PDA

View Full Version : pişmanlık mı? saçmalık mı?

ThersoN
23.Temmuz.2006, 02:07
görünce bu kadarı da olmaz dedim ama oluyor bu futbol bu fm =)

http://img165.imageshack.us/img165/4759/adszic7.png (http://imageshack.us)
bjk önce 300k pounda g.birligine yolladıgı mehmet sedefi iki sezon sonra 4.6m pounda transfer etti bana garip geldi bilmiyorum..

TürkuAz
23.Temmuz.2006, 02:11
Anlayamadım..:)

El Barto
23.Temmuz.2006, 02:12
Ne olmuş ki?? :confused:

ChAoS
23.Temmuz.2006, 02:18
Çok ta önemli bir olay değil kardeş, aynısını bende yapıyorum bazen oyuncuyu gençken potansiyeli yoktur diye ucuz bir paraya gönderiyorum. Sonra tekrar sattığım fiyatın 3-4 katına geri alıyorum normal bir olay.

ThersoN
23.Temmuz.2006, 02:22
3-4 katı degil abi bayagı bayagı yıldız alıncak bi para vermişler ilk gidişinin 10-15 katı felan acıkcası böle bişiy yapamam ben :)

pes4ever
23.Temmuz.2006, 02:22
bnde resime olee bakiom keske anlatsaydin ne olduunu

ChAoS
23.Temmuz.2006, 02:27
3-4 katı degil abi bayagı bayagı yıldız alıncak bi para vermişler ilk gidişinin 10-15 katı felan acıkcası böle bişiy yapamam ben :)

Yahu satılan fiyat 300k geri alınan fiyat 4.5 milyon euro , çok bi oynama yok, eğer oyuncu kendini geliştirmişse normal bir fiyat.

ThersoN
23.Temmuz.2006, 02:28
editleyip anlattım =)

euro degil, pound o =)
300bin ile 4milyon 600bin arasında pek bi fark yok diyorsan hiç bişiy demiyorum!

ribery21
23.Temmuz.2006, 05:08
Çok ta önemli bir olay değil kardeş, aynısını bende yapıyorum bazen oyuncuyu gençken potansiyeli yoktur diye ucuz bir paraya gönderiyorum. Sonra tekrar sattığım fiyatın 3-4 katına geri alıyorum normal bir olay.

sende herseyi yapiosun senin icin acmiolar kounyu sadece bu bolum zaten genel yani cogunun bildii bilmeyenlerinde saskinliklarini gosterdigi bi bolum iste muhalefet etme iki dakka ya

ChAoS
23.Temmuz.2006, 05:14
sende herseyi yapiosun senin icin acmiolar kounyu sadece bu bolum zaten genel yani cogunun bildii bilmeyenlerinde saskinliklarini gosterdigi bi bolum iste muhalefet etme iki dakka ya

Muhalefet ettiğim filan yok ayrıca niye bu kadar kızdın anlamadım ben sadece kendi görüşümü bildirdim ben bu menajerlik oyunlarını 6 senedir oynuyorum ben çok gördüm böyle olaylar . Ayrıca istediğim konuya istediğim görüşü bildiririm bu na sen karar veremezsin bu sitenin yöneticileri var yanlış bir haraket görürsen onlara bildirirsin.

ribery21
23.Temmuz.2006, 06:44
Muhalefet ettiğim filan yok ayrıca niye bu kadar kızdın anlamadım ben sadece kendi görüşümü bildirdim ben bu menajerlik oyunlarını 6 senedir oynuyorum ben çok gördüm böyle olaylar . Ayrıca istediğim konuya istediğim görüşü bildiririm bu na sen karar veremezsin bu sitenin yöneticileri var yanlış bir haraket görürsen onlara bildirirsin.

sen cok gordunse zaten yorum yapmana gerek yok senin icin yeni bi olay diilse... her konu acana atliosun bu siradan bisey bu cok oluo bilmemne birak adam yeni gormus sen yorum yap die acmioki konuyu nie hevesini kursaginda birakiosun insanlarin..birak gormeyenler konussun ozaman biseyi biliosan ben biliorum ben biliorum die ortalarda gezmek dill susup tevazu gostermektir bilmek

