PDA

View Full Version : Beşiktaş Transfer Haberleri (II)

Pages : 1 [2]

uAsamet91
21.Ağustos.2006, 07:08
İyi ozaman mutlu olduysanız sorun yok..BJK de oynuyacak kapasite varmı bakıcaz..

eXcitinG
21.Ağustos.2006, 07:14
Biz mutLuyuz sizde mutLu oLun arkadaşLar ;)

El Barto
21.Ağustos.2006, 07:16
Higuain gelmiş bu yönetim daha ne yapsın size yahu Kaka'yı mı getirsin. :p

RaSenGan
21.Ağustos.2006, 07:17
Hafif göbekli sanki.:)

uAsamet91
21.Ağustos.2006, 07:18
Higuain???Gonzalo Higuain dışında bi Hİguain oldugunu bile bilmiyordum..

eXcitinG
21.Ağustos.2006, 07:18
İçkiden oLmasın :p ArjantinLiLer pek severLer içkiyi.

fenerbahce_1907
21.Ağustos.2006, 07:21
Bende de sorun yok ben de mutluyum Şemsi'cim:zuhaha

anilton
21.Ağustos.2006, 07:22
Kendisini hem stil hemde tip olarak Del Piero'ya benzettim...

http://www.juventus.com/Allegati/f_Del%20Piero17710da634e94-ad74-4a59-aaa3-178cfff20bc.jpg
http://www.goal.com/resultsimg/4071.jpg

GeNç KaRTaL
21.Ağustos.2006, 07:23
Evet Del Piero'ya benziyor.:D İnşallah kaliteside ona benzer.

İyi ozaman mutlu olduysanız sorun yok..BJK de oynuyacak kapasite varmı bakıcaz..

Biz tüm transferlerimizdende memnunuz.Her ne kadar vasat olsalarda.Yani bizim için problem yok yani.Ama bu sezon sizin için problem olabilir.

anilton
21.Ağustos.2006, 07:24
Hafif göbekli sanki.:)

Maradona,Tevez şekli... :D

El Barto
21.Ağustos.2006, 07:24
Sonu Ailton gibi olacak gibi... :p

eXcitinG
21.Ağustos.2006, 07:25
AiLton gibi oLacaksa HavaaLanından inmeden dönsün direk üLkesine.:)

GeNç KaRTaL
21.Ağustos.2006, 07:29
Emre abi ağzını hayra aç.:D

Ben nedense bu adamdan acayip bir pozitif enerji aldım.

Rodrigo Tello
21.Ağustos.2006, 07:31
Celal Kolot ve Süper Mario olsaydı emin olun alamazdık. :D:D:D

Noz
21.Ağustos.2006, 07:45
Çok daha iyi bir oyuncu alaiblirdi Beşiktaş cok iyi bir oyuncu oldugunu düşünmüyorum ama hayırlı olsun yinede.
Youtube'da zaten oyuncuların attıgı en güzel goller falan oluyor böyle güzel golünün olması normal.Youtube'a bizim Deivid'i yazınca bile ne goller cıkıyor:zuhahabiliyorum da sonucta bilincli yapilmis guzel vuruslar oldugu icin oyle dedim :) deivid de arada guzel goller atiyor canim...

gahanthegod
21.Ağustos.2006, 08:02
Iyi veya kotu diyenler kac kere izledi?

remake
21.Ağustos.2006, 08:14
Celal Kolot ve Süper Mario olsaydı emin olun alamazdık. :D:D:D

Super Mario :D.

Neden begenmiyorsunuz bu adami anlamadim. Onemli olan yildiz oyuncu degil faideli oyuncu almaktir (Bknz: Anelka, Kezman...) ve bence Higuain bizim isimize fevkalade yarayacak. Yapili ve son vuruslari iyi bir oyuncuya benziyor.

LaigLeNoiR
21.Ağustos.2006, 08:34
BOBO Beşiktaş'a gelmeden kim tanıyordu ki ?

Bu da öyle olursa ne ala ...

eGowiCh
21.Ağustos.2006, 08:48
Higuain Del Piero'nun tırnağı olamaz, abartmayın :)

Tello ve Cisse'yi hiç beğenmedim 2 maçlık performanslarını, çok etkisizlerdi, Cisse hadi biraz neyse de Tello çok kötü. Diatta'yı görmedik daha, bakalım Diatta ile Higuain'i de göreceğiz.

gahanthegod
21.Ağustos.2006, 08:50
^^ Tello'yu ben de begenmezdim, ama Kasimpasa macini ciplak gozle izledim, gayet de iyiydi. Onundeki Aydin ve I. Akin'in gorevlerini bile yapti zaman zaman.

BlackEagle19o3
21.Ağustos.2006, 08:54

Tello ve Cisse'yi hiç beğenmedim 2 maçlık performanslarını, çok etkisizlerdi, Cisse hadi biraz neyse de Tello çok kötü. Diatta'yı görmedik daha, bakalım Diatta ile Higuain'i de göreceğiz.

Sen beğenmemeye devam et.Sana göre Serdar Kuruluş'dan sağ bek de olmaz.Biz takımımızdan ve transferlerimzden memnunuz.Tello ve Cisse'yi beğenmedim diyen adamın objektifliğinden şüphe ederim zaten.Karalamaya çalışmayın bu takımı.Kendi işinize bakın...Diatta ve Higuain konusunda ise izleyip görcez.İnşAllah Beşiktaşımıza faydalı olacaklardır.

DeNiZ_1903
21.Ağustos.2006, 08:58
Tello ve cisse gol atmak için mi alındı arkadaşlar kasımpaşa maçında telloyu sheriff maçlarındada cisseyi bi daha izlemenizi öneririm...

LaigLeNoiR
21.Ağustos.2006, 09:01
Bu sene her oyuncumuzu beğendim, Cisse'de Tello'da etkililer, dahada olacaklar.

TR.CaPTaiN
21.Ağustos.2006, 09:28
Dün bir spor programında Higuain'in hızlı ve teknik olduğunu ama fizik olarak güçlü olmadığını söylüyorlardı.

travis1903
21.Ağustos.2006, 09:57

kalite olarak tirnak mi olur yoksa baska bir seymi olur bilmem ama
tip olarak del piero'dur
sayetki bir kac gunlugune kendimi basindan soyutlayip transferlerden bi haber olsaydim ve bu aksam saatlarinde siteye girdigimde karsima cikan su fotodan sonra del piero'umu aldik diye dusunurdum

http://www.bjk.com.tr/tr/medya.php?rn=14321&tipi=K

:0:

GeNç KaRTaL
21.Ağustos.2006, 15:16
Ya biz tip olarak Del Piero'ya benziyor dedik ne anlamışsın Egemen.Nerenle okuyorsun yazdıklarımızı?

Atakan38
21.Ağustos.2006, 15:46
Oooo RonaLdinho Almışssınız

HayırLı Olsun
N Zmn GeLio Buqunmu

eXcitinG
21.Ağustos.2006, 16:10

HayırLı Olsun
N Zmn GeLio Buqunmu

Ne demek istiyorsun ki sen ? İşin kaLmadı da nasıL poLemik yaratırım onu mu düşünüyorsun sabah sabah ?

starfreedom
21.Ağustos.2006, 16:24

Bundan sonra bence yazıları daha iyi oku! Biz sadece tipini ve gol sevincini benzettik.

Tello ve Cisse'yi beğenmeyen adam demek ki objektif değildir.
Zaten sizin transferler harika, olağanüstü ya buraya gelip bizim transferleri eleştiriyorsunuz.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

HayırLı Olsun
N Zmn GeLio Buqunmu

Al işte, polemik çıkarmak için elinden geleni yapan biri daha.

Atakan38
21.Ağustos.2006, 16:41
Nie PoLemik Çıkaramaya Uğraşıyım

Ben BıLıorum Bu Adamı Çok İzLedim Super Adam O Yuzden Diorum

Hem Ribery,Bobo OnLarda İlk GeLdiğinde Kımse BıLmıodu

Rodrigo Tello
21.Ağustos.2006, 16:44

HayırLı Olsun
N Zmn GeLio Buqunmu

İlla birimize ban yedirtceksiniz..
Sana bişey derdim ama.....

starfreedom
21.Ağustos.2006, 17:26
Nie PoLemik Çıkaramaya Uğraşıyım

Ben BıLıorum Bu Adamı Çok İzLedim Super Adam O Yuzden Diorum

Hem Ribery,Bobo OnLarda İlk GeLdiğinde Kımse BıLmıodu

Sen çocuk mu kandırdığını sanıyorsun?
Daha fazla tartışma çıkarmadan git hadi.

transatlantik
21.Ağustos.2006, 17:50
iyi olup olmadigini gorucez ama bjk nin ihtiyaci olan oyuncu degil bence

anilton
21.Ağustos.2006, 18:08
Bazılar biz Tello'yu aldıgımızda R.Carlos'u almıştı.Şuanda herşey ortada.Şimdi de Higuain'i aldık.Siz gidin Ronaldinho'yu alın...

mozar
21.Ağustos.2006, 18:12

HayırLı Olsun
N Zmn GeLio Buqunmu

ya o değil de bir pires vardı ne oldu ona :D

LaigLeNoiR
21.Ağustos.2006, 18:17

HayırLı Olsun
N Zmn GeLio Buqunmu

Saolasın , Ronaldinho'yu almadık ama HİGUAİN'i aldık.

Bugün gelecek inşallah.

Ralph
21.Ağustos.2006, 18:20
Bence bu çocukta çok iş var tipinden belli.Ayrıca Ben bizim burdan birine benzetiyorum bunu.Sizcede benzemiyormu birine????????

Atakan38
21.Ağustos.2006, 18:21
ya o değil de bir pires vardı ne oldu ona :D

sen pires mevzusunu bıLmıon heraLde pires yıLLardır ucakta qeLio adam :D

bu hiquain'in reaL madrid'de oynayanLa bi akrabaLığı varmı qecen bı yerde abisi gibi iiidr inşaLLah faLan dıoLardı

starfreedom
21.Ağustos.2006, 18:22
sen pires mevzusunu bıLmıon heraLde pires yıLLardır ucakta qeLio adam :D

bu hiquain'in reaL madrid'de oynayanLa bi akrabaLığı varmı qecen bı yerde abisi gibi iiidr inşaLLah faLan dıoLardı

Bizim Higuain, Real Madrid'deki Higuain'in abisi. 3 yaş fark var aralarında.

goosfraba
21.Ağustos.2006, 18:24
@Atakan38

Real Madrid'li Gonzalo Higuain'in abisi;)

Atakan38
21.Ağustos.2006, 18:28
demekki ben kardeşi die okumusum :)

nyse bu hafta oynamaz heraLde haftaya ızLerız

anilton
21.Ağustos.2006, 18:36
demekki ben kardeşi die okumusum :)

nyse bu hafta oynamaz heraLde haftaya ızLerız

Sen git Ronaldinho'yu izle...

eXcitinG
21.Ağustos.2006, 18:39

Nerden buLuyorsunuz böyLe şeyLeri yaf :zuhaha

BlackEagle19o3
21.Ağustos.2006, 19:16

Yok onlar Grafite'yi izliceklermiş.Kısaca küçük R10...Olmadı Santiago Silva izlerler değil mi.Belki de rüyalarına Morintes,Saviola,Kone,Alves falan geliyordur.

anilton
21.Ağustos.2006, 19:20
Yok onlar Grafite'yi izliceklermiş.Kısaca küçük R10...Olmadı Santiago Silva izlerler değil mi.Belki de rüyalarına Morintes,Saviola,Kone,Alves falan geliyordur.

Yok onların hiç biri aradıkları tipte forvet değillermiş.Nilmar tam onlara göreymiş... :D

erdemzorer10
21.Ağustos.2006, 19:22
ilgilendigimiz oyuncular ortada...neyse arkadaşlar kasmayın kendinizi...

umarım Federico Bjk içn iyi bir transfer olur..yaşıda iyiymiş ..

starfreedom
21.Ağustos.2006, 19:45
Cisse, Tello, Higuain, Diatta, Ricardinho, Delgado ve Bobo. Hepsini doldurduk.

Emurafu
21.Ağustos.2006, 20:28
Bu futbolcu tamamen kapalı kutu..Sinan engin olması bir avantaj iyimi kötümü ilerde görecez...

starfreedom
21.Ağustos.2006, 20:41
Sinan Engin'e güvendiğim için pek korkmuyorum. Zaten Ribery'i de o önermişti Galatasaray'a.

eXcitinG
21.Ağustos.2006, 21:39
Sinan Engin iyi bir yönetici.Adam aLıcaz dedimi gidip aLıp geLiyor.Yönetici dediğin böyLe oLucak işte.

