PDA

View Full Version : Fenerbahçe Transfer Haberleri (II)

Pages : [1] 2 3 4

perpetua
02.Ağustos.2006, 15:43
Fenerbahçe transfer haberlerine bu konu altından devam ediniz. Ayrıca lütfen artık transfer konularını bir sohbet alanı olarak kullanmayınız. Tartışma çıkartıcı, tahrik edici mesajlardan kaçınınız.

AneLKa_90
02.Ağustos.2006, 18:21
Adriano’dan kötü haber

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_adriano1707.jpg

Fenerbahçe’nin almak için uzun süredir uğraş verdiği Adriano’dan kötü haber geldi.

Fenerbahçe’nin almak için uzun süredir uğraş verdiği Adriano’dan kötü haber geldi. İnter’in golcüsü Adriano’nun menaceri Gilar Rinaldi yaptığı açıklamada “İnter Adriano’yu kesinlikle satmayacak. Bunu bize ifade ettiler. Bir çok büyük kulüp Adriano’yu takip ediyor. Ancak İnter, bize Adriano’yu satmayacağını söyledi. Zaten Adriano’da İnter’de kalmak istiyor” dedi. Bu gelişmenin ardından Sarı-Lacivertli yönetimin transfer için son bir durum değerlendirmesi yapacağı ifade edildi.

the_imam912
02.Ağustos.2006, 18:41
Yahu Adriano falan artık hepsi yalan oldu.
Zaten Deivid gitmeden inanmam ben bu haberlere!
Başkan bi transfer yapacağız dedi.Yasin Çakmak geldi.Çok iyi transfer bence.Stoper istedi Zico efendi.Artık transfer olmaz bundan sonra.

MeMo
02.Ağustos.2006, 18:59
Transferi kapattık artık galiba

ForsakeN
02.Ağustos.2006, 19:45
Yasin F.Bahçe'ye imzayı atıyor

http://www.sporx.com/images/1/29/1313_B_yasin001.jpg

Fenerbahçe Kulübü, Çaykur Rizespor'un savunma oyuncusu Yasin Çakmak ve kulübüyle anlaşmaya vardı. Genç futbolcunun yarın sarı-lacivertlilerle sözleşme imzalayacağı açıklandı.

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, Yasin Çakmak ve kulübüyle anlaşmaya varıldığı duyurularak, yarın saat 15.00'de Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Basın Toplantısı Odası'nda imza töreni düzenleneceği bildirildi.

Son 4 yıldır Çaykur Rizespor'da oynayan 22 yaşındaki Yasin Çakmak, takımının geçen sezon ligde yaptığı 34 maçın 32'sinde görev aldı ve toplam 2 bin 855 dakika sahada kaldı.

Kaynak : AA

NisRoc
02.Ağustos.2006, 20:10
Adriano Fenerbahçe'ye geLsin RODOS'A kadar yüzecem :D

Yasin Çakmak mükemmeL bir transfer oLdu (: Türkiye Lig'inde Fenerbahce'ye basariLar.. Bu seznoki hedefimiz Türkiye Kupasıdır..

freddysaw
02.Ağustos.2006, 20:19
fenerbahçe her sene yabancı,yıldızz bi forvet alır bu sene de alcak ( adriano kadar yıldız değil ama :D)

TR.CaPTaiN
02.Ağustos.2006, 21:24
Star TV'ye katılan bir yöneticimiz çalışmalarımız sürüyor dedi.

the_imam912
02.Ağustos.2006, 23:05
Artık kimseyi almıyacağız.Aziz başkan'da dedi.1 oyuncu alıp kapatacaz.Yasin Çakmak son nokta.

Varonil
02.Ağustos.2006, 23:08
Yasin transferinden sonra olmaz transfer daha.

goosfraba
02.Ağustos.2006, 23:52
ADRİANO BUGÜN İSTANBULDA
Sambacının menajeri Rinaldi, “Bu yıl Adriano satılmayacak” diyor... İtalya’da futbol çevreleri ise Brezilyalı için “Fener’e hayırlı olsun” iddiasında...
BAZEN Roberto Carlos’u araya soktu Kanarya, bazen kendi ekibini yolladı. İddialara göre Inter ve Adriano ile görüşmek üzere İtalya’ya giden son ekibin başında Başkan Aziz Yıldırım’ın kardeşi, Ali Yıldırım vardı. Sambacının menajeri Rinaldi “İnter Andiano’yu bu sezon satmayacak” dedi. Ancak İtalyan futbol çevreleri Fenerbahçe’nin taarruzunun sonuç verdiğini, Carlos’un anlattıklarıyla Adriano’nun ikna edildiğini dile getirdi. Çizme basınındaki ‘Türkiye uzmanlarının’, “Adriano Fenerbahçe’de” dedikleri duyulurken, 1 yıllığına kiralandığı belirtilen sambacının aksilik çıkmaması durumunda bugün İstanbul’da olabileceği söyleniyor.
http://efsanefotospor.com/images_content/2007-08/03/ma/c12732.jpg

Memedov
03.Ağustos.2006, 00:02
Ntv spikeri Bugunku programinda Transfer Pazartesi gunune kadar aciklanir artik dedi..

Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu
03 Ağustos 2007 Cuma

http://img184.imageshack.us/img184/1741/20070803fotospor288lt8.jpg (http://imageshack.us)

İki günden beri "Zorunlu açıklama" başlıklı haberler ile Fenerbahçe Spor Kulübü internet sitesinde kendilerinin haberlerinin yalanlanmasını eleştiren Fotospor gazetesine çağrımız kendi gazetelerinin bugünkü manşet haberlerine bakmalarıdır. Adriano transferi için İtalya'ya gitti dedikleri yönetim kurulu üyemiz Sayın Ali Yıldırım birgün önce Samandıra'da takımımızın yaptığı hazırlık maçını izledi dün de yine Samandıra'da takımın antrenmanını takip etti. Ancak Fotospor'un manşet haberine göre Ali Yıldırım İtalya'da idi. Fotospor gazetesi Fenerbahçe Spor Kulübü internet sitesinin kendileri ile ilgili yalanlama sayfalarının fotoğraflarını kullanacaklarına masa başı yalan habercilikten vazgeçip Samandıra'ya muhabir gönderseler ya da oradaki muhabirlerinin çektiği fotoğraflara baksalar hiç olmadı internet sitemizde yayınlanan basın fotoğraflarını kullansalar hem Fenerbahçe takımının antrenmanlarını, hem kendilerinin sağa sola gönderdikleri oyuncuların takımla antrenman yaptıklarını hem de transfer yapmak üzere dünyanın dört bir yanına yolladıkları yöneticilerimizin Samandıra'da antrenmanları izlerken çekilen görüntülerini bulabilirler. Gazetecilik ciddiyet isteyen bir iştir. Fotospor gazetesini bir kez daha gazeteciliğin etik kurallarına uymaya çağırıyoruz. Masa başı yalan habercilikten vazgeçin. TSYD başta olmak üzere diğer basın meslek örgütlerinin de artık her gün birçok gazete sayfalarına yansıyan ve spor gazeteciliğinin itibarını kaybetmesine neden olan yalan haber furyasına son vermek için gerekli çalışmaları yapmasını bekliyoruz. Taraftarımıza da bir kez daha yalan haberlere itibar etmemelerini hatırlatıyoruz.

Spor kamuoyuna duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü

eGowiCh
03.Ağustos.2006, 01:10
Yasin Çakmak Fenerbahçe'de
Fenerbahçe, Çaykur Rizespor'un 22 yaşındaki savunma oyuncusu Yasin Çakmak ile 4 yıllık sözleşme imzaladı. İmza töreninde bir açıklama yapan Yasin, ''Fenerbahçe Kulübü'ne layık olmaya çalışacağım'' diye konuştu.

http://www.ntvspor.net/Images/17560.jpg

Fenerbahçe Kulübü, Çaykur Rizespor'dan transfer ettiği Yasin Çakmak ile sözleşme imzaladı. Yasin, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın basın toplantısı odasında düzenlenen törende kendisini 4 yıllığına Sarı-lacivertli renklere bağlayan imzayı attı.

İmza törenine 5 numaralı formasıyla gelen Yasin, Fenerbahçe gibi büyük bir aileye layık görülmesinden dolayı yöneticilere teşekkür ederek, ''Umuyorum ki bana inananları mahcup etmeyeceğim. Fenerbahçe Kulübü'ne layık olmaya çalışacağım. Burada konuşmak gayet kolay. Önemli olan sahada konuşmak. Orada çalışıp her şeyi göstermek. Benim için konuşma yeri saha olacak'' diye konuştu.

Yasin'i geçen yıl transfer etmeyi düşündüklerini, ancak bu yıl kısmet olduğunu kaydeden Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Mahmut Uslu ise savunma oyuncusunun hem Türkiye'nin hem de Fenerbahçe'nin geleceği olacağını ifade ederek, ''İki defans oyuncusu istiyorduk. Birisini sağ beke aldık, diğeri de Yasin. 13-14 yaşından beri Çaykur Rizespor'da. 6 tane aynı yaşlarda oyuncu aldık. İnşallah ileride hepsinden çok faydalar elde edeceğiz. Hem Türkiye'nin hem Fenerbahçe'nin geleceği olacaklar'' şeklinde konuştu.

Uslu, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda eşleştikleri Belçika temsilcisi Anderlecht ile ilgili yorumunda ise ''Onlar Belçika'nın biz Türkiye'nin şampiyonuyuz. Baktığımızda göreceli olarak daha güçlü ve daha zayıf rakipler de vardı. Orta düzeyde bir rakiple eşleştik'' dedi.

Mahmut Uslu, Yasin'in transferinin maliyetiyle ilgili soruya ise ''Onu açıklamıyoruz. Federasyondan öğrenebilirsiniz'' yanıtı verdi.

NTVSpor

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 01:17
Adriano'yu da alır noktayı koyarız ;;)

TürkuAz
03.Ağustos.2006, 01:21
Adriano'yu mu alıyorsunuz ?..:n:

absolut12
03.Ağustos.2006, 01:52
Messi'yi alcaz ortalar messiden goller adrianodan :D

Memedov
03.Ağustos.2006, 01:55
Bir Transfer daha olabilir ama bu adriano olmayacagi kesindir..

ms1907
03.Ağustos.2006, 02:02
Adriano gelecek ve bu iş bitecek diyor içimden bi ses :) ne kadar inanmasamda

TürkuAz
03.Ağustos.2006, 02:04
İçinden bir ses değil o..

Kendi kendini avutma..:)

ms1907
03.Ağustos.2006, 02:09
ya bak bnde inanmıyorum dedim zaten. ama sen çok büyük konuşuyosun gülmeler filan. Alamayız tamam. Ama olur ya alırsak o zaman ne diyeceksin?

eGowiCh
03.Ağustos.2006, 02:12
Bir yabancı forvet alır, transferi kapatırız gibime geliyor. Deivid gönderilir, veya Appiah. Ben ikisinin de gönderilmesinden yanayım, özellikle Appiah kesinlikle satılmalı, ondan fayda gelmez bu saatten sonra, sakatlığı da var, geçen Reina çıkışı sigarayla da görüntülendi, hemen satılmalı Appiah, kabak tadı vermeye başladı.

TürkuAz
03.Ağustos.2006, 02:15
Ama olur ya alırsak o zaman ne diyeceksin?

Onu hiç düşünmeye gerek yok..

Varonil
03.Ağustos.2006, 03:17
Yasin Çakmak imzayı attı
Fenerbahçe Kulübü, Çaykur Rizespor'dan transfer ettiği Yasin Çakmak ile sözleşme imzaladı. Yasin, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın basın toplantısı odasında düzenlenen törende kendisini 4 yıllığına Sarı-lacivertli renklere bağlayan imzayı attı.

İmza törenine 5 numaralı formasıyla gelen Yasin, Fenerbahçe gibi büyük bir aileye layık görülmesinden dolayı yöneticilere teşekkür ederek, ''Umuyorum ki bana inananları mahcup etmeyeceğim. Fenerbahçe Kulübü'ne layık olmaya çalışacağım. Burada konuşmak gayet kolay. Önemli olan sahada konuşmak. Orada çalışıp her şeyi göstermek. Benim için konuşma yeri saha olacak'' diye konuştu.

Yasin'i geçen yıl transfer etmeyi düşündüklerini, ancak bu yıl kısmet olduğunu kaydeden Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Mahmut Uslu ise savunma oyuncusunun hem Türkiye'nin hem de Fenerbahçe'nin geleceği olacağını ifade ederek, ''İki defans oyuncusu istiyorduk. Birisini sağ beke aldık, diğeri de Yasin. 13-14 yaşından beri Çaykur Rizespor'da. 6 tane aynı yaşlarda oyuncu aldık. İnşallah ileride hepsinden çok faydalar elde edeceğiz. Hem Türkiye'nin hem Fenerbahçe'nin geleceği olacaklar'' şeklinde konuştu.
Uslu, Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda eşleştikleri Belçika temsilcisi Anderlecht ile ilgili yorumunda ise ''Onlar Belçika'nın biz Türkiye'nin şampiyonuyuz. Baktığımızda göreceli olarak daha güçlü ve daha zayıf rakipler de vardı. Orta düzeyde bir rakiple eşleştik'' dedi.

Mahmut Uslu, Yasin'in transferinin maliyetiyle ilgili soruya ise ''Onu açıklamıyoruz. Federasyondan öğrenebilirsiniz'' yanıtı verdi.

Foto: Fenerbahce.org
03.08.2007

Kaynak : AA
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Egemen benden önce yazmış neyse:D

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 04:04
Bir yabancı forvet alır, transferi kapatırız gibime geliyor. Deivid gönderilir, veya Appiah. Ben ikisinin de gönderilmesinden yanayım, özellikle Appiah kesinlikle satılmalı, ondan fayda gelmez bu saatten sonra, sakatlığı da var, geçen Reina çıkışı sigarayla da görüntülendi, hemen satılmalı Appiah, kabak tadı vermeye başladı.

Appiah satılır mı ya? Fenerbahçe için yaptığı onca şeyi bu kadar çabuk unutmayın!

ogcj_me
03.Ağustos.2006, 04:14
Adriano'yu mu alıyorsunuz ?..:n:
morientesi mi alıyorsunuz ? :n:
belki yılın olmasada önümüzdeki yılların transferi ilhan parlak olacak

TürkuAz
03.Ağustos.2006, 04:16
morientesi mi alıyorsunuz ? :n:
belki yılın olmasada önümüzdeki yılların transferi ilhan parlak olacak
Morientes'i alacağımızı savunmadım ben..

İnanmıyorum zaten..

Ama yaran varki gocunuyorsun demek.Gülmek istediğim zaman senle atışırım..

MeMo
03.Ağustos.2006, 04:19
Arkaşlar kafanızı karıştırmak gibi olmasın olacak zaten de :D bizim yönetim kura yı bekliyor olabilirdi dişimize göre bir rakip gelirse yıldızı alırız eğer Liverpool,Arsenal gibi bir takım gelirse nasıl olsa eleneceğiz mantığı olabilir. :D

TürkuAz
03.Ağustos.2006, 04:20
MeMo'dan inciler..:D

Varonil
03.Ağustos.2006, 04:23
03 Ağustos 2007 Cuma

İki günden beri "Zorunlu açıklama" başlıklı haberler ile Fenerbahçe Spor Kulübü internet sitesinde kendilerinin haberlerinin yalanlanmasını eleştiren Fotospor gazetesine çağrımız kendi gazetelerinin bugünkü manşet haberlerine bakmalarıdır. Adriano transferi için İtalya'ya gitti dedikleri yönetim kurulu üyemiz Sayın Ali Yıldırım birgün önce Samandıra'da takımımızın yaptığı hazırlık maçını izledi dün de yine Samandıra'da takımın antrenmanını takip etti. Ancak Fotospor'un manşet haberine göre Ali Yıldırım İtalya'da idi. Fotospor gazetesi Fenerbahçe Spor Kulübü internet sitesinin kendileri ile ilgili yalanlama sayfalarının fotoğraflarını kullanacaklarına masa başı yalan habercilikten vazgeçip Samandıra'ya muhabir gönderseler ya da oradaki muhabirlerinin çektiği fotoğraflara baksalar hiç olmadı internet sitemizde yayınlanan basın fotoğraflarını kullansalar hem Fenerbahçe takımının antrenmanlarını, hem kendilerinin sağa sola gönderdikleri oyuncuların takımla antrenman yaptıklarını hem de transfer yapmak üzere dünyanın dört bir yanına yolladıkları yöneticilerimizin Samandıra'da antrenmanları izlerken çekilen görüntülerini bulabilirler. Gazetecilik ciddiyet isteyen bir iştir. Fotospor gazetesini bir kez daha gazeteciliğin etik kurallarına uymaya çağırıyoruz. Masa başı yalan habercilikten vazgeçin. TSYD başta olmak üzere diğer basın meslek örgütlerinin de artık her gün birçok gazete sayfalarına yansıyan ve spor gazeteciliğinin itibarını kaybetmesine neden olan yalan haber furyasına son vermek için gerekli çalışmaları yapmasını bekliyoruz. Taraftarımıza da bir kez daha yalan haberlere itibar etmemelerini hatırlatıyoruz.

Spor kamuoyuna duyurulur

Fenerbahçe Spor Kulübü

ogcj_me
03.Ağustos.2006, 04:25
Morientes'i alacağımızı savunmadım ben..

İnanmıyorum zaten..

Ama yaran varki gocunuyorsun demek.Gülmek istediğim zaman senle atışırım..
seni güldürmek için yaratılmadım
ALLAHın sınavındayım , hayat sınavı

TürkuAz
03.Ağustos.2006, 04:25
Çocuk oyuncağına çevirdiler bu basın açıklaması işini..

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 04:27
Çocuk oyuncağına çevirdiler bu basın açıklaması işini..

