PDA

View Full Version : Trabzonspor Transfer Haberleri (II)

perpetua
02.Ağustos.2006, 15:47
Trabzonspor transfer haberlerine bu konu altından devam ediniz. Ayrıca lütfen artık transfer konularını bir sohbet alanı olarak kullanmayınız. Tartışma çıkartıcı, tahrik edici mesajlardan kaçınınız.

Cyzio
02.Ağustos.2006, 16:31
Galati şokundan sonra acilen toplanıp transfer kararı alan ve bunu bir basın toplantısı ile duyuran Trabzonspor'da asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nun şu sıralar oyuncu arayışı içerisinde olmadıklarını açıklaması kafaları karıştırdı. Trabzonspor'un 40. kuruluş yıl dönümü etkinliklerine katılan Haşim Sayitoğlu, şu anda transfer arayışlarının başlamadığını belirterek, "Öncelikle tüm Trabzonsporluları, Trabzonspor şemsiyesi altında birlik ve beraberliğe çağırıyoruz. Belki önümüzdeki günlerde hocamızın talepleri doğrultusunda transfer olabilir. Transfer bir günde olabilecek bir şey değil. Kulübün belli bir mali tablosu, mali yapısı var. Onları oturtalım ondan sonra bunları konuşuruz" dedi.

Pazartesi günü yönetim adına bir basın toplantısı düzenleyen basın sözcüsü Zeyyat Kafkas ise, "Takıma 2 veya 3 takviye yapmayı planlıyoruz. Hatta bunlardan biriyle anlaşmış durumdayız. Önümüzdeki günlerde bu ismi açıklamayı düşünüyoruz" ifadesini kullanmıştı.

Yeni hedef Hayrettin

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan haber şöyle devam ediyor: "Yöneticilerin farklı yönde açıklamalarda bulunmalarına rağmen transfer çalışmalarını yürüten bordo mavililer, G.Saray'dan almak için girişimlerde bulunduğu Orhan Ak'a camiadan tepki gelince, bu futbolcunun transferini şimdilik askıya aldı. Orhan Ak ile tüm bağları koparmayan bordo mavililer, daha önce de transferi gündeme gelen Sivassporlu sol kanat oyuncusu Hayrettin'i yakın takibe aldı.

Teknik direktör Ziya Doğan'ın istemesi üzerine bu futbolcuyla temaslarda bulunan yönetim, pazartesi gününe kadar bu transferi sonlandırmak istiyor. Hayrettin geçtiğimiz sezonlarda da Trabzonspor'un gündemine gelmiş, ancak Sivasspor'un bu futbolcunun gitmesine onay vermediği için transferi gerçekleşmemişti."

Kaynak:Hürriyet
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Danimarka'nın Aalborg Kulübü, İsveçli golcü Rade Prica için Trabzonspor'dan teklif aldığını açıkladı. Kulüp direktörü Lynge Jacobsen, Karadeniz ekibinden, geçen yıl Danimarka'da 19 gol atarak krallık tacını takan Prica için üç hafta önce transfer teklifi geldiğini söyledi.

Bordo - mavili yönetimden daha sonra haber alamadıklarını belirten Jacobsen, "Prica için teklif yaptıktan sonra bir daha bizimle temas kurmadılar" dedi. Aalborg'un geçen sezon Hansa Rostock'tan transfer ettiği 27 yaşındaki İsveçli golcüyü 1.5 - 2 milyon euro arasında bir bonservis bedeli karşısında satmaya hazır olduğu öğrenildi.

Anderlecht'in de transfer listesinde olan Prica'nın, Trabzonspor'un yeniden devreye girmemesi halinde Belçika'ya gitmeyi düşündüğü ifade edildi. İsveç Milli Takımı'nın da formasını giyen Rade Prica'nın, Aalborg ile 2009 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Kaynak : Milliyet

Fietra 10
03.Ağustos.2006, 03:11
prica alınırsa 2.jun vakası olur inş alınmaz...ayrıca hayrettin 2 sene önce çok iyiydi ama geçen sezon adını fazla duymadık..yinede celaleddin'den iyi oldugunu düşünüyorum faydalı olabilir...

barahir
03.Ağustos.2006, 03:28
Haşim bey transfer yok demişti..

Fietra 10
03.Ağustos.2006, 03:30
Haşim bey transfer yok demişti..

abi onlar 2 kere transferi kapattılar sonra yine açtılar..ne yaptıkarını bilmiyolarki...

fmsmyrna
04.Ağustos.2006, 03:43
Ömer Rıza Southampton yada Sunderland'a gidicekmiş

Fietra 10
04.Ağustos.2006, 03:57
Ömer Rıza Southampton yada Sunderland'a gidicekmiş

Southampton ile 1M€ karşılıgında anlaşmak üzere...

Varonil
05.Ağustos.2006, 07:55
Trabzon'da rota Prica
Trabzonspor'daki transfer karmaşasına el koyan Başkan Nuri Albayrak, Teknik Direktör Ziya Doğan'dan rapor istedi. Doğan'ın yönetime Rada Prica'nın ismini verdiği, Galatasaraylı Orhan Ak'ı ise veto ettiği öğrenildi. Bu arada Fatih Tekke'yi geri almak için uğraşan yönetim, istediği sonucu elde edemedi.

