PDA

View Full Version : Kayserispor Transfer Haberleri

perpetua
02.Ağustos.2006, 15:51
Kayserispor transfer haberlerine bu konu altından devam ediniz. Ayrıca lütfen artık transfer konularını bir sohbet alanı olarak kullanmayınız. Tartışma çıkartıcı, tahrik edici mesajlardan kaçınınız.

Atakan38
02.Ağustos.2006, 17:51
Kayseri’de hareketli günler

Kayserispor, geçen sezonun devre arasında transfer ettiği Marcelinho Eder ile yollarını ayırdı. Forvette isteneni veremeyen Sambacı’yı gönderen Sarı-Kırmızılılar, Real Betis’te oynayan Vogel için de indirim bekliyor. Bir yıllık kiralama bedeli 750 bin Euro olan İsviçreli yıldız için İspanyol kulübüyle yaptığı görüşmelerden olumlu sonuç çıkaramayan Sarı-Kırmızılılar’ın yeni arayışlara gireceği belirtildi

deniz.91
02.Ağustos.2006, 19:35
vogelin gelmesi zor ama gelse çok büyük bir transfer olur ön libero kaya gibi olur

Kayserispor38
02.Ağustos.2006, 23:50
İyi olmuş 5 para etmezdi zaten Eder efendi :D

Vogel getirilmeli .....

a.arıcı-11
03.Ağustos.2006, 20:32
vogel iyi bir futbolcu ama isviçre maçında sonra yaptığı hareketler daha unutulmadı tepki alır bence

Fietra 10
03.Ağustos.2006, 23:52
bugün bi spor sitesinde kayserinin 5 tane kombine sattıgını okudugum eger bu gerçekse halkın takıma sahip çıkmaması gerçekten kötü olmuş

Jesus_FB
04.Ağustos.2006, 00:00
Kayserispor yöneticileri Topuz ve Gühkan için verilen milyonları ellerinin tersleriyle iterken Kayseri taraftarı sadece 5 tane kombine alıyor. Kayseri halkı çok duyarsız kalmış takımalrına biraz olsun sahip çıkmaları gerekirdi.

deniz.91
04.Ağustos.2006, 18:49
O kombine konusunda yönetim haksız arkadaşlar kayseride kale arkası bileti geçen yıl 2 ytlye verdiler bazende 5 ytleye sattılar ama şimdi kale arkası kombine bilete 150 ytl istiyorlar insanlar neden kombine alsın şahsen bende almadım kombine almak için kombinenin bir avantajı olacak ki taraftar alsın ama burada kombine alan kazık yiyor ama kombine satılmaması stadın boş olacağı anlamına gelmez stad her zaman dolu olur geçen sezon olduğu gibi

Fietra 10
04.Ağustos.2006, 19:15
O kombine konusunda yönetim haksız arkadaşlar kayseride kale arkası bileti geçen yıl 2 ytlye verdiler bazende 5 ytleye sattılar ama şimdi kale arkası kombine bilete 150 ytl istiyorlar insanlar neden kombine alsın şahsen bende almadım kombine almak için kombinenin bir avantajı olacak ki taraftar alsın ama burada kombine alan kazık yiyor ama kombine satılmaması stadın boş olacağı anlamına gelmez stad her zaman dolu olur geçen sezon olduğu gibi

kusura bakmada kombine fiyatları 2-5 ytl olmaz..özellikle hedefi olan bi takımın... kombine fiyatları çok normal...herkes bu fiyattan satıyor kombineleri...ayrıa kayseri bi ekonomisi gelişmiş bir şehirde kombine için 150 ytl fazla olmasa gerek...

