PDA

View Full Version : Son Yamaya Göre... (Futbolcu,Taktik)

Czech
22.Temmuz.2006, 18:11
arkadaşlar ben fm 2006 oynuyorum ve son updateli halini yükledim yalnız uyuz olduğum bi konu var antremanlarım şahane koçlarım olağanüstü taktik hem 4-4-2 wings hemde 4-1-2-1-2 (değişiyor) futbolcularımdan bahsemteye gerek yok neredeyse tüm güçleri 20 harika bi kadro yapı olarak ama başarı gelmiyor ama yamasız halinde baya bi başarılı olmuştum hatırlıyorum bunda ş.liginde çeyrek final süper yarı final sürpriz oluyor benim için bana yardımcı olacak bi arkadaş varmı bu konuda şimdiden teşekkürler gerek taktiksel olarak gerekte taktiğime göre mevkisine futbolcu olarak....

VOLKAN BABACAN

RATİNHO İBR. TORAMAN VİNCENT KOMPANY MARCELO

FREDDY GUARİN

UĞUR YILDIRIM İBR. AKIN

RİCARDİNHO

GÖKHAN GÜLEÇ BURAK YILMAZ

ivan
22.Temmuz.2006, 18:22
arkadaşlar ben fm 2006 oynuyorum ve son updateli halini yükledim yalnız uyuz olduğum bi konu var antremanlarım şahane koçlarım olağanüstü taktik hem 4-4-2 wings hemde 4-1-2-1-2 (değişiyor) futbolcularımdan bahsemteye gerek yok neredeyse tüm güçleri 20 harika bi kadro yapı olarak ama başarı gelmiyor ama yamasız halinde baya bi başarılı olmuştum hatırlıyorum bunda ş.liginde çeyrek final süper yarı final sürpriz oluyor benim için bana yardımcı olacak bi arkadaş varmı bu konuda şimdiden teşekkürler gerek taktiksel olarak gerekte taktiğime göre mevkisine futbolcu olarak....

VOLKAN BABACAN

RATİNHO İBR. TORAMAN VİNCENT KOMPANY MARCELO

FREDDY GUARİN

UĞUR YILDIRIM İBR. AKIN

RİCARDİNHO

GÖKHAN GÜLEÇ BURAK YILMAZ

zaten başarılı olamassınki kadrona baksana bu forvetlerle iş yapamazsın takımda BOBo varsa bikere ona 1 maç dahi kesik atmıycksn direk oynyck Defans çok sağlam orta sahada idare eder DMC süper ama guarin...Dediğim gibi forvet al kendinee forvetin yok

leondogus
22.Temmuz.2006, 21:53
zaten başarılı olamassınki kadrona baksana bu forvetlerle iş yapamazsın takımda BOBo varsa bikere ona 1 maç dahi kesik atmıycksn direk oynyck Defans çok sağlam orta sahada idare eder DMC süper ama guarin...Dediğim gibi forvet al kendinee forvetin yok

ya adam son yamayı yüklemeden önce bu kadroyla başarılıymış baksana.yamayı yükledikten sonra başarılı olamamış diyo sen takımdan bahsediyon.hemi forvet fıstık gibi bende şu anda beşiktaşta bu iki forvet uçuruyodu.sonra ben burak yılmazı aldım fenere ben fenerim.yani forver süper

Czech
23.Temmuz.2006, 01:39
kardeşler yorumlar güzel seneye forvetimizede takviye yaparız ama daha fazla yorum ve yardım lütfen şimdiden teşekkürler...

leondogus
23.Temmuz.2006, 01:54
sol kanata ibrahim akın güzelse yıldızsa hiç değiştirme ama bana göre oraya caner erkin sezer öztürk ikilisinden birini yada alabilirsen tuncayı al

FRUKO777
23.Temmuz.2006, 06:14
hiçbir fikrim yok.belki de bir rastlantıdır :)

twins
23.Temmuz.2006, 14:01
psikolojik :D
yenmeye odaklan.neden yeniliyorum deme :D

Czech
23.Temmuz.2006, 19:17
sol kanata ibrahim akın güzelse yıldızsa hiç değiştirme ama bana göre oraya caner erkin sezer öztürk ikilisinden birini yada alabilirsen tuncayı al

sezerde bende canerde :)

FRUKO777
24.Temmuz.2006, 00:51
o zaman oynat derim ben İbrahim'den memnun değilsen veya alternatif arıyorsan özellikle de Sezer'i ;;)

Czech
28.Temmuz.2006, 16:44
ne kadar yorum o kadar başarı desteklerinizi esirgemeyin yanlış olan şeyleri söyleyin bizimde haberimiz olsun...