpg

Vanden Borre'nin fiyati el yakinda teknik direktor Gizer Nathan Sturgis'e yoneldi ve onu 200k gibi cuzi bir fiyata aldi! Ayrica Gizer sozlerine Sturgis'in cok genc oldugunu ve ileriye donuk ii bir yatirim oldugunu soyledi!

Ceccaglini West Ham'da

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/11227a936f.jpg

West Ham'in yeni transferi icin Ergiz Gizer cok genc ve potansiyeli var dedi

Ilhan
23.Temmuz.2006, 00:27
İlk haftalar bu skorlar gayet doğaldır. Takımın alışma süresi geçtikten sonra istikrar gelecek, ki hatta bu ikinci devreyi bile bulabilir. Bkz: Benim kariyerim

Sana hava toplarında iyi bir oyuncu almanı öneririm. Bu Iversen olabilir, paran varsa Bianchi olabilir. Iversen gelirse en az 15 gol atar ve Tevez ile süper bir ikili olurlar.

yunusgs
23.Temmuz.2006, 00:29
Evet ınsallah sonra toparlanırsın basarılar

eglocc
23.Temmuz.2006, 00:35
Stulis transferine is izni engeli

Is izni alinamamasi sonucu teknik direktor Gizer uzuntusunu dile getirdi.

İlk haftalar bu skorlar gayet doğaldır. Takımın alışma süresi geçtikten sonra istikrar gelecek, ki hatta bu ikinci devreyi bile bulabilir. Bkz: Benim kariyerim

Sana hava toplarında iyi bir oyuncu almanı öneririm. Bu Iversen olabilir, paran varsa Bianchi olabilir. Iversen gelirse en az 15 gol atar ve Tevez ile süper bir ikili olurlar.

Transfer donemi bitti ya ama ben pivot st olarak Tono'yu aldim: heading 20 jumping 20 hemde 400kya artik devre arasinda iverseni alabilirim. Senin kariyerini de zevkle takip ediyorum. Insallah bnm kariyerimde sana benzer. Kendi kariyerimde seni gormek de beni sevindirdi. Saol

Evet ınsallah sonra toparlanırsın basarılar

Tesekkurler. Umarim toparlarim.

bySilver
23.Temmuz.2006, 00:36
Bencede cabuk toparlanman lazım

Ilhan
23.Temmuz.2006, 00:39
Stulis transferine is izni engeli

Is izni alinamamasi sonucu teknik direktor Gizer uzuntusunu dile getirdi.

Transfer donemi bitti ya ama ben pivot st olarak Tono'yu aldim: heading 20 jumping 20 hemde 400kya artik devre arasinda iverseni alabilirim. Senin kariyerini de zevkle takip ediyorum. Insallah bnm kariyerimde sana benzer. Kendi kariyerimde seni gormek de beni sevindirdi. Saol

Tesekkurler. Umarim toparlarim.

Tono'ya ben de bakayım, ama ben normal database açtım, belki de çıkmaz bende. Defansa Garay'ı alabilirsin. Onun dışında Modric senin için ideal bir transfer olabilir. Bowyer'ı yollamanı tavsiye ederim devre arasında, ayrıca kiralık alabileceğin adamlara dikkat etmelisin.

Dediğim gibi, asla yılma. İstikrar bir süreden sonra geliyor, hemen beklemek yersiz.

eglocc
23.Temmuz.2006, 00:41
Iste birkac ss

Kadrom:http://www.imagehack.eu/tr/uploads/04efdadf59.jpg

Transfer ozetleri

Gelenler:

http://www.imagehack.eu/uploads/053b639060.jpg

Gidenler:

http://www.imagehack.eu/uploads/0c4533e01a.jpg

Diger klublerin transferleri:

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/cbf4880e81.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Tono'ya ben de bakayım, ama ben normal database açtım, belki de çıkmaz bende. Defansa Garay'ı alabilirsin. Onun dışında Modric senin için ideal bir transfer olabilir. Bowyer'ı yollamanı tavsiye ederim devre arasında, ayrıca kiralık alabileceğin adamlara dikkat etmelisin.

Dediğim gibi, asla yılma. İstikrar bir süreden sonra geliyor, hemen beklemek yersiz.

Tavsiyelerin icin saol Tono'ya bak istersen benim sana bi faydam olursa ne mutlu bana:D Bu tavsiyelerini devra arasi transferde dikkate alicam. Su an transfer bitti. Bu kadroyla devre arasina kadar ilk 8e girersem benim icin ideal. Fakat Avrupada basarili olmak istiorum! O potansiyel var takimimda. Tkrar saol

Yeni maclar az sonra sakin ayrilmayin

Ilhan
23.Temmuz.2006, 00:45
Şimdi senin kesinlikle bir DC oyuncusuna ihtiyacın var. Önerim, zıplama özelliği yüksek birisi olmalı. Paraya kıyıp Garay'ı bu bölgeye monte edebilirsin. O olmazsa dediğim gibi zıplama özelliği yüksek bir DC oyuncusu bakman lazım kendine.

Ayrıca bir sağ kanat adamına ihtiyacın var. Önümüzdeki sezon için Luis Jimenez bu pozisyon için çok ideal. Ona bir göz atmanı öneririm. Ayrıca Mascherano'nun yanında yaratıcı bir orta saha oyuncusu alırsan ilk 5'e kesin girersin.

eglocc
23.Temmuz.2006, 00:48
Şimdi senin kesinlikle bir DC oyuncusuna ihtiyacın var. Önerim, zıplama özelliği yüksek birisi olmalı. Paraya kıyıp Garay'ı bu bölgeye monte edebilirsin. O olmazsa dediğim gibi zıplama özelliği yüksek bir DC oyuncusu bakman lazım kendine.

Ayrıca bir sağ kanat adamına ihtiyacın var. Önümüzdeki sezon için Luis Jimenez bu pozisyon için çok ideal. Ona bir göz atmanı öneririm. Ayrıca Mascherano'nun yanında yaratıcı bir orta saha oyuncusu alırsan ilk 5'e kesin girersin.

MR'ye ve DC'ye cok ihtiyacim var umarim transferdeki eksikliklerim ilk devrede bana sorun acmaz ikinci yariya kadar benim para kazanip bu isimleri transfer etmem lazim.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 4. hafta

West Ham-5 Sheffield United-0

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/ae3d677f8f.jpg

Ilk dakikalarda baskisini surduren West Ham 2. dakikada Tevez'in ortasina ucan kafayi vuran Tono'yla one gecti. Dakikalar 19u gosterdiinde ise Gabbidonun orta sahadan sisirmesiyle Tono topu Reo-Coker'e indirdi. Reo-Coker ceza sahasinin icinden guzel bir vurusla farki ikiye cikardi. 33te ceza sahasina gelen uzun bir tacta Lee Bowyer dusurulunce hakem penaltiyi verdi ve Konchesky penaltiyi gole cevirdi: 3-0. 60. dk.da kornerden seken topu Etherington iceriye sisirdi. Tono topu defansin arkasina sarkitti ve orada topla bulusan Lee Bowyer takimin 4 farkla one gecirdi. Ve skorboardun saati 77yi gosterdiinde Daillynin serbest vurustan Tevez'e actigi ortayi defans uzaklastirdi. Seken topu Gabbidon aldi ve pasini Benayoun'a verdi. Onun ceza sahasina ortasinda topu goren Tono kafayi vurdu ve West Ham-5 Sheffield Utd-0

Mactan sonra mikrofonlara Gizer soyle konustu: Ilk bastan Tono'yu kutluyorum. Herkez ne kadar isabetli transfer yaptigimizi gorsun. 2 gol 2 asistle oynadi. Gercekten macin adami odulune layikti ve hava toplarinda cok etkiliydi. Genel bir degerlendirme yapacak olursak ii bir macti hakettik ve kazandik. Iki mactir galibiyet bulamiyorduk ve bu macla moralleri arttirdik. Umarim bu performansimiz surer. Bir muhabirin Tevez gol atamiyor onun hakkinda ne dusunuyorsunuz sorusuna Gizer ilginc bir yanit verdi: Keske Tevez lig boyunca hic gol atmasa ama biz bu kadar iyi oynasak! Bu sozuyle Gizer takim oyununa ne kadar onem verdigine dikkat cekti!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bencede cabuk toparlanman lazım

Toparlanmaya baslarim umarim Sheffield maci ile saol
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Uefa Cup 1st Round 1st Leg

Djurgarden-1 West Ham-4

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/a0b600fec5.jpg

Maca kotu baslayan West Ham Djurgarden oyuncusu Quirino'nun ceza sahasina girisiyle ve Anton Ferdinand'in onu dusurusuyle 27. dakikada aleyhine penalti karari aldi. Mattias Johnson'un penaltiyi gole cevirmesiyle. Stockholms Olympiastadion'daki West Hamlilar panige kapildi. Uefada basari isteyen West Ham kupa disinda mi kaliyordu? Hayir! West Ham'in golcu futbolcusu Tevez hala sahadaydi. 39da Pantsil'un ortasinda Tono topu Bowyer'a indirdi onun sag kanattan ortasina da Tevez kafayi vurdu ve esitligi sagladi. Boylece ilk yari bitmis oldu. Ikinci yarida dakikalar 60i gosterdiginde gol saganagi basliyordu. Mascherano'nun kaptigi top sekti ve Lee Bowyer kontrolu aldi. Topu tekrar Mascherano'ya verdi ve o da Reo-Coker'a dogru guzel bir ara pas atti. Reo-Coker simdi ayaginda topla ceza yayinin onundeydi. Harika bir milimetrik pasla topu Tevez'e kavusturdu ve Tevez 2 kisiyi deparla gecip golunu atti:1-2 Bundan 2 dk sonra 62. dk.da Djurgarden'in kullandigi taci Lee Bowyer kapti ve Tono'ya dogru uzun bir pas verdi. Djurgarden defansinin kafasi kisa dusunce Tono topu kapti acilan kaleciyi ve bos kalenin onundeki Tevez'i gordu. Ona dogru pasini atti ve Tevez topu bos kaleye yollayarak takimini 2 farkli one gecirdi. 64de gene Tevez sahnedeydi. Mascherano'nun Bowyer'a pasinda Bowyer ortasini acti Tono topu Tevez'e indirdi ve Tevez golunu atti. Boylece West Ham 1-0 geriden gelerek 4-1 kaazanmasini bildi. Tevez macin adami oldu! Tono bu sefer gol atamadi ama 2 asistle o da guzel bir performans gosterdi.

Mactan sonra West Ham'in yeni teknik direktoru Ergiz Gizer soyle konustu: 1-0 geriye dusmemize ragmen maci farkli kazandik. Buyuk bi ihtimalle de turu gectik. Tevez muthis oynadi. Tono, Bowyer, Reo-Coker da gzl asistler yaptilar. Beklerimiz Pantsil ve Konchesky kabul edilebilir bi performans gosterdiler.

Isvecli muhabir: Yeni transferiniz hakkinda ne dusunuyorsunuz? Bugun forma sansi buldu kendisi.
Ergiz Gizer: Bence iyi oynadi kendini gelistirerek daha da iyi olacak!Tesekkurler!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Aston Villa ve Blackburn maci birazdan bu maclardan sonra puan tablosunu koyucam. Biraz yorum lutfen.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 5. hafta

Aston Villa-1 West Ham-2

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/a2753f6e37.jpg

Daha 9. dakikada Gareth Barry'nin penaltisiyla 1-0 geriye dusen West Ham ilk yariyi boyle bitirdi. Fakat 78de Tevez sahneye cikti Gabbidon'un uzun pasini 0'da yakaladi, ortasini acti Carlton Cole'dan seken topu tekrar 0'da yakaladi, 0'dan sutunu ceken Tevez Sorense'e carpan topla golu buldu. Bundan uc dakika sonra sahnede Reo-Coker vardi. Roy Carroll'un uzun pasini alan Pantsil topu Carlton Cole'a verdi. Onun sag kanattan ortasina Reo-Coker kafayi vurdu ve West Ham'i one gecirdi.

Mactan sonra Gizer soyle dedi: Ii bir seri yakaladik. Maglubiyetimizi galibiyete cevirdik. Futbolculari tebrik ediyorum! Tesekkurler!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Arkadaslar hala yorum yok. Lutfen yorum biraz!

SiR ToMaSRoSiCkY1
23.Temmuz.2006, 03:19
bu gıdısle seneye champıonshıptesın

eglocc
23.Temmuz.2006, 03:21
Carling Cup 3. Tur Kurasi

West Ham - Sheffield Utd

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/f50a006a8f.jpg

Kuradan sonra konusan teknik direktor Gizer mikrofonlara boyle konustu: Iyi bir kura ve bence bir ust tura cikabiliriz

http://www.imagehack.eu/uploads/bba53880ec.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Nie kume duseyim ki ii bir seri yakaladim:confused:

SiR ToMaSRoSiCkY1
23.Temmuz.2006, 03:33
guzel güzel devam et tam gAAZ TAKİPÇİNİM westham united

eglocc
23.Temmuz.2006, 03:47
Barclays Premiership 6. hafta

West Ham-2 Blackburn Rovers-0

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/648757049f.jpg

Dakikalar 29u gosterdiinde Reo-Coker'in kullandigi serbest vurusu Pantsil aldi sag kanada dogru topu surdu. Icerde Lee Bowyer'a verdi ve Bowyer donup golunu atti:1-0. Bundan 8dk sonra Carroll'un degajini orta sahada Tono Bowyer'a indirdi. Bowyer topu cizgiye dogru surdu,ortasini yapti ve Tono'yla West Ham farki 2ye cikardi.

Mactan sonra Gizer kisa ve oz konustu: Umarim serimiz devam eder!

6 hafta sonunda puan durumu:

http://www.imagehack.eu/uploads/b360fbd09c.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

guzel güzel devam et tam gAAZ TAKİPÇİNİM westham united

Tesekkurler de neden bir onceki mesajin da kume duseceksin dedin. Bir onceki mesajin:

yunusgs
23.Temmuz.2006, 03:50
Cok guzel gıdıyorsun basarılar

eglocc
23.Temmuz.2006, 03:54
Cok guzel gıdıyorsun basarılar

Saol simdilik biraz ara veriyorum.. Yorumlara devam lutfen..

SiR ToMaSRoSiCkY1
23.Temmuz.2006, 03:54
o gidişatla öle dedim yoqsa demezdim ama çok iyi toparlandın devamı gelir inşallah uzun soluklu olsun takip ediyoz yaw birileri benim kariyere de yorum yazsın hep aynı kişiler dostlarım ve ben :( :( :(

eglocc
23.Temmuz.2006, 04:08
o gidişatla öle dedim yoqsa demezdim ama çok iyi toparlandın devamı gelir inşallah uzun soluklu olsun takip ediyoz yaw birileri benim kariyere de yorum yazsın hep aynı kişiler dostlarım ve ben :( :( :(

Peki saol.. Senin kariyerini takip ediyorum.. Sonuclarin oldukca iyi..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Uefa Cup 1st Round 2nd Leg

West Ham-6 Djurgarden-0

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/402f58d878.jpg

Oyunu domine eden West Ham 7de ve 13de Tevez'le 19da Mascherano'yla 45'de tekrar Tevezle 74de Konchesky ve 89da Harewood ile maci 6-0 yendi. Macta Tono gol atamadi ama 2 asist yapti. Tevez 3 gol ve 1 asistle muthis bir performans gosterdi. Lee Bowyer da skora bir asistle destek oldu.

Mactan sonra duzenledigi basin toplantisinda Ergiz Gizer su sozler sarfetti:

Ergiz Gizer:Turu atladigimiz icin mutluyuz. Gruplarda basarili olup kupaya kadar uzanmak istiyoruz. Taraftarlarimiz bilsin ki kupayi en cok isteyenlerden biriyiz.

Selcuk Manav: Forvetleriniz guzel performanslar sergiliyorlar. Ne diyorsunuz?

Ergiz Gizer: Haklisiniz Tevez ve Tono'dan oldukca memnunum. Tesekkurler!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Month Of The Player

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/f69d9bbedc.jpg

West Ham United 2 oyuncusuyla gurur duyuyor: Konchesky ayin en iyi oyuncusu ve Gabbidon en iyi 3. oyuncusu secildi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Month Of The Manager

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/9dafc4d203.jpg

West Ham'in yeni teknik direktoru Ergiz Gizer aldigi 5-0lik Sheffield Utd, 2-1lik Aston Villa (Ilhan Aydogan'dan cok ozur diliorum:D:D) ve 2-0lik Blackburn galibiyetleri sonucunda Eylul ayinin menajeri secildi!

Ilhan
23.Temmuz.2006, 06:12
Aman ya, sen yen de, yeter ki West Ham ilerlesin.

Bu arada son haftalardaki formun süper. Bu formu uzun süre devem ettirdiğin taktirde en az ilk 4'e girersin.

eglocc
23.Temmuz.2006, 06:30
Barclays Premiership 7. hafta

Charlton-0 West Ham-0

http://www.imagehack.eu/uploads/4707629793.jpg

Iki tarafta firsatlari degerlendiremeyince mac golsuz berabere bitti.

Mactan sonra Gizer rakip 10 kisi kalmasina ragmen gol atamadik. Su saatten sonra uzulmenin bir anlami yok. Onumuzdeki maclara bakacagiz dedi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Aman ya, sen yen de, yeter ki West Ham ilerlesin.

Bu arada son haftalardaki formun süper. Bu formu uzun süre devem ettirdiğin taktirde en az ilk 4'e girersin.

Formum tokezledi ikimiz de Charlton'a takilioruz. Sende yenilmistin. Ben sevmedim bu takimi:icon_wink: Neyse 1 puan 1 puandir deyip onumuzdeki maclara bakicaz
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Uefa Group Stage Kuralari belli oldu

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/996a6b7a2a.jpg

West Ham takimi Alman takimi Leverkusen, Rus ekibi Lokomotiv Moscow'la, Hollanda takimi Heerenveen ve Bulgar ekibi Litex ile eslesti.

Kuralari degerlendiren Ergiz Gizer gruptan cikabileceklerini ve iyi bir kura cektiklerini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 8. hafta

West Ham-2 Chelsea-0

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/d27adbeb55.jpg

Daha 12. dakikada Tevez'le one gecen West Ham 74'te Tono'nun kafa goluyle farki ikiye cikardi. Oyunu muthis tamamlayan West Ham'in basarisinda Ergiz Gizer'in cok buyuk katkilari oldugu soyleniyor.

Mactan sonra basin toplantisinda Ergiz Gizer cok mutlu oldugunu ve bu mutlulugu ona yasattigi icin futbolcularina cok tesekkur ettigini belirtti.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Basin West Ham'a karsi

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/423142b79e.jpg

West Ham'in simdiki yerini koruyamayacagini dusunen basina Gizerden sert cevap: COK BEKLERSINIZ!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
UEFA Kupasi Grup G 1. Maci

Litex-0 West Ham-5

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/eada225d57.jpg

28'de Mascherano 35 ve 39da ard arda Tono'yla one gecen West Ham Tevez'in 57 Tono'nun 83. dakika golleriyle farki 5e cikardi.

Mactan sonra Gizer iyi basladiklarini ve boyle devam etmek istediklerini belirtti. Ayrica Tono'yu tebrik etti.

miharbi
23.Temmuz.2006, 08:44
Maşallah iyi gidiyosun Chealse devirmişsin. Devamı gelir inşalllah.

SiR ToMaSRoSiCkY1
23.Temmuz.2006, 15:16
Barclays Premiership 7. hafta

Charlton-0 West Ham-0

http://www.imagehack.eu/uploads/4707629793.jpg

Iki tarafta firsatlari degerlendiremeyince mac golsuz berabere bitti.

Mactan sonra Gizer rakip 10 kisi kalmasina ragmen gol atamadik. Su saatten sonra uzulmenin bir anlami yok. Onumuzdeki maclara bakacagiz dedi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Formum tokezledi ikimiz de Charlton'a takilioruz. Sende yenilmistin. Ben sevmedim bu takimi:icon_wink: Neyse 1 puan 1 puandir deyip onumuzdeki maclara bakicaz
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Uefa Group Stage Kuralari belli oldu

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/996a6b7a2a.jpg

West Ham takimi Alman takimi Leverkusen, Rus ekibi Lokomotiv Moscow'la, Hollanda takimi Heerenveen ve Bulgar ekibi Litex ile eslesti.

Kuralari degerlendiren Ergiz Gizer gruptan cikabileceklerini ve iyi bir kura cektiklerini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 8. hafta

West Ham-2 Chelsea-0

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/d27adbeb55.jpg

Daha 12. dakikada Tevez'le one gecen West Ham 74'te Tono'nun kafa goluyle farki ikiye cikardi. Oyunu muthis tamamlayan West Ham'in basarisinda Ergiz Gizer'in cok buyuk katkilari oldugu soyleniyor.

Mactan sonra basin toplantisinda Ergiz Gizer cok mutlu oldugunu ve bu mutlulugu ona yasattigi icin futbolcularina cok tesekkur ettigini belirtti.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Basin West Ham'a karsi

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/423142b79e.jpg

West Ham'in simdiki yerini koruyamayacagini dusunen basina Gizerden sert cevap: COK BEKLERSINIZ!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
UEFA Kupasi Grup G 1. Maci

Litex-0 West Ham-5

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/eada225d57.jpg

28'de Mascherano 35 ve 39da ard arda Tono'yla one gecen West Ham Tevez'in 57 Tono'nun 83. dakika golleriyle farki 5e cikardi.

Mactan sonra Gizer iyi basladiklarini ve boyle devam etmek istediklerini belirtti. Ayrica Tono'yu tebrik etti.

