PDA

View Full Version : ünlü starları basit takımlara nasıl getirebilirim...

ozgurerdo
24.Ocak.2006, 00:10
ben malatyasporla çok güzel bir seri yakaladım ama çok ünlü starları kaçak yolla nasıl getirebilirim bilmiyorum...ddurumum suan çok iyi değil yardım ederseniz sevinirim.....

semih5
24.Ocak.2006, 00:18
starlar derken???zidan mi mesela

can777
24.Ocak.2006, 01:22
kaçak yol dediğin hile değil dimi ??

the_dunker
24.Ocak.2006, 01:26
kısa yol demek istio ama ben sana sölüyim hemen yarın getiremezsin.. önce malatya ile uefa yı veya şampiyonalr ligini alman lazım veya orda sürekli bulunman lazım.... yani işin zor..

ibo
24.Ocak.2006, 02:22
evet yıldızlar kolay kolay gelmiyor. işin çok zor...

emirduman
24.Ocak.2006, 02:58
Yıldızları yıldız olmadan alırsan olabilir.....

ibo
24.Ocak.2006, 03:07
Yıldızları yıldız olmadan alırsan olabilir.....
arkadaş çok ünlü starla rı getirmek istediğini belirtmiş ;)

Universal
24.Ocak.2006, 03:15
çok zor eğer elinde avrupa kupası yoksa ve her sene katılamıyorsan oyuncunun takımının kontrolune geçip malatyaya bedavaya getiremezsin
eğer star almak istiyorsan
1-paran olacak
2-avrupada ve ligde kupaların olacak
3-mutlaka yıldız 1 yada 2 oyuncun olacak
4-oyuncu klubunde mutsuz olacak
5-iyi bir teknik drektör olacaksın

bunlardan bir kaçı olsun oyuncu alırsın özellikle 1. ve 2. maddeler
ama hileyle yapsan bile bunlara ihtiyaç olcak

Cengo
24.Ocak.2006, 03:27
Gözden düşmüş yıldızlara yönel, ya çok sorunlu olurlar yada bencillik,konsantrasyon eksilikliği,takım oyununa adapte olamama gibi eksiklikleri olur.

İyi bir antrenman programı hazırlarsan, moral verirsen katkı sağlayabilir.Kimi getirirsen getir başarın yoksa çekip gitmek ister bir süre sonra..

emirduman
24.Ocak.2006, 13:12
arkadaş çok ünlü starla rı getirmek istediğini belirtmiş ;)

Tmm işte, elinde çok ünlü yıldızlar olsun... ;)

senderson
24.Ocak.2006, 14:29
ben Henry i getirdim Fb ye 2008 de.Adam ilk sene hiç iş yapmadı hatta göndericektim sonra antremanını değiştirdim durumu iyi

tombul taho
24.Ocak.2006, 14:32
Gözden düşmüş yıldızlara yönel, ya çok sorunlu olurlar yada bencillik,konsantrasyon eksilikliği,takım oyununa adapte olamama gibi eksiklikleri olur.

İyi bir antrenman programı hazırlarsan, moral verirsen katkı sağlayabilir.Kimi getirirsen getir başarın yoksa çekip gitmek ister bir süre sonra..

bence Cengiz kardeşim olayı gayet kısa ve öz bi şekilde yanıtlamış.
başka bi tavsiye olarak da yaşı geçmiş yıldızları alabilirsin. 34-35 yaş ve üstü oluyor bunlarda tabii.. biraz riskli tabii..

semih5
24.Ocak.2006, 14:56
bence genc oyunculara bak ozelliklere sonra 2.yilda senin elinde yildiz olsunlar cicero mesela

hucar17
24.Ocak.2006, 15:56
bikere kulüp şöhretin ve kendi şöhretin worldwide veya en azından continental olmalı.alıcağın oyuncu takımdan ayrılmak istemeli ve kontrat yaparken oyuncunun belli bi bedelde serbest kalma şartı koy.yani paran ve şöhretin varsa alırsın...

TüMeR_yAğıZ
24.Ocak.2006, 17:19
bencede gençlere yönel.Kerlon'u beşiktaşa aldım 18 yaşında takır takır oynuyor.avrupada ki her maçta gol atıyor.juventus ile milan izliyor şu anda.

hucar17
24.Ocak.2006, 18:12
bencede gençlere yönel.Kerlon'u beşiktaşa aldım 18 yaşında takır takır oynuyor.avrupada ki her maçta gol atıyor.juventus ile milan izliyor şu anda.
dediğin dogru ama arkadaş yıldız istiyor.yani yıldız haliyle alıcak yani ronaldo,henry,... gibi oyunculardan bahsediyor galiba...

TüMeR_yAğıZ
24.Ocak.2006, 19:26
dediğin dogru ama arkadaş yıldız istiyor.yani yıldız haliyle alıcak yani ronaldo,henry,... gibi oyunculardan bahsediyor galiba...

alamaz yani başarı olmadan apaçık ortada.Kerlon'u alsın Next Ronaldo diyorlar onada :) onunla idare etsin.