PDA

View Full Version : Önce "Ulan" !.. Sonra tekme !..

Maksic
29.Temmuz.2006, 11:04
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_5j_KolotArsel01.jpg

Beşiktaş'ın istifa eden Basın Sözcüsü Gülnaz Arsel'den olay yaratacak açıklamalar geldi !.. Fotomaç Gazetesi'nden Fatih Doğan'a konuşan Arsel, Celal Kolot ile yaşadıkları kavgayı en ince detaylarına kadar anlattı. Arsel, Kolot'un kendisine "Fazla konuşma lan" dediğini ardından da sandalyeyi tekmelediğini iddia etti. İşte Arsel'in şok açıklamaları:

Başlarda kimseyi tanımıyordum. Tüm işleyişi takip edebilmem, bilgi akışının üzerimden geçiyor olması nedeniyle sayın Yıldırım Demirören'e "En azından 6-7 ay direk size bağlı çalışayım'' dedim. Çalışmaya başladıktan sonra sorunlar yaşadım. Trabzon maçının ardından söylediğim, "Trabzon taraftarı kendi takımın iyi destekledi'' şeklindeki sözlerim için Celal Kolot garip bir şekilde, "Buranın futbol şube sorumlusu kim? dedi.

SAÇ BAŞ YOLDURDU
'Sizsiniz' dedim. 'O zaman ben ayrı siz ayrı konuşursanız ne olacak' dedi. Ben de, "Yönetim olarak karar alıyoruz, sizin sözcülüğünüzü yapıyorum'' dedim. Bir ay önce de Bülent Deriş'in doğum günü için pasta siparişi verdim. O yüzden 15 dakika geç girdim. Kolot, 'Transferler için bir teşekkür etmediniz' dedi. 5 aydır kendisiyle zaten konuşmuyordum.

FAZLA KONUŞMA ULAN!
"Ettim duymadın herhalde'' dedim. İlk defa senli söyledim. Çünkü Trabzon maçından sonraki yönetimde ısrarla "Senli benli'' konuşmuştu, sinirlenmiş uzatmamıştım. Bana "Senli benli konuşma' deyince "Sana mı soracağım'' dedim. Sonra, 'Fazla konuşma ulan, akıllı ol. Arkanı topluyorum' deyince, 'Kim kimin arkasını topladığını buradaki herkes biliyor!'' yanıtını verdim.

SİNİRLENİP TEKME ATTI
Sinirlendi sandalyeyle tekme attı, kalemi fırlatıp toplantıyı terk etti. Başkan dahil hiç kimse bir şey demedi, müdahele etmedi. Başkanı arayıp, 'Orada müdale gerekiyordu' dedim. 'Gülnaz Hanım siz de cevap verdiniz. Merak etmeyin, hallederim' yanıtını verdi. Ben de 'Üstüme gelen kişilerle direk çalışmam gerekecek diyorsanız istifamı kabul edin. Burası tıkandı' dedim.

ÇOK SAYGISIZLIK YAPTI
Başkandan masaya yumruğunu vurmasını beklerdim. Kolot 'Ya ben ya Gülnaz demişse yaşananları doğruluyor. Kendince bir nedenle istemedi beni. Tasvip edilmeyecek davranışları var. Çok saygısızlık yaptı. Ama en azından diğerleri gibi bu işi arkadan yapmıyor. Kim olduklarını biliyorsunuz. Ama polemik söz hakkı olmasını istemediğim için adını vermiyorum.

Omerdinho
29.Temmuz.2006, 11:08
Oha felan oldum yani :D bir bayana "Ulan" diye hitab edilmesi hos bir davranis degil.. Bence Demirören Arsel'den önce Kolot'un istifasini istemeliydi... Cok gecimsiz birisi.

Atakan38
29.Temmuz.2006, 18:06
bence demıroren dırek ceLaL koLot denıLen artıstı kovmaLıydı bi iş yaptıqıda yok ztn

GeNç KaRTaL
29.Temmuz.2006, 20:22
Fotomaç Gazetesi'nden Fatih Doğan'a konuşması biraz kuşkulandırdı beni.:rolleyes:

Ama eğer gerçekse zaten sevmediğim birisi çıksın gitsin artık.

EreN
29.Temmuz.2006, 22:53
celal kolotu seven mi var

LaigLeNoiR
29.Temmuz.2006, 22:57
Kaynağı gördüm ve haberi okumadım bile.

Hayatta inanmayacağım bir kaynak... KOLPAMAÇ...

esos07
29.Temmuz.2006, 22:59
celal kolotu seven mi var
sanmıyorum,karışmadığı kimse kalmadı,birkere bi gsli olarak önce hakana sonra kalliye söylediği laflarla antipati uyandırdı,şimdide bu tür davranışlarıyla,bence kolot kadar demirörende suçlu,istifasını istemesi kişi o olmalıydı,

Del Piero_10
29.Temmuz.2006, 23:02
Para verip yöneticiliği satın alan adamdan hayırmı gelir

Hem beceriksiz hem sorunlu.

GeNç KaRTaL
29.Temmuz.2006, 23:14

%100 katılıyorum.Zamanımızda profesyonel yöneticilerin takımları yönetmesi gerekirken sağolsun başkanımızın bizim başımıza 1 milyon dolar için sardığı bir bela.Bari bişiler yapabilse.Tigana bile bu adam yüzünden gitti.İnşallah bir an önce kurtuluruz kendisinden.Taraftarın %99'u bu adamı sevmiyor.

Fıratcan Alçınkaya
29.Temmuz.2006, 23:18
Ne gzl Kıvanç Oktay vardı Sinan Engin vardı... O adamlar çok başarılı yöneticilerdi... Celal Kolot tan malesef memnun değilim bir Beşiktaş Taraftarı olarak...

barahir
29.Temmuz.2006, 23:21
Celal kolottan tigana da şikayetçiydi gitti.. Şimdi bu yönetici hanımefendiyle arası bozuldu o da gitti.. Yarın bir gün ertuğrula takarsa kafayı kimse şaşırmasın..

BlackEagle19o3
30.Temmuz.2006, 00:16
Çarşı forumlarında da bu konuşuluıo zaten.Kimse Celal Kolotu sevmio:(

FeYYaz1989
30.Temmuz.2006, 01:12
Beşiktaş'ın bu yönetimle başarılı olması maalesef yönetim başarısı değil tesadüf olur...
Bu Celal Kolot hakkında başından beri tepkiliyim,nasıl kurtaracağız klübü bu adamlardan?

Fernando Gago
30.Temmuz.2006, 04:03
Beşiktaş çok kötü yönetiliyor demirören başkan olduğu sürece bjknin büyüme şansı yok yarın başa dert olacak yüksek borçlardan bahsetmek istemiyorum :)

El Comandante
30.Temmuz.2006, 04:35

Kesinlikle katılıyorum.Celal Kolot çok sorunlu biri ve taraftarlar tarafındanda sevilmiyor.Tigana'yla da kavgalıydı zaten.Bence Yıldırım Demirören Gülnaz Arsel'in yerine Celalettin Kolot'un istifasını istemeliydi.

perpetua
30.Temmuz.2006, 12:20
Futbol ile pek alakasi olmayan bu konuyu GMA'na aliyoum.