PDA

View Full Version : Fatih Gökşen'e Baş Sağlığı mesajı

LaigLeNoiR
29.Temmuz.2006, 22:32
Beşiktaş'tan baş sağlığı mesajı

Beşiktaş Kulübü, babası vefat eden Galatasaray Kulübü yönetim kurulu üyesi Fatih Gökşen için baş sağlığı mesajı yayınladı. Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesinde yer alan mesajda, ''Kulübümüzün kongre üyesi ve Galatasaray Kulübü yönetim kurulu üyesi Sayın Fatih Gökşen'in babası Sayın M. Nurettin Gökşen vefat etmiştir. Merhuma Tanrı'dan rahmet, Gökşen ailesine ve yakınlarına baş sağlığı dileriz'' denildi.

30.07.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

Emurafu
29.Temmuz.2006, 22:45
İşte dostluk budur;

Taraftarlar dünde macta pankart acmıştı sanırım besıktas amigosu mu?? ne ölmüş.............Onlarda acınızı paylasıyoruz gibisinden pankart acmıslar.........

MeMo
29.Temmuz.2006, 22:48
Fenerbahçe'nin taraftar sitesinde de optik lakaplı amigonun ölümüne başsağlığı dilenmişti güzel şeyler bunlar.

LaigLeNoiR
29.Temmuz.2006, 22:55
Evet Optik Başkan için FB ve GS 'de başsağlığı dilemişti.

Fıratcan Alçınkaya
29.Temmuz.2006, 22:58
Doğru olanda bu... Çok gzl davranışlar...

BlackEagle19o3
30.Temmuz.2006, 00:20
Bu ortam bozulmaz İnşAllah:)Ama sadece ölümlerde böyle oluyor diğer durumlarda düşmanlık devam ediyor:(Hepten bitmesi lazım artık

ZeroG
30.Temmuz.2006, 01:23
Bu ortam bozulmaz İnşAllah:)Ama sadece ölümlerde böyle oluyor diğer durumlarda düşmanlık devam ediyor:(Hepten bitmesi lazım artık

Hepten bitmesi çok zor ama en azından tatlı bir rekabete dönüştürülebilir.İyi şeyler tabi ki bunlar...

Fernando Gago
30.Temmuz.2006, 04:04
Keşke davranışlarından demeçlerindede bu fair-playı korusalar çok güzel davranış

perpetua
30.Temmuz.2006, 12:21
Futbol ile ilgisi pek olmayan bu konuyu GMA'na aliyorum.