PDA

View Full Version : Bursaspor Transfer Haberleri

perpetua
02.Ağustos.2006, 15:45
Bursaspor transfer haberlerine bu konu altından devam ediniz. Ayrıca lütfen artık transfer konularını bir sohbet alanı olarak kullanmayınız. Tartışma çıkartıcı, tahrik edici mesajlardan kaçınınız.

ZeroG
02.Ağustos.2006, 16:10
Bursaspor Mbesuma´yı Transfer Etti
Bursaspor uzun zamandır devam eden golcü arayışını Zamibaylı oyuncu Collins Mbesuma´yı transfer ederek çözdü. Premier Lig´den gelen oyuncu 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri`nde düzenlenen imza töreninde konuşan Bursaspor başkanı Ali Karasu, transferde çok hassas davrandıklarını ve kulübün çıkarları doğrultusunda hareket ettiklerini söyledi.

Şu ana dek 3`ü yabancı 4 oyuncu transfer ettiklerini hatırlatan Ali Karasu, şunları kaydetti:

"Bursaspor`un geleceği açısından çok iyi 4 futbolcu aldık. Transfer görüşmelerinde gerek futbolcularla, gerekse menajerleriyle sıkı pazarlıklar yaptık. Pazarlıklar sonucu istediğimiz oyuncuları maliyetinin 3`te 1`i fiyatına renklerimize kattık. Bursaspor`u 1 milyon doların üzerinde kara geçirdik. Yarın bir oyuncu daha transfer edebiliriz. Cumartesi gününe kadar transferi bitirmek istiyoruz. Gerekli tüm mevkilere oyuncu alınacak. Herhangi bir sorunumuz yok."

Karasu, Galatasaraylı Emre Aşık ve Cihan Haspolatlı ile ilgili soruya ise, "Listemizdeki Galatasaraylı oyuncularla yüzde 90 oranında anlaşma yaptık. Yarın teknik direktörümüz Bülent Korkmaz ile görüşeceğiz. Vereceği rapor doğrultusunda hangisini isterse kadromuza katacağız" yanıtını verdi.

Teknik asbaşkan ve basın sözcüsü Ekrem Senal da Bursaspor`un geleceğine yatırım yaptıklarını, 23 yaşındaki Mbesuma`nın, Afrika`nın en golcü futbolcusu seçildiğini anlattı.

Mbesuma da Bursaspor`da geldiği için çok mutlu olduğunu bildirdi. Bursa ve Bursaspor hakkında internet üzerinden bilgiler aldığını anlatan Mbesuma, "Öncelikle çok ateşli taraftarlarının olduğunu öğrendim. Bu benim için avantaj. Transfer bitti, şimdi futbol zamanı. Bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim" dedi.

Mbesuma, nasıl bir oyuncu olduğu yönündeki soruya, "Bekleyin ve görün!" yanıtını verdi.

Konuşmaların ardından Mbesuma, 3 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

03.02.1984 doğumlu Mbesuma, Güney Afrika takımlarından Kaizer Chiefs`de 44 maçta 37 gole imza attı. Daha sonra İngiliz Kulübü Porsmouth`a transfer oldu. Sezonun ilk yarısında 8 gole imza atan Mbesuma sezonun ikinci yarısında Portekiz`in Marituma takımında 9 gol attı

Vieri
02.Ağustos.2006, 16:51
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41074000/jpg/_41074714_collinsmbesuma270a.jpg

Collins Mbesuma
Date of birth February 3, 1984 (1984-02-03) (age 23)
Place of birth Luanshya, Zambia
Height 1.83 m
Playing position Striker
Club information
-2004 Roan United 25 (11 )
2004-2005 Kaizer Chiefs 43 (37 )
2005-present Portsmouth 4 (0 )
2006-2007 CS Marítimo (loan) 23 (7 )

National team:
2004- Zambia 9 (5 )

uAsamet91
02.Ağustos.2006, 17:25
Bursaspor kaliteli forvetler aldı.Gerek Herve Tum Gerekse Colins Mbesuma.Bu sene çok farklı bir Bursaspor izleyecegiz.