Gazeteler sağolsun ;)

ogcj_me
03.Ağustos.2006, 04:27
03 Ağustos 2007 Cuma

İki günden beri "Zorunlu açıklama" başlıklı haberler ile Fenerbahçe Spor Kulübü internet sitesinde kendilerinin haberlerinin yalanlanmasını eleştiren Fotospor gazetesine çağrımız kendi gazetelerinin bugünkü manşet haberlerine bakmalarıdır. Adriano transferi için İtalya'ya gitti dedikleri yönetim kurulu üyemiz Sayın Ali Yıldırım birgün .....
kardeşim haber yayınlamadan bi bak daha önce yayınlanmış mı ?
önceki sayfalardada 3 tane yasin çakmak haberi var

eGowiCh
03.Ağustos.2006, 04:38
Şampiyonlar Ligi'ndeki kura bekleniyordu tahminimce transfer için, eğer Liverpool, Arsenal ve Valencia gibi zorlu rakipler gelseydi, transfer yapılmazdı ama Anderlecht'in rakibimiz olması transfer politikasını değiştirebilir. Ben Appiah veya Deivid'den birinin gönderilip bir yabancı santrafor alınmasını bekliyorum. Kezman geçtiğimiz günlerde bu sistemle gol atmasının zor olduğunu, çift forvette oynamak istediğini söylemişti. 4-4-2 sistemine geçilmesi halinde bir santrafora ihtiyaç olacak, Kezman'a partner gerekecek. Benim tercihim Appiah'ın satılıp, gelecek parayla Zigiç gibi bir isim alınması olurdu. UEFA'ya Şampiyonlar Ligi oyuncu listesi verilmeden önce yabancı bir santrafor alınmasını umut ediyorum. Yönetim bunu yapmayıp, Anderlecht'in elenmesi halinde Şampiyonlar Ligi'nde ihtiyaçları karşılayabilecek bir santrafor alma gibi bir politika da izleyebilir.

MeMo
03.Ağustos.2006, 04:40
Şampiyonlar Ligi'ndeki kura bekleniyordu tahminimce transfer için, eğer Liverpool, Arsenal ve Valencia gibi zorlu rakipler gelseydi, transfer yapılmazdı ama Anderlecht'in rakibimiz olması transfer politikasını değiştirebilir. Ben Appiah veya Deivid'den birinin gönderilip bir yabancı santrafor alınmasını bekliyorum. Kezman geçtiğimiz günlerde bu sistemle gol atmasının zor olduğunu, çift forvette oynamak istediğini söylemişti. 4-4-2 sistemine geçilmesi halinde bir santrafora ihtiyaç olacak, Kezman'a partner gerekecek. Benim tercihim Appiah'ın satılıp, gelecek parayla Zigiç gibi bir isim alınması olurdu. UEFA'ya Şampiyonlar Ligi oyuncu listesi verilmeden önce yabancı bir santrafor alınmasını umut ediyorum. Yönetim bunu yapmayıp, Anderlecht'in elenmesi halinde Şampiyonlar Ligi'nde ihtiyaçları karşılayabilecek bir santrafor alma gibi bir politika da izleyebilir.

Ah benim yazdıklarım :D

ogcj_me
03.Ağustos.2006, 04:41
santrafor alsak ilhan parlaka ali bilgine kazıma ... yazık olmayacak mı ?

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 04:45
santrafor alsak ilhan parlaka ali bilgine kazıma ... yazık olmayacak mı ?

Onlar kanat oyuncusu... Neden yazık olsun?

ogcj_me
03.Ağustos.2006, 04:53
Onlar kanat oyuncusu... Neden yazık olsun?
zico forvet için orta sahanın herhangi bir yıldız olmayan oyuncusunu kadrodan çıkartıyor
ayrıca ilhan parlak forvet

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 04:58
zico forvet için orta sahanın herhangi bir yıldız olmayan oyuncusunu kadrodan çıkartıyor
ayrıca ilhan parlak forvet

İllhan'ı sonradan ekledin heralde ya da ben göremedim... Çift forvet alırsak hepsi beraber oynayabilir dönüşümlü olarak ;;)

eGowiCh
03.Ağustos.2006, 05:03
Fenerbahçe Zigic'in Peşinde
İspanyol AS gazetesi, Fenerbahçe'nin, Racingli forvet Nicola Zigic'le ilgilenen üç takımdan biri olduğunu iddia etti.

Gazetenin haberine göre, gelecek sezon hangi takımda oynayacağına bu hafta karar verecek olan Sırp golcüyle ilgilenen üç takımdan biri de Fenerbahçe. İngiliz ekibi Manchster City ve Alman Werder Bremen'in de peşinden koştuğu Zigic'le Nihat'ın takımı Villarreal de ilgileniyor.

Sven Goran Eriksson yönetiminde transferin aktif takımlarından biri olan Manchester City'nin oyuncu için 18 milyon avroluk bir teklifte bulunduğu, Werder Bremen ve Fenerbahçe'nin de gayet cazip teklifler yaptığı haberde belirtilirken; İspanyol ekibinin kapıyı 20 milyon avrodan açtığı vurgulandı.

Öte yandan, Sırp golcünün ilk tercihinin ise Premier Lig olduğu sanılıyor.

GOAL

fmsmyrna
03.Ağustos.2006, 05:09
Umarım Zigic'i almak gibi saçma birşey yapmayız

erdemzorer10
03.Ağustos.2006, 05:16
bence zigiç tam fb nin aradıgı adam ama bildigim kadarıyla premier ligi tercih edecekmiş zigiç

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 05:20
Zigiç'i transfer edeceğimizi düşünmüyorum;) Ya Adriano ya hiç!

erdemzorer10
03.Ağustos.2006, 05:22
ben şahsi fikrim olarak adriano nun gelmesine hiç bi zaman ihtimal vermedim ve halada vermiyorum..gönül isterki gelsin TSL iyice dünya futbolunda geçmeye başlayan bi lig olsun :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
umarım alırsınz

eGowiCh
03.Ağustos.2006, 05:26
FBTV'den transfer duyumu!

FBTV'de bugün yayınlanan Şampiyonlar Ligi Özel programında Cengiz Çavdar transfer ile ilgili bilgi verdi.

Cengiz Çavdar: "Yönetimle konuştum‚ bir yabancı daha alınacak"
"Çok büyük bir yıldız değil ama yönetim bir yabancı daha alacak. Yönetimde değilim ama çok yakın tanıdıklarım var. Ayrıca 15 Ağustos'ta bu transfer de Anderlecht karşında olacak" dedi.

erdemzorer10
03.Ağustos.2006, 05:27
demekki bu isim adriano degil ... deivid mi gidecek acaba tek yol o galiba

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 05:27
Alınacak belli de... Kim bu talihli,yıldız olması şartıyla tabii :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

demekki bu isim adriano degil ... deivid mi gidecek acaba tek yol o galiba

Zigiç'i mi kastediyor acaba? O da o kadar büyük bir yıldız değil ;)

TR.CaPTaiN
03.Ağustos.2006, 05:33
Hırslı,yetenekli olsun adı duyulmamış olsa da olur. Geçen sezon Rafael Sobis ismi geçmişti. Bu isim alınsa çok iyi olurdu geçen sezon.

eGowiCh
03.Ağustos.2006, 05:33
Asbaşkanımız Neşet Yalçın kura çekimi sonrası Star TV´ye telefonla bağlandı. Aslında Anderlecht´i değerlendiriyordu. "Geçen senenin şampiyon takımına Roberto Carlos´u kattık‚ transfer çalışmalarımız da devam ediyor ve Anderlecht´i eleyecek güçteyiz" dedi.

"Çalışmalarımız devam ediyor" derken‚ sanırım bir saat sonra imza atacak olan Yasin´i ima etmemiştir.

Bir yabancı transferi daha gerçekleştireceğiz anlaşılan, hem Neşet Yalçın'ın sözlerinden hem Cengiz Çavdar'ın sözlerinden bu anlaşılıyor. Bir yabancı daha alacağımıza göre ya Deivid gidecek ya Appiah.

erdemzorer10
03.Ağustos.2006, 05:34
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Zigiç'i mi kastediyor acaba? O da o kadar büyük bir yıldız değil ;)

belkide zigiç dostum :) ama dedim ya bildigim kadarıyla premier ligi tercih edecek zigiç :)

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 05:36
Hırslı,yetenekli olsun adı duyulmamış olsa da olur. Geçen sezon Rafael Sobis ismi geçmişti. Bu isim alınsa çok iyi olurdu geçen sezon.

Öyle birini mi alacağız acaba? :icon_neutral:

eXcitinG
03.Ağustos.2006, 05:38
Ben ne oLursa oLsun Deivid in gideceğini sanmıyorum.Zico Deivid e güveniyor ve ona kadroda yer buLabiLmek için adamı sağ kanat oynatıyor yine de oynatıyor.

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 05:39
Ben ne oLursa oLsun Deivid in gideceğini sanmıyorum.Zico Deivid e güveniyor ve ona kadroda yer buLabiLmek için adamı sağ kanat oynatıyor yine de oynatıyor.

O gitmezse yabancı transferi yapamayız ;)

goosfraba
03.Ağustos.2006, 05:40
FB TV'yi izlediğim kadarıyla Deivid antrenmanlarda arkadaşlarıyla çok iyi geçiniyor, şakalaşmalar falan, Avustralya kampındayken de bu böyleydi, orada kendini Zico'ya ispatladı.Benim görüşüm Deivid kalacak Appiah satılacak, çünkü ne yönetim Appiah'tan memnun ne de Zico.Taraftarı da unutmamak gerek..

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 05:43
Bize kendini ispatlayamadıktan sonra... Deivid Brezilyalı olmasaydı çoktan postaydı...

naysaydiya
03.Ağustos.2006, 06:16
bizim fenere baska bi kaliteli yabancı gelmez artık.. bosuna ümitlenmeyin dostlar..

Varonil
03.Ağustos.2006, 06:26
Bence yönetim bir yabancı transferi daha yapacaksa Appiah gidecektir takımdan.

Alınacak yabancı yıldız olmasın,hırslı olsun,savaşsın,yetenekli olsun o yeter:)

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 06:27
bizim fenere baska bi kaliteli yabancı gelmez artık.. bosuna ümitlenmeyin dostlar..

Forvete transfer olmazsa kendimiz kaybederiz,ne yazık ki! :(

TR.CaPTaiN
03.Ağustos.2006, 06:43
Star TV'de Fenerbahçe'nin aradığı golcüyü 00:40'ta açıklıyoruz diye bir altyazı geçti.

Emurafu
03.Ağustos.2006, 07:54
Star tv acın arkadaslar fenerbahceye gelecek forveti söyliceklermiş.........

ogcj_me
03.Ağustos.2006, 07:57
inşallah yalan çıkmaaz

eGowiCh
03.Ağustos.2006, 08:20
Star TV'den önce Fenerbahçe'nin büyük ölçüde anlaşmaya vardığı ismi ben açıklayayım:

Humberto Suazo

http://www.colocolo.cl/imag/noticias/325.jpg

26 yaşındaki Şilili golcü futbolcu Humberto Suazo'nun yıldızı Copa America Venezuela'da parladı ve Avrupa'nın birçok takımının transfer listesine girmeyi başardı. Fenerbahçe bu muhteşem golcüyle büyük oranda anlaşmaya vardı.

Humberto Suazo geçen yıl 41 maçta 40 gol atarak Dünya Gol Kralı ünvanının sahibi olmuştu.

İşte Humberto Suazo'nun Copa America 2007'de Brezilya'ya attığı muhteşemn golün videosu:

http://www.youtube.com/watch?v=RS7ROsHWu3c

fenerbahce_1907
03.Ağustos.2006, 08:28
Keşke alsak süper adam.

Emurafu
03.Ağustos.2006, 08:29
Yalan nedenmi????

Suazo Baska takıma Transfer oldu yani monterray trnasfer oldu

Ertem hala colo colo biliyor....

fenerbahce_1907
03.Ağustos.2006, 08:30
Yalan nedenmi????

Suazo Baska takıma Transfer oldu yani monterray trnasfer oldu

Ertem hala colo colo biliyor....

Herhalde sizden daha cok şey biliyor onlar.Arastırıyorlar senden benden fazla bi şekilde.

UA dragon
03.Ağustos.2006, 08:32
adam yeni takıma transfer oldu bir maça çıkmadan satmazlar

Cengo
03.Ağustos.2006, 08:33
Star tv acın arkadaslar fenerbahceye gelecek forveti söyliceklermiş.........

Star'a ne kadar güvenilir :icon_neutral:
Daha yeni transfer oldu Suazo, keşke gelebilmiş olsaydı istemez miyim?
Suazo'nun muhabbetini uzun zaman önce yaptık ama dinleyen pek olmadı..

absolut12
03.Ağustos.2006, 08:33
ne sallamacı bir basın garip http://es.wikipedia.org/wiki/Humberto_Suazo iste burdan bakabilir kariyerine adam yeni gitmiş monterrey'e

Emurafu
03.Ağustos.2006, 08:34
İyide adam bizim listemizde iken Siz diyordunuz baska takıma trnasfer oldu diye şimdi dönüyorsunuz...........

Suazo Kışın Monterray trnasfer oldu Cogu sitedede yazıyor........

Ayrıca arkadasım ertem bile diyor fazla arastırmadım diye hemen beni karalama bu oyuncu bizim listemizdeyken inan ben cok arastırdım......

fenerbahce_1907
03.Ağustos.2006, 08:34
Adamlar bişey bilmeden acıklama yapmazlar heralde.Rezil olmak istemezler.

Cengo
03.Ağustos.2006, 08:39
İyide adam bizim listemizde iken Siz diyordunuz baska takıma trnasfer oldu diye şimdi dönüyorsunuz...........

Suazo Kışın Monterray trnasfer oldu Cogu sitedede yazıyor........

Ayrıca arkadasım ertem bile diyor fazla arastırmadım diye hemen beni karalama bu oyuncu bizim listemizdeyken inan ben cok arastırdım......

kimsenin listesinde değildi.
herkes kurt geçiniyor ama basın çakal olduğundan turnayı gözünden vuruyor, inanmayın basına 50 kere söylemeyelim..

eGowiCh
03.Ağustos.2006, 08:39
Humberto Suazo olmazsa Nikola Zigiç bitecek dedi Star TV. Man City'nin Zigiç'tan vazgeçtiğini, yerine Bojinov'u aldığını söylediler, inşallah Zigiç transferi gerçekleşir.

Emurafu
03.Ağustos.2006, 08:40
kimsenin listesinde değildi.
herkes kurt geçiniyor ama basın çakal olduğundan turnayı gözünden vuruyor, inanmayın basına 50 kere söylemeyelim..Yani lafın gelişi adı bizde anıldıgı zamanlar........

Fenerbahce_1907 adı bizde anılırken baska diyordunuz Az cok ingilizcen vardır google da yaz ara Monterrey resmi sitesini nasıl bulcam........

perpetua
03.Ağustos.2006, 08:41
Adamlar bişey bilmeden acıklama yapmazlar heralde.Rezil olmak istemezler.

Copa America oncesinde transfer oldu Suazo.

Baska takima transfer olma ihtimali, eger bu takim bir Milan, Inter, Barcelona, Real Madrid, Chelsea, Arsenal degilse sifira cok yakin.

Buyuk Meksika kulupleri Avrupa kuluplerinden farkli maaslar odemiyor oyuncularina. Ustelik Meksika ligi bizden cok daha kaliteli ve oyun zevki cok daha ust duzeyde.

Emurafu
03.Ağustos.2006, 08:44
http://en.wikipedia.org/wiki/Club_de_F%C3%BAtbol_Monterrey

http://www.goal.com/es/squadra.aspx?IdSquadra=524

Fenerbahce_1097 buyur bak kadrosuna.....

Ertem Dedi zaten fazla arastırmadım dedi kendisi varya 1 ay önce fanatikde cıkan haberi gibi özetledi.........

Cengo
03.Ağustos.2006, 08:50
Yani lafın gelişi adı bizde anıldıgı zamanlar........

Fenerbahce_1907 adı bizde anılırken baska diyordunuz Az cok ingilizcen vardır google da yaz ara Monterrey resmi sitesini nasıl bulcam........

Farklı bir şey mi yazıyoruz? :icon_neutral:
Okumadan yazıyorsun, bir kere daha okumayı düşünür müsün yazdıklarımı?

Emurafu
03.Ağustos.2006, 08:54
Farklı bir şey mi yazıyoruz? :icon_neutral:
Okumadan yazıyorsun, bir kere daha okumayı düşünür müsün yazdıklarımı?
Cengiz abi Fenerbahce-1907 hala ısrar ediyorda yani inanmıyor ondan............Okuyorum ben yani resmi siteyide bulsak herkez tam inanacak...

Suazo konusu kapanmıştır:)

Bu web sitesihttp://www.hsuazo.cl/

Monterrey forması ile verdigi Poz.......

http://img183.imageshack.us/img183/1631/chupemonterreylk7.jpg (http://imageshack.us)

Bu haberi ertem senere göstereceksin aslında:):)

Aslında Fenerbahceye Zigic gibi adam gelse cok iş yapar

Omerdinho
03.Ağustos.2006, 09:16
bu adam süper bir golcü fakat gelirsede oyun düzenini ona göre kurmak gerekir , hava toplarini degerlendiremez boyu 1.72 ayrica 75 macta 70 gol atmis inanilmaz bir istatistik.

fenerbahce_1907
03.Ağustos.2006, 09:31
Adamlar yazdıgına göre bir bildikleri vardır.Rezil olmak istemezler.Bi bildikleri var ki Suazo diolar.

Emurafu
03.Ağustos.2006, 09:40
fenerbahce_1907 hala bildikleri vardır diyon ertem sener Colo colo da dedi falan filan ama kendisi yeni transfer oldu monterrey takımınıda ayrıca yukarda bak resımde koydum web sıtesınıde verdım hem ertem de cok arastırma yapmadım da dedi

Ayrıca Aynı star gecen hafta Necati hamburgda demişdi...........Ozamanda rezıl oldular.....

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 09:44
Güvenebileceğimiz kaynak yok mu ya? :(

Cengo
03.Ağustos.2006, 09:58
Güvenebileceğimiz kaynak yok mu ya? :(

http://www.fenerbahce.org

eGowiCh
03.Ağustos.2006, 10:02
Uzun boylu bir santrafor almalıyız, Kezman'a top indirecek ve ona pozisyon yaratacak tipte bir santrafora ihtiyacımız var.

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 10:03
Dediğinden Zigiç'i anlıyorum ;;) ama önce Deivid gönderilmeli...

a.arıcı-11
03.Ağustos.2006, 15:02
Cruzeiro Deivid'e talip

Brezilya Ligi takımlarından Cruzeiro'nun genel menajeri Valdir Barbosa, F.Bahçeli Deivid ile ilgilendiklerini açıkladı. Brezilya Haber Ajansı'na konuşan Barbosa, "2003'te kulübümüzde forma giyen Deivid'i almak istiyoruz. Ancak F.Bahçe çok yüksek bonservis bedeli istedi. Deivid'in aldığı para da fazla" dedi. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
kaynak Fotomaç :(:(:(

canavar20
03.Ağustos.2006, 18:21
Yaaa Zigic'ten başka oyuncu olmaz bence.:)

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 18:53
Cruzeiro istiyorsa hemen elden çıkaralım,gitsin... Mateus zaten kiraya gidecek.Adriano,Zigiç'ten biri gelsin ;)

fenerlistinanc
03.Ağustos.2006, 19:55
zigic tam nokta transfer olur

Memedov
03.Ağustos.2006, 20:18
Operasyon başlıyor
Yönetim, Şampiyonlar Ligi ön elemesinde Anderlecht ile eşleşilmesi sonrası forvet oyuncusu için kolları sıvadı.

