PDA

View Full Version : Dosya LinkLeri..!!

snobby
31.Temmuz.2006, 17:02
Sa arkadaslar uzun zamandır burayı takip ediyorum ve son zamanalarda hiç bir dosya indiremiyorum her nedense aynı sayfa cıkıp duruyor ve halende sorunlar çözülmedigi için hiç bir seyinden yararlanamıyoruz yetkili kişierin bir an önce dosya linklerini daha kolay sekilde yada inicek sekile getiriLmesini istiyorum .SaygıLar..

Sheriff
02.Ağustos.2006, 08:11
Sunucu değişikliği nedeniyle yaşadığımız bazı sıkıntılar var.. Sanırım yaşadığın sorunun kaynağı bu..

MUHAMMET ATALAR
04.Ağustos.2006, 06:20
Sa arkadaslar uzun zamandır burayı takip ediyorum ve son zamanalarda hiç bir dosya indiremiyorum her nedense aynı sayfa cıkıp duruyor ve halende sorunlar çözülmedigi için hiç bir seyinden yararlanamıyoruz yetkili kişierin bir an önce dosya linklerini daha kolay sekilde yada inicek sekile getiriLmesini istiyorum .SaygıLar..

Turkce yamayi indirirken ayni sorunu bende yasamaktayim.dosyayi indiriken saniyeleri sayiyor ve bitince tekrar ayni syfa cikiyor doysa bir turlu indidilemiyor bu konuya acil cozum bulursaniz sevinirim fm 2007 tukce oynamak istiyorum ama maalesef oynayamiyorum acil yardimlarinizi bekliyorum

El Barto
04.Ağustos.2006, 08:23
http://rapidshare.com/files/45255484/turkcefm2007v21.rar.html

Limerick
04.Ağustos.2006, 10:38
ya bide 2006 için winter skin'ide halledebilir misiniz? :)

King_91
06.Ağustos.2006, 22:03
ya bu sorun için yetkili bir kişi bir acıklama yapabilir mi acaba ben de sadece sorun bende mi var diyordum

Mirza
06.Ağustos.2006, 22:15
Arkadaşlar bu konu hakkındaki çalışmalarımız başladı. Kırık linkler onarılacaktır.

barahir
06.Ağustos.2006, 23:34
Ben elimde olan dosyaları upload edip geçici link adı altında sizlere sunmaya gayret ediyorum.. Bizde çok sıkıntı yaşıyoruz bu konuda.. En kısa zamanda halletmeye çalışacağız..

Limerick
07.Ağustos.2006, 01:57
Valla çok sağolun ya.. :) Burda ihtiyacımız olan bir çok şey var ama indiremiyoruz.. :(

Universal
07.Ağustos.2006, 02:26
Bende karşılaştım ama farkında iseniz orada altarnatif linkler var onları deneyin. Onları deneyerek indirebiliyorsunuz.

King_91
07.Ağustos.2006, 02:36
hepsinde yok galiba ben bazı linkler gordum ama onlar da calısmıyordu.zaten calısma varmış en kısa zamanda duzelir o zaman

barahir
07.Ağustos.2006, 02:44
Dediğim gibi elimde olanları eklemeye çalışıyorum.. Diğer arkadaşlarla da görüşmelerim devam ediyor..

Sekopej
07.Ağustos.2006, 05:19
Arkadaşlar elimde 1 gb'a yakın dosya var, hepsini upload edip, hepsinin adreslerini tekrar düzeltmek bayağı zahmetli bir iş. Dün gece uploada başlamıştım, sabah kalktığımda daha tamamlanmamıştı.

Biz de sorunu bir ab önce halletmek istiyoruz, bu nedenle çalışıyoruz. Sizlerden bir süre daha anlayış bekliyoruz.:)

Universal
07.Ağustos.2006, 05:28
Arkadaşlar elimde 1 gb'a yakın dosya var, hepsini upload edip, hepsinin adreslerini tekrar düzeltmek bayağı zahmetli bir iş. Dün gece uploada başlamıştım, sabah kalktığımda daha tamamlanmamıştı.

Biz de sorunu bir ab önce halletmek istiyoruz, bu nedenle çalışıyoruz. Sizlerden bir süre daha anlayış bekliyoruz.:)

Upload ne demek çok iyi bilirim. 1024 ile bağlanan birisi 100 mb'lık bir dosyayı 1 saatte upload ediyor. Lütfen bunu düşünün. Ama şunu bilinki o 1 saat geçmek bilmez. Ayrıca o 1 saat boyunca hiç bir internet bağlantısı kullanmadığı sürece tam verimli upload yapabilir.

Vieri
08.Ağustos.2006, 00:33
ben yedekleri kaybettiğim için bu kadar gecikti. üzgünüz en kısa zamanda düzeltilecek. özellikle son eklenen dosyaların %80 oranı bunlar. Yeni sunucumuz canavar gibi sorunsuz. Düzelince eminiz ki memnun kalacaksınız

hanedan
15.Ağustos.2006, 01:18
Fm ye başlıcam ama türkçe yamasız başlamak istemiyorum :( Eminim en kısa zaman içinde halledilir..

Ugurcan_67
16.Ağustos.2006, 19:53
Bu sorun gerçekten can sıkıyor.

starfreedom
18.Ağustos.2006, 20:41
Hala bir düzelme yok!

Catma22
28.Ağustos.2006, 22:11
Duzenleme yapacaksanız yapın artık ...Hıc bır sey ındıremıyoz

canavar20
29.Ağustos.2006, 00:10
Duzenleme yapacaksanız yapın artık ...Hıc bır sey ındıremıyoz

Sakin ol kardeşim.:)

Vieri
29.Ağustos.2006, 19:27
arkadaşlar dosya sunucumuz yenilendi biliyorsunuz ve sitemize eklenen son 100 dosyanın linkleri düzeltildi, geriye kalan 500 küsür dosyanın linklerinin düzeltilmesi işlemine bugun devam ediyorum ve yavaş yavaş tüm linkleri düzelteceğimi belirtiyorum.

Buradan oturduğu yerden hadi nerede kaldınız diyenlerede şunu söyleyim, bu işler öyle oturduğunuz yerden laf atmakla olmuyor, size sunulan bu bedava hizmeti bir armağan olarak düşünün ve sabredin.

onobaba33
02.Eylül.2006, 21:16
düzelecek düzelecek anladık ama ne zaman düzelecek?

Sheriff
03.Eylül.2006, 02:12
Buradan oturduğu yerden hadi nerede kaldınız diyenlerede şunu söyleyim, bu işler öyle oturduğunuz yerden laf atmakla olmuyor, size sunulan bu bedava hizmeti bir armağan olarak düşünün ve sabredin.

En güzel ve yeterli bilgiyi ilk isimden duydunuz üstte yazanı bir daha okumanızı tavsiye ederim. Lütfen biraz anlayış ve sabır gösteriniz..

Universal
03.Eylül.2006, 03:11
arkadaşlar dosya sunucumuz yenilendi biliyorsunuz ve sitemize eklenen son 100 dosyanın linkleri düzeltildi, geriye kalan 500 küsür dosyanın linklerinin düzeltilmesi işlemine bugun devam ediyorum ve yavaş yavaş tüm linkleri düzelteceğimi belirtiyorum.

Mustafa abi sana hak veriyorum. Birde bu linkler paralı olsa burada siteye neler yazarlardı...

elzemr
10.Ağustos.2007, 13:02
yaklaşık olarak daha ne kadar bekleriz ona göre biey söyleseniz