PDA

View Full Version : Siyasi İçerik..

TürkuAz
24.Temmuz.2006, 03:42
Forumda açılan "Geçmiş Tarihteki Olaylar" başlığında "starfreedom" ve "m@rmel@t" adlı iki üye siyaseti doruğa taşıdılar..

Kullandıkları dil, üskup ve kelimelerden rahatsız oldum.Lütfen gerekeni yapın.

Burası kimsenin babasının evi değil..

ChAoS
24.Temmuz.2006, 03:46
Bende senden rahatsız oldum asıl senin için gereken yapılsın siyaseti başlatan kişi sensin kime konuşuyosun. Ayrıca ilk sataşan kişi sen oldun .

TürkuAz
24.Temmuz.2006, 03:51
Bende senden rahatsız oldum asıl senin için gereken yapılsın siyaseti başlatan kişi sensin kime konuşuyosun. Ayrıca ilk sataşan kişi sen oldun .

Ben sadece bir olayı yazdım.O tarihe rastgelen..

Siyasi görüşümü deliler gibi bağırıp, kişi ve kurumlara hakaret etmedim."Köpek" demedim.Ama anlamanı bekleyende kabahat..

Sekopej
24.Temmuz.2006, 03:56

İlk mesajı yazan ve siyasetten bahseden sensin. O konuyu kapattığımda ve oraya da yazdım.

Kimsenin siyasi görüşü bizi ilgilendirmez. Ama siyasi görüşünü burda dile getirmek ilgilendirir, çünkü burada siyaset hakkında, sağ-sol hakkında mesaj yazmak yasaktır.

Yazanlara da gereken yapılmaktadır...

Vieri
24.Temmuz.2006, 03:57
Öncelikle

1- Bir üye veya konu hakkında sıkıntınız var bunu beğenmediğiniz konu veya mesajı Kötü olarak mesajın altında yer alan http://forum.turksportal.net/vb/images/buttons/report.gif simgesini kullanarak bize bildirebilirsiniz. Her rahatsız olduğunuz konu hakkında başlık açmamış olursunuz.

2- Forum ortasında kişisel olarak tartışamazsınız.