PRİCA İÇİN YENİ TEKLİF

Yeni sezon öncesi İntertoto'dan elenerek yaşadığı hayal kırıklığını üzerinden atmak isteyen Trabzonspor'da yönetimin aldığı transfer kararı, camianın tepkisini susturmaya yetmemişti. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nun yaptığı, "Şu anda transfer arayışımız yok" açıklamaları ise tepkilerin daha da artmasına yol açtı. Yaşanan bu kargaşa üzerine olaya el koyan Başkan Nuri Albayrak, Teknik Direktör Ziya Doğan'dan bir transfer raporu istedi. Raporu hemen hazırlayan Doğan yönetime, İsveçli oyuncu Rada Prica'nın ismini verdi. Bu arada Prica'nın forma giydiği Danimarka'nın Aalborg takımı, Trabzonspor'un kendilerine bir transfer teklifi yaptığını doğruladı. Teknik Direktör Ziya Doğan'ın Prica için yönetime, "Çok yönlü bir futbolcu. Tam benim aradığım özelliklere sahip bir isim" dediği, yönetiminde bunun üzerine Aalborg takımına yaptığı teklifi yenileme kararı aldığı belirtildi. Ancak kulübü ile 2009 yılına kadar sözleşmesi bulunan Prica'nın bordo - mavili takıma transfer olması için bordo - mavili yönetimin 1. 5 milyon dolar gibi bir ücreti gözden çıkartması gerekiyor.

ORHAN AK'A DOĞAN VETOSU

Bu arada ismi solbek için gündeme gelen Galatasaraylı Orhan Ak, Ziya Doğan engeline takıldı. Celaleddin'i solbekte alternatifsiz bıraktığı için sürekli eleştirilen Doğan'ın, Orhan Ak için, "Benim beklentilerimi karşılayacak bir futbolcu değil" dediği öğrenildi. Bunun üzerine solbek için yeniden arayışlara giren yönetim, Sivassporlu Hayrettin için temaslarını sürdürüyor. Bu futbolcunun transferi için Sivasspor'u ikna etmek için çalışan yönetim, Hayrettin'in istediği yüksek fiyat karşısında da şaşkınlık yaşadı. Bu arada Teknik Direktör Ziya Doğan'ın yönetime, "Celaleddin formda ve bu aralar çok iyi çalışıyor. Hem Celaleddin alternatifsiz değil. O bölgeye kolayca uyum sağlayabilen Çağdaş ve Tayfun var. Olası bir sakatlık durumunda bu futbolculardan yararlanabiliriz. Bu saatten sonra yapılacak transferlerin fazla bir katkısı olmaz. Bütçemizi sarsmamıza gerek yok" şeklinde rapor sunduğu, yönetiminde bunu "Şimdilik" kaydı ile kabul ettiği ifade edildi.

TEKKE RÜYASI BİTİYOR

Trabzonspor yönetiminin, Fatih Tekke'nin geri getirilmesi için, yaptığı girişimler sonuçsuz kaldı. Fenerbahçe'nin de bu futbolcu için devreye girmesinin ardından, Tekke'nin menajeri Ceylan Çalışkan'ı Rusya'ya gönderen ve transferin gerçekleşmesi için yoğun çaba harcayan bordo - mavili yönetim, 1 yıllığına kiralık olarak 2 milyon euro vermeyi kabul etti. Bu teklife rağmen Fatih Tekke'yi vermemekte kararlı olan Rus Zenit kulübünün, Fenerbahçe'den gelen 5 milyon euroluk teklifi ise değerlendirmeye aldığı öğrenildi. Daha önce Fatih Tekke'ye, "Zenit'i şampiyon yap, istediğin kulübe git" diyen kulüp yöneticileri, şimdi Fatih Tekke'den para kazanmanın planlarını yapıyor. Zenit'e yapılan son teklifin de kabul edilmemesi ile büyük hayal kırıklığı yaşayan Trabzonsporlu yöneticiler ise şimdilik beklemeye çekildi. Fatih Tekke'nin ise Türkiye'ye dönmeye sıcak baktığı ancak muhattap olarak Zenit kulubünü gösterdiği iddia edildi.

40. YIL ŞOKU YAŞANIYOR

Bu arada transfer çalışmalarını, gizli olarak sürdüren Trabzonspor'da yönetim yaşadığı 40. yıl şokunu üstünden atamıyor. Yapılan yürüyüşe 40 kişinin dahi katılmaması yönetime ve teknik heyete varolan tepkisinin bir göstergesi olarak nitelendirildi. Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas'ın eski yöneticiler hakkında yaptığı, "Bize destek olmaları gerekirken, bazıları bize haraket ediyor" açıklamaları, eski yöneticilerin 40. Yıl kutlamalarına katılmamasındaki en büyük etken olarak gösteriliyor. Dün başlayan 40. yıl etkinlikleri ise tam bir fiyaskoyla sonuçlandı. Fenerbahçe'nin Şükrü Saraçoğlu Stadı'nı tamamen ışıklandırması gibi bir etkinlik bekleyen taraftarlar, naylon bayraklarla yürüyünce büyük hayal kırıklığı yaşadı. Öte yandan Başkan Nuri Albayrak'ın dün sabah yapılan yürüyüşe katılmaması, akşam yapılan baloda ise yer alması, yönetim ile taraftarlar arasındaki soğukluğu bir kez daha gözler önüne serdi. Bu arada önceki gün sıcaklık nedeniyle sabah antrenmanını iptal eden Ziya Doğan'ın, 40. yıl kutlamalarının başladığı Perşembe gününe sabah idmanı koyması ise tepkiyle karşılandı. Trabzonsporlu taraftarlar, "Böyle bir günde bile takımımızı göremeyeceksek, kutlama olmasın daha iyi" dediği öğrenildi.