AneLKa_90
02.Ağustos.2006, 18:09
Bursaspor'da çok iş yapar ;)

ZeroG
02.Ağustos.2006, 18:46
Bursaspor bu sene çok iyi.Çok şey bekliyorum...

Memedov
02.Ağustos.2006, 20:34
Bu sezon herkes daha farkli daha hirsli bir Bursaspor izleyecek Transferler gercekten guzel ama en onemli tranferi Bulent Korkmaz'i getirerek yapti.Bu sezon ins.Allah ilk 5'i zorlayacak..

eXcitinG
02.Ağustos.2006, 21:10
Ben bu Mbesuma yı merak ediyorum acaba nasıL oynayacak.Çok yırtıcı bir santrafor tipi var ama :) Bursanın bu yıL ki en büyük kozu kim ne derse desin BüLent hocadır.

Selman Ozturk
03.Ağustos.2006, 00:19
Mbesuma'nın maçlarını Tv'den canlı seyrettiğim dönemler oldu. Gerçekten Afrikalı kimliğine yakışır nitelikte 90 dakika boyunca koşan bir futbolcu. Süper Lig'de çok iş yapacağı muhakkak. Uyum sorununu kısa zamanda atlatabilirse Mbesuma Bülent Hoca'nın en büyük kozu olacaktır...

Varonil
03.Ağustos.2006, 00:22
Bursa iyi transferler yaptı.Renny Vega'yı Copa America'da seyrettim,iyi kaleci gerçekten

eGowiCh
03.Ağustos.2006, 01:43
Cihan Haspolatlı ile anlaşmaya varıldı
Başkanımız Ali Karasu, Galatasaraylı Cihan Haspolatlı ile her konuda anlaşma sağlandığını ve futbolcunun yarın saat 16:30'da Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerinde imza attıktan sonra açılış törenine katılacağını belirtti.

Başkanımız Karasu "Bursaspor'a yakışır bir oyuncuyu daha kadromuza katarak taraftarımızın arzuladığı Bursaspor'u ortaya koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Bursaspor Kulübü Resmi İnternet Sitesi

ogcj_me
03.Ağustos.2006, 04:30
mbesuma eski formunu yakalarsa bursa bu sene düşmez

MeMo
03.Ağustos.2006, 04:44
Cihan iyi transfer bence

gezenti
03.Ağustos.2006, 06:49
mbesuma eski formunu yakalarsa bursa bu sene düşmez

Küme düşmek mi arkadaşım Fanfan gibi adamı hangi anadolu takımı denemek için getirebildi Fanfanın imzasıda yakın tozu dumana katıcağız bu sene görüceksiniz Allahın izniyle...

esos07
03.Ağustos.2006, 22:18
En BÜyÜk Transferİn BÜyÜk Kaptan OlduĞuna Bende Katiliyorum,kalecİ Ve Forvet Tarnsferlerİde İyİymİŞ,ayrica Cİhanin Oraya Gİtmesİnede Çok Sevİndİm Sanirim GerÇek Yerİ Ön Lİberoda Oynayacak Orda,İkİ Tarafada Hayirli Olsun,umarim Emrede Oraya Gİder,zaten Kaptanin Tazrina Uyan Bİr Futbol Stİlİ Var,

eGowiCh
04.Ağustos.2006, 02:46
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_kr_Cihan001.jpg

Cihan resmen Bursasporlu

G.Saray'dan gönderilen Cihan, Bülent Korkmazlı Bursaspor'a 1 yıllık imza attı. Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Karasu ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu imza töreninde Cihan Haspolatlı, kendisini Yeşil-beyazlı kulübe bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan başkan Ali Karasu, Cihan ile yaklaşık 1 aydır görüştüklerini belirterek, "Yaptığımız görüşmeler neticesinde transfer gerçekleşmiş oldu. Cihan, efendiliği ve kariyeri tartışılmaz bir oyuncu. Çok olumlu bir transfer. Cihan, bu camiaya istekle geldi. Bu camiayı biliyor. Bülent hocayla iyi bir arkadaşlar. Doğru bir transfer yaptığımıza inanıyoruz" dedi.

