PDA

View Full Version : Sonunda FOOTBALL MANAGER 2008

spider3784
27.Temmuz.2006, 00:56
Sigamesin sitesinde Fm 2008 duyuruldu. Gerekli bilgi için link> http://www.sigames.com/news.php?type=view&article_id=1275

İki tane screenshot var zamanım olursa, yazıyı çevirebilirim:)
BU DA ORADAKİ YAZI:
LONDON (July 27th, 2007) – SEGA Europe Ltd. today announced that Football Manager™ 2008 for PC and Apple Macintosh will be in stores before Christmas 2007. Football Manager™ 2008 is the next iteration of the prize-winning Football Manager™ series developed by world respected studio Sports Interactive. The latest version of Football Manager will be fully updated for the new season and will allow players to select their favourite club or international team and guide them to glorious success by putting them through Cup matches, Leagues, European Championships and even major international tournaments, with over 5,000 playable teams from over 50 countries.

Fan feedback on the previous version of Football Manager™ was, as always, taken very seriously by the Sports Interactive team, resulting in over a hundred new features, including a brand new advisory system to help new players through the different aspects of the game. This makes Football Manager™ 2008 the most accessible Football Manager™ yet, without losing any depth for the more experienced player.

“With Football Manager™ 2008 we’re once again raising the bar in the sports management genre.” commented Miles Jacobson, Studio Director of Sports Interactive. “With dozens of new small features and larger things like a complete revamp of international management and the new match flow system, we’re really looking forward to seeing the reaction from people when they get to play it on release.”

With all-new features, improved gameplay and a depth only seen from Sports Interactive, Football Managerä 2008 offers a management simulation that is second to none. To whet the appetite of every Football fan, SEGA and Sports Interactive have unveiled the key new features available in Football Manager™ 2008.

New features for Football Managerä 2008 PC/Apple Macintosh

Match Flow – The largest change to match-day in a Sports Interactive game since the introduction of the second match engine. Match flow brings more atmosphere to match-days with match previews, team talks, opposition player instructions, the match itself, half time and post match. These now seamlessly follow on from one another, with no more pausing to make tactical changes, and a mini-radar pitch whilst making those tactical changes to keep you in touch with what’s going on in the match

International Management – The international management gameplay has been completely revamped for Football Manager™ 2008, including, but not limited to, media improvements, international retirements, player interaction, international scouting, improved pool selection, captain selection and a separation of international and club morale for players.

Easier to Use – A much cleaner skin, a brand new advisor system to help players through various areas of the game. A new notes and notebook system, better button positioning for simpler navigation and an updated tutorial and manual. Also, coach reports make taking over a new team easier, and the new calendar system lists all important dates throughout the season. These all help to make Football Manager™ 2008 the easiest Sports Interactive game to use yet.

Confidence – Players can now easily tell what the board and supporters think about their performance in the game through the new confidence section. This gives players feedback not just on their current progress in competitions, but also their financial management and signings.

Transfer Centre – A new way of managing all current transfer and loan bids for a players club, both incoming and outgoing, making it easier to compare bids and reject or accept them.

Match Engine Improvements – A greatly improved match engine, once again utilising the footballing brain of former Republic of Ireland international player Ray Houghton as well as other tools used by real-life managers to make the most accurate simulation of football in a computer game. The ability to change the pitch dimensions at the start of the season to suit players styles of play better has also been added.

Awards re-write – An overhaul of the awards system inside the game which is not only more accurate now, but also includes new awards such as the European golden boot, and a “best eleven”, which shows the all-time (in game) best eleven for all teams and nations.

Finances revamp – To reflect the changes in modern day football, Sports Interactive have updated the finance area of Football Manager™ 2008 to better reflect the ever changing football world, with more information available to the manager too, including, but not limited to, corporate match day income, season ticket news, investment funds, improved sponsorships, collective win bonuses, and the ability to move around funds from the wage budget and transfer budget (and vice versa) at any point to help you in your quest for the ideal squad.

Fan days – The board can now arrange fan days to boost ailing attendances, or for matches that are likely to attract a low crowd, with a long term affect to attendances if all goes well.

Expanded media – More media and feedback than ever before, plus more detail in existing media, and a new competition news section to find out what major things are going on in all league competitions

Regenerated player photo’s – All in game generated players now have pictures using FaceGen technology to give each player more personality, and the ability for the players to be seen to grow up in front of your eyes as the game is going on.