Kaynak : DHA

Fietra 10
05.Ağustos.2006, 22:19
Prica transferi gerçekleşmez umarım..

ivan
06.Ağustos.2006, 08:42
Southampton ile 1M€ karşılıgında anlaşmak üzere...

Forvet Arıosnz forvetinizi satıosnz sol kanat oyuncularını yolluosnz tekrardan sol kanat alıosnz inş. hayrettin alınmaz gelecek sene nede olsa yollarlar tabii yönetim ve Ziya doğan gitmezse.......Ne zaman Yönetim eleştirilse hemen stad maketi çıkıo Başarısız yönetim mahvedio kulbu

Fietra 10
06.Ağustos.2006, 21:08
Forvet Arıosnz forvetinizi satıosnz sol kanat oyuncularını yolluosnz tekrardan sol kanat alıosnz inş. hayrettin alınmaz gelecek sene nede olsa yollarlar tabii yönetim ve Ziya doğan gitmezse.......Ne zaman Yönetim eleştirilse hemen stad maketi çıkıo Başarısız yönetim mahvedio kulbu

kardeş haklısın. zaten ömerden gelen bu parayla transferde prica'yı düşünyolar...akıl mantık olmayan bi iş..ben ömerle prica arasında fazla bi fark olduguna inanmıyorum..ben futbolcu olsam trabzona şu dönemde gelmek istemem..

Emurafu
06.Ağustos.2006, 21:11
Nedense takımlar transfer yapmak için elenmesı lazım galiba.Gec kalındı .......

Fietra 10
07.Ağustos.2006, 00:10
Doğan: "Ömer Rıza'ya teklif yok"

Turkcell Süper Ligi'nin ilk haftasında kendi sahasında Sivasspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan, Ömer Rıza ile ilgili olarak herhangi bir teklif almadıklarını açıkladı.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, teknik direktör Ziya Doğan yönetimindeki, antrenmana sakatlıkları bulunan Musa, Risp ve Ersen Martin katılmadı. Ayman ve Ceyhun ise takımdan ayrı olarak koşu yaptı. Musa ve Risp haricindeki futbolcuların hafta sonundaki maçta forma giyebilecekleri belirtildi.

Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda kondisyona yönelik hareketlerin ardından yarı sahada çift kale maç yaptı. Doğan, çift kale maçta futbolculara sık sık uyarılarda bulundu.

Oyuncularına düz koşu ve yarı sahada çift kale maç yaptıran Doğan, isteklerini yerine getiremeyen oyuncuları azarladı. Sık sık futbolcularına uyarılarda bulunan teknik direktör Ziya Doğan, geri pas yapanr oyuncularına 'Siz geri pas yaptığınız zaman biz işkence çekiyoruz. Geri pas yapmayın' diyerek ikazda bulundu.
Öte yandan, Ziya Doğan forvet oyuncusu Ömer Rıza'ya herhangi bir teklifin gelmediğini açıkladı. Doğan, idman sonrası antrenman sahasını Ömer Rıza ile birlikte sahayı terk ederken basın mensuplarına, "Transferde hiç alakası olmayan şeyler yazılıyor. Ömer Rıza'ya gelen bir teklif yok" açıklamasını yaptı.

ivan
07.Ağustos.2006, 00:16
Bugün trabzonspor yöneticisinin birisi 40. yıl Etkinliklerinde Yuhalanan Ziya doğanı savunarak takımın elenmesine neden olsan Yattara dedi ve taraftarın önüne atmaya çalıştı ne yapmaya çalışıolar gerçekten anlamıorm Yattarayı satıp para kazanalım gibi bir düşünceleri varmış gibi geldi bana

Maksic
13.Ağustos.2006, 02:19
hayrettin alınmasın bence

Fietra 10
13.Ağustos.2006, 19:23
Bu saatten sonra yapılması düşünülen Hayrettin transferine kesinlikle karşıyım.Hayrettin alınmasın solda Celaleddin oynasın her maç 3 yiyelim farketmez.

zaten öyle bir hata yapacaklarınıda zannetmiyorum

kelkitli
21.Ağustos.2006, 23:11
ya nereden buluyolar anlamıyorum bu junları,pricaları. bu adamı tanıyorum. jundan da kötü çıkması muhtemel. ama eğer söyledikleri gibi o arjantinli forvet alınırsa daha iyi olucağını düşünüyorum

Fietra 10
21.Ağustos.2006, 23:14
bunların adam alacagı yok başlık boşuna boşuna açık duruyor ona acıyorum..

aix2
21.Ağustos.2006, 23:16
Zenit Trabzon'un Fatih Tekke teklifini reddetmiş Zenit 7 milyon € istiyor Trabzon 4 milyon € teklif etmiş.

kelkitli
21.Ağustos.2006, 23:16
ben daha önce bu ziya doğan'dan kurtulunması gerektiğine inanıyorum.adam kafayı ön liberolarla bozmuş.yakında trabzon heralde 4-4-1-1 gibi taş devri bir sistemle oynayacak.