Aşk-ı Şehir
04.Ağustos.2006, 19:26
O kadar oyuncuyu satmamışsa ve zorla elinde tutmuşsa bence taraftar kombinelere saldırmalıydı;;) Size yakından bir örnek vereyim: Bildiğiniz gibi ben Eskişehirliyim ve doğal olarak Eskişehirspor taraftarıyım;;) Eskişehirspor yönetimi bütün stadı kombine yapmaya çalışıyor ;;) Zor gibi görünsede satış yapan bayiilerden gelen haberlere göre kombine biletler tükenmek üzereymiş artık aradaki farka siz karar verin ;;)

deniz.91
04.Ağustos.2006, 20:54
Kombine için tabi 150 için az değil hatta çok uygun ancak kayseride bilet fiyatı geçen sezon kale arkası 2 ytl bazı maçlarda 5 ytl bu sezon ne olur bilemem ama 2*17=34 ytlye denk geliyor haliyle taraftarda almıyor bu sezon kale arkasını yapsınlar 10 - 15 ytl de görsünler nasıl satılmıyor kombine neden alınır bir karın olacakki alacaksın ama urada kazık yiyor taraftar suç yönetimde alıştırdı milleti 2 ytlye maç seyretmeye sonrada kombine satmaya çalışıyor

Atakan38
07.Ağustos.2006, 17:53
Kombine Alınmasada Olur
NasıLsa Stad Her Mac DoLuyor

NormaL BiLet Alıp Bütün Sezon Vericen Paraya Göre Kombineyi PahaLı BuLuoLar Buda Gayet NormaL

Atakan38
16.Ağustos.2006, 15:36
Kayseri'nin Saidou aşkı

Kayserispor, G.Saray'ın eski futbolcusu Saidou ile temasta. Saidou ile görüştüklerini doğrulayan genel menajer Süleyman Hurma, "İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelen Saidou'ya teklifimizi ilettik. Şartlar uygun olursa Saidou'yu renklerimize başlayabiliriz" dedi.

Kotu Adam DeiL Turkıyeyıde Tanıo
Olsada Olur Olmasada Olur

erdemzorer10
16.Ağustos.2006, 18:56
saidou kayseri için iyi bir transfer olur diye düşünüyorum

Atakan38
16.Ağustos.2006, 19:22
Uzun Zmndır Almayı Dusunuo Bzm YonetıcıLer
BasarıLıda Olur Burda

Kone Tranferıne Dondu Bı TurLu AlamadıLar

deniz.91
16.Ağustos.2006, 19:53
Saidou Ragıbın yanına iyi bir oyuncu olur orta alanı toparlar

edit:saidou şuan kayseride sağlık kontolünden geçiyor

Maksic
16.Ağustos.2006, 22:24
Saidou çok kaliteli bir oyuncu geldiyse çok yararlı olur forvette süper

Omerdinho
16.Ağustos.2006, 22:55
Saidou harika bir transfer olur.

Atakan38
16.Ağustos.2006, 23:15
Saidou Ragıbın yanına iyi bir oyuncu olur orta alanı toparlar

edit:saidou şuan kayseride sağlık kontolünden geçiyor

Nassı Yani

saidou kayseridemi şimdi
şaşırdım bı anda sen soLeyınce

Hugo
16.Ağustos.2006, 23:20
Saidou çok kaliteli bir oyuncu geldiyse çok yararlı olur forvette süper

forvette mi?

Ön Libero değil mi yahu..

Atakan38
16.Ağustos.2006, 23:35
Kayserispor Saido ile anlaştı. İmza Pazartesi

Galatasaray'ın eski futbolcularından Kamerunlu orta saha oyuncusu Alioum Saidou, Kayserispor'la Pazartesi günü sözleşme imzalayacağını açıklarken, Türkiye'nin ikinci vatanı olduğnuu söyledi
Galatasaray, İstanbulspor ve Malatyaspor'da forma giydikten sonra geçen yıl Fransa'nın Nantes takımına transfer olan Saidou, 31 maçta 90'ar dakika forma giydi.

Kayserispor yönetimiyle yaptığı görüşmenin olumlu bitmesinin ardından Fransa'dan uçakla önce İstanbul'a daha sonra da Kayseri'ye gelen Saidou, Hilton Kayseri Oteli'ne yerleşti. Daha sonra sağlık kontrolünden geçirilen Saidou, sarı kırmızılı yöneticilerle yaptığı son görüşmede de anlaşmaya vardı.