Transferi noktalamadıklarını kaydeden Karasu, "İhtiyaç olan noktalara hocamızın isteği doğrultusunda oyuncu alacağız. Cihan'ın transferi geç oldu ama temiz oldu. Geç olmasının sebebi doğru bir transfer yapmamız. Huzur içindeyiz. Bursa'ya hayırlı olsun" diye konuştu.

Bursaspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Cihan Haspolatlı da, "Bu transferde emeği geçen öncelikle aileme ve bana bu formayı layık gören başkana teşekkür ediyorum. Önemli bir kulübe geldim. Bursaspor'un taraftar, stat ve şehir açısından daha iyi yerde olması gerekir. Bursaspor'a gelmemde Bülent hocanın çok etkisi var. Bülent hoca olmasa belki de transferim gerçekleşmezdi. Hep birlikte Bursaspor'u iyi yerlere getireceğiz. Hedefimiz, takımımızı Avrupa kupalarına taşımak. Ben de buradaki başarımla milli takıma gitmek istiyorum" dedi.

Tecrübeli futbolcu, bir soru üzerine, eski takımı Galatasaray'a kırgın olmadığını ifade ederek, "Biz profesyonel bir iş yapıyoruz. Profesyonelliğin gereği olarak da Bursaspor'dayım. Kimseye kırgın değilim. Galatasaray'dan kimler geldi, kimler geçti" diye konuştu.

Bu arada, Bursaspor Başkanı Ali Karasu'nun imza töreninin başında Cihan Haspolatlı'ya yanlışlıkla 'Cihan Ünal' diye hitap etmesi gülüşmelere sebep oldu.

Öte yandan, başkan Ali Karasu, Burak Akdiş'in takımdan alacaklı ayrıldığı yönündeki haberlere tepki göstererek, "Futbolcunun 20 maçlık alacağı kalarak ayrıldığı doğru değil. Biz karşılıklı olarak anlaşarak sözleşmesini feshettik" dedi.

Cihan Haspolatlı, daha sonra 22 numaralı formasıyla basın mensuplarına poz verdi.

Lig TV

uAburak89
04.Ağustos.2006, 05:28
Yolu açık olsun..

Emurafu
04.Ağustos.2006, 06:26
Yolu acık olsun ortasahada iyi form yakalarsa tekrar milli olur.........emre de gidiecek sanırım oda iyi form tutarsa milli olur.....

Omerdinho
04.Ağustos.2006, 06:40
bursa orhanla necatiyide aldimi ilk 5'e oynar.

eGowiCh
04.Ağustos.2006, 07:48
Esas mevkiinde oynarsa eski formuna kavuşabilir.

gezenti
05.Ağustos.2006, 00:46
bursa orhanla necatiyide aldimi ilk 5'e oynar.

Neacti Bursaya gelmez.Ama Cihan iyi transfer bence anadolu takımlarında iyi işler yapar.Bursamıza hayırlı olsun.Adam her yerde oynuyor bakalım izleyip görücez ama bu sene çok sıkı bir Bursa geliyor...

Varonil
08.Ağustos.2006, 00:56
Bursaspor'a gurbetçi stoper
Türkcell Süper Ligin başlamasına az bir süre kala stoper arayışı içerisinde olan Bursaspor, İsveç'in Syrianska takımında forma giyen gurbetçi Ferhat Korkmaz'ı Bursa'ya getirdi. Ferhat Korkmaz ve menajeri, Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde İkinci Başkan Osman Çelik ile görüştü. Sakatlığı bulunan futbolcunun Nilüfersporla oynanacak hazırlık maçında deneneceği öğrenildi.

Bursaspor'un kulüp binasına gelerek İkinci Başkan Osman Çelik ve alt yapı koordinatörü Adnan Örnek ile görüşme yapan 24 yaşındaki Ferhat Korkmaz'ın ayağındaki sakatlığı dikkat çekti. İsveç 2. Lig takımlarından Syrianska'da forma giyen Türk asıllı futbolcunun 3 yıl üst üste "yılın en iyi stoperi" unvanına sahip olduğu belirtildi. 5 yıl aynı ülkede Vals takımında forma giydiği de ifade edilen futbolcuya, İsveç'in Zengen takımından da teklif geldiği kaydedildi.