Faster – Saving and loading is now significantly faster, with network gaming faster and smoother to play, as well as tactical changes and match reports being quicker than ever before.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Oyuncuların yüz olayı hoşuma gitti:)
.
.
.

Kabataslak halini yapıştırayım dedim:)
Kısaca ben şöyle açıklayayım
-Tarftar günleri olacak
-Oyunu kaydetmek, açmak her zamankinden hızlı olacak
-Yeni resim teknolojisi sayesnide oyuncaların kişisel özellikleri daha ön plana çıkacak ve bu regen oyuncularda olacak.
-Medya olayı genişletilmiş
-Finans gerçeğe uygun hale getirilmiş(Bilet fiyatları, ilerlemiş sponsorluk anlaşmaları vs.)
-Yeni ödül sistemi eklendi.
-Maç motorunda çok büyük değişkilkiler olmuş, gerçeğe en yakın FM bu olacakmış. Oyuncuların stilleri sahaların ebantlarını ayarlayabilmemiz sayesinde maç motorunda daha çok hissedilecek
-Transfer sisteminde yenilikler var.
-Oyuncular taraftarla ve yönetimle bağlantı kurabilmesi kolaylaşmış..
-Kullanılması kolay bir skin
-Ülke yönetinmede değişkiler var, en baştan düzenlenmiş.Oyuncuların milli takımındaki mutluluk(kişisel) durumu eklenmiş.
-Maç motorunda Mini-radar olacakmış daha kolay değişkilk yapmak için, maç içinde atmosfer daha çok hissedilecek.
-Kaptanlık artık sıradan bir durum değil, önemi hissedilecek. Takım morali vs. ye etki yapacak.

Varonil
27.Temmuz.2006, 01:37
İngilizcesi iyi olanlardan bir çeviri bekliyoruz.

ayseeg
27.Temmuz.2006, 01:41
İngilizcesi iyi olanlardan bir çeviri bekliyoruz.

hepsini kim çevirir ya :icon_neutral:

İlk paragrafı çevirdim arkadaşlar.Gerisini de getiririz birlikte. Acil bir işim var da dışarıda.Uzatmadan ilk paragraf:

Londra(Temmuz 27,2007) SEGA Europe Ltd. bugün Football Manager™ 2008 in Pc ve Apple Macintosh için 2007 yılbaşından önce piyasaya sunulacağını açıkladı. Football Manager™ 2008 ödül alan Football Manager™ serisinin oyunu olarak yine Sports Interactive stüdyolarında hazırlandı. Football Manager ın son versiyonunda yeniden tüm takımların ve tüm oyuncuların özellikleri,favorileri,görev aldıkları maç sayısı ve golleri (milli takım ve klüp bazında) ve tabi turnuvalar,sonuçlarıyla yenilenecek.50 ülkeden 5000 takım ile oynama imkanımız olacak.

zionnais
27.Temmuz.2006, 01:47
hepsini kim çevirir ya :icon_neutral:

neyse kısa bir özet geçebilirim önemli yerlerini 30 dk fln sonra

Üstün körü bir çeviri bekliyorum ;)

spider3784
27.Temmuz.2006, 01:50
Kısaca ben şöyle açıklayayım
-Tarftar günleri olacak
-Oyunu kaydetmek, açmak her zamankinden hızlı olacak
-Yeni resim teknolojisi sayesnide oyuncaların kişisel özellikleri daha ön plana çıkacak ve bu regen oyuncularda olacak.
-Medya olayı genişletilmiş
-Finans gerçeğe uygun hale getirilmiş(Bilet fiyatları, ilerlemiş sponsorluk anlaşmaları vs.)
-Yeni ödül sistemi eklenmiş
-Maç motorunda çok büyük değişkilkiler olmuş, gerçeğe en yakın FM bu olacakmış. Oyuncuların stilleri maç motorunda daha çok hissedilecek
-Transferde, teklifleri reddetmek kabul etmek ve karşılaştırmak kolaylaşmış.
-Oyuncular rahatlıkla yönetim ile konuşabilecekmiş.
-Kullanılması kolay bir skin
-Ülke yönetinmede değişkiler var, en baştan yapılmış.
-Maç motorunda Mini-radar olacakmış daha kolay değişkilk yapmak için, maç içinde atmosfer daha çok hissedilecek.

