PDA

View Full Version : Türkiye Liginde Yabancı sınırlamasını nasıl kaldırabilirim ?

intermilan
22.Ocak.2006, 17:28
6 yabancı bana az geliyor..Yabancı sınırını nasıl kaldırırım editörle kaldırmak mümkünmü????

saygılar......
(:/:)

barahir
22.Ocak.2006, 17:29
editörle kaldıramazsın ama nasıl olduğunu bende bilmiyorum konuyu bende takip edecem

Selman Ozturk
22.Ocak.2006, 17:52
editörle kaldırmak mümkün arkadaşım...ama kayıtlı oyun editörüyle kaldırabilirsin...oyunun kendi editöründe denemedim bunu ama kayıtlı oyun editörü'yle tüm yabancı oyuncuların diğer uyruklarını türk yaparak yabancı sorununu ortadan kaldırabilirsin....öyle uzun falan da sürmüyo....ama tahminim oyunun kendi editöründen de bu tabancı sınırlamasını kaldırabilirsin...hadi kolay gelsin...

barahir
22.Ocak.2006, 17:53
öyle tabii ki yapabilirsin ama mesela bi almanya ligi gibi yapamazmıyız biz onu sorduk

EreN
22.Ocak.2006, 17:55
o biraz zor gibi duruyo ama?

TüMeR_yAğıZ
22.Ocak.2006, 20:06
Editörden yapamazsın onu.Ancak kayıtlı oyun editörlerinden uyruklarını Türk yaparsın.

barahir
22.Ocak.2006, 20:09
ya ama uyrukların hangi birini türk yapsın ki adam emekli olunca yerine yabancı birini alacak we yine sınırlama bunaltacak kökten bi çözüm olması lazım

can777
22.Ocak.2006, 20:15
kökten bir çözüm sanırım ne yazık ki yok.....

barahir
22.Ocak.2006, 20:17
ben galiba biliyorum ama emin değilim deneyecem yapabilirsem hepinizle paylaşacam tabii modların yardımı gerekli takip eden modwarsa bi msj atsın burdayım die

TüMeR_yAğıZ
22.Ocak.2006, 20:27
bence sınırlama kalkınca oyunun tadı kalmaz.benim oyunda en çok sevdiğim özellik çok gerçekçi olması.ama tabi arkadaş kendi istediği gibi oynar.

intermilan
22.Ocak.2006, 21:00
Editöre keske koysalarmıs foreign player limits mesela türkiye için 6 bu sayıyı11 falan yapabilsek yada hile falan olsa..

Ben normaldede Türkiye liginde yabancı sınırlamasına karşıyım...Ki bi çok ülke yavaş yavaş sınırlandırmalarını kaldırıyor örneğin almanya ve adamlar her dünya kupasında final oynuyorlar..yaşadığımız bu yüz tılda çok saçma bir sınırlama...
saygılar..(/0)

Nuri Alco
22.Ocak.2006, 21:02
Haluk Ulusoyla görüş ;)
bide hile yapmadan oynamayı dene daha zevkli oluyo

eran
22.Ocak.2006, 23:20
Katılıyorum Alço...

intermilan
22.Ocak.2006, 23:43
Katılmıyorum alço : ) nasıl olsa yeni başkan gelek

gncilker
23.Ocak.2006, 03:34
hileyle oynayınca hiç zevkli olmuyo ki kardeşim nasıl zevk alıyosunuz...

ibo
23.Ocak.2006, 03:40
valla ben gs ile 2006 da 3 yabancıyla şamp. oldum. onlarda mondi,sivok ve guarin di.. bende fazla sorun olmuyor yabancı sınırı hatta şu an bile 6 hakkımın 5 ini kulllanıyorum...

intermilan
23.Ocak.2006, 11:47
Aslında yapmaya çalıştığım yani yabancı sınırlamasının kaldırılması hile sayılmaz..Yani almanya ligini oynuyorum roada sınırlama yoq ki buda hile olmadığı anlamına geliyor.Türkiye ligindede olsa hayır demem doğrusu: )