Varonil
21.Ağustos.2006, 22:21
Federico Higuain hayırlı olsun BJK'lilere..İnşallah yararlı bir transfer olur BJK için.

starfreedom
22.Ağustos.2006, 01:24
Real Madrid olunca, haliyle 25 milyon Dolar gibi bir rakam istiyorlar. Transfer piyasasını eğer takip ediyorsan, Real Madrid Porto'dan Pepe'yi 28 milyon Euro'ya transfer etti. Kulüpler, oyuncularına talip olan kulüp Real Madrid ise fiyatı 2-3 katına çıkarıyorlar. Sao Paulo da Real Madrid gibi zengin bir kulüp Lugano'ya talip olunca değerinin 2-3 katını istemiş, daha fazla para koparmak için...

Link son derece güvenilir bir kaynaktır. AS ve Esportes gazetelerinden kaynak gösteriyorum, Türk medyasından değil. İspanya'nın güvenilir kaynaklarıdır bunlar.

Fenerbahçe de Lugano'yu transfer ettiği zaman R. Madrid'in Lugano'ya talip olduğunu söylemişti.

Aziz Yıldırım Serhat Ulueren'e verdiği röportajda "Lugano'yu geçen sezon almak istiyorduk ama araya Real Madrid girince fiyatı yükseldi ve alamadık." demişti.

Not: Lugano'yu Real Madrid Wanderley Luxemburgo zamaninda transfer etmeyi dusunmustu. Luxemburgo kim? Brezilyali teknik direktor. Geldigi yil takima kimleri katti? Pablo Garcia, Diogo, Robinho, Baptista. Bu oyuncular simdiye kadar ne kadar basarili oldu? Pablo Garcia ve Diogo postalandi. Baptista kendisine verilen parayi hak edecek bir performans gosteremedi. Iclerinden bir tek Robinho tutunabildi. Evet Lugano'yu Real Madrid dusundu ama Luxemburgo Avrupa futbolundan haberdar olmadigi icin Lugano'yu dusundu.

Edu'ya ise Milan'dan teklif gelmedi. Italyan bir girisimci onu Milan'a satmaya calisti ancak Milan hic bir zaman Cruzeiro'ya bir teklif yapmadi. Yapacak olsa da zaten bu bir Italyan girisimdi uzerinden degil Leonardo uzerinden olurdu.

Bir oyuncunun kontrati bitmesine yakin menajerlerin ne gibi hikayeler cikarttigini en iyi bilmeniz gerekir. Gecen sezon sonunda Milan, Barcelona vs. gibi takimlar Tuncay ile ilgileniyordu cikan haberlere gore. Sonra Tuncay bunlardan cok farkli capta bir takima gitti. Bilmem anlatabildim mi?

Edit: Appiah'in CA degistirilmedi ama PA inmis. Neden oldugunu tam olarak bilmiyorum/hatirlamiyorum. Ancak eminim ki Tarik'in bir nedeni vardir..

Eh bunlar cevaplar.

aix2
22.Ağustos.2006, 01:39
Ve yeni Kartal İstanbul'da

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_ho_Higuain002.jpg

Beşiktaş'ın 3 yıllık anlaşmaya vardığı Arjantinli futbolcu Federico Higuain İstanbul'a geldi. Özel bir uçakla Genel Sekreter Kenan Öner ve Futbol Takımı Genel Manajeri Sinan Engin ile birlikte İstanbul'a gelen Higuain'i Atatürk Havalimanı'nda siyah-beyazlı taraftarlar sevgi gösterileriyle karşıladı.

Pasaport kontrolüne girmeden 9 numaralı Beşiktaş formasını giyen Arjantinli futbolcu, Türkiye'de futbol oynayacak olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, "İlk kez havalimanında bu şekilde karşılanıyorum. Buna çok şaşırdım. Umarım bundan sonra da hep böyle keyifli günler geçiririm" derken, basın mensuplarına da Türkçe olarak "En büyük Beşiktaş, şampiyon Beşiktaş" diye seslendi.

Genel menajer Sinan Engin ise teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın uzun zamandır istediği bir transferi gerçekleştirdiklerini ifade ederek, "Bir yıldız adayını getirdik. Arjantin'de çok tanınan bir futbolcudur. Bizim için çok önemli bir yıldız adayıdır. İnşallah Beşiktaş'a da çok katkıları olacak" diye konuştu.

Havalimanı çıkışında siyah-beyazlı taraftarların büyük ilgisi ile karşılaşan ve oluşan izdihamda ezilme tehlikesi yaşayan Higuain, güçlükle havalimanından çıkabildi. Çıkışta ise ellerinde maytaplar bulunan taraftarlarca omuzlara alınan Arjantinli futbolcu, daha sonra aracına bindirilerek, kalacağı otele gitti.
Taraftarlar, uzun süre "I love you Higuain" (Seni seviyorum Higuain) diye tezahüratta bulundu.

GeNç KaRTaL
22.Ağustos.2006, 01:40
24 yaşından sonra kolay kolay patlama yapılır.:icon_wink:

Formamız yakışmış Higuain'e.

eXcitinG
22.Ağustos.2006, 01:45
Uzun zamandır yanıLmıyorsam Pancu dan sonra 9 numaraLı formamız boştaydı.AiLton u saymıyorumda.Hadi bakaLım Higuain WeLcome :)

LaigLeNoiR
22.Ağustos.2006, 02:25
Higuain'e umarım 9 numarayı verirler, Gökhan'dan alıp.

Omerdinho
22.Ağustos.2006, 02:26
Higuain'e umarım 9 numarayı verirler, Gökhan'dan alıp.
Higuain 9 numarayi almis zaten.

GeNç KaRTaL
22.Ağustos.2006, 02:29
Ömer bende sana son bir şey diyeceğim koy Bobo'yu Hollanda ligine o da o kadar gol atar.:) Neyse uzamasın.

Higuain 9 numaralı forması ile inşallah bizi utandırmaz.

travis1903
22.Ağustos.2006, 02:45
evet almis 9 numarayi
ben alamaz diyordum uefa presodurlerinden dolayi ama
nasil oluyorsa almis herif 9'u
http://img231.imageshack.us/img231/3235/higuainva5.jpg

starfreedom
22.Ağustos.2006, 02:55
evet almis 9 numarayi
ben alamaz diyordum uefa presodurlerinden dolayi ama
nasil oluyorsa almis herif 9'u
http://img231.imageshack.us/img231/3235/higuainva5.jpg

Ne gibi bir presodur:confused:

GeNç KaRTaL
22.Ağustos.2006, 03:13
Gökhan Güleç herhalde 9 numara olarak kayıt edilmedi.

gahanthegod
22.Ağustos.2006, 04:01
Gulec kayit edildi, zira verilen listede vardi, ancak Avrupa'ya verilen listede forma numaralari degil, oyuncu isimleri yer alir. Takimdan biri gitti, 9 bosaldi, Higuain geldi aldi 9'u. Proseduru falan yok yani.

uAburak89
22.Ağustos.2006, 06:34
Bu higuain real madriddekimi
eger oysa son ortega ve carlostan sonra son 5 yılın en iyi transferi olur anelka falan hikaye kalır yanında

Madrid'deki Higuain 15 sene sonra falan gelir herhalde Türkiye'ye.. :D

Rodrigo Tello
22.Ağustos.2006, 07:24
Abisini getirmekte büyük başarı...

Hugo
22.Ağustos.2006, 07:33
büyük başarı değil aslında..
zaten istenmiyordu teknik direktör tarafından..

Ama bekleyip göreceğim neler yapacak. Umduğum gibi çıkarsa eser durur sahada :)

ogcj_me
22.Ağustos.2006, 07:43
Aa doğru o Gonzalo Higuaindi

besiktas1903
22.Ağustos.2006, 08:28
bu oyuncudan umutluyum boyle oyuncular alalim. yasi gecmiz sonmuz yildizlari bakiyor yonetim hep. barcelona psv real madrid bu genc yetenekleri nasil buluyorsa bizde bulalim arastiralim.

Emurafu
22.Ağustos.2006, 23:42
Abisini getirmekte büyük başarı...Getirmek büyük basarı degıl:) zaten ligin ilk 4 macında oynamadı..riverde kadroya alınmadı..

İyi oyuncumu kötü oyuncumu bunu 4 hafta sonra ögreniriz.......Sinan engin bu transferde paydası olması umutlandırıcı..

fenerbahce_1907
22.Ağustos.2006, 23:50
Büyük başarı mı?:zuhahaDalga mı geciyorsun.:D.Türkiye'deki her takımın getirebilieceği bir oyuncu Higuain.Emurafu yazmıs yukarda dedikleri cok dogru.

transatlantik
22.Ağustos.2006, 23:58
ama adam iddiali istanbul un maradonasi olabilirim demis... maraton.com.tr de

Emurafu
22.Ağustos.2006, 23:59
Fahri 1 Yıllığına Rize'de

Beşiktaş Kulübü Genel Menajeri Sinan Engin, futbolcuları Fahri Tatan'ı Çaykur Rizespor'a kiraladıklarını açıkladı.

sezonu başında Çaykur Rizespor'dan Beşiktaş'a transfer olmuştu.

Öte yandan Sinan Engin, yeni sezonda takımda düşünülmeyen isimlerden Mustafa Doğan, Gökhan Güleç ve Ali Tandoğan için de gelecek teklifleri değerlendireceklerini söyledi.

Çaykur Rizespor basın sözcüsü Aykut Ferah, yaptığı açıklamada, Altan Aksoy ve Victoria Rave'den sonra daha önce de Çaykur Rizespor forması giyen Fahri Tatan'ı Beşiktaş Kulübü ile yapılan görüşmeler sonrası bir yıllığına kiraladıklarını söyledi.

Ferah, Fahri'nin her zaman başarılı bir futbolcu olduğunu belirterek, ''Fakat Beşiktaş'ta son zamanlarda istediği şansı bulmadı. Bizim de her zaman onun gibi kaliteli bir futbolcuya ihtiyacımız vardı. Beşiktaş ve Fahri ile yaptığımız görüşmeler sonrası kendisi bir yıllığına kiralık olarak yeniden takıma geri döndü'' dedi.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Ferah, ''Bize katkı sağlayacağına inandığımız futbolcularla görüşmelerimiz devam ediyor. Güçlü bir kadro oluşturma çabalarımız sürüyor. Taraftarımızın hiçbir endişesi olmasın'' diye konuştu

starfreedom
23.Ağustos.2006, 00:06
Gökhan Güleç gitmesin ya! Yani bonservisiyle verilmesin. Kiralık olabilir.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
"İstanbul'un Maradonası olacağım"

Beşiktaş'ın yeni transferi Federico Higuain BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde kendini 3 yıllığına Beşiktaşlı yapan sözleşmeye imza attı.

Türkiye'ye geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Federico Higuain şunları söyledi: "Beşiktaş'a geldiğim için çok mutluyum. Bu kadar kameranın burda olmasında ne kadar büyük bir yerde olduğum ortaya çıkıyor. Benim bu kadar uzak bir ülkeye gelmemin amacı tatil değil, buraya başarı kazanmaya geldim. Kazanabileceğimiz tüm şampiyonlukları kazanmak için çabalayacağız. Bunun için elimden gelen herşeyi yapacağımı söyleyebilirim.

"İNŞALLAH İSTANBUL'UN MARADONASI OLURUM"

Benim de böyle bir değişikliği ihtiyacım vardı. Arjantin'in Maradonası değil ama inşallah İstanbul'un Maradonası olurum. Uluslararası maçlarda oynamayan bir takımın bana fayda getirmeyeceğini düşünüyorum ve Beşiktaş bana çok sıcak yaklaştı bu nedenle İstanbul'a geldim. Havaalanın'da gördüğüm karşılama benim bugüne kadar görmediğim birşeydi. Bu kadar sevgiye, sahada futbolumla yani en iyi yaptığım şeyle karşılık vermem gerektiğini hissediyorum. Arkadaşlarımın da yardımıyla goller atarak, takıma katkı sağlayacağıma inanıyorum.

Rekabetin olmadığı yerde başarı olmaz. Bizim takımımızda da başarı olması lazım, hocamız eşit olarak en iyi olanı ilk 11'e alacaktır. Dünyadaki tüm futbolcular birbirleriyle rekabet ederler, önemli olan bu rekabetin eşit şekilde olmasıdır. Ben de ilk 11'e girmek için elimden geleni yapacağım.

Takım arkadaşlarım kolay olması amacıyla ilk adım olan Federico'nun kısaltması olna Fede diye seslenirler.

"TÜRKÇE ÖĞRENECEĞİM"

Takımda benim gibi düşünen, benim dilimde konuşan insanların olması tabiki avantaj ama ben yalnızca bu kişilerle diyalog kuracağım diye birşey yok. En kısa zamanda Türkçe öğrenip çevremdeki herkesle iletişim kurmak istiyorum.