Şanslı bir kura çeken ve gruplara kalma konusunda umutları bir hayli çoğalan sarı-lacivertli yönetimin, iyi bir forvet oyuncusu için harekete geçtiği bildirildi.
UEFA'ya en geç 8 Ağustos tarihinde ön elemede mücadele edecek kadrosunu bildirmek zorunda olan Fenerbahçe, kalan kısa sürede Deivid'in yerine gol noktalarında çok daha başarılı bir forveti renklerine bağlamaya çalışacak.
İspanya'nın Racing Santander kulübünde forma giyen Nikola Zigic'in peşini bırakmayan ve bu oyuncunun yüksek bonservis ücretini indirmeye çalışan sarı-lacivertli kulübün, Sırp oyuncunun dışında sürpriz isimlere de yöneldiği öğrenildi.

Oyuncuları uyardı

Başkan Aziz Yıldırım'ın bizzat yürüttüğü gizli çalışmaların 2-3 gün içinde sonuçlanmasının beklendiği bildirildi.Bu arada Yıldırım'ın önceki gün Samandıra Tesisleri'nde futbolcularla özel bir görüşme yaptığı bildirildi. Teknik Direktör Zico'nun yer almadığı toplantıda, Yıldırım'ın yeni sezon öncesi takıma başarılar dilediği ve yönetimin beklentilerini ilettiği öğrenildi. Özellikle camianın Avrupa'da artık hayal kırıklığına tahammülü olmadığını kaydeden Yıldırım'ın, "Süper Kupa'yı kazanarak sezona moralli girelim" dediği ifade edildi.

Kaynak: Milliyet

a.arıcı-11
03.Ağustos.2006, 20:24
eğer hemen ii bir fotvet gelmezse anderlecht i bile eleyemeyiz

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 20:36
valla 3-4 güne kadar aldık aldık,alamadık çok zorlanırız :(
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Fenerbahçe'nin yeni golcüsü pazartesi geliyor

http://www.fotomac.com.tr/2007/08/04/im/47B4ACEE1181844F81599F84b.jpg

Fenerbahçe, listesindeki 3 yabancı bir de yerli golcü ile yaptığı görüşmelerde sona geldi. Adriano ve Ronaldo'yu kulüpleri bırakmadı, Zigiç transferi artık an meselesi. Kayserisporlu Gökhan Ünal'la da gizlice görüşülüp el sıkışıldı. Şanslı kuranın ardından Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi gruplarına kalacağına artık kesin gözüyle bakan başkan Aziz Yıldırım'ın, "Forvet transferini pazartesiye kadar bitirin" talimatını verdiği öğrenildi.

Forvet alarmı

F.Bahçe'de kura sonrası yapılan jet toplantıdan forvet alınması kararı çıktı. Yeni golcünün pazartesi günü İstanbul'a getirilmesi bekleniyor.

Bu Fırsat Kaçmaz

F.Bahçe'de teknik heyet ve yönetim ön elemede Anderlecht'in saf dışı bırakılacağına kesin gözüyle bakıyor. Yöneticilerin, dün kura sonrası Zico'nun da katıldığı bir toplantı yaptıkları ve golcü almaya karar verdikleri öğrenildi. Başkan Aziz Yıldırım'ın, "Devler Ligi'nde başarılı olabilmek
için tarihi fırsat yakaladık. Golcü transferini bitirip kusursuz bir takım olmalıyız" dediği belirtildi.

Gökhan İddiası

Sarı-lacivertlilerde Ronaldo ve Adriano transferi gerçekleşmeyince, rota Racing Santander'li Zigiç'e çevrilmişti. F.Bahçe'nin, pazartesi yeni golcüsünü İstanbul'a getirmesi bekleniyor. Zigiç için 15 milyon pound teklif eden F.Bahçe'nin Santander'den olumlu yanıt aldığı belirtildi. Ayrıca Kayserisporlu Gökhan Ünal ile de gizlice görüşülerek prensipte anlaşma sağlandığı iddia ediliyor

Memedov
03.Ağustos.2006, 20:51
Ben Ntv´de bir futbol programı izlerken sunucu Fenerbahçe´nin Pazartesi gününe kadar bir yabancı transferi yapması bekleniyor dedi.Galiba Beşiktaş ile oynanılacak olan maça bakarak oyuncuların son durumuna göre kararını verip Zico´nun da onayını alıp bir Yabancı transferi gerçekleştircekler.

Emurafu
03.Ağustos.2006, 21:07
valla 3-4 güne kadar aldık aldık,alamadık çok zorlanırız :(

Gökhan İddiası

Ayrıca Kayserisporlu Gökhan Ünal ile de gizlice görüşülerek prensipte anlaşma sağlandığı iddia ediliyor

Bu haber yalan ama Topuz ve ünal haberinden bıktım...........

barahir
03.Ağustos.2006, 21:21
Hangimiz Bıkmadık ki:)

a.arıcı-11
03.Ağustos.2006, 21:30
Ben Ntv´de bir futbol programı izlerken sunucu Fenerbahçe´nin Pazartesi gününe kadar bir yabancı transferi yapması bekleniyor dedi.Galiba Beşiktaş ile oynanılacak olan maça bakarak oyuncuların son durumuna göre kararını verip Zico´nun da onayını alıp bir Yabancı transferi gerçekleştircekler.
kardeş sana aynen katılıyorum beşiktaş maçındaki duruma bağlı herşey inşallah düzgün bir forvet gelir yaw

Aşk-ı Şehir
03.Ağustos.2006, 22:01
Galiba Mateus gidecek onun gibi bir oyuncunun gidecek olmasına üzülüyorum Fenerbahçeli arkadaşlar adına ;;)

barahir
03.Ağustos.2006, 22:11
Galiba Mateus gidecek onun gibi bir oyuncunun gidecek olmasına üzülüyorum Fenerbahçeli arkadaşlar adına ;;)
Eğer bir yabancı alnıacaksa mateus + bir yabancının daha gitmesi lazım..

aykut_gencfb
03.Ağustos.2006, 22:15
deivid hertürlü gider başka çaresi yoq kezman,semih,colin,ilhan,xxxx,deivid bukadar forweti napacaz deivid gider kezmanla xxxx oynar inş. xxxx zigiç olur

Aşk-ı Şehir
03.Ağustos.2006, 22:16
Bu arada bazı arkadaşlar tereddüt ediyor transfer olmazsa zorlanırız felan diye bence hiç zorlanmazsınız hatta Anderletch'i elerseniz ŞL'de en az 7 puan alacağınızı düşünüyorum ;;)

eGowiCh
03.Ağustos.2006, 22:26
Transfer büyük ihtimalle pazartesi günü netleşecek. Süper Kupa maçından yenilgi alınması durumunda bir santrafor transfer edilerek hem eksik bölge giderilecek hem de gündem değiştirilecek. Hatırlarsanız D.Kiev'e elenir elenmez 3 yabancı transferi gerçekleştirilmişti. BJK maçından alınacak kötü sonuç yabancı transferine sebep olabilir.

GeNç KaRTaL
03.Ağustos.2006, 22:33
Dün Star Tv'de bir Güney Amerika'lı forvet ile anlaşıldığı söyleniyordu ve isminin açıklanacaktı ilerleyen dakikalarda ama uyuyakalmışım.Seyreden var mı?

Emurafu
03.Ağustos.2006, 22:34
6+1 de yedek kim olacak..........

Dün Star Tv'de bir Güney Amerika'lı forvet ile anlaşıldığı söyleniyordu ve isminin açıklanacaktı ilerleyen dakikalarda ama uyuya kalmışım.Seyreden var mı?Evet Humberto suazo dedi...

ama yalan cünkü ertem dediki colo colo da oynayan falan dedi kendisi monterray takımına trnasfer oldu hatta resımlerını koydum.....humbetonun web sitesindde hersey yazıyor bir ara fanatikte cıkan haberi aynen okudu..

Ben zigici bekliyorum..

aykut_gencfb
03.Ağustos.2006, 22:48
zigicin büyük faydası olur robertonun nokta pası zigin kafasına.....gerisi artık golü nasıl atılmak istenirse öle atılır....inş gelir artık şu zigiç kezmanda yalnızlıktan kurtulur

the_imam912
03.Ağustos.2006, 22:53
Arkadaşlar daha transfer yapmayacağız bence.
Aziz başkan 1 tane dedi.O da Yasin Çakmak

fmsmyrna
03.Ağustos.2006, 23:53
Yeni gelicek forvet(eğer öyle birşey olursa) yedek bekleyebilir.çünkü hem Alex hem çift forvet elenmemizin garantisi olur.

Jesus_FB
03.Ağustos.2006, 23:57
Arkadaşlar transfer konusu dışındaki tartışmalarınızı ilgili konular altında yapabilirsiniz. Lütfen konu dışına çıkmayın

eGowiCh
04.Ağustos.2006, 01:22
Zigic’in Gözü Yükseklerde
Santander takımında oynayan Sırp forvet Nikola Zigic, İngiltere Premier Ligi’nin kendisini geliştirmesi için mükemmel bir ortam olacağını söyledi.

Racing Santander’ın dev forvet oyuncusu, 2 metreyi geçen boyunun İngiliz futboluna çok uygun olduğunu belirtti.. “Benim özelliklerimde bir oyuncu için Premier Ligi çok uygun. Bu yüzden geleceğimi orada görüyorum,” diye konuşan Zigic'le ilgilenen kulüpler arasında Tottenham Hotspur ve Juventus da bulunuyor.

Transfer dedikodularına rağmen 26 yaşındaki, eski Kızılyıldızlı oyuncu şimdiki hedefinin Racing’i Avrupa Kupaları’na taşımak olduğunu söyledi. Zigic konuyla ilgili, “Benimle birçok İngiliz kulübünün ilgilendğinin farkındayım. Ancak benim kulübümle kontratım devam ediyor,” dedi.

Geçen yaz Racing’e transfer olan Zigic hem yerde hem havadaki hakimiyetiyle taraftarlarının sevgisini kazandı. Onun yanında çok küçük kalan Pedro Munitis’le çok iyi bir ikili oluşturan oyuncu, Santander'in ligde ilk 10'a girmesinde büyük pay sahibi oldu.

GOAL

godsavethequeen
04.Ağustos.2006, 01:56
bence fenerbahçe bu kadroyla da çok iş yapar eğer zico biraz ii yönetirse ama herkesin dediği gibi deivid gidip yerine iyi birini alırsak şampiyonlar liginde en azından çeyrek finale kalıız eğer çok talihsiz bi kura gelmezse.bence fenerbahçe adrianoyu alabilir çünkü fener çok yalanlıyosa yapıyo örnek roberto carlos.

nerazzuri
04.Ağustos.2006, 02:07
Ben ciddi ciddi Adriano'yu hala bekliyorum

godsavethequeen
04.Ağustos.2006, 02:13
Ben ciddi ciddi Adriano'yu hala bekliyorum bende umutluyum

Bugün yine bazı gazetelerde yer alan haberlerde Kulübümüzün yine bir çok oyuncu ile ilişkide olduğu, transferini tamamlamak için gayret sarfettiği iddiaları yer almaktadır. Bazı gazeteler bu oyuncularla ilgili olarak transfer bedelleri ve bonservis bedelleri hakkında da ayrıntılı hayali haberler yayınlamaktadır. Abartılı verilen bu rakkamlar taraftarımız üzerinde son derece kötü etkiler yapmakta ve onları değişik beklentiler içine sokmaktadır. Kulüpler açısından da karşılanması mümkün olmayan bedeller üzerinden hayali yayınlar yapan basın yayın organlarını doğru haber yapmaya bir kez daha davet ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Ben burdan biz bir yıldız oyuncu alıcagız ama sizin dediğiniz gibi değil onu akıllıca bir yoldan gerektiğinde paradan kaçınmayarak yapacağız.yani fenerbahçeli arkadaşlar AZİZ YILDIRIM ve KURMAYLARI bu kadar haber varken BÜYÜK FENERBAHÇE TARAFTARINI hayal kırıklığına uğratmaz.(tabiki bu benim düşüncem eleştirilere açığım)

eGowiCh
04.Ağustos.2006, 02:19
Kandırmayın Fenerbahçelileri

GAZETELERDE Fenerbahçe'nin tranfser haberlerini okudukça gülüyorum.

Bir camianın taraftarları ile bu kadar mı dalga geçilir.

Haftalardır bir Alex yaygarası.

Geliyor, gelecek, eli kulağında.

Taraftar da heyecanlanıyor, umutlanıyor.

Sevgili Fenerbahçe taraftarları bu haberlere sakın kanmayın. Alex malex gelmiyor. Gelmez. Gelemez.

Alex dedikleri şu sıralarda Brezilya'nın en popüler adamlarından biri. Geçen yıl Real Madrid'in transfer listesinin en başındaydı.

Canının çektiği futbolcuyu tereyağından kıl çeker gibi alan, Barcelona'nın elinden Beckham'ı kapan Real Madrid bu Alex'i alamadı.

Şu anda da hem Real, hem de başka pek çok ‘‘bol paralı'' takım Alex'in peşinde.

Ancak onlar da alamıyorlar.

Bu yüzden Alex'in Fenerbahçe'ye gelme olasılığı yok. Keşke gelse de seyretsek ama yok böyle bir olasılık.

Fenerbahçe taraftarına satış yapmak isteyen basının palavrası.

Yönetim de herhalde bu gazdan memnun ki, sesini çıkarmıyor.

Fatih ALTAYLI'nın 14 Ocak 2004 tarihindeki yazısı. Alex o zamanlar Fenerbahçe'nin gündemindeydi, o da böyle bir yazı yazmıştı.

Şimdi aynı şeyler Adriano için de geçerli olabilir, veya başka bir dünya yıldızı için...

Fenerbahçe için İMKANSIZ yoktur, zamanında nasıl Alex'i aldıysak, hem de bir Galatasaraylı yazarın, aynı zamanda eski Galatasaray yöneticisinin "alamaz" dediği, kimsenin ihtimal vermediği, 3 yıl öncesinde dünya kulüplerinin peşindeki futbolcuyu, nasıl aldıysak, şimdi de alabiliriz...

Emurafu
04.Ağustos.2006, 02:20
Adriano bence cok zor.....Siz zigici bekleyin

ogcj_me
04.Ağustos.2006, 02:21
zigic adrianodan yararlı olur
ancak bu zigicin adrianodan iyi olduunu göstermez

godsavethequeen
04.Ağustos.2006, 02:22
Fatih ALTAYLI'nın 14 Ocak 2004 tarihindeki yazısı. Alex o zamanlar Fenerbahçe'nin gündemindeydi, o da böyle bir yazı yazmıştı.

Şimdi aynı şeyler Adriano için de geçerli olabilir, veya başka bir dünya yıldızı için...

Fenerbahçe için İMKANSIZ yoktur, zamanında nasıl Alex'i aldıysak, hem de bir Galatasaraylı yazarın, aynı zamanda eski Galatasaray yöneticisinin "alamaz" dediği, kimsenin ihtimal vermediği, 3 yıl öncesinde dünya kulüplerinin peşindeki futbolcuyu, nasıl aldıysak, şimdi de alabiliriz...

arkadaşım sana katılıyorum ve bu yazı bulup bizlerle paylastığn için tebrik edeyorum ve herkese tekrar FENERBAHÇEMİZİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ hatırlattığın için teşekkürler

nerazzuri
04.Ağustos.2006, 02:24
Adriano bence cok zor.....Siz zigici bekleyin
Zigic bence daha zor şu anda peşinde çok klup var.. Ama Adriano da brezilalı faktörü Zico hayranı olması var. Bence adriano daha kolay

godsavethequeen
04.Ağustos.2006, 02:35
Zigic bence daha zor şu anda peşinde çok klup var.. Ama Adriano da brezilalı faktörü Zico hayranı olması var. Bence adriano daha kolay

sanada katılıyorum:D ayrıca r.carlos da konusup iknaya yardım edebilir ve diğer brezilyalılar

Del Piero_10
04.Ağustos.2006, 02:38
Adriano'yu takımı gözden çıkarsa bile gideceği 100 tane ispanyol,ingiliz vb kulüp çıkar.

eGowiCh
04.Ağustos.2006, 02:41
Moratti Adriano hayranıymış, kesinlikle satmayı düşünmüyormuş.

Del Piero_10
04.Ağustos.2006, 02:42
O,Martins'in de hayranıydı.

nerazzuri
04.Ağustos.2006, 03:22
O,Martins'in de hayranıydı.
Ama onuda 100 tane gideceği İngiliz İspanyol italyan klupleri vardı. Oda Newcastle'ye gitti Fenerbahce Newcastleden büyük takımdır heralde. Bence öyle

UA dragon
04.Ağustos.2006, 06:52
bence değil

Sheriff
04.Ağustos.2006, 07:11
bence değil
Şu anda daha büyük ve daha güçlü.. Tarihe bakarsan onlar daha iyi tabiki..

smileo
04.Ağustos.2006, 09:17
Arkadaşlar galatasaray Pauleta yı aldı. Aziz baba boş durmaz heralde yapar artık bi transfer.Bizim forvet banko gelecek bence!

pauleta haberi kendiniz bakın

http://www.fotomac.com.tr/ana101.html

a.arıcı-11
04.Ağustos.2006, 15:28
fener alexi alamaz,fener ancak carlosun posterini alır biz denedik adam türkiyeye gelmem dedi diyenler şimdi adriano hakkındada yorum yapıp rezil olmak istemiyorlar

Emurafu
04.Ağustos.2006, 19:23
Arkadaşlar galatasaray Pauleta yı aldı. Aziz baba boş durmaz heralde yapar artık bi transfer.Bizim forvet banko gelecek bence!

pauleta haberi kendiniz bakın

http://www.fotomac.com.tr/ana101.htmlBakıyorumda fotomaca inananlar var:D:D

Pauleta dün ligin ilk macında ilkonbir basladı hemde kaptan:):)Onunla ilgili linkde verdim forumda....

fener alexi alamaz,fener ancak carlosun posterini alır biz denedik adam türkiyeye gelmem dedi diyenler şimdi adriano hakkındada yorum yapıp rezil olmak istemiyorlar

Bizede lincoln hakkında diyorlardı yani herkez birbirine Alıskın....Valla ben Adrianoyu beklemiyorum..........Zigic gelir ama gelirsede nokta olur.....