Vakıfköy Orhan Özselek tesislerinde gerçekleşen görüşme sonrasında konuşan tecrübeli futbolcu, hedefinin Bursaspor'da forma giymek olduğunu ifade etti. Bursaspor'un iyi bir takım olduğunu söyleyen Korkmaz, antrenmanda burkulan ayağından dolayı 3 gün istirahatlı olduğunu ve bu 3 günün ardından tekrar top başı yapacağını belirtti.

Teknik Direktör Bülent Korkmaz'ın stoper oyuncu istediğini dile getiren Osman Çelik ise, "Bu çerçevede Ferhat'ı denemek için Bursa'ya çağırdık. Fakat bir sakatlığı var, deneyip göreceğiz. Adnan Hoca futbolcuyu izleyecek. İnşallah Bursa'ya kazandıracağız. Kadromuza iyi 5 takviye yaptık. Bursaspor'a ve Bursa camiasına yakışacak bir kadro. Bundan sonrası futbolcuların akıtacağı tere bağlı" dedi. Konyalı öğretmen bir ailenin çocuğu olan gurbetçi Korkmaz'ın İsveç doğumlu olduğu ve orada yaşadığı ifade edildi.

08.08.2007

Kaynak : İHA

gezenti
14.Ağustos.2006, 19:00
Bursaspor Pierre Fanfanla ön protokol imzaladı oyuncunun bir kaç gün içinde Bursaya gelip sözleşme imzalaması bekleniyor....

eGowiCh
15.Ağustos.2006, 22:01
Bursaspor Frasineanu ile yollarını ayırdı
Bursaspor, 4 yıldır yeşil-beyazlı formayı giyen ve ülkesine dönmek isteyen Rumen oyuncu Cornel Frasineanu'nun sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti.

http://www.ntvspor.net/Images/18088.jpg

Bursaspor, Rumen futbolcu Cornel Frasineanu ile anlaşarak yollarını ayırdı.

Frasineanu ile Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri'nde görüşen Bursaspor Teknik Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Ekrem Senal, görüşme sonrası yaptığı açıklamada, ailesiyle birlikte olmak isteyen Fresineanu'nun Romanya'ya gitme isteğine olumlu yanıt verdiklerini söyledi.

Rumen oyuncunun 4 yıl Bursaspor'a hizmet ettiğini dile getiren Senal, ''Kendisiyle bonservisi konusunda karşılıklı olarak oturup konuştuk ve anlaştık. Bugünden itibaren Fresineanu ile yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Kendisine Bursaspor'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyoruz'' dedi.

Yönetime, gösterdiği kolaylıktan ötürü teşekkür eden Frasineanu da Bursaspor'da 4 yılının geçtiğini ve çok alıştığını kaydederek, ''Bursaspor'dan ayrıldığım için üzgünüm ama ailem daha önemli. Özellikle Bursaspor taraftarını çok özleyeceğim. Onlar Türkiye'nin bir numaralı taraftarı. Romanya Birinci Ligi takımlarından Uta Arad ile anlaştım. Bursaspor'a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum'' diye konuştu.

GALATASARAYLI MAÇI HAZIRLIKLARI
Bursaspor, hafta sonu sahasında Galatasaray ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri'ndeki antrenman öncesi, kaleci Vega ile tecrübeli futbolcu Cihan Haspolatlı, basın toplantısı düzenledi.

Bursaspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu belirten Vega, teknik direktör Bülent Korkmaz'ın, Denizlispor maçı öncesi açıkladığı ilk 11'de kendisini gördüğünde şaşırdığına değinerek, ''Doğrusu ilk maçta oynamak bana sürpriz oldu. Sahaya çıktım ve elimden geleni yaptım. Başarılı olduğumu düşünüyorum'' dedi.

Vega, Denizlispor maçını artık unuttuklarını, şu anda Galatasaray ile yapacakları maçı düşündüklerini ifade ederek, ''Amacımız bu maçtan da başarılı bir skorla ayrılmak'' diye konuştu.

CİHAN: 3 PUANI İSTİYORUZ
Bursaspor'un Galatasaray'dan transfer ettiği Cihan Haspolatlı da lige Denizlispor maçıyla 1 puan alarak iyi bir başlangıç yaptıklarını söyledi.

