PDA

View Full Version : FM 2005 - Değerlendirme

poggerpohl
27.Temmuz.2006, 06:06
Sizce en iyi oyuncular kim fm'de?

GK-
DR-
DL-
DC-
MR-
ML-
DM-
At.M-
FC-

Şeklinde yazın lütfen. Özellikle golcü arıyorum. oynadığı maçla attığı gol sayısını eşitleyebilecek forvet arıyorum.. Teşekkürler.

twins
27.Temmuz.2006, 10:56
GK-buffon (sebastian frey-stekelenburg)
DR-puyol (bonera)
DL-chivu
DC-nesta(ferdinand-terry)
MR-joaguin
ML-dede (vicente)
DM-pirlo(alonso)
At.M- riquelme
FC-adriano (henry-cavenaghi-robinho)

örnekler çoğaltılabilir arkadasım ama senin arayısını pek anlamadım ben.en iyilerinimi sitiyorsun yoksa bütcene göre bir kadromu istiyorsun?

Nocna Mora
29.Temmuz.2006, 01:18
GK-Gökhan Tokgöz, Frey
DR- Puyol, Evanilson
DL- Lahm
DC- Minuti
MR- Yasin Karaca, Fabrice Fernandes
ML- Emre Köroğlu, Ahmet Yavuz
DM- Vanden Borre
At.M- Mauro Esposito(tek geçerim)
FC- Ricardo Salvo, Adriano, Henry

poggerpohl
29.Temmuz.2006, 19:07
örnekler çoğaltılabilir arkadasım ama senin arayısını pek anlamadım ben.en iyilerinimi sitiyorsun yoksa bütcene göre bir kadromu istiyorsun?

Sen yaz benim bütçem kaldırır. farkmaz. FB'de şu anda 50M $ bütçeye sahibim ;)

mami_LEE
29.Temmuz.2006, 21:53
alabilirsen shevchenko yu al. gol sayısı her zaman maç sayısından fazladır :D

twins
30.Temmuz.2006, 11:28
Sen yaz benim bütçem kaldırır. farkmaz. FB'de şu anda 50M $ bütçeye sahibim ;)

50 mn a sen bunların bir kaçını zor alırsın :)
bir kaç oyuncuya klüpleri kabul etseler bile oyuncuların fb ye geleceğini sanmıyorum yanlış anlama ama.

AneLKa_90
31.Temmuz.2006, 23:57
GK-Cech
DL-A.Cole
DC-Terry
DR-Rafinha
DM-X.Alonso
ML-Silva
MR-Beckham
AMC-Ronaldinho
FC-Ibrahimovic

ama bunların Fener'e geleceğini sanmam özellikle forvet arıyorsan Fred veya Falcao'yu öneririm

anka__61
04.Ağustos.2006, 19:59
Özellikle golcü arıyorum demişsin alabilirsen cavenaghiyi al bence kesinlikle pişman olacağını sanmıyorum

Nocna Mora
08.Ağustos.2006, 01:36
Cesar Delgado bin basar

poggerpohl
16.Ağustos.2006, 04:38
Özellikle golcü arıyorum demişsin alabilirsen cavenaghiyi al bence kesinlikle pişman olacağını sanmıyorum

Cavenaghi'yi Roma kaptı. 40MN $ verdim kabul etmediler. :(

Ayrıca Cesar Delgado bende. ilk sezonda 47 maçta 25 gol attı.
2. sezonda 40 maçta 3 gol attı. :S

Bu gidişle Cesar Delgado'yla yolları ayıracağız.

twins
16.Ağustos.2006, 10:48
ben ayırdım bile.kaç kere denedim beş para etmez delgado.övüldüğü kadar değil.ama cavenaghi dersen ilk sezon verim alamazsın ama sonra destan yazar.tek geçerim.süperdir.her maç gol atan oyuncu istiyosan cavenaghiyi al.yanında ibrahimovic veya defoe gibi bir oyuncunda varsa önünde kimse duramaz...

kanter
24.Ağustos.2006, 20:38
Ben de genelde attığı gol ile oynadığı maç sayısını eşitleyebilecek oyuncu ararım.Eğer Türk takımları ile oynuyorsan sana şunu diyibilirimki Fernando Cavenaghi,Gianpaolo Pazzini Süper oyunculardır.Orta sahaya da AMC olarak Diego(Porto'daki tabii) Alessandro D'alessando diyebilirim.Defans için ise Joseph Yobo,Nigel de Jong,Dede(Sözleşmesi bitince almak o kadar da zor değil),John Heitinga,Luisao derim.Kaleci ise Marcos ya da Leo Franco olsun.Başarılar...

mgokalparslan
24.Ağustos.2006, 22:05
çok golcü forvet istiyorsan sana edixon perea yı öneririm oynadığı maçtan çok gol atıyor bende gençlerde 40 küsür maçta 56 gol atmıştı diğer oyunlarımda da aldım onlarda da çok iyi oynadı udinese de 37 golle gol kralı seçildi ortalaması çok yüksek
onun dışında cavenaghi de muhteşem oyunun en iyi forveti oluyor

sidarda
01.Temmuz.2007, 21:15
sn hem fm deki karmamızı istiyorsun hem adam arıyorsun burdaki adamları alsan bile çoğu gelmez ancak hile yaparsan belki

Nocna Mora
02.Temmuz.2007, 17:38
Arkdaşlar oyuna başlar başlamaz Riccardo Salvo'yu alın. Gelecekte 100 M değere sahip oluyor

choroqodil
18.Temmuz.2007, 00:58
arkadaşlar kusura bakmayın oyunu indirdim ama çalıştır diyorum açmıyo sadece bekliyo yeri burası değil ama artık kafayı yiycem bi yardımcı olabilirmisinz mmkünse

diyaz
16.Ağustos.2007, 20:55
[quote=poggerpohl;786454]Sizce en iyi oyuncular kim fm'de?

GK-gökhan tokgöz(okan erol)
DR-fatih sonkaya(mehmet korkmaz)
DL-buraya ben de guzel bı transfer yapamadım
DC-güngör öztürk(tek geçerım)
MR-yasin karaça(deniz baykara)(okan koç)
ML-erhan albayrak(mustafa şahintürk)
DM-freddy guarin
At.M-kim kallström(diego souza)
FC-mokoena(okan yılmaz)(fred)(fatih tekke)

kardes hep genç oyuncuları yazdım hepsi de cok ıyı oynatmasan bıle al derım ben ........