Kabataslak böyle:)

tosunpasa
27.Temmuz.2006, 01:52
Ohhh ohhh iyidir iyidir. Çıksada oynasak ya. Heycan yaptım :p Orjinal Skin çok güzel oluyor. Ben her zaman orjinal skinı kullanırım. FM 2008'de de böyle olacak gibi.

spider3784
27.Temmuz.2006, 01:53
Yılbaşınan önce çıkacak diyor, yeni maç motoru henüz tamamlanmamış o yüzden bununla ilgili SS yokmuş.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ayrıca oyuncunu personel kısmında bulunduğu ligin ülkesinin vatandışlığına geçmesi için ne kadar daha gün beklemek zorunda olduğunu yazıyor;;)

ZeroG
27.Temmuz.2006, 02:01
-Maç motorunda çok büyük değişkilkiler olmuş, gerçeğe en yakın FM bu olacakmış. Oyuncuların stilleri maç motorunda daha çok hissedilecek

Çok büyük değişiklik derken ne kadar yani tamamen değişir mi maç motoru:confused:

kasparov42
27.Temmuz.2006, 02:03
pekala oyun turceye cevrilmiyecekmiymiş

spider3784
27.Temmuz.2006, 02:05
Çok büyük değişiklik derken ne kadar yani tamamen değişir mi maç motoru:confused:

Örneğin

Oyuncuların stilleri maç motorunda daha çok hissedilecek
demişim.
Ayrıca gerçek hayattaki menajerleden faydalanılmış en gerçekçi maç motorunu oluşturmak için.

Hugo
27.Temmuz.2006, 02:08
Fm 08 in gerçeğe en yakın olacağı söylenmiş. 09 çıkınca papucun dama atılır Fm 08 :D

kasparov42
27.Temmuz.2006, 02:13
zaten her guncellenen oyun daha gerçekçi olarak yayına sokulur.ama aklıma şu takıldı.2010 yılında gerçekcilik %100 olursa fm 2011 cıkar mı?.çıksada sanırım editorden geliştirilmiş gibi olur.bu yuzden gerçeklik hiç bir zaman %100 olamayacak gibi.yoksa sonraki seneye oyun cıkar mı?.mesela fm2007 de sakatlıklar cok problem oluyo.adamlar bunu değiştirebilirdi ama sonraki oyunun tutması için mutlaka eksiklikler olacaktır

spider3784
27.Temmuz.2006, 02:14
E olacak tabi:)

GeNç KaRTaL
27.Temmuz.2006, 02:15
Valla açıklamalara göre güzel bişi olacak gibi.Açıkcası şimdiden heyecanlanmaya başladım.Bir an nce çıksada oynasak.:D İnşallah 07 gibi hayal kırıklıklarıda yaşatmaz oyun.

ZeroG
27.Temmuz.2006, 02:17
zaten her guncellenen oyun daha gerçekçi olarak yayına sokulur.ama aklıma şu takıldı.2010 yılında gerçekcilik %100 olursa fm 2011 cıkar mı?.çıksada sanırım editorden geliştirilmiş gibi olur.bu yuzden gerçeklik hiç bir zaman %100 olamayacak gibi.yoksa sonraki seneye oyun cıkar mı?.mesela fm2007 de sakatlıklar cok problem oluyo.adamlar bunu değiştirebilirdi ama sonraki oyunun tutması için mutlaka eksiklikler olacaktır

Bence %100 gerçekçilik yapamazlar.Oyun çıkartmak için değil güçleri yetmez sonuçta bunu yöneten bir yapay zeka.

Hugo
27.Temmuz.2006, 02:17
Ekran görüntüleri iştahımı kabarttı be :D

spider3784
27.Temmuz.2006, 02:19
Ekran görüntüleri iştahımı kabarttı be :D

Ben daha 3 tanesine baktım, net yavaş:D

ZeroG
27.Temmuz.2006, 02:21
Of siteye girmedi dolayısıyla ss'lere de bakamadım...

spider3784
27.Temmuz.2006, 02:36
Sezonluk bilet satışları olacakmış:)

Fietra 10
27.Temmuz.2006, 02:38
Sezonluk bilet satışları olacakmış:)

zaten vardı heralde geliştirecekler:)

spider3784
27.Temmuz.2006, 02:40
zaten vardı heralde geliştirecekler:)

Şu kadar bilet satıldı falan yazıyor:)

Fietra 10
27.Temmuz.2006, 02:44
Şu kadar bilet satıldı falan yazıyor:)

vay işte bu güzel oldu:) bide skin çokta hoşuma gitmedi..2007'nin editörü gibi..

spider3784
27.Temmuz.2006, 02:53
Oyunculara sezon öncesi bonus verbiliyoruz(muşuz):)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ayrıca stadın ebantlarını seçebiliyoruz, bu da çok işe yaracak;;)
Şu an Perpatua da Sigamesin sitesinde araştırmalar yapıyor:D

KaF KeF
27.Temmuz.2006, 03:12
hadi bakalım...Heycanım arttı...