Bursa ve Bursaspor'un daha büyük başarılara layık olduğunu kaydeden Cihan Haspolatlı, ''Biz de takım olarak camiaya önemli başarılar tattırmak istiyoruz. Bunun için çok çalışıyoruz'' dedi.

Cihan Haspolatlı, bu hafta eski takımı Galatasaray'a karşı oynayacağının anımsatılması üzerine, ''Futbol, profesyonel bir oyun. Galatasaray'da güzel günlerim geçti. Orada dostlarım var. Galatasaraylı futbolcular, maç başlayana kadar arkadaşım. Düdük çaldıktan sonra Bursaspor'un kazanması için mücadele edeceğim. Futbolda duygusallığa yer yok. Bursaspor her zaman Galatasaray'a ters geliyor. Bu maçta da galibiyetten başka sonuç düşünmüyoruz'' diye konuştu.

NTVSpor

ogcj_me
20.Ağustos.2006, 06:46
Abi şu helme tum nedir ya biri bana anlatsın

gezenti
20.Ağustos.2006, 07:04
Abi şu helme tum nedir ya biri bana anlatsın

Nasıl yani?Birde ismi Herve Tum...
Kısaca anlatmak gerekirse riberynin eski takım arkadaşı zamanında galatasaraya alınması yönünde telkinde bulunmuştu ama olmadı.Bu sene Bursa alıp getirdi kamerunlu çok yırtıcı sert şutları olan bir forvet ama bitiriciliğini biraz daha artırması gerekiyor çok yararlı olucağını düşünyorum.Kısacası budur...

TürkuAz
20.Ağustos.2006, 07:06
Biraz daha soğukkanlı ve bitirici olsaydı eğer, dün gerçekten rahat 3 gol atardı..

ultraslan2091
20.Ağustos.2006, 07:40
adam gol atmamak için oynadı sanki

ogcj_me
20.Ağustos.2006, 09:54
Nasıl yani?Birde ismi Herve Tum...
Kısaca anlatmak gerekirse riberynin eski takım arkadaşı zamanında galatasaraya alınması yönünde telkinde bulunmuştu ama olmadı.Bu sene Bursa alıp getirdi kamerunlu çok yırtıcı sert şutları olan bir forvet ama bitiriciliğini biraz daha artırması gerekiyor çok yararlı olucağını düşünyorum.Kısacası budur...
klasik afrikan forvet ekolünden hoşlanıyorum desene şuna (boş deparlar atıp abanmatik vurmalar,topu sürekli aynı yöne çekmeler,teknikden yoksun hıza dayalı oyun vs.)
bursaspor büyük bir klüp büyük klüplerede forvet hattında teknik oyuncular yakışır
valla fenerli olarak gsye alınmasını isterdim.
Bende Helve Tum un Bursaspora yararı olmayacağını düşündügümü belirterek bu durumun bir tartışmaya dônmemesini diliyorum

cliff_burton
20.Ağustos.2006, 18:48
afrika futbolu'da zaten türklerinkine benzemiyor mu? "boş deparlar atıp abanmatik vurmalar,topu sürekli aynı yöne çekmeler,teknikden yoksun hıza dayalı oyun vs.)"
buna en büyük örnekte fenerbahçe degil mi?

gezenti
20.Ağustos.2006, 18:59
klasik afrikan forvet ekolünden hoşlanıyorum desene şuna (boş deparlar atıp abanmatik vurmalar,topu sürekli aynı yöne çekmeler,teknikden yoksun hıza dayalı oyun vs.)
bursaspor büyük bir klüp büyük klüplerede forvet hattında teknik oyuncular yakışır
valla fenerli olarak gsye alınmasını isterdim.
Bende Helve Tum un Bursaspora yararı olmayacağını düşündügümü belirterek bu durumun bir tartışmaya dônmemesini diliyorum

Teknikten yoksun????
Servetin belini kırıyordu topukla verdiği paslar kalas bir oyuncunun yapacağı işler değil.Şutları öyle rastgele çekmiyor.Deparları boş atmak gibi saçma birşey duymadım günümüz futbolunda koşucaksın koşucaksın koşucaksın.Fizik mücadeleye dayanıyor futbol artık.Kısacası ben ve Bursanın tamamına yakını maç çıkışı malubiyeti değil Herve Tumu konuşuyor.Çıplak gözle izlemeni tavsiye ederim.Çok işimize yarıyacak bir futbolcu bence....