Zigic baya top falan indirir........

Aşk-ı Şehir
04.Ağustos.2006, 19:28
Son kez söylüyorum ve sözümün sonuna kadar arkasındayım (bu sezon için ;;)):
ADRİANO GELMEZ keşke gelsede izlesek ;;)

Emurafu
04.Ağustos.2006, 19:33
Zigic bence daha zor şu anda peşinde çok klup var.. Ama Adriano da brezilalı faktörü Zico hayranı olması var. Bence adriano daha kolayEvet zico faktörü var haklısın.......Ama zico faktörü var diye her brezılyalı gelkcek diye birsey yok... deme...Abartmıssın bence..

Zigici Kezmanda cok istıyor o gelince cok gol atarım falan diyor...

the_imam912
04.Ağustos.2006, 20:04
Arkadaşlar...
Deivid gitti diyelim.Adriano veya Zigiç'ten birini aldık diyelim...
Kim yedek kalacak.
Defansın vel kemikler Lugano-Edu mu?
Orta sahanın dinamosu Appiah mı?
Forvet olmamasına rağmen gol kralı olan Alex mi?
Tecrübesiyle Roberto Carlos mu?
Yoksa Kezman mı?
Siz karar verin yani.

Memedov
04.Ağustos.2006, 20:09
Arkadaşlar...
Kim yedek kalacak.
Yoksa Kezman mı?
Siz karar verin yani.

Deniz Baris..;)

hollygun
04.Ağustos.2006, 20:11
Arkadaşlar...
Kim yedek kalacak.
Yoksa Kezman mı?
Siz karar verin yani.

kezman ama zico saolsun alex kezman ve gelme ihtimali olan forveti birlikte oynatır ve geçen seneki gibi liderin 7 puan gerisine düşeriz anderlechte de yeniliriz :director:

bence alınacak forvet ne adriano ne de zigic geçen seneki gibi medyanın yer vermedii transfer gerçekleşecek haberi ilk fb tv açıklayacak gibime geliyor bkz:kezman deivid

smileo
04.Ağustos.2006, 20:11
Bakıyorumda fotomaca inananlar var:D:D

Pauleta dün ligin ilk macında ilkonbir basladı hemde kaptan:):)Onunla ilgili linkde verdim forumda....

İnanmaktan ziyade kaynak yokluğunda başvurabilecek yer sıkıntısı diyelim buna! Bende türk basının olayları abarttığını biliyorum ama elden ne gelir türk transferine en yakın onlar var! Almanyadan da bakıyorum fakat onlar konuşmuyorlar bile, en iyisini yapıyorlar! Transfer olduğunda oldu diyorlar.

Memedov
04.Ağustos.2006, 20:52
Beni bir yandan transfer soylentileri heyecanlandiriyor diyer yandan Deivid'in Fenerbahce'ye geldiginden beri ilk defa idmanlarda maclarda vs. bu kadar mutlu bu kadar istekli oldugunu gormedim..

Idman'da cok neseli herkes ile sakalasiyor gidecegi kalacagi bence Beşiktaş macında netlik kazanir..

a.arıcı-11
04.Ağustos.2006, 21:20
bence türk forvet alınmalı bende the imam (kusura bakma adını bilmediim için) katılıyorum evet kim yedek oturacak yapılması gereken halil altıntopun alınması deividin gitmesi +1 olarakta mateusun kalması yada onunda gidip brezilyadan falan genç bir yetenek alınması

eGowiCh
04.Ağustos.2006, 21:20
Yönetimin yerinde olsa Appiah'ı iyi bir fiyata satıp, Deivid'i de bedelsiz de olsa gönderip, Zigiç'i alırdım. +1 olarak da Mateus'u koyardım.

4-1-2-1-2 şeklinde kadro sürerdim kolay maçlarda:

Serdar, Önder, Edu, Lugano, R. Carlos, Aurelio, Ali Bilgin, Uğur Boral, Alex, Zigiç, Kezman

Zor maçlarda ise 4-2-2-1-1 şeklinde bir dizilişle ve kadroyla çıkardım:

Serdar, Önder, Edu, Lugano, R. Carlos, Aurelio, Deniz/Selçuk, Ali Bilgin, Uğur Boral, Alex, Zigiç

Sekopej
04.Ağustos.2006, 21:51
Eee kim geliyor şimdi, son yorumlara baktım da birşey çıkaramadım transferdeki son durumdan.

Daha net, anlayacağım şekilde konuşur musunuz?

Jesus_FB
05.Ağustos.2006, 01:22
Her zamanki gibi yine transfer haberleri değil takımlar ve ligler tartışılmaya başlanmış tekrar tekrar söylüyorum bunları konuşup tartışabileceğiniz konular var neden gidip oralarda konuşmak yerine burada konuşup ısrarla bu hareketlerinizden vazgeçmiyorsunuz?

eGowiCh
05.Ağustos.2006, 03:04
Eee kim geliyor şimdi, son yorumlara baktım da birşey çıkaramadım transferdeki son durumdan.

Daha net, anlayacağım şekilde konuşur musunuz?

Her zamanki gibi yine transfer haberleri değil takımlar ve ligler tartışılmaya başlanmış tekrar tekrar söylüyorum bunları konuşup tartışabileceğiniz konular var neden gidip oralarda konuşmak yerine burada konuşup ısrarla bu hareketlerinizden vazgeçmiyorsunuz?

Bu da yeni moda sanırım.

Yönetimin yerinde olsa Appiah'ı iyi bir fiyata satıp, Deivid'i de bedelsiz de olsa gönderip, Zigiç'i alırdım. +1 olarak da Mateus'u koyardım.

4-1-2-1-2 şeklinde kadro sürerdim kolay maçlarda:

Serdar, Önder, Edu, Lugano, R. Carlos, Aurelio, Ali Bilgin, Uğur Boral, Alex, Zigiç, Kezman

Zor maçlarda ise 4-2-2-1-1 şeklinde bir dizilişle ve kadroyla çıkardım:

Serdar, Önder, Edu, Lugano, R. Carlos, Aurelio, Deniz/Selçuk, Ali Bilgin, Uğur Boral, Alex, Zigiç

Son yorumum bu şekilde, transferlerle ve olası kadroyla alakalı, yani daha nerde yapabilirim bu yorumu, kestiremiyorum.

Direkt transferi haberi verip geçelim istiyorsanız kimse burayı gelip de okumaz, zaten haberleri gazete sitelerinden veya taraftar sitelerinden okuyabiliyoruz, esas önemli olan kişilerin transferlerle ilgili yorumları bana göre.

Jesus_FB
05.Ağustos.2006, 03:09
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=47466
Egemen seni böyle alalım o zaman orda yapabilirsin bu yorumlarını. Gördüğün gibi konunun başlığı "transfer haberleri" ve burada bunlarla ilgili konuşmak istiyoruz artık

eGowiCh
05.Ağustos.2006, 03:20
Geyik mi yapayım orda? Gördüğüm kadarıyla geyik yapılıyor, yok Hasan Şaş saçlarını kestirmiş gibisinden.

Yani buraya transfer haberi yapıp geçeceksek, transfer haberinden sonra birisi "Şu gelmez bence, gereksiz olur" veya "Gelirse bomba olur, FB'de kadro şöyle olur ve oraya cuk oturur" diyemeyecekse, buranın hiç anlamı kalmaz.

Jesus_FB
05.Ağustos.2006, 03:28
Geyik mi yapayım orda? Gördüğüm kadarıyla geyik yapılıyor, yok Hasan Şaş saçlarını kestirmiş gibisinden.

Yani buraya transfer haberi yapıp geçeceksek, transfer haberinden sonra birisi "Şu gelmez bence, gereksiz olur" veya "Gelirse bomba olur, FB'de kadro şöyle olur ve oraya cuk oturur" diyemeyecekse, buranın hiç anlamı kalmaz.

Yahu egemen anlamıyormusun yoksa anlamamak için diretiyormusun?

Biz ned diyoruz transferlerle ilgili her konuda yorumunuz yapın tartışmanızı yapın diyoruz ama sizler hep konunun çok dışarısına çıkıyorsunuz buralarda hep fb-gs kavgaları yada garip garip karşılaştırmlar yerine transfer haberleri ve o haberlere yapılan yorumları okumak istiyor herkes. Bunu yapmak çok mu zor geliyor sana.

Birde eğer Cafe Futbol konusunda geyik dönüyor diyorsan bununda suçlusu biz değiliz herhalde değil mi?

eGowiCh
05.Ağustos.2006, 03:40
Yahu egemen anlamıyormusun yoksa anlamamak için diretiyormusun?

Biz ned diyoruz transferlerle ilgili her konuda yorumunuz yapın tartışmanızı yapın diyoruz ama sizler hep konunun çok dışarısına çıkıyorsunuz buralarda hep fb-gs kavgaları yada garip garip karşılaştırmlar yerine transfer haberleri ve o haberlere yapılan yorumları okumak istiyor herkes. Bunu yapmak çok mu zor geliyor sana.

Birde eğer Cafe Futbol konusunda geyik dönüyor diyorsan bununda suçlusu biz değiliz herhalde değil mi?

Kafe Futbol'a bugüne dek bir tane bile mesaj atmadım, geyik dönmesinin sorumlusu ne benim ne sensin o halde.

Transferlerle ilgili yorum yapılıyor zaten. Galatasaray-Fenerbahçe tartışmasına dönmesinin sebebi Galatasaraylı arkadaşların kışkırtması veya yorumları olsa gerek, bunun da sorumlusu Fenerbahçe taraftarları değildir herhalde. Ben konuyla alakalı mesaj yazmışım, Appiah ve Deivid gitmeli, Zigiç gelmeli falan deyip kadro kurmuşum ama siz böyle mesaj yazmayın diyorsunuz.

fmsmyrna
05.Ağustos.2006, 07:33
Bu sorunun çözümü Juventus,Atletico Madrid gibi kulüpler için açılmış konular gibi konular açılarak giderilebilir.Tabii yöneticiler izin verirse

Sekopej
05.Ağustos.2006, 08:23
Egemen senin mesajından sonra atılmış 15 tane mesaj var ve öncesinde atılmış da.

Konuyla alakasız mesajlar silindikten sonra o uyarıları yazdık. Transfer haberleri dışına çıkılırsa da yine siler yine uyarı yazmaya devam ederiz.;;)

eGowiCh
05.Ağustos.2006, 09:25
FOX TV'deki Verkaç programını izledim. Fenerbahçe'nin hedefindeki ve büyük ölçüde anlaştığı ismi söylediler.

http://www.thethaovietnam.com.vn/Library/Images/11/2006/09/27-9/Adriano.jpg

FOX TV, Fenerbahçe'nin Adriano ile büyük ölçüde anlaşmaya vardığını, bu transferin son aşamada olduğunu söyledi.

Fenerbahçe'nin sürekli Adriano'yu yalanlamasının sebebi de fiyatının artmaması olduğunu belirttiler ve bunun R. Carlos transferindeki gibi bir taktik olduğunu söylediler.

FOX TV'deki Verkaç programında Altan Tanrıkulu'nun yanı sıra FBTV'de muhabir olan, hatta en son forma tanıtımlarında sunuculuk yapan Cem Arslan da "Adriano büyük ihtimalle Fenerbahçe forması giyecek." dedi. Beni en çok umutlandıran da Cem Arslan'ın böyle bir şeyi söylemesi oldu.

Jesus_FB
05.Ağustos.2006, 09:38
Fotomaç nasıl ısrarla yalan haber yazıyorsa fox'da ısrarla yalan haber yayınlıyor :) Zaten Altan Tanrıkulu Sabah ve Fotomaç gazetsinin spor bölümü şefi değilmiydi

eGowiCh
05.Ağustos.2006, 09:43
Fotomaç nasıl ısrarla yalan haber yazıyorsa fox'da ısrarla yalan haber yayınlıyor :) Zaten Altan Tanrıkulu Sabah ve Fotomaç gazetsinin spor bölümü şefi değilmiydi

Evet, bu konuda katılıyorum sana. Altan Tanrıkulu dediğin gibi bu gazetelerin spor müdürü. Ama yukarıda da yazdığım gibi FBTV'de program yapan, en son forma defilesini sunan Cem Arslan da Adriano ile anlaşıldığını söyledi, onun söylemesi benim kafamı kurcaladı. Yoksa FOX TV'ye kesinlikle inanmam veya güvenmem.

Omerdinho
05.Ağustos.2006, 11:18
arkadaslar adriano felan gelmez italya liginin baslamasina 3 hafta kalmis gelse simdiye kadar gelirdi ..

NisRoc
05.Ağustos.2006, 12:43
Benim anlıyamadığım, anlamakta zorluk çektiğim bir şey var. Deivid gitsin, yerine; Zigiç, Adriano vs..vs.. pivot santrafor alınsın Kezman'la süper olur falan diyorsunuz. Peki neden Kezman'ın yanına Deivid'i koysunlar demiyorsunuz ? Deivid napsın? Adam sağ kanat oynuyor! Heleki Alex çıkınca nerede oynadığı fail-i mechul oldu! 2'li forvete geçiş yapacaktı sözde Zico ama hala aynı tas aynı hamam! Bence en güzel transfer Deivid'in Kezmanın yanına geçmesi olacak. Ben bu sene Deivid'den cok sey bekliyorum. Adam dolu çünkü.. Ama tutupta orta sahanın göbeğine veyahutta sağ kanata koyarsanız tabiki de bir şey yapamaz! Tek santraforla bu iş olmaz! Olmuyor! Bu Zico ne yapıyor yahu! Madem Deivid as adamın, Kezmanın yanına koy! 2. transfer ise Appiah iyileştiğinde izlerken tahammül edemediğimiz Deniz'in yerinde oynaması, yane defansif ortasaha, SAĞ KANAT DEĞİL! Alex'in takımda kalması çok kötü oldu bizim için. Herşey onun üzerine kurulu. Alex'i kesmesi lazım bence. Super Kupa maçında yine yoktu!

Takımın düzenini FM'ci olarak sıralıyorum :)

GK Serdar
DR Önder
DL Carlos
DC Lugano
DC Edu
MC Appiah
MC Aurelio
AML Vederson
AMR Ali Bilgin
FC Kezman
FC Deivid

Bu takımla en ideal 11 budur kanımca.. Yıldız transferine bu sene gerek yok! Olmayacakta zaten kaç kere söyledim bunu :) Avrupada da bu sene başarı falan beklemeyin!

Hade eyvaLLah :D

neondh
05.Ağustos.2006, 17:07
ben zamanında carlosun arkasına atılan her topun tehlıke oldugunu soledıgımde burda fanatıklıkle suclanmıstım.gorusum dun ispatlandı.bu daha baslangıc atılan her top tehlıke olcak bunu iddaa edıorum.ama sonra carlos 2-3 tane gol atcak frikikten ve yaptıgı butun hatalar unutulacak carlos yıne kral yapılacak benım kardeslerım kendını kandıracak.yazık paralarımıza ama olcak selerı blıorum.bu performansı goren fenerbahce taraftarları menmun olmasa bıle yıne de carlosu ovecek.sırf rakıp takım taraftarlarına karsı cıkmak ıcın.uyanın beyler dırek sokaga atılmıs paradır carlos.adam 8 mılyon para alcak 35 yasında.8 mılyon bugun gıder marsılyadan taiwoyu alırım 15 yıl oynar.ama bızım takımlarımı boyle devam etsınler.anderlecht macını gorcem ben ınsallah gecerız turu.tchite ye dikkat dıorum baska bıse demıorum.o adamlar carlosun arkasına sızıp gol atarlarsa ve tur gıderse bakalım ne olacak.tesekkurler

fmsmyrna
05.Ağustos.2006, 18:00
Fatih Terim'de söyledi maç içinde benimde dikkatimi çekti.Fenerbahçe Önder stoper özelliği olmasından ve Carlos'un iyi bindirme yapmasından ötürü tam 4'lü defans oynamıyor.3'lü defans oynuyoruz.Carlos wbl yeni arka kanat bölgesinde oynuyor bence hatalı bir karar ama böyle oynuyoruz.bence Deivid gönderilmez dünkü performansından sonra

Omerdinho
05.Ağustos.2006, 18:33
GK Serdar
DR Önder
DL Carlos
DC Lugano
DC Edu
MC Appiah
MC Aurelio
AML Vederson
AMR Ali Bilgin
FC Kezman
FC Deivid

yahu cif forvet oynasin diyenleri hala anlayamiyorum, alex oldugu sürece cift forvet felan oynanmaz ne yapsin zico simdi alex'i yedek mi oturtsun? ayrica cift forvet arkalarinda da alex oldumu mecburen orta sahadan birini kesmek zorunda, ya ön liberö yada kanatlardan birisi gider.ozamanda avrupa kupalarinda 9 kisiyle mücadele ederiz.

Aşk-ı Şehir
05.Ağustos.2006, 18:37
Fenerbahçe galiba Lugano'yu yollayacak ve bence yollanmalıda ayrıca iyide para kazanırsınız;;)

neondh
05.Ağustos.2006, 18:38
cagdas futbola hiç uymayan bir kadro yapısı var fenerbahcenın.gercekcı bı gorusten cok sova donuk gorusun eseri bunlar

Omerdinho
05.Ağustos.2006, 18:41
Fenerbahçe galiba Lugano'yu yollayacak ve bence yollanmalıda ayrıca iyide para kazanırsınız;;)
bunu nerden duydun, lugano'yu satmazlar merak etme.

Aşk-ı Şehir
05.Ağustos.2006, 19:10
bunu nerden duydun, lugano'yu satmazlar merak etme.