Genel Menajer Süleyman Hurma, toplantıdan sonra, "Saidou'yu sezon başından beri istiyorduk. Bonservisi elindeydi. Pazarlıklar bugün sonuçlandı. Kendisine renklerime kattık. Pazartesi günü imza töreni düzenleyip kadromuza katacağız" diye konuştu.

Çok iyi derecede Türkçe konuştuğu dikkati çeken Saidou ise, Türkiye'yi çok sevdiği için Fransa, Almanya, Rusya ve İsrail takımlarından gelen teklifleri geri çevirerek Kayserispor'u tercih ettiğini vurguladı, "Türkiye'yi ve Türkleri çok sevdiğim için Kayserispor'u seçtim. Kayserispor'la 2 yıllık sözleşme imzalayacağım" dedi.

Saidou Ön Libero

GeNç KaRTaL
16.Ağustos.2006, 23:39
Saido yararlı bir transfer olur Kayseri için.

deniz.91
17.Ağustos.2006, 19:24
Saidou dün geldi kontrolden geçti imzayıda attı hayırlı olsun iyi transfer ragıbın yanına biri gerekti tam nokta transfer oldu.İyide oldu

Atakan38
17.Ağustos.2006, 20:40
R**ıpta bu sene manyak oyuo ıLk hafta macı hazırLık macLarı faLan acaip beğendım

Saidou qaLatasarayda oynarkende kotu deiLdi onun yerıne ınamoto'yu aLmısLardı bıde

ısabetLı transfer oLdu
toLunay kafkad'da ertugruL sagLam qıbı basarıLı oLcak

eGowiCh
21.Ağustos.2006, 23:27
Saidou resmen Kayserispor'da
Turkcell Süper Lig'in güçlü ekiplerinden Kayserispor, Galatasaray'ın eski futbolcusu Alioum Saidou ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

http://www.ntvspor.net/Images/18414.jpg

Kayserispor, Kamerunlu futbolcu Saidou'yu resmen renklerine bağladı. Saidou, kendisini 2 yıllığına sarı-kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

İmza töreninde bir açıklama yapan Saiodu, ''Kayserispor'un büyük camia olduğunu biliyordum. İyi takım kurdular. İki yıl önce Galatasaray'da oynarken Kayserispor'u biliyordum. Bir futbolcu her zaman iyi takımlarda oynamak ister. Mehmet Topuz beni motive etti. Başarılı olmak için çalışacağım'' diye konuştu.

Kayserispor Onursal Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki de, ''Saidou'yu daha önce istemiştim. O zaman olmadı, Galatasaray'da kalmak istiyordu. Galatasaray da bu futbolcusunu pek vermek istemiyordu. Sonra da bir Malatya macerası oldu. Ama kısmet bugüneymiş. İnşallah Saidou burada başarılı olur. Kayserispor'un orta sahasında bir sorun yok ama Saidou ile orta sahamız daha da güçlenir'' dedi.

Saidou son olarak Fransa'nın Nantes takımında oynuyordu.

NTVSpor

Atakan38
22.Ağustos.2006, 15:58
Tam Ben Koyuyodum Haberi :)

İii Transfer Kayserisporumuz İçin
HayırLı UğurLu Olsun
İnşaLLah Çok BaşarıLı Olur

deniz.91
22.Ağustos.2006, 21:20
Güzel transfer oldu süper takım olduk bu arada gökhan ve topuza gönülsüz hiçbir faydası olmayacak diyenler nerede gökhnadan 2 maçta 2 gol 1 asist topuzdan 2 maçta 1 gol 1 asist nerede o millet seozn başlasın görüşürüz diyolardı

Omerdinho
22.Ağustos.2006, 21:44
Kayseri bu sene süper takim kurdu insAllah basarili olurlar.