erdemzorer10
20.Ağustos.2006, 19:03
herve tum gol atmadı ama savunmayı hallaç pamugu gibi attı...

iyi top oynadı sadece bitirici degildi...bide bildigim kadarıyla tum bu sene kiralık gelmiş..

gezenti
21.Ağustos.2006, 02:11
herve tum gol atmadı ama savunmayı hallaç pamugu gibi attı...

iyi top oynadı sadece bitirici degildi...bide bildigim kadarıyla tum bu sene kiralık gelmiş..

Belli bir ücrete alma opsiyonumuz var yani istersek alıcaz kapalı kutuydu böylesi daha iyi...

ogcj_me
21.Ağustos.2006, 09:33
Teknikten yoksun????
Servetin belini kırıyordu topukla verdiği paslar kalas bir oyuncunun yapacağı işler değil.Şutları öyle rastgele çekmiyor.Deparları boş atmak gibi saçma birşey duymadım günümüz futbolunda koşucaksın koşucaksın koşucaksın.Fizik mücadeleye dayanıyor futbol artık.Kısacası ben ve Bursanın tamamına yakını maç çıkışı malubiyeti değil Herve Tumu konuşuyor.Çıplak gözle izlemeni tavsiye ederim.Çok işimize yarıyacak bir futbolcu bence....
adamın 1~2 hareketi seni etkilemiş
o kafayla kaçırdığı pozisyon yeter
madem futbol fizik mucadele koyalım
10 tane afrikalıyı sahaya olsun bitsin
ayrıca bir forvet oyuncusundan bahsediyoruz
bitiricilik , teknik olmadıktan sonra forvetin anlamı kalmaz
ulkemizde her şehirin takımının yeni transferi 1~2 kale onune gelse o konuşulur
madem helve tum gibi adaM arıyordu bülent randersın forvetini alsaydı çok daha yararlı ve ucuz olurdu
ayrıca clif burton nickli arkadaş çok komiksin
gezenti senle olan tartışmamızın sonucunu yoneticilerin verecegi uyarı deil helve tumun performansı belirlesin diyorum ve bir dahada bu tartışmayı uzatmayacağımı belirtiyorum sonuçta benimle aynı fikirde olmayıp aynı zamanda sabit düşünceli biri olabilirsin

remake
21.Ağustos.2006, 20:20
10 sene once Nijerya milli takimi diye bir takim vardi. Cok teknik ve ayagina hakim futbolculardan kuruluydu. Sirf bu takimin varligi AFrika Ekolunun bam buma dayali olamaycaginin kanitidir.

gezenti
23.Ağustos.2006, 01:45
adamın 1~2 hareketi seni etkilemiş
o kafayla kaçırdığı pozisyon yeter
madem futbol fizik mucadele koyalım
10 tane afrikalıyı sahaya olsun bitsin
ayrıca bir forvet oyuncusundan bahsediyoruz
bitiricilik , teknik olmadıktan sonra forvetin anlamı kalmaz
ulkemizde her şehirin takımının yeni transferi 1~2 kale onune gelse o konuşulur
madem helve tum gibi adaM arıyordu bülent randersın forvetini alsaydı çok daha yararlı ve ucuz olurdu
ayrıca clif burton nickli arkadaş çok komiksin
gezenti senle olan tartışmamızın sonucunu yoneticilerin verecegi uyarı deil helve tumun performansı belirlesin diyorum ve bir dahada bu tartışmayı uzatmayacağımı belirtiyorum sonuçta benimle aynı fikirde olmayıp aynı zamanda sabit düşünceli biri olabilirsin

Ya böyle uzun uzadıya mesaj yazmak sana birşey kazandırmaz.Beğenmediğin AFrika futbolundan çıkan yıldızların hiçbiri Türkiyeden çıkmamıştır.Neyse biz Bursaspor taraftarı olarak beğendik sen beğenmeyebilirsin zaman gösterecek kimin haklı olduğunu.....

gezenti
25.Ağustos.2006, 19:50
Tranfser çalışmalarını sürdüren Bursaspor, Belçika İkinci Ligi takımlarından Royal Antwerp'de forma giyen Gineli orta saha oyuncusu Mohammed Cisse ile anlaştı.