Fietra 10
21.Ağustos.2006, 23:23
Zenit Trabzon'un Fatih Tekke teklifini reddetmiş Zenit 7 milyon € istiyor Trabzon 4 milyon € teklif etmiş.

Lavazzi'ye 3 M€ Vermeyen yönetimin Tekke'ye 4 M€ teklif ettiğine inanmıyorum

ben daha önce bu ziya doğan'dan kurtulunması gerektiğine inanıyorum.

Buna inanmayan Trabzonlu yoktur heralde..

Bordo61Mavi
27.Ağustos.2006, 22:08
Niye herkes Ziya Dogan in uzerine gidiyor, suan farkindaysaniz 0 kayipsiz gidiyoruz ( sivas maci nin karari verilene kadar ).

Avrupada basarisiz oldugu kesin ama onuda oyuncu kalitesine bagliyorum. Kesin olan bisey varki ligde istikrarli oynuyoruz, yani ben Ziya Dogan i destekliyorum

Cyzio
27.Ağustos.2006, 22:11
Niye herkes Ziya Dogan in uzerine gidiyor, suan farkindaysaniz 0 kayipsiz gidiyoruz ( sivas maci nin karari verilene kadar ).

Avrupada basarisiz oldugu kesin ama onuda oyuncu kalitesine bagliyorum. Kesin olan bisey varki ligde istikrarli oynuyoruz, yani ben Ziya Dogan i destekliyorum

Bu lafından sonra seninle Trabzonspor'u konuşmanın bi anlamı yoktur..

Bordo61Mavi
27.Ağustos.2006, 22:28
Bu lafından sonra seninle Trabzonspor'u konuşmanın bi anlamı yoktur..

Ne anlamda anlamadim.

Her sene sampiyonluk beklenip, husrana ugruyoruz. Ben kabul ettim artik bu takimin kolay kolay sampiyonluga oyniyamiyacagini, onun icin kademe kademe tekrar yukselmemiz gerekir. Baska hedefler koyaraktan.

Yani sezon basi parola yi SAMPIYONLUK yapip, husrana tekrar tekrar ugramaktan iyidir.

Su anda Ziya Dogan gitse, hangi teknik direktor gelip bizi daha ileriye goturecek ?? Ersun Yanal'mi ?

Cyzio
30.Ağustos.2006, 16:53
Prica Trabzon Yolunda

Trabzonspor'un uzun süredir peşinde koştuğu İsveçli golcü Rada Prica ile prensipte anlaşma sağladığı öğrenildi.

Eski oyuncusu Fatih Tekke'yi geri getirmeye çalışan ancak, Zenit kulübünün bonservis ücretinde indirim yapmaması sonucu bu transferden vazgeçen bordo mavili takım, Danimarka'nın Aalborg takımında forma giyen Rada Prica ile prensipte anlaştığını belirtti.

Teknik direktör Ziya Doğan'ın bir süredir izlediği ve alınması için yönetime rapor sunduğu golcü futbolcunun, Bursasspor maçından sonra Trabzon'a getirilerek imza atması bekleniyor.

Öte yandan bordo mavili yönetimin Prica için, Aalborg takımına bonservis bedeli olarak 1 milyon EURO verdiği ve kulübünde bu teklife olumlu yanıt verdiği öğrenildi.
Bu arada Tarbonspor yönetimi, Prica ile arada çok küçük pürüzlerin kaldığını ve kısa sürede bunların çözüleceğini belirtti.
31.08.2007

Kaynak : DHA

@ibig61
Ersun Yanal'ın Ziya Doğan'dan iyi olduğu tartışılmaz.En azından istenen ofansif futbolu sahaya sürüyor..;;)

Bordo61Mavi
30.Ağustos.2006, 19:09
Prica nin gelmesi iyi olacak. Son vuruslari cok iyimis duyduguma gore.

PESKOLIK'e
Ziya Dogan da istikrar var, Ersun Yanal da bu yok, bi bakarsin cok iyisin bi bakarsin kac haftadir mac kazanamiyosun

Varonil
31.Ağustos.2006, 06:58
Ersen Huelva yolunda!
Trabzonspor'da Eller'den sonra Ersen Martin de İspanya La Liga yolcusu. Bursaspor ile deplasmanda oynayacakları maçtan hemen önce Lig Tv muhabirlerinden Deniz Türker'e yaptığı açıklama yapan Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Ersen Martin için kendilerine İspanya La Liga takımlarından Huelva'nın resmi bir teklifte bulunduğunu açıkladı.

Huelva'nın teklifini bu akşam yapacakları yönetim kurulu toplantısında değerlendireceklerini belirten Haşim Sayitoğlu, Ersen Martin'in İspanya'ya gitmesi durumunda yeni bir forvet alacaklarını sözlerine ekledi.
31.08.2007

Kaynak : Sporx.com

yunusgs
31.Ağustos.2006, 07:16
Evet lig tv.com da yazdı bu haberi Mert.