Higuain, Beşiktaş'ta 9 numaralı formayı giyecek.

CeNTeR_TR
23.Ağustos.2006, 00:16
Fahri 2.yuvasına dönmüş..İyi oldu...Gökhan'ın kiralık gitmesi iyi olur bence :)

GeNç KaRTaL
23.Ağustos.2006, 00:19
Fahri zaten bu sene fazla forma şansı bulamayacaktı.İyi oldu.Diğer oyunculardan Gökhan Güleç'inde kiralanması lazım.

gahanthegod
23.Ağustos.2006, 05:47
Büyük başarı mı?:zuhahaDalga mı geciyorsun.:D.Türkiye'deki her takımın getirebilieceği bir oyuncu Higuain.Emurafu yazmıs yukarda dedikleri cok dogru.

Allah Allah. Onemli olan oyuncuyu kimin getirip getirmeyecegi mi? Yoksa o oyuncunun takima saglayacagi yarar mi?

Ne starlar gorduk biz 3 mac oynayip topuklari kiclarina vura vura bu ulkeden kacan. Bos islere takmayalim.

Rodrigo Tello
23.Ağustos.2006, 16:45

Bana göre bi başarı ! Neden biliyomusun ? Türkiye'de hicbir takım Beşiktaş gibi 21 23 yasında yabancı oyuncu alamıyo riske edemiyo.Ama Beşiktaş bunu rahatlıkla yapıyo bu benim için bir basarı sayılır...!

Higuain cok yararlı olacak cook...

eXcitinG
23.Ağustos.2006, 16:48
Bobo geLdiğinde de kim bu feLan deniLmişti.Şimdi ise Bobo gösterdiği performans iLe diğer rakip takımLarımızın da beğenisini kazanmış durumda.Higuain den de benzer bir performans gösterip eLeştiren arkadaşLarımızı haksız çıkarmasını bekLiyoruz ;)

onur1990
23.Ağustos.2006, 17:03
bence bu sene beşiktaşın transfer ettiği en yararlı olacak kişi

DeNiZ_1903
23.Ağustos.2006, 17:11
Bobo geLdiğinde de kim bu feLan deniLmişti.Şimdi ise Bobo gösterdiği performans iLe diğer rakip takımLarımızın da beğenisini kazanmış durumda.Higuain den de benzer bir performans gösterip eLeştiren arkadaşLarımızı haksız çıkarmasını bekLiyoruz ;)

Çok doğru bobo ilk geldiğinde bu kim hiç bir iş yapmaz diyordum o antalya maçından sonra herşey değişti şimdi herkes peşinden koşuyor yıldızımı kendimiz yararttık higuainide yıldız yapabiliriz arjantinde çok tanınmış bi futbolcu olduğunu duymuştum ama Beşiktaş'ın kanatlarının bu kadar iyi çalıştığı dönemde uzun forvet de alınabilirdi , higuainin bitiriciliği de harika izlediğim kadarıyla başarılı olucağına inanıyorum (::)

GeNç KaRTaL
23.Ağustos.2006, 19:42
Eğer Higuain'de Bobo gibi başarılı olursa bundan sonra alacağımız her gen. yabancıya oo Beşiktaş almışsa tamamdır gözüyle bakılır.

Emurafu
23.Ağustos.2006, 20:49
Kimse yabancı oyuncu elestirmiyor elestirmek zaten iyi olmaz çünkü ezbere olur 10 mac sonra konusuruz........Büyük basarı dedigi için hosuma gitmedi o çümle...Evet genc almanız cok iyi...İnsallah buda bobo gibi olur ama her genc oyuncu yıldız olacak diye birsey yok maya tutmayadabilir:)

Bobo açıklaması
Beşiktaş Kulübü'nden, Bobo'nun takımdan ayrılacağı iddialarına karşı yapılan açıklamada, ''Bobo, Beşiktaş'ın sözleşmeli ve çok değerli futbolcusudur. Takım arkadaşları ile birlikte takımımızı hedeflerine ulaştıracak yüksek performansını sergilemeye devam edecektir'' denildi. Siyah-beyazlı kulüp, bugünkü bazı gazetelerde, ''Higuain tutarsa Bobo gidecek'' başlığıyla yayınlanan haberlerle ilgili internet sitesinden açıklama yaptı.

''Yeni sezona yüksek performansla başlayan ve takımımız için çok önemli bir oyuncu olan Bobo ile ilgili, medyada camiamızın ve futbolcumuzun motivasyonunu menfi olarak etkilemek için kasten asılsız haberler yer almaya devam etmektedir'' denilen açıklamada, daha sonra şu ifadelere yer verildi: ''Yıldız futbolcumuz için gelen transfer tekliflerini kabul etmediğimizi ve Bobo'nun takımımızda kalacağını zaman zaman açıklamamıza rağmen, basında hala bu tarz asılsız haberlerin devam etmesini manidar ve kasıtlı bulmaktayız.

Sezona her zaman olduğu gibi büyük hedeflerle başlayan takımımızı yeni transferlerle güçlendirirken, amacımız bu hedeflere ulaşmak için kadromuzu zenginleştirmektir. Bu anlamda Higuain'ı da Bobo gibi takımımıza faydalı hizmetlerde bulunması, puanlar kazandıracak golleri atması için renklerimize bağladık. Bu vesile ile bir kez daha tekrarlıyoruz ki, Bobo, Beşiktaş'ın sözleşmeli ve çok değerli futbolcusudur. Takım arkadaşları ile birlikte takımımızı hedeflerine ulaştıracak yüksek performansını sergilemeye devam edecektir. Camiamızın ve spor kamuoyunun bu tür senaryo mahsulü, asılsız ve kasıtlı haberlere itibar etmemesini saygıyla duyururuz.''
23.08.2007

Kaynak : AA

BlackEagle19o3
23.Ağustos.2006, 21:24
Fotospor hele delirtecek beni:mad:.Güya Bobo gidecek yerine yabancı bir stoper alıncakmış:zuhaha

starfreedom
23.Ağustos.2006, 21:56
Yahu fotospor gibi utanmaz, yalancı, adi bir gazete var mı şu dünyada

eXcitinG
23.Ağustos.2006, 22:16
Yahu fotospor gibi utanmaz, yalancı, adi bir gazete var mı şu dünyada

Var Fotomaç :zuhaha

ChAoS
26.Ağustos.2006, 19:55
http://www.sporx.com/images/1/29/4393_B_burak-yilmaz010.jpg
Burak Yılmaz'dan şok karar. Geçen sezon Jean Tigana'nın gözdesi olan genç futbolcu, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'dan beklediği şansı bulamayınca Beşiktaş'tan ayrılma kararı aldı. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre: "22 yaşındaki orta saha oyuncusu, menajerine talimat vererek kendisine kulüp bulmasını istedi.

Geçen sezon 34 maçın 30'unda oynayan ve bunların 23'ünde ilk 11'e giren Burak Yılmaz, bu sezon geride kalan 3 karşılaşmanın sadece 1'inde 45 dakika forma giyebildi. Son olarak Gaziantepspor maçında kadro dışı kalınca iyice morali bozulan genç futbolcu, "Artık Ertuğrul Sağlam'ın benden yararlanmayacağı kanısına vardım" dedi.

Sağlam bana "Kal" dedi

Menajerinin Beşiktaş Kulübü yetkilileri ile görüşerek durum değerlendirmesi yaptığını belirten Burak, "Tigana döneminde alkışlanan bir futbolcu olarak, bu yıl kadroya bile girememek beni üzüyor. Daha gencim. Mutlaka hatalarım, eksiklerim olacak ama ben kadro dışı kalacak oyuncu değilim" dedi. Burak, sezon başında Fransa ve Almanya'dan yanı sıra yurt içinden bazı takımlardan transfer teklifleri aldığını vurgulayarak, sözlerini şöyle tamamladı:

"Gelen teklifler gerçekten ciddiydi. Fakat Ertuğrul Sağlam benden faydalanacağını söyleyince hepsini reddettim. Ben buraya futbol oynamaya geldim. Beşiktaş'ta yedek kulübesinde oturmak bile bir şereftir ama kadro dışı kalmak insanın psikolojisini bozuyor. Kulüp yönetimi ile görüşüp, oynayabileceğim bir takıma gönderilmem için izin isteyeceğim."
27.08.2007

Kaynak : Hürriyet

transatlantik
26.Ağustos.2006, 19:57
kiralamak en iyisi olur iki taraf icin...

ChAoS
26.Ağustos.2006, 20:01
Bence satılsın bu oyuncuda yetenek filan yok.

erdemzorer10
26.Ağustos.2006, 20:05
acaba Kalli burak ı istemezmi...? yada Bjk yönetimi bi kolaylık saglarmı acaba bu konuda ...açıkçası çok isterim..

ChAoS
26.Ağustos.2006, 20:06
acaba Kalli burak ı istemezmi...? yada Bjk yönetimi bi kolaylık saglarmı acaba bu konuda ...açıkçası çok isterim..

Keşke alsanız Burak'ı paf takım için çok yararlı olur.

erdemzorer10
26.Ağustos.2006, 20:08
Keşke alsanız Burak'ı paf takım için çok yararlı olur.

bu çocukta iş var ama bi patlama yaptıktan sonra söndü..devamını getiremedi..kalli bunu adam eder :)

BlackEagle19o3
26.Ağustos.2006, 20:11
Bence gitmeli.Batuhan'ı kullanmak daha akıllıca;)

ChAoS
26.Ağustos.2006, 20:12
bu çocukta iş var ama bi patlama yaptıktan sonra söndü..devamını getiremedi..kalli bunu adam eder :)

Bu adamda hiçbirşey yok at gibi koşar anca sahada başka hiçbir işe yaramaz , beşiktaş maçlarında taraftarı en çok çıldırtan adamdır kendisi .

eXcitinG
26.Ağustos.2006, 20:13
Gitsin zaten bundan sonra ne köy oLur kendisinden ne Kasaba..

GeNç KaRTaL
26.Ağustos.2006, 20:22
Kiralık gitsin bence.Son bir şans verilsin.Eğer kiralık gittiği yerde istenilen performansı yakalayamazsa satılsın.

erdemzorer10
26.Ağustos.2006, 20:26
Bu adamda hiçbirşey yok at gibi koşar anca sahada başka hiçbir işe yaramaz , beşiktaş maçlarında taraftarı en çok çıldırtan adamdır kendisi .

zaten böyle bir transfere pek ihtimal vermiyorum sdce iyi olabilr diye düşndm...ama dedigin kadar kötüyse gelmesn daha iyi ;)

transatlantik
27.Ağustos.2006, 05:39
mehmet yildiz transferi askiya alinmis,sinan engin acikladi...

El Comandante
27.Ağustos.2006, 05:44
Burak ve Galatasaray ?

Amann amann.Ismi bizim takimla anilirken bile insanin tüyleri diken diken oluyor :p Onun gibi bir futbolcu bizim takima ancak taraftarlari fitik etmek icin gelir ;)

GeNç KaRTaL
27.Ağustos.2006, 05:47
Adamdan rakip takımın taraftarı bile illallah etti.:D

Şaka bir yana alttaki arkadaşında dediği gibi özgüven "0" Burak'ta.Biraz özgüven onu gerçek haline getirecektir.

anilton
27.Ağustos.2006, 05:53
Kendine olan bütün özgüveni kaybolmuş durumda Burak'ın.İhtiyacı olan tek şey bir gol.Gerisinin geleceğinden şüphem yok...

