PDA

View Full Version : İşte Park Chu Young

ChAoS
30.Temmuz.2006, 04:44
Arkadaşlar Pes oynayanların belki bilirler master lig oyunlarında görmüşüzdür . Oyunda yetenek olarak çok iyi hazırlanmış bir oyuncudur Park Chu Young .

Fm'de ise bu oyuncuyu pek ön planda göremedim , merak ettim bir kore ligi açtım , fakat oyuncu ortalama bir değer ile karşıma çıktı .

Sonra ise bu oyuncuyu araştırma kararı aldım ve ilk olarak youtube'dan videolarını izledim .

Oyuncuyu tanımayanlar merak ettiyseniz işte link. Ben izledim gelecekte avrupa'ya transfer olacak yetenek gördüm oyuncuda .

İzleyenlerden yorum bekliyorum?

http://www.youtube.com/watch?v=YIad6k205eU

ogcj_me
30.Temmuz.2006, 04:48
Arkadaşlar Pes oynayanların belki bilirler master lig oyunlarında görmüşüzdür . Oyunda yetenek olarak çok iyi hazırlanmış bir oyuncudur Park Chu Young .

Fm'de ise bu oyuncuyu pek ön planda göremedim , merak ettim bir kore ligi açtım , fakat oyuncu ortalama bir değer ile karşıma çıktı .

Sonra ise bu oyuncuyu araştırma kararı aldım ve ilk olarak youtube'dan videolarını izledim .

Oyuncuyu tanımayanlar merak ettiyseniz işte link. Ben izledim gelecekte avrupa'ya transfer olacak yetenek gördüm oyuncuda .

İzleyenlerden yorum bekliyorum?

http://www.youtube.com/watch?v=YIad6k205eU
master leaguede 1. kuraldır Park Chu Youngu almak
Sonrada Aghahowa alınır... :)
Master Leaguede çok iyi olduğundan merak etmiştim
ve bu merağıma karşılık bi kezde zahmet edip youtubenin arama bölümüne Park Chu Young yazmamıştım
bunu benim yerime yaptığın için teşekkürler
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
not:ayrıca master leaguede alır almaz ronaldinhonun hareketini yapabildiğinden böle iyi hareketler yapabileceğini tahmin etmiştim
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bi not daha :)
karşısındaki defans adamları armut gibi :)

ChAoS
30.Temmuz.2006, 04:52
master leaguede 1. kuraldır Park Chu Youngu almak
Sonrada Aghahowa alınır... :)
Master Leaguede çok iyi olduğundan merak etmiştim
ve bu merağıma karşılık bi kezde zahmet edip youtubenin arama bölümüne Park Chu Young yazmamıştım
bunu benim yerime yaptığın için teşekkürler

Bişey değil.;;)
Demek sende bendensin oyunda oynatmaktan zevk aldığım oyuncuların başında Park gelir.Dediğin gibi eğer bir master lig açılacaksa ilk kural Park'ı almaktır:)

DeNiZ_1903
30.Temmuz.2006, 17:45
Harbiden çok iyi bi adammış :) Eline sağlık...

Redrum
30.Temmuz.2006, 17:49
Master leagede hangi takımdan alabilirz onları? ben bazen istedğim oyncuları bulamıyorum da..

ChAoS
30.Temmuz.2006, 20:07
Master leagede hangi takımdan alabilirz onları? ben bazen istedğim oyncuları bulamıyorum da..

Master lig'te Kore milli takımından alabilirsin yada oyuncu arama bölümüne yazarak alabilirsin . Kesinlikle al pişman olma gibi bir şansın yok:)

bi not daha :)
karşısındaki defans adamları armut gibi :)

Armut gibi ama yinede bi ölçüdür. Teknik olarak çok iyi bir oyuncu , farkettiysen defans oyuncularıyla alay eder gibi oynuyo bu da bir ölçüdür bence yeteneği bakımından.;;)

goosfraba
30.Temmuz.2006, 20:15
Çok kıvrak çok hareketli bir oyuncu, Avrupa'da çok rahat oynar...

GodfatheR
30.Temmuz.2006, 20:21
amma topuk pası yapıyo basım dondu valla

dakara
31.Temmuz.2006, 03:12
adam ronaldinhonun asyalı versiyonu ayrıca topuk paslarında ustalaşmış

Redrum
31.Temmuz.2006, 03:21
Teşekkürler. Başka öneriniz var mı? mesela guarin falan çok iyi..

ChAoS
31.Temmuz.2006, 03:25
Teşekkürler. Başka öneriniz var mı? mesela guarin falan çok iyi..

Porto'lu Anderson , Barcelonalı Dos Santos , Halil Altıntop , Fabregas , Diego Tardelli , Fenerbahçe'den Semih bunları da almanı tavsiye ederim . Yeteneğini çok fazla arttıran oyuncular.

KaF KeF
31.Temmuz.2006, 22:15
Geleceği parlak....

yavuuzzzz
01.Ağustos.2006, 00:42
defanslar resmen armut

ibo
03.Ağustos.2006, 20:05
Adam sırf topuk çalışıyor yahu :)