ÇOK İYİ GİDİYOSUN BAŞARILAR UEFA GRUPDAN ÇOK BASİT ÇIKARSIN:D

YusufT
23.Temmuz.2006, 16:04
Güzel gidiyorsun. Uefa'da gruptan cikarsin artik

yunusgs
23.Temmuz.2006, 16:30
Iyı gıdıyorsun gruptan cıkarsın basarılar

Hugo
23.Temmuz.2006, 17:17
Djurgarden maçı süper moral olmuş. Böyle şeylere ihtiyaç luyor.
igde de iyi bir yerde bitirirsin inşallah.

eglocc
23.Temmuz.2006, 18:37
Maşallah iyi gidiyosun Chealse devirmişsin. Devamı gelir inşalllah.

Tesekkurler.. Chelsea'yi annamadim yenmek cok kolay oldu:D:D

ÇOK İYİ GİDİYOSUN BAŞARILAR UEFA GRUPDAN ÇOK BASİT ÇIKARSIN:D

Saol... Haklisin rahatlikla cikicam o gruptan

Güzel gidiyorsun. Uefa'da gruptan cikarsin artik

Evet ii bir seri yakaladik Uefa'yi da rahatlikla gececegimden eminim

Iyı gıdıyorsun gruptan cıkarsın basarılar

Gruptan cikacam da ilerisi de gelecek bence:icon_wink:

Djurgarden maçı süper moral olmuş. Böyle şeylere ihtiyaç luyor.
igde de iyi bir yerde bitirirsin inşallah.

Haklisin o mac baya gollu gecti ve Tevez costu. Ilk macta 4 2. macta 3 gol atti. Ligi de umarim ii bir yerde bitiririm.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Yeni maclar birazdan arkadaslar

SiR ToMaSRoSiCkY1
23.Temmuz.2006, 18:41
Merakla Beklİyoruz

GsDoruk
23.Temmuz.2006, 18:41
Chelse a galibiyeti süper olmuş. UEFA'dan çıkarsın. Başarılar.

Ilhan
23.Temmuz.2006, 18:45
Sahandaki maçları kazanman harika birşey. Maçları bekliyorum.

eglocc
23.Temmuz.2006, 18:45
Barclays Premiership 9. hafta

Tottenham-0 West Ham-2

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/910c4f658d.jpg

Ilk yarida gol bulamayan West Ham 49'da kornerden gelen topa Gabbidon'un kafasiyla 1-0 one gecti ve 70'de Mascherano'nun goluyle farki ikiye cikardi.

Mactan sonra Gizer mikrofonlara su sozleri soyledi: Derbiden 3 puan cikardigimiz icin mutluyuz. Bu formumuzu surdurdugumuz surece basariya ulasiriz! Tesekkurler!

YusufT
23.Temmuz.2006, 18:46
Süper gidiyorsun

eglocc
23.Temmuz.2006, 18:49
Carling Cup 3rd Round

Sheffield Utd-1 West Ham-3

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/93dcf7071d.jpg

Macta daha 4. dakikada Milosevic'in goluyle geriye dusen West Ham ilk yari biterken Tono'yla esitligi sagladi. 54'te Tono'yla one gecti ve 63'te Tevezle farki ikiye cikardi. Boylece 1-0 geriden maci 3-1 kazanmis oldu. Tono'nun performansi West Hamlilari sevindirdi.

Mactan sonra Gizer bir ust tura cikmanin kendilerini sevindirdigini ve kupayi iyi bi yerde bitirmek istediklerini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Carling Cum 4th Round Kuralari belli oldu!

West Ham Crystal Palace'la eslesti!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/d6addc98ff.jpg

Kurayi degerlendiren Gizer ceyrek finale cikabileceklerini belirtti ve Chelsea, Arsenal ve ManU'nun kupadan elenmesiyle kupanin favorilerinden biri olduk dedi.

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/84c77efa34.jpg

Ilhan
23.Temmuz.2006, 18:54
Tono süper bir pivot gerçekten. Takıma alışmış gözüküyor.

eglocc
23.Temmuz.2006, 18:56
Barclays Premiership 10. Hafta

West Ham-0 Manchester Utd-2

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/421b681124.jpg

1. ve 5. dakikalarda uzaktan sutlarla golu bulan ManU'ya West Ham direnemedi. Boylece 10 maclik yenilmezlik serisi son buldu. 77'de Tevez'in rakibe kafa atmasiyla oyundan atilan oyuncunun kac mac ceza alacagi merak konusu!

Mactan sonra Gizer sanssizdik ama rakipte ii oynadi onlari tebrik ediyorum dedi. Muhabirin Tevez oyundan atildi ona ne yapacaksiniz sorusuna Gizer ona sadece kirginim dedi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Tono süper bir pivot gerçekten. Takıma alışmış gözüküyor.

Haklisin gol atmaya basladi mi 2-3 tane atiyo ama atamazsa da atamio:D:D

Diger yorum yapan arkadaslara da tesekkurler. ManU yenilgisi disinda ligde cok iyiyiz. Carling Cupta ceyrek final garanti gibi sayilir Uefa da ise gruptan rahatlikla cikicaz. Simdiki durum degerlendirmesi bu. Biraz ara veriyorum ama yeni maclarla yine bugun karsinizda olucam.

Ilhan
23.Temmuz.2006, 19:05
Son maç kötü olmuş ama Man Utd hakikaten kaliteli bir takım. Bu tarz sonuçlar doğaldır. Başarılar diliyorum.

eglocc
23.Temmuz.2006, 19:12
Son maç kötü olmuş ama Man Utd hakikaten kaliteli bir takım. Bu tarz sonuçlar doğaldır. Başarılar diliyorum.

Aslinda cok kaliteli olmayan isimleri gol atti. Ilk dakikalarda o golleri yemeseydim en azindan 1 puan alirdim. Adamlar 34. saniyede gol atti:D:D Arkadaslar yeni maclar 2 saat sonra falan sizlerle olacak. Ara verdigim icin kusura bakmayin.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ergiz Gizer Stuttgart'a mi gidiyor?

Armin Veh takimdan ayrilinca Stuttgart Ergiz Gizer'i takimin basina gecirmek istedi.

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/960e128451.jpg

Gizer'in Stuttgart'a gidip gitmeyecegi merak konusu. BBC ve Skysports'ta son dakika haberi olarak gosterilen olay. EuroSports'da da altyazi olarak gecti. Bazi spor yazarlari Ergiz Gizer'in Stuttgart'a gidecegini savunuyor. Fakat Ergiz Gizer'den net bir cevap gelmedi.

SiR ToMaSRoSiCkY1
23.Temmuz.2006, 19:34
Basarilar Guclu Bir Takima Yenilmissin Olur Bole Sonuclar

KaF KeF
23.Temmuz.2006, 19:59
bence gitme....

eglocc
23.Temmuz.2006, 23:01
Ergiz Gizer West Ham'da kaliyor

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/3a24429c4b.jpg

Ergiz Gizer West Ham'a daha yeni geldigini ve de buradan ayrilmayacagini soyledi.

Bu haber de basinlarda sok etkisi yaratti. Tum kanallar bu haberi yayinladi ve bu haberin yayinlanmasindan hemen sonra West Ham baskani Terence Brown bir basin toplantisi duzenledi ve Ergiz Gizer'den memnun olduklarini belirtti.

http://www.imagehack.eu/uploads/6334163b1a.jpg

Bunun uzerine Stuttgart teknik direktorluk gorevine Falko Gotz'u getirdi.

http://www.imagehack.eu/uploads/98920cf891.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Month Of The Player Awards

http://www.imagehack.eu/uploads/b9291f6fb4.jpg

West Ham Tono'yla gurur duyuyor. Ekim ayinin en iyi oyuncusu secilen Tono bu odulu almasinda en buyuk etken olan teknik direktoru Ergiz Gizer'e tesekkur etti.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
UEFA Kupasi Grup G 2. Mac

West Ham-3 Leverkusen-1

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/edbb3a2bc2.jpg

Macta 13te Tevez 19da Tono'nun kafalariyla golleri bulan West Ham ilk yariyi boyle bitirdi. 68de Mascherano'nun frikigiyle farki 3e katladi. Mac boyle bitecek derken Bernd Schneider'in ortasina kafayi vuran Barbarez skoru 3-1 yapti ve mac boyle bitti. Bu galibiyetle West Ham gruptan cikma yolunda ii bir avantaj yakaladi.

Mactan sonra Gizer maci soyle degerlendirdi: Ilk dakikalarda farki erken acmamiz maci kopardi. Daha sonra da performansimizi koruyunca maci aldik. Boylece gruptan cikma yolunda buyuk bir avantaj sagladik. Oyuncularimi tebrik ediyorum.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ve iste Uefa Grup Durumum:

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/fca29d4f9d.jpg

West Ham oynadigi 2 macta 6 puan ve +7 averajla 1. sirada, 2. Lokomotiv Moscow 1 macta 3 puan ve +4 averajla 2., Heerenveen 2 macta 3 puan alarak 3. sirada son olarak Leverkusen ve Litex 0 puanla son siralari paylasiyorlar

SiR ToMaSRoSiCkY1
23.Temmuz.2006, 23:49
Devam Et Cok Iyi Gidiyosun

Ilhan
24.Temmuz.2006, 00:00
UEFA'da çok başarılısın. En kötü ihtimalle çeyrek final garanti diye düşünüyorum. Ligde de ilk üç geldiğinde sezonluk hedefine ulaşmış olursun. Başarılar, takip ediyoruz;)

SiR ToMaSRoSiCkY1
24.Temmuz.2006, 00:08
UEFA'da çok başarılısın. En kötü ihtimalle çeyrek final garanti diye düşünüyorum. Ligde de ilk üç geldiğinde sezonluk hedefine ulaşmış olursun. Başarılar, takip ediyoruz;)

İLHAN ABİYE KATILIYORUM SEZON SONU CLDESİN BU SENE UEFADA SENDEN EN KÖTÜ ÇEYREK FİNAL BEKLERİZ

eglocc
24.Temmuz.2006, 01:05
Ilhan Aydogan ve Marcelo Mendez ayin takipcisi seciliyor boylece:D:D Takip ettiginiz icin cok tesekkurler. Umarim dediginiz gibi uefada ceyrek final ve ligde ilk 3u goruruz saolun:icon_wink:

yunusgs
24.Temmuz.2006, 01:30
Evet cok ıyı gıdıyorsun

eglocc
24.Temmuz.2006, 01:31
SOK SOK SOK: West Ham'in onemli golcusu Tevez 6 mac yok!

Manchester Utd macinda rakibe kafa attigi gerekcesiyle oyundan atilan Tevez disiplin kurulu tarafindan verilen kararla 1 maclik cezasi 6 maca cikarildi. West Ham'in onun yoklugundan etkilenip etkilenmeyecegi merak konusu!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/2e91f13f14.jpg

SiR ToMaSRoSiCkY1
24.Temmuz.2006, 01:50
senin için çok kötü olmuş onun yerine marlon harewoodu oynat cok ıyı

eglocc
24.Temmuz.2006, 01:50
Barclays Premiership 11. Hafta

Wigan-1 West Ham-0

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/d0eef09711.jpg

Maca 3. dakikada yedigi golle yenik baslayan West Ham Tevez'in yoklugunda gol bulamadi.

Mactan sonra sinirli gorunen Gizer mikrofonlara konusmadi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Gizer Konustu!

Mactan bir gun sonra konusan Ergiz Gizer, devre arasinda alternatif bir forvet aldiklari ve erken gol yeme sorununu cozdukleri halde yenilgilerin one gececeklerini bildirdi. Iste Ergiz Gizer'in Mesut Kanat'la yaptigi roportaj:

Mesut Kanat: Oncelikle roportaj istegimizi kabul ettiginiz icin tesekkurler!
Ergiz Gizer: Ben Tesekkur Ederim!
Mesut Kanat: Roportaja son haftalarda ligdeki kotu gidisatinizi degerlendirmenizi istiyerek basliyorum.
Ergiz Gizer: Evet son haftalarda maclara hep 1-0,2-0 basliyoruz. Bu sorunu gidermek icin devre arasinda alternatif bir defans alacagiz. Ayrica forvetlerimizden biri ceza alsa bir sakatlansa sikinti cekiyoruz. O yuzden devre arasinda bir de alternatif forvet alacagiz!
Mesut Kanat: Anliyorum! Peki ya orta sahada Reo-Coker ve Mascherano ii performanslar sergiliyorlar. Fakat Lee Bowyer ve Felipe'nin performanslari istikrarsiz! Bunun hakkinda ne dusunuyorsunz?
Ergiz Gizer: Evet orta saha da sorunumuz yok ama kanatlarda buyuk umutlarla transfer ettigimiz Felipe'nin istikrarsiz gidisi suruyor. Lee Bowyer'a gelince o ii bir oyuncu fakat boyle giderse onunla konusacagim. Biraz kendini duzeltmesi ve istikrar yakalamasi lazim.
Mesut Kanat: Peki son olarak bekleriniz genelde haftanin takimi icerisinde yer aliyor. Ozellikle Konchesky ve Pantsil! Onlar hakkinda ne dusunuyorsunz?
Ergiz Gizer: Evet hem ofansif hem de defansif acidan bu iki oyuncumuz ii performanslar sergiliyorlar. Fakat defansin ortasinda oynayan Anton Ferdinand'in performansi bizi endiselendiriyor.
Mesut Kanat: Peki son bir soru olarak... Kariyerini en begendiginiz menajeri ogrenebilir miyiz?
Ergiz Gizer: Tabii ki... Benim kariyerinden zevk aldigim hocalardan en onemlisi Aston Villa'nin menajeri olan Ilhan Aydogan... Gercekten buyuk bir menajer... Gerek transferleri gerekse oyun yapisiyla teknik direktorluk adina buyuk bir yildiz...
Mesut Kanat: Peki...Tesekkurler!
Ergiz Gizer: Ben Tesekkur ederim!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Carling Cup 4th Round

West Ham-4 Crystal Palace-0

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/5a63b1eabb.jpg

Bu sefer erken gol atma sirasi West Ham'daydi. Tono ile 5. dakikada one gecen West Ham, 25te gene Tono imzali bir gol atti. Tactan gelen topa kafa vuran Tono topu direge atti ve direkten donen topu Harewood tamamladi ve ilk yari boyle bitti. Mac bitti derken 88'de Felipe'nin kullandigi frikikte topa kimse dokunamayinca en arkada bekleyen Dean Ashton topa dokundu ve golunu atti. Boylece Felipe iyi bir oyuncu oldugunu yaptigi asistle kanitladi. Ve son gol... Gene Felipe'nin serbest vurusunda Tono topa kafayi vurdu kaleciden donen topa Tono tekrar vurdu bir kez daha kaleci kurtardi fakat son vurusta Tono affetmedi ve West Ham'in 4. kendisinin 2. golunu atarak super bir performans gosterdi.

Mactan sonra Gizer Ingiltere'de moral aradiklarini, ayrica Manchester Utd ve Wigan maglubiyetlerini taraftarlarina bu macla unutturduklarini umdugunu soyledi.

SiR ToMaSRoSiCkY1
24.Temmuz.2006, 02:39
devam et .çok güzel başarılara aç bir milletiz

yunusgs
24.Temmuz.2006, 02:44
İlhan abi sence Tevezin yerıne kım oynamalı?Basarılar ıyı gıdıyorsun

GsDoruk
24.Temmuz.2006, 02:48
Tevez'in yokluğunda 4 atmışsın:D Wigan maçını saymazsan çok iyisin. Başarılar..

eglocc
24.Temmuz.2006, 02:54
İlhan abi sence Tevezin yerıne kım oynamalı?Basarılar ıyı gıdıyorsun

Tevez'in yerine Harewood'u oynatiorum ama Ilhan abi bana bir fast striker tavsiye ederse onu devre arasinda West Hamli yapacam

Tevez'in yokluğunda 4 atmışsın:D Wigan maçını saymazsan çok iyisin. Başarılar..

Evet o mac iyi oldu ama Wigan maci biraz kotu oldu...

Carling Cup Ceyrek Final kuralari ve yeni maclar birazdan
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Carling Cup Quarter Final Kuralari Cekildi!

West Ham ligde yenildigi Wigan'la Carling Cup'ta eslesti...

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/e9ad8100f2.jpg

Kuradan sonra degerlendirme yapan Ergiz Gizer Wigan'in ii bir takim oldugunu ve macin zorlu gececegini bildirdi, ayrica deplasmanda oynamalarinin onlari icin bir dezavantaj olacagini belirtti.

http://www.imagehack.eu/uploads/844e76ed08.jpg

SiR ToMaSRoSiCkY1
24.Temmuz.2006, 03:06
ÖcÜnÜ Al İntİkamin Bence Aci Olucak

eglocc
24.Temmuz.2006, 03:40
Barclays Premiership 12. Hafta

Middlesbrough-2 West Ham-2

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/a215487429.jpg

West Ham'in kotu gidisi suruyor. Middlesbrough'u Tono'nun 12. dakika goluyle 1-0 geriye dusuren West Ham 39da Rosales'in golune engel olamadi fakat Harewood ile de 5 dakika sonra tekrar one gecti. Macin boyle bitmesi beklenirken West Ham bir kez daha Rosales'den golu yedi ve mac 2-2 sona erdi.

Teknik direktor Gizer artik sonraki maclara bakma zamani geldigini ve ligde basariyi hedeflediklerini soyledi.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
12 Hafta sonra Lig Puan Tablosu

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/3b3f38b893.jpg

Yorumlarinizi bekliyorum...

GsDoruk
24.Temmuz.2006, 04:16
Beraberlik kötü olmuş ayrıca durumun süperr. 5 puan hiç bir şey.

eglocc
24.Temmuz.2006, 04:20
Evet bende oyle dusunmustum ligin ilk devresinin bitmesine daha 7 hafta var ve birde 2. devre var. Zaten ben illa sampiyon olcam demiorum.. CL hedefim simdilik.. Bu arada Ilhan abi sende bi yorum yaparsan gidisatim hakkinda cok memnun olurum ayrica bana tevez icin ii bir alternatif onerirsen onun yoklugunda o alternatifi oynatirim
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 13. Hafta

West Ham-2 Newcastle Utd-0

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/a23ba343d4.jpg

Maca neredeyse 10 kisi baslayan West Ham 45te Harewood'la Given'in buyuk hatasi sonucu golu buldu. Ilk devre boyle bitti ve mac ortada bir oyunla gecti. 81. dakikada Emre oyundan ikinci sari karti gormesiyle atilinca 75 dk. 10 kisi oynayan West Ham brz da olsa rahatladi. 90. dakikada Harewood'la 2. golu bulunca galibiyeti garantiledi. Devre sonlarinda atilan 2 golle West Ham 10 kisi kalmasina ragmen kazanmayi bildi.

Mactan sonra konusan Gizer Tono'nun oyundan atilmasi bizi cok etkiledi biz bir takimiz ama bugun Harewood sayesinde kazandik diyebiliriz. Heerenveen macindan sonraki Portsmouth macinda 2 onemli forvetimiz olmayacak fakat Harewood'dan gene ii bir performans bekliyorum dedi.

YusufT
24.Temmuz.2006, 05:03
Tevezin yerine eddie johnson :D

eglocc
24.Temmuz.2006, 05:06
Onerin icin saol... Eger simdiki fiyatindan ucuza anlasirsam onu kadroma katacagim saol...

Bursaspor
24.Temmuz.2006, 05:27
Güzel kariyer oluyor inşallah büyük başarılar elde edersin. Kariyerini takip etmeye devam edeceğim.

eglocc
24.Temmuz.2006, 05:49
Uefa Kupasi Grup G 3. Maci

Heerenveen-1 West Ham-2

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/ee3371b0ab.jpg

Maca iyi baslayan West Ham 26da Tevez'in atilmasindan endiselendi fakat 3 dakika sonra Tono'yla golu bulunca rahatladi. Ilk yari boyle bitti ve 52de sahnede gene Tono vardi. Felipe orta sahada aldigi topu sol kanat cizgisine dogru tasidi ve ortasini acti. Simdi gorev sirasi Tono'daydi. Havanin krali kafayi vurdu ve golu atti. 72de Nilssonla golu bulan Heerenveen farki bire indirdi fakat mac boyle bitince West Ham 3 puani aldi ve Uefa Gruplarindan bir ust tura cikmayi bir mac kala garantiledi.

Mactan sonra basin toplantisinda Gizer gruptan ciktiklari icin mutlu olduklarini ve 10 kisi kalmalarina ragmen kazandiklari icin takimiyla gurur duydugunu soyledi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Güzel kariyer oluyor inşallah büyük başarılar elde edersin. Kariyerini takip etmeye devam edeceğim.

Saol umarim dedigin gibi buyuk basarilar elde ederim... Uefa Kupasi ve sampiyonlar ligine girebilmek simdiki hedeflerim ayrica carling ve fa cuptan da en az birini almak istiyorum...

yunusgs
24.Temmuz.2006, 05:53
Tevezin yerine paran varsa Falcao

Ilhan
24.Temmuz.2006, 05:54
Büyük buluşmada önerilen adam kim?

Gizer ve Aydoğan bir yemekte buluştuğunda masadan sürpriz bir isim çıktı: Cesar Delgado

Aydoğan, Gizer'e Delgado'nun süper bir forvet olduğunu ve işine çok yarayacağını belirtti.

eglocc
24.Temmuz.2006, 05:56
Tevezin yerine paran varsa Falcao

Param 5m falcao ne kadar blmiorum ama falcao ust duzey bir oyuncu sonucta ben alternatif ariyorum... ama eger ucuza anlasirsam alirim bakim kac para...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Büyük buluşmada önerilen adam kim?

Gizer ve Aydoğan bir yemekte buluştuğunda masadan sürpriz bir isim çıktı: Cesar Delgado

Aydoğan, Gizer'e Delgado'nun süper bir forvet olduğunu ve işine çok yarayacağını belirtti.

Ilhan Aydogan'in onerisine Gizer'den yesil isik!