LaigLeNoiR
27.Ağustos.2006, 09:55
"Mehmet Yıldız'ı askıya aldık"

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, Sivassporlu Mehmet Yıldız ile ilgilendiklerini ancak bu transferi kulübünün istediği yüksek bonservis nedeniyle askıya aldıklarını söyledi.
Engin, siyah beyazlı takımın bu akşam gerçekleştirdiği antrenmanda basın mensuplarıyla yaptığı sohbette Sivasspor'un başarılı golcüsü Mehmet Yıldız ile ilgililendiklerini belirterek, "Mehmet Yıldız birara gündemimize geldi. Ancak Sivasspor 1,5 -2 milyon Euro'ya yakın bonservis bedeli isteyince bu transferi askıya aldık. Ben bu futbolcunun Beşiktaş'a yararlı olacağına inanıyorum. Yerli bir forvet oyuncusu olarak çok etkili bir isim. Beşiktaş'ta görmek isterim" dedi.
Engin ayrıca takımdan bazı futbolcuları göndermek istediklerini de vurgulayarak, "Ancak istediğimiz teklifleri alamadığımız için bu düşüncemizi gerçekleştiremiyoruz. Biz Ertuğrul Sağlam ile 100. yıldaki şampiyonluğumuzun öncesinde yaptığımız gibi bir kadro temizliğine gitmek istiyoruz. O dönem siyah beyazlı takımda oynayan bir çok oyuncuyla yollarımızı ayırmış ve yeni bir oluşum gerçekleştirmiştik. Transfer dönemi sona ermeden bu yıl da kadroda böyle bir değişikliğe gidebiliriz" şeklinde konuştu

27.08.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

BlackEagle19o3
27.Ağustos.2006, 10:02
M.Yıldız gelirse iyi bir yedek olur.Burak'a yol görülür.Bobo-Higuain'e alternatif olarak Nobre-M.Yıldız hiç de fena olmaz;)

LaigLeNoiR
27.Ağustos.2006, 10:03
Ben istemem şahsen Yıldız'ı,

BlackEagle19o3
27.Ağustos.2006, 10:04
Ben istemem şahsen Yıldız'ı,

Ben de istemem ama takasta G.Güleç kullanılcakmış:p.Para verilcikse alınmasın;)

LaigLeNoiR
27.Ağustos.2006, 10:06
Çok itici bir oyun tarzı var bana göre.

anilton
27.Ağustos.2006, 18:48
Mehmet Yıldız Türkiye Liglerindeki sert,sağlam ve güçlü savunmacılarla baş edebilen ender futbolculardan.Gelirse büyük yararı olacağını düşünüyorum...

ChAoS
27.Ağustos.2006, 18:53
Bana mehmet yıldız biraz balon gibi geldi şişti şişti bize gelincede patlayıp sönebilir
Bunun örneklerini beşiktaş çok yaşadı zamanında.

Emurafu
27.Ağustos.2006, 19:36
Mehmet yıldıza suan ne fenerbahce nede besıktasın ihtiyacı var Dogrusunu söylemek gerekirse Galatasarayın cok ihtiyacı var ama almak zor..Zaten sivas satmaz onu..Eger yedek kalacaksa hiç bir takıma gelmesin:)

DeNiZ_1903
27.Ağustos.2006, 19:37
Burak Yılmaz gibi sonu olmasını istemem bırakın kalsın adam takımında

nerazzuri
27.Ağustos.2006, 19:37
Gökhan Güleç daha kaliteli. Mehmet Yıldız'a hiç gerek yok.

goosfraba
27.Ağustos.2006, 20:34
BOBO FENER’E

BEŞİKTAŞ’IN ele avuca sığmayan golcüsü Bobo için Fenerbahçe büyük sürpriz hazırlığında... Siyah-beyazlı yönetimin 9 milyon euroya St. Etienne’e satmadığı Brezilyalı golcü konusunda Fenerbahçeli yöneticilerin ‘el altından’ ezeli rakiplerine haber uçurdukları ve nabız yokladıkları öne sürülüyor... FENERBAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım’ın da ikna olduğu Bobo konusunda Beşiktaşlı yöneticilerin Zurich maçını bekledikleri, Şampiyonlar Ligi’ne girilmesi halinde bu oyuncuyu satmayacakları bildirildi. Öte yandan bu haberleri öğrenen Beşiktaşlı taraftarların yönetime büyük tepki gösterdikleri de sızan bilgiler arasında.

http://efsanefotospor.com/images_content/2007-08/28/ma/c14176.jpg

Fotospor

GeNç KaRTaL
27.Ağustos.2006, 20:36
Zaten alamamışız.

Yuh be kardeşim bu kadar da olmaz.Bjk yönetiminin ikna olmuş gibi göstermek için okurların süper salak olmaları gerekiyor.Bu kadarıda yeter ama.:mad:

BlackEagle19o3
27.Ağustos.2006, 21:30
Ya harbiden bu fotospor yüzünde ceza alacam bir gün:mad:.Fotospor ve Fox tv beni deli ediyor.Böyle habercilik mi olur:mad:

ChAoS
27.Ağustos.2006, 22:45
Rüyamda görsem inanmam.

transatlantik
27.Ağustos.2006, 22:57
fotospor ben tuvalet kagidi diye bile kullanmam fox ise amerika versiyonu bile cok kolpa...

anilton
27.Ağustos.2006, 23:00
Kulübümüz’den Açıklama
28.08.2007 12:43

Bugün Fotospor gazetesinde, “Bobo Fener’e” başlığı ile yayımlanan asılsız haberle ilgili olarak Kulübümüz’ün açıklamasıdır.
“Fotospor gazetesinin 25.08.2007 tarihinde “Bobo Satıldı Mı?” başlılıklı haberinin gerçekleri yansıtmadığını ve bir senaryodan ibaret olduğunu kamuoyuna açıklamamıza rağmen, aynı gazete bugün “Bobo Fener’e” başlıklı bir yalan habere daha imza atarak, kamuoyunu yanıltmayı sürdürmüştür.

Bu haberde iddia edildiği gibi, Kulübümüz’ün Bobo’yu Fenerbahçe’ye satması asla söz konusu değildir ve olamaz.

Zürih maçımız öncesinde kasıtlı olarak yapılan bu yalan haberlere Camiamız’ın inanmamasını rica eder, bu tarz asparagas haberlerin devam etmesi halinde Kulübümüz’ün ağır yaptırımlar uygulayacağını ve hukuki haklarını arayacağını kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.”

BEŞİKTAŞ JK

besiktas1903
28.Ağustos.2006, 19:04
Gökhan Güleç Denizlispor'da

Bir çok kulübün peşinde koştuğu Gökhan Güleç, Denizlispor ile kiralık olarak anlaştı. Yapılan görüşmeler sonrası Ege temsilcisinde forma giyecek olan Güleç’in Beşiktaş’tan alacağı ücreti Denizlispor Kulübü ödeyecek. Güleç, “Burada kendimi bir kez daha kanıtlayıp, önümüzdeki sezon çok daha iyi ve hazır olarak geri döneceğim” görüşünü dile getirdi.

kaynak fanatik

iy oldu bence. gorecegiz burda iy oynar mi oynamazmi.

GeNç KaRTaL
28.Ağustos.2006, 19:08
Güleç için iyi oldu.İnşallah Denizli'de çok iyi oynayıp eski günlerine döner.

eXcitinG
28.Ağustos.2006, 20:21
Şu fotospor ciddi ciddi iyice kendisinden geçmiş sanırım.Yani sırf haber oLsun diye haber de yapıLmaz artık birisi şu gazeteyi durdursun :)

transatlantik
28.Ağustos.2006, 21:22
fotosporun tiraji 50 binlerde seyrediyo zaten...

ataman5
30.Ağustos.2006, 23:43
yaa bu kadar göz göre yalan asparagastan geçti artık laf kelime yok artık batasıcalara..

Mirza
31.Ağustos.2006, 16:49
Mesaj Kontrol Noktası.

Rodrigo Tello
31.Ağustos.2006, 22:33
Nobre'yi satmıyoruz

Beşiktaş Kulübü, Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön elemede İsviçre'nin FC Zürih takımıyla yapılan rövanş maçındaki disiplinsiz hareketi nedeniyle kadro dışı bırakılan Nobre'yi satmayı düşünmüyor.

Siyah-beyazlı futbol takımın genel menajeri Sinan Engin, FC Zürih maçında teknik direktör Ertuğrul Sağlam tarafından son anlarda oyuna dahil edilmek istenen, ancak oyuna girmeyen ve bu nedenle süresiz kadro dışı bırakılan Nobre'yi herhangi bir takıma vermeyi düşünmediklerini söyledi.

Engin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Nobre'nin, takım hedefleri içinde yer alan bir oyuncu olduğunu belirterek, ''Nobre, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile bir görüşme yapmadı. Ama kendisi çok üzgün. Şimdilik kadro dışı. Ama ileride duruma bakacağız. Zaten bu oyuncunun transferi konusunda henüz bize gelen resmi bir teklif de yok'' diye konuştu.

Kaynak: AA

GeNç KaRTaL
01.Eylül.2006, 03:46
İnşallah durumu düzelir.Nobre iyi oyuncu.

LaigLeNoiR
03.Eylül.2006, 00:23
Beşiktaş Transfer konusu sessizliğini koruyor, :)

Acaba BJK son anda Mehmet Yıldız'ı alabilir mi ?

Rodrigo Tello
03.Eylül.2006, 00:36
Ne zaman bitiyo transfer dönemi ? Valla hiç belli olmaz patlatabilir bi oyuncu.

sitte
03.Eylül.2006, 00:41
Transfer döneminin bitmesine 31 dakika kaldı...:D..:D..

Rodrigo Tello
03.Eylül.2006, 00:48
Cok varmıs ya :D Beşiktaş transfer dönemini kapattı...

sitte
03.Eylül.2006, 01:09
SON 5 DAKİKA ....RAHAT OLUN DAHA VAR YA:D

Mirza
03.Eylül.2006, 02:06
Transfer sezonu saat 18:00 itibarı ile bittiği için kilitli.

LaigLeNoiR
09.Ağustos.2007, 03:03
Starfreedom -

Tello ve Cisse hakkında ne diyorsun Sheriff-BJK maçından sonra ?:)

BlackEagle19o3
09.Ağustos.2007, 12:40
Tello ve Cisse'yi bırakın artık:p.Pantelic süper olur;;)

starfreedom
09.Ağustos.2007, 12:43
Starfreedom -

Tello ve Cisse hakkında ne diyorsun Sheriff-BJK maçından sonra ?:)

:smismileyiw2:

GeNç KaRTaL
09.Ağustos.2007, 13:05
Gökhan Güleç Kiralık Verilecek
09.08.2007 - 08:38:11 | Kaynak: LigTV
Gökhan Güleç Beşiktaş´a veda ediyor. Siyah beyazlı takımın genç golcüsü, bugün yönetimle bir görüşme yaparak takımdan ayrılmak istediğini söyledi. Yöneticiler de Gökhan Güleç´in talebine olumlu yanıt verdi.

Saat 20.00’de oynanacak Sheriff maçı öncesi yöneticilerle görüşen Gökhan Güleç takımdan ayrılmak istediğini bildirdi.

Gökhan, yöneticilerle yaptığı toplantıda Ertuğrul Sağlam´ın tek forvetli sisteminde forma şansının çok düşük olduğunu söyleyerek başka bir takıma 1 yıllığına kiralanmak istediğini açıkladı. Yedek kulübesinde beklemektense başka bir takımda futbol oynamayı tercih ettiğini belirten genç golcüye Beşiktaş yönetimi de olumlu yanıt verdi.

Gökhan Güleç´in durumunun takım İstanbul´a döndükten sonra netleşmesi bekleniyor.

Rodrigo Tello
09.Ağustos.2007, 13:13
Daha yası genc önünde cok uzun sseneler var.İyi bir takıma kiralık verelım.Seneye bomba gibi olur.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bobo'ya kanca

Bordeaux'dan sonra Alman kulübü de 10 milyon euro'luk teklifle geldi Sheriff'e attığı iki golle turu getiren Brezilyalı için yönetim "Hayır" dedi.

UEFA GARANTİ OLDU
Beşiktaş, Sheriff'i yenerek Şampiyonlar Lig yolunda Zürih'in rakibi olurken, maçın yıldızı Bobo'ydu. Brezilyalı oyuncu iki gol atarak turu müjdeledi. Bobo'nun yükselen formu, Avrupa'nın dikkatinden de kaçmıyor. Fransa'dan sonra Almanya da kapıyı çaldı.

HAYATTA SATMAYIZ
Bordeaux'dan sonra Alman ekibi Stuttgart'ın
da Bobo'yu istediği öğrenildi. Stuttgart, 22 yaşındaki oyuncu için 10 milyon euro'yu gözden çıkardı. Ancak Beşiktaş yönetimi, büyük hedefler doğrultusunda Bobo'yu kesinlikle satmayacağını Alman kulübüne bildirdi.

Vahap HACIOĞLU

eXcitinG
09.Ağustos.2007, 14:10
Bu bobo yu biz eğer bu formunu devam ettirirse geLecek sezon 15 miLyon Avro ya satarız.

starfreedom
09.Ağustos.2007, 14:28
Gelecek sezon 15 milyon euro'ya satılır bence.e Sonra Zago bize bir tane daha bulur bobo gibi:)

ivan
09.Ağustos.2007, 15:15
BObo zaten Türkiyenin Brezilyaya yarı finalde elendiği turnuvada dikkatleri çekmişti Tiganada hemen aldırdı Eğer gitmek isterde satmazsa beşiktaş Kontratı bitincee bedavaya kaçacak elinden iyi paraya satması lazm....Gökhan güleçe çok önem veriodu tigana ama bu sene güleç 18e bile giremez daha doğrusu Sağlam oynatmaz inş. hayırlı olur daha çok genç

Rodrigo Tello
09.Ağustos.2007, 15:17
Arkadasım sen iyimisin ? Bobo dün Ben bi yere gitmek istemiyorum dedi.Ayrıca Sözlesmesi bir yıl uzatılıcak.