Cyzio
27.Temmuz.2006, 03:20
Açıklamalar iyide grafiklerin CM'den farklı kalmamış iyi bakın.Ben hayal kırıklığına uğrayacağım gibi geliyor..

fm_monster
27.Temmuz.2006, 03:26
umarım bekledigim gibi olur

DeNiZ_1903
27.Temmuz.2006, 04:09
Sabırsızlıkla bekliyoruz :)

pes4ever
27.Temmuz.2006, 04:24
acaba bunda da inglizce klayve gerekcekmi ki

miharbi
27.Temmuz.2006, 04:25
Burada söylenen özeliklere göre muhteşem bi fm oyunu bizi bekliyor.Yenilikler çok iyi.

burbu
27.Temmuz.2006, 04:30
yine bizim çoğu dediğimizi yapmamışlar. ben öyle çok mükemmel bişey beklemiyorum. en azından 2007den çok farklı olmaz.

Aykan19o3
27.Temmuz.2006, 04:31
Şimdiden sabırsızlanıyorum kesin süper olucak ;)

DeNiZ_1903
27.Temmuz.2006, 04:31
O bilet satışları taraftar günleri filan fifam 2007 de vardı ama ss lerden güzele benziyo arkplan beyaz hadi bakalım :)

C h A o S
27.Temmuz.2006, 04:42
siteye girdinmi ss ler ne tarafda.

DeNiZ_1903
27.Temmuz.2006, 04:44
siteye girdinmi ss ler ne tarafda.

En altta vede mavi ile yazılmış yerlere tıkladığındada çıkıyor sanırım...

Bandidas
27.Temmuz.2006, 04:44
Alemin Kralı Geliyor, Geliyooor, Geliyooooor...:D:D:D

C h A o S
27.Temmuz.2006, 04:47
En altta vede mavi ile yazılmış yerlere tıkladığındada çıkıyor sanırım...

teşekkürler.

spider3784
27.Temmuz.2006, 05:03
Oyuna bu fikrin eklenmesini sağlayan zaten Ömer Abi. Yani perpetua:yildiz:

Doğrudur, demo yu da 1-2 hafta içinde çıkacak yazıyorlardı.:) oyunun çıkış tarihinin açıklanmasından sonra.

Aykan19o3
27.Temmuz.2006, 05:08
Bende site çok yavaş bi bakamadım resimlere :(

spider3784
27.Temmuz.2006, 05:09
Birkaç değişik SS daha.
http://www.worthplaying.com/article.php?sid=44724&mode=thread&order=0

DeNiZ_1903
27.Temmuz.2006, 05:11
Arkadaşlar Burada (http://www.sigames.com/softography.php?type=view&id=29#screenshots) Bir tam 17 tane ss var ...

sivaslizoro
27.Temmuz.2006, 05:27
hariiikaaaaaa :D

canavar20
27.Temmuz.2006, 05:27
OF OF OF ss ler süper:D

sehzadee
27.Temmuz.2006, 05:29
Walla simdi heyecean yaptim:)

ZeroG
27.Temmuz.2006, 05:30
Sevsem mi sevmesem mi anlamadım .İnsan yeni şey yadırgıyor yahu:)...

ua_anil
27.Temmuz.2006, 05:32
Birkaç değişik SS daha.
http://www.worthplaying.com/article.php?sid=44724&mode=thread&order=0

Çok sağol süper ss'ler...

bos
27.Temmuz.2006, 05:39
bence oyunu oynarken yine mırın kırın edicez :) yok bu saçma yok şu saçma diye :)

DeNiZ_1903
27.Temmuz.2006, 05:41
bence oyunu oynarken yine mırın kırın edicez :) yok bu saçma yok şu saçma diye :)

Katılıyorum elbette her versiyonda hoşumuza gitmeyen bişi olucak :icon_lol:

Hugo
27.Temmuz.2006, 05:47
ben si games sitesindesi ekran görüntülerine bakamıyorum hepsine. bazıları açılmıyor. :mad:

skin çok güzel bu arada:)

Yüz işi güzel de biz nasıl Face Pack yapacaz :D

canavar20
27.Temmuz.2006, 05:53
Resimlerde 2-3 tanesine baktım bende.:) Açılmıyordu.:mad:

Hugo
27.Temmuz.2006, 05:55
worthplay diye bir site linki var önceki mesajlarda orada resimler var..

sivaslizoro
27.Temmuz.2006, 05:55

haklısın kardeş :D

Sinan_17
27.Temmuz.2006, 06:01
Sakatlık olayı yine eskisi gibi olcak büyük ihtimal.SS lerde bile takımda 3 sakat var :D

RoNNiE91
27.Temmuz.2006, 06:14
Umarım Türkiye Ligi'ndeki 6+1 yabancı kuralını unutmazlar.