Dun aksam Aydogan'la Gizer'in bulusmasinda Aydogan'in onerisi Cesar Delgado'yu transfer etmek istediklerini bugun resmen Gizer West Ham klubunun resmi sitesinde acikladi.

yunusgs
24.Temmuz.2006, 06:04
Valla Falcao cok ıyı ama Delgado da kalıtelı bır oyuncu sen bılırsın yınede paran hangısıne yeterse onu al

eglocc
24.Temmuz.2006, 06:04
Valla Falcao cok ıyı ama Delgado da kalıtelı bır oyuncu sen bılırsın yınede paran hangısıne yeterse onu al

Yeni haberler birazdan geliyor

yunusgs
24.Temmuz.2006, 06:05
Beklıyorum

eglocc
24.Temmuz.2006, 06:30
Barclays Premiership 14. Hafta

Portsmouth-1 West Ham-0

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/540907fe1f.jpg

9. dakikada Smolarekle golu bulan Portsmouth maci boylece kazandi.

Mactan sonra Gizer forvet sikintisi cektiklerini ve Tono'yla Tevez'in yoklugunda gol atamadiklarinin altini cizdi. Ilhan Aydogan adli menajerin tavsiyesi Cesar Delgado'yu transfer etmek istediklerini... Falcao'yla da gorustuklerini fakat fiyatta anlasamadiklarini belirtti.

Ilhan
24.Temmuz.2006, 06:35
Aydoğan'dan bir öneri daha: Rolando Bianchi veya Iversen!

Aydoğan, bir yemekte buluştuğu dostu Gizer'e iki oyuncu daha önerdi. Gizer'in ne yapacağı merakla bekleniyor.

eglocc
24.Temmuz.2006, 06:45
FA Cup 3rd Round Kuralari belli oldu!

West Ham Manchester City ile oynayacak!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/60ab456236.jpg

Kuralari degerlendiren Gizer turun zor gececegini fakat kendilerinin ii bir takim olusturdugunu belirtti. Ayrica mikrofonlara Aydogan bir itirafta daha bulundu. Yakin arkadasi Ilhan Aydogan'in kendisine iki oyuncu daha onderdigini ve bu oyuncularin Steffen Iversen ve Rolandi Bianchi oldugunu soyledi. Fiyatta anlasirlarsa Cesar Delgado Bianchi veya Iversen'i transfer edebileceklerini de sozlerine ekledi. Falcao transferinin para konusu yuzunden gerceklesemedigini ise Ergiz Gizer tekrar etti.

http://www.imagehack.eu/uploads/b054e08ff3.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 15. hafta

West Ham-3 Watford-1

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/0511fa0c7a.jpg

9. dakikada Ashton'la golu bulan West Ham 30'da Tommy Smith'le esitligi saglayan Watford West Ham taraftarlarini endiselendirdi fakat Reo-Coker ve Carlton Cole'un golleriyle West Ham maci kopardi.

Mactan sonra konusan Gizer Cesar Delgado'yla ve Bianchi'yle gorustuklerini fakat hala tekliflerinin kabul edilmedigini soyledi. Gizer sozlerine pazarligin devam ettigini de ekledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 16. Hafta

West Ham-0 Fulham-2

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/04eac73a2b.jpg

Maca kotu baslayan West Ham 19da Wayne Routledge'la geriye dustu ve ilk yarida Reo-Coker'in uzaktan sutu direkten donunce ilk yariyi West Ham 1-0 yenik kapatti. Ilk yari basladigi an golu bir kez daha aglarinda goren West Ham bir kez daha Ashton'la topu direge yolladi ve maci West Ham 2-0 yenik kapatti.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ergiz Gizer baskandan ek transfer butcesi isteyecek!

Para sikintisindan dolayi transfer gerceklestiremeyen West Ham klubunun teknik direktoru Gizer baskan Terence Brown'dan ek transfer butcesi istiyor... Baskanin cevabi merak konusu...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Baskan istegi reddetti!

http://www.imagehack.eu/uploads/ffb2ea71af.jpg

Baskan Terence Brown yeterli kaynaklara sahip olmadigi icin ek transfer butcesi yaratamayacaklarini soyledi! Bunun uzerine Gizer de basina Bianchi ve Cesar Delgado'yla anlasamadiklarini ve rotayi su anda Iversen'e cevirdiklerini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Uefa Kupasi Grup G 4. Mac (Son Mac)

West Ham-1 Lokomotiv Moscow-0

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/f6b0736cb6.jpg

Dakikar 37de Carlton Cole'un ayagindan golu bulan West Ham maci boyle bitirmeyi bildi.

Mactan sora Gizer bir ust turdaki rakiplerini beklediklerini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Grup maclari tamamlandiktan sonra Uefadaki grup tablom:

http://www.imagehack.eu/uploads/54b9574c2e.jpg

Yorumlari bekliyorum arkadaslar...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Uefa 1st Knockout Round maclari belli oldu!

West Ham eski sampiyon Sevilla ile oynayacak!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/b2652e7ec2.jpg

Cekilisi degerlendiren Gizer guclu ve favori bir ekiple eslestik fakat takimima guveniyorum... Cekismeli bir tur olacak!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/c65db0a862.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Uefa 2nd Knockout Round Kuralari Cekildi!

West Ham Norvec ekibi Brann ile Alman ekibi Schalke'nin galibi ile eslesti!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/5ccfdff30c.jpg

Kurayi degerlendiren Ergiz Gizer basin toplantisinda onceki hedefimiz Sevilla'yi gecmek sonra da Brann veya Schalke macini dusunecegiz dedi.

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/4ff6badb02.jpg

Arkadaslar Schalke ile Brann macinin sonuclarini da buraya ss ile koyucam...

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 17. Hafta

Arsenal-3 West Ham-1

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/9d01aaddff.jpg

Maca ii baslayan West Ham ilk yariyi gol yemeden kapatti. Taa ki 61. dakikaya kadar... West Ham bundan sonra gol aradi fakat 81'de 2. golu yiyince Henry'nin ayagindan Arsenla maci garantilemisti. Fakat bundan 1 dakika sonra Tevez'le golu bulmasi West Ham'i umutlandirdi. 2. golu bulamayinca 90da golu Adebayor'dan yedi ve maci 3-1 yenik kapatti.

Mactan sora sonucu degerlendiren Gizer uzgun oldugunu ve West Ham'in ara transfer doneminde yapacagi transferlerle ust siralari tekrar zorlayacagini belirtti.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Carling Cup Quarter Final

Wigan-1 West Ham-2

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/7ea9add162.jpg

Macta 7. dakikada yedigi golle moralsiz baslayan West Ham ilk yariyi boyle bitirdi. West Ham elendi derken sahneye Dean Ashton cikti ve 85. dakikada golu buldu. Bunla yetinmeyen West Ham 3 dakika sonra maci ceviren golu Harewood'un ayagindan buldu ve maci 2-1 kazandi.

Mactan sonra Gizer yaptigi basin toplantisinda yari finale cikmanin cok guzel bir duygu oldugunu soyledi. Muhabirin 'Son dakikalara kadar yeniktiniz. 3 dakikada maci cevirdiniz! Bunun hakkinda ne dusunuyorsunuz?' sorusuna Ergiz Gizer 'Bu takimimizin maci son dakikaya kadar istedigini gosteriyor. Tum oyuncularimi tebrik ediyorum!' dedi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Iversen West Ham'a mi gidiyor?

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/c44f743f9b.jpg

Son gunlerde adi West Ham ile birlikte anilan 30 yasindaki santrafor Iversen'in klubu Rosenborg'dan bir aciklama geldi. West Ham'in Rosenborg'a 1.8m civarinda bir teklif yaptigini aciklayan Rosenborg klubu bu teklifi reddettiklerini fakat sonra yapilan 2m degerindeki teklifle acilan pazarligin hala surdugunu soyledi. Rosenborg baskani Wesst Ham'a 850k'si pesin 1.7m'si 6 aylik taksitle toplam 2.5mlik bir teklif onerdik. West Ham klubu teklifi kabul ederse Iversen West Ham'li olabilir dedi. West Ham'in ne yapacagi merak konusu!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Carlling Cup Semi Final Kuralari Belli Oldu!

West Ham United Tottenham ile karsilasacak!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/c45d786fad.jpg

Kurayi degerlendiren Gizer guclu bir rakiple eslestiklerini, buraya kadar geldikleri icin cok mutlu olduklarini ve finale cikmak istediklerini belirtti.

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/b9e5f8fc79.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 18. Hafta

West Ham-4 Manchester City-1

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/b07e9173af.jpg

Harewoodla 5. dakikada one gecen West Ham 19da Bernardo Corradi'nin golune engel olamadi ve boylece esitlik saglandi. Bundan 4 dk. sora Reo-Coker Harewood'un ortasina voleyi vurunca West Ham tekrar one gecti. Ii bir performans segileyen Harrewood 7 dk. sora da attigi 2. golle West Ham icin kariyerindeki 50. golunu atarak farki 2ye cikardi. Ve son golu Ashton 75teki kafa vurusuyla atti ve skoru belirledi: West Ham-4 Manchester City-1

Mactan sora Gizer maci ii bir skor olarak degerlendirdi. Farkli yenmelerinin kendilerine moral kazandiracagini soyleyen Gizer cikis yakalamak istediklerini de belirtti.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ve iste 18 mac sonunda puan durumum:

Bence durum cok vahim degil... Bir seri yakalarsak ilk 4u yakalayabiliriz. Hedefim bu sezonluk sampiyonluk degil. Bunu hatirlatayim. Cunku 3m gibi bir butcem vardi bunu James Collins'i satarak 5m yaptim o nedenle cok fazla transfer yapamadim ara transferde 1 defans ve 1 veya 2 forvet alip 1 forvet gondermeyi dusunuyorum. Hedefim Cl'ye katilabilecek bir pozisyon elde etmek

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/dbef75cb7e.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Arkadaslar yeni maclar ve transferler oglene dogru sizlerle... Birazcik yorum gormek istiyorum... Inanin bu kadar ayrintili ss vermek ve maclarin degerlendirmesini yapmak zor oluyo... Kuralar, mac sonu roportajlari, gollerin aciklamalari, vs vs. Baya urasiyorum ve yorum gormek beni sevindiriyor... Tesekkurler!

SiR ToMaSRoSiCkY1
24.Temmuz.2006, 14:43
ooooooooo nerden nereye

yunusgs
24.Temmuz.2006, 16:16
Grubunu en ıyı sekılde tamamlamıssın 1.turda zor bır rakıp gelımıs lıgdede ıyı gıdıyorsun basarılar

GsDoruk
24.Temmuz.2006, 16:45
Raki zorlu ama elersin gibime geliyor.İyi gidiyorsun

JOHN42
24.Temmuz.2006, 16:48
Sevilla'nın çıkması kötü olmuş,umarım ligde en azından Şampiyonlar Ligi vizesi alırsın...

SiR ToMaSRoSiCkY1
24.Temmuz.2006, 16:51
sevillayi goturur rahat galibiyet bekliyoruz senden

GsDoruk
24.Temmuz.2006, 17:12
Rahat galibiyet bence zor. Abartma :)

SiR ToMaSRoSiCkY1
24.Temmuz.2006, 18:38
evet kanatlardan bastirirsa basarili olur sevillaya o macta bence ilhan abinin taktigi kullan cok ise yariyo taktik 3 ama icten bastirisan paulsenle renatoyu gecceksinde ondan sonra sira savunmaya gelicek ohooooooooooooooooooo:u:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
kanatlari iyi deil dani alves var onden ortalarla is biter

eglocc
24.Temmuz.2006, 20:16
Zaten benimde en ii mevkiim kanatlarim:icon_wink: Sevilla'yi zorlanarak gecerim gibime geliyor ayrica 2. tur da da buyuk ihtimalle de Schalke'yle karsilasicam o da biraz zorlu ama Sevilla kadar degil devre arasi transferlerle zaten Sampiyonlar Ligi vizesi almaya calisacagim. Bu lig gercekten zorlu bir lig:icon_wink:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Yeni maclar ve transferler birazdan...

SiR ToMaSRoSiCkY1
24.Temmuz.2006, 20:21
bence ilhan abinin dedigi gibi bianchiyi kap

eglocc
24.Temmuz.2006, 20:23
Bianchi transferi gerceklesemedi... Cunku fiyatta anlasamadik... Tum butcemi verdim gene de kabul etmediler... Iversen transferi ile urasiyoruz... Son gelismeler geliyor birazdan

yunusgs
24.Temmuz.2006, 20:41
Beklıyoruz merakla

GsDoruk
24.Temmuz.2006, 20:42
Bütcen ne kadar?

eglocc
24.Temmuz.2006, 20:46
5.2m bu da bir forvet bir defans ve belki de bir orta saha almami saglayabilir daha fazlasini degil... Yeni transfer haberlerini simdi ekliyorum... bizden ayrilmayin!
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
West Ham istenilen teklifi Rosenborg'a sundu!

Bilindigi gibi Iversen transferi icin konusan iki klup transferi gerceklestirmeye yaklasti. 2.4mlik teklifi sunan West Ham'a Rosenborg Iversen ile gorusme izni verdi. West Ham'da bunun uzerine Iversen'e su teklifi sundu:

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/6aef9992aa.jpg

Iversen eger sozlesmeyi kabul eder ve is izni cikarsa oyuncu West Ham formasini giyebilecek...

SiR ToMaSRoSiCkY1
24.Temmuz.2006, 21:04
iversende izine gerek yok

eglocc
24.Temmuz.2006, 21:05
Iversen Rosenborg'un sozlesmesini kabul etmedi!

West Ham'in almak istedigi Iversen Rosenborg'un sozlesme teklifini reddetti... Bununla beraber Iversen'in West Ham'a gidecegi kesinlesti gibi...

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/f32a10e23b.jpg

Bu haber uzerine Gizer Iversen'i transfer etmek istediklerini ve onun tekliflerini kabul edecegini umdugunu soyledi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

iversende izine gerek yok

Norvec Avrupa Birliginde degil ki... O halde gerek var ama bilmiorum... Insallah gerek yoktur...

SiR ToMaSRoSiCkY1
24.Temmuz.2006, 21:12
gerek yoq harbiden geliyolar izinsiz

eglocc
24.Temmuz.2006, 21:12
Beklenen haber geldi!!!

Iversen West Ham'in sozlesme teklifini kabul etti ve West Ham'a transfer oldu!!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/7ec07b9f45.jpg

Bu transferi yaptigi icin cok mutlu olan Gizer: Iversen cok iyi bi oyuncu yeni maclarda takimimiza cok yarar saglayacak dedi...

http://www.imagehack.eu/uploads/099f86b2bd.jpg

Iversen'i transfer eden West Ham resmi sozlesmeyi 1 Ocak 2007 tarihinde basinin onunde imzalayacak...

YusufT
24.Temmuz.2006, 21:24
Newcastle United T.K Yusuf Tekgül'den Gizer'e süper oyuncular önerisi.

Yusuf Tekgülün önerdigi futbolcular.

Süper Amerikali Eddie Johnson ve brazilyali Leandro Lima ve Kerlon.
Bunlardan en azindan birisini almasini önerdi.
Ve Nikita Andreev adli oyuncuya da bakmasini önerdi

eglocc
24.Temmuz.2006, 21:28
Gizer'den Yusuf'a cevap!

Gizer Iversen'i transfer ettiklerini fakat defans ve orta saha transferlerinden sonra butce kalirsa bu uc isimden birisini zaten dusunduklerini belirtti...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 19. Hafta

West Ham Bolton'u sahaya yapistirdi:West Ham-4 Bolton Wanderers-0

http://www.imagehack.eu/uploads/123230f2cd.jpg

Ilk yarinin sonlarina dogru sessiz gecen macta 43. dakikada El-Hadji Diouf'un atilmasiyla Bolton 10 kisi kaldi ve 45. dakikada Pantsil'in ortasina Felipe kafayi vurdu ve takimini ilk yari biterken 1-0 one gecirdi. Ikinci yariya da bomba gibi baslayan West Ham 58'de Felipe'nin asistiyle Harewood'la golu buldu. 64te sahneye tekrar cikan Felipe kendisinin 2. takiminin 3. golunu atti ve son gol de 70te Reo-Coker'in uzaktan sutuyla gelince West Ham Bolton'u 4-0lik ezici bir galibiyetle yendi... Boylece kendisine yakin olan 3 rakibinin puan kaybetmesiyle(Everton, ManU, Newcastle) ust siralara dogru bir cikis yakaladi. Felipe'nin performansi dikkat cekti.

Mactan sonra Gizer kazandiklari icin mutlu olduklarini tum oyunculariini tebrik ettigini fakat ozellikle Felipe'nin performansini cok begendigini soyledi.

SiR ToMaSRoSiCkY1
24.Temmuz.2006, 21:43
alirsan eger limayi al

starfreedom
24.Temmuz.2006, 21:44
Norvec Avrupa Birliginde degil ki... O halde gerek var ama bilmiorum... Insallah gerek yoktur...

Norveç Avrupa Birliği üyesi değil ama vatandaşlarının Avrupa'da serbest dolaşım ve çalışma imkanı var! Zaten Dünya'nın en gelişmiş ülkesi Norveç! Adamlar Avrupa Birliği'ne girmeye gerek bile görmedi:D

eglocc
24.Temmuz.2006, 21:48
Norveç Avrupa Birliği üyesi değil ama vatandaşlarının Avrupa'da serbest dolaşım ve çalışma imkanı var! Zaten Dünya'nın en gelişmiş ülkesi Norveç! Adamlar Avrupa Birliği'ne girmeye gerek bile görmedi:D

Evet gerek gormedikleri icin girmediler... Nese siyaset yapmayalim:D:D Ben degil die is izni gerekebilir die dusundum... O sebeble ole dedim... Nese is izni gerekmemesi benim icin daha ii...

yunusgs
24.Temmuz.2006, 21:51
Evet daha iyi olmus basarılar Bolton galıbıyetı de guzel olmus

eglocc
24.Temmuz.2006, 21:56
Haftanin Maci: Liverpool-West Ham

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/74c35311b9.jpg

Liverpool maca bircok ilk 11 oyuncusundan yoksun baslayacak iste bu oyuncular:

http://www.imagehack.eu/uploads/22a50d6f51.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Evet daha iyi olmus basarılar Bolton galıbıyetı de guzel olmus

Tesekkurler yeni transfer haberleri ve Liverpool maci birazdan

GsDoruk
24.Temmuz.2006, 22:06
Skor çok iyi..

eglocc
24.Temmuz.2006, 22:20
Barclays Premiership 20. Hafta

Liverpool da sahaya gomulenler arasinda: Liverpool-0 West Ham-2

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/39007e4faf.jpg

Bircok ilk 11 oyuncusundan yoksun maca baslayan Liverpool Dirk Kuyt'la onlarca gol pozisyonu kacirdi. Bir direk bir Carroll kurtardi adeta.. Ilk yarida gol olmayinca ikinci devreye takimlar berabere basladi... Dirk Kuyt'la gene gol pozisyonu kaciran Liverpool'a West Hamli Harewood 'Durun artik' dedi... Takimin jokeri haline gelen Harewood 51'de ilk golunu atti ve 72de farki ikiye cikardi... Boylece West Ham yakin takipcisi Liverpool'u deplasmanda 2 farkli yendi... Bir diger yakin takipcisi Everton'un da puan kaybetmesiyle West Ham ust siralara dogru yukseliyor...

Mactan sonra Gizer kazandiklari icin cok sevindigini, Liverpool gibi ust duzey bir takimi yenmenin gurur kaynagi oldugunu ve ayrica Harewood'un bu beklenmeyen cikisini tebrik ettigini soyledi... Kendileri icin cok onemli bir mac oldugunu belirten Gizer, bu maci kazanarak ust siralara dogru cikmaya basladiklarini da sozlerine ekledi...

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
West Ham'a buyuk odul Carlos Tevez'den geldi!!!

Tevez yilin en iyi 2. futbolcusu secilerek West Ham icin bir gurur kaynagi oldu!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/21a92cd744.jpg

Steven Gerrard yilin en iyi futbolcusu seciliriken West Ham'dan Tevez 2., Barcelona'dan Ronaldinho 3. oldu!!

Odul torenine Tevez'le beraber giden Ergiz Gizer'de Tevez icin su sozleri soyledi: Tevez'i kutluyorum. Bu odulu haketti ve kazandi. Basarilarinin devamini umarim Tevez'le beraber bende yasayacagim!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
West Ham yonetimi ek transfer butcesi yaratti!!!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/b8a863903a.jpg

Transfer butcesini baya bir arttiran West Ham yonetimi Gizer'den yeni transferler bekliyor! Bakalim bu transferler kim olacak?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Iversen sozlesmeyi imzaladi!!

http://www.imagehack.eu/uploads/852769b325.jpg

West Ham'in yeni transferi Iversen bu takima geldigi icin cok mutlu oldugunu ve iyi isler cikaracagini soyledi!!

SiR ToMaSRoSiCkY1
24.Temmuz.2006, 22:58
bak harewooda 2 gol birden atmis

eglocc
24.Temmuz.2006, 23:21
Barclays Premiership 21. Hafta

Iversen golle basladi: West Ham-3 Reading-1

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/9309992dc8.jpg

Daha 3. dakikada gol yiyen West Ham taraftarlari: 'Yine mi 1 Reading kazasi' derken sahneye Reo-Coker cikti ve kornerden gelen topa kafayi vurdu ve esitligi sagladi. Ilk yari boyle bitti ve ikinci yariya West Ham firtina gibi basladi ve 55te Tevez'le one gectti. 3 dakika sonra Zuma'nin atilmasiyla 10 kisi kala Reading'e son darbeyi Iversen West Ham icin ilk macinda golunu atarak vurdu.

