PDA

View Full Version : Arkadaslar düşüncenize İhtiyacım var

Teksasvega16
30.Temmuz.2006, 05:16
Arkadaşlar gördüğünüz gibi avatarımdan köln takımını çalıştırıyorum ama artık sıkıldım bundesligadan hakem hataları vede 2 sene içinde bayern saltanatını yıkamadım ve artık bu ligde kalsammı kalmassammı bilmiyorum soracağım şu newcastlendan teklif geldi gitmek istiyorum adaya sizce gideyimmi 2.sorum çalışma izni sebebiyle durumundan adaya gidemiyorum bir arkadaş açıklamış detaylı ama ben anlamadım acaba transfer döneminde bu çalışma izni sebebi sorunu olmazssa transferlerimi yapabilirmiyim ? arkadaşlar nolur düşünceniz benim için önemli

yunusgs
30.Temmuz.2006, 06:08
Bence git çalışma sorunu pek buyuk bır sorun degıl

ultraslanerdem
30.Temmuz.2006, 06:14
Bence de Newcastle'ye git.Bu takımı iki kere yönetme şansı bulmuştum.İngiltere'de yabancı sınırı yok.Sadece çalışma izni alman gerek.Buda pek sorun olmuyor.Ancak bazı oyuncular izin alamıyor...

Teksasvega16
30.Temmuz.2006, 06:24
peki zamanla istediğim oyuncular izin alabilirmi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadaslar calisma izni almayida bilmiyorum yardim edin calisma izni nasil alinacak benim yapmam gereken bise varmi

tolgacevdet
30.Temmuz.2006, 07:03
Milli takım forması giyen oyuncular rahat alınabiiyor.Diğerleri şansına kalmış.Ama özellikle brezilyadan felan bulduğun genç yetenekleri alamıyorsun.Ben Sheffield United'ı yönetirken iyi oyuncularla anlaşıyordum bana gelmiyorlardı,ucuz yeteneklerede çalışma izni çıkmıyordu.Çok sıkıntı çekmiştim.Ama Newcastle'da parayı basıp alabilirsin avrupa birliğine dahil oyuncuyu sıkıntı olmaz.Tabi ingiltere ligide en zor lig bana göre.Çok yoğun program,5 oyuncu değiştirme hakkı felan ama federasyonda kimseyi fakir bırakmıyo.Ligi 10. bitiriyosun 20m pozisyonundan dolayı.Tv parası 25m.Senin kararın.

Teksasvega16
30.Temmuz.2006, 09:34
Arkadaslar sorun cozuldu zaten o anda fbdende teklif geldi geri cevirmedim tabiii istedigim klup teklif edince newcastle artik suya dustu yinede ilgilenen herkese cok tessekur ederim

yunusgs
30.Temmuz.2006, 17:03
Birşey degil ama aklında bulunsun çalısma ıznı problemı cok buyuk bır problem degıl

sivaslizoro
30.Temmuz.2006, 23:00
git git arkana bile bakmaaa :D

sitte
30.Temmuz.2006, 23:37
newcastle de ne işin var öyle bi takım istiyosa seni demekki daha büyükleri de ister ama sen daha küçüğüne gitmişsin.

Teksasvega16
31.Temmuz.2006, 02:01
Daha buyugune gittigimden cok eminim;;)

olumelegi
31.Temmuz.2006, 20:11
Bence git çalışma sorunu pek buyuk bır sorun degıl

nasıl degıl ben brazıl oyuncu getıremıyorum izin yok kardesım ıspanya'ya gıt teklıf varsa...

f-gorkem-m
04.Ağustos.2006, 09:35
bence git çalışma sorunu seni pek engellemez