Fernando Gago
23.Temmuz.2006, 07:01
mehmet sedef oyunda çok iyi beşiktsaşın 2 seneden sonra alması doğal bence

ChAoS
23.Temmuz.2006, 07:05
sen cok gordunse zaten yorum yapmana gerek yok senin icin yeni bi olay diilse... her konu acana atliosun bu siradan bisey bu cok oluo bilmemne birak adam yeni gormus sen yorum yap die acmioki konuyu nie hevesini kursaginda birakiosun insanlarin..birak gormeyenler konussun ozaman biseyi biliosan ben biliorum ben biliorum die ortalarda gezmek dill susup tevazu gostermektir bilmek

Buradaki çoğu kişi biliyor bu tür olayların olduğunu bu forumda böyle olaylar çok olduğu için gereksiz konu durumundadır. Bilmem anlatabildimmi

Daha fazla alıntı yaparak konuyu uzatma birazdan silinir zaten konu merak etme.

Fıratcan Alçınkaya
23.Temmuz.2006, 08:45
Bazen oluyo oyunda böyle şeyler... Msla bende sattım adamı vazgeçip pahalıya geri almışımdıR...

Omerdinho
23.Temmuz.2006, 08:51
hicbir zaman sattigim oyuncuyu geri almadim almamda.

miharbi
23.Temmuz.2006, 08:58
BEnde de bi ara burak yılmazı 3milyon sattılar 9 milyon aldılar 2 sezon sonra oluyo özellikle bjk de.

ThersoN
23.Temmuz.2006, 21:20
Bende hiç bir zaman sattgım oyuncuyu aynı kulube tekrar hem de daha pahalıya almak gibi bi politika uygulamam görüsüm budur
herkes saygı göstermek zorunda
eger cok gören bilen varsa zaten yorum yazmasın
konu gereksizse şimdiye kadar yöneticiler şimdiye kadar kaldırırlardı

f-gorkem-m
04.Ağustos.2006, 20:18
baştan satmıcaktı yada kiralık verecekti beşiktaş sonra bunlar olmazdı

qwertyq
04.Ağustos.2006, 20:34
Buradaki çoğu kişi biliyor bu tür olayların olduğunu bu forumda böyle olaylar çok olduğu için gereksiz konu durumundadır. Bilmem anlatabildimmi

Daha fazla alıntı yaparak konuyu uzatma birazdan silinir zaten konu merak etme.

He kaldırdılar bak yok konu .. gereksiz olan konu deil de senin yorumların bana kalırsa

cankerem
04.Ağustos.2006, 23:24
baba bu oyunun zeka kapasiştesı olamdıgnı ogsterır genclerde ıyı perfrmans gosterdı ya hemen almışlar oyuna gore mantıklı

yunusgs
05.Ağustos.2006, 00:06
Bende sattıgım oyuncuyu hıc gerı almadım

sehzadee
05.Ağustos.2006, 10:38
hicbir zaman sattigim oyuncuyu geri almadim almamda.
Aynen Bende::.:)

ultraslanerdem
05.Ağustos.2006, 16:18
Bunlar normal şeyler.Gerçek hayattada olur bu gibi dengesizlikler..:)

olumelegi
05.Ağustos.2006, 20:17
:D:D:D:D:D:D ne yapıcan beşiktaş para harcıcak yer arıyo...

simbat26
06.Ağustos.2006, 04:49
:) garip mi!!!her zaman olan seyler bunlar bir ornek vereyim sana.volkan babacani 17 yasinda aldim 2-3 sene sonra fenere 25 milyon ytl ye sattim mesela

sivaslizoro
07.Ağustos.2006, 05:59
evet sedef oyunda çok iyi ancak benim başıma böle bişi gelmez çünkü potansiyel programı kullanıorum :D