Nuri Alco
23.Ocak.2006, 18:12
Hile sayılır bence. kuralları kendi lehine değiştirmeye çalışıyosun. sınırsız yabancıyla oynamak istiyosan belçikada oyna almanyada oyna :) türkiyede kural değişince türkiyede oynarsın :)

semih5
24.Ocak.2006, 00:32
benim bildigim kadari ile 2008 te mondi turk oluyo

Alpertunga
24.Ocak.2006, 04:49
avrupa birligi üyesi ülkelerin futbol federasyonlarinda sadece ab üyesi ülkelerin futbolculari sinirsiz sekilde kadroda bulunduruluyor.
bunun disinda yine ab üyesi olmayan (örn. brezilya, arjantin, nijerya vs..) ülkelerin futbolculari almanya da azami 5 oluyor.

Türk futbolculari almanya da daha önceki yillarda da sinirsiz oynuyabiliyordu. bunun en büyük sebebi almanya da yasayan Türkler di. ancak simdi Türk futbolcular ab statüsüne alinarak, tüm ab ligleri icin Türkler acisinda sinirlama olayi kalkmistir.

gncilker
24.Ocak.2006, 08:53
Arkadaşlar bugün bişey dikkatimi çekti 2.lig b kategorisi nde yabancı oyuncu alabiliyor sunuz mesela ben daha demin taribo west i aldım... başka alınıyomu bilmiyorum

benim bildiğim kadarıyla 2.lig klüpleri yabancı oyuncu alamıyordu

bir tek 2.lige düşen takımlarda kadrosundaki yabancıların sözleşmelerinde küme düşünce serbest kalır ifadesi yer almıyosa klüpte kalıyolardı

si games buradaki hatayı düzeltememiş...

tolginho
24.Ocak.2006, 10:50
şu anda tek yapılabilecek şey, editördenm girip türkiyede kaç sene sonra türk vatandaşlığına geçilir şekilnde olan kısmı 5 den 1 e düşürmek.

Eğer oyuncular hallerinden mutluysalar geçiyorlar türk vatandaşlığına.

treep_chi
24.Ocak.2006, 11:10
Arkadaşlar bugün bişey dikkatimi çekti 2.lig b kategorisi nde yabancı oyuncu alabiliyor sunuz mesela ben daha demin taribo west i aldım... başka alınıyomu bilmiyorum

benim bildiğim kadarıyla 2.lig klüpleri yabancı oyuncu alamıyordu

bir tek 2.lige düşen takımlarda kadrosundaki yabancıların sözleşmelerinde küme düşünce serbest kalır ifadesi yer almıyosa klüpte kalıyolardı

si games buradaki hatayı düzeltememiş...

ikinci ligde 2 tane yabancı alabiliyorsun. Gerçekte war mı sanmıyorum ama oyunda böle. ama bnce çok güzel olmuş. ben antalyaspora ettayeb'i fln almıştım:cool: :cool: :cool:

intermilan
24.Ocak.2006, 22:34
Futbol artık endüstri yanii kulüpler şirketler gibi yönetiliyor artık ab de yabancı oyuncu sınırlamaları kaldırılacak gibi gözüküyor..Ama altyapı olayınıda göz ardı etmemek lazım...
:)

semih5
25.Ocak.2006, 01:26
bence kaldirmasinlar turkiye liginde ama gercekte

Universal
25.Ocak.2006, 02:38
Onu nasıl yapacan bilmiyorum ama editörden Vatandaşlığa geçme süresini 1 yıl yap 1 yılı bittiğinde oyuncu türk oluyor ben onu 2 yıl yapmıştım zevkli oluyor şimdi kadromda 9 yabancı var

Alpertunga
07.Şubat.2006, 21:43
sende yakinda o zaman bol bol

haci salih dos santos
ricardo de olivera süleymanoglu

tarzinda oyuncular türer oyunda..
o zamanda zevk alacaksan ne mutlu sana :)

fenerium35_5
07.Şubat.2006, 23:39
şu anda tek yapılabilecek şey, editördenm girip türkiyede kaç sene sonra türk vatandaşlığına geçilir şekilnde olan kısmı 5 den 1 e düşürmek.