GeNç KaRTaL
31.Ağustos.2006, 08:26
Herhalde Prica gelecek Ersen gidecek.

gorkemyilmazkarasu
31.Ağustos.2006, 08:26
Ersen Huelva yolunda!
Trabzonspor'da Eller'den sonra Ersen Martin de İspanya La Liga yolcusu. Bursaspor ile deplasmanda oynayacakları maçtan hemen önce Lig Tv muhabirlerinden Deniz Türker'e yaptığı açıklama yapan Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Ersen Martin için kendilerine İspanya La Liga takımlarından Huelva'nın resmi bir teklifte bulunduğunu açıkladı.

Huelva'nın teklifini bu akşam yapacakları yönetim kurulu toplantısında değerlendireceklerini belirten Haşim Sayitoğlu, Ersen Martin'in İspanya'ya gitmesi durumunda yeni bir forvet alacaklarını sözlerine ekledi.
31.08.2007

Kaynak : Sporx.com

yeni bir zigic olurmu diye düşünüyolardır ama zor :)

GeNç KaRTaL
31.Ağustos.2006, 08:48
Zigic Racing Santander'deydi yav.

Emurafu
31.Ağustos.2006, 08:53
Trabzona gelen yabancılar fazla iş yapmıyor bence ersen gönderilmesin yoksa cok aranır.....

nekop
31.Ağustos.2006, 12:35
Su anda Ziya Dogan gitse, hangi teknik direktor gelip bizi daha ileriye goturecek ?? Ersun Yanal'mi ?

Ben olsam Hami Mandıralı'yı getiririm ama herkes tecrübesiz diye istemez gerçi tecrübelilerinde bir faydasını gördügümüz yok...

Cyzio
31.Ağustos.2006, 13:51
http://img160.imageshack.us/img160/8504/ads305z61xzt8hk6.jpg (http://imageshack.us)

Ersen Huelva yolunda!

Huelva Resmi Web Sitesi:
http://www.recreativohuelva.com/pag/noticias_detalle.asp?idnoticias=4360&seccion=Noticias

Mirza
31.Ağustos.2006, 16:50
Mesaj Kontrol Noktası.

Varonil
31.Ağustos.2006, 19:06
Ersen başarılı olur umarım Huelva'da...

Emurafu
31.Ağustos.2006, 19:13
oh oh oh ersen martini cok ararlar.....Trabzona gelen yabancı iş yapmıyor..

LaigLeNoiR
31.Ağustos.2006, 19:47
Emrah sende temcid pilavı gibi sürekli aynı şeyleri yazıp durma yahu :)

Trabzon bir bir satıyor oyuncularını hayırlı olsun ne diyeyim.

Emurafu
31.Ağustos.2006, 20:14
Emrah sende temcid pilavı gibi sürekli aynı şeyleri yazıp durma yahu :)

Trabzon bir bir satıyor oyuncularını hayırlı olsun ne diyeyim.murat kızıyorum ben ziya hocaya takımı dagıtıp sonratakımdan ayrılacak...

Sanırım ersen baya ucuza gidiyor..

Bordo61Mavi
31.Ağustos.2006, 20:23
Ben olsam Hami Mandıralı'yı getiririm ama herkes tecrübesiz diye istemez gerçi tecrübelilerinde bir faydasını gördügümüz yok...

Bende olsam boyle yapardim, hic degil taraftari biliyo, bu takimin icinden biri, yani taraftarin daha cok sabiri olur.

Ersen in satilmasi yanlisti, ama insallah Prica iyi olur bizim icin. Ersen icin sevindim ama kendini ispanya liginde gosterme sansi bulacak
.
.
.

Trabzonspor Nobre'nin peşinde
A.A. 1 Eylül 2007 http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/3975929.jpgErsen Martin'i İspanya'nın Recreativo Huelva Kulübü'ne veren Trabzonspor'da, forvet arayışları sürüyor.

Danimarka'nın Aalborg Takımı'nda forma giyen Rade Prica'nın transferiyle uzun süredir ilgilenen bordo-mavili kulüp, sürpriz biçimde FC Zurich maçı sonrası kadro dışı bırakılan Beşiktaşlı Mert Nobre'yi gündemine aldı.

Trabzonspor'un Nobre konusunda Beşiktaş Kulübü ile görüşmeler yaptığı ve bu transferin kısa sürede olumlu veya olumsuz olarak netlik kazanacağı kaydedildi.

Bu arada Trabzonspor'da kadro dışı kalan Çek oyuncu Tomas Jun'un da herhangi kulübe transferinin gerçekleşmemesi halinde affedilerek takımla birlikte idmanlara başlayacağı öğrenildi.

Bizim Nuri Albayrak isterse Nobre'yi hic sasirmayin.

ben demistim boyle bi haber cikar diye

Varonil
31.Ağustos.2006, 20:42
Trabzon forvet transferi yapacağına elindeki nimetlerden faydalansa ya.Tomas Jun'u kazanmalı bence Trabzonspor.Çok kaliteli bir oyuncu bence.

GeNç KaRTaL
31.Ağustos.2006, 21:12
Trabzon Nobre'yi alsa yararlı olur bence.