Villareal ilgileniyo diye söyleniyodu ;;) ayrıca Yasin-Edu-Önder-Can bence 4'üde çok iyi stoperler ;;)

Universal
05.Ağustos.2006, 19:18
Bundan sonra Fenerbahçe'den giden olmayacaktır. Eğer ŞL'ye kalınırsa bir yerli oyuncu alınacaktır.

a.arıcı-11
05.Ağustos.2006, 19:54
En çok şampiyon olan takım: Fenerbahçe (17)
En çok lig ikincisi olan takım: Fenerbahçe (15)
En gollü maç: 1991-92 sezonunda Fenerbahçe-Gaziantepspor (8-4)
En farklı skorlu galibiyet: 1989-90 sezonunda Beşiktaş-Adana
Demirspor (10-0)
En farklı skorlu deplasman galibiyeti: 1992-93 sezonunda Ankaragücü-Galatasaray (0-8)
En çok maç oynayan takımlar: Fenerbahçe ve Galatasaray (1596)
En az maç oynayan takım: Balıkesirspor ve Kırıkkalespor (30)
En çok galibiyet alan takım: Galatasaray (898)
En az galibiyet alan takım: Kahramanmaraşspor (4)
En çok yenilen takım: Ankaragücü (539)
En çok berabere kalan takım: Beşiktaş (455)
En çok gol atan takım: Fenerbahçe (2776)
En az gol atan takım: Balıkesirspor (18)
En çok gol yiyen takım: Ankaragücü (1826)
En az gol yiyen takım: Balıkesirspor (39)
En uzun süre yenilmeyen takım: Beşiktaş (48 maç, 1990-91 sezonunun 26. haftasından, 1992-93 sezonunun 13. haftasına kadar)
En çok "Gol Kralı" çıkaran takımlar: Galatasaray ve Fenerbahçe(13)
En çok "Gol Kralı" olan futbolcu: Metin Oktay (6)
İlk yabancı "Gol Kralı": 1983-84 sezonunda Galatasaray'da
oynayan Yugoslav Tarık Hosiç (16 Gol)
Toplamda en çok gol atan futbolcu: Tanju Çolak (240)
En uzun süre gol yemeyen kaleci: 1978-79 sezonunda Trabzonsporlu Şenol Güneş (1112 dakika)
En uzun sezon: 1962-63 sezonu (42 maç)
En iyi performans: 1988-89 sezonunda 36 maçta 29 galibiyet, 6 beraberlik, 1 yenilgiyle Fenerbahçe.
En kötü performans: 1996-97 sezonunda 34 maçta 2 galibiyet 27 yenilgiyle Zeytinburnuspor.
En çok seyircili maç: 2003-04 sezonunda Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki Galatasaray-Fenerbahçe maçı. (70 bin 125 kişi)
En çok gol atılan hafta: 1995-96 sezonunda 8., 1997-98 sezonunda 30. haftalar (43 gol)
En az gol atılan hafta: 1981-82 sezonu 29. hafta (4 gol)
Üst üste en çok kazanan takım: Beşiktaş (13 hafta, 1959-60 sezonunda 10-22. haftalar arası)
En uzun süre yenilen takım: 1996-97 sezonunda Zeytinburnuspor (10 maç, 25-34. haftalar arası)
En uzun süre deplasmanda maç kazanan takım: 2002-03 sezonunda 9 maçla Galatasaray.
En çok takımı yer alan il: İstanbul (16)
En uzun süre kazanamayan takım: Adana Demirspor (29 hafta, 1994-95 sezonunda 6-34. haftalar arası)
En çok gol atılan sezon: 1987-88 (1032 Gol)
En az gol atılan sezon: 1973-74 (405 Gol)
Gol ortalaması en yüksek sezon: 2000-01 (Maç başına 3.32 gol)
Gol ortalaması en düşük sezon: 1973-74 (Maç başına 1.69 gol)
En çok şampiyonluk gören teknik adam: Ahmet Suat Özyazıcı ve Fatih Terim (4)
En uzun süre çalışan yabancı teknik direktör: Yugoslav Abdullah Gegiç (çeşitli takımlarda yaklaşık 9 yıl)
Aralıksız en uzun süre görev yapan yabancı teknik adam: İngiliz Gordon Milne (Beşiktaş'ın başında 6.5 sezon)
En uzun süre deplasmanda yenilmeyen takım: Galatasaray (40 maç, 1997-98 sezonunun 19. haftasından, 1999-00 sezonunun 31. haftasına kadar)
En çok şampiyonluk gören futbolcu: Galatasaraylı Bülent Korkmaz ve Suat Kaya (8)
Ligi yenilgisiz kapatan takımlar: 1985-86 sezonunda Galatasaray, 1991-92 sezonunda Beşiktaş.
Yenilgisiz şampiyon olan takım: 1991-92 sezonunda Beşiktaş.
En çok yenilen şampiyon: 1980-81 sezonunda 7 yenilgiyle Trabzonspor.
En çok gol yiyen şampiyon: 1997-98 sezonunda 43 golle Galatasaray.
En az gol yiyen şampiyon: 1969-70 sezonunda Fenerbahçe (6)
En çok puanla şampiyon olan takım: 1988-89 sezonunda 93 puanla Fenerbahçe.
En az puanla şampiyon olan takım: 1979-80 ve 1980-81 sezonlarında 39'ar puanla Trabzonspor.
Puanı silinen ilk takım: 1981'de Beşiktaş karşısında sahadan çekilen Mersin İdmanyurdu.
En gollü beraberlikler: 1967-68 sezonunda Beşiktaş-Galatasaray, 1982-83 sezonunda Fenerbahçe-Galatasaray, 1995-96 sezonunda Samsunspor-İstanbulspor, 2000-2001 sezonunda Adanaspor-Kocaelispor, 2001-2002 sezonunda Gençlerbirliği-Diyarbakırspor, Kocaelispor-Ankaragücü, 2006-07 sezonunda Antalyaspor-Beşiktaş, Kayserispor-Antalyaspor (4-4)
En nötr sonucu alan takım: 1969-70 sezonunda 30 maçta 10 galibiyet, 10 beraberlik, 10 yenilgi alan, 26 gol atıp, aynı sayıda gol yiyen Beşiktaş.
En erken gol: 15. saniyede Kayserisporlu İlhan Parlak (2005-06 sezonunun 32. haftasında deplasmanda Sivasspor'a)

BİR SEZONDA
En çok galip gelen takım: 1959-60 sezonunda Beşiktaş, 1988-89 sezonunda Fenerbahçe (29). Beşiktaş ayrıca, 2 aşamalı oynanan 1962-63 sezonunda da toplamda 29 galibiyet aldı.
En az galip gelen takım: 1981-82 sezonunda Diyarbakırspor, 1992-93 sezonunda Konyaspor, 1996-97 sezonunda Zeytinburnuspor, 2000-2001 sezonunda Adanaspor (2)
En çok gol atan takım: 1962-63 sezonunda 2 aşamalı ligde 42 maçta 105 gol atan Galatasaray ile 1988-89 sezonunda 36 maçta 103 gol atan Fenerbahçe.
En az gol atan takım: 1971-72 sezonunda Samsunspor, 1972-73 sezonunda Beşiktaş (14)
En az gol yiyen takım: 1969-70 sezonunda 30 maçta 6 gol yiyen Fenerbahçe.
En çok gol yiyen takım: 2000-01 sezonunda 34 maçta 91 gol yiyen Adanaspor.
En az berabere kalan takım: 1995-96 sezonunda Eskişehirspor, 1991-92 ve 2004-05 sezonlarında Fenerbahçe (2)
En çok berabere kalan takım: 1982-83 sezonunda Ankaragücü (18)
En iyi averaja sahip takım: 1988-89 sezonunda artı 76 ile Fenerbahçe.
En kötü averaja sahip takım: 1996-97 sezonunda eksi 60 ile Zeytinburnuspor.
En çok gol atan futbolcu: Tanju Çolak (1987-88 sezonunda 39 gol)
En az golle "Gol Kralı" olan futbolcu: 1959 sezonunda Metin Oktay (11 Gol)
En çok gol atan yabancı futbolcu: Şota Arveladze (Trabzonspor'da 1995-96 sezonunda 25 gol). Ayrıca, Türk vatandaşı statüsünde oynayan Boşnak asıllı Elvir Boliç, 1994-95 sezonunda Gaziantepspor'da 26 gol attı.
Kendi evindeki bütün maçları kazanan takım: 2000-01 sezonunda Fenerbahçe, 2001-02 sezonunda Galatasaray (17)
En az gol atarak şampiyon olan takım: Trabzonspor (1979-80 sezonunda 25 golle)
"4 Büyükler"i yenen takımlar: 1987-88 sezonunda Malatyaspor, 2001-02 sezonunda Ankaragücü, 2006-07 sezonunda Bursaspor.
4 derbi maçı da, üstelik hiç gol yemeden kazanan takım: 2002-03 sezonunda Beşiktaş.
En fazla puan farkıyla şampiyon olan takım: 1987-88 sezonunda 2. sıradaki Beşiktaş'a 12 puan fark atan Galatasaray.

BİR MAÇTA
En çok gol atan futbolcu: 1992-93 sezonunda Fenerbahçe-Karşıyaka (7-1) maçında 6 gol atan Tanju Çolak.
En çok penaltı atan takım: 1986-87 sezonunda Fenerbahçe-Eskişehirspor maçında Fenerbahçe (4)
En çok penaltı atan futbolcu: 1986-87 sezonunda Fenerbahçeli Zafer Tüzün, Eskişehirspor'a karşı 4 atışı da gole çevirdi.
En fazla kırmızı kart gören takım: 2003-04 sezonunda Beşiktaş-Samsunspor maçında 5 kırmızı kartla Beşiktaş.
KAYNAK: LİG TV

eGowiCh
05.Ağustos.2006, 20:04
Son aday Koevermans
Fenerbahçe'yi geçen yıl UEFA’dan eleyen AZ formasıyla iki sezonda 30 gol atan Koevermans ile büyük ölçüde anlaşma sağlandı.

http://www.blieb.nl/data/subdomain/149/article/20070403215335_Koevermans.jpg

YENİ sezonda hem ligde hem de Avrupa’da büyük başarılar hedefleyen F.Bahçe’de kadrosunu bir golcü arayan yönetim, Hollandalı Koevermans ile anlaşma sağladı. Süper Kupa finali önesinde başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler Köln’de kaldıkları otelde geçen sezon kendilerine karşı oynayan futbolcunun menajeriyle biraraya geldiler. Menajer Bayram Tutumlu’nun aracılık yaptığı görüşmede taraflar büyük ölçüde anlaşmaya vardı. Alkmaar ile 2010 yılına dek sözleşmesi bulunan Hollandalı futbolcunun kulübüyle de görüşmelerin başladığı öğrenildi.

28 yaşındaki Koevermans kariyerine Hollanda ekibi Sparta ile başlarken, son iki sezondur Alkmaar formasını giyiyor. İki sezon da tam 30 gol atan yıldız futbolcu geçen sezon UEFA ön elemelerinde Kayserispor ile oynanan maçta da penaltıdan 1 gol atmıştı.

ÖNDER'E 2 TALİP
BU arada sarı-lacivertli futbolculara da her gün yeni talipler çıkarken, dün aşam Bundesliga’nın güçlü tekmisilcilerinden W.Bremen ile Schalke’nin menajerleri dün akşamki karşılaşmada Önder Turacı’yı izledi. İki takımın teknik heyetinin de sarı-lacivertli futbolcuyu transfer etmeyi planladıkları öğrenildi. İki takımın da transfer dönemi içinde F.Bahçe yönetimiyle Önder Turacı için temasa geçecekleri belirtildi.

VATAN

Omerdinho
05.Ağustos.2006, 20:14
Koevermans gelse iyi is yapar fakat artik yaslanmis daha genc forvetlere yönelmeli yönetim sayet forvet transferi olacaksa tabi.

eGowiCh
05.Ağustos.2006, 20:22
Carew yeniden gündemde

http://www.carling.com/media/player_images/player-image-103588.jpg

F.Bahçemiz, yabancı futbolcu transferi için çalışmalarını hızlandırdı. Şampiyonlar Ligi’nde Belçika’nın Anderlecht takımı ile eşleşen sarı lacivertli takımın kadrosunu güçlendirmek için seferber olan yönetim, Avrupa’nın dışında Güney Amerika’dan da santrfor adayları ile temasa geçti. İlk etapta İspanya’da top koşturan Sırp Nikola Zigiç’i almak isteyen sarı lacivertli yönetim, bu futbolcunun kulübü Racing Santander’in yüksek bonservis bedeli istemesi üzerine gözünü tekrar John Carew’e çevirdi. Norveçli oyuncunun Türkiye’ye gelmek istemesi üzerine Aston Villa’ya resmi teklif götürülmesi kararlaştırıldı. Bir yandan Carew konusunda girişimlerini sürdüren sarı lacivertliler, ismi gizli tutulan aralarında Güney Amerika’dan da adayların olduğu birçok futbolcuyu da listesine aldı. F.Bahçe yönetiminin hafta içinde transferi bitirmeyi planladığı öğrenildi.

Hürriyet

eGowiCh
05.Ağustos.2006, 20:29
10 numaranın boş olması Adriano'nun göstergesi mi?
Dünkü maça 10 numarayla çıkması beklenen Alex, 20 numaralı formasıyla çıktı. Zico Alex'in 10 numaralı formayı giyeceğini söylemişti ama sezonun ilk resmi müsabakasına Alex 20 numarasıyla çıktı. Bu durum hemen akıllara Adriano transferini getirdi. Adriano bildiğiniz gibi Inter'de 10 numaralı formayı giyiyor. Adriano'nun Fenerbahçe ile anlaştığı, 10 numaralı formayı giyeceği ve bu yüzden de Alex'in 10 numarayı giymediği tahmin ediliyor.

Omerdinho
05.Ağustos.2006, 20:31
10 numaranın boş olması Adriano'nun göstergesi mi?
Dünkü maça 10 numarayla çıkması beklenen Alex, 20 numaralı formasıyla çıktı. Zico Alex'in 10 numaralı formayı giyeceğini söylemişti ama sezonun ilk resmi müsabakasına Alex 20 numarasıyla çıktı. Bu durum hemen akıllara Adriano transferini getirdi. Adriano bildiğiniz gibi Inter'de 10 numaralı formayı giyiyor. Adriano'nun Fenerbahçe ile anlaştığı, 10 numaralı formayı giyeceği ve bu yüzden de Alex'in 10 numarayı giymediği tahmin ediliyor.
Alex'in 20 numarayi giydigini görünce bende sasirdim demekki Alex icin numara önemli degilmis.. Herkes Alex'in numarayi sorun yaptigini 10 numarayi giymek istedigini söylemisti fakat alakasi yokmus :) helal olsun Alex'e..

Mirza
05.Ağustos.2006, 21:03
Gerekli kişilere ceza sistemi kullanıldı ve gereksiz mesajlar temizlendi.

GeNç KaRTaL
05.Ağustos.2006, 22:24
Gürcan Bilgiç bugün ya da yarın bir oyuncu gelebilir dedi.

TR.CaPTaiN
05.Ağustos.2006, 22:34
Fox TV,Fotomaç'ın televizyona uyarlanmış hali. Pek güvenmemek gerek. Mehmet Topuz'un Fenerbahçe'de olduğunu iddia etmişti Verkaç. Fakat Topuz Kayseri'de kaldı.

Omerdinho
05.Ağustos.2006, 22:35
Gürcan Bilgic güvenilir bir yazar degil, ama transfer olabilir 10 numara bos kalmaz.

GeNç KaRTaL
05.Ağustos.2006, 22:41
Gürcan Bilgic güvenilir bir yazar degil, ama transfer olabilir 10 numara bos kalmaz.

Kendisi güvenilir yöneticilerden bu duyumu aldığını söyledi ama Şekip Mosturoğlu'da bir arayış içinde değiliz dedi.

godsavethequeen
05.Ağustos.2006, 22:47
Kendisi güvenilir yöneticilerden bu duyumu aldığını söyledi ama Şekip Mosturoğlu'da bir arayış içinde değiliz dedi.
evet bende duydum onu ama bence şekip mosturoğlu yalan söylüyor gibi geldi.bence arayış içindeler şu an.hareketleri ve söleyiş şekli bana öyle geldi.

fenerlistinanc
05.Ağustos.2006, 22:52
bence de arayış içindeler
bir an önce transfer yapılmalı 8 ağustosda uefaya oyuncu listeleri verilecek

godsavethequeen
05.Ağustos.2006, 22:56
heryerde pazartesi netleşir transfer diyorlardı.bence bu transfer(eğer olucaksa)çok büyük ihtimalle 8 ağustostan önce olur çünkü aziz yıldırım anderlechti eleyip şampiyonlar ligine kalmayı çok fazla isityor.adrianoyu düşündükçe bile mutlu oluyorum:D:Dfm 2008 de bile süper olur gerçeği bir kenara koysak bile

Emurafu
05.Ağustos.2006, 22:56
Fenerbahçe'de Koevermans sesleri

Fenerbahçe transferde rotasını, Alkmaar'ın Hollanda Ligi'nde geçen sezon 31 maçta 22 gol kaydeden forveti Danny Koevermans'a çevirdi...

Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak için iddialı bir golcü arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, listesine AZ Alkmaar'ın golcüsü Danny Koevermans'ı da kattı.

Geçen sezon ligde 31 maçta 22 gol kaydeden 28 yaşındaki futbolcu, teknik direktör Louis Van Gaal ile anlaşamadığı ve Hollanda ekibinden sadece 600 bin euro aldığı için Alkmaar'dan ayrılmak istiyor.

Alkmaar, aynı ligde yer aldığı için Feyenoord'un 6 milyon euroluk teklifini reddetse de, Fenerbahçe'nin yaklaşık 5 milyon euro karşılığında golcü futbolcuyu transfer edebileceği belirtiliyor.

ZİGİÇ'E VALENCİA KANCASI
Bu arada Fenerbahçe'nin istediği Santander'in 2.02'lik golcüsü Nikola Zigiç'e bir başka İspanyol ekibi Valencia talip oldu. İspanya'nın AS gazetesi, iki kulübün başkanları Francisco Pernia ile Juan Bautista Soler arasında yapılan görüşmenin olumlu geçtiğini iddia etti. Gazete Fenerbahçe'nin Zigiç ile ciddi şekilde ilgilendiğini ve en iyi teklifi yapan kulüp olduğunu bir kez daha tekrarladı..

Sabah

fenerlistinanc
05.Ağustos.2006, 23:10
Fenerbahçe'de Koevermans sesleri

Fenerbahçe transferde rotasını, Alkmaar'ın Hollanda Ligi'nde geçen sezon 31 maçta 22 gol kaydeden forveti Danny Koevermans'a çevirdi...

Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak için iddialı bir golcü arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, listesine AZ Alkmaar'ın golcüsü Danny Koevermans'ı da kattı.

Geçen sezon ligde 31 maçta 22 gol kaydeden 28 yaşındaki futbolcu, teknik direktör Louis Van Gaal ile anlaşamadığı ve Hollanda ekibinden sadece 600 bin euro aldığı için Alkmaar'dan ayrılmak istiyor.