ST Etienne peşimizi bırakmıyor!..

Beşiktaş'ta transfer hareketliliği bitmiyor. Siyah beyazlı ekipte bir yandan yabancı forvet arayışı sürerken, diğer taraftan da kadrosunda bulunan futbolculara teklif gelmeye devam ediyor.

Fransa'nın ST Etienne kulübü, Bobo'nun ardından Gökhan Zan'a da resmi olarak transfer teklifinde bulundu. Siyah beyazlı kulube Gökhan Zan için 4 milyon Euro bonservis bedeli teklif eden Fransız kulübünün, Beşiktaş yönetiminden kesin bir cevap almadığı ve beklemede olduğu öğrenildi. Gökhan Zan'ın, sık sık sakatlık problemi yaşaması ve bu nedenle sürekliliğinin olmaması sebebiyle siyah beyazlıların bu futbolcuyu elden çıkarması da ihtimaller dahilinde gözüküyor. Siyah beyazlı yönetimin, önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili kesin kararını vermesi bekleniyor.

Hatırlanacağı üzere, ST Etienne kulübü Bobo için de 7 milyon Euro'ya kadar çıkan bir transfer teklifinde bulunmuştu. Ancak Beşiktaşlı yöneticilerin Bobo ile yaptıkları son görüşmenin ardından bu futbolcunun alacağı ücretin artması sonucu, Brezilyalı oyuncu siyah beyazlı takımda kalmaya karar vermişti. Bobo, dün akşam oynanan FC Sheriff Tiraspol karşılaşması sonrası yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ta kalmak istediğini kamuoyuna açıklamıştı.

Kaynak: DHA

Aşk-ı Şehir
09.Ağustos.2007, 15:19
Bobo mutlu gözüküyor ;;) ve yönetimin göndereceğini sanmıyorum en azından Sinan Engin göndermez ;;)

LaigLeNoiR
09.Ağustos.2007, 15:50
Bobo'nun 2010'a kadar sözleşmesi mevcut, yönetim bu süreyi 2011'e çıkarmayı istiyor.

Varonil
09.Ağustos.2007, 16:01
Fransızlar'ın gözü Kartal'da
Beşiktaş'ta transfer hareketliliği bitmiyor. Siyah beyazlı ekipte bir yandan yabancı forvet arayışı sürerken, diğer taraftan da kadrosunda bulunan futbolculara teklif gelmeye devam ediyor. Fransa'nın ST Etienne kulübü, Bobo'nun ardından Gökhan Zan'a da resmi olarak transfer teklifinde bulundu. Siyah beyazlı kulube Gökhan Zan için 4 milyon Euro bonservis bedeli teklif eden Fransız kulübünün, Beşiktaş yönetiminden kesin bir cevap almadığı ve beklemede olduğu öğrenildi. Gökhan Zan'ın, sık sık sakatlık problemi yaşaması ve bu nedenle sürekliliğinin olmaması sebebiyle siyah beyazlıların bu futbolcuyu elden çıkarması da ihtimaller dahilinde gözüküyor. Siyah beyazlı yönetimin, önümüzdeki günlerde bu konuyla ilgili kesin kararını vermesi bekleniyor.

Hatırlanacağı üzere, ST Etienne kulübü Bobo için de 7 milyon Euro'ya kadar çıkan bir transfer teklifinde bulunmuştu. Ancak Beşiktaşlı yöneticilerin Bobo ile yaptıkları son görüşmenin ardından bu futbolcunun alacağı ücretin artması sonucu, Brezilyalı oyuncu siyah beyazlı takımda kalmaya karar vermişti. Bobo, dün akşam oynanan FC Sheriff Tiraspol karşılaşması sonrası yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ta kalmak istediğini kamuoyuna açıklamıştı.

09.08.2007

Kaynak : DHA

Del Piero_10
09.Ağustos.2007, 16:05
Sezon sonu satılacaktır bence.

Rodrigo Tello
09.Ağustos.2007, 16:26
5 milyon'a satarız diye dusunuyorum...

eXcitinG
09.Ağustos.2007, 16:36
NormaL şartLar aLtında bu performansı Portekizde feLan gösterse Bobo 25 e biLe gider.Ama sonuçta bizim Ligimizden çıkacağı için asLında satıLması gereken rakam 10-15 oLması gerekirken hakLısın 5 e anca satarız.Ama bobo nun ben en kötü ihtimaLLe bu sezon sonuna kadar yada oLmadı geLecek sezon sonuna kadar bizde kaLacağını düşünüyorum.

Rodrigo Tello
09.Ağustos.2007, 16:54
NormaL şartLar aLtında bu performansı Portekizde feLan gösterse Bobo 25 e biLe gider.Ama sonuçta bizim Ligimizden çıkacağı için asLında satıLması gereken rakam 10-15 oLması gerekirken hakLısın 5 e anca satarız.Ama bobo nun ben en kötü ihtimaLLe bu sezon sonuna kadar yada oLmadı geLecek sezon sonuna kadar bizde kaLacağını düşünüyorum.

Daha iyisini bulamadan satarsak cok tepki alır yönetim.Ama daha iyisini bulursak neden olmasın ! Bu sezon satılmaz....

eXcitinG
09.Ağustos.2007, 17:15
Daha iyisini bulamadan satarsak cok tepki alır yönetim.Ama daha iyisini bulursak neden olmasın ! Bu sezon satılmaz....

Daha iyisini buLup bekLemeye gerek yok ki 10-15 civarına satarsak zaten nasıL oLsa o paraya çok iyi adamLar buLunur.Değinmek istediğim konu asLında farkLıydı.:0:

Bi de bobo nun kendini geLiştirmesi de çok güzeL.İLk geLdiğinde neydi şimdi ne ve ne oLacak.Çok iyi bir iş başardı Bobo.

Rodrigo Tello
09.Ağustos.2007, 17:39
Daha iyisini buLup bekLemeye gerek yok ki 10-15 civarına satarsak zaten nasıL oLsa o paraya çok iyi adamLar buLunur.Değinmek istediğim konu asLında farkLıydı.:0:

Bi de bobo nun kendini geLiştirmesi de çok güzeL.İLk geLdiğinde neydi şimdi ne ve ne oLacak.Çok iyi bir iş başardı Bobo.

Evet öyle fakat,10-15 civarına satarız ama gidipde 10-15 e 27 yasında falan adam alırsak hiç anlamı kalmaz.Bobo gibi adamları bulup ucuz maliyete almak gerekir...

starfreedom
09.Ağustos.2007, 18:59
Zago Bobo'yu bize getirirken " bizim oralarda bunlardan cok var" demişti. Artık aynısından bir tane daha önerir :)

Mirza
09.Ağustos.2007, 19:31
Arkadaslar mesaj sayinizi artirmak icin mesaj atmayin. Transfer sezonu bittiginde GMA`a gonderilecek bu konular.

uAburak89
09.Ağustos.2007, 20:59
Beşiktaş'ta takımdan ayrılacak futbolcular belli oldu ve Gökhan Güleç ile Mustafa Doğan'dan kendilerine kulüp bulmaları istenirken, Can Erdem'in ise kiralık olarak kendisini isteyecek bir kulübe verileceği açıklandı.

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, bugün 3 futbolcuyla bir görüşme yaptıklarını belirterek, ''Gökhan Güleç ve Mustafa Doğan'dan kendilerine kulüp bulmalarını istedik. Bu iki futbolcuyu bonservisiyle vereceğiz. Genç oyuncu Can Erdem'i ise kiralayacağız. Bugün yaptığımız görüşmede bu 3 futbolcudan kendilerine kulüp bulmalarını istedik'' diye konuştu.

Bu arada kiralık olarak gönderilmesi beklenen Mehmet Sedef ise takım da kaldı.

Mirza
09.Ağustos.2007, 21:18
Mustafa Doğan'da bir yerde tutunamadı.

RoNNiE91
09.Ağustos.2007, 21:21
Gökhan Güleç'i vermemeleri gerek bence.Gelecek vaadeden bir futbolcu.Zaten forvet eksiğimiz var.Birde Gökhan giderse hepten kötü olur.

LaigLeNoiR
09.Ağustos.2007, 21:22
Mehmet Sedef,Gökhan Güleç,Can Erdem kiralanacak,
Mustafa Doğan satılacak.

ivan
09.Ağustos.2007, 21:37
Gökhan Güleç bonservisiylee verilecek dedi biraz önce KanalD Yazık olacak hem çok genç hemde geleceği var

uAburak89
09.Ağustos.2007, 21:42
Mehmet Sedef,Gökhan Güleç,Can Erdem kiralanacak,
Mustafa Doğan satılacak.

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, bugün 3 futbolcuyla bir görüşme yaptıklarını belirterek, ''Gökhan Güleç ve Mustafa Doğan'dan kendilerine kulüp bulmalarını istedik. Bu iki futbolcuyu bonservisiyle vereceğiz.

Emurafu
09.Ağustos.2007, 21:53
Sizde Rus takımlarına satın iyi para veriyorlar:D:D

GeNç KaRTaL
09.Ağustos.2007, 22:16
Güleç kiralık verilmeli.

eXcitinG
09.Ağustos.2007, 23:13
Gökhan güLeç satıLsada oLur.Ben bir potansiyeL göremiyorum o adamda.Mustafa doğanın gönderiLmesi de yerinde bir karar.

GeNç KaRTaL
09.Ağustos.2007, 23:36
İlk geldiği sezon çok iyiydi.Kim ne derse desin yetenekli bir futbolcu Gökhan.Yok baskı altında değilmiş falanmış filanmış.O zaman Anadolu takımlarında daha çok gol atar aynı mantıkta.Sadece Bobo kadar desteklenmedi.2 sezon önce kupa finalindede gol atmıştı.O maçtada mı baskı altında değildi.Böyle bir bahane olmaz.İnşallah satılmaz.Ben seviyorum Gökhan Güleç'i.

BlackEagle19o3
10.Ağustos.2007, 00:04
Bence satılsın.Ben gelecek göremiyorum o adamda.Satılsın da para gelsin:)

LaigLeNoiR
10.Ağustos.2007, 14:03
Demekki Gökhan'ı da veriyorlar bonservisi ile, satsınlar bakalım PANTELİC'i bi alabilsek :) Yerini dolduracak hepsinin...

starfreedom
10.Ağustos.2007, 14:25
Pantelic bence gelmez. Yani Bundesliga'da oynamak varken buraya gelmez.

LaigLeNoiR
10.Ağustos.2007, 14:35
Öyle deme orada huzursuzmuş galiba, öyle bir dedikodu vardı...

GeNç KaRTaL
10.Ağustos.2007, 14:56
Pantelic olsa çok iyi olur ama bizim yönetim para sıkıntısı çekiyor alacaklarsa ucuz bir forvet alırlar.

starfreedom
10.Ağustos.2007, 15:44
Aslında eğer gelecekse, 3-4 Milyon Euro arası para verilebilir bence. Borca girilip verilir yani!

eXcitinG
10.Ağustos.2007, 16:27
PanteLic gibi adam için aLınacaksa ve geLme ihtimaLi varsa her yoLa başvuruLmaLı bence.Kredi çeksinLer :)

GeNç KaRTaL
10.Ağustos.2007, 16:39
Olmadı sponsor bulsunlar geçen sezon gibi.

fenerbahce_1907
10.Ağustos.2007, 18:12
Pantelic süper bir oyuncu.Bjk alırsa cok şyş transfer yapmıs olur.

GeNç KaRTaL
10.Ağustos.2007, 18:12
http://www.karakartal.com/images/haber/2005/bobo046_1008.jpg

Bobo uzattı!
Beşiktaş'ımızın yıldız ismi Bobo, devam eden sözleşmesini bir yıl daha uzattı

Beşiktaş'ta son günlerde adı en çok öne çıkan isim olan Brezilyalı futbolcu Bobo, 2011 yılına kadar siyah beyazlı kulüpte kalmayı kabul etti. Geçen sezon Avrupa'da ve Türkiye'de gösterdiği performansın yanı sıra bu sezon da gollelerine kaldığı yerden devam etmesi üzerine, başta Fransız kulüpleri olmak üzere birçok Avrupa kulübünün transfer listesine giren Brezilyalı oyuncu ile Beşiktaş kulübü 2010 yılına kadar olan sözleşmeyi, 2011'e uzattı. Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin ile bir araya gelen Bobo ve menajeri, yapılan görüşme sonrası Brezilyalı oyuncunun yıllık alacağı ücreti 600 bin Euro'dan, 1.2 milyon Euro'ya çıkartılmasına karar verdi. Genç futbolcu böylece yıllık ücretine yüzde yüz oranında zam almış oldu.