Bordo61Mavi
31.Ağustos.2006, 21:17
Trabzon Nobre'yi alsa yararlı olur bence.

Bu transferin anca BJK ye yarari olur, yani bi maas odemekten kurtulursunuz

Cyzio
31.Ağustos.2006, 21:20
Nobre haberi asılsız..

Prica %99 transfer edildi.Kulüpten açıklama bekleniyor..;;)

Rodrigo Tello
31.Ağustos.2006, 21:36
Beşiktaş Nobre'yi satmaz.Asılsız bi haber...

shamur1
31.Ağustos.2006, 21:40
beyLer siz biLmiyormusunuz Nuri baskan para eden ne var ne yoq satiyor tabiki erseni satacak hasan ucuncuyu satacak haLi yok ya kim alacak aKp modeLini yurutuyo Trabzonda ne var ne yoq sat gitsiN ha bide satiyosunda geLen paraLar nere gidiyo adam aLindigida yoq !

eGowiCh
31.Ağustos.2006, 21:53
Ersen Martin Huelva'da
İspanya La Liga takımlarından Recreativo Huelva, Trabzonspor'un forveti Ersen Martin'i 2 yıllığına kadrosna kattı.

http://www.ntvspor.net/Images/18940.jpg

Trabzonspor'un başarılı golcüsü Ersen Martin, İspanya La Liga takımlarından Recreativo Huelva'ya transfer oldu.

NTV'de Futbol Aktüel programına katılan telefonla bağlanan Ersen Martin, Recreativo Huelva'nın, Trabzonspor Kulübü ve kendisiyle anlaşmaya vardığını açıkladı.

28 yaşındaki forvet, Recreativo Huelva'nın kendisini bir yıldan beri takip ettiğini belirterek, yeni kulübüyle 2 yıllık resmi sözleşme imzalamak için çarşamba günü İspanya'ya gideceğini söyledi.

SAYİTOĞLU: SÖZLEŞMESİ BİTİYORDU
Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, İspanya Kulübü'nün kendilerine resmi bir teklif geçtiğini belirterek, ''Yönetim kurulu olarak bu konuyu değerlendirmeye aldık. Sezon sonunda da Ersen'in sözleşmesi sona eriyordu. İspanya Kulübü ile yaptığımız görüşmelerde de anlaşmaya vardık'' dedi.

Trabzonspor'un Ersen Martin'in bonservisi için İspanya Kulübü'nden 1 milyon dolar bonservis bedeli alacağı kaydedildi.

Sayitoğlu, forvet oyuncusu arayışlarının sürdüğünü ve bu konuda bazı görüşmelerinin olduğunu da sözlerine ekledi.

Recreativo Huelva'nın resmi internet sitesinde de yer alan haberde, Ersen Martin'in 1 metre 96 santimetre boyunda ve çok yetenekli bir futbolcu olduğu, hava toplarındaki hakimiyetinin yanı sıra teknik bir futbolcu olduğu da belirtildi.

NTVSpor

uAburak89
31.Ağustos.2006, 21:54
Nuri Albayrak'ın hobisi, satış yapmak herhalde..

shamur1
31.Ağustos.2006, 22:06
baksana akiLli davranmislar avrupanin en iyi stoperlerinden oLacak stepanov satiLdi 23 yasinda Fatih TEKKEmizi sattilar marceLinho geldi gitti uLan dha neyi satacaksiniz keske ziya dogana da tekLif gelsee ama hangi aptaL takim basina ziya dogan gibi birini getirirki !!

Emurafu
31.Ağustos.2006, 22:38
Ersen Martin Recreativo'da

Trabzonspor bu sezon Avrupa'ya ikinci futbolcusunu gönderdi. Bordo mavili ekibin başarılı golcüsü Ersen Martin, La Liga takımlarından Recreativo Huelva'ya transfer oldu.

Turkcell Süper Lig'de uzun yıllardır forma giyen Trabzonspor'un 28 yaşındaki forvet oyuncusu Ersen Martin bundan sonra La Liga'da mücadele edecek. İspanyol ekibi Recreativo Huelva'nın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Ersen Martin'le 2 yıllık sözleşme imzalandığı duyuruldu. Haberde, Ersen Martin'in 1 metre 96 santimetre boyunda ve çok yetenekli bir futbolcu olduğu da Recreativo taraftarlarına aktarılırken, Ersen'in hava toplarındaki hakimiyetinin yanı sıra teknik bir futbolcu olduğu da belirtildi. Recreativo Huelva'nın bu transferi 1 milyon dolara neticelendirdiği de resmi İnternet aracılığıyla duyurulurken Ersen Martin'in, Recreativo Teknik Direktörü Victor Munoz'un forvet hattındaki tercihlerinden birisi olacağı da ifade edildi. Ersen Martin'in önümüzdeki hafta yeni takım arkadaşlarıyla çalışmalara başlayacağı da belirtildi.

Geçtiğimiz hafta başlayan La Liga 2007/2008 sezonunun ilk maçında Real Betis'le karşılaşan Recreativo, kendi sahasında rakibiyle 1-1 berabere kalarak yeni sezondaki ilk puanını aldı. Huelva, geçtiğimiz sezon 38 maçta topladığı 54 puanla La Liga'yı 8. sırada tamamlamıştı

1 milyom euro için cok arancak adamı sattılar:)Ersene basarılar ersen yakında milli takımada gelir bu aralar lejyonerler baya arttı...