Alkmaar, aynı ligde yer aldığı için Feyenoord'un 6 milyon euroluk teklifini reddetse de, Fenerbahçe'nin yaklaşık 5 milyon euro karşılığında golcü futbolcuyu transfer edebileceği belirtiliyor.

ZİGİÇ'E VALENCİA KANCASI
Bu arada Fenerbahçe'nin istediği Santander'in 2.02'lik golcüsü Nikola Zigiç'e bir başka İspanyol ekibi Valencia talip oldu. İspanya'nın AS gazetesi, iki kulübün başkanları Francisco Pernia ile Juan Bautista Soler arasında yapılan görüşmenin olumlu geçtiğini iddia etti. Gazete Fenerbahçe'nin Zigiç ile ciddi şekilde ilgilendiğini ve en iyi teklifi yapan kulüp olduğunu bir kez daha tekrarladı..

Sabah

kolpa bi hbr gibi geliyor

Emurafu
05.Ağustos.2006, 23:21
Tek dogru bildigim Zigic le valencianın ilgilendigi dogru....

eGowiCh
05.Ağustos.2006, 23:31
8 Ağustos Çarşamba günü UEFA'ya listeler teslim edilecek. Çarşamba'ya dek bir transfer yapılır diye düşünüyorum.

Emurafu
05.Ağustos.2006, 23:32
ZİGİC VALENCİA DA

Kaynak:Bütün ispanyol gazeteleri.........Sadece valencia resmi sitesi yazmıyor...

BlackEagle19o3
05.Ağustos.2006, 23:39
Fenerbahçe'nin büyük bombası Kovermans mı yoksa:)

Emurafu
05.Ağustos.2006, 23:42
Zigic gitmiş Valenciaya........

http://www.marca.com/edicion/marca/futbol/1a_division/valencia/es/desarrollo/1023977.html

http://www.as.com/articulo/futbol/Zigic/espera/firmar/Valencia/anos/dasftb/20070806dasdaiftb_49/Tes/

Bunlar kaynaklar sadece resmi sitede yazmıyor...

ForsakeN
05.Ağustos.2006, 23:45
NICOLA ZIGIC VALENCIA'DA
Fenerbahçe'nin uzun süredir peşinden koştuğu Racing Santander'in Sırp golcüsü Nicola Zigic, İspanyol ekibi Valencia ile anlaştı. İspanyol AS gazetesi Sırp futbolcunun Valencia ile 5 yıllık anlaşmaya vardığını yazdı.

Kaynak:Sporx.com

:(:(

goosfraba
05.Ağustos.2006, 23:45
Evet, Zigiç Valencia ile anlaşmış, geriye bir Koevermans kaldı:)

Emurafu
05.Ağustos.2006, 23:46
ZIGIC, Valencia his first choice

Posted 06.08 08.20 by Marco Gori - read 159

Serbian striker Nikola Zigic has declared that he has choosen Valencia as his next destination. The player should sign a 4 year contract

http://www.transfermarketweb.com/index.php?action=read&idsel=1763

haberi yine ilk ben getirdim:D:D

Valencia 4. forvetini aldı.Moriesntes icin acık kapı bıraktılar adam 5 mactır oynamıyor...

fmsmyrna
05.Ağustos.2006, 23:48
Koevermans gelip Deivid gidicekse hiç gerek yok yeni transfere Koevermans'ıu istemem ben açıkçası

TR.CaPTaiN
05.Ağustos.2006, 23:48
Koevermans haberi yalana benziyor. Bundan önce kimle oynadıysak medya transfer etti. Zaragoza maçından sonra Galletti'yi getirdiler,Kiev maçından sonra Cernat'ı getirdiler. AZ macından sonra Koevermans'ı getiriyorlar.

absolut12
05.Ağustos.2006, 23:49
Koevermans'ın özellikleri Deivid'den farklıysa sprinter değil de pivotsa alınabilir.Kezmanla iyi bir ikili oluşabilir.

barahir
05.Ağustos.2006, 23:51
koevermans ı ne yapalım ya adam 30 una merdiven dayamış..

fenerbahce_1907
05.Ağustos.2006, 23:54
Koevermans'a gerek yok bence.Hollanda liginde attıgı gollere aldanmamak lazım Hollanda'da gol atmak cok kolay.

eGowiCh
06.Ağustos.2006, 00:04
Zigiç de elden gittiğine göre tek ihtimal Adriano kaldı. Appiah'ın mutlaka gönderilmesi gerekiyor, yerine Adriano'yu almalıyız.

Emurafu
06.Ağustos.2006, 00:06
Egemen haklı önce takımdan birinin gitmesi lazım........

eGowiCh
06.Ağustos.2006, 00:12
Appiah en az 1 ay daha sahalardan uzak kalacakmış. Şampiyonlar Ligi ön elemesinde oynayamayacak, ligin de ilk haftalarında forma giyemeyecek. Form tutasıya dek epey zaman geçer. Appiah ile hazır elimizde Schalke fırsatı varken yollar ayrılmalı. Onun yerine bir forvet veya orta saha alınabilir belki o zaman.

fmsmyrna
06.Ağustos.2006, 00:18
Eğer 8-9 milyon euro civarı bir teklif gelirse bencede satılsın Appiah'a

Memedov
06.Ağustos.2006, 00:22
Egemen'e katilmaya basliyorum.Deniz Baris'in da performans'i iyi boyle devam ederse zaten yerini kaptirmaz Appiah'i gonderip yerine forvet almamiz lazim ama iste o zaman nasil bir taktik ile cikilacak merak konusu..

fmsmyrna
06.Ağustos.2006, 00:29
Zico'nun Alex'i kesmesi zor görünüyor.Böyle olacağı için yeni gelicek isim Kezman'ı kesicek kadar iyise Kezman yedek ,değilse aynı şekilde Kezman 11 başlayacak.Bence Alex gönderilmeliydi yani sözleşme imzalanmamalıydı.Alex varken 2 forvetle oynamak hezimetten başka bir şey getirmez Avrupa'da

barahir
06.Ağustos.2006, 00:32
takımdan 2 kişinin gitmesi lazım ki bi yabancı alalım..

eGowiCh
06.Ağustos.2006, 00:49
10 NUMARA KİMİ BEKLİYOR?
Dünyada artık alışkanlık haline geldi. Takımda 10 numaralı formayı, on numara futbolcular giyiyor.Yani yıldızlar, şöhretler, takımı kurtaran adamlar.

Fenerbahçe’de 10 numaralı formayı Tuncay giyiyordu. Futboluyla, hırsıyla, kalpten futboluyla, yenilgiye, başarısızlığa isyan eden anlayışıyla bu formayı fazlasıyla hak ediyordu.

Tuncay gitti. Fenerbahçe’de 10 numaralı forma boş. Kaptan Alex önceki gün basın toplantısı yaptı.

Genç muhabir arkadaşlarımdan “10 numaralı formayı giyecek misin” diye sormalarını beklerdim.

Sormadılar, çoğu basın toplantısında olduğu gibi sadece söylenenlerle yetindiler.

Ama bakıyorum, son Kocaeli hazırlık maçı da dahil, Alex 10 numaralı formayı giymedi, 20 numaralı formayla oynadı.

Acaba yeni sezon formaları mı gelmedi?

Ancak merak büyük. Fenerbahçe’de 10 numaralı formayı kim giyecek?

Yoksa 10 numaralı forma, 10 numara bir futbolcuyu mu bekliyor?

Şansal BÜYÜKA / MARATON

Omerdinho
06.Ağustos.2006, 01:42
Zigic Valencia ile anlasmis, büyük ihtimalle Koevermans gelecek.. haber henüz yalanlanmamis.

Emurafu
06.Ağustos.2006, 01:48
F.Bahçe Koevermans ile anlaştı mı?

DHA'nın haberine göre; Fenerbahçe golcü arayışlarında sona yaklaştı. Uzun süredir bu mevkii için arayış içinde olan sarı lacivertli kulüp, Hollanda'nın AZ Alkmaar takımında forma giyen Danny Koevermans ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı.

2010 yılına kadar kulübü ile sözleşmesi bulunan golcü futbolcu, bu sezon UEFA Kupası 3. tur mücadelesinde AZ Alkmaar forması ile Fenerbahçe'ye karşı oynamış ve 2-2 biten rövanş maçında Fenerbahçe'ye bir de gol atmıştı.

Golcü futbolcu Fenerbahçe'ye attığı o golle sarı lacivertli takımın Avrupa rüyasının bitmesine sebep olmuştu.

29 yaşındaki futbolcunun kulübü ile de Fenerbahçe'nin anlaşmaya yakın olduğu ifade edildi. Sarı lacivertli yönetiminin en geç perşembe gününe kadar golcü transferine resmiyet kazandıracağı ifade edildi.

NICOLA ZIGIC VALENCIA'DA

Bu arada Fenerbahçe'nin uzun süredir peşinden koştuğu Racing Santander'in Sırp golcüsü Nicola Zigic, İspanyol ekibi Valencia ile anlaştı. İspanyol AS gazetesi Sırp futbolcunun Valencia ile 5 yıllık anlaşmaya vardığını yazdı

Kaynak : DHA

eGowiCh
06.Ağustos.2006, 01:50
İnşallah Koevermans haberi basının bir uydurmasıdır. Bütün gazeteler yazmış bugün gerçi ama yalan olmasını temenni ediyorum. Başka adam mı kalmadı Koevermans'ı alıyoruz, inşallah almayız.

AneLKa_90
06.Ağustos.2006, 01:53
Transfer falan olmayacak... Dünkü maçtan sonra yönetim transfere el atmaz ;)

aykut_gencfb
06.Ağustos.2006, 02:05
Transfer falan olmayacak... Dünkü maçtan sonra yönetim transfere el atmaz ;)

kesinlikle bir santrafor alınacak tüm spor adamlarının görüşleri bu yönde inş. kovermans gelmez :0:

AneLKa_90
06.Ağustos.2006, 02:06
kesinlikle bir santrafor alınacak tüm spor adamlarının görüşleri bu yönde inş. kovermans gelmez :0:

2 gün sonra UEFA listesi yollanıyor,ona ne dersin? ;)

fenerlistinanc
06.Ağustos.2006, 02:19

inş gelmez onun yerine deividin kalmasını tercih ederim hazır form da yakalamışken

aykut_gencfb
06.Ağustos.2006, 02:39
2 gün sonra UEFA listesi yollanıyor,ona ne dersin? ;)

yani efet ama liste gönderilmeden transfer biter 1-2güne hallederler inş. :0:

fenerbahce_1907
06.Ağustos.2006, 02:43
Bu akşam yeni transfer acıklancak bence.Fb tv izleyin.Son 2 senedir gece acıklanıyor.(Bknz:Kezman,Deivid,Carlos)

aykut_gencfb
06.Ağustos.2006, 02:46
Bu akşam yeni transfer acıklancak bence.Fb tv izleyin.Son 2 senedir gece acıklanıyor.(Bknz:Kezman,Deivid,Carlos)

walla bende onu bekliorum bi ara bi bakarsın gece flaş flaş xxxx Fenerbahçe'de :icon_biggrin: 2 gece daha beklicem bakalım

nerazzuri
06.Ağustos.2006, 02:50

biliomusun açıklancağını yoksa tahminmi :D

BlackEagle19o3
06.Ağustos.2006, 02:51
Kovermans'ın Deivid'den daha iyi olduğunu sanmıyorum.Bana göre yanlış bir transfer olur.Fenerbahçe taraftarı da Adriano,Ronaldo,Zigic gibi isimlerle boşa ümitlenmiş olur.

fmsmyrna
06.Ağustos.2006, 03:13
Deivid için bir şans daha gerekir demiştim.Sanırım çoğu kişi Deivid'i Koevermans'a tercih eder.

fenerbahce_1907
06.Ağustos.2006, 03:14
biliomusun açıklancağını yoksa tahminmi :D

Siz izleyin bugün;;)

barahir
06.Ağustos.2006, 03:18
Vala eğer olursa gece açıklanır.. FBTV de.. biçok transferde olduğu gibi..

Varonil
06.Ağustos.2006, 03:41
Kulüpten yalanlama da gelmedi:)

Mirza
06.Ağustos.2006, 03:48
Koevermans AZ maçında savunmamızı darmadağın etmişti. Tek dezavantajı yaş'ı. Ben gelmesini isterim.

a.arıcı-11
06.Ağustos.2006, 04:44
bence deivide bir şansa daha verilebilir adam sahanın en iyilerindendi dün diye geçiriyorum ama aklıma hemen az maçı gekiyo ''deivid bari buınu at'' utanç vericiydi bence hemen gitmeli ama kovermarsta aradığımız forvet değil
resmi sitede herhangi bir yalanlama yok bügün bütün medyada yer almasına rağmen galiba kovermars gelecek

TR.CaPTaiN
06.Ağustos.2006, 07:23
Birgün Deivid'i tercih ederim diyebileceğim hiç aklıma gelmezdi.

Sekopej
06.Ağustos.2006, 07:30
Kovermars yalanlanmadı. İsmi pek duyulmuş oyuncu alınmayacak diyordu bazı gazeteciler. Bu Kovermars olabilir.

Zigiç Valencia'ya gitmiş, bence iyi oldu, bizim basın çok abartmıştı onu, bakalım ben hala transfer yapılmayacak diye düşünüyorum, neler olacak?

eGowiCh
06.Ağustos.2006, 07:30
Birgün Deivid'i tercih ederim diyebileceğim hiç aklıma gelmezdi.

:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

00.15 oldu henüz bir transfer açıklaması yok FBTV'de :) Geçen sene hatırlıyorum da saat 01.00 sularında Kezman ve Deivid transferi açıklanmış, Edu transferi için de ipucu verilmişti :) Gece açıklanır zaten açıklanırsa, ya bu gece, ya da yarın gece, artık son şans bu, zira UEFA'ya liste verilecek. İnşallah UEFA'ya liste verildikten, yani iş işten geçtikten sonra transfer yapmayız geçen seneki gibi.

El Barto
06.Ağustos.2006, 07:31
Kovermars alınacaksa hiç alınmasın kapatsınlar transferi bence Semihten çok mu iyi bir oyuncu ki?

eGowiCh
06.Ağustos.2006, 07:33
Kovermars alınacaksa hiç alınmasın kapatsınlar transferi bence Semihten çok mu iyi bir oyuncu ki?

Katılıyorum. Fenerbahçe kendisine gol atan her oyuncuyu alıyor zaten, Ali Bilgin, Vederson gibi :D Koevermans da gol atmıştı, inşallah alınmaz. Koevermans'tan çok daha üstün oyuncular var piyasada.

El Barto
06.Ağustos.2006, 07:38
Zamanında preko falanda vardı :p

Bu oyuncuyu almak kimi memnun eder ki? Bence kimseyi ama süper bir performansta gösterebilir. Ama kapasite gözükmüyor. :)

eGowiCh
06.Ağustos.2006, 07:41
Zamanında preko falanda vardı :p

Bu oyuncuyu almak kimi memnun eder ki? Bence kimseyi ama süper bir performansta gösterebilir. Ama kapasite gözükmüyor. :)

AZ'yi kazanacakları paradan dolayı memnun edebilir :p

Varonil
06.Ağustos.2006, 07:59
FBTV'de hala birşey yok:)Bakalım vereceklermi bir transfer haberi.

eGowiCh
06.Ağustos.2006, 08:02
Appiah röportajı

Express gazetesinden alıntı:

Es heit‚ sie müssten nun in Istanbul bleiben.
Klar ist: Ich bin jetzt noch Spieler von Fenerbahce. Aber vielleicht passiert noch etwas‚ warten Sie es ab. Ich sage zu diesem Thema ansonsten nichts mehr. Das erhöht nur den Druck auf alle Beteiligten.

Unter dem FC-Coach Daum reiften Sie in der Türkei zum Weltstar. Wieso?
Weil Christoph mich zu dem gemacht hat‚ der ich bin. Er ist einfach ein netter Mensch und ein absolut professioneller Trainer. Christoph hat mich mental so stark gemacht. Wenn er mir etwas versprach‚ hat er stets Wort gehalten. Ich habe viel von ihm gelernt.

Schalke´ye transferiniz gerceklesmedigi icin Istanbul´da kalmak zorundasiniz ?
Kesin olan sey‚ ben su an Fenerbahce´nin futbolcusuyum. belki birseyler daha olabilir‚ bekleyin görün. daha fazla birseyler söylerek‚ yetkili kisilerin üzerinde yükü cogaltmak istemiyorum.

Daum sayesinde Dünya yildizi oldunuz‚ neden ?
Su anki durumum Daum sayesinde. Cok iyi bir insan ve profesyonel bir antrenör. Daum beni cok güclendirdi. Bir söz verdiginde hep tutardi. Ondan sok sey ögrendim.

| NOT | Çeviri bana ait değildir, bir taraftar forumundan aynen kopyaladım. Almanca bildiğimden çevirinin doğru olduğunun garantisini verebilirim.

ZeroG
06.Ağustos.2006, 08:07
Çok kısa, röportaj bu kadar değildir tabi ama en azından Appiah eskiden Fenerbahçe'de mutluyum derdi.Şimdi sadece Fenerbahçe'nin futbolcusuyum demiş.Artık mutlu olmadığı açık.Bir de hala birşeyler olabilir de açıkçası beni pek mutlu eden bir söz değil...

eGowiCh
06.Ağustos.2006, 08:13
Hollanda basını: Fenerbahçe Koevermans'ı bitirdi

http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=46604

Koevermans için Fenerbahçe 6 milyon Euro önermiş. Çok ciddi bir rakam bu, bu paraya çok daha iyi bir golcü alınabilir, yazık olur bu kadar para verilirse...

El Barto
06.Ağustos.2006, 08:18
6 milyon Euro mu?

yazık vallahi yahu.

ivan
06.Ağustos.2006, 08:20
FBTV Bekliorm saat 01:05 Koevermansı Cm 03-04 te almştm PSV ye KEZMANdan çok gol atıodu :zuhaha İyi golcu inş. yararlı olur alınırsaaa tabi Deivid dün çok hoşuma gitti pres yaptı top attı dedim sizee az sabır diee :P

Emurafu
06.Ağustos.2006, 08:20
sanmıyorum eger alındı ise ilk defa istemediginiiz birisi alıncak ama önce birinin gitmesi lazım....

ewrim_FB
06.Ağustos.2006, 08:52
O kadar para edecek bi futbolcu değil.İnşallah gerçekleşmez...

fenerbahce_1907
06.Ağustos.2006, 08:52
Koevermans cok gereksiz olur bence.Ama hersey alınıcagını gösteriyor bu kadar iddia olmasına ragmen hala yalanlama gelmedıyse alındı bence Koevermans.

