PDA

View Full Version : Seçimin kaderini değiştiren oy Çarşı'dan geldi(Siyasi değildir)

SaRPeR1903
03.Ağustos.2006, 00:00
Çarşı seçimlerde yine belirleyici rol üstlendi,iktidarı değiştirdi :zuhaha

http://www.youtube.com/watch?v=vyXmet0tnzo

Hatta çarşı partisinin sloganı bile hazır

OOOooooooooooooooooo
Erken seçim olsaa
Çarşı parti kursa
Alen aday olsa
Millet huzur bulsa.....

Aslında tezahurat bu :D

Aykan19o3
03.Ağustos.2006, 05:59
Bu oy Çarşı Heryerde sözünü kanıtlıyor :D

AneLKa_90
03.Ağustos.2006, 06:03
Kullandığı oya yazık olmuş bee... :D

THe MaNgLeR_
03.Ağustos.2006, 06:04
Çarşı Partisi :) Teşekkürler.

yavuuzzzz
03.Ağustos.2006, 19:54
Ben de diyorum ne yazıyor :D katlama sitili süper :D

gezenti
05.Ağustos.2006, 06:44
Bence bu komik yada gülünecek bir olay değil.Orda ülkenin kaderini değiştiren pusulalar böyle bir şey için kullanılamaz.Bu bir suçtur.Çarşıyı zaten herkes tanır böyle bir organizasyona gerek yok.Bu ülke meselesini şahsi mesele haline getiren şahsiyet ne yazık ki çok iyi birşey yaptım zannediyor...

Universal
05.Ağustos.2006, 07:08
Siyasi içerik yok diyorsunda orada parti oyları var. Ayrıca bu tip davranışlar kanunende yasak. Sanırım videosuda yasak olsa gerek.

SaRPeR1903
05.Ağustos.2006, 10:47
Parti amblemleri heryerde var sonuç olarak onlardan birine basmıyoki,bir parti propogandası görmedim ben ..

fatih akin
05.Ağustos.2006, 18:54
Parti amblemleri heryerde var sonuç olarak onlardan birine basmıyoki,bir parti propogandası görmedim ben ..

Doğru herhangi bi partinin propagandası yok ama bu tür yapılanlar yüzünden işte ülkemizde demokrasi tam anlamıyla işlemiyor.Sonuçta çarşı yı bu ülkede futbolla ilgilenen herkes tanıyor dolayısıyla da herhangi bir reklama ihtiyacı yok.Çarşının ve tabi diğer taraftar gruplarının da bu tür milli konularda daha duyarlı olmasını beklemek gerekir.Eğer seçimi protesto etmek istiyorsan boş oy kullanırsın (aslında o da yanlış ama) yeterli olur.:tur:

kasparov42
05.Ağustos.2006, 19:43
1 oy diye kucumsuyosun ama yarın birgün ya GFB lilede böyle bişey yaparsa nolcak :D.

fatih akin
05.Ağustos.2006, 21:28
1 oy diye kucumsuyosun ama yarın birgün ya GFB lilede böyle bişey yaparsa nolcak :D.

Doğru senin gibi düşünen fenerliler oldukça biz çok ilerleriz ülke olarak(!)

SaRPeR1903
07.Ağustos.2006, 10:02
Doğru herhangi bi partinin propagandası yok ama bu tür yapılanlar yüzünden işte ülkemizde demokrasi tam anlamıyla işlemiyor.Sonuçta çarşı yı bu ülkede futbolla ilgilenen herkes tanıyor dolayısıyla da herhangi bir reklama ihtiyacı yok.Çarşının ve tabi diğer taraftar gruplarının da bu tür milli konularda daha duyarlı olmasını beklemek gerekir.Eğer seçimi protesto etmek istiyorsan boş oy kullanırsın (aslında o da yanlış ama) yeterli olur.:tur:Eee bu dolu oy mu sayıldı şimdi :D boş oy işte

douramss
07.Ağustos.2006, 19:56
Kimine komik veya eğlenceli gelir kimine gelmez...Ama oyu veren kişinin seçimi ile ilgili konuşursak o zaman siyasi içeriğe girmiş oluruz bence...Belki de seçmen hiç bir partinin kendisini temsil edeceğini düşünmüyordur ve bunu protesto amacıyla Çarşı ya oy vermiştir...Arkadaşın iradesine ne olursa olsun saygı duymalıyız...

fatih akin
07.Ağustos.2006, 23:45
Eee bu dolu oy mu sayıldı şimdi :D boş oy işte

Doğru bu kadar "BOŞ" işte

ForsakeN
08.Ağustos.2006, 00:52
Doğru senin gibi düşünen fenerliler oldukça biz çok ilerleriz ülke olarak(!)

Fenerliler yapmadı ama başkaları yapmış ;)

ChAoS
08.Ağustos.2006, 01:08
Çarşı seçimede karşı

comandante
08.Ağustos.2006, 01:50
çarşı zaten türkiyenin en iyi taraftar grubu bana göre.bu olay biraz sınırı aşmış sanki ama...

fatih akin
08.Ağustos.2006, 04:16
Fenerliler yapmadı ama başkaları yapmış ;)

Ben zaten bu sözümü başka bir arkadaşa yazmıştım fark ettiysen.Ben bunu kasparov42 gibi düşünen Fenerbahçe lilere dedim.Ama sen bir Fenerli olarak bu dediğimi üstüne alındıysan kusura bakma.Kesinlikle bu lafım belirli konularda duyarlılıkları yerleşmemiş olanlaraydı.Bu laf sadece Fenere BJK ye Galatasaray a ya da herhangi bir takıma,herhangi bir insana söylenmedi.

DeNiZ_1903
04.Ağustos.2007, 18:47
İşte yaratıcılık naparsın :)