Rodrigo Tello
31.Ağustos.2006, 22:40
beyLer siz biLmiyormusunuz Nuri baskan para eden ne var ne yoq satiyor tabiki erseni satacak hasan ucuncuyu satacak haLi yok ya kim alacak aKp modeLini yurutuyo Trabzonda ne var ne yoq sat gitsiN ha bide satiyosunda geLen paraLar nere gidiyo adam aLindigida yoq !

Forumda siyaset yasak..!Akp'yi niye örnek gösteriyosunki...

Cyzio
31.Ağustos.2006, 22:41
Ersen'in zate yaklaşık 1.5 ay sakatlığı var.Birçok maçta oyunun kaderini değiştirdi özellikle derbilerde bu yüzden yeri ayrıdır.İspanya'da başarılar..

Bu arada çok mu komik?

nekop
31.Ağustos.2006, 22:47
Ersen bişey yapamaz İspanya'da hele o ellerini kullanmaya devam ederse hiçbişey yapamaz.Ersen'in gitmesi iyi oldu bence Umut artık direk 11 oynar her maç ama en önemlisi Ergin artık sık sık forma giyip kendini gösterir.

WebMaster91
31.Ağustos.2006, 23:20
Forvet arayan Trabzon elindekini de gönderip ne yapmak istiyo acaba?..

shamur1
01.Eylül.2006, 03:09
Forumda siyaset yasak..!Akp'yi niye örnek gösteriyosunki...

Niye verdigim ornek yaLanmi ! ayrica Nuri aLbayrak Trabzona neden geLdi sanki siyaset icin tabikide NasiL bn bise yazinca oLumsuz cvp geLince herkez ozgur oLuyorsa bende kafamdakiLeri yazmakta ozgurum SiyasetLe aLakasi yoq aydinLatici bi ornek sundum bu

Bordo61Mavi
01.Eylül.2006, 12:14
Umadigin tas bas yarar, bakalim Tomas Jun kampa cagirildi. Ben begeniyorum futbolcuyu, hic degilse profesyonel.

Bazi arkadaslarin dedigi gibide, boylece Ergin Keles e daha cok sans verilir

nekop
01.Eylül.2006, 16:41
Ziya Doğan gibi takıntılı bir hoca sence dünyanın en iyi forvetide olsa bu saatten sonra Jun'a şans verirmi ?

the_imam912
01.Eylül.2006, 19:05
Ersen'in La Liga heyecanı

İspanya La Liga takımlarından Recreativo Huelva'ya transfer olan Trabzonspor'un golcü futbolcusu Ersen Martin, La Liga'da forma giyecek olmanın heyecanını yaşadığını söyledi.

Transferiyle ilgili olarak İHA muhabirine açıklamalarda bulunan Ersen Martin, Recreativo Huelva'ya kendi isteğiyle gittiğini ifade etti. İspanyol kulübün geçen sezondan beri kendisini takip ettiğini belirten golcü futbolcu, "Benim için La Liga'da oynamak çok güzel olacak. İspanya'ya kendi isteğimle gidiyorum. Trabzon'da çok mutluydum. En azından bonservis bedeli bırakarak kulübümden ayrılıyorum.

Trabzonspor'da çok mutluydum ve oradan hiçbir problemim olmadan ayrılıyorum. Her futbolcunun oynamak istediği gibi La Liga'da oynamak çok güzel bir şey. 28 yaşındayım ve futbolda son senelerimi yaşıyorum. Onun için bu teklifi direkt kabul ettim. Çarşamba günü imza atmak için İspanyaya gideceğim" dedi.

Hugo
01.Eylül.2006, 19:14
Rade Prica'yı alacak mı Trabzonspor yönetimi?

Bordo61Mavi
01.Eylül.2006, 21:00
Ziya Doğan gibi takıntılı bir hoca sence dünyanın en iyi forvetide olsa bu saatten sonra Jun'a şans verirmi ?

Baska bi sansi varmi, hem tam onun istedigi gibi bir futbolcu. Yani takimla olmasa bile kendi basina antreman hep yapti. Disiplini seven adam, Jun u da sevecek insallah Jun kullanir bu sansi.

Ben halen bizim kaleciye daha cok ihtiyacimiz oldugunu dusunuyorum.

eGowiCh
01.Eylül.2006, 21:34
İhracat şampiyonu Trabzonspor
Trabzonspor, geçen sezon başından bu yana 5 yabancı kulübe futbolcu verdi. Bordo-mavililer, Fatih Tekke, Marcelinho, Fabiano Eller, Stepanov ve Ersen Martin'in transferlerinden yaklaşık 15 milyon Euro üzerinde gelir elde etti.

http://www.ntvspor.net/Images/19000.jpg

Trabzonspor, geçen sezon başından bu yana 2 İspanya, 1 Rusya, 1 Almanya ve 1 Portekiz kulübüne olmak üzere 5 yabancı kulübe futbolcu verdi.

Bordo-mavili kulübün yönetim kurulu, ilk olarak geçen sezon başında Rusya'nın Zenit Petersburg Kulübü'ne golcü oyuncusu Fatih Tekke'nin satışını 7 milyon 400 bin Euro gibi rekor bir ücretle gerçekleştirdi.