Atakan38
22.Ağustos.2006, 21:51
Güzel transfer oldu süper takım olduk bu arada gökhan ve topuza gönülsüz hiçbir faydası olmayacak diyenler nerede gökhandan 2 maçta 2 gol 1 asist topuzdan 2 maçta 1 gol 1 asist nerede o millet sezon başlasın görüşürüz diyolardı

Bırazda Olsa Bnmde Suphem Vardı
Ama Burda Cok İddaaLı KonusanLar Vrdı
Hıc Bı Faydası Olmaz Artık OynayamazLar Daa Aynı Performansı GosteremezLer KesınLıkLe GıtmeLerı Gerekıo DienLer NerdeLer___???

Artık İlk 3 veya 4 İçin OynamaLıyız Ilk 5 Kesmez Daa Bızı :)
İnşaLLah En Azından Yerımızı Koruruz Ama Bu Sene Daa İi Olacak

onur1990
22.Ağustos.2006, 21:56
iyi bi transfer yapmış kayserispor

deniz.91
22.Ağustos.2006, 22:21
Bırazda Olsa Bnmde Suphem Vardı
Ama Burda Cok İddaaLı KonusanLar Vrdı
Hıc Bı Faydası Olmaz Artık OynayamazLar Daa Aynı Performansı GosteremezLer KesınLıkLe GıtmeLerı Gerekıo DienLer NerdeLer___???

Artık İlk 3 veya 4 İçin OynamaLıyız Ilk 5 Kesmez Daa Bızı :)
İnşaLLah En Azından Yerımızı Koruruz Ama Bu Sene Daa İi Olacak
Bende o diyenleri arıyorumişte amahiç kimse yok ortada benle çok tartıştılar hakaret ettiler falan.... neyse

bu sene ilk 3 + türkiye kupası :D

Atakan38
22.Ağustos.2006, 22:55
Bende o diyenleri arıyorumişte amahiç kimse yok ortada benle çok tartıştılar hakaret ettiler falan.... neyse

bu sene ilk 3 + türkiye kupası :D

aynen inşaLLah :D
Hıc bı neden yok bıraz becerıkLı oLabıLırsek neden oLmasın

daa baska transfer oLmaz heraLde
avandano'da ii adama benzıo

Mirza
03.Eylül.2006, 02:01
Transfer sezonu saat 18:00 itibarı ile bittiği için kilitli.

Atakan38
10.Ağustos.2007, 13:15
Kayserispor Serhat'ı gönderdi

Denizlispor'dan transfer ettikleri Serhat Gülpınar'ın sözleşmesini sakatlığının uzun süreceği ve ameliyat olacağının anlaşılması üzerine karşılıklı olarak feshettiklerini de açıklayan Süleyman Hurma, şöyle konuştu: "Serhat'ın dizindeki menisküsün yanı sıra ayağında 2'nci bir yırtık daha tesbit edildi ve tedavisinin ameliyatla mümkün olduğu bildirildi. Serhat'ın ameliyat olması halinde ancak 3-4 ay sonra antrenmana başlayabileceğini düşünerek sözleşmesini feshettik."

Tuh Bee İii Adamdı Serhat
Kayıp Oldu Kayserispor İçin

sitte
10.Ağustos.2007, 17:41
serhat yandı bir daha tutunamaz Kayseri'nin böyle yapmaması lazımdı.

Atakan38
10.Ağustos.2007, 19:57
Bencede
Saçma Bi Karar
Adam 3-4 Ay Sonra Takıma KatıLırdı
Her BoLe SakatLanan AdamLa SözLeşme Fesh Etsek Ooo

deniz.91
11.Ağustos.2007, 15:23
Kayseri parasını geri almıoş sanırım bu yüzden fesh etmiş

sitte
12.Ağustos.2007, 02:20
fesh etmek değil adamı ortada bırakıyosun

Aşk-ı Şehir
12.Ağustos.2007, 08:04
çok büyük haksızlık yaptı Kayserispor oyuncusunu yarı yolda bırakmayacaktı...

Atakan38
13.Ağustos.2007, 10:03
transfer donemı oLmasınında rahatLığı var boLe oLmasında

ztn denızLıspor'a tekrar dondu