ZeroG
27.Temmuz.2006, 06:36
Umarım Türkiye Ligi'ndeki 6+1 yabancı kuralını unutmazlar.

O kadar da unutkanlık yapmazlar heralde...:icon_neutral:

Hugo
27.Temmuz.2006, 06:58
Onu koysunlar bir de Türkiye Kupası'na ikili averaj.. Deplasman golü kuralı yani :)

Varonil
27.Temmuz.2006, 07:13
Taraftar günleri olayı güzel düşünülmüş.

Maç motorunda çok fazla bir değişiklik olmaz umarım.

Orjinal skin çokta güzel değil.Flexion temasını biraz daha geliştirip,onu koyabilirlerdi.Bir arkadaşın da dediği gibi editörü andırıyor.

Oyuncu ikonları grafikleri ise CM'ye benziyor.İnşallah bir fiyasko ile karşılaşmayız FM 2008.

Teksasvega16
27.Temmuz.2006, 07:18
arkadaslar ne diyeyim medya disinda herseyden hayal kirikligina ugradim yani ben bu kadar tahmin etmiyorum tabiki begenenlere birsey demiyorum onlar muaf ama sahsen begenmedim

DeNiZ_1903
27.Temmuz.2006, 07:24
Ben açıkçası ss lere bakıp ta kötü ve iyi yorumunu yapmak istemiyorum ama skini beğenmedim diğer özellikler iyi olmuş taraftar günü filan bide oyuncularla konuşma filan iyileştirlebilirdi

Mesela: Sakat oyuncuya geçmiş olsun olsun diyip sakatlıkta moralini yükseltebilirdik...

Teksasvega16
27.Temmuz.2006, 07:29
Ben açıkçası ss lere bakıp ta kötü ve iyi yorumunu yapmak istemiyorum ama skini beğenmedim diğer özellikler iyi olmuş taraftar günü filan bide oyuncularla konuşma filan iyileştirlebilirdi

Mesela: Sakat oyuncuya geçmiş olsun olsun diyip sakatlıkta moralini yükseltebilirdik...

sana katiliyorum hemde katilmaninda ustundeyim skinden ve calender olayindan cok fena yara aldim diyebilirim:director:

Varonil
27.Temmuz.2006, 07:32
Grafikler SS'lerdeki gibiyse CM'den pek bir farkı yok bence:(

TürkuAz
27.Temmuz.2006, 07:34
Bunlar galiba FM 2008 Live görüntüleri..(:

Varonil
27.Temmuz.2006, 07:36
Bunlar galiba FM 2008 Live görüntüleri..(:

İnşallah öyledir Tarık Abi.Çok umutluyum FM 2008'den.İnşallah bu resimlerdeki gibi değildir.

Fietra 10
27.Temmuz.2006, 07:36
skin'ın sorun olacagını zannetmem çünkü alternatif skin yapılabilir yakın zamanda ama takvim olayı gerçekten berbat..hereşye ragmen yine oynayacagım bu meleti vazgeçemiyorum:)

DeNiZ_1903
27.Temmuz.2006, 07:41
Yada arkadaşlar bize garip geliyor skin fm 2007 de koyu bi skin vardı açığa alışamadık heralde inşallah alışırız...

Teksasvega16
27.Temmuz.2006, 07:44
ben 2007 den vazgececegim zannetmiyorum

kasparov42
27.Temmuz.2006, 08:15
worthplaying sitesine girmez olaydım

ordaki ss leri görmez olaydım

gerçekten iğrenç ss leri var.içimi kararttı valla.eğer ss ler boyleyse benım oyunu oynama ihtimalim 0 ın altında

Fernando Gago
27.Temmuz.2006, 08:22
Şu an alışmamız zor olsada oyunu bilgisayarımızda oynadığımızda fm2007yi unuturuz :)

spider3784
27.Temmuz.2006, 17:27
Oyuna bir de yüz olayı eklenmiş. Galiba artık o regenlerin resmi olmayacak. Oyun kendi içinde yüzler yaratacak.
Şahsen ben en çok şu sahanın ebantlarını ayarlama olayını sevdim.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Birde oyuncuların stillerin maç içinde hissedilmesi olayı hoşuma gitti.

eXcitinG
27.Temmuz.2006, 17:57
Oyun ciddi anLamda çok güzeL oLmuş.Ben şahsen çok beğendim..