Kaynak: DHA

http://img184.imageshack.us/img184/6398/canwx5.jpg
Can Erdem Kocaelispor'da!..

TFF 1. Ligi'nde mücadele edecek Kocaelispor, Beşiktaşlı Can Erdem ile kiralık olarak sözleşme imzaladı. Can Erdem, Kocaelispor Tesisleri'nde başkan vekili Cengiz Kavan ve transfer komitesi üyeleri Muammer Çelik ile Ahmet Tandoğan'ın hazır bulunduğu törende kendisini bir yıllığına kiralık olarak yeşil-siyahlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Forvet oyuncusu, basın mensuplarının transferle ilgili görüşlerini sorması üzerine, ''Aslında burada değil sahada konuşsam daha iyi olacak'' diye konuştu.

Kaynak: AA

eXcitinG
10.Ağustos.2007, 18:22
Bobo ciddi anLamda bu parayı hakediyordu.Çok güzeL bir davranış da sözLeşme süresini bir yıL daha uzatması.

GeNç KaRTaL
10.Ağustos.2007, 18:24
Bobo hak ettiği parayı almaya başladı ve 4 sezon daha bizim oyuncumuz.Keşke hep bizde kalsa ama imkansız.Yönetim bunu yaparak çok iyi yaptı.

starfreedom
10.Ağustos.2007, 19:08
Ne yazık ki Bobo'muzun takımda son senesi bu. Sözleşmeyi tam zamanında yenilediler. Uzattılar demeyeceğim, çünkü bir işe yaramayacak.

GeNç KaRTaL
10.Ağustos.2007, 19:30
Belki 2 sene daha elimizde tutabiliriz.:)

emirdurmaz92
11.Ağustos.2007, 14:44
inşallah iyi transferler yaparız

BlackEagle19o3
11.Ağustos.2007, 14:52
Pantelic ve Forsell...Birini getirebilsek harika olur:)

GeNç KaRTaL
11.Ağustos.2007, 14:58
Bu aralar pek haber çıkmıyor transfer konusunda bizim için.

eXcitinG
11.Ağustos.2007, 15:03
Dönem ortasında yapıcakLar sanırım bizimkiLer ;)

eGowiCh
11.Ağustos.2007, 17:09
Pantelic kaliteli transfer olur; fakat hangi forvet haberine inanacağımızı şaşırdık. Carlton Cole, Delgado gibi birçok isim öne çıktı, hiçbiri gerçekleşmedi. O yüzden forvet transferi tam bir arapsaçı.

GeNç KaRTaL
11.Ağustos.2007, 17:16
Delgado belki hiç gündeme bile gelmedi yönetim için.Cole'dende disiplinsiz olduğu için vazgeçildiğini duydum.

goosfraba
12.Ağustos.2007, 12:55
Forvet arayışındaki Beşiktaş, gözünü Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Maxi Lopez'e dikti. Katalan ekibiyle görüşmeler sıklaştırıldı, imza an meselesi.

Golcü harekatı sonunda başladı
Sol kanada Tello, ön liberoya Cisse, stopere de Diatta’yı transfer eden Beşiktaş, yabancı transfere son noktayı koymak için harekete geçti. Forvete takviye yapmayı planlayan Siyah-Beyazlılar, Barcelona’nın Arjantinli golcüsü Maxi Lopez’i gündemine aldı. Katalan ekibinde fazla forma şansı bulamayan Tangocu için dün görüşmeler hızlandı. Başkan Yıldırım Demirören, Teknik Direktör Sinan Engin ve Menacer Sinan Engin dün transferi masaya yatırdı.

Sağlam da ‘Tamam’ dedi
Geçen sezon kiralık olarak Mallorca forması giyen ve 25 karşılaşmada 2 gol atan Maxi Lopez’in maç videolarını izleyen teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın yönetime olumlu rapor verdiği belirtildi. Yönetim ile teknik heyet arasında arasında yapılan zirveden ‘kiralık olarak alalım’ fikri öne çıktı. Ancak Barcelona bonservis bedeli konusunda kolaylık sağlarsa, Arjantinli tamamen Kartal olacak. Transferi bitirmek isteyen yöneticiler bugün İspanya’ya gidecek.

Fanatik

ChAoS
12.Ağustos.2007, 12:57
İyi bir transfer olur bizim için ama kaynak FANATİK:)

GeNç KaRTaL
12.Ağustos.2007, 13:04
http://www.karakartal.com/images/haber/2005/MaxiLopez001.jpg
Maxi Lopez gerçekten süper olur.Tabii olursa..

uAsamet91
12.Ağustos.2007, 13:07
Maxi yararlı olur BJK için.Ama Bonservisini alamaz BJK.Kiralanabilir...

ChAoS
12.Ağustos.2007, 13:11
http://www.sporx.com/images/1/29/5233_B_LuisFabiano001.jpg

Yabancı arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ın kapısını menajerler aşındırıyor. Son gündeme gelen isimler ise Sevilla'nın golcüsü Luis Fabiano ile Metz'de oynayan Babacar M'Baye Gueye oldu. Sabah Gazetesi'nin 12 Ağustos tarihli haberine göre, Menajerler tarafından önerilen bu iki futbolcudan Fabiano'nun bonservisinin global bir şirkete ait olduğu ve Sevilla'da huzursuz olduğu için ayrılmak istediği belirtildi. 27 yaşındaki futbolcunun, Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak bir takımda vitrinde kalması için 2 milyon euro karşılığında Beşiktaş'a kiralık olarak teklif edildiği öğrenildi.

38 MAÇTA 17 GOL ATTI

Metz'de oynayan Afrika kökenli golcü Gueye'nin ise 2 milyon euro karşılığında bonservisinin verilebileceği kaydedilirken, 21 yaşındaki oyuncunun maç kasetlerinin bırakıldığı ifade edildi. Beşiktaş yönetiminin bu isimlerden Fabiano'yu kiralık olması nedeniyle istemediği belirtilirken, geçen sezon 38 maçta 17 gol atan Gueye'yi yakın takibe aldığı gelen haberler arasında.

uAsamet91
12.Ağustos.2007, 13:13
Luis Fabiano Hayal.Gueye alınır

GeNç KaRTaL
12.Ağustos.2007, 13:21
Bende demiştim bizim tranferler hakkında haber yapmaz oldu basın.Başladılar..:D

BlackEagle19o3
12.Ağustos.2007, 13:38
Maxi yararlı olur BJK için.Ama Bonservisini alamaz BJK.Kiralanabilir...

Niye alamasın ki.Maxi gözden düştü son yıllarda.Bonservisinin alınması inan Kone,Morientes vs. gibi isimlerin alınmasından çok daha kolay;;)Ymnetim forvet için 4-5m euro bütçe ayırmış.Bu para Maxi için yeter de artar.İnşAlllah alınır.Fabiano konsunda ise kiralık önermişler zaten.1 yıl kiralık için 2m euro verilmesi yanlış olurdu bence.Zaten bizimkiler reddetmiş.Sinan Engin alacaığımız oyuncunun genç olacağını söyledi.Bence de böyle olması güzel.Ben gazetelerde Gueye,Tardelli,Boselli isimlerini gördüm.Fotomaç ise hala Scocco ve Cesar Delgado isimlerinin yedekte tutulduğunu söylüyor.Delgado haberi en başından beri kolpa bana göre ama neyse:)Bizimkisi umut dünyası:p

bjk4ever
12.Ağustos.2007, 13:43
Bence alinacaksa kaliteli bir oyuncu alinsin, sirf transfer yapmis olmak icin yapilmasin. Herseye ragmen Bobo-Nobre-Burak-Batuhan var forvet olarak, bazi maclarda tek forvet oynayacagimizi goz onune alirsak aslinda yeterli. Alacagimiz forvet ustelik Burak ve Batuhan gibi 2 genc oyuncunun da onunu tikar, aslinda bu sene bu genc oyuncularla devam edip seneye cok buyuk para harcayip cok ust duzey bir adam almak daha mantikli. Durumumuza gore devre arasinda bir golcu de alabiliriz.

GeNç KaRTaL
12.Ağustos.2007, 13:46
Bir bakarmışız Maxi'yi alıyormuşuz.Çok sevinirim.Sevdiğim bir oyuncu Maxi.Chelsea maçında Eto'o ya yaptığı asist ve attığı çok kaliteliydi.

İşte Maxi'nin Chelsea'ye attığı gol.

http://www.youtube.com/watch?v=UJkwSdbg26I

El Comandante
12.Ağustos.2007, 14:29
Besiktas`in kaliteli bir golcüye ihtiyaci var.Tek forvetle oynadigi sürece her macta gol sIkintisi cekecektir.

Ralph
12.Ağustos.2007, 14:33
nobre bu sene iyi olur gibi.İki serdarda süper orta yapıyor.Nobreyede bu lazım

bjk4ever
12.Ağustos.2007, 14:42
Besiktas`in kaliteli bir golcüye ihtiyaci var.Tek forvetle oynadigi sürece her macta gol sIkintisi cekecektir.

Bir takimin hucum gucu ve attigi gol sayisi forvet sayisina mi baglidir? Bir dusun bakalim....
Bu arada forvet isteyenler ara sira BJK TV'yi acip PAF maclarini izlesin bence. Dunku Konya macindan baslayip Batuhan'i seyretsinler....

GeNç KaRTaL
12.Ağustos.2007, 14:53
Ben acil bir forvet transferi gerektiğini düşünmüyorum ama iyi bir oyuncu gelirse neden olmasın.

goosfraba
12.Ağustos.2007, 15:15
Şemsi, bütün bir sezon Bobo ile götüremezsin.Nobre'yi saymıyorum bile.Bence acil bir forvet gerekli Beşiktaş'a, ileri de bunun pişmanlığını çekebilirsiniz...

GeNç KaRTaL
12.Ağustos.2007, 15:19
Burak oynar,İbrahim akın oynar,Batuhan oynar.Ama çok iyi bir forvet alınırsa misal Maxi iyi olur.

bjk4ever
12.Ağustos.2007, 15:23
Şemsi, bütün bir sezon Bobo ile götüremezsin.Nobre'yi saymıyorum bile.Bence acil bir forvet gerekli Beşiktaş'a, ileri de bunun pişmanlığını çekebilirsiniz...

Nobre'yi niye saymiyorsun? Adam 2.5 sene boyunca Fenerbahce'nin banko forveti degil miydi? Belki gecen sene beklenileni veremedi, fakat o sistemden kaynaklandi. Bu sene bence cok daha fazla is yapacak Nobre. Bence forvet hattimiz su an icin yeterli, Nobre ve Bobo disinda Burak ve Batuhan da var, ustelik maclarin bir bolumunde ve ozellikle Avrupa'da tek forvet oynayacagiz. Transfer piyasasinin son gunlerinde ust duzey bir forvet bulmak cok cok zor, bence gelecek oyuncu Bobo ve Nobre'yi kesemez, hic gelmesin daha iyi.

FeYYaz1989
12.Ağustos.2007, 15:38
Dün Marcio Nobre'yi canlı izledim..
Her zaman ki gibi yine sonuna kadar mücadele etti,defanstan geldi top çıkardı gerekirse orta saha da pres yaptı.Ben dün çok beğendim..
Gol atamadı ama bakın Beşiktaş kanatları bir tane isabetli orta açmış mı?Serdar Özkan sağ taraftayken bütün ortaları defansa çarpıp taca gitti.Yine solda İbrahim Akın'ın fazla orta yaptığını görmedim.Kurtuluş ve Tello hücuma katıldıkların da bir kaç güzel orta geldi o kadar.Ali Tandoğan biraz daha fazla forma şansı bulsa belki daha iyi olur diye düşündüm,belki Yozgatlı geldikten sonra durum değişebilir.Tabi bunlar benim kale arkasından görebildiklerim belki daha farklıdır ama eğer Bobo'nun ciddi bir şeyi yoksa şu anda forvet olmasa da olur diye düşünüyorum.Ama üst düzey bir forvet oyuncusuna da karşı çıkmam..Önemli olan para sokağa atılmasın.

GeNç KaRTaL
12.Ağustos.2007, 16:00
Nobre'nin bu sene farklı olacağını düşünenlerdenim.

BlackEagle19o3
12.Ağustos.2007, 16:09
Ben de forvetin %100 gerekli olduğunu düşünenlerdenim.Nobre koşuyor,çabalıyor.Bal yapmayan arı.Burak Yılmaz'ın geçen sene kaçırdıklarını bizi çileden çıkardığı pozisyonları,kaybettiği yopları hala unutamıyorum.Batuhan dediğin çocuk,bakın çocuk diyorum 16 yaşında.Bu adamdan Şampiyonlar Liginde ne beklersiniz.Bir tek Bobo var elimizde.Bu sene 3 kulvarda müccadele etcez.Bunlardan biri 'Şampiyonar Ligi' olma ihtimali yüksek.Beşiktaş büyük bir takım ve bu forvetler kesinlikle yeterli değil.Bu şekilde şampiyonlar ligi gruplarında gol atmamız çok ama çok zor.Golcü %100 şart!!!...