ZeroG
06.Ağustos.2006, 08:56
Koevermans cok gereksiz olur bence.Ama hersey alınıcagını gösteriyor bu kadar iddia olmasına ragmen hala yalanlama gelmedıyse alındı bence Koevermans.

Ona bakarsak Adriano'da gelmişti.Çok uzun bir süre yalanlanmamıştı herkes gelecek diye umutlanıyordu.Sonra bir gün o da yalanlandı.İlk defa bir transfer haberinin yalanlanmasını istiyorum.Koevermans gelmemeli...

Emurafu
06.Ağustos.2006, 09:07
Fener'e süper golcü!

07 Ağustos 2007 Salı 00:01

Devler Ligi hesapları yapan Fenerbahçe golcü arayışlarında sona yaklaştı.
Uzun süredir bu mevkii için arayış içinde olan sarı lacivertli kulüp, Hollanda'nın AZ Alkmaar takımında forma giyen Danny Koevermans ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı.

Kaynak: Dha

Dha yaptıgı haberlerde cok yanılmaz........

eGowiCh
06.Ağustos.2006, 09:11
Kezman da Hollanda'da rekorları alt üst etmiş bir golcüydü ama kendi de söyledi Türkiye liginde gol atmanın ne denli zor olduğunu ve çok zorlandığını, ama yönetimimiz inatla Hollanda'da çok gol atmış bir golcüyü getiriyor. Koevermans istatistikleriyle göz doldurabilir ama stil olarak Fenerbahçe'nin aradığı golcü değil. Kezman'ın bir fotokopisi gibi, iki tane Kezman ne yapabilir ki forvet hattında? İlhan Parlak ve Semih gibi son vuruşlarda etkili olan, Koevermans'tan aşağı kalır yanı olmayan 2 futbolcu varken, neden aynı tipte bir golcü daha alınır, anlam veremiyorum.

Emurafu
06.Ağustos.2006, 09:12
Egemen cok dogru tespit Kovermans aynı kezman gibi hızıyla ön plan cıkıyor...Yanlıs Kezmandan formda bence bence...Ah ah ah zigic gibi adamı almadılar...

TR.CaPTaiN
06.Ağustos.2006, 09:13
29 yaşındaki bir oyuncuya 6 milyon €. Bizim yöneticilerimiz uyanıktır böyle bir hataya düşmez,en azından umarım.

eGowiCh
06.Ağustos.2006, 09:15
Son karar Koevermans
Fenerbahçe yönetiminin Alkmaar'ın dev forveti Danny Koevermans ile anlaşmaya vardığı belirtildi. Sarı-lacivertlilerin, golcü transferine en geç perşembe gününe kadar resmiyet kazandıracağı vurgulandı. 22 yaşındaki Koevermans, geçen sezon Hollanda Ligi'nde 22 gol kaydetmişti. Fenerbahçe'nin peşinden koştuğu Nikola Zigiç ise Valencia ile anlaştı.

MÜTHİŞ BİR GOLCÜ
Fenerbahçe; Ronaldo, Adriano, Zigiç, Kuranyi derken AZ Alkmaar'ın süper forveti Danny Koevermans ile anlaşmaya vardı. Nikola Zigiç'in Valencia ile anlaşması üzerine rotasını Koevermans'a çeviren sarı-lacivertliler, Hollandalı golcü ile prensip anlaşmasına vardılar. Fenerbahçe'nin, golcü transferine en geç perşembe gününe kadar resmiyet kazandıracağı vurgulandı. 29 yaşındaki Koevermans ile anlaşan Fenerbahçe yönetiminin, AZ Alkmaar ile de bonservis pazarlığında sona yaklaştığı ifade edildi. Hollandalı futbolcunun Fenerbahçe'ye toplam maliyetinin 10 milyon euro'yu bulacağı öğrenildi.

VUCİNİC LİSTEDE
Kulübü ile 2010 yılına kadar sözleşmesi olan Koevermans, bu sezon UEFA Kupası 3. tur karşılaşmasında AZ forması altında Fenerbahçe'ye karşı oynamış ve 2-2 biten rövanş maçında Fenerbahçe'yi kahreden golü atmıştı. Çünkü Koevermans'ın attığı gol, Fenerbahçe'nin Avrupa rüyasının bitmesine neden olmuştu. Öte yandan Schalke'den parasını almakta zorluk çeken Kuranyi'nin de Alman kulübü yöneticilerine "Fenerbahçe bana yıllık 3 milyon 750 bin euro vermeye hazır, gidebilirim" dediği belirtildi. Fenerbahçe'nin, İtalya'nın Roma takımının 24 yaşındaki Sırp forveti Mirko Vucinic ile de ilgilendiği belirtildi.

HOOiJDONK ÖNERDi
Fenerbahçe'ye Danny Koevermans'ı Pierre van Hooijdonk'un tavsiye ettiği belirtildi. Sarı-lacivertlilerin eski efsanevi futbolcusu Hooijdonk'un, Fenerbahçeli yöneticilere "Koevermans tam aradığınız golcü. Fenerbahçe'ye gelirse bir sezonda en az 25 gol atar" dediği öğrenildi.

FotoMaç

TR.CaPTaiN
06.Ağustos.2006, 09:17
Yuh artık Fotomaç. 22 yaşındaki golcü diyor.

Emurafu
06.Ağustos.2006, 09:21
Arkadaslar yarın bütün gazeteler bu haberi yazar alışıın şimdiden:D:D

Omerdinho
06.Ağustos.2006, 09:53
22 yasindami :D Anlasilan FotoMac 7 yil geriye gitmis :D

GodfatheR
06.Ağustos.2006, 10:31
bu saatten sonra yapılacak transfer yarar degıl zarar getırır azız baskan gectı borum pazrı sur essegı nıgdeye

nerazzuri
06.Ağustos.2006, 14:13
- edit :D varmış haber

Kovermans bence süper golcü gelmesini çok isterim

Mirza
06.Ağustos.2006, 16:31
Koevermans beğenilmez mi arkadaşlar kendinize gelin yahu. Adam mükemmel bir fırsatcı. Kaleyi çaprazdan gördüğünde kaçırması imkansız.

Video : Koevermans (http://www.youtube.com/watch?v=m1LdvKiTQuU)

nerazzuri
06.Ağustos.2006, 17:00
Koevermans beğenilmez mi arkadaşlar kendinize gelin yahu. Adam mükemmel bir fırsatcı. Kaleyi çaprazdan gördüğünde kaçırması imkansız.

Video : Koevermans (http://www.youtube.com/watch?v=m1LdvKiTQuU)

+ Yıllık gol ortalaması 15 nin üstünde.. İnanmayanlar geçmişine bakabilirler.

İşte Geçmiş'i

http://img300.imageshack.us/img300/2628/kovecj2.jpg

İşte gördüğünüz gibi spartada geçirdiği muhteşem 5 sezonun ardından AZ takımına 800.000 € Transfer oluyor. İlk sezoununda 21 maçta 9 gol atıyor. Ama 2006 / 2007 sezonunda ise 34 Maçta 22 gol atarak Gözleri bir anda üstüne çeviriyor.

Ben bu performansını Fenerbahçe'de de sürdüreceğine inanıyorumm

AneLKa_90
06.Ağustos.2006, 18:12
Ne Koevermans'ı arkadaşlar ya... Hiç transfer olmasın daha iyi ;) Bize gelecek isim Dünya çapında tanınan bir isim olmalıdır ;) Zaten ben Deivid'in Süper Kupa Finalindeki performansından sonra kalmasından yanayım... Transfere ihtiyaç yok,3 kulvarda da başarılı oluruz ;;)

erdemzorer10
06.Ağustos.2006, 18:15
deivid in hazırlık dönemindeki performansı nedeniyle kalması gerektigini söyledigimde çogu kişi bana kızmıştı..ama simdi görüyoruzki dediklerim çktı deivid bu sene gerçekten çok farklı dolayısıyla takımda kalacaktır..

bu dogrultuda ben bi forvet transferi beklemiyorum fb den

El Barto
06.Ağustos.2006, 18:16
bence Semih'in bir eksiği yok bu elemandan.

Mirza
06.Ağustos.2006, 18:16
Hiç duyulmamış isim olsunda gelsin Fenerbahçe'de isim yapsın.

a.arıcı-11
06.Ağustos.2006, 18:17
Koevermans alınıcaksa hiç alınmasın o 6 miyonuda alt yapıya amatör branşlara falan yatırsınlanr

Emurafu
06.Ağustos.2006, 18:30
Egemenin dedigi gibi;Kezman ve kovermans arada cok fark yok ikiside aynı tip oyuncu hemen hemen....

Aşk-ı Şehir
06.Ağustos.2006, 18:46
Koevermans çok hızlı bir oyuncu yahu neden istemiyorsunuz?? İllaki dünya çapında olan bir oyuncumu olcak???

fmsmyrna
06.Ağustos.2006, 18:51
Koevermans AZ maçında savunmamızı darmadağın etmişti. Tek dezavantajı yaş'ı. Ben gelmesini isterim.

Valla bizim savunmamızı darmadağın eden Ferdi Elmas'da vardı onuda alalım o zaman.Deivid gidip Koevermans gelirse ulusoy istifa derim :p

a.arıcı-11
06.Ağustos.2006, 18:57
Koevermans çok hızlı bir oyuncu yahu neden istemiyorsunuz?? İllaki dünya çapında olan bir oyuncumu olcak???
hayır illa dünya çapında olmayacak bize gerekli olan uzun boylu hava hakimiyeti olan bir santrafor ok????
Zico neden yabancı forvet istemedi ?

Beşiktaş’ı yenerek Süper Kupa’yı Fenerbahçe’de Başkan Aziz Yıldırım, yönetici Nihat Özdemir, Ali Yıldırım, Mahmut Uslu, Şekip Mosturoğlu ve teknik direktör Zico sabah saat 04.00’te kadar süren transfer görüşmesi yaptılar.

akşam Gazetesi'nden Alaattin Metin'in haberine göre yöneticilerin, “Başkan sabah 06.00’da yola çıkacaksın, geç oldu, istirahat edin” demesine rağmen Yıldırım, “Fenerbahçe daha önemli, transfer yapacaksak, bu akşam bunun kararını vermemiz lazım” diyerek, yönetici arkadaşları ile bir odaya kapandı.. Lobide ise, menacerler Christian, Bayram Tutumlu oturuyordu..

İYİ BİR SANTRFOR ALALIM MI?
Saatlerce süren toplantıda, yöneticilerin kafasından hava hakimiyeti olan uzun boylu bir santrfor vardı.. 10-12 milyon euroyu bile gözden çıkarmışlardı. Zico’ya “Ne diyorsun hoca, sana iyi bir santrfor alalım mı?” diye sordular.

Uzun süre yöneticileri dinleyen Brezilyalı hoca, “Bakın, her antrenör oyuncu ister. Hele sizin gibi iyi bir oyuncu almak isteyen yöneticiye kolay kolay hiç antrenör hayır da diyemez. Ama ben bu takıma güveniyorum. Çok güzel bir havamız var. Anderlecht’i de yenip, tur atlayacağımıza inanıyorum. Benim endişem, elimdeki yabancı oyuncu sayısının fazla olmasından. Şu anda yedi oyuncum var. Milyon dolarlar verip alacağınız bir yabancı oyuncu sadece Avrupa maçlarında oynayacak. Türkiye liglerinde yedek kulübesinde oturacak. Veya onu oynatıp başka yabancıyı oynatmayacağım. Bu da takımda sorun yaratabilir. Gelin siz bize güvenin, bu yabancı oyuncu transferini Anderlecht maçından sonraya bırakalım” diye konuştu.

ÇOK DAHA İYİ OLACAĞIZ
Yöneticiler, “Sakatlık olursa sıkıntıya düşmezmisin?” diye kafalarındaki endişelerin ikincisini sordular.. Zico, “Lugano ve Appiah gelince çok daha iyi olacağız. Kezman sakatlanırsa Deivid’i orada oynatırım. Yasin’i alınca da defansda kadrom genişledi. Lugano veya Edu sakatlanırsa Önder’i göbeğe çekerim. Elimde geniş, alternatifli ve kaliteli bir oyuncu kadrosu var. Ben milyon eurolar vererek alacağımız oyuncu ile takımın havasının bozulmasını istemiyorum, endişe duyuyorum” diye yabancı transfer istemediğini söyledi..

ŞUNU HİÇ UNUTMAYIN
Bu kez toplantı odasına doktor ve fizyo terapist çağrıldı. Onlara futbolcuların son durumları soruldu.. Appiah için “Sakatlığı geçiyor, kafasında da Avrupa’ya transfer yok. O defteri kapattı” sözünü duyunca, söze Zico girdi: “Appiah sağ kanatta oynar. O vakit de gol sıkıntısı çekmeyiz. Deivid’in oynama arzusu çok fazla. Geçen seneden de farklı. Kezman hırslı ve çok iyi çalışıyor. Şu anda belki istediği topları alamıyor ama, bu sorunu da çok kolay aşarız.. Ayrıca şunu hiç unutmayın. Bu takım geçen sene ligde en çok gol atarak, gol kralı çıkararak ve her maçta da en az 7-8 gol pozisyonuna girerek şampiyon oldu” deyince, Fenerbahçe yönetimi de Zico’ya güvenerek, almak istediği hava hakimiyeti olan olan uzun boylu bir santraforun transferinden şimdilik de olsa vazgeçti.

yabancı transferi kapanmıştır

GodfatheR
06.Ağustos.2006, 19:32
afferin zico ya.bence takim bir biriyle cok uyumluydu hepsi basariya ac oyuncular transfer icin gec kalindi bu saatten sonra yapilacak transfer takimin dengesini bozar I LOVE YOU ZICO:p

fenerlistinanc
06.Ağustos.2006, 19:36
forvet alınmalı ama koevermans alıncaksa hiç alınmasın daha ii

TR.CaPTaiN
06.Ağustos.2006, 19:38
söze Zico girdi: “Appiah sağ kanatta oynar. O vakit de gol sıkıntısı çekmeyiz.

Aynı tas,aynı hamam.

aykut_gencfb
06.Ağustos.2006, 19:58
Koevermans veya Kuranyi
Forvet arayışında Koevermans'ın yedekte tutulduğu, Kuranyi için girişimlerin tekrar başladığı öne sürüldü..
Fenerbahçe'de yeni ismin forvet olması netleşirken kim olacağı konusundaki gizlilik ve belirsizlik sürüyor. Alkmaar'ın golcüsü Koevermans ve kulübüyle anlaşıldığı iddia edilirken adının hafif kalacağı yönündeki endişeler sürüyor. Yöneticilerin Süper Kupa maçı için Almanya'dayken Schalke'nin yıldızı Kuranyi için de temaslarda bulundukları öne sürülüyor. Golcü futbolcunun Schalke'de mutsuz olduğu ve Fenerbahçe'ye sıcak baktığı bildirilirken Kuranyi'nin menajerlerinin "Appiah Fenerbahçe'de mutsuz. Sakatlığını abartıyor. Kulüpler anlaşırsa Kuranyi Fenerbahçe'ye gidebilir" diye konuştukları iddia edildi. Dün transfer için ismi geçen bir başka futbolcu ise Roma'nın 24 yaşındaki Sırp yıldızı Mirko Vucinic oldu.

kaynak:sabah gazetesi

goosfraba
06.Ağustos.2006, 20:05
Appiah'ı yine aynı sağ kanatta oynatacaksa hiç oynatmasın daha iyi, o değil de Alex, Appiah..Sahada 9 kişi oynuyoruz bazı maçlarda.Appiah'ın sağ kanatta oynarken halini gördük! Kaptırdığı topun arkasından bile koşmuyordu..

aykut_gencfb
06.Ağustos.2006, 20:10
Morientes harekatı

Fener, Valencia'nın golcüsünün işini bitirmek için düğmeye bastı Fener, Valencia'nın golcüsünün işini bitirmek için düğmeye bastı.
Süper Kupa şampiyonu Fenerbahçe, Valencia'nın başarılı forveti Morientes'in peşine düştü. Sarı-Lacivertliler, yönetici Neşet Yalçın'ı transferi bitirmesi için İspanya'ya gönderdi.
Hedef Morientes
Sarı-Lacivertliler'in Valencia'lı golcü için çok gizli görüşmeler yaptığı ortaya çıktı. Carew, Zigic ve Koevermans'la da temaslarını sürdüren yönetimin, Sırp golcü Vucinic'le de ilgilendiği öğrenildi.
Anderlecht maçına yetişecek
Şampiyonlar Ligi 3 Ön Eleme Turu'nda Belçika'nın Anderlecht takımıyla oynanacak kritik maçlara yeni forvetini yetiştirmek isteyen Fenerbahçe'nin çok gizli bir plan içinde olduğu öğrenildi. Sarı-Lacivertliler'in geçtiğimiz sezon transferi son anda çıkan pürüzler nedeniyle gerçekleşemeyen Fernando Morientes için Valencia'yla pazarlık masasına oturduğu iddia ediliyor.
Yıllık 3 milyon euro önerildi
Yönetimin, İspanyol golcü ve menajeriyle de görüşme yaptığı ve olumlu yanıt aldığı belirtiliyor. Valencia'nın Arizmendi'nin ardından bir forvet daha alacağını açıklamasının ardından yeni sezonda yedek kalacağı kesinleşen Morientes'in kulübünden ayrılması bekleniyor. Sarı-Lacivertliler'in tecrübeli yıldıza 3 milyon eurodan 3 yıllık sözleşme önerdiği gelen haberler arasında.
Roma'lı Vucinic de listeye girdi
F.Bahçe yönetimi, Carew, Zigic ve Koevermans için de girişimlerini sürdürüyor. Racing'li Zigic'in Valencia'yla söz kestiği iddia edilirken, kimseyle anlaşılmaması halinde Danny Koevermans'ın bitirileceği öğrenildi. Bu arada dün akşam sürpiz bir şekilde Sırp golcü Mirko Vucinic'in ismi de gündeme geldi. Kanarya'nın, Roma'nın 1.86 boyundaki golcüsü ile transfer pazarlığı yaptığı belirlendi.