Cyzio
27.Temmuz.2006, 18:16
2007 100 basar buna feci olmuş..

ForCimbom
27.Temmuz.2006, 19:26
Gayet güzel oyun nesini beğenmediniz?

DeNiZ_1903
27.Temmuz.2006, 19:36
Skin dışında bi problem yok bence o da değişik skinlerle halledilir gibime geliyor

King_91
27.Temmuz.2006, 19:49
arkadaslar oyunculara prim verme olayı gelmiş super olmus ayrıca klubun bizden istekleri muthiş ayrıntılı olmus
yaptıgımız transferler,oynadıgımız maclar,kupadaki istekleri,ligdeki istekleri,avrupa istekleri,uzun vadede planlar muthiş.ayrıca maçta macın kilit oyuncuları oyun hakkında tahmin ve milestones war.yani atıyorum bu mac hakan sukurun 350 macı gs için,alex 3 gol daha atarsa 50.golu olacak gibi.milli takım olayı tamamen yeni süper bi oyun bizleri bekliyo.bi tek su taraftar gununu anlamadım

tnr1907
27.Temmuz.2006, 20:01
en iyisi de oyuncunun vatandaşlığa geçmesi için kaç gün kaldığı personel menüsünde yazıo

BeeTLeJuiCe
27.Temmuz.2006, 20:12
herkes skin e i kulp bulmus aa bence cok acık ve gayet guzel beyaz fondaki bu skin

sabırsızlıkla bekliyorum insallah bu senede bi supriz yaparlarda erken cıkarırlar gecen seneki gibi yılbasından once diolar ama ne kadar once:D 1 gun mu a ay mı :D

ozellikle confidence olayını cok begendim ben

Fıratcan Alçınkaya
27.Temmuz.2006, 20:14
Çok gzl bir oyun oldundan şüphem yok...FM08 oynamak için sabırsızlanıyorum...

eXcitinG
27.Temmuz.2006, 20:17
2008 i beğenmeyenLeri anLamadım ben daha ne istiyorLar ki ;) bence süper ötesi oLmuş düşündükLeri ayrıntıLar çok güzeL.

can777
27.Temmuz.2006, 20:17
milestones zaten vardı ki 2007 de ... aynı dediklerin var 07 de

Teksasvega16
27.Temmuz.2006, 21:16
arkadaslar bakin fifa manager skini

http://www.dedigitalerevolutie.tv/filecontent/images/21467.jpg

ayni fm 2008 e benziyor ki ben bu oyunu hic sevmedim fm nin ozentisi fm ne kadar calissa bunlarda kaymagini yiyor calendarindan skininden anladigimiz gibi fm 2008 le vede fifa manejerle arasinda bir fark yok bence acikca ortada

spider3784
27.Temmuz.2006, 21:47
arkadaslar oyunculara prim verme olayı gelmiş super olmus ayrıca klubun bizden istekleri muthiş ayrıntılı olmus
yaptıgımız transferler,oynadıgımız maclar,kupadaki istekleri,ligdeki istekleri,avrupa istekleri,uzun vadede planlar muthiş.ayrıca maçta macın kilit oyuncuları oyun hakkında tahmin ve milestones war.yani atıyorum bu mac hakan sukurun 350 macı gs için,alex 3 gol daha atarsa 50.golu olacak gibi.milli takım olayı tamamen yeni süper bi oyun bizleri bekliyo.bi tek su taraftar gununu anlamadım

Milestones zaten vardı oyunda;;)
Taraftar gününde, sanırım sponsor bir maç düzenliyor ve bedava bilet dağıtyor. Sonra başarılı oldu ya da olmadı diye mesaj geliyor.(Bende SS lerde gördüm)

YusufT
28.Temmuz.2006, 00:30
bu oyun cikinca hemen alicam

M.Scofield
28.Temmuz.2006, 00:33
Fm8 çok güzel olcak sabırlsizlıkla bekliyorum

ogcj_me
28.Temmuz.2006, 00:59
inşallah fb skin yapar biri yine 2008 için

E.m.r.e
28.Temmuz.2006, 07:23
http://www.pro-g.co.uk/pc/fm_2008/screenshots.html

buyrun arkadaşlar.