Mactan sonra Gizer 1-0 geriye dustuk ama kazanmayi da bildik dedi. Ayrica Iversen iyi bir baslangic yapti umarim boyle devam eder diyerek sozlerini bitirdi.

YusufT
24.Temmuz.2006, 23:26
güzel gidiyorsun.

yunusgs
25.Temmuz.2006, 00:10
Guzel gıdıyorsun tebrıkler basarılar

eglocc
25.Temmuz.2006, 00:26
Hepinize tesekkurler yeni transfer haberleri simdi sakin ayrilmayin cok sey kacirirsiniz!:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Cristian Sapunaru'ya West Ham yolu gorundu mu?

West Ham'in resmi sitesine dusen haber taraftarlari heyecanlandirdi.

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/40f4ee2222.jpg

Rapid'in defans oyuncu Sapunaru(ortada)'nun West Ham'a transferi gundemde... Bu haberi degerlendiren Gizer soyle konustu: Evet onunla ilgileniyoruz. Kadromuza katarsak mutlaka basarili olacaktir! Simdilik bu kadarlik yeter arkadaslar! Basin mensuplarinin ne kadarlik bir teklif goturdunuz sorusuna Gizer yanit vermedi!

YusufT
25.Temmuz.2006, 00:52
Newcastle United T.K Yusuf Tekgül'den Gizer'e bir öneri daha.:D:D

18-yasindaki Standart takiminda oynayan Maroaune Fellaini adli oyuncu. Fellaini Defansin ortasinda ve ön libero olarak oynuyor. Standart onun icin 800k euro istiyor.

eglocc
25.Temmuz.2006, 00:59
Newcastle United T.K Yusuf Tekgül'den Gizer'e bir öneri daha.:D:D

18-yasindaki Standart takiminda oynayan Maroaune Fellaini adli oyuncu. Fellaini Defansin ortasinda ve ön libero olarak oynuyor. Standart onun icin 800k euro istiyor.

Ismi dogru yazdigina emin misin Large Database oynuorum ve cikmio... Bi kontrol edersen bu arada Sapunaru'nun profilini koyucam birazdan...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
FA Cup 3rd Round

West Ham-3 Manchester City-1

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/3f79f28a8f.jpg

11'de Tono ile one gecen West Ham 19da Samaras'la esitlige mahkum oldu. Macin boyle bitmeyecegini guzel futbollariyla taraftarlara hisssettiren West Ham bir kez daha 38de Bowyer'la one gecti. Ilk yari boyle bitince Reo-Coker ikinci yarinin ilk dakikalarinda golu atti ve takimini 2 farkli one gecirdi. Boylece West Ham bir ust tura atladi.

Mactan sonra Gizer bir ust tura cikmanin mutluluk verici oldugunu ve bu macta iyi bir futbol sergileyip kazanmayi hakketiklerini soyledi. Sozlerini su an sadece Carsamba gunku Carling Cup yari finaline odaklandiklarini belirterek bitirdi.

YusufT
25.Temmuz.2006, 01:05
Ismi dogru yazdigina emin misin Large Database oynuorum ve cikmio... Bi kontrol edersen bu arada Sapunaru'nun profilini koyucam birazdan...

adi Marouane Fellaini. bulunmuyorsa bi arturo vidal'a bak

eglocc
25.Temmuz.2006, 01:09
Allah Allah Large db'de oynamama ragmen cikmiyo oyuncular... Onerilerin icin sagol...

SiR ToMaSRoSiCkY1
25.Temmuz.2006, 01:16
bence gelecek vaadeden aythamiyi kap yoksa mutlaka almamislarsa gareth baleyi kap

eglocc
25.Temmuz.2006, 01:20
bence gelecek vaadeden aythamiyi kap yoksa mutlaka almamislarsa gareth baleyi kap

Aythami cok pahali Gareth Bale'de 17 yasinda ve 4m o kadar parayi veremem:D:D oneriler icin saolun arkadaslar

SiR ToMaSRoSiCkY1
25.Temmuz.2006, 01:41
Aythami cok pahali Gareth Bale'de 17 yasinda ve 4m o kadar parayi veremem:D:D oneriler icin saolun arkadaslar

se nediyorsun bale 4 milyon ver 2=3 sene sonra 30 35 e satarsin ben hep onu oynatiyorum solun ustasi asist ve gol sov yapiyor ver deger ona

eglocc
25.Temmuz.2006, 01:52
se nediyorsun bale 4 milyon ver 2=3 sene sonra 30 35 e satarsin ben hep onu oynatiyorum solun ustasi asist ve gol sov yapiyor ver deger ona

Solda Felipe var... Eger Yossi Benayoun'u satarsam alabilirim... Cunku orada 4 kisi olacak onu da alirsam...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Carling Cup Semi Final Leg 1

West Ham-1 Tottenham-1

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/4d4f688d9b.jpg

Daha 34. saniyede Appiah'in ayagindan golu yiyen West Ham macin sonuna kadar gol bulamadi fakat 80. dakikada Tevez'in yerine giren Harewood esitligi sagladi ve takimini kurtardi.

Mactan sonra Gizer macin rovansinda final sansimizi degerlendirecez dedi...

SiR ToMaSRoSiCkY1
25.Temmuz.2006, 02:00
ben zaten defan arkakanat soldan bahsediyorum

eglocc
25.Temmuz.2006, 02:04
ben zaten defan arkakanat soldan bahsediyorum

Bende ordan bahsediom:D:D Bak simdi McCartney var DL oynuyor Konchesky var DL|WBL|ML oynuyor. Felipe var DL|WBL|ML|AML oynuyor. Ayrica Yossi Benayoun var o da AMRLC oynuyor... Birini satarsam alirim Bale'yi...

SiR ToMaSRoSiCkY1
25.Temmuz.2006, 02:17
bence mccarteyi elden cikarmaya bak ama sakin benayounu satma derim konchesky de cok iyi tevez ne zaman duzeliyor

eglocc
25.Temmuz.2006, 02:38
bence mccarteyi elden cikarmaya bak ama sakin benayounu satma derim konchesky de cok iyi tevez ne zaman duzeliyor

Ben tam tersini dusunyorum ama bakalim kime teklif gelirse onu saatacaz Tevez de de duzelme isaretleri var...

Yeni mac brazdan sizlerle!
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 22. Hafta

Sheffield Utd-2 West Ham-4

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/b421e7d87f.jpg

Maca 32. saniyede Tevez'in goluyle one gecen West Ham Lee Bowyer ve Konchesky'nin golleriyle farki 3e cikardi. Ilk yari boyle bitti fakat ikinci yariya Sheffield firtina gibi basladi. 52de Ndlovu ile farki 2ye indiren Sheffield 60da Horsfield farki 1e dusurdu. 3-2de kalan Sheffield Iversen'in goluyle 88de tekrar farki acti ve West Ham maci kazandi.

Teknik direktor Gizer oyuncularinin hepsini tebrik ettigini ve bu macin kendileri icin cok onemli oldugunu soyledi. Rakiplerimizin puan kaybini iyi degerlendirdik ve ust siralari hala zorluyoruz diyerek sozlerine devam eden Gizer konusmasini bitirdi.

SiR ToMaSRoSiCkY1
25.Temmuz.2006, 02:47
tevezle ya harewood yada nono fernandez ikilisini oynat derim

starfreedom
25.Temmuz.2006, 02:51
West Ham kariyerimde her seferinde Yossi Benayoun dingilini anında satarım. Hiç bir etkisi olmuyor. Etkisi olmadığı gibi satarken fazla gelir getirmiyor.

Bale gerçekten iyi. Daha çok genç olması dezavantaj ama zaten en fazla 2 sene sonra gider.

Yalnız şimdiye kadar almamışsan, bundan sonra alırsan maddi bakımdan zararlı çıkabilirsin.

SiR ToMaSRoSiCkY1
25.Temmuz.2006, 02:53
West Ham kariyerimde her seferinde Yossi Benayoun dingilini anında satarım. Hiç bir etkisi olmuyor. Etkisi olmadığı gibi satarken fazla gelir getirmiyor.

Bale gerçekten iyi. Daha çok genç olması dezavantaj ama zaten en fazla 2 sene sonra gider.

Yalnız şimdiye kadar almamışsan, bundan sonra alırsan maddi bakımdan zararlı çıkabilirsin.

sana katiliyorum ama alirsa cok iyi sonra ona para getirir tum avrupa onun pesine dusuyo her bir teklifte fiyat katliyo benayounuda satarsa 7/5 milyon dolar gibi gelir elde edersin

eglocc
25.Temmuz.2006, 02:56
tevezle ya harewood yada nono fernandez ikilisini oynat derim

Nono degil Tono:D:D Ben Tevez Iversen oynatiyorum Tevezin yedegi Harewood Iversenin de Tono

Evet bende ole dusundum cok pahali geldi fiyati Bale'nin ama fiyatta anlasirsam alabilirim. Ayrica hicbir oyuncuyla fiyatta anlasamiorum... Oyuncu da gonderemiom takimdan kimse teklif yapmio... Ii bir defans ve sag kanada ihtiyacim var... Arayislar suruyor... Bu arada Benayoun'u satamiom kimse teklif vermio:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Sapunaru transferi gerceklesmedi!!

Rapidle anlasamayan West Ham bu transferden vazgecti!!

SiR ToMaSRoSiCkY1
25.Temmuz.2006, 02:58
sag kanata van den borre yi alabilirsin sudan ucuz hem cok iyi gelistiriyo kendini yani elinde patlamaz liberoyada valla cok oyuncu var
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ha nono ha tono frketmez

eglocc
25.Temmuz.2006, 03:05
sag kanata van den borre yi alabilirsin sudan ucuz hem cok iyi gelistiriyo kendini yani elinde patlamaz liberoyada valla cok oyuncu var
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ha nono ha tono frketmez

Vanden Borre'yle gorusuyorum zaten... Nono Tono farkeder:D:D Futbolcuma oyle isim taktirtmam:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
West Ham Niemeyer ile gorusuyor!!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/2f784c6f35.jpg

West Ham bir sonraki sezon sozlesmesi bitecek olan Alman oyuncuya bir sozlesme teklifi onerdi... Oyuncu eger kabul ederse bir sonraki sezon West Ham kadrosuna dahil edilecek!!

GsDoruk
25.Temmuz.2006, 03:10
Bu adam regen falan mı? Bende çıkmıyor. Sen alıyorsan iyi bir oyuncudur ama :)

eglocc
25.Temmuz.2006, 03:11
Vanden Borre de alinamadi!!

http://www.imagehack.eu/uploads/9c6378bc44.jpg

Vanden Borre'nin birkac klup tarafindan da takip edilmesi gerekcesiyle klubu Anderlecht oyuncu icin onerilen teklifi kabul etmedi!

http://www.imagehack.eu/uploads/aec81d97fb.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bu adam regen falan mı? Bende çıkmıyor. Sen alıyorsan iyi bir oyuncudur ama :)

Iyi bir oyuncu large db oynamiosan cikmio olabilir... Transfer gerceklesirse profili koyucam..

SiR ToMaSRoSiCkY1
25.Temmuz.2006, 03:14
ustune soguk su ic zuhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D:D:D

GsDoruk
25.Temmuz.2006, 03:15
Borre'de mi reddetti :( Defans mı arıyorsun? Ne kadar bütçen var?? Yardım edebilirim istersen ;;)

eglocc
25.Temmuz.2006, 03:15
ustune soguk su ic zuhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D:D:D

Baska adam mi yok??:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 23. Hafta

West Ham-1 Aston Villa-0

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/11fe257354.jpg

Maca ii baslayan West Ham 24. dakikada Pantsil'in atilmasiyla 10 kisi kaldi fakat 31. dakikada Laursen'in Iversen'i dusurmesiyle Konchesky penaltidan golu buldu. Ilk yari boyle bitti ve ikinci yarida Aston Villa bastirmaya basladi. Direkleri doven The Villans 85. dakikada Gabbidon'da atilmasiyla son 5 dakikayi tek kale oynadi fakat golu bulamayinca West Ham 9 kisi kalmasina ragmen maci aldi.

Mactan sonra Gizer adam eksikligine ragmen kazanmanin zor oldugunu soyledi. Gizer macin stresli gectigini de itiraf etti.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Carling Cup Semi Final 2nd Leg

Tottenham-0 West Ham-1

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/b3702c25c0.jpg

Maca ii baslayan West Ham 45te Iersen'le golu bulunca maci da bu golle kazanmasini bildi.

Mactan sonra Gizer finale kadar cikmanin sahane bir olay oldugunu ve kupayi kaldirmak istediklerini bildirdi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Carling Cup Final maclari belli oldu!!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/c7e21ab01a.jpg

West Ham finalde Liverpool ile oynayacak!

Gizer finali soyle degerlendirdi: Finali alip kupayi kazanmak istediklerini ve bunun zor olacagini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Borre'de mi reddetti :( Defans mı arıyorsun? Ne kadar bütçen var?? Yardım edebilirim istersen ;;)

Defans ve sag kanat oyuncusu ariyorum. Butcem 10m... Bir onerin varsa sole...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Cristian Brocchi West Ham'a mi gidiyor?

Milan'in orta saha oyuncusunun West Ham'la ismi anilmaya basladi.

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/3977588661.jpg

Aradigi sag kanat mevkiisine bu ismi dusundugunu soyleyen Gizer Brocchi'nin ii bir oyuncu oldugunu ve West Ham icin yerinde bir transfer olacagini soyledi.

Ilhan
25.Temmuz.2006, 06:03
7.0.0'daki transfer sorunları sende de baş göstermiş. Keşke 7.0.2 yükleseydin. Ama harika gidiyorsun. Başarılar.

eglocc
25.Temmuz.2006, 06:05
FA Cup 4th Round

West Ham-1 Tottenham Hotspur-1

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/14955b4354.jpg

Maca ii baslayan West Ham 8'de aradigi golu Iversen'in penaltisiyla buldu. Ilk yariyi boyle bitiren West Ham 71'de Robbie Keane'den golu yiyince mac berabere bitti bu sebeple macin tekrari oynanacak.

Mactan sonra Gizer turun tekrar macina kaldigini ve o maci kazanarak 5. tura cikmak istediklerini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

7.0.0'daki transfer sorunları sende de baş göstermiş. Keşke 7.0.2 yükleseydin. Ama harika gidiyorsun. Başarılar.

Yukleyemem... Oyunum orjinal cd degil :(

Ilhan
25.Temmuz.2006, 06:10
Bu FA Cup'ta beraberlik can sıkıyor. Bir maç daha oynuyorsun. İnşallah deplasmanda alırsın ama bence elenmen daha iyi.

eglocc
25.Temmuz.2006, 06:15
Bu FA Cup'ta beraberlik can sıkıyor. Bir maç daha oynuyorsun. İnşallah deplasmanda alırsın ama bence elenmen daha iyi.

Senin FA Cup'a bir gicikligin var yahu :D Nedir bu giciklik? Evet can sikiyor ama kupa kupadir. Zaten kendi kariyerinde de elenmek istiyordun. Elenmek isteyen ilk menajersin :D Bu arada Carling Cup'ta finale cikmami nasil yorumluyorsun? :icon_wink:

yunusgs
25.Temmuz.2006, 06:18
Iyı gıdıyorsun tebrıkler basarılar

eglocc
25.Temmuz.2006, 06:23
Cristian Brocchi resmen West Hamli!!

Yasadigi sag kanat sikintisinda careyi Milanli Brocchi ile cozen West Ham transferden oturu rahatladi.

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/f2dd00bc00.jpg

Transferi degerlendiren Gizer: Brocchi ilk 11de firsat bulabilcek bir oyuncu onu kadromuza kattigimiz icin mutluyuz dedi.

Ilhan
25.Temmuz.2006, 06:25
Brocchi çok yönlü bir oyuncu. Tam bir joker. Bence iyi iş yaptın.

Ilhan
25.Temmuz.2006, 06:26
Senin FA Cup'a bir gicikligin var yahu :D Nedir bu giciklik? Evet can sikiyor ama kupa kupadir. Zaten kendi kariyerinde de elenmek istiyordun. Elenmek isteyen ilk menajersin :D Bu arada Carling Cup'ta finale cikmami nasil yorumluyorsun? :icon_wink:

Süper bir olay. Premier Lig tam bir kaynayan kazan. Her takım güçlü. Bu güçlü takımlar arasından sıyrılman harika.

eglocc
25.Temmuz.2006, 06:26
Brocchi çok yönlü bir oyuncu. Tam bir joker. Bence iyi iş yaptın.

Tesekkurler! Orta sahanin her yerinde oynadigi icin aldim. Ayrica tecrubeli ve ayrica cok da yasli degil! 30 yasinda... Cok da pahali degil 3m'ye aldim onu...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Süper bir olay. Premier Lig tam bir kaynayan kazan. Her takım güçlü. Bu güçlü takımlar arasından sıyrılman harika.

Bu yorumun icin de tesekkurler... Carling Cup zorluydu. Maclarin tek oynanmasi stres yaratiodu ama finale kadar ciktik bakalim Liverpool karsisinda ne yapacagiz?

Ilhan
25.Temmuz.2006, 06:35
Maçlarını bekliyorum açıkçası. Bir de puan durumu versen süper olacak şu sıralar.

eglocc
25.Temmuz.2006, 06:38
Maçlarını bekliyorum açıkçası. Bir de puan durumu versen süper olacak şu sıralar.

Fa Cup 5th Round kuralari West Ham-Blackburn maci ve puan durumu arka arkaya gelecek... Bizden ayrilma(yin):icon_wink:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
FA Cup 5th Round maclari belli oldu!

West Ham tur atlarsa Middlesbrough ile oynayacak!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/c89df6a932.jpg

Kurayi iyi bir kura olarak degerlendiren Gizer baska bir sey soylemedi!

GsDoruk
25.Temmuz.2006, 06:47
Tothennam maçı ne zaman??

eglocc
25.Temmuz.2006, 07:06
O mac berabere bittigi icin tekrari oynanacak Blackburn ve Charlton macindan sora tekrarini oynayacam. Blackburn maci oynandi zaten ekliyorum simdi!
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 24. Hafta

Blackburn-2 West Ham-2

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/bb65105bbe.jpg

Macta Iversen ve Felipe'nin golleriyle erkenden 2-0 one gecen West Ham 45te ve 85te Mc Carthy'nin gollerine engel olamayinca mactan 1 puan cikarabildi.

Mactan sonra Gizer kazanamadiklari icin uzgun olduklarini fakat artik onlerindeki maclara bakacaklarini belirtti.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ve iste 24. hafta sonunda puan tablosu:

Bence durum guzel! Ilk 5 buyuk bi ihtimalle garanti ama hedefim Cl'ye katilabilmek yani ilk 4 veya ilk 3 oluyor Ilhan Abi sen biliyorsun kacinci olmak gerek Cl'ye katilabilmek icin soylersen sevinirim. Bu arada Blackburn beraberligi kotu oldu. Hedefim sampiyonluk degil ama sampiyonluktan da cok uzak degiliz 6 puan fark var geriye de 14 hafta var... Yorumlarinizi bekliyorum!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/d87e695de0.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ingiliz ara transfer ozetleri:

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/71c3c88e6b.jpg

Arsenal Ve ManU ii transferler yaptilar ManU Valeri Bojinov'u Arsenal Chiellini'yi transfer etti!
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Month Of The Player Awards:

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/8b4c5327a9.jpg

Ballack'in ardindan West Ham'li Steffen Iversen ayin en iyi 2. oyuncusu secildi. 3. ise Bolton Wanderers'dan Ricardo Gardner oldu!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ergiz Gizer Manchester City'e mi gidecek?

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/dcd4708d36.jpg

Bircok haber kanali Gizer'in Manchester City'e gidecegi konusunda kesin haberleri yayinlamasi West Ham taraftarlarini endiselendirdi!

Ergiz Gizer kaliyor!!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/e3ac18c771.jpg

Manchester City teknik direktorluk gorevini istemedigini soyleyen Gizer West Ham'da mutlu oldugunu ve ayrilmayi dusunmedigini de sozlerine ekledi. Bu haber uzerine West Ham taraftarlari mutlulugunu resmi sitede acikladi.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 25. Hafta

West Ham-3 Charlton Athletic-0

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/149174ff11.jpg

Maca ii baslayan West Ham 5. dakikada Iversen ile one gecti. 41'de Mascherano penaltiyi gole cevirince West Ham 2 farkli one gecti ve ilk yari boyle bitti. Ikinci yariya da ii baslayan West Ham 69da Reo-Coker'la farki 3e cikardi ve maci kazandi.

Mactan sonra Gizer yaptigi basin toplantisinda kazanmanin kendilerine moral verdigin ve rahat bir mac oldugunu soyledi. Onundeki maclari da kazanarak ligde iyi 1 pozisyon arayisi icerisinde olduklarini da sozlerine ekledi Ergiz Gizer!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
FA Cup 4th Round Tekrar Maclari ve Uefa 1st Knockout Round maclari oglene dogru sizlerle! Yorumlarinizi gormek beni sevindiriyor... Yorumlara devam lutfen!

yunusgs
25.Temmuz.2006, 16:03
Güzel gidiyorsun tebrikler man.city ye gitmemen iyi olmus basarılar

SiR ToMaSRoSiCkY1
25.Temmuz.2006, 17:54
süper gidiyorsun devamı gelir inş.brocchi iyi transfer

samasti
25.Temmuz.2006, 18:24
iyi iş çıkarıyorsun böyle devam edersin inşallah brocchi yerinde transfer başarılar

eglocc
25.Temmuz.2006, 18:37
FA Cup 4th Round Replay

Tottenham-1 West Ham-3

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/fecabd13ac.jpg

Iversen ile 17de one gecen West Ham ilk yariyi 1-0 onde kapadi. Ikinci yarida Reo-Coker'in goluyle farki 2ye cikaran West Ham 84de Robbie Keane'nin golune engel olamadi. 90da Tono'yla golu bulunca West Ham maci 2 farkli kazandi:3-1

Mactan sonra Gizer bir ust tura ciktiklari icin mutlu olduklarini ve macin rahat gectigini soyledi. Tevez'in gol atamamasi ile ilgili soruya da Gizer su yaniti verdi: Evet Tevez gol atamiyor ama biz basariliyiz. Demek ki o da gol atsa daha cok basarili olacagiz!