Aranan Kan

MORIENTES, uzun boyu ve güçlü fiziğiyle Fenerbahçe'nin isteklerini tam anlamıyla karşılayacak bir forvet. İspanyol yıldız, şu anda Milli Takım'ın da değişmez isimleri arasında yer alıyor.

kaynak:takvim gazetesi

uAburak89
06.Ağustos.2006, 20:41
Hopp noluyoruz, önce biz gördük bir kere.. :p

Emurafu
06.Ağustos.2006, 21:02
Morientes gelirse bize gelecek.bence...çünkü selman abininde dedigi gibi menejeri klübe fax cekmiş. falan fılan. gizli yürütülen forvet bence oooo..Zaten bu haber kolpa..gibime geldi......Kovermans gelebilir....Cünkü her basında cıktı...

Mirza
06.Ağustos.2006, 21:16
Aykutcuğum kaynak koyarsan daha iyi olur. Bizde ona göre yorumumuzu yaparız.

AneLKa_90
06.Ağustos.2006, 21:26
Beyler boş yere ümitlenmeyin.Bu saatten sonra kimse gelmez...

fenerlistinanc
06.Ağustos.2006, 21:42
gelmesini isterim ama transfer olmıcak gibi gelio

a.arıcı-11
06.Ağustos.2006, 21:58
beence artık yabancı transferi kapandı aslında kulübüyle bağlarını koparan eski futbolcumuz olan kadıköy boğası yani SERHAT AKIN alınabilir bence ii bir transfer olur

AneLKa_90
06.Ağustos.2006, 22:00
beence artık yabancı transferi kapandı aslında kulübüyle bağlarını koparan eski futbolcumuz olan kadıköy boğası yani SERHAT AKIN alınabilir bence ii bir transfer olur

Gönderdiğimiz adamı geri mi alacağız?

aykut_gencfb
06.Ağustos.2006, 22:03
Aykutcuğum kaynak koyarsan daha iyi olur. Bizde ona göre yorumumuzu yaparız.

tmmdr toze(ismini bilmediğim için kusura bakma) kaynakları koydum ama ne kadar güwenilir? fotomaçlan aynı gruptan heralde bunlar:D:D:D

eGowiCh
06.Ağustos.2006, 22:08
Roma'nın 24 yaşındaki golcüsü Mirko Vucinic'i alırsak NOKTA transfer yapmış oluruz. Koevermans'tan çok daha iyi, inşallah Vucinic'i alırız. Gerçi uzun bir sakatlık dönemini atlattı, Roma'da eski formuna kavuşamadı ama yine de çok kaliteli bir golcü. Ayrıca gazeteler "Sırp" golcü demiş Vucinic için ama Vucinic Sırp değil, Karadağlı'dır.

TR.CaPTaiN
06.Ağustos.2006, 22:16
Kadıköy Boğası geri dönse güzel olur.

Mirza
06.Ağustos.2006, 22:19
Teşekkür ederim Aykut.
Not : Kaynağı görünce habere yorum yapmaktan vazgeçtim. :D

MeMo
06.Ağustos.2006, 22:20
Istemem Serhat'ı giderken o kadar iyi şeyler söylemedi yanlış hatırlamıyorsam.

MORTAL FB
06.Ağustos.2006, 22:38
arkadaslar oncelikle uzun zamandir sizi takip etmeme ragmen yeni uye oldugumu belitip konuya gireyim bence fenerbahcemizin sorunu o yada bu degildir fenerbahcemizin sorunu tek forvettir deividin gitmesini isteyenlerden biri olmamin sebebi onun yerine alinacak forvet sayesinde 2 forvete gecicek olmamizdir tabiki bu forvetinde pivot santrofor olmasidir ama o oyunculardan biri alinamiycaksada orn zigic carew 2 li forvete gecmek acisindan koevermans suazo gibi oyunculardan birinin alinmasindan yanayim saygilar

eGowiCh
06.Ağustos.2006, 22:57
Serhat dönse de aradığımız tipte bir golcü olmaz. Serhat çabukluğuyla ve son vuruşlarıyla ön plana çıkan bir oyuncuydu. Bizim aradığımız tip, Kezman'a boş alan yaratabilecek, hava toplarında üstünlük sağlayabilecek, kaleye yakın yerlerde takıma faul kazandırabilecek, ceza sahasını karıştırabilecek, defansın dengesini bozabilecek ve duran toplarda etkili olabilecek tipte bir santrafor lazım. Nobre bunların çoğunu yapıyordu. Şu an takımda Semih hariç kafa topuna çıkıp indirecek adam kalmadı. İnşallah aranılan tipte bir golcü alınabilir.

TR.CaPTaiN
06.Ağustos.2006, 23:19
Bu sistemle oynayacaksa eğer Fenerbahçe; Deivid'in yerine Serhat daha iyi olur,daha hızlı daha teknik.

ForsakeN
06.Ağustos.2006, 23:34
Koevermans F.Bahçe'de iddiası

http://www.sporx.com/images/1/29/8692_B_Koevermans001.jpg
DHA'nın haberine göre; Fenerbahçe golcü arayışlarında sona yaklaştı. Uzun süredir bu mevkii için arayış içinde olan sarı lacivertli kulüp, Hollanda'nın AZ Alkmaar takımında forma giyen Danny Koevermans ile büyük ölçüde anlaşmaya vardı.

29 yaşındaki futbolcunun kulübü ile de Fenerbahçe'nin anlaşmaya yakın olduğu ifade edildi. Sarı lacivertli yönetiminin en geç perşembe gününe kadar golcü transferine resmiyet kazandıracağı ifade edildi.

a.arıcı-11
07.Ağustos.2006, 00:01
serhat giderken kötü bişey demedi ki sadece fenerbahceden alacağım var ama bu kulüpte kimsenin parası kalmaz dedi zaten terbiyesizlik yapmış olsa kura çakimis onrası mahmut uslu serhattan bilgi alıcaz demezdi

AneLKa_90
07.Ağustos.2006, 00:27
Serhat ve Koevermans gelmez... Serhat'ı 2 sene önce gönderdik niye bir daha geri alalım? Fenerbahçe yönetimi tükürdüğünü asla yalamaz! Koevermans'ı alırsak yabancı sayımız 9'a çıkıyor o yüzden bu da yalan haber... Kısacası transfer bitmiştir ;)

TR.CaPTaiN
07.Ağustos.2006, 00:31
Serhat gönderilmedi,kendi gitti. Sözleşmesi sona ermişti. Hatta giderken Fenerbahçe Anderlecht'ten daha yüksek ücret teklif etti ama Avrupa macerası yaşamak istiyorum demişti.

fenerlistinanc
07.Ağustos.2006, 00:45
serhat deividin yerine gelmeli ve kesinlikle daha faydalı olur

aykut_gencfb
07.Ağustos.2006, 00:49
arkadaşlar böyle bir söylentimi war ki bu konuyu tarışıoz serhat gelmeli o gelmeli warsa bi söylenti öle tartışalım

AneLKa_90
07.Ağustos.2006, 00:56
serhat deividin yerine gelmeli ve kesinlikle daha faydalı olur

Serhat eski formunda değil iyi olsaydı Avrupa'da tutunurdu ;;)

nerazzuri
07.Ağustos.2006, 01:12
Serhat gönderilmedi,kendi gitti. Sözleşmesi sona ermişti. Hatta giderken Fenerbahçe Anderlecht'ten daha yüksek ücret teklif etti ama Avrupa macerası yaşamak istiyorum demişti.
Tıpkı Tuncay gibi

a.arıcı-11
07.Ağustos.2006, 01:21
Serhat ve Koevermans gelmez... Serhat'ı 2 sene önce gönderdik niye bir daha geri alalım? Fenerbahçe yönetimi tükürdüğünü asla yalamaz! ;)
senin bu dediğine bakarsak rüştü olayı ne ????

GeNç KaRTaL
07.Ağustos.2006, 01:21
DHA yalan haber yapmaz.Koevermans trasferi gerçek olabilir arkadaşlar.Bir yerde duymuştum Fb yönetimi ismi pek duyulmamış bir oyuncu transfer edecek diye.

batuhanry
07.Ağustos.2006, 01:26
Fener transferi kapattı mı?

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'dan kafaları karıştıran cümle!

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Mahmut Uslu ''Başkanımız 'Bir oyuncu daha alacağız' dedi. Yasin'i transfer ederek bunu gerçekleştirdik'' şeklinde bir açıklama yaptı.
Kaynak:AA

fenerlistinanc
07.Ağustos.2006, 01:31
Serhat eski formunda değil iyi olsaydı Avrupa'da tutunurdu ;;)

doğru serhat eski formunda deil ama bence tek eksiği maçlarda oynamamak 5-10 maç oynasa kendini toparlar

eGowiCh
07.Ağustos.2006, 01:39
DHA yalan haber yapmaz.Koevermans trasferi gerçek olabilir arkadaşlar.Bir yerde duymuştum Fb yönetimi ismi pek duyulmamış bir oyuncu transfer edecek diye.

DHA'nın yaptığı milyon tane yalan haber var :) İHA yalan haber yapmaz, en doğru haberi o yapıyor.

Transferi kapattık sanırım, bu gece de açıklanmazsa kapatmışız demektir.

GeNç KaRTaL
07.Ağustos.2006, 01:41
DHA'nın yaptığı milyon tane yalan haber var :) İHA yalan haber yapmaz, en doğru haberi o yapıyor.

Transferi kapattık sanırım, bu gece de açıklanmazsa kapatmışız demektir.

Valla ben gerçekleşmeyen transfer haberi yayınladıklarını görmedim.

AneLKa_90
07.Ağustos.2006, 01:42
senin bu dediğine bakarsak rüştü olayı ne ????

O zamanlar kaleciye ihtiyacımız vardı da ondan geri aldık... Şimdi Serhat'a ihtiyacımız var mı?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Haber doğru değil... 9 tane yabancımız oluyor ;)

barahir
07.Ağustos.2006, 01:53
İHA'nın spor servisi güçlüdür.. DHA'nın Güncel Haber servisi güçlüdür..

eGowiCh
07.Ağustos.2006, 02:07

Senin için üşenmedim, yalan DHA haberlerini buldum, kopyalıyorum :) Bak bakalım yalan haber yapıyorlar mı yapmıyorlar mı :) En çok yalan haber yapan ajans Doğan Haber Ajansı'dır zaten, hep yalan...

Zigiç'te öndeyiz

İspanyol Marca Gazetesi, birçok takımın peşinde koştuğu Sırp golcü Zigiç'i renklerine bağlama yarışında Fenerbahçe'nin öne geçtiğini yazdı.

Fenerbahçe'nin, miktarı açıklanmayan teklifiyle İngiliz Manchester City ve Alman Werder Bremen takımlarını geride bıraktığı belirtildi. Başkan Francisco Pernia'nın, Racing Santander'in 2.02 metrelik dev oyuncusunu şimdiye kadar en yüksek teklifi veren Fenerbahçe'ye satacağı ifade edilen haberde, Pernia'nın "20 milyon Euro'ya yaklaşan takım, Zigic'i götürür" sözlerine yer verildi.

Zigiç'in Fenerbahçe'ye transfer olması halinde Roberto Carlos'un bedelinden daha yüksek miktar ödeneceğinin vurgulandığı haberde, "Bir son dakika değişikliği olmazsa Türkiye Ligi Zigic'in kaderi olacak" ifadesi kullanıldı, Öte yandan Sırp golcünün Avrupa'da bir takımda oynamak istediği, Türkiye'yi düşünmediği de hatırlatıldı.

Kaynak: DHA

Sezgin transfer peşinde

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in, transfer çalışmaları için dün Almanya'ya gittiği öğrenildi.

Sezgin'in, Schalke 04'ün başarılı futbolcusu Kevin Kuranyi ile Bayern Münih'in yıldızı Lukas Podolski ile görüştüğü belirtildi. İki futbolcuyla da transfer görüşmelerini sürdüren Adnan Sezgin'in, bu oyunculardan birini sarı kırmızılı renklere bağlamak için büyük çaba gösterdiği ifade edildi.

Tomas'a Valencia kancası

İsviçre ve Almanya kamplarındaki performanslarıyla Song-Bouzid-Servet üçlüsü Kalli'ye güven verirken, aldığı yıllık ücrette indirime yanaşmayan ve yönetim ile sorun yaşayan oyunculardan olan Tomas her an takımdan ayrılabilir. 2004 yılında Fenerbahçe'den Galatasaray'a geçen Stjepan Tomas, İspanya'nın dev ekiplerinden Valencia'nın takibinde. Valencia yöneticileri ve teknik heyetin yakından takip ettiği Tomas için menajeri ile temasa geçildiği öğrenilirken, Hırvat futbolcunun cevabı bekleniyor. Sarı-Kırmızılı takımın yeni stoper transferlerinin de farkında olan İspanyol Kulübü yetkilileri, Tomas gibi tecrübeli ve savunmada başarılı bir ismi kadrosuna katmak için planlar yaparken, 2009'a kadar sözleşmesi bulunan Tomas, Sarı-Kırmızılı yönetimin ödemeleri 3 ay geciktirmesi halinde serbest kalma hakkı bulunuyor. 2 ayı aşkın bir süre para alamayan Tomas'ın da sıkıntılı olduğu ve oyuncunun bu durumunu gözleyen Valencia yetkililerinin bonservis bedeli ödemeden Hırvat oyuncuyu alıp, savunmaya monte etmeyi düşündüğü öğrenildi. Feldkamp'ın da Song-Bouzid-Servet üçlüsü üzerinde daha fazla durması nedeniyle Tomas'ın kafasının karışık olduğu ve her an takımdan ayrılabileceği belirtildi.

Daha fazla istersen koyabilirim :)

fmsmyrna
07.Ağustos.2006, 02:23
Serhat hakkında bir haber yok sanırım biz istiyoruz yönetimin böyle bir düşüncesi yok.Serhat gelirse Deivid'i yollayabiliriz.Nasılsa Deivid sağ kanatta oynuyor Serhat bir zamanlar oynamıştı sağ kanat alışık Mateus kalır.

fenerlistinanc
07.Ağustos.2006, 02:25
yönetimin böyle bir çalşması yok ama keşke olsa

Universal
07.Ağustos.2006, 02:30
Serhat hakkında bir haber yok sanırım biz istiyoruz yönetimin böyle bir düşüncesi yok.Serhat gelirse Deivid'i yollayabiliriz.Nasılsa Deivid sağ kanatta oynuyor Serhat bir zamanlar oynamıştı sağ kanat alışık Mateus kalır.

Anderlentte kovulan bir oyuncuyu kulübe almak doğru olmaz. Artık transferde akıl karı işler yapmak gerekiyor. Öyle her gelen oyuncuyu bu kulübe alırsak olmaz. Serhat eski performansını göstereceğinden şüpheliyim.

fmsmyrna
07.Ağustos.2006, 02:44
Ben Serhat'ı severim açıkçası bana göre haklı nedenlerle gitmişti.Ben onu Fatih Tekke'ye benzetiyorum Fatih Tekke'ye gereken değer yıllarca verilmemişti Serhat'ta aynı şimdi değer verilmiyor sonra piman olunabilinir.Zaten onunda Türkiye'ye döneceğini pek sanmıyorum.Anderlecht'ten hocasıyla sorunu olduğu için ayrıldı

barahir
07.Ağustos.2006, 02:46
Serhat şimdi paf takımla mı çıkıyo antremanlara

aykut_gencfb
07.Ağustos.2006, 02:57
efet şuan için öle ama kölnle yeniden anlaştı haberleri war

barahir
07.Ağustos.2006, 03:01
gelsin bize oynasın forvet aramıyormuyuz? al sana forvet..

AneLKa_90
07.Ağustos.2006, 03:02
Serhat bu saatten sonra Fenerbahçe'ye faydalı olamaz... Daha iyi transferler yapılabilir ;) Bize milli takımda oynayan oyuncu lazım ;;)

barahir
07.Ağustos.2006, 03:10
Kim mesela yerli, milli takımda oynayan bir forvet söyle.. Gökhan Ünal dışında tabi.

AneLKa_90
07.Ağustos.2006, 03:11
Kim mesela yerli, milli takımda oynayan bir forvet söyle.. Gökhan Ünal dışında tabi.

Halil Altıntop,Umut Bulut... Bu isimler Fenerbahçe'ye yakışır.

aykut_gencfb
07.Ağustos.2006, 03:20
Yeni forvet Anderlecht'e bağlı!

Fenerbahçe'de yabancı santrfor transferi Şampiyonlar Ligine endekslendi. Teknik Direktör Zico ile görüştükten sonra yabancı transferini donduran Sarı-Lacivertlilerin Anderlecht'i eleyip, Şampiyonlar ligine katılınması halinde golcü arayışlarını tekrar gündeme getirecekleri ifade edildi.

LİG TV'nin haberine göre Zico ile yapılan görüşmede Brezilyalı hocanın "Şu anda alınacak bir oyuncunun, Anderlecht maçına kadar takımla ne kadar uyum sağlacağı şüpheli... Oysa ben elimdeki kadroya güveniyorum ve bu kadroyla rakibimizi eleyeceğimize de inanıyorum" sözlerinin etkili olduğu ileri sürüldü.

Sarı-Lacivertlilerde bu gelişmeler olurken, Appiah'a talip olan Schalke Kulübünün son olarak "Appiah artı 17 milyon euro verin, Kuranyi'yi alın" teklifini getirdiği belirtildi.

Alman basını Fenerbahçe'nin bu teklife de sıcak bakmadığı Schalke'ye "Appiah artı 10 milyon euro verip Kuranyi'yi alırız" yanıtı verdiğini iddia etti.

Ancak, Fenerbahçe yönetimi bu iddiaları doğrulamazken, Appiah'ın Sarı-Lacivertli yöneticilerin yanında menajerini arayarak, "Artık hiç bir transfer teklifiyle ilgilenmek istemiyorum. Gelen teklifleri bana iletme. Sadece Fenerbahçe'ye konsantre olmaya çalışıyorum" dediği ifade edildi.

Appiah'ın ayrıca Menajer Volkan Ballı'dan ilginç bir istekte bulunduğu ve Süper Kupa töreninde takıma madalyalardan bir tane de kendisine ayrılmasını talep ettiği öğrenildi.

ForsakeN
07.Ağustos.2006, 05:06
Halil Altıntop,Umut Bulut... Bu isimler Fenerbahçe'ye yakışır.

Umut Bulut mu? Onun forvetlikle alakası yok bence.Oyununu hiç sevmiyorum

goosfraba
07.Ağustos.2006, 05:07
Umut Bulut mu? Onun forvetlikle alakası yok bence.Oyununu hiç sevmiyorum

Benimde sevmediğim bir oyuncu, ayrıca çok istikrarsız.Kendisini bir Ankaragücü'nde gösterdi.Gerisini yapamadı...