Geçen sezon devre arasında Almanya'nın Wolfsburg Kulübü'nün bordo-mavili takımın Brezilyalı oyuncu Marcelinho'ya talip olmasının ardından görüşmelere başlandı. Bordo-mavili kulüp, bu futbolcuyu da 2 milyon 750 bin Euro'ya Wolfsburg Kulübü'ne verdi.

Brezilya'nın Internacional Kulübü'nde kiralık olarak forma giydikten sonra Trabzonspor'a dönen, ancak bordo-mavili takımda oynamak istemediğini açıklayan Fabiano Eller de İspanya'nın Atletico Madrid Kulubü'ne 1 milyon Euro'ya satıldı.

STEPANOV'DAN 3.5 MİLYON EURO
Bu sezon başında Milan Stepanov'un, Portekiz'in ünlü kulübü Porto'ya transferi 3 milyon 500 bin Euro'ya gerçekleşti.

Karadeniz kulübü, son olarak da golcü oyuncusu Ersen Martin'i İspanya'nın Recreativo Huelva Kulübü'ne 1 milyon dolara (yaklaşık 750 bin Euro) verdi.

Fatih Tekke, Marcelinho, Fabiano Eller, Milan Stepanov ve Ersen Martin'in transferinden bordo-mavili kulübün kasasına toplam 15 milyon 400 bin Euro girmiş oldu.

NTVSpor

Bordo61Mavi
01.Eylül.2006, 21:44
Nuri Albayrak nereye sakladi bu paralari, hic bir transfer yok. Kalemize kaleci bile alamadik.

TeNaciOUS MidFieLdeR
01.Eylül.2006, 21:48
gusel para kazaniyor trabzon, kadrosu cok sisikti ve iyi transferlerle kadroyu kuculttu. hala da kaliteli ve yeterli kadroya sahip, zaten trabzonspor nadiren flash transfer yapan ve yapsa da verim alamayan bir takim...

Hugo
02.Eylül.2006, 23:38
Mehmet Yıldız ile Trabzonspor ciddi bir şekilde ilgileniyrmuş. Fenerbahçe ile görüşmeler kapanmış gibi..
Mehmet kendisi söyledi. Şu anda bir anlaşma sağlanamamış, görüşmeler devam ediyormuş. Yarım saat içinde herşey olabilir dedi..

Emurafu
02.Eylül.2006, 23:39
Mehmet yıldız suan Radyospora baglandı....Dediki Trabzon ciddi bicimde ilgileniyor dedi..Transferin bitmesine yarım saat kaldı her an hersey olabilirdedi.

19_SeRDiNÇ_05
03.Eylül.2006, 00:35
Trabzonspor'un, transferin son gününde istediği forvet transferini gerçekleştiremeyince, İspanyol Recreativo Kulübü'ne verdiğini açıkladığı golcü futbolcusu Ersen Martin'i Bolu'da bugün başlayan kampa çağırdığı öğrenildi.

Transferin son gününde istediği oyuncuyu kadrosuna dahil edemeyen Trabzonspor, daha önce İspanya'nın Recreativo De Huelva kulübüne verdiğini açıkladığı Ersen Martin'i Bolu Koru Otel'de düzenlenen kampa çağırdı. Faks yoluyla İspanyol kulübü ile 2 yıllık sözleşme imzalayan Ersen Martin'in de böylece İspanya rüyası başlamadan bitmiş oldu.

ligtv

BlackEagle19o3
03.Eylül.2006, 00:38
Gerçekten de şaka gibi.Ben Ersen'in yerinde olsam kabul etmezdim.Saçmalık.Adam belki La Liga'da oynamak için ne hayaller kurdu;)

sitte
03.Eylül.2006, 00:45
en önemli forveti verdiler kimseyi almadı ts mantalitelerine hayranım:D evet hesapladım 15 milyon euro noldu????

Limerick
03.Eylül.2006, 00:47
Ersen Martin olayı gerçekten şaka gibi.. :)

Cyzio
03.Eylül.2006, 00:58
İnanılmaz!!!

Mirza
03.Eylül.2006, 02:04
Transfer sezonu saat 18:00 itibarı ile bittiği için kilitli.

Fietra 10
12.Ağustos.2007, 15:04
kamp bitti..avrupa bitti..lig başladı..hala alacaklar adam..gelen futbolcuya yazık olacak..

byunuss1
12.Ağustos.2007, 18:13
transfer falan istemiyoruz sadece yönetim istifa ziya istifa

Cyzio
12.Ağustos.2007, 18:58
Trabzonspor'un ilk olarak yapacağı en iyi transfer teknik direktör transferi olmalıdır,futbolcu değil..

Fietra 10
13.Ağustos.2007, 16:33
11 aralıkta ikisi beraber gider..11 aralık'a çok var..en azından 1 forvet almaları lazım..Umut durgun bu sene

nekop
13.Ağustos.2007, 18:07
Bu saatten sonra yapılması düşünülen Hayrettin transferine kesinlikle karşıyım.Hayrettin alınmasın solda Celaleddin oynasın her maç 3 yiyelim farketmez.