oguse
28.Temmuz.2006, 07:34
harikasın ya...

kasparov42
28.Temmuz.2006, 07:41
cok kotu bir skini var fm2008 in.

oguse
28.Temmuz.2006, 07:44

%100 katılıyorum:icon_mad:

E.m.r.e
28.Temmuz.2006, 07:47

benim çok hoşuma gitti.gözü yormayan cinsten :)

omer-faruk-14
28.Temmuz.2006, 08:10
FM 2008 ile Live 08 skinini aynı yapmışlar. Muhtemelen alternatifler de vardır. Oyun süper. Regenlerin yüz olyı çok hoşuma gitti. Bir de İngiltere'nin 7. ligi de mi çıktı?
http://www.sigames.com/graphics/images/1689.jpg
Blue Square Premier Diyor.

Fıratcan Alçınkaya
28.Temmuz.2006, 08:28
Tema gzl ben baktım resimlere... Gözü yormuyor... Benim hoşuma gitti...

Varonil
28.Temmuz.2006, 08:33
İnşallah maç motorunda pek fazla abartılı birşey olmaz.:)Herşeyine rağmen seviyorum bu oyunu alacağım FM 2008'i

goosfraba
28.Temmuz.2006, 09:01
Galiba bende alacağım:)

İlk defa bir oyuna para vereceğim:D

demirhanmurat38
28.Temmuz.2006, 09:37
tam bir hayal kırıklığı inş soylenenler gibi fm 2008 live dır Fm mi Cm mi Fifa manager mi anlayamadım Bide mac sırasında bi screenshot war mı

spider3784
28.Temmuz.2006, 17:21
İnşallah maç motorunda pek fazla abartılı birşey olmaz.:)Herşeyine rağmen seviyorum bu oyunu alacağım FM 2008'i

Daha önce de dediğim gibi, oyuncuların stilleri daha çok hissedilecekmiş maçta. Benim en çok hoşuma giden bu oldu.

Varonil
28.Temmuz.2006, 18:57
Daha önce de dediğim gibi, oyuncuların stilleri daha çok hissedilecekmiş maçta. Benim en çok hoşuma giden bu oldu.

O özellik güzel o zaman Ertan abi.Ben açıkcası 2D maç motorunu çok seviyorum.FM'yi diğer oyunlardan ayıran özellik bu.Mevcut skini biraz daha inceledim ve beğendim.Keşke Flexion'u biraz geliştirip yeni versiyonu halinde koysaylardı 08'e.Neyse bu mevcut skini beğendim açıkcası.Zaten beğenmeyenler için her türlü alternatif skin ve grafik paketleri çıkacaktır zaten.

Bi şu taraftar günü olayını anlamadım..:confused:

DeNiZ_1903
28.Temmuz.2006, 19:13
Bi şu taraftar günü olayını anlamadım..:confused:

Taraftarla özel bi günde buluşuyosun onlar için bi gün düzenliyosun heralde futbolcuların ve taraftarın morali artıyor

olumelegi
28.Temmuz.2006, 19:16
Türkce olsa tmm anlamadım ama yıne sper olucak bellı

Oghuse
28.Temmuz.2006, 19:25
Maç içi ss yokmu hiç en çok merak ettğim konu bu.

Fietra 10
28.Temmuz.2006, 19:33
Maç içi ss yokmu hiç en çok merak ettğim konu bu.

galiba maç motoru tam olarak hazır olmadıgından ss de yok

yigitssah
28.Temmuz.2006, 20:43
arkadaslar fifa manager 07 oynayan varsa hafif bi benzerlik sezdim ben siz sezdinizmi

spider3784
28.Temmuz.2006, 20:45
arkadaslar fifa manager 07 oynayan varsa hafif bi benzerlik sezdim ben siz sezdinizmi

Skin ile şu yardımcıyı beğenmedim ben, Fifa Manager e benzemiş.Ama genel olarak SS lere bakılınca pek de fena değil oyun;;)

O z a H n
28.Temmuz.2006, 21:39
ss'ler kurtarıyor valla gözüde yormaz sabırsızlıkla bekliyoruz :D

DeNiZ_1903
28.Temmuz.2006, 21:54
Şimdi baktımda skin o kadar da kötü değilmiş biz hep koyu ile oynadığımız için garip geldi sanırım

erg
28.Temmuz.2006, 22:17
güzel gerçekten diğer fmlerden farklı bir havası var

ua_anil
28.Temmuz.2006, 22:36
Bence tek kötü yanı FaceGen ile yaratılan oyuncu yüzleri.Ama önce ünlü oyuncularda görmek lazım aslında...

