PDA

View Full Version : Adriano Geliyorrrrrr

TanerTuran
02.Ağustos.2006, 01:44
Aldığım duyumlara göre stadda 4000 tane 10 adriano forması warmış ve deiid gnderilicekmiş bu duyduklarım hiç bir gazetede yok eğer bildikleriniz warsa buyrun ama galiba galatasaray havası iyice sönücek

TürkuAz
02.Ağustos.2006, 01:45
O zaman ben gidiyorum..

uAburak89
02.Ağustos.2006, 01:46
:D :D Formanın statta ne işi var.. :D

AneLKa_90
02.Ağustos.2006, 01:46
arkadaşım bu harika bir olay da kaynakların sağlam mı? ;)

fmsmyrna
02.Ağustos.2006, 01:47
Avrupa’da büyük başarılar hedefleyen sarı lacivertli ekip Milan’nın yıldızı Ronaldo ile İnter’in golcüsü Adriano’nun peşindeydi.
Ancak bu iki transfer de en azından bu sene gerçekleşmeyecek. Adriano’nun menajeri Gilar Rinaldi konu ile ilgili DHA’ya açıklamalarda bulundu.
Brezilya’da bulunan Rinaldi, İnter’in Adriano’yu satmak gibi bir düşüncesi bulunmadığını ifade etti. Adriano’nun menajeri Gilmar telefon ile DHA’ya yaptığı açıklamada "İnter Adriano’yu kesinlikle satmayacak. Bunu bize ifade ettiler. Bir çok büyük kulüp Adriano’yu takip ediyor. Ancak İnter, bize Adriano’yu satmayacağını söyledi. Zaten Adriano da İnter’de kalmak istiyor" dedi.
Fenerbahçe yönetimi Adriano’nun menajeri Rinaldi ile temasa Fenerbahçe takım kaptanı Alex ve defans oyuncusu Lugano’nun menajerliğini yapan Juan Figger aracılığı ile temasa geçti.
Ayrıca İş adamı Celalettin Bilgiç’te İnter Sportif Direktörü Marco Branca’yı geçtiğimiz günlerde telefon ile aradı ve Adriano’nun Fenerbahçe’ye transferini sordu. Branca ise Bilgiç’e kesinlikle Brezilyalı yıldızı satmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.
Adriano defterini kapatan Fenerbahçe ise Racing Santander’in golcüsü Zigiç ile Şili milli takımı’ndan Humberto Suazo’ya yönelmiş durumda. Sarı lacivertlilerin öncelikli tercihi Zigiç olacak.
Öte yandan Fenerbahçe yönetimi yeni forveti Şampiyonlar Ligi 3. Ön eleme maçı öncesi kadroya dahil etmeyi planlıyor. Sarı lacivertliler bu yüzden 9 Ağustos’a kadar UEFA’ya Fenerbahçe’nin 3. ön elem maçında mücadele edecek futbolcuların ismini bildirecek.
Yönetim yeni golcü bu yüzden 9 Ağustos’a kadar kadroya dahil etmeyi planlıyor. Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi’ne kalması durumunda ise 1 Eylül tarihine kadar verdiği oyuncu listesinde değişiklik yapma hakkı bulunuyor.

TanerTuran
02.Ağustos.2006, 01:47
Kaynaklar saracoglu stat sorumlusu formaları görmüş açıklanacak bekleniyor yani

Memedov
02.Ağustos.2006, 01:48
Fenerbahce yonetimi ile yakin cevrelerim var bir soyleyimde benide transfer ediversinler..

Adriano ile iyi bir ikili olustururuz..;)

Sekopej
02.Ağustos.2006, 01:48
Transfer haberleri konusunu boşa açmadık herhalde.

Yönetim görüşmüyoruz diyor, siz hala transfer diyorsunuz ya...