PDA

View Full Version : Saygı

peker_553
24.Ocak.2006, 12:17
Arkadaşlar gerçekten gs de yada küçük bir takımda avrupada başarılı olursanız ünlü futbolcular gelirmi ben gs deyim hiç bi futbolcu gerlmiyo bende yemin ettim avrupada başarılı olup bunları alacam eğer gerçekten böle bi şey varsa lütfen cvp bınızı ''evet'' ya da ''hayır'' diye yazmayın

semih5
24.Ocak.2006, 12:22
ben bjk deyim cicero,feindonu,d'alexsondoru filan aldim

peker_553
24.Ocak.2006, 12:27
Ne alakası var şimdi

dmr
24.Ocak.2006, 12:34
Ne alakası var şimdi

ne kadddar kaprisli bi arkadaşmışsın sen yaw...

semih5, bjk deyim iyi oyuncuları alabildim diyor. sen de alırsın diyor :D :D

ibo
24.Ocak.2006, 14:58
ben bjk deyim cicero,feindonu,d'alexsondoru filan aldim
bu arkadaşın sözünde hiç bir ters bişey yok. gayet te anlamlı bişey yaznış. Ama sen hem yardım istiyorsun hemde ters cevaplar veriyon. Senin buu cevabını okuduktan sonra milletin sana yardım edeceğini pek sanmıyorum ama neyse...

semih5
24.Ocak.2006, 15:01
ilk once anlada sonra konus sonrada gel yardim iste

hezzo
24.Ocak.2006, 21:05
semih yardım istemedi ki:) 2. si uefa da yada şamp liginde basarı elde edince gelio iyi adamlar tabi biraz ugrasmak gerek:D

BaTuHN
24.Ocak.2006, 22:50
avrupa da başarılı olunca yani uefa ş.ligi ni alınca takımın werdiği maaş artıyo we oyuncuları ilkna etmek normalden kolay oluyo büyük kupa aldığınızda bi oyuncunuzla sözleşme imzalamayı deneyin maaşın arttığını görüceksiniz

yusuftaş
25.Ocak.2006, 22:07
şampiyonlar ligini kazan o zaman paran varsa gelir

TüMeR_yAğıZ
25.Ocak.2006, 22:41
tabi büyük takımlardan kapmak için peşinatı da yüksek tutacan kontratta.Ben daha ikinci sezonumda Beşiktaş'a Kerlon'u aldım,alırken deportivo,Valencia falan teklif etti istediğinin iki katını verdim,takıma getirdim ve şimdi uçuruyor beni Avrupa'da.Büyük yıldızlar yerine ben genç yıldız adaylarını alıyorum.

tombul taho
26.Ocak.2006, 02:56
walla ben ilk sezonu bitirdikten sonra alvaro recoba ve uğur yıldırım'ı aldım. ilk sezonumda da ayrıca uefa gruplarda elenmiştim. ama zaten uğur gs'ye gelmeye meyilli çünkü favori kulübü gs. alvaro recobanın da sözleşmesi bitmişti :)

zeffix
27.Ocak.2006, 18:19
büyük başarı kazansan elbette gelirler ama gidipte ronaldinho ya fln boşuna teklif yapma sadece zaman kaybı olur