PDA

View Full Version : Forum Kirliliği

DeNiZ_1903
24.Temmuz.2006, 21:14
Sayın Yöneticiler başlıkta belirttiğim gibi bu forumda forum kirliliği olduğunu gördüm bu kirlilik konuların taşınmasında vbulletin sistemi ile kurulan bu forumda konular taşındığında taşınan forumda taşındı işareti çıkıyor BENCE bu ciddi bir problem. Ben bu sorunu aşmanın yolunu biliyorum.

Öncelikle:Taşıyacağımız konuyu taşıma yerini açtığımızda , 3 seçenek görüyoruz (en azından) Benim bildiğim sistem böyle , bu 3 seçenekten ortadakiyle işimizi hallediyoruz oysa iz kalmaması için en yukardeki ile taşınması gerekiyor umarım önerimi dikkate alırsınız...

Not: Belki bu forumun sistemi değişik olabilir eğer öyle ise afffedin.Sadece daha temiz bir forum için çalışmak istedim...

Sekopej
24.Temmuz.2006, 21:19
Direk konuyu taşımak, forumun sistemini bilmeyen biri için, ne oldu konuma deyip tekrar konu açmasına sebep olabilir.

Ayrıca bu izler forumda yavaşlamaya da sebep oluyor ama dediğim gibi iz bırakmadan taşımada da sorunlar olabilir. Dediğin seçenek bizde de mevcut ama kullanmıyoruz, izler 3 gün sonra otomatik siliniyor. Belki bu 3 gün süresi azaltılabilir.

DeNiZ_1903
24.Temmuz.2006, 21:24
Bilgi için teşekkür ederim. Tabi sizde haklısınız ama ben böyle şeylere çok dikkat ederim ne de olsa burası dünya çapında bir forum...

Sekopej
24.Temmuz.2006, 21:28
Teşekkürler düşüncelerin için, dediğim gibi hiç iz bırakmadan taşımak olmaz ama 3 gün süresi değiştirilebilir.

Mirza
25.Temmuz.2006, 06:46
Forum aktif zaten. 3 gün içinde silinmeden 2. sayfaya atıyor zaten taşındı : vs. vs. yazısını.