GeNç KaRTaL
12.Ağustos.2007, 16:15
Şampiyonlar liginde zaten çift forvet oynamayacağız ki.

Nobre bu sene bal yapmaya başlıyacak.Özellikle Tello ve Yozgatlı kanatlarda oynamaya başlayınca.

Emurafu
12.Ağustos.2007, 16:22
Şemsi Acil bir forvet lazım bütün oyun bobo nun üzerine avrupada boboyu durdururlarsa gol atamadan mac bitirirsiniz türkiyede bile bu olay basınısa gelebilir...

bjk4ever
12.Ağustos.2007, 16:32
Ben de forvetin %100 gerekli olduğunu düşünenlerdenim.Nobre koşuyor,çabalıyor.Bal yapmayan arı.Burak Yılmaz'ın geçen sene kaçırdıklarını bizi çileden çıkardığı pozisyonları,kaybettiği yopları hala unutamıyorum.Batuhan dediğin çocuk,bakın çocuk diyorum 16 yaşında.Bu adamdan Şampiyonlar Liginde ne beklersiniz.Bir tek Bobo var elimizde.Bu sene 3 kulvarda müccadele etcez.Bunlardan biri 'Şampiyonar Ligi' olma ihtimali yüksek.Beşiktaş büyük bir takım ve bu forvetler kesinlikle yeterli değil.Bu şekilde şampiyonlar ligi gruplarında gol atmamız çok ama çok zor.Golcü %100 şart!!!...

Messi, Aguero, C.Ronaldo gibi oyunculara hocalari 'cocuk' muamelesi yapsaydi bu noktada olur muydu oyuncular? 16 yas futbolda artik cok da genc degil. Bir oyuncu hazirsa ve katki saglayacaksa bana gore oynamali, yasi isterse 15 isterse 60 olsun. Sana bir tavsiyem var: PAF maclarini bir guzelce izle ve ona gore yorum yap. Sizlere gore Serdar Ozkan da herhalde yetersizdi sezon basinda, simdi nerede goruyoruz. Ben altyapiyi yakindan takim ediyorum ve oyunculari taniyorum. Koray Sanli seneye takima girecek buyuk bir ihtimalle, Can Erdem'in daha zamana ihtiyaci var ve kiralandi. Aydin Karabulut bence Serdar Ozkan'dan daha yetenekli, sol kanatta sans bulunca kendini gosterecektir. Sizin cocuk dediginiz Batuhan dun Konya PAF'a karsi 4 gol atti ve resmen bu seviyeyi astigini bagira bagira gosterdi. Bize uzun seneler boyunca bircok yabanci forvet geldi. Carew'lar, Ailton'lar, Stavrum'lar bize ne verdi ki Batuhan veremesin? Avrupa'dan C klas bir forvet getirip genclerin onunu kesecegime gider Batuhan ve Buraga formayi veririm daha iyi.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Şemsi Acil bir forvet lazım bütün oyun bobo nun üzerine avrupada boboyu durdururlarsa gol atamadan mac bitirirsiniz türkiyede bile bu olay basınısa gelebilir...

Golleri sadece forvetler atacak degil ya. M.Yozgatli iceri girip gol atabilen oyuncu, bunu FB'de gorduk. Ricardinho gecen sene 10 gol atti ve katkisini yapti. Delgado UEFA Kupasinda gol krali olmus bir oyuncu, tam performans saglayinca o da katkisini yapacak. CL'de gruptan cikabilmen icin zaten her mac 3 gol atmana gerek yok, son CL maceramizda Ilhan her mac 10 kisi birakmisti bizi ve hic gol atmamisti fakat gruptan son dakikada cikamadik.

Ralph
12.Ağustos.2007, 16:42
Batuhan kendi klasmanında iyi.Ama gelecekte mükemmel olur tabii.Şimdi onu bjk as kadresounda oynatmak ona acımasızlık olur.Hem medyanın eleştirilerine hemde taraftarlırın baskısıyla kaybolur gider.Şu anda en iyisi alt yapıda oynaması bence.Bizim medyamız çok acımasız.Yazık olur o çocuğa.

BlackEagle19o3
12.Ağustos.2007, 16:52
Batuhan kendi klasmanında iyi.Ama gelecekte mükemmel olur tabii.Şimdi onu bjk as kadresounda oynatmak ona acımasızlık olur.Hem medyanın eleştirilerine hemde taraftarlırın baskısıyla kaybolur gider.Şu anda en iyisi alt yapıda oynaması bence.Bizim medyamız çok acımasız.Yazık olur o çocuğa.

+1903...:0:

GeNç KaRTaL
12.Ağustos.2007, 17:05
''SAĞLAM İSTERSE TRANSFER YAPARIZ''-

Genel sekreter Öner, teknik direktörleri Ertuğrul Sağlam'ın istemesi halinde transfer yapabileceklerini söyledi. Öner, Sağlam'ın da özellikle forvet oyuncusu konusunda zaman zaman görüş belirttiğini hatırlatarak, şöyle konuştu:
''Ama çok acil durumumuz yok. Tabii ki Şampiyonlar Ligi, Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası gibi önemli kulvarlarda mücadele veriyoruz. Bu kulvarlarda hedefe koşan bir takımın kadrosunun zengin olması önemli. Kadronun zenginliğini görüyoruz. Dünkü maçta kulübede oturan futbolcularımızın kalitesi ortada. Yedeklerimiz de çok kaliteli oyunculardan kurulu. Ama Ertuğrul Sağlam, kafasındaki oyun planları doğrultusunda, iç ve dış saha maçları ile Şampiyonlar Ligi gibi önemli mücadeleler için transfer isterse bunu gerçekleştiririz.''

Ralph
12.Ağustos.2007, 17:05
Nasıl yani anlamadım :D

El Comandante
12.Ağustos.2007, 17:13
Besiktas yönetimi transfer yapmak istemiyor,elindeki kadroya güveniyor.Ertugrul Saglam`a da ince mesajla transfer istememesini,bu kadroyla basarili olunabilecegini söylüyor :)

eXcitinG
12.Ağustos.2007, 17:27
Transferde Avrupa da başarı için bir forvet e daha ihtiyacımız var bu kesin.Nobre aLtı pas goLcüsü.SürekLi yükLenen sağLı soLLu ortaLar yapan takımLarda etkiLi oLabiLecek bir santrafor.Biz ise bazı Lig maçLarı hariç bu tarz futboL heLe Avrupada bu şekiLde hayatta oynayamayacağımız için bize Bobo gibi dikine gidebiLen aynı zamanda kanatLardan arada geLecek topLarda da tehLike yaratacak bir santrafor tam ideaL oLur.

GeNç KaRTaL
12.Ağustos.2007, 18:37
Maxi Lopez için ne diyorsun Hayrettin abi?

eXcitinG
12.Ağustos.2007, 18:58
Maxi Lopez in geLiceğini sanmıyorum ben açıkcası ama geLirse bomba oLur.Çok iyi bir oyuncu ama dediğim gibi ihtimaL yok bence.

GeNç KaRTaL
12.Ağustos.2007, 19:01
Evet bende geleceğini sanmıyorum ama gelse bomba olur hakikaten.

bjk4ever
12.Ağustos.2007, 20:23
Transferde Avrupa da başarı için bir forvet e daha ihtiyacımız var bu kesin.Nobre aLtı pas goLcüsü.SürekLi yükLenen sağLı soLLu ortaLar yapan takımLarda etkiLi oLabiLecek bir santrafor.Biz ise bazı Lig maçLarı hariç bu tarz futboL heLe Avrupada bu şekiLde hayatta oynayamayacağımız için bize Bobo gibi dikine gidebiLen aynı zamanda kanatLardan arada geLecek topLarda da tehLike yaratacak bir santrafor tam ideaL oLur.

Avrupa'da sence tek forvet mi oynayacagiz cift mi? Buyuk ihtimalle tek forvet. Peki bu alacagimiz forvet Bobo'yu kesip ilk 11'e girebilecek mi? Giremeyecekse almanin faydasi nedir?

GeNç KaRTaL
12.Ağustos.2007, 20:37
Hayrettin abinin dediği Bobo olmazsa(sakatlık,kırmız kart vs.) Avrupa'da zorlanırız.

BlackEagle19o3
12.Ağustos.2007, 20:41
Hayrettin abinin dediği Bobo olmazsa(sakatlık,kırmız kart vs.) Avrupa'da zorlanırız.

Zorlanmayı bırak gol bile atamayız.Ayrıca Türkiye Liginde çift forvet oynıcaz.Bunu dün Ertuğrul Sağlam belli etti:)

GeNç KaRTaL
12.Ağustos.2007, 20:58
Kritik maçlar hariç genelde çift forvet oynayacağız gibi.

eXcitinG
12.Ağustos.2007, 21:01
Avrupa'da sence tek forvet mi oynayacagiz cift mi? Buyuk ihtimalle tek forvet. Peki bu alacagimiz forvet Bobo'yu kesip ilk 11'e girebilecek mi? Giremeyecekse almanin faydasi nedir?

Sadece Avrupa değiL Lig maçLarı içinde ihtiyacımız var.Nobre iLe yürümez bu iş.Çok koşmak pres yapmak saLdırmak pek önemLi değiL önemLi oLan bizim için üç direk arasına topu atacak adam.Nobre nin goL atması için boL pozisyon buLması için sağ dan ve soLdan durmadan orta geLmesi gerek boL boL şut atıLması gerek ki Nobre bunLarı takip etsinde goL atsın.Bizim sistemimizde şu anda bunun üzerine kuruLu oLmadığı için Nobreye ihtiyacımız yok.Bir Bobo benzeri adam daha buLmamız gerek.Adı geçen isimLer arasında ise buna eş değer bi tek PanteLic var.

Ve birde ben Avrupada her maç ta tek forvet oynayacağımızı sanmıyorum.Onun içinde bize bir forvet daha gerek.

Bugra19o3
12.Ağustos.2007, 21:04
Barcelona lı Maxi Lopez le ilgileniyormuşuz....Sağlam İsterse Alırız Demişler...

SiNaN BaBa aLır....Colot gibi Beklemez...

eXcitinG
12.Ağustos.2007, 21:05
Maxi haberi saLLama gibi geLiyor bana çok zor ihtimaL.Ama PanteLic e yöneLinirse hem oLma ihtimaLi var hem tam aradığımız adam.

bjk4ever
12.Ağustos.2007, 22:16
Sadece Avrupa değiL Lig maçLarı içinde ihtiyacımız var.Nobre iLe yürümez bu iş.Çok koşmak pres yapmak saLdırmak pek önemLi değiL önemLi oLan bizim için üç direk arasına topu atacak adam.Nobre nin goL atması için boL pozisyon buLması için sağ dan ve soLdan durmadan orta geLmesi gerek boL boL şut atıLması gerek ki Nobre bunLarı takip etsinde goL atsın.Bizim sistemimizde şu anda bunun üzerine kuruLu oLmadığı için Nobreye ihtiyacımız yok.Bir Bobo benzeri adam daha buLmamız gerek.Adı geçen isimLer arasında ise buna eş değer bi tek PanteLic var.

Ve birde ben Avrupada her maç ta tek forvet oynayacağımızı sanmıyorum.Onun içinde bize bir forvet daha gerek.

Galiba sen maclari izlemiyorsun arkadasim. Son maclardan belli oldu ki, Besiktas hucum agirlikli oynayacak ve kanatlari kullanacak, bu da tabii Nobre'nin is yapacagi anlamina gelir. FB macinda Yozgatli ortaladi ve Bobo atti, deplasmandaki Sheriff macinda 1. ve 2. gol kanattan gelen ortalarla geldi, dun keza sag kanattan Serdar'in ortasinda Bobo kafayla atti golu. Oynadigi 4 macta attigi 6 golun 4'u kanattan gelen bir takim nasil kanat oynamaz diyebilirsin? Ustelik Konya maci disindaki tum maclarda tek forvet oynadik, Sheriff karsisina bile tek forvet cikiyorsak Barcelona karsisina cift forvet cikacagimizi mi dusunuyorsun? Taraftar her zaman transfer ister, hic doymaz ve asla objektif bakamaz olaya. Ben objektif ve mantikli olmaya calisiyorum ve transfer istemiyorum.

eXcitinG
12.Ağustos.2007, 22:50
Galiba sen maclari izlemiyorsun arkadasim. Son maclardan belli oldu ki, Besiktas hucum agirlikli oynayacak ve kanatlari kullanacak, bu da tabii Nobre'nin is yapacagi anlamina gelir. FB macinda Yozgatli ortaladi ve Bobo atti, deplasmandaki Sheriff macinda 1. ve 2. gol kanattan gelen ortalarla geldi, dun keza sag kanattan Serdar'in ortasinda Bobo kafayla atti golu. Oynadigi 4 macta attigi 6 golun 4'u kanattan gelen bir takim nasil kanat oynamaz diyebilirsin? Ustelik Konya maci disindaki tum maclarda tek forvet oynadik, Sheriff karsisina bile tek forvet cikiyorsak Barcelona karsisina cift forvet cikacagimizi mi dusunuyorsun? Taraftar her zaman transfer ister, hic doymaz ve asla objektif bakamaz olaya. Ben objektif ve mantikli olmaya calisiyorum ve transfer istemiyorum.