Transfer çalışmalarını sürdüren Bursaspor'un, Gineli futbolcu Mohamed Cisse ile anlaştığı öğrenildi.

Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Osman Çelik, yöneticiler Tarık Gökçen ve Necmettin Kocaman ile birlikte Cisse ve menajeriyle Bursa'da görüştü. Görüşme sonunda tarafların prensip anlaşmasına vardığı bildirildi.

Belçika İkinci Ligi takımlarından Royal Antwerp'de forma giyen 25 yaşındaki orta alan oyuncusu Cisse'nin, Trabzonsporlu Yattara ile birlikte ülkesinin milli takımında da forma giydiği öğrenildi.

Cisse'nin, 27 Ağustos Pazartesi günü kendisini yeşil-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzalayacağı öğrenildi.

Kaynak:Bursasporum.com

Haydi hayırlısı bakalım gelince neler yapacak?Birde bütün Ginelilerin mi saç şekli aynı acaba yavf:D:D:D....

erdemzorer10
25.Ağustos.2006, 19:54
ooo hayırlı olsun..acaba atak oyncusumu yoksa bildigimiz afrikalı dmc tipli bir oyuncumu...fransinianu gittigi için bir 10 numara sıkıntısı yaşayabilecegini düşünüyordum bursanın..

gezenti
25.Ağustos.2006, 22:15
ooo hayırlı olsun..acaba atak oyncusumu yoksa bildigimiz afrikalı dmc tipli bir oyuncumu...fransinianu gittigi için bir 10 numara sıkıntısı yaşayabilecegini düşünüyordum bursanın..

Aldığım bilgilere göre daha çok atağa yatkın ama defansifte oynayabiliyormuş.Bizde defansif oynayan Mustafa Sarp var heralde bu adamı ileriye dönük oynatacaktır.Bursa da uzun zamandır siyahi futbolcu göremiyorduk bu sene maşallah özlemimiz dindi:D.Şaka bir yana bu sene aldığımız siyahi futbolcuların hepsinden taraftar memnun bu beni sevindiriyor.Yabancılarda adımalrı doğru attığımıza işaret bu.Dünde çok güzel bir galibiyet aldık hayırlı olsun Bursa....

erdemzorer10
25.Ağustos.2006, 22:54
Aldığım bilgilere göre daha çok atağa yatkın ama defansifte oynayabiliyormuş.Bizde defansif oynayan Mustafa Sarp var heralde bu adamı ileriye dönük oynatacaktır.Bursa da uzun zamandır siyahi futbolcu göremiyorduk bu sene maşallah özlemimiz dindi:D.Şaka bir yana bu sene aldığımız siyahi futbolcuların hepsinden taraftar memnun bu beni sevindiriyor.Yabancılarda adımalrı doğru attığımıza işaret bu.Dünde çok güzel bir galibiyet aldık hayırlı olsun Bursa....

defansif anlamda orta sahada sumilikovski de iyi işler yapıyor..umarım yeni gelen bu futbolcu hem fransinianu nun boşlugunu doldurur hemde taraftarı mutlu eder :)

bu sene gerçekten renkli bir takım oldu Bursaspor

gezenti
26.Ağustos.2006, 19:19
defansif anlamda orta sahada sumilikovski de iyi işler yapıyor..umarım yeni gelen bu futbolcu hem fransinianu nun boşlugunu doldurur hemde taraftarı mutlu eder :)

bu sene gerçekten renkli bir takım oldu Bursaspor

İnşallah arkadaşım.Birşey sorabilir miyim?Bİr sempatin mi var Bursaspora karşı genelde diğer takım taraftarları pek sevmezde Bursasporu:D:D:D....

erdemzorer10
26.Ağustos.2006, 19:35
İnşallah arkadaşım.Birşey sorabilir miyim?Bİr sempatin mi var Bursaspora karşı genelde diğer takım taraftarları pek sevmezde Bursasporu:D:D:D....

ne yalan söyliyeyim bu seneki Gs maçından sonra belli bir sempatim oluştu...

