PDA

View Full Version : Çalışma İzni.

C h A o S
28.Temmuz.2006, 02:16
bi oyuncu ilk sezon çalışma izni alamazsa gelecek sezonlarda alabilir mi? ilk sezon çalışma izni alamayan oyuncuları hiç ilerleyen sezonlarda alamadım.

Varonil
28.Temmuz.2006, 03:56
Çalışma izni alamamana rağmen oyuncu senin kulübün katılmışsa bu oyuncuyu pilot kulüplere kirala.Tahminen 3-4 sene sonra o kiralanan kulüp hangi ülkenin takımıysa oyuncu o vatandaşlığı alıyor,ve sorun kalkıyor ortadan.

C h A o S
28.Temmuz.2006, 04:40
yok öyle değil :) yani demek istediğim şu; mesela jose sosa'ya teklif yapıyorum ama çalışma izni alamadığı için trasnfer kapanıyor.2.sezonda teklif yapyorum yine gelmiyor.3.SEZONDA gelir mi? yani 10 yıl sonrada olsa çalışma izni alamazmı.

Varonil
28.Temmuz.2006, 04:57
Belli olmaz o zaman.Belki kabul edebiliyorlar.

C h A o S
28.Temmuz.2006, 05:39
tamam sağ olasın.

ForCimbom
28.Temmuz.2006, 05:47
Ya ben şunu anlamıyorum; çalışma izni alamayan oyuncuyu nasıl pilot takıma ya da başka bir takıma kiralık yollayabilirz ki??

kasparov42
28.Temmuz.2006, 06:14
evet çalışma izni alınamadan katılamaz ki.

sehzadee
28.Temmuz.2006, 10:05
Eweet ya çalısma izni alınmadan kadrona felan katılmıyor kı oyuncu yanı katılmadan pılot kulube nasıl yollıyalım?

Bandidas
28.Temmuz.2006, 10:47
Eweet ya çalısma izni alınmadan kadrona felan katılmıyor kı oyuncu yanı katılmadan pılot kulube nasıl yollıyalım?

Bende tam bilmiyorum ama bazen oyuncu kadrona katılıyor. Galiba ülkeye giriş yapabliyor ama çalışma izni olmadan oynayamıyor tabii ama pilot takıma gönderirsen bu sorun ortadan kalkabiliyor. Fakat pilot takımınında bu özelliği taşıması lazım. Galiba pilot kulüp biligilerinde "Fayda" diye bir yazı yazıyor ve karşısındada "Çalışma izni sorununu ortadan kaldırmak" yazıyordu. Biraz araştırırsan kaparsın. Bende daha yeni İngiltere Lig'inde oynuyorum, daha 2 gün oldu ve pek çok şeyi kaptım sayılır ama ilk başta bende zorlandım tabii.
İlk soruyada cevap veremeyeceğim çünkü hiçbir fikrim yok. Belki 2-3 sene sonra alabilirler çalışma iznini, belli olmaz.

DeNiZ_1903
28.Temmuz.2006, 18:03
Eğer kadroya katıldı ve çalışma izni alamadıysa yeni sözleşme imzalatın bende işe yarıyor...

Ilhan
28.Temmuz.2006, 18:34
Arama yapmadan konu açmayın. Rehberler bölümüne gidin.