PDA

View Full Version : Galatasaray'lı Arkadaşların Dikkatine

1KaN
02.Ağustos.2006, 00:01
Değerli Galatasaray'lılar ;

Son yıllarda rakiplerimiz İnternette seviyeli portal ve forumlarda tartışırken Galatasaray'ımızın bu alanda geri kaldığı kaçınılmaz bir gerçek.Özeliikle Fenerbahçe Taraftar Sitelerinin (A ntu ) bu alanda çok ileride oldukları görülmektedir.

Biz Galatasaray'lı İnternet kullanıcıları gerek bu açığı kapatmak , gerekse Büyük Galatasaray Taraftarı'na İnternette seviyeli bir ortam hazırlamak için geçtiğimiz mayıs ayında bir proje ile yola çıktık.Projemizin adı
Galatasaray'ımızın tüm maçlarından resim ve videoların , son dakika haberlerin , çeşitli organizasyon ve çalışmaların yürütüldüğü yeni bir sanal ortam.Sizlerinde desteği ile bu aile giderek büyüyecek Galatasaray'ımız İnternet ortamında özlediği seviyeli , demoktarik bir ortama kavuşacaktır.

Bu büyük projenin bir parçası olmak için

Web Sayfalarımızı Gezmek İçin buraya tıklıyabilirsiniz.[/URL]

Projemizin detaylarını F alanından öğrenebilirsiniz.

Her detayı düşünülmüş , devre devre ilerliyen bu projeye siz Galatasaray taraftarlarının desteğini bekliyoruz.
[SIZE=1]

[SIZE=3][B]Ana Sayfamız :

Forum Sayfamız :

uAburak89
02.Ağustos.2006, 00:05
Düşünce güzel de, reklam yasaktı be kardeşim.. :)

Ayrıca A ntu deme, orda bir konular açıyorlar sorma.. İleri olmak buysa, kalsın istemeyiz.. :D

Sekopej
02.Ağustos.2006, 00:10
Düşünce güzel de, reklam yasaktı be kardeşim.. :)

Ayrıca A ntu deme, orda bir konular açıyorlar sorma.. İleri olmak buysa, kalsın istemeyiz.. :D

Burak A ntu'yu takip ettiğini bilmiyordum.:p

Neyse üye olunması gereken sitelerin linkini vermek kurallarımıza aykırı. Bunun için izin aldığını da düşünmüyorum. Herhangi bir admin izin verdi mi? Vermediyse gerekeni yapacağım...

TürkuAz
02.Ağustos.2006, 00:11
Düşünce güzel..
Ama yakında kaldırırlar konuyu.

uAburak89
02.Ağustos.2006, 00:15
Burak A ntu'yu takip ettiğini bilmiyordum.:p

Şöyle oluyor, uA forumunda dalga geçme amaçlı konular açılıyor.. Ordan biliyorum yani.. :D En son Hepimiz Angutuz diye konu açmışlar, isteyen girip bakabilir.. :D

Sekopej
02.Ağustos.2006, 00:19
Şöyle oluyor, uA forumunda dalga geçme amaçlı konular açılıyor.. Ordan biliyorum yani.. :D En son Hepimiz Angutuz diye konu açmışlar, isteyen girip bakabilir.. :D

Bilmiyorum, taraftar sitelerini takip edip, kendi kendini gaza getiren taraftarlardan değilim. Kim ne konu açmış bilmem.

Neyse konuda izin falan olduğunu düşünmüyorum. Konu kaldırılmıştır.