koyu bir Gs li olmama ragmen Bursasporun bize karşı bu mücadelesini görünce...helal olsun dedim..işte bir anadolu klübüde bu günlere gelebiliyor...

bu düşüncelerimi Gençlerbirligini deplasmanda darmadagın ederek kanıtlamış oldular...

bursa iyi yolda anadolu iyi yolda ...ümit ediyorum bursasporlar,sivassporlar artar da anadolu klüpleri de ligin üst sıralarına talip olurlar :)

gezenti
27.Ağustos.2006, 01:20
bursa iyi yolda anadolu iyi yolda ...ümit ediyorum bursasporlar,sivassporlar artar da anadolu klüpleri de ligin üst sıralarına talip olurlar :)

İnşallah arkadaşım güzel dileklerin gerçekleşecek.Bu sene çok iyi Bursaspor aynı zamanda Sivas ve Kayseride bu üç takım bence bu sene 3 büyüklerin korkulu rüyası olacak..

mustafa35
29.Ağustos.2006, 03:11
Bursaspor Gineli stoper Mohamed Cisse ve alt yapıdan Hemo ile anlaşma imzalayarak, yabancı transferine son noktayı koydu.

Vakıfköy Orhan Özselek Spor Tesisleri'nde yapılan imza töreninde iki futbolcuyla sözleşme imzalandı. 4 gündür Bursasporlu yöneticilerle görüşme yapan Cisse kendisini 2 yıllığına yeşil-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. Yönetim ayrıca 1 yıldır alt yapıda oynayan Hemo'ya da 5 yıllık imza attırdı.

İmza töreninde konuşan Bursaspor Başkanı Ali Karasu, "Transfer döneminin son günlerinde iki futbolcuya daha imza attırarak, yabancı transferine noktayı koyuyoruz. Bu transferlerin takıma büyük katkı sağlayacağını umuyoruz" dedi.

Belçika'nın 2. Lig takımlarından Royal Antwep'ten transfer edilen 25 yaşındaki Mohamed Cisse ise attığı imzanın ardından çok heyecanlı olduğunu belirterek, "Böylesine büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Beni Bursaspor'a kazandıranlara çok teşekkür ediyorum. Başarılı olmak için elimden geleni yapacağım" diye konuştu.

Alt yapıdan 5 yıllığına alınan Hemo, çok mutlu olduğunu ifade ederek, "A takıma yükseldiğim için çok mutluyum. Başarılı olmak için çok çalışacağım. Bülent hocamın güvenini boşa çıkartmamak için tüm gücümle çalışacağım" şeklinde konuştu.

İmza sonrası iki futbolcu Bursaspor bayrağıyla poz verirken, 2. Başkan Osman Çelik, Hemo'yu evlendirmek istediğini söyleyince, salonda kahkahalar yükseldi. Başkan Ali Karasu'da espriye katılarak, 'Bunların ikisi de çirkin, bunları kızlar beğenmez' deyince salondakiler kahkahaya boğuldu.

gezenti
30.Ağustos.2006, 00:28
Valla bakalım neler yapacaklar birisini paftan almışısz ona para vermemişiz zaten ama Cisse ye verilen paralar boşa gider mi acaba?Çünkü fresiyi gönderip yerine defansif orta saha alırsan kafalarda soru işareti olabilir.Gerçi Bülent hocanın direktifleri doğrultusunda yapılan transfer yani içim rahat.Ama genede ofans adamı gönderip defansif adam almak bana mantıksız geliyor.Her hafta canavar gibi top oynayan Mustafa Sarp ne olacak acaba?İzleyip görücez....

Mirza
03.Eylül.2006, 02:04
Transfer sezonu saat 18:00 itibarı ile bittiği için kilitli.

Ahmet_77
09.Ağustos.2007, 11:42
Cihanı almaları Galatasaray için iyi oldu.;)

-------

İsveç 2. Lig takımlarından Syrianska'da forma giyen Türk asıllı futbolcunun 3 yıl üst üste "yılın en iyi stoperi" unvanına sahip olduğu belirtildi.

Ferhat Korkmazda iyiye benziyor..İnşAllah başarılı olur.