PDA

View Full Version : Konu Hortlatma Modası...

tosunpasa
25.Temmuz.2006, 00:26
Merhabalar. Son 2 gün içerisinde Sohbet Alanı bölümünde 3 yıl, 4 yıl önceki konular tekrar hortlatılarak gündeme getiriliyor. Ve bu olay bir çok yeni konunun 2. ve belki 3. sayfada kalmasını sağlıyor. Ve bazen hortlatılan konular alakasız oluyor. Artık linki ölmüş paylaşımlar, eskiden düşünülmüş organizasyonlar v.s Eski sistemde bu şekilde konu hortlatanlara önce uyarı, daha sonra ceza sistemi uygulanıyordu. Ancak yeni sistemde bu yok galiba. Böyle bir şey olsa şuand sohbet bölümünde bu tarz geyikler dönmezdi.Benim talebim bu olaylara artık son verilmesi yönünde. Çünkü artık 1, 2 değil, aldı başını gidiyor konu hortlatma olayı. İnanın sohbet Alanı'na girmek bile istemiyorum bu yüzden. Neden derseniz; banane 3-4 yıl önceki linki ölmüş konudan? Neden orda yeni konuları geri atarak kirlilik oluştursun? Neden her konu hortlatanlar sırıtma smileyi koyarak büyük iş başarmış gibi dursunlar? Bence eski sistemdeki gibi ceza uygulaması yapılsın artık bu olaylarla ilgili. Arada doğru düzgün paylaşımlar hortlatılabiliyor, ama onların hericinde hep boş konular... Gereğinin yönetim tarafından yapılmasını arz ederim..

Varonil
25.Temmuz.2006, 00:28
Çok doğru,adam gidiyor 3-4 sene öncesinin konusunu hortlatıyor.

Sekopej
25.Temmuz.2006, 00:30
Aynı uygulama devam ediyor arkadaşlar ama bizlerin yoğunluğundan ilgilenemiyoruz. Vaktim olduğu bir zaman hepsiyle ilgileneceğim.

2-3 sene öncesinin konusunun gündeme gelmesinden ben de rahatsızım.

C h A o S
25.Temmuz.2006, 01:49
ilgi çekmek için yapılan bir hareket.konuyu tekrar gündeme getiriyorlar sonrada başka bir üye aa falancı üye konuyu hortlaşmış gibisinden hareketler yapılıyor...

TürkuAz
25.Temmuz.2006, 01:53
"ibob" adlı üye bu işi iyice ilerletti..

C h A o S
25.Temmuz.2006, 01:55
ilgi çekmek için yapılan bir hareket.konuyu tekrar gündeme getiriyorlar sonrada başka bir üye aa falancı üye konuyu hortlaşmış gibisinden laflar,sözler...

eski konuları yeni konu gibi ilk sayfalara çıkarmaya gerek yok.

tosunpasa
25.Temmuz.2006, 02:04
O zaman ben konuları hortlatanları tek tek "şikayet et" butonuyla bildiriyorum yönetime...

Hugo
25.Temmuz.2006, 02:09
Bence de bunun yapılmaması lazım. Geçen sene birşey hatırlıyorum da adamın biri konu açmış 2005 yılınını başlarında grafik istekleri ile ilgili.. Adam 2006 ağustosta cevap yazmış ona bana şunu yap diye..

Mirza
25.Temmuz.2006, 06:45
Ben de şimdi onlara bakıyordum arkadaşlar. Ceza sistemi elbette kullanılacaktır söz konusu olayı yapan kişilere.

Bekq
25.Temmuz.2006, 21:26
evt ya kim yapıyosa cezasını versinler:):):):)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

"ibob" adlı üye bu işi iyice ilerletti..

merak etme amacına ulaştın bana iki tane uyarı msj ı geldi

TürkuAz
25.Temmuz.2006, 21:41
merak etme amacına ulaştın bana iki tane uyarı msj ı geldi

Forumda herhangi bir üye uyarı mesajı alsın diye uğraşacak kadar komik biri değilim.İşim gücüm vardır..:)

Wesley Sneijder
25.Temmuz.2006, 23:05
İsim vermeye gerek yok, ilgililer görüyor zaten. Webmaster bölümünde ben de farketmeden böyle cevap vermiştim de Aygün beni uyarmıştı. O bölüm çok aktif olmadığı için de konu ilk sayfadaydı. Oluyor bazen böyle olaylar...

Aşk-ı Şehir
26.Temmuz.2006, 00:11
valla anlamış değilim nedenki amaçları ne??? adam çok merak ediyosa sayfalara bakar ;;) ayrıca insan merak ediyo bi bakıyo 2004'te yazılmış adam ölmüşmü kalmışmı belli değil ;;)

tosunpasa
26.Temmuz.2006, 00:17
valla anlamış değilim nedenki amaçları ne??? adam çok merak ediyosa sayfalara bakar ;;) ayrıca insan merak ediyo bi bakıyo 2004'te yazılmış adam ölmüşmü kalmışmı belli değil ;;)

O değil şikayet edince suçlu biz oluyoruz bir de...

Varonil
26.Temmuz.2006, 00:51
Böyle 3-4 senelik konuları hortlatınca ilgi çektiklerini düşünüp kendilerini kandırıyorlar

REsist JuvE11
26.Temmuz.2006, 00:57
çok fazla tepki göstermiyomusunuz arkadaşlar..nerdeyse adamları asacaksınız yahu

canavar20
26.Temmuz.2006, 01:31
TARDELLİ ye katılıyorum.:)

Mirza
26.Temmuz.2006, 02:12
Lütfen konuyu uzatmayalım arkadaşlar. Sözkonusu kişilere ceza sistemi kullanıldı.

Bekq
26.Temmuz.2006, 02:17
çok fazla tepki göstermiyomusunuz arkadaşlar..nerdeyse adamları asacaksınız yahu

çok sağol arkadaşım

halimizden anlayan biri çıktı 2 konuyu önlere taşıdık diyo dövceklerdi:):):):):)

Aşk-ı Şehir
26.Temmuz.2006, 05:15
hayır kardeş 2004 yılındaki konuya mesaj attında noldu boyunmu uzadı kilomu aldın?? hayır işe yarıyosa bizde deneyelim ;;)

KaF KeF
26.Temmuz.2006, 05:16
Ya tamam uzatmayalım...İlla Uyarı mı almak istiyorsunuz??

Sekopej
26.Temmuz.2006, 05:57
Tamam bu kadar uzatmaya gerek yok, sabah gördüklerimi kapattım, gerekli uyarıları yaptım. Siz de görürseniz uyarı butonunu kullanarak bize bildirin, gereken yapılacaktır.