Iste yeni rakip:

http://www.imagehack.eu/uploads/d02d82553d.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
UEFA Cup First Knockout Round 1st Leg

Sevilla-0 West Ham-0

http://www.imagehack.eu/uploads/975874da79.jpg

Macta gol olmayinca sonuc beraberlik oldu!

Mactan sonra Gizer tur sansini bir dahaki maca biraktiklarini belirtti!

fudges123
25.Temmuz.2006, 18:42
Deplasmanda gollu beraberlık daha ıyı olurdu ama olsun yenılmemıssın kendı sahanda aksılık olmayıp gol yemessen cıkarsın basarılar..

SiR ToMaSRoSiCkY1
25.Temmuz.2006, 18:43
Evet Deplasmanda Beraberlİk İyİ Ama Dİkkat Et Evİnde 1-1 Berabere Kalİrssan Onlar Tur Atlar Galİbİyete Hedeflen

eglocc
25.Temmuz.2006, 18:46
FA Cup 5th Round

West Ham-2 Middlesbrough-0

http://www.imagehack.eu/uploads/99a6320319.jpg

Ilk yarida gol olamayinca mac ikinci yariya kaldi ve West Ham 73'te Harewood ile one gecti.88de sahneye tekrar cikan Harewood bir kez daha fileleri havalandirdi ve skoru belirledi:2-0

Mactan sonra Gizer kupada adim adim ilerlediklerini ve onlerindeki Sevilla macina bakacaklarini soyledi. 6. tura cikmanin da mutluluk verici oldugunu soyleyen West Ham teknik direktoru Gizer sozlerini bitirdi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
FA Cup 6th Rpund Kuralari Cekildi!!

West Ham Swensea-Plymouth macini galibi ile oynayacak!

http://www.imagehack.eu/uploads/7c5dea9eb3.jpg

Kurayi degerlendiren Gizer buraya kadar geldiklerini ve bu turu da gececeklerine inandiklarini belirtti.

http://www.imagehack.eu/uploads/e68282ed74.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Arkadaslar yorumlariniz icin tesekkurler! West Ham Sevilla macinin 2. ayagi birazdan sizlerle!
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
UEFA Cup First Knockout Round 2nd Leg

West Ham-2 Sevilla-2

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/b4b3c26c76.jpg

Maca cok ii baslayan West Ham 24te Harewoodla one gecerek turda kapiyi araladi. 43'te Iversen'le kapiyi sonuna kadar acan West Ham, ilk yari skorunu belirledi boylece. Macin bitiminde skoru hala koruyan West Ham 73te kornerden gelen topa Aitor Ocio'nun kafayi vurmasiyla golu kalelerinde gordu. Hala avantaji ellerinde tutan West Ham, 83de Poulsen'in golu atmasiyla bu avantajini kaybetti ve mac boyle bitince West Ham deplasman golleri sebebiyle turnuva disinda kaldi!!

Mactan sonra Gizer cok uzgun olduklarini 2-0 one gecmelerine ragmen maci koparamadiklarini ve turnuva disinda kaldiklarini soyledi. Avrupa Kupalarindan elendikleri icin artik tum konsantrasyonlarini lige vereceklerini soyleyen Gizer sozlerini bitirdi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Arkadaslar UEFA'dan elenmemiz cok kotu oldu zorlu bi rakiple yaristik turu gecmeye de cok yaklasmistik ama yan toplardan bulduklari 2 golle Sevilla bizi eledi!!
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
UEFA'dan elenmesiyle rotayi lige ceviren West Ham teknik direktoru bu hafta Liverpool ile Carling Cup finaline cikacak!

Iste haftanin maci ile ilgili birkac bilgi:

Liverpool'un eksik oyunculari:

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/41834ede03.jpg

Liverpool bircok ilk 11 oyuncusundan yoksun bir sekilde oynayacak finali! Bunlarin en onemlileri: Steven Gerrard ve Harry Kewell!! Ayrica West Ham'in bas belasi Dirk Kuyt'ta macta yok!

Rafa Benitez'in korkusu:

http://www.imagehack.eu/uploads/c8c7ed4a94.jpg

Benitez yaptigi aciklamada en cok Iversen'den korktugunu acikladi!

West Ham Liverpool maci tahminleri:

http://www.imagehack.eu/uploads/31e3b49930.jpg

West Ham maca favori cikiyor!!

yunusgs
25.Temmuz.2006, 19:24
Yapma be elenmısın Sevillaya ama saglık olsun lıgde basarıların devam edıyor basarılar

eglocc
25.Temmuz.2006, 19:26
Cok kotu oldu tam gectim derken elendim acayip sanssizlik:icon_frown: Nese lige ve Carling Cup finaline bakacagiz

yunusgs
25.Temmuz.2006, 19:46
İnşallah ligde ve Carling cup ta basarılı olursun

eglocc
25.Temmuz.2006, 19:49
Carling Cup Final

Liverpool-2 West Ham-1

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/f2edeb4ad1.jpg

Maca ii baslayan Liverpool 8. dakikada Xabi Alonso'nun arka direge kestigi frikigi Hypia ile gole cevirince West Ham 1-0 geriye dustu! Ilk yari boyle bitecek derken 45. dakikada sahneye tekrar Alonso cikti ve uzaktan sutunu Carroll cikaramayinca durum 2-0 oldu. 2. yariya ii baslayan West Ham Harewood ile 50. dakikada farki 1e indirdi. Umutlanan West Ham geriye kalan dakikalarda gol bulamayinca Liverpool Carling Cup sampiyonu oldu!

Mactan sonra Gizer oyuncularini tebrik ettiklerini finale kadar gelmenin de bir basari oldugunu fakat Uefa'da elenmelerinin ve Carling Cup'u kaldiramamalarinin kendilerine uzuntu verdigini soyledi. Taraftarlarina FA Cup ve ligde alacaklari sonuclarla bu yenilgileri unutturacaklarina da soz verdi!

yunusgs
25.Temmuz.2006, 19:53
Tuh be bir kupa daha gıttı

SiR ToMaSRoSiCkY1
25.Temmuz.2006, 20:02
valla toparlan hemen kupalar kaciyor

GsDoruk
25.Temmuz.2006, 20:08
Evet kupalar kçıyor. Neyse artık seneye..

fudges123
25.Temmuz.2006, 20:15
Arkadaslar bence cok ıyı sonucta west ham la karıyer yapıyor arkadas arsenal man utd chelsea deıl fınale gelmekte basarı. devamını dılıyorum..

eglocc
25.Temmuz.2006, 20:22
Tesekkurler West Ham'la yapmam onemli degil West Ham'da iyi bir takim ama onemli oyuncularim yoktu Carling Cup finalde: Tevez ve Reo-Coker... Ayrica bu sezon takima bende alismaya calisiorum:icon_wink: Seneye bu kupalarin cogunu kaldiracam zaten yeni transferlerle... Sezon sonunda bikac oyuncuyla anlastim gibi bisi bu oyunculari size sezon sonunda aciklicam... Bu arada hakkimi yemeyin yaw final cok buyuk bi basari :D

GsDoruk
25.Temmuz.2006, 20:25
Sen daha iyilerine layiksin:D:D:D:D:D:D

eglocc
25.Temmuz.2006, 20:26
Sen daha iyilerine layiksin:D:D:D:D:D:D

Saol tesekkur ederim! :D

YusufT
25.Temmuz.2006, 21:30
Süper gidiyon. bu gidisle West Ham sampiyoon.

eglocc
26.Temmuz.2006, 00:37
Dean Ashton kalsin mi?

Kadroda Iversen,Tevez, Harewood, Tono ve Carlton Cole gibi isimlerin birikmesinden sonra teknik direktor Gizer Dean Ashton veya Carlton Cole'u gondermeye karar verdi. Dean Ashton'a Portsmouth'un 10m civarinda bir teklif vermesiyle Dean Ashton'un transferinde son yaklasiyor fakat Gizer transferi taraftarlara da sormak istiyor. (Taraftarlar siz oluyorsunuz! :D) Acaba Ashton kalsin mi? Gitsin mi?

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/33c503adc1.jpg

Oghuse
26.Temmuz.2006, 00:38
Gitsin bence..

eglocc
26.Temmuz.2006, 01:02
Barclays Premiership 26. Hafta

West Ham-1 Everton-2

http://www.imagehack.eu/uploads/bc3b9a0873.jpg

Maca Pantsil'in ceza sahasi icinde faul yapmasi ile penalti ile baslayan West Ham, penalti gol olunca 1-0 geriye dustu. 21de Iversenle esitligi saglayan West Ham 45te Cahill ile tekrar geriye dustu ve 2. yarida ses cikmayinca West Ham kotu gidisatini ligde de devam ettirdi.

Mactan sonra Gizer bir basin toplantisi duzenledi ve soyle dedi: Bir seri yakalayip rakiplerimizle puan farkini kapamak istiyoruz. Bu sene artik sampiyonluga oynama vakti geldi. Hedeflerimizi ne kadar yuksek tutarsak o kadar basarili oluruz.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Gitsin bence..

Gitsin diyen-1 Kalsin diyen-0

yunusgs
26.Temmuz.2006, 01:13
Gıtsın....

eglocc
26.Temmuz.2006, 01:15
FA Cup 6th Round Eslesmesi belli oldu!

West Ham Plymouth ile eslesti!

http://www.imagehack.eu/uploads/9e52b0d3ba.jpg

Kurayi degerlendiren Gizer Plymouth'u kucumsemediklerini fakat turu da rahat gececeklerini belirtti.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Gıtsın....

Gitsin diyen-2 Kalsin diyen-0

canavar20
26.Temmuz.2006, 01:17
Bence kalsın.:)

YusufT
26.Temmuz.2006, 01:23
bence kalabilir, ama sen bilirsin satarsan iyi para verirler ona

eglocc
26.Temmuz.2006, 01:27
Bence kalsın.:)

Gitsin diyen-2 Kalsin diyen-1

bence kalabilir, ama sen bilirsin satarsan iyi para verirler ona

Gitsin diyen-2 Kalsin diyen-1 Kararsiz-1

GsDoruk
26.Temmuz.2006, 01:33
Gitsin.....

eglocc
26.Temmuz.2006, 01:34
Gitsin.....

Gitsin diyen-3 Kalsin diyen-1 Kararsiz-1
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 27. Hafta'

Manchester Utd-4 West Ham-5

http://www.imagehack.eu/uploads/a4606e8dc6.jpg

Maca firtina gibi baslayan West Ham Tevez'le 12. dakikada uzaktan mukemmel bir sutla golu buldu. Guzel futboluna devam eden West Ham 35te Iversen'le farki ikiye cikardi. Fakat 4 dakika sonra Paul Scholes Brocchi'nin uzaklastiramadigi topa vurunca West Ham kalesinde golu gordu. Bunla yetinmeyen Manchester ekibi yeni transferi Bojinov'la esitligi sagladi ve West Ham bir kaza daha geliyor mu diye dusunmeye basladi. Ilk yarinin 2-2 bittigi macta 'Kaza yok!' cevabini 47de Felipe Iversen'in kafayla indirdigi topa vurarak verdi. Kacma kovalamanin devam ettigi macta Scholes 65te 2. golunu atarak skoru 3-3e getirdi ama West Ham mactan vazgecmemisti. 72de kornerden olusan karambole Bowyer sonucu verdi ve golunu atti:3-4 Bundan 10 dakika sonra Iversen tekrar sahneye cikti ve takimini rahatlatti: 3-5 Bundan sonra mac bitiyor derken Giuseppe Rossi Anton Ferdinand'in resmen kendisine asist yaptigi pozisyonda, 90+2'de Manchester'a bir teselli golu armagan etti ve skoru belirledi:4-5

Mactan sonra Gizer cok mutlu oldugunu ve macin zorlu gectigini soyleyerek oyuncularini degerlendirdi. Brocchi'ye deginen Gizer mac sonu rating'i 4 oldu. Bu kotu bir puan ve performansina yakisiyor dedi. Anton Ferdinand'in da son dakikada yaptigi hata pahaliya mal olabilirdi. Bu oyuncular kendilerine dikkat etmeli artik lig kizismaya basladi diyerek sozlerini bitiren Ergiz Gizer'in mutlulugu mac sonunda yuzunden okunuyordu!

Cyzio
26.Temmuz.2006, 02:13
Harika bir maç Old Trafford böyle maç görmedi.Tebrikler gerçekten iyi iş çıkarmışsın.Bu arada Ashton bencede gitmeli iyi bi teklif..

Ilhan
26.Temmuz.2006, 02:14
Süper bir galibiyet. Tebrikler.

eglocc
26.Temmuz.2006, 02:18
Harika bir maç Old Trafford böyle maç görmedi.Tebrikler gerçekten iyi iş çıkarmışsın.Bu arada Ashton bencede gitmeli iyi bi teklif..

Bence de gormemistir ben bile gormedim bole mac gol saganagi vardi resmen :D Bu arada yorumun icin tesekkurler!

Gitsin diyenler-4 Kalsin diyenler-1 Kararsiz-1

Süper bir galibiyet. Tebrikler.

Ilhan abi bi de Dean Ashton 10m civari bi teklif var sence kalsin mi gitsin mi? Taraftarlara soruyorum da... (Taraftarlar sizsiniz:D) Bu arada yorumun icin tesekkurler sen 5-1 yendin ManU'yu ama cifte darbe aldilar :D

Ilhan
26.Temmuz.2006, 02:19
Bence de gormemistir ben bile gormedim bole mac gol saganagi vardi resmen :D Bu arada yorumun icin tesekkurler!

Gitsin diyenler-4 Kalsin diyenler-1 Kararsiz-1

Ilhan abi bi de Dean Ashton 10m civari bi teklif var sence kalsin mi gitsin mi? Taraftarlara soruyorum da... (Taraftarlar sizsiniz:D) Bu arada yorumun icin tesekkurler sen 5-1 yendin ManU'yu ama cifte darbe aldilar :D

Bence gitsin Ashton. Yerine süper adamlar al.

eglocc
26.Temmuz.2006, 02:35
Gitsin diyenler-5 Kalsin diyenler-1 Kararsiz-1 Boylece Ashton'un sezon sonu gitmesine karar verildi!

yunusgs
26.Temmuz.2006, 02:37
Harika bir galibiyet tebrikler

SiR ToMaSRoSiCkY1
26.Temmuz.2006, 02:38
tek rakamla 5 onun yerine çok iyi oyuncular alırsın

eglocc
26.Temmuz.2006, 02:42
Dean Ashton'un gidecegi kesinlesti!!

West Ham'in forvet oyuncusunun gelecegini taraftarlar belirledi!!

Teknik direktor Gizer sezon sonunda Dean Ashton'la yollarini ayiracaklarini soyledi!

http://www.imagehack.eu/uploads/ba1e5832f7.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
FA Cup 6th Round

West Ham-2 Plymouth-2

http://www.imagehack.eu/uploads/8223c858d8.jpg

Maca iyi baslayan West Ham Plymouth kalecisinin buyuk hatasi sonucu Carlos Tevez'le golu buldu. Daha sora 1 penalti kazanan Plymouth bunu gole cevirdi ve esitligi sagladi. Ilk yari boyle biter derken Iversen'in golu West Ham'i soyunma odasina onde goturdu. Ikinci yari skoru korumayi basaran West Ham 83de Reid'den supriz bir gol yiyince mac tekrara kaldi.

Mactan sonra Gizer mikrofonlara son dakikada yedigimiz supriz gol yuzunden kazanamadik ama ben takimin defansinda catlaklar hissediyorum. Sezon sonu buraya yapacagimiz bi transferle defansi saglamlastirmayi dusunuyoruz dedi.

canavar20
26.Temmuz.2006, 03:25
İnanılmaz yalnış yaptın göndermen çok yalnış.:)

eglocc
26.Temmuz.2006, 03:29
İnanılmaz yalnış yaptın göndermen çok yalnış.:)

Bunun sebebini de soylersen hala gec kalmis degiliz sezon sonu gondericem cunku:icon_wink: Gelecegi goruyosan sole yani:D gol krali mi olcak nolucak?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
FA Cup Semi Final Kuralari cekildi!

West Ham, Wigan-Arsenal macinin galibi ile oynayacak!

http://www.imagehack.eu/uploads/6fd15fc367.jpg

Kurayi degerlendiren Gizer Arsenal'in de Wigan'in da iyi takimlar oldugunu ve su an Plymouth macina odaklandiklarini soyledi!

http://www.imagehack.eu/uploads/2c25285b9d.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
West Ham'a Inter-Toto'dan basvuru teklifi!

http://www.imagehack.eu/uploads/9de75d5fb6.jpg

West Ham ligde alinacak supriz bir kotu sonuc olmasi halinde basvuruyu yapmistir.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 28. Hafta

West Ham-0 Wigan-1

http://www.imagehack.eu/uploads/b47c3db04c.jpg

Tribunden izledigim maca mudahale edemeyince maci kaybettik. Macta tek golu 14. dakikada Andy Webster atti.

Mactan sonra Gizer yorum yapmadi!

Ilhan
26.Temmuz.2006, 04:24
Kötü olmuş. Federasyona çok yüklenme, istemediğin hakemleri yollarlar sonra:)

eglocc
26.Temmuz.2006, 04:56
FA Cup 6th Round

Plymouth-3 West Ham-2

http://www.imagehack.eu/uploads/77f54dd915.jpg

Maca 33te Iversen'le golu bularak baslayan West Ham 10 dakika sonra Ebanks-Blake ile golu kalesinde gordu. Ilk yari boyle bitti ve 2. yarida Iversen'le tekrar one gecti. Skoru macin sonlarina dogru koruyan 85de Iversen'le bir penalti kacirdi. 1 dakika sonra Djordjic'le golu kalesinde gorunce mac uzatmalara gitti ve uzatmalarin ilk yarisinda penaltidan golu kalesinde gorunce baska gol olmadi ve 6.turdan elendi.

Mactan sonra supriz bir yenilgi oldugunu belirten West Ham artik tamamen lige odaklandiklarini soyledi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Kötü olmuş. Federasyona çok yüklenme, istemediğin hakemleri yollarlar sonra:)

Evet kotu oldu bu arada FA Cup'tan elendim sevindin mi uzuldun mu? :D:D Bu arada artik sirf ligde konusacaz hedefim buyuk ama imkansiz deil: Sampiyonluk veya 2.lik...

SiR ToMaSRoSiCkY1
26.Temmuz.2006, 05:22
bence uzul bir kupa bir kupadir toparlan kotu gidisata dur de

eglocc
26.Temmuz.2006, 05:29
Ergiz Gizer 3 yil daha West Ham'da!!!http://www.imagehack.eu/uploads/3be6a6edf1.jpg

Bu teklifin uzerine Gizer 775k'lik bir maas butcesi istedi bu yuzden transfer butcesi 8m'ye dustu!
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bence uzul bir kupa bir kupadir toparlan kotu gidisata dur de

Kendim icin demedim Ilhan abi FA Cup'i sevmedigi icin dedim.

SiR ToMaSRoSiCkY1
26.Temmuz.2006, 05:35
valla bazen ilhan abiyide anlamakda gucluk cekiyorum aranan adam olmak icin her kupayi almasi lazim ama fa cupta her macin rovasi oldugu icin hic sevmiyor

eglocc
26.Temmuz.2006, 05:52
Barclays Premiership 29. Hafta

Everton-2 West Ham-1

http://www.imagehack.eu/uploads/d5b267ddbb.jpg

56da Harewood ile one gecen West Ham daha sonra 4 dakikada 2 gol yiyince yenilgiye engel olamadi.

Mactan sora Gizer taktik onlerindeki maclari kazanarak bu kotu gidise bi dur demek istediklerini soyledi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Iversen Ayin En Iyi 2. Oyuncusu

http://www.imagehack.eu/uploads/0cf37814a5.jpg

Iversen Ballack'in arkasinda ayin en iyi 2. oyuncusu secildi. 3. ise Blackburn Rovers'dan Steven Reid oldu.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 30. Hafta

West Ham-3 Middlesbrough-1

http://www.imagehack.eu/uploads/b91a49b05a.jpg

20. dakikada Felipe ile one gecen West Ham 6. dakikada Downing ile esitlige mahkum olunca bir kaza geliyor diye korkmaya basladi fakat Brocchi ve Mascherano 4 dakikada attiklari 2 golle takimlarinin kazanmasini sagladilar. Boylece Brocchi son haftalardaki kotu performansindan sonra bu macta iyi bir performans gostererek teknik direktor Gizer'e ve taraftarlara kendini affettirdi.

Mactan sonra Ergiz Gizer'in yorumlari soyleydi: Bu macla beraber bir cikis yakalamak istiyoruz. Hedefimiz zor da olsa sampiyonluk olmadigi takdirde 2.lik ve 3.luk hedeflerimiz arasinda...