Yapılacak en iyisi bu bencede, ayrıca editörden Türkiye Süper Ligi'nin önemini artırarak transferlerin daha kolay yapılabilmesi sağlanabilir...

demule
15.Şubat.2006, 01:53
OYUNUN EDITORUNDEN , TURKEY i search YAPIN orda informationlar war , EUROPEAN MEMBER orayi tikleyin , Avrupadaki ligler gibi olur turkiye ligide , avrupa disi futbolu siniri 3 , avrupadan oyuncu sinirsiz oluo ozmn :)

BaYsOn_81
20.Şubat.2006, 11:20

şuanda eniyisi bu eğer sınırı kaldıramıyorsak bu ideal bence katılıyorum sana

askmeloveman
24.Şubat.2006, 01:39
BENCE TURKİYEDE 1 TANE YABANCİ SİNİRLAMASİ OLMALI!
eger yabanci fazla olmassa Turk genc oyuncular daha cok forma sansi bulur daha hizli gelisirler..
eger senin dediin gibi 11 tane oyuncu olsaydi ne Nihatimiz ne Nurimiz ne Emremiz olurdu...

turgutbey
24.Şubat.2006, 19:49
Hile olunca hep yeniosun alıosun dünya karmasını her maç aynı goller takım çok rahat kazanıo amöa olmayınca yeni taktikler üretip yeni stratejiler uygulayabiliosun bence hilesiz daha güzelllll

blueinlove
26.Şubat.2006, 03:45
aslında ditörü açıp türkiye ligini alıp yabancı sınırı olmayan başka bir lige kopyalayıp diğer ayarları yapıp tekrar oyun açılınca yabancı sınırı kalkar ortadan da kim uğraşacak. hem sınırlı daha iyi. yoksa altyapı ne işe yarayacak

meric
27.Şubat.2006, 13:24
yabancıların yerlileşmesini bekliceksin.şöyle ki:süre 5 yıl.ben 2008 deyken mondi türk oldu mesela..(mondi benden önce gs de 2 sene oynadı ya :) )

TüMeR_yAğıZ
27.Şubat.2006, 13:41
niye hiç tüm takımı türk oyunculardan kurmayı denemiyorsunuz?ben öyle yaptım bi oyunda ve çok başarılı olmuştum.

meric
27.Şubat.2006, 13:52
Abİ Hep TÜrk Olunca Kalİtesİz Oluo Avrupa Ya Yetemİoruz Malesef :(

TüMeR_yAğıZ
27.Şubat.2006, 14:06
bu genç çıkan türkleri toplayabilirsen çok kaliteli takım kurabilirsin.tabi sabır lazım bunun için en azından bi beş sezonunu vereceksin.ama başarıya ulaşınca değdiğini anlıyorsun.

ridvanu
27.Şubat.2006, 14:11
Abİ Hep TÜrk Olunca Kalİtesİz Oluo Avrupa Ya Yetemİoruz Malesef :(

avrupada yabancı oyuncularla başarılı olmak istiyosan
yabancı kulübün başına geç sende
önemli olan bileğinin hakkıyla hilesiz başarıdır...

meric
27.Şubat.2006, 14:32
avrupada yabancı oyuncularla başarılı olmak istiyosan
yabancı kulübün başına geç sende
önemli olan bileğinin hakkıyla hilesiz başarıdır...

yok yani 6 yabancı ideal ben de türk takımlarıyla oynuorum yoksa..benim demek istediğim sırf türk oyuncularla olmaz.:e:

ridvanu
27.Şubat.2006, 14:55
tabi canım orası öle