PDA

View Full Version : Kafam Karıştı!

Bandidas
27.Temmuz.2006, 05:41
Ya ben Kayseri ile oynuyorum. İlk sene 3. oldum. İkinci sene 2. oldum. Üçüncü sene şampiyon oldum ve Türkiye Kupasını aldım. CL'de 2. turda şampiyona elendim. Transferlerim yabancı olarak Joseba Llorente, Frederic Nimani, Benedict Vilakazi, Daniel Carvalho, Arouca, Ezequiel Garay. Yerli olarak Sezer Öztürk, Hamit Altintop, mevkilere göre iyi futbolcular ve genç futbolcular. 4. senemin başında transfer yapmadım ve ligin başlamasına 2 hafta kala Man Utd teklif yapmasın mı? Toplamda 288 MN bütçe verdiler. Maaş ve transfer bütçesi toplamı olarak yani. Şimdi kafam karıştı ne yapayım yahu? Futbolcuları şimdi anlıyorum. Büyük kulüp ve iyi para her zaman insanın kafasını karıştırıyor. Biraz yorum yapıp benim durumumda ne yapardınız anlatırsanız sevinirim. Bana verdikleri maaşta 2,5 MN. Gereksiz ama söyleyeyim dedim. Neyse yorumlarınızı bekliyorum...

sivaslizoro
27.Temmuz.2006, 05:46
ya git man utd ye bence hedef zaten en iyi olmak değilmi :D

Bandidas
27.Temmuz.2006, 05:51
ya git man utd ye bence hedef zaten en iyi olmak değilmi :D

Haklısın galiba hemşehrim... Diğer arkadaşlar sizinde yorumlarınızı bekliyorum...

Ilhan
27.Temmuz.2006, 05:53
Eğer Kayseri'de istediğini elde etmediysen gitme. Ben mesela bir kariyerimde Kayseri ile 2020 yılındayım ve kulüpte kazanılmadık kupa bırakmadım. Ona rağmen gitmedim.

Bandidas
27.Temmuz.2006, 05:57
Eğer Kayseri'de istediğini elde etmediysen gitme. Ben mesela bir kariyerimde Kayseri ile 2020 yılındayım ve kulüpte kazanılmadık kupa bırakmadım. Ona rağmen gitmedim.

Hedefim şampiyonluktu ve onu başardım. Kulübün finansını süper yapmaktı onuda başardım sayılırım. Artık 2 hedefim var Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu ve Dünya Kupası. Milli takıma seçilmem için de büyük bir kulüpte olmalıyım. Galiba ben gidiyorum ya:D. Güle güle Kayseri. Elveda!!!

burbu
27.Temmuz.2006, 06:12
kurulu takımını bırakıp gitme bence. orda işler ters gidebilir. madem başarılısın devam et macera arama.

RoNNiE91
27.Temmuz.2006, 06:15
Bence de git yani.Sonuçta Man Utd :mrgreen:

sehzadee
27.Temmuz.2006, 06:54
Bence gıtme kardeş bütün kupaları almak insan nın canını cok sıkıyor:D

Fıratcan Alçınkaya
27.Temmuz.2006, 06:57
Bence git...Manu gibi bir takımın teklifi reddelimez...

olumelegi
27.Temmuz.2006, 07:00
eger hala duruosan ayıp gıt kardesım gıt

miharbi
27.Temmuz.2006, 07:08
ilk hedeflerini gerçekleştirmişsin şimdi Şampiyonlar Lİgi kupası ve dünya kupası için milli takım seçilmen için en iyi ortam ManUtd. de kaçırma git derim.

kasparov42
27.Temmuz.2006, 08:08
daha dusunuyorum deme sakın.bence direkt git derim.ama tabi bu ingiltere liginede bağlı.oraya gidince namalup şampiyonluklar falan yaşayınca canın falan sıkılır.

Bandidas
28.Temmuz.2006, 10:06
sivalizoro - peluk - burbu - ronnie91 - sehzadee - Fıratcan Alçınkaya - olumelegi - miharbi - kasparov42 yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim..

godsavethequeen
29.Temmuz.2006, 01:00
banada ona çok yakın bir durum oldu fenerbahceden liverpoola gittim.hiç pişman değili sende git bence.bi süper adam alıp onu izleyince unutursun bende öle oldu torresi alınca gittiğime çok sevindim

Varonil
29.Temmuz.2006, 01:19
Gitme bence.Ben şu an Kasımpaşa'nın başındayım.Zaragoza,Newcastle gibi kulüplerden teklif geldi,ancak gitmedim.Çünkü kulübümde kazanmadık kupa bırakmamak istiyorum

omer_can_gs
30.Temmuz.2006, 09:04
Sen zaten Kayserispor'da elinden gelini yapmışsın ve hedeflerine ulaşmışşın.Bence avrupa ve Man UTD zamanı :)

sitte
30.Temmuz.2006, 23:47
tüm kupaları alana kadar dur

tolgacevdet
01.Ağustos.2006, 14:47
Carvalho ve Hamit nasıl kayserispora geliyor,şampiyon olduktan sonra mı önce mi aldın bunları?

Bandidas
02.Ağustos.2006, 07:19
Carvalho ve Hamit nasıl kayserispora geliyor,şampiyon olduktan sonra mı önce mi aldın bunları?
Yoo, 2. olduktan sonra aldım ve aldıktan sonrada şampiyon oldum. Eğer birşeylere inanmıyorsan, birilerine taş atmak istiyorsan önce araştır, sonra konuş.

tolgacevdet
02.Ağustos.2006, 13:32
Yoo, 2. olduktan sonra aldım ve aldıktan sonrada şampiyon oldum. Eğer birşeylere inanmıyorsan, birilerine taş atmak istiyorsan önce araştır, sonra konuş.
Ne diyorsun sen birader,Kayserispor'a başlarda bu iki oyuncu gelmez istediğin kontratı öner, bende başarı kazandınmıda geldi bunlar diye sordum.Bırak Kayseri'yi Fenerbahçe'yle şampiyonlar ligini kazansan bile pekçok oyuncu sana burun kıvırıyor sırf türk takımı olduğun için.Ama Hamit ve Carvalho gelebilir,gelemez diye birşey demedim.Herşeyi bana lafmı soktu diye algılamaktan vazgeç.(w)Ne kadar laf alıp laf sokmaya meraklı milletiz.

ZeroG
02.Ağustos.2006, 16:27
Git git kariyerin açısından en iyisi olur.

Bandidas
02.Ağustos.2006, 22:21
Ne diyorsun sen birader,Kayserispor'a başlarda bu iki oyuncu gelmez istediğin kontratı öner, bende başarı kazandınmıda geldi bunlar diye sordum.Bırak Kayseri'yi Fenerbahçe'yle şampiyonlar ligini kazansan bile pekçok oyuncu sana burun kıvırıyor sırf türk takımı olduğun için.Ama Hamit ve Carvalho gelebilir,gelemez diye birşey demedim.Herşeyi bana lafmı soktu diye algılamaktan vazgeç.(w)Ne kadar laf alıp laf sokmaya meraklı milletiz.

http://img373.imageshack.us/img373/6377/hamitnd4.png
Hamit'in geldiği sene 2008-2009 sezonunun başıdır.
http://img248.imageshack.us/img248/4728/carvalhodo2.png
Carvalho'nun geldiği sene 2008-2009 sezonunun başıdır.

http://img475.imageshack.us/img475/8382/kayserioj1.pngBu resimdede 2008-2009 sezonununda kazandığım başarıyı görebilirsiniz...