Ilhan
26.Temmuz.2006, 06:30
FA'den elendiğin iyi olmuş bence. Ligde tam konsantre git.

eglocc
26.Temmuz.2006, 06:31
Ve 30 hafta sonundaki puan durumum:

Arkadaslar bence sampiyonluk hala cok uzak degil. Bu hedeflerimin arasinda degildi ama Uefa Carling Cup ve FA Cup'tan hicbirini alamayinca en azindan sampiyon olmaliyim dedim ve hedefimi sampiyonluk yaptim. Onumuzdeki 8 maci da kazanirsak bence sampiyonluk zor degil ama bu 8 maci kazanmak zor olacak! Yorumlarinizi bekliyorum!

http://www.imagehack.eu/uploads/8eb89e721e.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Arkadaslar sezonun son 8 maci yarin sizlerle bugun ara veriyorum... Aslinda daha oynardim ama bugun yorgunum... Iyi geceler! Yorumlari unutmayin ha! :D:D

SiR ToMaSRoSiCkY1
26.Temmuz.2006, 06:41
neyse bole bitse bile uefaya gidersin

eglocc
26.Temmuz.2006, 09:32
Barclays Premiership 31. Hafta

Newcastle Utd.-3 West Ham-2

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/6092941812.jpg

Maca ii baslayan West Ham aradigi golu 6. dakikada Reo-Coker'la buldu ama 16da Stephen Carr 31 ve 35de de Sibierski'nin golleriyle 3-1 yenik duruma dustu. West Ham 78de Harewood ile farki 1e indirdi fakat yenilmekten kurtulamadi.

Mactan sonra Gizer uzgun olduklarini soylemekle yetindi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 32. Hafta

Watford-3 West Ham-4

http://www.imagehack.eu/uploads/c908431c78.jpg

Maca yine ilk golu atarak baslayan West Ham golden 5 dakika sonra kendi aglarinda topu gordu. Ilk yari 1-1 bitti ve ikinci yarinin hemen basinda Watford one gecti fakat Felipe West Ham adina esitligi sagladi. 62de tekrar one gecen Watford, West Ham'in 75 ve 81. dakikalardaki gollerine engel olamayinca sahadan yenik ayrildi.

Mactan sonra duzenlenen basin toplantisinda Ergiz Gizer macin zorlu gectigini fakat kazandiklari icin mutlu olduklarini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 33. Hafta

Chelsea-4 West Ham-2

http://www.imagehack.eu/uploads/5799f676e7.jpg

Baskili baslayan Chelsea golu 5. dakikada Cambiasso ile West Ham filelerine birakti ve one gecti. 25te Mascherano ile esitligi saglayan West Ham'a Lampard 5 dakika sonra yanitini verdi:2-1 39da Mascherano ile bir gol daha bulan West Ham ilk yari skorunu belirledi:2-2 Ikinci yariya daha iyi bir sekilde baslayan Chelsea 64 ve 68de Drogba'yla bulduklari 2 golle 2 farkli one gecti ve maci kazandi.

Mactan sonra Gizer sinirliydi ve soyle konustu: Sorunumuz gol atmak degil gol yemek! Baska bir sey soylemiyorum!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 34. Hafta

West Ham-1 Portsmouth-2

http://www.imagehack.eu/uploads/2434f3fc50.jpg

Macta 19da golu bularak firtina gibi baslayan Portsmouth ilk yariyi 1-0 onde kapatti ve 52. dakikada farki 2ye cikardi. Farki kapamak icin bastiran West Ham 82de Carlton Cole'la farki 1e indirdi fakat maglubiyete engel olamadi!

Mactan sonra Gizer mutsuz oldugunu ve takiminin hedeflerine ulasamadigini itiraf etti.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 35. Hafta

Fulham-0 West Ham-0

http://www.imagehack.eu/uploads/34bc59f8cf.jpg

Macta gol olmayinca sonuc 0-0 oldu!

Mactan sonra Gizer tum basin mensuplarini toplayip bir aciklama yapti: Takiminin son haftalara kotu girdigini bu sebeple hedeflerine ulasamadiklarini fakat onumuzdeki sezon yapacaklari transferlerle daha buyuk basarilar elde edeceklerini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 36. Hafta

West Ham-0 Tottenham Hotspur-4

http://www.imagehack.eu/uploads/dc4dd010a1.jpg

Maca cok kotu baslayan West Ham 25 ve 45. dakikalarda iki kez golu aglarinda gorunce 2. yariya 2-0 yenik basladi. 2. yarida da kotu performansi suren West Ham'in 76da Ferdinand'in topu kendi kalesine yollamasiyla 3, Lennon'un 81de golu West Ham aglarina sutlamasiyla birlikte 4 farkli yenilgiye mahkum oldular!

Mactan sonra Gizer bu skorun berbat oldugunu ve bu haftalarda takimina bir sey oldugunu soyledi. Galibiyet aradiklarini soyleyen West Ham teknik direktoru artik hedeflerimizi seneye gerceklestirmeye calisacagiz dedi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 37. Hafta

West Ham-2 Arsenal-3

http://www.imagehack.eu/uploads/5c3d99c89d.jpg

Maca super baslayan West Ham Harewood ile 8 ve 33. dakikalarda 2 gol buldu ve 2-0 one gecti. Fakat Gabbidon'un 45. dakikada golu kendi kalesine atmasiyla Arsenal farki 1'e indirdi ve ilk yari bitti. Ikinci yarida Arsenal firtinasi vardi. Arsenal 54te Adebayor ve 85te Anthony Stokes ile 2 gol buldu ve 2-0 geriden gelerek 3-2 kazanmayi bildi! Bu skorla West Ham Uefa Kupasi'nda oynama sansini da tehlikeye soktu.

Mactan sonra Gizer seneye takimda koklu degisiklikler olacagini soylemekle yetindi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 38. Hafta(Son Hafta)

Manchester City-0 West Ham-1

http://www.imagehack.eu/uploads/2ed8d8bea4.jpg

Macin ilk yarisinda gol bulamayinca West Ham Uefa sansini ikinci yariya birakti fakat onlerindeki 2 takim Bolton ve Everton'un puan kayiplari West Ham'a maci kazandiklari takdirde Uefa sansini getirecekti. Bu umutla ikinci yariya baslayan West Ham oyunculari aradiklari golu 47de Harewood ile buldular. Skoru korumaya calisan West Hamlilar 59'da Pantsil'in ceza sahasinda yaptigi faulle Manchester City'e penalti hediye etti fakat Hamann'in sutunu Roy Carroll cikardi. 66da Tevez'in oyundan atilmasiyla 10 kisi kalan West Ham tamamen defansa agirlik verdi ve skoru korumayi basararak rakiplerinin puan kayiplarindan da yararlanarak Uefa Kupasi'nda oynama hakki kazandi.

Mactan sonra Gizer en azindan Uefa'da oynayacaklari icin mutlu olduklarini fakat seneye hedef citasini arttirdiklarini soyledi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ve iste lig sonu puan durumu:

Eger son haftalarda biraz daha basarili sonuclar alsaydik ilk 3e rahat girerdik ama saglik olsun artik onumuzdeki sezona bakacagiz en azindan Uefa'da oynayabilecegiz. Yeni transferle onumuzdeki sezon daha guclu olucaz. Yorumlari bekliyorum... Biraz kotu yorumlayabilirsiniz ama benim transfer butcemin de sezon basi 3m oldugunu ve benim bu parayi ancak devre arasinda 10mye cikarabildigimi dusunurseniz bu durumun cok da berbat olmadigini gorebilirsiniz... Tamam daha iyi yerlere gelebilirdik ama gelemedik :D
Bu arada defansimiz berbat her topu ceza sahasina sokuyor buraya yappacagim transferlerle bir dahaki sezon daha az gol yiyecegiz :icon_wink:

http://www.imagehack.eu/uploads/a90a56444e.jpg

SiR ToMaSRoSiCkY1
26.Temmuz.2006, 15:44
neyse daha iyi birr yerde bitirebilirdin ama olsun avrupa kupasina gitmekte bir basari

yunusgs
26.Temmuz.2006, 16:07
Bunada şükür daha iyi olabılırdı ama artık seneye

KaF KeF
26.Temmuz.2006, 18:00
İter-toto'da başarılar...

Ilhan
26.Temmuz.2006, 18:13
Ne alakası var! Adam UEFA'ya kalmış. Bence güzel bir yerde bitirmişsin. Önümüzdeki sezon transfer şart.

KaF KeF
26.Temmuz.2006, 18:35
Abi ''EC'' inter-toto değil mi??

yunusgs
26.Temmuz.2006, 19:17
Hayır EVIntertoto

Varonil
26.Temmuz.2006, 19:23
EC>>Euro Cup

EV>>Euro Vase

YusufT
26.Temmuz.2006, 19:47
Avrupa'ya gidiyorsun. Bi kac tane transfer sart

eglocc
26.Temmuz.2006, 20:05
Ne alakası var! Adam UEFA'ya kalmış. Bence güzel bir yerde bitirmişsin. Önümüzdeki sezon transfer şart.

Evet transferlere basladim... Eddie Johnson'u ettim sayilir. Carlton Cole'u gondericem Dean Ashton gidecek... Bir de Tevez gidecek :icon_frown: Kendisi gitmek istiyor. Bu takimda yapabildiklerini yapmis:mad: Neyse bu sezon zaten kotu bi performans gostermisti... Zaten Tevez'i ettikten sonra onun parasiyla her yere transfer yapabilirim... 45m veren alir Tevez'i zaten degiri de 40m... Bu arada EC:EURO CUP

YusufT
26.Temmuz.2006, 20:10
Evet transferlere basladim... Eddie Johnson'u ettim sayilir. Carlton Cole'u gondericem Dean Ashton gidecek... Bir de Tevez gidecek :icon_frown: Kendisi gitmek istiyor. Bu takimda yapabildiklerini yapmis:mad: Neyse bu sezon zaten kotu bi performans gostermisti... Zaten Tevez'i ettikten sonra onun parasiyla her yere transfer yapabilirim... 45m veren alir Tevez'i zaten degiri de 40m... Bu arada EC:EURO CUP

Allah Allah!! Geliyormu Eddie Johnson? ama Tevez'le süper ikili olurlardi. ama Tevez'i satarsan süper oyuncular alirsin.

Fıratcan Alçınkaya
26.Temmuz.2006, 20:23
Güzel bir yerde bitirmişsin tebrikler...

GsDoruk
26.Temmuz.2006, 20:55
Güzel yerde bitirmişsin.. Başarılar..

eglocc
26.Temmuz.2006, 22:42
Allah Allah!! Geliyormu Eddie Johnson? ama Tevez'le süper ikili olurlardi. ama Tevez'i satarsan süper oyuncular alirsin.

Eddie Johnson geliyor :D Mujde! Bu arada Tevez'i satmak zorundayim yoksa bedava gidecek... Onun yerine muthis oyuncular alirim ama Tevez'i ayni ligden birine satmicam!:icon_wink:

fudges123
26.Temmuz.2006, 22:51
eglocc west ham la 7 senelik bi kariyerim vardi ya adindan midir suyundan midir havasindanmidir bilemiyorum kendimi basarisiz hissettigim tek takim 7 senede ancak 2 kere sampiyon olabildim avrupada biraz basari var iste ama oyunculari teker teker incelesen muthis kadrom vardi bilemiyorum west ham la yinede guzel bi basari tevez i ben 3. sezonda basladi ilk iki sezonda toplam 35 maca cikti ben hayatimda bu kadar sakatlanan bi fm oyuncusu daha gormedim iyi de para ediyor talibi cok ben sana sat derim jo veya asamoah bunlar isini gorur ashton cok iyi bi forvet ama sen bilirsin..Basarilar gelcek sezonda..

eglocc
26.Temmuz.2006, 22:55
eglocc west ham la 7 senelik bi kariyerim vardi ya adindan midir suyundan midir havasindanmidir bilemiyorum kendimi basarisiz hissettigim tek takim 7 senede ancak 2 kere sampiyon olabildim avrupada biraz basari var iste ama oyunculari teker teker incelesen muthis kadrom vardi bilemiyorum west ham la yinede guzel bi basari tevez i ben 3. sezonda basladi ilk iki sezonda toplam 35 maca cikti ben hayatimda bu kadar sakatlanan bi fm oyuncusu daha gormedim iyi de para ediyor talibi cok ben sana sat derim jo veya asamoah bunlar isini gorur ashton cok iyi bi forvet ama sen bilirsin..Basarilar gelcek sezonda..

Evet cok sakatlaniyor bu arada ashton bende cok formsuz onun yerine yeni super oyuncular alicam para 50m'ye yakin olacak :icon_wink:

fudges123
26.Temmuz.2006, 22:58
defansa hector moreno yu tavsiye ederim zihinsel fiziksel her turlu cok iyi bi oyuncu cok da ucuz belki biliyosundur zaten ileriyede kesinlikle asamoah veya pazzini ama asamoah pivot santrof olmasina ragmen cok iyi top la kosabilen bi oyuncu yinede sen bilirsin

eglocc
26.Temmuz.2006, 23:02
Onerilerin icin tesekkurler bu arada ben oyuncuyu kluplere onerirken istedigim klupleri secemiorum nasil secilecegini bilen var mi?

fudges123
26.Temmuz.2006, 23:03
oyle bi secenegin yok sen sadece oyuncunun satilik oldugunu menajerlere duyuruyosun teklif yapicak olan yine kendisi yapiyor(::)

eglocc
26.Temmuz.2006, 23:08
Ergiz Gizer Yilin En Iyi 3. Menajeri Secildi!

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/9047142249.jpg
Manchester United menajeri Alex Ferguson ve Arsenal'in teknik direktoru Arsene Wenger'in ardindan Ergiz Gizer Premier Lig'de yilin en iyi 3. menajeri secildi.

Odulu aldiktan sonra kameralara poz veren Gizer :D mutlu oldugunu ve odulun kendini gururlandirdigini soyledi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Tevez'e Valencia'dan Teklif

http://www.imagehack.eu/uploads/2b4ec97e17.jpg

Evet arkadaslar ne diyorsunuz? Kabul edim mi? buarada kabul edersem o 31m taksit benim transfer butceme aninda eklenir mi yoksa her ay artarak mi eklenir?

yunusgs
26.Temmuz.2006, 23:22
Etme taksıtle olanları ben asla kabul etmem

eglocc
26.Temmuz.2006, 23:24
Arsenal'den Tevez'e teklif!!

http://www.imagehack.eu/uploads/6a8f0711b0.jpg

Bence bu teklif kotu bir teklif hem pesin para az hem de Tevez %100 30 gol atacak diye birsey yok ayrica Arsenal'le ayni ligde oldugumuz icin Tevez onlara katki saglayabilir! Bence bu teklif kotu soyleyin bakalim Valencia mi Arsenal mi?

fudges123
26.Temmuz.2006, 23:34
Hangisini sececegine kendin karar ver ama taksit le verilen parada direk geciyor bende oyle olmustu cok zorda kalmistim herkeste taksitle veriyodu kabul ettim paranin tamami transfer butceme eklendi..

SiR ToMaSRoSiCkY1
26.Temmuz.2006, 23:35
Verme Bence Tevezi

eglocc
26.Temmuz.2006, 23:39
Tevez'i yollamak zorundayim cunku kendisi uzgun yoksa bedava gitcek sozlesme kabul etmiyor hem de o parayla ben daha guzel bir 'kadro' kurarim... En son teklif gelene kadar bakicam hangisi uygunsa onu secicem!Yunus bu arada herkez taksitle teklif yapiyor pesin veren yok mecbur kabul etcez! :D

SiR ToMaSRoSiCkY1
26.Temmuz.2006, 23:46
O Zaman Kabul Et

eglocc
26.Temmuz.2006, 23:51
O Zaman Kabul Et

Edecem birini ama belki Ajax br teklif yapacak onu bkliyorum:icon_wink:

hrndgrckn
26.Temmuz.2006, 23:53
sana tevez in yerine Aston Villa dan Agbonlahor u öneririm süper bi forvet hız ve hızlanması 20 ayrıca çok ii şut çekiyor. alırsan hiç pişman olmassın hem oyunda 2. sezonun olduğu için pişmiş olucak dediğim gibi süper bir ST ama karar senin

eglocc
26.Temmuz.2006, 23:59
Oneriler icin tesekkurler ama durun bakalim bi Tevez'i satalim :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Tevez artik Valencia'li!!

http://www.imagehack.eu/uploads/607317ce4d.jpg

Transferin gerceklesmesinden Tevez oldukca mutlu gozukurken Gizer ise mutsuz oldugunu fakat Tevez'in kendisinin ayrilmak istedigini soyledi.

canavar20
27.Temmuz.2006, 00:30
Bütün iyi adamlarını satıyon.:D

eglocc
27.Temmuz.2006, 00:32
Avrupa Klup siralamasinda West Ham cok iyi bir cikis yakaladi!

http://www.imagehack.eu/uploads/bdfd64d786.jpg

Bütün iyi adamlarını satıyon.:D

Yerine daha iyi adamlar alabilmek icin:icon_wink:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
West Ham yonetimi sponsorluk anlasmasini imzaladi!

2 sezonluk bir sponsorluk anlasmasi imzalayan klup sezon basina 5.75m alacak!

West Ham yonetimi stadyum genisletmesini duyurdu!

Yonetim taraftarin maclara yogun ilgisi sebebiyle stadyuma 4500 koltugun eklenecegini acikladi.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
West Ham Yedekler takimina Yedekler Kupasi'nda oynama teklifi!!

West Ham Yedekler takimi teklifi kabul etti ve Yedekler Kupasi'nda oynamaya hak kazandi!

West Ham 18A takimina 18A Kupasi'nda oynama teklifi!!West Ham 18A takimi teklifi kabul etti ve 18A Kupasi'nda oynamaya hak kazandi!

Ilhan
27.Temmuz.2006, 00:50
Tevez'i süper bir paraya satmışsın.

eglocc
27.Temmuz.2006, 01:03
Tevez'i süper bir paraya satmışsın.

Buna sevindim iste o parayla alacaklarimi acikliyorum: Andrea Barzagli!, Rolando Bianchi, bir sag kanat oyuncusu

Sag kanata birini tavsiye ederseniz Brocchi elimde patladi onu aldigim fiyata satmaya calisacam ama siz gene de sag kanat oyuncusu tavsiye eden crossing 17 alti olmazsa ve pace ozelligi de guzel olursa sevinirim :icon_wink:

SiR ToMaSRoSiCkY1
27.Temmuz.2006, 01:49
aslinda citayi tekrar vanden borre ye cevirmelisin cunku hem ofans hem defans

eglocc
27.Temmuz.2006, 02:13
2007|2008 sezoni 1. Hazirlik Maci

West Ham-1 Fiorentina-0

Macta tek golu 85de Carlton Cole atti. Ayrica bu mac Tevez'in ve Lee Bowyer'in son maci oldu West Ham adina.

Arkadaslar hazirlik maclarini ss'siz vericem fakat fiksturu sonra koyarim ss'si ile!

canavar20
27.Temmuz.2006, 02:17
Evet ss leri sonra koyarsın.:)

YusufT
27.Temmuz.2006, 02:30
sag kanat icin van borre,cardenas aaron lennon

eglocc
27.Temmuz.2006, 02:41
2007|2008 sezoni 1. Hazirlik Maci

West Ham-2 Chievo-2

Macta West Ham 7. dakikada Iversen'le golu buldu.

25. dakikada Semioli Chievo'nun golunu atti.

Ilk yari bitti ve ikinci yarida Benayoun'la West Ham tekrar one gecti.

90+3te Anton Ferdinand'in hatasiyla Bruno golu buldu ve esitligi sagladi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

sag kanat icin van borre,cardenas aaron lennon

Vanden Borre'ye bakacam olmazsa aaron lennon'u dusunurum:icon_wink:

YusufT
27.Temmuz.2006, 02:44
yada chievolu semioli oda olmazsa luis jimenez

eglocc
27.Temmuz.2006, 02:55
Robert Green Wigan Athletic'e transfer oldu!

http://www.imagehack.eu/uploads/a703883122.jpg

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/b89267079c.jpg

Wigan 1.9m karsiliginda Robert Green'i West Ham'dan transfer etti. Bu transfere cok sevinen Green Wigan'da forma sansi bulabilecegini soyledi.

Gizer ise Green yerine Jimmy Walker'in oldugunu ve emektar West Ham'linin Carroll'un alternatifi olacagini soyledi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Shaun Newton Q.P.R'de!!

http://www.imagehack.eu/uploads/a87116cf39.jpg

http://www.imagehack.eu/uploads/66db5c630f.jpg

Shaun Newton'un West Ham klubuyle sozlesmesinin bitmesiyle klup onu sebest birakti ve oyuncu Q.P.R takimina bedava transfer oldu!

Teknik direktor Gizer transfer uzerine zaten oyuncuya ihtiyaclarinin olmadigini belirtti.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Carlos Tevez Valencia'da!!

http://www.imagehack.eu/uploads/16bdc80ea8.jpg

http://www.imagehack.eu/uploads/4dd999c731.jpg

Carlos Tevez'in Valencia'ya 41.5m gibi astronomik bir ucretle transfer olmasindan sonra West Ham menajeri Gizer Tevez gibi bir oyuncuyu sattiklarindan dolayi mutsuz olduklarini fakat bunu kendilerinin degil Tevez'in istedigini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Lee Bowyer Birmingham'a transfer oldu!!

http://www.imagehack.eu/uploads/e0e3102420.jpg

http://www.imagehack.eu/uploads/8501df3985.jpg

Newcastle'dan transfer edilen West Ham oyuncusunun yeni duragi Premier Lig'e yeni cikan Birmingham oldu. 4.7m karsiliginda alinan Bowyer Birmingham'da basarili olacagini soyledi. Newcastle'dan transfer olurken Newcstle'in sonraki satistan %20 yuzde kosulu sebebiyle West Ham Newcastle klubune 120k odeyecek!

Transfer uzerine Gizer onun yerine baska bir oyuncu dusunuyoruz dedi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Wigan Carlton Cole'u da transfer etti!

http://www.imagehack.eu/uploads/126bb9a432.jpg

http://www.imagehack.eu/uploads/4cce8cccab.jpg

23 yasindaki genc oyuncunun 2m karsiliginda Wigan'a transfer edilmesinin ardindan oyuncu mutlu oldugunu soyledi!