spider3784
28.Temmuz.2006, 22:44
O facegen yanlızca regen oyuncular için kullanıyor sanırım. Örneğin Afrikalı futbolcular siyah tenli olacakmış, kişisel özellikleri resme yansıyacakmış;;)
Bence çok güzel.. umarım oyunu beğeniriz:rolleyes:

ua_anil
28.Temmuz.2006, 22:45
O face gen yanlızca regen oyuncular için kullanıyor sanırım. Örneğin Afrikalı futbolcular siyah tenli olacakmış, kişisel özellikleri resmr yansıyacakmış;;)
Bence çok güzel.. umarım oyunu beğeniriz:rolleyes:

Acaba yamayla falan bütün futbolculara uygulanılabilecek mi, yoksa diğer oyuncuların yine normal fotoğrafları mı olacak?

spider3784
28.Temmuz.2006, 22:47
Acaba yamayla falan bütün futbolculara uygulanılabilecek mi, yoksa diğer oyuncuların yine normal fotoğrafları mı olacak?

Diğer oyuncular normal olur tabi, sadece regenler böyle yazıyordu.

King_91
28.Temmuz.2006, 23:00
Milestones zaten vardı oyunda;;)
Taraftar gününde, sanırım sponsor bir maç düzenliyor ve bedava bilet dağıtyor. Sonra başarılı oldu ya da olmadı diye mesaj geliyor.(Bende SS lerde gördüm)

zaten vardı da mac analizi diye bir yer war orda yazıyo her macta

Slyrian
28.Temmuz.2006, 23:16

bencede benzerlik var nerdeyse aynı

spider3784
28.Temmuz.2006, 23:22
zaten vardı da mac analizi diye bir yer war orda yazıyo her macta

Maç motoruna mini radar eklenmiş, orada artık beklemeden taktik değişikliği yapabilecekmişiz;;)

kasparov42
28.Temmuz.2006, 23:24
oyuncu stilleri maç motoruna daha cok yansıyacak derken cm2007 deki gibi mi olcak??.yani 3 boyutluya yakın bi şey mi olcak??.

spider3784
28.Temmuz.2006, 23:33
Hayır 3 boyutlu değil.Şöyle açıklamaya çalışıyım. Oyuncuların pozisyon bölümünde stilleri yazıyordu.(Şeytanlık dener, kaleye sırtı dönük oynar vs.) bunları maçı izlerken göreceğiz. Yani atıyorum belki bilmeden abartmış gibi olacak ama, Ronaldinho'yu izlediğimzde maçta onun Ronaldinho olmadığını bilmesek bile sahaya yansıttığı hareketlerden çıkarabileceğiz o olduğunu.
Yani SI forumlarında böyle yazıyordu:D, stil olayını.

godsavethequeen
29.Temmuz.2006, 00:54
bence her fm oyunu gibi öncekinden çok daha iyi olucak keşke transferi gizli yürütme olsa çünkü bir oyuncuya teklif yapınca herkes teklif yapıo çok sinir oluyo:icon_lol:

Bandidas
29.Temmuz.2006, 01:16
Bence FM'nin en iyi oyunu geliyor. Sabırsızlanıyorum...

Varonil
29.Temmuz.2006, 01:17
Demekki maç motorunda oyuncu stilleri dışında pek bir değişiklik olmayacak,buna sevindim

spider3784
29.Temmuz.2006, 02:16
Demekki maç motorunda oyuncu stilleri dışında pek bir değişiklik olmayacak,buna sevindim

Oyuncu stili derkende kastettiğim şey aslında; sahanın ebantlarını oyuncularımızın yeteneklerini daha iyi gösterebileceği şekilde ayarlayabilmemiz olacak.Az önceki "Ronaldinho" örneği biraz yanlış olmuş olabilir(Bunu Football manager forumlarındaki bir yorumdan dolayı yazma gereği duydum):). SI nin sitesinde de maç motorunun çok geliştiğini söylüyorlar ama nasıl gelişti daha çok, henüz maç motoru tamamlanmadığından bir açıklama yapmıyorlarmış.

sivaslizoro
29.Temmuz.2006, 05:17
çıka rtıık fm 2008 :D

spider3784
29.Temmuz.2006, 05:24
Daha transfer dönemi bitmedi:)