BunLar senin görüşün ve senin bakış açından düşündükLerin.Ama ben bu işin Nobre iLe oLmayacağını iddaa ediyorum ve öyLe düşünüyorum.Bu yıL atak oynuyoruz evet ama öyLe aham şahamda sağLı soLLu geLmiyoruz.Fenerbahçe de ki Nobre de durum farkLıydı heryerde topLar geLiyordu aLex kesiyordu o kesiyordu biLmem kim şut atıyordu vs.Bize geLdi geLeLi o goLLerini bir türLü göremedik.Herşeyin kısa ve net özetine geLirsek senin düşüncen odur benim düşüncem ise ben Nobre ye güvenmiyorum ve Bobo nun yanına başka transfer istiyorum.

Bir de dipnot düşeyim.Umarım Nobre iyi oynar kendisi gibi gerçek Nobre yi o karamboL goLLerini atan sağdan soLdan geLen topLara zıpLayan Nobre vari goLLeri atarda benide utandırır.Ama ben tekrar söyLüyorum ümitLi değiLim.

FeYYaz1989
12.Ağustos.2007, 23:11
Marcio ve Bobo yeterli olacaktır(bu da benim görüşüm),umarım yönetim gaza gelip gereksiz bir transfer ile paraları yine sokağa atmaz..
Sinan Baba havasını alır bence alsa alsa!O cevabını dün tribünlerden aldı zaten...

BlackEagle19o3
13.Ağustos.2007, 02:15
Fox tv yi protesto ediyorum.Premier ligi maçları dışında bu kanalı açmıcam.Yaptıkları habere bak.Beşikta küme düşçekmiş:mad:.Ratingi arttırmak için bu kadar da olmaz.:mad:

bjk4ever
13.Ağustos.2007, 13:05
BunLar senin görüşün ve senin bakış açından düşündükLerin.Ama ben bu işin Nobre iLe oLmayacağını iddaa ediyorum ve öyLe düşünüyorum.Bu yıL atak oynuyoruz evet ama öyLe aham şahamda sağLı soLLu geLmiyoruz.Fenerbahçe de ki Nobre de durum farkLıydı heryerde topLar geLiyordu aLex kesiyordu o kesiyordu biLmem kim şut atıyordu vs.Bize geLdi geLeLi o goLLerini bir türLü göremedik.Herşeyin kısa ve net özetine geLirsek senin düşüncen odur benim düşüncem ise ben Nobre ye güvenmiyorum ve Bobo nun yanına başka transfer istiyorum.

Bir de dipnot düşeyim.Umarım Nobre iyi oynar kendisi gibi gerçek Nobre yi o karamboL goLLerini atan sağdan soLdan geLen topLara zıpLayan Nobre vari goLLeri atarda benide utandırır.Ama ben tekrar söyLüyorum ümitLi değiLim.

Daha nasil ornek vereyim ki? 4 mac yaptik, 4 tane kanatlardan forvete top indirip gol attik, daha ne soyleyeyim? Bunun kisisel gorusle felan alakasi yok, apacik ortada. Zaten kanatlari kullanmayacak olsak neden Tello ve Yozgatli transfer edilsin, dusun bakalim? Nobre'nin ne kadar faydali olacagini ilerki maclarda gorecegiz, bilhasa lig maclarinda kendini gosterecektir.

GeNç KaRTaL
13.Ağustos.2007, 13:23
Nobre Konya maçındada gelen ortaya iyi bir kafa vurdu ama Özden gününde olduğundan çıkardı.Nobre istenilen düzeyde olmazsa devre arasında transfer yaparız.

BlackEagle19o3
13.Ağustos.2007, 13:31
Daha nasil ornek vereyim ki? 4 mac yaptik, 4 tane kanatlardan forvete top indirip gol attik, daha ne soyleyeyim? Bunun kisisel gorusle felan alakasi yok, apacik ortada. Zaten kanatlari kullanmayacak olsak neden Tello ve Yozgatli transfer edilsin, dusun bakalim? Nobre'nin ne kadar faydali olacagini ilerki maclarda gorecegiz, bilhasa lig maclarinda kendini gosterecektir.
Nasıl apaçık ortada.Kendim görüşü demiyorsun da apaçık ortada diyorsun.Bana göre de apaçık bir forvet gerekli.Yani tek sen biliyorsun forvet isteyenler hiç birşey bilmiyor sanki.

Nobre Konya maçındada gelen ortaya iyi bir kafa vurdu ama Özden gününde olduğundan çıkardı.Nobre istenilen düzeyde olmazsa devre arasında transfer yaparız.

Çok geç olabilir.101. yılı hatırlayın forvet alınmamışdı.Gol bile atamıyorduk.Nobre karambol golcüsü.Burdan söylüyorum güzel bir golcü alınmazsa beyaz başlayan sezon bizim için yine siyah biter...

nerazzuri
13.Ağustos.2007, 13:33
Dediğim gibi Bjk'nin forvete ihtiyacı yok. Nobre-Bobo-İ.Akın-Can Erdem-Gökhan Güleç 5 tane forvet var takımda hepsi birbirinden kaliteli. Cidden gerek yok.

Hani Bjk Ş.liginde Final falan hedeflese ihtiyaç var dicem ama sonuçta hedef gruplar Gruplardan da zor çıkar iki takımda Paraya yazık olur

bjk4ever
13.Ağustos.2007, 13:40
Nasıl apaçık ortada.Kendim görüşü demiyorsun da apaçık ortada diyorsun.Bana göre de apaçık bir forvet gerekli.Yani tek sen biliyorsun forvet isteyenler hiç birşey bilmiyor sanki.

Çok geç olabilir.101. yılı hatırlayın forvet alınmamışdı.Gol bile atamıyorduk.Nobre karambol golcüsü.Burdan söylüyorum güzel bir golcü alınmazsa beyaz başlayan sezon bizim için yine siyah biter...

Benim gercektir dedigim konu forvetin gerekliligi degil, takimin oyun plani, yanlis okuyorsun. Forvet gerekli-gereksizdir bu tartisilir, senin fikrin baskadir benimki baska. Fakat bu takim Nobre'yi kullanamaz, kanatlar islemiyor, huucm oynamiyoruz diyen biri de maclari seyretmiyordur, bu konuya degindim o mesajla.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Dediğim gibi Bjk'nin forvete ihtiyacı yok. Nobre-Bobo-İ.Akın-Can Erdem-Gökhan Güleç 5 tane forvet var takımda hepsi birbirinden kaliteli. Cidden gerek yok.

Hani Bjk Ş.liginde Final falan hedeflese ihtiyaç var dicem ama sonuçta hedef gruplar Gruplardan da zor çıkar iki takımda Paraya yazık olur

I.Akin forvet degil, Can Erdem kiralandi, Gokhan Gulec takimdan ayrildi. Su an forvet olarak Nobre-Bobo-Burak-Batuhan var, bence su an icin yeterli. Ayrica bizim CL finali hedefi koymamiz imkansiz, bu hayalden oteye gitmez. Gruplardan cikmamiz bile cok zor, anca cok cok iyi bir kurayla olur.

GeNç KaRTaL
13.Ağustos.2007, 13:44
Kerem 101. yılda forvetimiz vardı.Devre arasında İlhan satıldıktan sonra iyi bir forvet almadığımız için öyle olmuştu.Yani geç felan olmaz.Mevcut kadrodakilerle götürürz devre arasına.Baktık olmuyor bir tane transfer yapılır.

eXcitinG
13.Ağustos.2007, 13:44
Avrupada bakaLım öyLe sağdan soLdan TeLLo ve YozgatLıya orta açtıracakLarmı bunu da hesapLamak gerek.Avrupa maçLarda çizgiye inme yerine daha çok DeLgado ve Rico iLe göbekten girip derinLemesine dikine oynamaya çaLışacağız bu durum da da Nobre pek etkiLi oLamaz.;)

bjk4ever
13.Ağustos.2007, 13:46
Avrupada bakaLım öyLe sağdan soLdan TeLLo ve YozgatLıya orta açtıracakLarmı bunu da hesapLamak gerek.Avrupa maçLarda çizgiye inme yerine daha çok DeLgado ve Rico iLe göbekten girip derinLemesine dikine oynamaya çaLışacağız bu durum da da Nobre pek etkiLi oLamaz.;)

Orasi tabii oyle, zaten ben zor lig maclarinda ve Avrupa'da tek forvet Bobo oynayacagimizi dusunuyorum. Buyuk bir ihtimalle zaten Zurich macinda orta alanda Cisse-Koray ve forvette Bobo-Delgado oynayacak. Ama bu durumda bile yedek forvet olarak driplingi ve hizi olan bir Burak var zaten.

BlackEagle19o3
13.Ağustos.2007, 13:52
Kerem 101. yılda forvetimiz vardı.Devre arasında İlhan satıldıktan sonra iyi bir forvet almadığımız için öyle olmuştu.Yani geç felan olmaz.Mevcut kadrodakilerle götürürz devre arasına.Baktık olmuyor bir tane transfer yapılır.

Devre arası çok geç olabilir.Bir de bunun uyum sorunu falan var;;)Şu an elimizde 3 forvet var Bobo-Nobre-Burak,kimse gelip yine Batuhan var falan demesin.O ilerde Türkiye'nin en iyi forveti olacak ama bu yaşta bir adam fazla yüklenilmez.3 forvet Beşiktaş gibi büyük bir takıma kesinlikle yeterli değil.Rakiplerimizie bakın mesela.Fenerbahçe; Kezman,Deıvıd,İlhan,Colin Kazım,Semih ve bir tane daha alabilirler.Galatasaray;Hakan Şükür,Ümit Karan,Serkan Çalık, 2 tane de yabancı forvet gelecek büyük ihtimal.Son bişey daha söylüyorum ve bi daha tartışmıyorum.Forvet şart!!!

GeNç KaRTaL
13.Ağustos.2007, 13:59
Arkadaşlar şunuda unutmamak gerekir ki finansımız hiçte iyi değil.Bunuda düşünmemiz lazım taraftar olarak.Bunu Ertuğrul Sağlam ve yönetim hesaba katıyorlar.

Ama yine söylüyorum Maxi Lopez gibi çok iyi biri gelirse neden alındı demem.

bjk4ever
13.Ağustos.2007, 14:12
Ben birazcik da kulubu dusunuyorum ve uzun vadede degerlendiriyorum. Bonservisle bir oyuncu alacaksan bunda hata yapamazsin. Oyuncunun kalitesi tartisilmaz olacak, genc olacak ve gerekirsen elinden rahat bir sekilde cikaracaksin. Maxi Lopez'in son yillardaki formu belli, bize yapacagi katki hic belli olmaz. Boyle bir riske girmek yanlis, ustelik bu ekonomik durumun icindeyken, bir Ailton, Kleberson vakasi daha olmamali. Illa bir forvet gerekiyorsa buyuk kuluplerde gozden dusmus bir oyuncu kiralarsin, maasini verirsin ve 1 sene oynar. Mesela bir Cruz, Zalayeta, Maxi Lopez'i 2-2.5 milyon dolar vererek kiralarsin ve kullanirsin, seneye geri gider. Ondan sonra seneye cok buyuk bir para harcayip cok saglam bir adam alirsin daha iyi bence. Bana gore takimdaki yabanci cok cok ust duzey olmali, cok buyuk katki saglamali. Son 3 senede bu sekilde oynamis ve uyum sorunu yasayacak bir Lopez'in Nobre'den daha fazla katki yapacaginin garantisini kimse veremez bana.

eXcitinG
13.Ağustos.2007, 14:31
Son söyLedikLerin mantıkLı asLında böyLe bir poLitika izLenebiLir.

Emurafu
13.Ağustos.2007, 15:10
Besıktasa yırtıcı bır forvet daha lazım Bütün oyun bobonun üstüne.onayardımcı olacak adam lazım..