Teknik direktor Gizer ise yeni alinacak forvetlerle beraber forvet coklugu olacagindan dolayi Cole'u yolladiklarini soyledi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Sheringham ve Dailly'nin sozlesmesi bitti!!

http://www.imagehack.eu/uploads/7e4e4d28fd.jpg

Bu iki oyuncuyu serbest birakan Gizer onlara ihtiyaclarinin olmadigini soyledi!!
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Eddie Johnson resmen West Hamli oldu!!

http://www.imagehack.eu/uploads/aab08060c5.jpg

http://www.imagehack.eu/uploads/16d6ce62ab.jpg

West Ham'a transfer olan oyuncu Premier Lig'de oynayacagi icin cok sansli oldugunu ve ligi sabirsizlikla bekledigini soyledi. 2m gibi cok da pahali olmayan bir ucretle transfer olan Eddie Johnson'a Ergiz Gizer su sozleri soyledi:

Eddie Johnson'un dinamikliginden bu sezon yararlanicaz. O iyi bir oyuncu ve onu transfer ettigimizden dolayi mutluyuz!

yunusgs
27.Temmuz.2006, 03:39
Kalecı arıyorsan Akınfeev sag bek arıyorsan Sabrıyı alabılırsın sol bek Carlınhos cok ıyı.Forvet için ise Falcao ve Vela cok ıyı

YusufT
27.Temmuz.2006, 03:44
Benim Eddie Johnsonu'n fiyati 15,5M euro. Cok süper oyuncu aldin

eglocc
27.Temmuz.2006, 04:12
Kalecı arıyorsan Akınfeev sag bek arıyorsan Sabrıyı alabılırsın sol bek Carlınhos cok ıyı.Forvet için ise Falcao ve Vela cok ıyı

Sabriyi almam. Ust duzey bi kaleci de aramiyorum... ama Rui Oliveira diye potansiyeli olan bi kaleci alcam 750k gibi cuzi bi fiyata o belki gelmez gelmezse gelmesin:D Sol bek de lazim degil. Sol kanat ve sag kanat lazim bir de DC gerekiyor. Andrea Barzagli ile anlasamazsam fiyattan dolayi sizden bir tavsiye bekliyorum DC mevkiine ayrica sol kanata ucuz ama kaliteli bir oyuncu biliyosaniz lutfen benle paylasin. Sag kanati kendim transfer etcem.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Benim Eddie Johnsonu'n fiyati 15,5M euro. Cok süper oyuncu aldin

Biliyorum zaten son hazirlik macinda 4 gol atti ama kime attigini soyleyemem :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
???????????-0 West Ham-6

5. dakikada Eddie Johnson ???? filelerini havalandirdi.

29. dakikada tekrar Eddie Johnson golunu atti.

36. dakikada Eddie Johnson hat-trick yapti

45. dakikada Eddie Johnson 4. golunu atti.

55. dakikada Reo-Coker soldan gelen ortaya kafayi vurdu takimini 5-0 one gecirdi.

69. dakikada Harewood peredeyi kapadi ve West Ham maci 6-0 kazandi.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Hayden Mullins Luton'da!!!

http://www.imagehack.eu/uploads/31690aed59.jpg

http://www.imagehack.eu/uploads/b5be521214.jpg

Hayden Mullins Luton'a gittigi icin mutsuz oldugunu fakat bu takimla onemli basarilara kosacagini soyledi!!

Teknik direktor Gizer onun yerine baska bir oyuncu alacaklarini soyledi!

yunusgs
27.Temmuz.2006, 04:24
Akınfeev alırsan pısman olmazsın ama dc ıcın ıse gelırse Pıque cok ıyı Serdar tascı cok ıyı

miharbi
27.Temmuz.2006, 04:37
dc için kompany iyi olur sağdada borre yi alırsan sana çok faydası olur.

eglocc
27.Temmuz.2006, 04:42
Rolando Bianchi West Ham'da!!!

http://www.imagehack.eu/uploads/366b70bf90.jpg

http://www.imagehack.eu/uploads/ba5ceef976.jpg

8.5m gibi bir ucretle transfer olan Bianchi bundan memnun oldugunu ve takimina layik olacagini soyledi.

Teknik direktor Gizer onun cok ii bir forvet oldugunu soyledi ve gol krali olabilir dedi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ilhan Abi Bianchi transferi hakkinda yorumlarini bekliyorum!!:icon_wink:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

dc için kompany iyi olur sağdada borre yi alırsan sana çok faydası olur.

Borre gelmek istemiyor ama bakalim anlasabiliriz onunla kompany'ye bakicam.

Fıratcan Alçınkaya
27.Temmuz.2006, 04:47
Bianchi transferini iyi yapmışsın etkili bir oyuncu...

Ilhan
27.Temmuz.2006, 05:01
Bianchi'yi ben getirttim!

Aydoğan, İtalyan oyuncu için bizzat Reggina başkanı ile görüştüğünü ve transferi ucuza bitirdiğini belitirken West Ham'a İtalya'dan bir oyuncu daha getireceğini belirtti.

eglocc
27.Temmuz.2006, 05:04
Bianchi'yi ben getirttim!

Aydoğan, İtalyan oyuncu için bizzat Reggina başkanı ile görüştüğünü ve transferi ucuza bitirdiğini belitirken West Ham'a İtalya'dan bir oyuncu daha getireceğini belirtti.

Abi sen getirmedin ben getirdim ya hakkimi yeme :D:D Saka bir yana sen olmasan ben bu ismi bilmiodum senin sayende o diger Italyan kim? Sole de bileyim :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
2007-2008 sezonu 3. Hazirlik Maci

Besiktas-1 West Ham-2

4. dakikada Altin Kafa :D golunu atti ve West Ham'i one gecirdi.

45. dakikada Kleberson frikigi gole cevirdi ve esitligi sagladi

66. dakikada Gumus Kafa Tono sahneye cikti ve takimini tekrar one gecirdi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
2007-2008 sezonu 4. Hazirlik Maci

West Ham-0 Atletico-2

16. dakikada Mista golu atarak Atletico'yu one gecirdi.

30. dakikada Fernando Torres farki ikiye cikardi.

Ilhan
27.Temmuz.2006, 05:45
Altın kafa ligde minimum 15 gol atar;)

eglocc
27.Temmuz.2006, 05:54
Altın kafa ligde minimum 15 gol atar;)

Insallah... Bu arada iyi bir sol kanat oyuncusu onerebilir misin bana genc ve de ucuz olacak bu arada :D Ayrica Vanden Borre olmiyacak gibi... bana o olmazsa alabilecegim birini he bir de DC onerir misin DC icin Cristian Sapunaru ile ilgileniyorum: Heading:16 Jumping :20 Marking:16 Bir de o olmazsa Cristian Zapata ile ilgileniyorum Headiing:16 Marking:17 Jumping:15
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
2007-2008 sezonu 5. Hazirlik Maci

Yeovil-0 West Ham-5

2. dakikada Reo-Coker takimini one gecirdi.

6. dakikada Altin Kafa takiminin 2. golunu atti.

37. dakikada Etherington takimini 3-0 one gecirdi.

51. dakikada Tono'nun asistini Buz Adam Iversen gole cevirdi.

90. dakikada Reo-Coker perdeyi actigi gibi kapamasini da bilerek takimini 5 farkli galibiyete goturdu.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
2007-2008 sezonu 6. Hazirlik Maci

Carlshalton-0 West Ham-3

35. Dakikada Eddie Johnson takimini one gecirdi.

60. dakikada Carlshalton oyuncusu Ian Taylor kendi kalesine gol atti.

88. dakikada Gumus Kafa Tono golunu atti ve takimina 3 farkli galibiyeti getirdi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
2007-2008 sezonu 7. Hazirlik Maci

West Ham-0 Academica-0

Macta gol olmadi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Jimmy Walker Sheffield Wednesday'de!!

http://www.imagehack.eu/uploads/24951f0d49.jpg

http://www.imagehack.eu/uploads/79bf4ac1ef.jpg

Emektar West Hamli Sheffield Wednesday'e 850k karsiliginda transfer oldu! Onun yerine Vincent Enyeama'yi transfer edeceklerini ve 18A takimindaki Marek Stech'i A takima cikaracaklarini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Benayoun Bologna'da kirada!!

http://www.imagehack.eu/uploads/43e0edc856.jpg

http://www.imagehack.eu/uploads/58235de99a.jpg

Gizer ona bu sezonluk ihtiyaclari olmadiklarini soyledi.

YusufT
27.Temmuz.2006, 07:46
Güzel transferler. Eddie Johnson ve Rolando Bianchi süper ikili olur. Bianchi target man olur , eddie johnson'da hizli forvet

eglocc
27.Temmuz.2006, 08:16
2007-2008 sezonu 8. Hazirlik Maci

West Ham-3 West Ham Yedekler-2

22. saniyede Bianchi West Ham'i 1-0 one gecirdi.

6. dakikada Bobby Zamora Yedekler adina esitligi sagladi

12. dakikada Bianchi takimi tekrar one gecirdi.

19. dakikada Bianchi 2 farkli one gecirdi West Ham'i.

24. dakikada Dean Ashton farki 1e indirdi.

45. dakikada Mascherano 2 farki tekrar sagladi.

62. dakikada Etherington farki 3e cikardi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Güzel transferler. Eddie Johnson ve Rolando Bianchi süper ikili olur. Bianchi target man olur , eddie johnson'da hizli forvet

Aynen oyle olacak:icon_wink:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Vincent Enyeama West Ham'da!!

http://www.imagehack.eu/uploads/1ff23afa0f.jpg

http://www.imagehack.eu/uploads/6d0fbf4026.jpg

Transferden mutlu oldugunu soyleyen Enyeama West Ham'da Carroll'un alternatifi olarak oynayacak!!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
2007-2008 sezonu 9. Hazirlik Maci

West Ham-3 West Ham 18A

2. dakikada Felipe ile one gecti West Ham.

43. dakikada Eddie Johnson farki ikiye cikardi.

61. dakikada Harewood farki uce cikardi.

65. dakikada Buz Adam perdeyi kapatti ve skoru belirledi:4-0

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Liverpool oyuncusu Jack Hobbs sezon sonuna kadar West Ham'li!!

http://www.imagehack.eu/uploads/26d3bc18bd.jpg

http://www.imagehack.eu/uploads/d322508eab.jpg

Jack Hobbs transferden oturu mutlu oldugunu soyledi!

Gizer ise onu defansin ortasinda bir alternatif olarak degerlendireceklerini soyledi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Aythami West Ham'da!!

http://www.imagehack.eu/uploads/335942aeb2.jpg

Mascherano'nun alternatifi olarak alinan oyuncu kameralara mutlu oldugunu ve takimda sans bulacagina inandigini soyledi!!

Teknik direktor Gizer onun iyi bir oyuncu oldugunu ve takima yardimci olacagina inandigini soyledi!!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Leyreilton da West Ham'li oldu!!

http://www.imagehack.eu/uploads/32816319de.jpg

Brocchi'nin kotu performansi uzerine alternatif bir sag kanat ihtiyaci duyan West Ham Vanden Borre'nin olmamasi uzerine Leyrielton transferini gerceklestirdi. Leyrielton bu takima geldigi icin mutlu oldugunu ve takimla basaridan basariya kosacagini soyledi.

Gizer onun iyi bir alternatif kanat oyuncusu oldugunu soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
West Ham Jorge Valdivia'yi da transfer etti!!

Transfer bombalarini teker teker patlatan West Ham'in yeni transferi:

http://img522.imageshack.us/img522/3919/151jorgevaldiviaresimsz8.jpg

http://img171.imageshack.us/img171/5884/152jorgevaldiviawesthamef0.jpg

Jorge Valdivia West Ham'a geldigi icin mutlu oldugunu ve hedefinin ilk 11 oldugunu soyledi.

Transferi degerlendiren Gizer cok iyi bir is basardiklarini ve Valdivia'nin bir alternatif olmadigini ilk 11de oynayabilecegini soyledi.

YusufT
27.Temmuz.2006, 09:40
Enyeama benimde takimda var. Leyrielton ve Aythami süper oyuncu. Jack Hobbs'tan dünya stari gelebilir

eglocc
27.Temmuz.2006, 10:05
Enyeama benimde takimda var. Leyrielton ve Aythami süper oyuncu. Jack Hobbs'tan dünya stari gelebilir

Enyeama yedek kalecim... Roy Carroll kotulesirse devreye girecek... Leyrielton sezonun 15. haftalarina dogru ilk 11e girer Brocchi bole giderse Aythami ise Mascherano'nun alternatifi ama Mascherano buyuk bir ihtimalle gidecek... Kendisi gitmek istiyor... Nedense iyi oyuncularim hep gitmek istiyor Tevez gibi... Jack Hobbs'a gelince onu kiraladim belki sezon sonu satin alirim. Mascherano satilirsa o parayla Sissokko'yu alabilirim:icon_wink:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Lig maclari ve birkac yeni transfer oglen 2-3 gibi sizlerle!!

ozgur0ozdemir
27.Temmuz.2006, 10:10
enyeama yi cok yedek birakirsan morali bozuluyo gitmek istiyo. Morali bozuk olunca da kotu performans veriyo. Aythami yi rahatlikla ilk 11 oynatabilirsin. mascherano yu da guzel bir fiyata satarsan sissoko muthis transfer olur.
Basarilar. Bu arada bianchi de muthis transfer.

YusufT
27.Temmuz.2006, 10:19
sissoko muthis transfer olur.

Bencede....

yunusgs
27.Temmuz.2006, 16:34
Cok guzel transferler yapmıssın tebrıkler basarılar yenı sezonda

eglocc
27.Temmuz.2006, 19:48
Hepinize tesekkur ederim... Hazirlik kampi ve yeni maclar birazdan yeni transferlerde birazdan :icon_wink:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Hazirlik Kampi:

http://img524.imageshack.us/img524/9752/154westhamhazirlikkampiau5.jpg

Bence gayet iyi gecti Atletico maci disinda Galatasaray macina bakmayin ole ben de bir Gsliyim ole yapmak istememistim :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Premiership basladi!!!
Ilk hafta West Ham Premiership'in yeni ekibi Birmingham ile oynayacak... Birmingham'in kadrosunda eski bir West Hamli Lee Bowyer da bulunuyor!!

Mac birazdan sizlerle...

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
2007|2008 Sezonu Barclays Premiership 1. Hafta

West Ham-1 Birmingham-0

http://img402.imageshack.us/img402/7492/153westhambirminghamsezjo8.jpg

Macta ilk yarida gol atamayan West Ham 49. dakikada yeni transfer Valdivia'nin frikigiyle one gecti. 86. dakikada Valdivia'nin atilmasiyla West Ham son 4 dakikayi 10 kisi oynadi fakat maci bu skorla kazanmasini bildi.

Mactan sonra Gizer ilk hafta yeni transferlere sans verdigini ve bu oyuncularin cok iyi is cikardiklarini soyledi. Lige uc puanla basladiklari icin mutlu olduklarini ve bu sezon ust siralarda yer alacaklarini soyledi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 2. Hafta

Fulham-0 West Ham-1

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/516700bc46.jpg

Ilk yarida gene gol atamayan West Ham ikinci yarida 63. dakikada Harewood ile golu buldu. Roy Carroll'un milli macta olmasindan dolayi Enyeama'nin forma giydigi macta Nijeryali kalecinin guzel performansi dikkat cekti!!

Mactan sonra Ergiz Gizer emin adimlarla ust siralara dogru gittiklerini soyledi ve Enyeama'yi tebrik etti.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Mascherano Wright-Philips takasi!

http://www.imagehack.eu/uploads/b511944a7f.jpg

Sizce kabul edeyim mi? Bence sag kanata gerek yok ama size de sorayim dedim...

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
UEFA First Round Kuralari Belli Oldu!!

West Ham Young Boys ile oynayacak!

http://www.imagehack.eu/uploads/6d7334cccc.jpg

Kurayi Gizer soyle degerlendirdi: Young Boys Isvicre'nin iyi takimlarindan ama onlari rahatlikla gecebiliriz!!

http://www.imagehack.eu/uploads/3cc05fa4f3.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Dean Ashton Rangers'ta!!!

http://www.imagehack.eu/uploads/c29e538706.jpg

http://www.imagehack.eu/uploads/526c8f0ea7.jpg

Transferden memnun oldugunu soyleyen Ashton'a Ergiz Gizer sana zaten ihtiyacimiz yoktu dedi.

Ilhan
27.Temmuz.2006, 21:28
Lige bomba gibi girmişsin. Süper:)

eglocc
27.Temmuz.2006, 21:31
Mascherano Porto'da!!

http://www.imagehack.eu/uploads/bdd155dbfd.jpg

http://www.imagehack.eu/uploads/768c0b552a.jpg

Arjantinli yildiz bu transferden memnun oldugunu ve zaten kendisinin transfer olmak istedigini soyledi.

Bunu uzerine Gizer cok onemli bir oyuncularini kaybettiklerini onun yerine Sissoko'yu dusunduklerini o olmazsa Ambrosini'yi transfer edeceklerini soyledi.

Bakalim Ambrosini mi Sissoko mu gelecek?

YusufT
27.Temmuz.2006, 21:36
Sissokooo gelsin

eglocc
27.Temmuz.2006, 21:42
Lige bomba gibi girmişsin. Süper:)

Evet oyle oldu:D ama Mascherano'yu satmak zorunda kaldim gitmek istedi tum ii oyuncularim gidio yaw:mad: bundan kastim Tevez ve Mascherano... Mascherano'yu ii bi fiyata da satamadim:mad: Yerine de kimseyi alamadim:mad: en cok sikinti yasayacagim yer bir MC pozisyonu olacak ben bir MC'yi atak bi MC'yi DMC oynatiyorum... Bu DMC alaninda sikinti yasiycam... Orada Aythami oynayacak heralde...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Sissokooo gelsin

Sissoko gelemiyor 20m teklif ettim kabul etmediler yapacak bir sey yok artik transfer donemi bitti devre arasinda birini edicez oraya bu Alou Diarra olabilir:icon_wink:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Iste transfer donemi bittikten sonra kadrom transferler vsvs...

Kadrom:

http://www.imagehack.eu/uploads/e5a933d603.jpg

Gelen oyuncular:

http://www.imagehack.eu/uploads/6d2fe3a411.jpg

Giden oyuncular:

http://www.imagehack.eu/uploads/c1b6a11267.jpg

Kiralik gelen:

http://www.imagehack.eu/uploads/991baa0eab.jpg

Kiralik gidenler:

http://www.imagehack.eu/uploads/1d3f2a6c6a.jpg

Ingiliz transfer ozetleri:

http://www.imagehack.eu/uploads/e9967d84dc.jpg

miharbi
27.Temmuz.2006, 21:47
Lige ii başlamışsın devamını beklerizz...

eglocc
27.Temmuz.2006, 21:47
Bana bir DMC onerebilir misiniz? Devre arasinda etmek icin...

YusufT
27.Temmuz.2006, 21:58
Diarra,Digard bu arada kadron süper

eglocc
27.Temmuz.2006, 22:04
Diarra,Digard bu arada kadron süper

Diarra'yi zaten dusunuyorum Digard'a bakicam ama bir de Sri Lanka'li Medo var 19 yasinda ama ozellikleri bu yasina ragmen cok guzel bir de potansiyeli var... Ayrica hicbir klupte oynamiyor onun icin transfer donemini beklemek zorunda degilim... Onu alicam... Onu aldiktan sonra tum transferlerin profilini koyucam boylece herkez buradan bakabilecek:icon_wink: Bu arada gecen sezon Ceccaglini diye bir Italyan defans almistim onun PA'si 183 yavas yavas pismeye basliyo en fazla 2 sezon sonra onu oynatmaya baslicam cunku su an CA'si 60 iice potansiyeline yaklasinca dunya stari olacak! Bizden ayrilmayin

YusufT
27.Temmuz.2006, 22:24
Diarra'yi zaten dusunuyorum Digard'a bakicam ama bir de Sri Lanka'li Medo var 19 yasinda ama ozellikleri bu yasina ragmen cok guzel bir de potansiyeli var... Ayrica hicbir klupte oynamiyor onun icin transfer donemini beklemek zorunda degilim... Onu alicam... Onu aldiktan sonra tum transferlerin profilini koyucam boylece herkez buradan bakabilecek:icon_wink: Bu arada gecen sezon Ceccaglini diye bir Italyan defans almistim onun PA'si 183 yavas yavas pismeye basliyo en fazla 2 sezon sonra onu oynatmaya baslicam cunku su an CA'si 60 iice potansiyeline yaklasinca dunya stari olacak! Bizden ayrilmayin

Medo'yu biliyorum. 7.02 yamasinda finlandiyanin HJK takiminda oynuyor

eglocc
27.Temmuz.2006, 22:34
UEFA Kupasi First Round First Leg

West Ham-6 Young Boys-0

http://www.imagehack.eu/uploads/3b9d0c5396.jpg

12. dakikada McCartney'in uzun pasinda Altin Kafa topu ceza sahasina indirdi. Orada Leyrielton topla bulustu ve 0a yakin bir yerden sutunu cekti donen topu Siyah Adam Johnson tamamladi ve West Ham icin ilk resmi golunu atti.

16. dakikada soldan Etherington'un ortasina kafayi vuran Altin Kafa takimini 2 farkli one gecirdi.

22. dakikada kornerden seken topu Leyrielton tamamladi ve West Ham icin ilk golunu ve ilk resmi golunu atti.

36. dakikada tekrar McCartney uzun bir top atti Altin Kafa topu indirdi fakat bu sefer golu Johnson degil Leyrielton atti.

39. daikada McCartney gene mukemmel bir uzun top atti ve Siyah Adam Eddie Johnson 2. golunu atti. Boylece ilk yari boyle bitmis oldu.

Ikinci yarida West Ham daha sakin oynadi.

80. dakikada uzun bir top atan Roy Carroll topu Brocchi ile bulusturdu. Brocchi ortada Reo-Coker'i gordu ve Reo-Coker da ceza sahasindaki Siyah Adam'a pasini cikartti ve asistini yapti.

Mactan sonra Gizer gruplari garantilediklerini belirterek hedeflerinin bu kupayi almak oldugunu soyledi. Mactan sonra oyuncularini tebrik ettigini ve cok guzel bir oyun cikarttiklarini da ekleyerke sozlerini bitirdi.

YusufT
27.Temmuz.2006, 22:39
ÜÜÜF BE! One öyle yau. Eddie Johnson ile Rolando Bianhi mükemmel ikili olmus. Eddie Johnson 3 cakmis hemen

eglocc
27.Temmuz.2006, 22:40
Medo'yu biliyorum. 7.02 yamasinda finlandiyanin HJK takiminda oynuyor

Bosver simdi serbest :D Ben 7.0.0 kullaniyorum... Malum oyun orjinal degil :D Medo'yu da edersek transfer yapmicam bidaha devre arasinda... Zaten tek engel is izni... Sezon sonu da Sapunaru'yu almak istiyorum o cok iyi bir defans... Zaten bu transfer doneminde alcaktim anlastim is izni cikmadi... Iste planlarim boyle...

Sezon hedeflerime gelince ligde sampiyonluk, UEFA Kupasi sampiyonlugu ve Carling veya FA Cup'tan herhangi birisi:icon_wink: Baya buyuk hedefler yani ama ona gore transfer yaptim kadrom cok guclu... Kadromu kurmamda yardimci olan Ilhan abi ve sana tesekkur ediyorum... Bu arada Yunus'a da bi tesekkur borcluyum ama onun tavsiye ettigi adamlari bi turlu alamadim. tomasrosicky'de baya oneri de bulundu: Aythami ve Gareth Bale gibi... Aythami'yi Genie Scout'da dolasirken gordum ozelliklerine baktim... Cok ii geldi gozume zaten tavsiye de almistim... Bu adam kacmaz dedim... Bu kadar... :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ÜÜÜF BE! O ne öyle yau. Eddie Johnson ile Rolando Bianchi mükemmel ikili olmus. Eddie Johnson 3 cakmis hemen

Bianchi gol degilde acayip asist yapiyo gol de atiyo genelde 1 tane falan... Leyrielton da skora destek verince ole bisi cikti ortaya :D Rulezzz Eddie Johnson... Onu 80de cikardim Harewood'u koydum birde Bianchi'yi cikardim Iversen'i koydum... Bu sene Iversen pek iyi gitmio onun yerine Tono'yu rotasyona dahil edebilirim bu yuzden zaten en fazla isim olan yer forvet 2 fast striker 3 pivot santraforum var!:D

YusufT
27.Temmuz.2006, 22:44
Bosver simdi serbest :D Ben 7.0.0 kullaniyorum... Malum oyun orjinal degil :D Medo'yu da edersek transfer yapmicam bidaha devre arasinda... Zaten tek engel is izni... Sezon sonu da Sapunaru'yu almak istiyorum o cok iyi bir defans... Zaten bu transfer doneminde alcaktim anlastim is izni cikmadi... Iste planlarim boyle...

Sezon hedeflerime gelince ligde sampiyonluk, UEFA Kupasi sampiyonlugu ve Carling veya FA Cup'tan herhangi birisi:icon_wink: Baya buyuk hedefler yani ama ona gore transfer yaptim kadrom cok guclu... Kadromu kurmamda yardimci olan Ilhan abi ve sana tesekkur ediyorum... Bu arada Yunus'a da bi tesekkur borcluyum ama onun tavsiye ettigi adamlari bi turlu alamadim. tomasrosicky'de baya oneri de bulundu: Aythami ve Gareth Bale gibi... Aythami'yi Genie Scout'da dolasirken gordum ozelliklerine baktim... Cok ii geldi gozume zaten tavsiye de almistim... Bu adam kacmaz dedim... Bu kadar... :D

FA Cup alirsin. Lidge 1-5 siralarinda bitirisin. Uefa'yida aldinmi.. bol bol paran olur :icon_lol:

eglocc
27.Temmuz.2006, 22:51
FA Cup alirsin. Lidge 1-5 siralarinda bitirisin. Uefa'yida aldinmi.. bol bol paran olur :icon_lol:

Aynen oyle yeni maclar simdi geliyor bizi izleyenler lutfen zap yapmasin cok sey kacirirlar :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
West Ham Sri Lankali Medo'yu da renklerine katti!!

http://www.imagehack.eu/uploads/389876ceeb.jpg

Oyuncu West Ham'a gelmeyi cok istedigini ve Ergiz Gizer ile birlikte calismanin buyuk bir zevk olacagini soyledi.

Teknik direktor Gizer ise bu transferin onundeki tek engelin is izni oldugunu soyledi ve Medo'yu cok begendigini soyledi!!

YusufT
27.Temmuz.2006, 23:10
Aynen oyle yeni maclar simdi geliyor bizi izleyenler lutfen zap yapmasin cok sey kacirirlar :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
West Ham Sri Lankali Medo'yu da renklerine katti!!

http://www.imagehack.eu/uploads/389876ceeb.jpg

Oyuncu West Ham'a gelmeyi cok istedigini ve Ergiz Gizer ile birlikte calismanin buyuk bir zevk olacagini soyledi.

Teknik direktor Gizer ise bu transferin onundeki tek engelin is izni oldugunu soyledi ve Medo'yu cok begendigini soyledi!!

Almisin Medo'yu

eglocc
27.Temmuz.2006, 23:13
Almisin Medo'yu

Is izni halen bekleniyor :icon_wink: Bu arada burasi ikili sohbet gibi oldu baska yorum yapan yok mu yaw?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bianchi 1 ay yok!!!

Gizer bu sakatliktan dolayi olan uzuntusunu dile getirdi ve onemli bir oyuncularini kaybetmelerinin sikinti verici oldugunu da ekledi... Bianchi yerine Iversen ilk onbirde forma giyecek!!

YusufT
27.Temmuz.2006, 23:30
Is izni halen bekleniyor :icon_wink: Bu arada burasi ikili sohbet gibi oldu baska yorum yapan yok mu yaw?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bianchi 1 ay yok!!!

Gizer bu sakatliktan dolayi olan uzuntusunu dile getirdi ve onemli bir oyuncularini kaybetmelerinin sikinti verici oldugunu da ekledi... Bianchi yerine Iversen ilk onbirde forma giyecek!!

galiba yok

eglocc
27.Temmuz.2006, 23:46
Barclays Premiership 3. Hafta

West Ham-3 Manchester Utd-1

http://www.imagehack.eu/uploads/480f2e08b4.jpg

6. dakikada Iversen'in frikikinden donen topu Leyrielton tamamladi ve takimini 1-0 one gecirdi.

9. dakikada Leyrielton'un hatali pasi sonucu topu kapan Wayne Rooney esitligi sagladi.

23. dakikada Leyrielton'un ortasina kimse dokunamayinca Etherington arka direkte topa dokundu ve takimini 1 kez daha one gecirdi.

36. dakikada ceza sahasi disinda topla bulusan Tyrone Mears sutunu cekti ve farki ikiye cikardi.

Mactan sonra Gizer bu zorlu mactan galip ayrildiklari icin mutlu olduklarini ve 3te 3 yapmanin gururunu yasadiklarini soyledi!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Medo icin is izni alinamadi!!

http://www.imagehack.eu/uploads/13d9e3d1de.jpg

Bu transfer gerceklesemedigi icin Gizer devre arasinda Didier Digard'a yoneleceklerini soyledi.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Carling Cup 3th Round Kuralari cekildi!!

West Ham Birmingham City ile oynayacak!

http://www.imagehack.eu/uploads/69eff37001.jpg

Bu turu gecebileceklerini soyleyen Gizer Birmingham City'i zaten ligde de yendiklerini soyledi!

http://www.imagehack.eu/uploads/45ac692f27.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Transferlerin profili simdi sizlerle!!!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Vincent Enyeama:

http://www.imagehack.eu/uploads/1a3d741b4d.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Jack Hobbs:

http://www.imagehack.eu/uploads/6ec2b7a55c.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Aythami:

http://www.imagehack.eu/uploads/d18086658c.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Leyrielton:

http://www.imagehack.eu/uploads/b5b46d6bae.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Jorge Valdivia:

http://www.imagehack.eu/uploads/b7aeef116e.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Rolando Bianchi:

http://www.imagehack.eu/uploads/7009c9dbcf.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Eddie Johnson:

http://www.imagehack.eu/uploads/3a1c7eda8e.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bu iki oyuncu da altyapidan cikardigim kisiler:

Marek Stech:

http://www.imagehack.eu/uploads/f0ec1af3a8.jpg

James Tomkins:

http://www.imagehack.eu/uploads/c24177dc54.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Didier Digard West Ham'da!!!

http://www.imagehack.eu/uploads/2bafc7e1b5.jpg

Didier Digard Medo transferi gerceklesemedigi icin devre arasinda West Ham klubune katilacak!!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 4. Hafta

Wigan-1 West Ham-1

http://www.imagehack.eu/uploads/74185c1829.jpg

57. dakikada Brocchi kullandigi frikigi gole cevirdi.

69. dakikada Reo-Coker'in ceza sahasinda faul yapmasiyla Appiah penaltiyi gol yapti.

Mactan sonra Gizer maci kazanabileceklerini fakat sanssizlik yasadiklarini belirtti.

Diger maclar aksama dogru sizlerle!!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Uefa Kupasi First Round 2nd Leg

Young Boys-0 West Ham-2

http://www.imagehack.eu/uploads/21355149f9.jpg

5. dakikada Harewood uzaktan harika bir sutla golu atti.

22. dakikada Iversen'in kafayla indirdigi topu Harewood gole cevirdi.

Mactan sonra Gizer gruplarda da ayni basariyi gostereceklerini fakat gruplardaki rakiplerinin daha zorlu olacagini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 5. Hafta

Everton-1 West Ham-1

http://www.imagehack.eu/uploads/3aa2319bcd.jpg

28. dakikada McFadden'in ortasina kafayi vuran Pinilla Everton'u 1-0 one gecirdi.

43. dakikada Harewood esitligi sagladi ve macta baska gol olmayinca iki takim da yenisemedi.

Mactan sonra Gizer 2 mactir berabere kaldiklarini fakat artik galibiyet serisine baslayacaklarini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ayin oyuncusu odulleri!!

http://www.imagehack.eu/uploads/0a5fe0c89b.jpg

Ayin oyuncusu Liverpool'un West Ham'dan transferi Anton Ferdinand secildi. 2. Steven Taylor oldu ve 3. ise yine bir West Hamli James Tomkins oldu.

Ergiz Gizer oyuncusunu tebrik etti.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Arkadaslar biraz yorum lutfen cok az kisi yorum yapiyor...:icon_frown:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
UEFA Gruplari belli oldu!!

West Ham, Sampdoria, OFI, Zaragoza ve CSKA Moscow ile eslesti!

http://www.imagehack.eu/uploads/994646448c.jpg

Gizer gruplarinin zorlu oldugunu fakat ustesinden gelebileceklerini soyledi.

Ilhan
28.Temmuz.2006, 05:32
Digard süper transfer. Tebrikler, başarılar.

miharbi
28.Temmuz.2006, 05:38
uefa grubun bana biraz dişli gibi geldi.Çıkarsın bu gruptan ama kolay olmaz çıkmak.

eglocc
28.Temmuz.2006, 05:42
Digard süper transfer. Tebrikler, başarılar.

Tesekkurler!

uefa grubun bana biraz dişli gibi geldi.Çıkarsın bu gruptan ama kolay olmaz çıkmak.

Evet oyle olacak:icon_wink:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 6. Hafta

Norwich City-2 West Ham-4

http://www.imagehack.eu/tr/uploads/5fb2fb3734.jpg

2. dakikada Tono ceza sahasinin disinda yerden guzel bir sutla kaleciyi avladi.

29. dakikada Luke Daley Enyeama'dan donen topu tamamladi ve ilk yarinin skorunu esitledi.

60. dakikada Leyrielton'un ortasina Buz Adam kafayi vurdu ve golu atti.

70. dakikada defanstan gelen uzun Fortune yakaladi ve golunu atarak tekrar esitligi sagladi.

73. dakikada Norwich'e cevabi Spector'un ceza sahasi disindan verdigi pasi yakalayan Harewood verdi.

81. dakikada 3. golun pasini veren Spector kornerden seken topa vurdu ve takimini 4-2 one gecirerek maci 2 farkli kazanmasini sagladi.

Mactan sonra Gizer Norwich'in son dakikaya kadar savastigini fakat takiminin maci kopardigini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ve ise 6 hafta sonundaki puan durumum:

Bu puan durumu eger performansimiza devam edersek sampiyon olabilecegimizi gosteriyor.

http://www.imagehack.eu/uploads/616897b7ff.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
UEFA Kupasi Grup C 1. Mac

OFI Crete-0 West Ham-1

http://www.imagehack.eu/uploads/31d63a4e1b.jpg

Maca gergin baslamisti 2 takim da bunun sebebi Yunan taraftarlarin West Ham teknik direktoru Ergiz Gizer'e kufurlu pankart sergilemeleriydi. Pankartlarda Yunanca ve Turkce kufurler yazdigi icin Ergiz Gizer uzgundu ve mac sonunda basladi macta da Yunanlilar Ergiz Gizer'e kufur etmeleri hocayi iyice kizdirmisti ve ilk yarida gol olmadi. Ikinci yarida maci tek kaleye ceviren West Ham Girit ekibinin kalesine topu birakamadi ama Ergiz Gizer'in bu maci ne kadar onemsedigini anlayan Siyah Adam Ergiz Gizer'i zamaninda kendisi de irkcilik gordugu icin anladi ve 90+3'te golunu atti. Boylece West Ham zorlu deplasmandan 3 puanla ayrildi. Mac sonu da Ergiz Gizer'e acayip kufurler edildi Turk olmasiyla dalga gecildi.

Mactan sonra Eddie Johnson golu hocasina hediye ettigini ve takimina 3 puani getirdigi icin cok mutlu oldugunu soyledi. Ayrica Yunan taraftarlari da kinadigini sozlerine ekledi.

Ergiz Gizer ise duzenledigi basin toplantisinda 'Size mactan once ve mac boyunca Yunan taraftarlarin soyledigi sozleri ve actigi pankartlari nasil degerlendiriyorsunuz?' sorusuna Gizer 'Futbola siyaseti ve milliyetciligi veya irkciligi karistirmak dogru olmaz... Yunanlilarin yaptiklari yanlisti' yanitini verdi. Ayrica 'Bu mactan 3 puan almak zor oldu ama Eddie Johnson'in goluyle bu zorlu deplasmandan 3 puani cikarttik. Eddie Johnson'i tebrik ediyorum.' diyen Gizer sozlerini bitirdi.

Mactan 2 gun sonra UEFA'nin aciklamasina gore OFI Crete takiminin herhangi bir ceza almayacagi bildirildi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 7. Hafta

West Ham-0 Newcastle-0

http://www.imagehack.eu/uploads/c8c6f25037.jpg

Macta 2 taraf da gol atamayinca sonuc golsuz beraberlik oldu!

Maci Gizer soyle yorumladi: Newcastle iyi bir takim ve sonuc da kotu degil!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Carling Cup 3th Round

West Ham-3 Birmingham City-2

http://www.imagehack.eu/uploads/0420613606.jpg

35. dakikada James Tomkins'in attigi uzun topta Iversen topu kafasiyla ceza sahasina indirince Leyrielton topla bulustu ve golunu atti.

42. dakikada McCartney'in kullandigi frikik sonucu Buz Adam kafayi vurdu ve Birmingham'i dondurdu. Boylece ilk yari bitti.

56. dakikada ikinci yariya daha iyi baslayan Birmingham McSheffrey ile farki 1e indirdi.

74. dakikada kornerden seken topa McCartney de ters bir vurus yapinca esitlik saglandi.

Uzatmalara giden macin 103. dakikasinda Buz Adam tekrar sahneye cikti ve Konchesky'nin ortasina kafayi vurarak Birmingham'i buza buladi.

Mactan sonra Gizer rahat kazanabileceklerini soyledi fakat sanssizlik sonucu macin uzadigini da sozlerine ekledi.

Mactan 1 gun sonra cekilen kurada West Ham'in 4. turdaki rakibi Q.P.R oldu.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 8. Hafta

Reading-3 West Ham-0

http://www.imagehack.eu/uploads/85f3b0f7f9.jpg

29. dakikada Landon Donovan takimini one gecirdi.

72. dakikada Kevin Doyle farki ikiye cikardi.

81. dakikada Ingimarsson farki uce cikardi ve West Ham taraftarlarini sasirtan bir sonucun son golunu atti.

Mactan sonra Gizer beklenmedik bir yenilgi aldiklarini fakat diger maclarda bunu unutturacaklarini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
UEFA Kupasi Grup C 2. Mac

West Ham-1 CSKA Moscow

http://www.imagehack.eu/uploads/a7c6ee3bf3.jpg

43. dakikada 18 yasindaki genc defans James Tomkins Leyrielton'un kornerine kafayi gecirdi ve Akinfeev'i avladi. Bu golle macin skoru da belirlendi.

Mactan sonra Gizer zor bir mactan 3 puan cikardiklarini ve boylece Uefa'da gruptan cikma yolunda buyuk avantaj yakaladiklarini soyledi.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Barclays Premiership 9. Hafta

West Ham-1 Arsenal-2

http://www.imagehack.eu/uploads/9c44d71590.jpg

41. dakikada Roy Carroll buyuk hata yapara Ljungberg'in yavas sutunu cikaramadi.

49. dakikada Leyrielton Iversen'in indirdigi topu guzel bir sutla tamamladi.

59. dakikada Eboue takimini tekrar one gecirdi ve maci kazandirdi.

Mactan sonra Gizer maci kazanabileceklerini fakat sanssizligin yakalarini birakmadigini soyledi.

YusufT
28.Temmuz.2006, 23:26
Arsenal'e yenilmen kötü olmus. Digard benim önerimdi demi?

eglocc
28.Temmuz.2006, 23:44
Arsenal'e yenilmen kötü olmus. Digard benim önerimdi demi?

Evet senin onerindi:icon_wink: Bu arada yorum yaptigin icin cok tesekkurler kimse yapmiyor Pazar diye heralde:icon_wink: Yorum geldigine gore yeni maclari ekleyeyim:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Carling Cup 4th Round

West Ham-0 Q.P.R-1

http://www.imagehack.eu/uploads/9af4cf9520.jpg

6. dakikada Whing Q.P.R adina golunu atti ve West Ham'i turnuva disina itti.

Mactan sonra Gizer supriz bir maglubiyet oldugunu soylerken artik UEFA ve lige bakacaklarini soyledi. Ayrica sezon basinda Carling veya FA Cup'i alacaz diyen Gizer'in FA Cup'ta ne yapacagi merak konusu...

canavar20
28.Temmuz.2006, 23:51
Bence ligde şu an çok iyisin.:)

YusufT
28.Temmuz.2006, 23:52
cok kötü olmus.

eglocc
28.Temmuz.2006, 23:53
Bence ligde şu an çok iyisin.:)

Ligde cok iyi demeyelim de daha iyi olabilirim diyelim... Bu arada Carling Cup'tan elendik... Artik FA Cup'a bakicaz:icon_wink:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

cok kötü olmus.

Evet haklisin:icon_frown:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
UEFA Kupasi Grup C 3. Mac

Sampdoria-2 West Ham-5

http://www.imagehack.eu/uploads/498fac084c.jpg

Daha 12. saniyede Brocchi'nin uzun pasinda Leyrielton'dan seken topu Altin Kafa yakaladi ve golunu atti.

19. dakikada gene Brocchi'nin pasinda Harewood orta sahadan topu surup golunu atti.

40. dakikada yine yine ve yine Brocchi'nin ortasina Altin Kafa dokundu ve 2. golunu atti.

45. dakikada Pongolle uzaklastiralamayan topu kaleye gonderdi.

56. dakikada Brocchi'nin kullandigi kornerde Reo-Coker kafayi vurdu ve 3 farki tekrar sagladi.

90+3te Enyeama'nin kullandigi uzun topta Buz Adam topu Harewood'a indirdi ve o da golunu atti.

90+4te cevap Volpi'nin frikigiyle geldi.

hrndgrckn
29.Temmuz.2006, 00:22
tamam abi bundan sonra hep takipçinim yanlız şu sözümü de unutma
1 sene sonra ferdinand ı o fiyata sattığına bi de agbonlahor u almadığına öle pişman olcaksın ki :D:D şaka bi yana transferler çok ii ama ferdinand ı sudan ucuza satmışın ben de 44 milyon euro ya madrid e gitmişti

eglocc
29.Temmuz.2006, 00:24
Barclays Premiership 10. Hafta

Manchester City-1 West Ham-1

http://www.imagehack.eu/uploads/b7a0dcea0f.jpg

35. dakikada Reo-Coker takimini mukemmel fuzesiyle one gecirdi.

49. dakikada Samaras esitligi sagladi ve takimi icin 1 puani aldi.

Mactan sonra Gizer ligde bu kotu gidislerine bir dur demek istediklerini soyledi.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
UEFA Kupasi Grup C 4. Mac

West Ham-1 Zaragoza-0

http://www.imagehack.eu/uploads/05e93e7b62.jpg

66. dakikada Iversen mactaki tek golu atti.

Mactan sonra Gizer gecen seneki gibi bir erken vedayi yasamayacaklarini soyledi!!

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
FA Cup 3. Round'da West Ham Crewe ile oynayacak!!

Gizer bu eslesmenin guzel bir eslesme oldugunu soyledi.

KaF KeF
29.Temmuz.2006, 00:33
başarılar...